PDA

View Full Version : За 1 месец



crazyto_sf
08-15-2007, 22:10
Така - когато започна лятната ваканция отсбалнах ,но сега ,като остава още 1 месец ,забелязах ,че пак съм напълняла :roll:
Ще може ли да ми дадете някакъв съвет как да отслабна за училище??? Искам да съм перфект :roll:
Проблема ми е със това че съм г/д слаба -тоест че ръцете ми са хубави,краката също биват,но за корема и за д*пето :oops: не съм много добре :| ...
корема ми е супер,но само до ребрата......кръста ми е много широк и имам леко паласки :cry: ......
има ли някакъв начин да сваля колкото се може повече до започването на училище? :roll: Моля виииииии дайтеееееее някакви съвети.съжелявам че чак сега го пиша ,ноо....искам и в лице да отслабна леко :roll:
Та има ли начин да достигна и аз перфектната фигура?? :( ??бях чула за нещо 7 кг 7 дена :shock: моляя ви помогнете
очаквам отговори :roll:

08-15-2007, 22:40
na4i stavash sqka sutrin v 6 i ti4ash cross4e 40-60 minuti na gladno, namalqvash qdeneto - ne qdesh hlqb, nablqgash na zelen4ucite i plodovete kato qdesh prez 2-3 4asa na malki koli4estva... taka se zalugvash 4e si sita i nqma da izpitvash glad... inache 7kg za 7 dena ne go pravi tva vupreki 4emi s truva malko nevuzmojno.... kogato organizma zagubi rqzko teglo, sled tova se opitva da si go vuzstanovi i efekta she e mn nepriqten za teb 6oto postoqnno she ti se qde 2 puti pove4e i osven 4e efekta ot otslabvaneto she e mnkratkotraen, sled nego shte budesh oshte po debela ;) uspeh :smt006

thefreak
08-15-2007, 22:50
Корем по ребрата?
Хахах....
Ядеш по-малко калории отколкото изразходваш и готово.

monityY
08-16-2007, 06:46
amm... 7 kg za 7 dena moje ako ne qde6 ni6to :D xax... nedei posle 6e gi ka4i6 dvoino.. po dobre svali 4-5 za 1 mesec,za da ne gi naddade6 posle ... sportuvai i pazi nekfa dieti4ka.. a iam edna v predvit s neq otslabbnah 13-14 kg za 8-9 meseca ;) moje da e po bavno ama ne gi ka4vam ;) i pravi pove4e koremni i ako se zapi6e6 na fitnes pove4e uprajneniq za korem i dupeto.. primerno stepera...putekata i taka.. ska4ane na vaje su6to pomaga.. btw eto ti dietata :) http://www.tialoto.bg/article.php?cat=17&id=4652
ae uspeh4eta \:D/

mimi7373
08-16-2007, 07:46
и аз ползвах същата диета като при монито и при мен помага обаче се отпуснах сега и си яда безразборно и пак сам качила килата и то по точно станах с по големо дупе и ми излязоха любовни дръзки... сега спортувам от вчера започнах и ще видя да си ограничавам малко в храната :) хаиде късмет мацко ще отслабнеме с тебе.

sladku_bebzi
08-16-2007, 10:20
Много е тъпо някой да се подложи на 7 дневна диета, с която отслабваш 7кг.Все пак тва е на ден по килограм, което значи, че максимум до месец си връщаш килограмите.

А относно въпроса, отиди на фитнес, кажи кво не си харесваш и от там ще ти препоръчат кои уреди да използваш. :arrow: http://otslabvane.com/ В този сайт всеки ден има диетично меня на деня.Можеш да хапваш според него.

Nicole_Richie
08-20-2007, 23:22
AMI NEZNAM ZA VAS,NO AZ KARAM SAMO NA TECHNOSTI...POCHTI NE QM,VSASHNOST VAOBSHTE NE QM... I TAKA SVALQM NAI-LESNO I SLED TOVA NE NAPALNQVAM PAK...NO PRI MEN KLUCHOVATA DUMA SI E `GLAD`VAPREKI CHE NA MEN MI E DOBRE...

