PDA

View Full Version : Малко информация ако можете да ми дадете



Cve7Ka
08-15-2007, 22:02
ММ намислила съм с моя фр да ходим на Рила - Рилските езера ама вече сме решилия в коя хижа да отседнем х "Иван Вазов" но се чудя каква е обстановката там и на какви цени е за една нощувка Ако някои знае и е ходил може да ми бъде много полезен :) Благодаряви Предварително !!

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
Заглавието на темата трябва да е написано на кирилица!

bulgarche
08-15-2007, 22:14
Хижа Иван Вазов...вие да не сте туристи? Защото не е от най-леките преходчета до там. От къде ще тръгвате?

08-15-2007, 22:37
i az NZ kak ste re6ili da otidete to4no na tazi hija...A otnosno hijata ni6to osobenno mizeriq kakto w drugite (pone tui be6e predi 3 god) ako ne ste hodili predi w planina se otkajete ot tozi wariqt [-X

bulgarche
08-16-2007, 18:47
Понеже скайпа пръдна ще си продължим снощния разговор тук. Обадих се и питах за маршрутите. Малко трудно за обясняване, но ето малко от всичко което ми наприказваха.

Онзи преход за който ти разказах е единия вариант. Тръгва се от Комплекс Мальовица, през Орлова поляна и от там май зелена маркировка наляво към Зелени рид. По тази маркировка излизаш южно от връх Харамията, над езерата на Раздела от където хващаш към хижа Иван Вазов.
Друг вариант, който и според мен е по-удачен: От Мальовица, отива се до хижата и от там към раздела по билата. Минава се под връх Маьовица и е 10-тина часа пътя. Много е красиво, а и деня сега е дълъг. За един ден ще ви е трудничко, да кажа невъзможно да обиколите езерата. Най-добре отивате до хижа Иван Вазов, спите там и на другия ден минавате през Седемте рилски езера, от там сигурно до хижа Вада и се качвате до Комплекс Мальовица, където сигурно ще оставите колите.
Имало и трети път, който не разбрах къде е, поеже не съм и ходил. Като отидете на Мальовица ще си вземете карта и ще попитате. Зависи и от времето. След половин месец не се знае какво ще е то.
Надявам се да съм помогнал. Ако имаш още въпроси...или тук или като тръгне скайпа :)

Cve7Ka
08-16-2007, 20:29
Аз съм БЪЛГАРЧЕ благодаряти много сигорно ще изберем втория маршрут апа после като се оррави скайп ще ти пиша :)

sherry
08-17-2007, 09:21
Аз съм БЪЛГАРЧЕ благодаряти много сигорно ще изберем втория маршрут апа после като се оррави скайп ще ти пиша :)
Съжалявам за флууда, но и при мен скайпа от 2 дни е под всякаква критика, та сега като видях, че и ти казваш това, разбирам, че не е при мен само проблема. :roll:

136179
08-17-2007, 09:34
Съжалявам за флууда, но и при мен скайпа от 2 дни е под всякаква критика, та сега като видях, че и ти казваш това, разбирам, че не е при мен само проблема. :roll:

mila, na vsi4ki skype-a e bugav za6toto nai-veroqtno nqkoi se opitva da go hack-ne dosta uspe6no ...