PDA

View Full Version : Как да раскарам моита''Бест френдка''. Помощ даите съветче!!



Co0l
08-15-2007, 20:03
Hora daite savet4e pls..... :roll: '' Nai dobrata'' mi fr me precaka mn qko :smt012 ...nqma da izpadam v podrobnosti . :smt011 .......prosto go e napravila ot zavist i ve4e razbrah 4e tq mi sazdava samo problem4eta i v1ob6te ne e BeSt frendka za men [-( [-X =; ....4esno kazano ne moga da q gledam :smt013 :smt019 :smt011 :smt075 .....sega vi pitam kak da q raskaram :wink: :-k ..... ne iskam da imam ni6to ob6to s neq #-o :| :smt105 ....no purvo 4e e ot moq klas i 6te bude cqla godina :smt013 :smt012 :smt017 :evil: :smt087 ,vtoro 4e se poznavame ot 4 god i 4e sam spodelqla si4ko s neq ](*,) ....kak da q mahna ot jivota si :smt012 :smt009 samo mi se burka tam kudeto ne trqbva [-( ......puk i tq e e mn zlobni4ka i ako po4ne da zloradstva ....napravo 6e q obiq :evil: :smt093 a na vsi4koto otgore biv6eto mi gadje koeto ne ponasqm [-( :smt013 i s koeto skusahme predi edna sedmica i e bratov4et i mi pravqt nomera :smt099 ](*,) iskam savet4eta plsssss :smt100 :smt102 :smt099 .....Thanks predvaritelno ... :roll:

KiFy
08-15-2007, 20:14
Ами кажи й, че не струва като приятелка и готово! Чудо голямо.. Ти пък имаш една най-добра приятелка не ти е работа :lol: . Правели ти номера с бившото ти гадже... Ами не се занимавай с тях и готово! Прави им и ти номера в краен случай :lol: .Между другото така, като чета, ти май си 6ти клас? :shock:

Co0l
08-15-2007, 20:19
Mmm ....6 za 7 :)

08-15-2007, 20:21
тъпи женски :shock: кфи сте смешни сите

Co0l
08-15-2007, 20:26
Kuv ti e problema ?

KiFy
08-15-2007, 20:29
Mmm ....6 za 7 :)


Да де и аз така си помислих.. мисля, че съвета ми е правилен.. кажи й или не знам.. май нямам много опит с лошите "най-добри" приятелки, защото аз моите ги познавам от 7 години и никога не сме имали такива проблеми.. Може да не ти е била добра приятелка още в началото.. Споко, имаш още време да си намериш нова най-добра приятелка :lol:

XTYLING
08-15-2007, 20:43
obii e :D

Co0l
08-15-2007, 21:11
:smt005 dobre :D o6te sa otivam

08-15-2007, 23:04
kaji na celiq vi klas nqkoq gadna kluka za neq moje si4ki da i se podigravat za tui koeto 6te kaje6 i taka 6te q spre6 ima i drug na4i sloji i bomba i q gramni :D :D :D :D

ArTanDra
08-16-2007, 05:36
Лесно и просто. НЕ и вдигаш телефона , не и отговаряш в скайп (чатове и всичко подобно) и по улиците се разминаваш с нея като пътна гара. Тя сама няма да те потърси и най - гадното е че няма да и кажеш за какво правиш всичко това. А в даскало не я отразявай даже и да ти мърмори и казваш "НМЗ" и тва е ;).

Vikitooo
08-16-2007, 05:47
Изолираш я бе! Късаш всякакъв контакт с прословутата девойка. Какво по-лоша наказание от това, някой да те накаже с мълчание и безразличност :smt009

П.С Шареният текст ме ободри, след многото безинтересни и скучни теми :::

Co0l
08-16-2007, 19:55
kaji na celiq vi klas nqkoq gadna kluka za neq moje si4ki da i se podigravat za tui koeto 6te kaje6 i taka 6te q spre6 ...

Ami ako tq mi napravi toq nomer ..... :roll: :smt012

Cvetkata_Rubi
08-16-2007, 20:12
Хм колко ми напомня за моята стара най-добра приятелка.Аз много държах на нея,но просто нещата вече бяха...ужас.Карахме се постоянно,а тя беше гадже на братовчед ми!

И за да не е флуд не й прави номера.Просто е глупаво.Кажи й че вече не изпитваш чувства на най-добра фр към нея и че...не е такава за каквато си я мислила.Тва е!Айде чао

SuNsEt
08-16-2007, 20:19
тя на тебе ти е била най-добрата приятелка...а ти на нея?Защото само може да си мислиш,4е тя ти е била,защото си и споделяла.Еми щом ти е направила мръсно...дай и да разбере от какво си направена :wink: 4е кажи и 4е още не се е родил 4овека,който да ти прави мръсно.Още пък по-малко тя да си мисли,4е този несъществуващ 4овек е тя :wink: Заеби я отвсякъде,ако запо4не да говори глупости зад гърба ти...тогава аз бих прибегнала към по-драсти4ни мерки от кротък разговор с нея :lol: А и щом ти е от класа,просто не говори с нея,не и обръщай внимание...дори я пренебрегвай.Движи се с разли4на компания от нейната.Аз така правя,защото имах подобен слу4ай.''Най-добрата'' ми приятелка просто ме остави,не ми беше ве4е приятелка,не можех да споделям же4е с нея...а тя запо4на и да ме копира :smt013 И за това се отделих от нея.Тя после се разкая веднъж...но прошка няма!

woshata
08-16-2007, 20:46
fani q za kosata udari edin boi pa neka polse zloradstva :smt005 a ako iska6 po-milo zemi i obqsni polojenieto 4isto i direktno pa ako e umna 6e se razkara bez mn mn da mu misli ........

08-17-2007, 01:48
Изолираш я бе! Късаш всякакъв контакт с прословутата девойка. Какво по-лоша наказание от това, някой да те накаже с мълчание и безразличност :smt009

П.С Шареният текст ме ободри, след многото безинтересни и скучни теми :::

Любимото ми ама с българи не бачка просто ние малко по трудно вникваме в контекста на мълчанието има нещо общо с детството май :(

Както и да е ами намри и Фриенд ако е такава К**** (думичката дето казах че няма да ползвам за жена) хвани един твой познат да ходи с теб после да те зареже заради нея чао повече няма да я видиш и ако накрая той я нареди едно хубаво ша са и премести в друг град :roll:

П.п Ако няма желаещи аз съм на среща ни съ бизпокой готян съм ама не понасям К**** :-& :lol: :lol: :lol:

Co0l
08-17-2007, 06:12
:D :D 6e te imam v predvid :D samo ne razbrah kvo 6e stane ako nekoe mom4e me zareje zaradi neq ....xaxa na neq vuob6te nqma da i migne okoto kato q zn kva e [-(

KiFy
08-17-2007, 07:18
:D :D 6e te imam v predvid :D samo ne razbrah kvo 6e stane ako nekoe mom4e me zareje zaradi neq ....xaxa na neq vuob6te nqma da i migne okoto kato q zn kva e [-(


ХаХ, ами ще имаш повод да се скарате и да не поддържате връзка, това искаше да каже момчето.. :wink:

evanescence__666
08-17-2007, 08:28
E ne to4no savsem sa6tiq,ama moita ''best fr'' sa6to be6e ot moq klas.Tolkova vreme sme bili zaedno :!: i nakraq tq vse me unijava6e,vse govore6e zad garba mi,a az tapata sam q tarpqla i sam i varqla zad gaza tolkova vreme.Ama nakraq q razkarah!!!Prosto se otdale4ih ot neq...Sblijih se s drugi momi4eta ot moq klas!Plamity i Rumity sa super!Te nqmat ni6to ob6to s taq biv6ata,koqto vaob6te ne moga da q gledam.Ta spored men moje6 da q razkara6 kato se otdrapne6 ot neq i zapo4ne6 da izliza6 s drugi momi4eta!Ako ima malko akal 6te se useti o 6te te ostavi na mira...ili pak kogato ti se obajda da izlezete ti i kaji 4e primerno 6a hodi6 u baba si i posle naro4no izlez da te vidi!6te i stane mnogo gadno da znae6 :smt011 Posle ako ti kaje ''nali nqma6e da izliza6'' ti i kaji ''ne mislq 4e sam dlajna da ti davam obqsneniq'' \:D/

