PDA

View Full Version : Белези!!!



mucunkiii
08-15-2007, 20:36
predi nqkolko meseca napisah na rukata si imeto na lubimiq mi 4ovek s golemi bukvi i izpolzvah pergel za celta cori slunceto ot moreto ne zali4i belega kak da go mahna za6ttoto e mn nepriqtno sled kato ve4e nesme zaedno i noviqt mi fr se drazni mn plss pomognete.blagodarq predvaritelno

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
Заглавието на темата трябва да е написано на кирилица!

LedenaStrast
08-15-2007, 20:43
малко глупавичко си постъпила ама.. какво ли не прави човек от любов!
Ако е минало много време каквото и да използваш едва ли ще се махне!
а и с тоя пергел... трябва бая да си натискала, че чак белег да отсане #-o
незнам... отиди в аптеката и питай за някой гел за заличаване на белези, но едва ли ще помогне

mucunkiii
08-15-2007, 20:46
eee ti naprao me ot4aq am vse pak ot moreto se zali4i ama mn malko ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)

LedenaStrast
08-15-2007, 20:52
с годините предполагам, че ще поизчезне.. зависи колко дебел е цикатрикса

thefreak
08-15-2007, 21:03
Ако си си пуснала кръв, забрави да се махне.
Вече е част от кожата ти.

ThePainIsReaL
08-15-2007, 21:11
Лепенките Cica Care на smith&nephew. Струват много пари, препоръчват се след пластична операция за заличаване на белези обикновено. Ефективност до 90% при правилна употреба.
Иначе Контратюбекс не ти ли помага?
Иначе аз съм си рязала ръцете с ножици и мога да ти кажа, че имам белези от 3 години вече, не се махат..

thefreak
08-15-2007, 21:24
Лепенките Cica Care на smith&nephew. Струват много пари, препоръчват се след пластична операция за заличаване на белези обикновено. Ефективност до 90% при правилна употреба.
Иначе Контратюбекс не ти ли помага?
Иначе аз съм си рязала ръцете с ножици и мога да ти кажа, че имам белези от 3 години вече, не се махат..
След правилно зарастване на раните "беляга" ти става част от кожата.
Няма начин да се махне, освен със скалпел.....

bobka
08-15-2007, 21:37
predi nqkolko meseca napisah na rukata si imeto na lubimiq mi 4ovek s golemi bukvi i izpolzvah pergel za celta cori slunceto ot moreto ne zali4i belega kak da go mahna za6ttoto e mn nepriqtno sled kato ve4e nesme zaedno i noviqt mi fr se drazni mn plss pomognete.blagodarq predvaritelno
mi ot aptakata si kupi krem za belezi

LedenaStrast
08-15-2007, 21:39
белезите май няма да изчезнат ... ами по-добре си намери приятел със същото име :mrgreen:

belerofone
08-15-2007, 21:45
с годините предполагам, че ще поизчезне.. зависи колко дебел е цикатрикса

Цикатриална тъкан е доста частна култура....Браво....

За заличаване на белези можеш да приложиш всичко от лазерепрапия през пилинг с гликолова киселина....Същаствуват и лекарства , но е енобходимо дерматолог да определи до кои слоеве си наранила стлуктурата на кожата си и да изготви съответната адекватна терапия....

За следващия път мисили в перспектива или поне си направи татоо предвид , че е по лесно да се премахне....Макар в моите очи и двете да са еднакво глупави постъпки...

Поздрави....

the_crazy_girl
09-02-2007, 13:44
Пробваи с Epitheliale на A-Derma стимулира произвеждането на нови клетки и белега исчезва по бързо.На мен ми помогна.

luckygirl92
09-02-2007, 14:23
белезите май няма да изчезнат ... ами по-добре си намери приятел със същото име :mrgreen:

xa xa,tfa mi haresa :-D