PDA

View Full Version : Първа Частна Английска Гимназия



08-15-2007, 23:01
verno li e 4e samo nai glupavite i nai bogatite vlizat tam

Moderated by Aleandra
т. 7 от Правилника!

monityY
08-16-2007, 07:29
do kolkoto znam ne.. edna fr sa 6e u4i tam ama tq vleze s vruzki... ba6ta i bil gadje na direktorkata xax.. do kolkoto znam u4ili6teto e dobro i samo za zubari.. a tq edva li 6te preuspee v takova daskalo,kato q znam kfa e.. edvam vruzva 3ikite :D

alkobalko
08-16-2007, 07:47
Лично аз нямам добро мнение за това училище.

sladkata_ashli_
08-16-2007, 17:32
purvo go vij kvo e tva u4 i posle 6te si govorim xaxax ...

08-16-2007, 17:42
zna4i e verno 4e samo nai tupite vlizat tam? 6totoaz gledah i vsi4ki sa vleznali s 4,00-4,25 samo edin s 5

alkobalko
08-16-2007, 18:31
purvo go vij kvo e tva u4 i posle 6te si govorim xaxax ...

Никога не казвам нещо, в което не съм убедена или просто ей така. За да го кажа имам причини и знам защо го казвам.

08-16-2007, 18:36
verno li e 4e samo nai glupavite i nai bogatite vlizat tam

Moderated by Aleandra
т. 7 от Правилника!


Извинявай ама... Нито съм кой знай колко богат НИТО съм Тъп
Нито имам връзки... Но все пак ще влизам в английска живот и здраве или пък в немска.... след 7 ми клас затва че не е Вярно ...... тва че някой ви пълни главите с глупости ](*,)

alkobalko
08-16-2007, 18:41
Извинявай ама... Нито съм кой знай колко богат НИТО съм Тъп
Нито имам връзки... Но все пак ще влизам в английска живот и здраве или пък в немска.... след 7 ми клас затва че не е Вярно ...... тва че някой ви пълни главите с глупости ](*,)

Не споря, че има и такива, които искат да учат. Но за съжаление те са много малко.
Никой не ми пълни главата с глупости, знам за какво става въпрос. Не искам да обиждам никой, просто изказвам мнение. Извинявам се, ако съм засегнала някой, който не го заслужава.

08-16-2007, 18:43
Извинявай ама... Нито съм кой знай колко богат НИТО съм Тъп
Нито имам връзки... Но все пак ще влизам в английска живот и здраве или пък в немска.... след 7 ми клас затва че не е Вярно ...... тва че някой ви пълни главите с глупости ](*,)

Не споря, че има и такива, които искат да учат. Но за съжаление те са много малко.
Никой не ми пълни главата с глупости, знам за какво става въпрос. Не искам да обиждам никой, просто изказвам мнение. Извинявам се, ако съм засегнала някой, който не го заслужава.


Нямах предвид теб :) и аз се извинявам ако съм засегнал някой ;)

sladkata_ashli_
08-16-2007, 18:53
purvo go vij kvo e tva u4 i posle 6te si govorim xaxax ...

Никога не казвам нещо, в което не съм убедена или просто ей така. За да го кажа имам причини и знам защо го казвам. ne si me razbrala az su6to sum prtiv tva u4ili6te ;)