johnny_depp
08-17-2007, 09:09
спруи да излзиаш с нея, спри да и споделяш и готово

Vix
08-17-2007, 12:30
Ami taka kato razbrah kak da razkarame "the best friendka"si, a sega znaete li kak da q vyrnem, v smisyl moita rabota e slednata, imam si uj nai-dobre priqtelka, no v posleno vreme q prenebregnah dosta i to zaradi momche, i naskoro toi mi otvori mn qko ochite, i dopredi nqkolko meseca s neq si poddyrjahme vryzka no minimalna, i zabelqzah che ne q li potyrsq v mn kraen sluchei tq go pravi, po-malka e ot men i e glupavo da go kaja no vsichkite si zapoznanstva i tova koeto e sega go dylji izcqlo na men, neiskam neinoto priznanie pyk i tq ne vednyj go e kazvala, che ako ne sym bila az e shtqla da ostane sparena i bez poznati, i do predi 1 godina kogato po4nahme da se vodim vsichki q mrazeha, a az bqh dosta navytre v neshtata i si bqh spechelil nqkoq druga simpatiq, no s risk da me namrazqt i men az ostanah s neq, dyrjah se za neq v trudni momenti, a sega neshto mi pravi nomera, ima si nova kompaniq, no vypreki vsichko kazva che super mn si me obichkala i che nikoi ot taq kompaniq nemoje da me zameni, sega kogato sym osyznala greshkata si se myche po vsevyzmojen nachin da se svyrja s neq, govorim si,chatim si, uj iskala mnogo da me vidi, a kogato i pisha sms da izlezem 2-te tq nqma nikakva reakciq, i nakratko znaete li kakvo se pravi v tozi moment?! imam chuvstvoto che tq iska da se otkysne ot men, makar da ne kazva tova na glas... :smt005 :shock: :? :smt015

Co0l
08-20-2007, 18:47
Az su6to sam q zapoznavala s mn hora i bez mene tq prosto zagiva ......a sa nz kak da se opravq s dr mi fr ...cqloto daskalo ni znae i zn 4e vinagi sme trite zaedno no kakvo da pr s dr fr i tq e blizka mn s moita ''best fr'' kak li 6te reagira kato i kaja ( tq nz _) toest nie trite vinagi sme bili zaedno vpro4em vaprosnoto momi4e ot po gore za koeto vi pitah se kazva Hristina

АААААААААААААААА
08-23-2007, 18:18
хахахахахахахахахахахаха
все едно слушам собствената си история :Д:Д:Д:Д:Д:ДД:Д::Д
само че з ся ше съм 8 клас

тъпата кучка си позволяа мн а?
еми аз напрайх следното.. изобщо не и се обаждах, като ми говореше нещо, отговарях бързо и се опитвах да приключа разговора възможно по бързо. После седнах до най-добрия си приятел. с него имахме една теттрадка за чат, в която мн я нареждахме въпросната и после найни "френки" я намериха (тетрадката), прочетаха сичко и и казха :D:D:D:D ааааа напрао мн са радвам че стана така :Д:Д:Д: камък ми падна от раменете...!!!!!!!!! за мой кошмар ся е в същото даскало, ама поне не е в моя клас. ся са прая че мн я обичам, ама всички знаят че не мога да я понасям

та.. прави и мн мнм н мнмн явни намеци , че не мойш да я траеш..

08-24-2007, 15:31
кажи на сички че са е изпърдяла като болна свиня и после е миришело на зеле и яйца :) :)