CuRly_Doll
08-21-2007, 07:20
Glad mu e mikata

_`SoMeThInG_StRaNgE`_
08-21-2007, 07:37
Не става с глад, така само ще напълнееш пак! =; Просто не яж сладко и тестено, намали храната и спортувай нещо.. :wink:

CuRly_Doll
08-21-2007, 09:38
emi az kato gladuvam i otslabna..posle ne napalnqvam pak :smt019

_`SoMeThInG_StRaNgE`_
08-21-2007, 09:47
emi az kato gladuvam i otslabna..posle ne napalnqvam pak :smt019

Ти може и да не напълняваш, но при повечето хора става така..

08-21-2007, 09:48
emi az kato gladuvam i otslabna..posle ne napalnqvam pak :smt019ПО начина по който си формулирала изречението излиза, че си гладувала многократно. ТОест на няколко пъти ти се е налгало. Е защо няколко пъти като след едно гладуване не си връщаш килата?

ТОва е от типа "След шоколадовата диета не се връщат килата, правила съм я поне 10 пъти". Ако не се връщаха килата диета щеше да се прави само един път.
Айде сега лево.

merilin1
08-21-2007, 09:50
глад му е майката и според мен :) но трябва да знаеш как след това да си задържиш килограмите, а не да свалиш и после веднага да почнеш да се храниш нормално, или по-лошото - да се тъпчеш... При такова рязко сваляне на организма са му необходими 6 месеца да свикне с новите килограми и да ги поддържа нормално. И през тези 6 месеца нали се сещаш, че повечето, които са избрали гладуването за начин за отслабване, почват да си позволяват разни вкусотии и т.н. и ги качват ;) така, че гладуването не е най-бързия начин за качествено отслабване, щот най-лесно е да свалиш 7кг за 7 дена със глад, ама после организма докато свикне с тия килограми изисква много време... иначе аз мога да ти помогна със бързото сваляне със диета и захранване след това... пиши ми на лс ако искаш

CuRly_Doll
08-21-2007, 17:10
emi az kato gladuvam i otslabna..posle ne napalnqvam pak :smt019ПО начина по който си формулирала изречението излиза, че си гладувала многократно. ТОест на няколко пъти ти се е налгало. Е защо няколко пъти като след едно гладуване не си връщаш килата?

ТОва е от типа "След шоколадовата диета не се връщат килата, правила съм я поне 10 пъти". Ако не се връщаха килата диета щеше да се прави само един път.
Айде сега лево.
1.gladuvam,za da otslabna-da tova e vqrno
2.pri men kilogramite ne se vra6tat nz kak e pri drygite
3.ponqkoga go praq za pre4istvane na organizma,a ne za otslabvane.
P.S.ako ti si vra6ta6 kilogramite si e tvoi problem :smt019

Allthatshewant
08-21-2007, 20:10
Според мен гладът е временен тормоз на организма .. свалят се килограми и след известно време организма си компенсира загубените необходими вещества след което отново се пълнее.. :::

CuRly_Doll
08-22-2007, 07:06
Според мен гладът е временен тормоз на организма .. свалят се килограми и след известно време организма си компенсира загубените необходими вещества след което отново се пълнее.. :::
ne stava samo s glad...nikoi ne go tvardi,ako nqma dvijenie estestveno,4e 6e si varne6 kilogramite......no az sled kato gladuvam i svalq kilcata,koito iskam ili prosto si pre4istvam organizma, ne zapo4vam da se tap4a kato za svetovno i po tozi na4in da ka4a dvoino pove4e kilogrami,kakto pravqt pove4eto sled dieta... :smt019

sladkata_presi
08-22-2007, 10:37
Аз знам една ефективна рецепта.Значи:
Когато станеш закусваш нормално,но в по-малки количества.Правиш 50 лицеви опори и 50 коремни преси.Обядваш малко,пак лицеви опори и преси-по желание-може да не ги правиш а само сутрин.Искам да ти кажа че ядеш всичко любимо,но в много по-малки количества и спортуваш и се движиш.Така за 2-3 седмици ще си наистина слаба.Настина помага. :wink: