PDA

View Full Version : Пъпки по тялото



08-16-2007, 07:59
Здравейте от 5-6 месеца насам започнаха да ми излизат пъпки по тялото и най-вече на ръцете преди 1 седмица почнаха и по бедрата и по гърдите да се появяват. Пробвах да се мажа с различни неща но не помагат ... кажете нещо с което да ги мажа или някакъв душгел ако има против пъпки ... плс

belerofone
08-16-2007, 09:16
Не става така....Първо кажи какви са пъпките....С връх без връх ...едри или дребни...болезнени или не....в кои период от месеца са най.зле предвид периодността на пробчлема можеш да сравняваш....Като отговориш ще ти дам и възможно най-пълния за виртуалното просторнаство отговор-предположение...

Пздрави...

08-16-2007, 11:13
ами пъпките са дребни без връх , не са болезнени, а за това кога са най-зле немога да кажа винаги са едни и сащи

snow__queen
08-16-2007, 11:18
Ами щом са от няколко месеца насам,най-вероятно са от силното слънце.Аз като по-малка имах такъв проблем преди 7-8 години.....ставаха ми червени пъпчици по ръцете после почнаха и по гърдите....но аз с нищо не се мажех просто се пазех от слънцето и така бях 2 години някъде и сега нямам абсолютно никакъв проблем

08-16-2007, 11:27
моите се появиха някаде към февруари а тогава нямаше силно сланце

sladku_bebzi
08-16-2007, 13:09
Avon скоро си пуснаха някъв лосион или нз точно кво е, против пъпчици по тялото.Ама никой, който познвам не го е пробвал и нз дали помага.Все пак май ще е най-добре да отидеш в аптека и да попиташ кво ще ти препоръчат.

just_a_temptation
08-16-2007, 15:38
dermatoloooooooooooooooooooog ;)