PDA

View Full Version : Хай вижте кво сайтче е направил един приятел :)



boy87y
08-15-2007, 19:59
http://sweet-bg.com

дайте идеи за подобрението му или нещо такова ;) 8)

krisi_pisi
08-15-2007, 20:25
сложи игри между потребителите,анкети,форум за потребителя с една дума РАВЛЕЧЕНИЕ :D

krisi_pisi
08-15-2007, 20:32
амм и сложи някой друг фон ,защото в този вид ти изглежда много пист.Не е мн хубаво с бяло.

belerofone
08-15-2007, 22:11
Този сайт наистина ли е направен от любетил понеже ме съмнява нещо...Дано да греша , но като разгледах кодовете на сайта трябва да имаш доста познания за целта....Ще се прощаваме , но са малко хората с толкова дълбоки умения в областта....Де но говорим за грешните алгоритми и тагове....

Не твърдя нищо със сигурност.....

mgxpower
08-16-2007, 01:55
Този сайт наистина ли е направен от любетил понеже ме съмнява нещо...Дано да греша , но като разгледах кодовете на сайта трябва да имаш доста познания за целта....Ще се прощаваме , но са малко хората с толкова дълбоки умения в областта....Де но говорим за грешните алгоритми и тагове....

Не твърдя нищо със сигурност.....Е що пък не?!Кой говори ,че приятелят му е аматьор нали все трябва да има и по един да прави хубави сайтове..в това го бива най-добре това прави мен как ме бива в други неща въпреки ,че никога не съм учил счетоводство аз работех като счетоводител! ::: ::: ::: Понякога и такива аномалии стават в живота!

п.с сайта е добре както казаха малко повече развлечение да има , смени цвета от това бялото ме болят очите , направи форум хубаво ще е нищо ,че напоследък в и-нет пространството много форуми се навъдиха!ТОва е от мен всичко най-хубаво и само УСПЕХИ със сайта Ви оттук нататък!

Бунтар
08-16-2007, 14:58
олеле-е, comic sans.

тоя шрифт е цяло престъпление срещу типографията майна

boy87y
08-16-2007, 21:57
Приятелчето ми ме помоли да пратите предложения на admin@sweet-bg.com за най-добрите предложения и регистрираните ще има подарък VIP дни:)

LGPz
08-16-2007, 22:55
Твоят приятел случайно да не е неграмотен та ти ще комуникираш с нас? НЕ за друго,но е дразнещо... :smt013