PDA

View Full Version : Щастието е постижимо,стига да сте готови за него :)



хмммммм :)
08-16-2007, 10:02
Абе хора ,я давайте малко по-спокойно! Стига сте се тюхкали за щяло и нещяло.Живота е толкова кратък... не си го правете по-лош отколкото е всъщност . Не мислете толкова - освен живота и любовта е кратка - радвайте й се докато я има,не отдавайте толкова голямо внимание на тея малки спречквания и разните други не дотолкова приятни нещица.Радвайте се ,че имате някого до себе си,а ако нямате не губете надежда!
Гледайте на живота от хубавата му страна!
Човек живее само когато обича.


Всичко хубаво ви желая!!! :-D

LaDy_DaQnA
08-16-2007, 10:05
Dam mnogo pravilno

08-16-2007, 10:21
Човек живее само когато обича.


хубаво е , че искаш да разведриш хорицата, но на мен ми е втръснало от хора, които не могат да разберат, че и със, и без гадже другите не са повече или по-малко хора. ако щастието ти зависи само от това дали има или няма любов в живота на някоой, много жалко...много жалко за този човек.

**SuNsEt**
08-16-2007, 10:25
За някой не любовта дарява щастие, а други неща...Така че,това "Човек живее само когато обича" не е съвсем така

brokenhearted_
08-16-2007, 10:34
Човек живее само когато обича.


хубаво е , че искаш да разведриш хорицата, но на мен ми е втръснало от хора, които не могат да разберат, че и със, и без гадже другите не са повече или по-малко хора. ако щастието ти зависи само от това дали има или няма любов в живота на някоой, много жалко...много жалко за този човек.

опр на хората без гадже се гледа като на половин хора ... :)
или поне аз имам такива наблюдения в моята компания и доста може да се говори и спори по въпроса ...

Just_say_no
08-16-2007, 10:36
Радвайте се ,че имате някого до себе си,а ако нямате не губете надежда!

Гледайте на живота от хубавата му страна!

Човек живее само когато обича.

Йееей някой имал мозъче в тоя форум уа. :-D

flora23
08-16-2007, 10:44
Човек живее само когато обича.


хубаво е , че искаш да разведриш хорицата, но на мен ми е втръснало от хора, които не могат да разберат, че и със, и без гадже другите не са повече или по-малко хора. ако щастието ти зависи само от това дали има или няма любов в живота на някоой, много жалко...много жалко за този човек.

опр на хората без гадже се гледа като на половин хора ... :)
или поне аз имам такива наблюдения в моята компания и доста може да се говори и спори по въпроса ...
е кой е казал че става въпрос за такъв тип обич...?ти може да обичаш приятелите си,семейството си,куето си...важното е да имаш за какво или за кого да живееш :-)

хмммммм
08-16-2007, 10:48
Човек живее само когато обича.


хубаво е , че искаш да разведриш хорицата, но на мен ми е втръснало от хора, които не могат да разберат, че и със, и без гадже другите не са повече или по-малко хора. ако щастието ти зависи само от това дали има или няма любов в живота на някоой, много жалко...много жалко за този човек.



Съжалявам нямах това предвид!Може би съм го казала малко пресилено...Не мислиш ли все пак ,че човек се чувства жив именно когато чувства нещо,каквото и да е то?!В случая го казах конкретно за любовта.Не съм искала да обидя никой и не съм от хората ,които си мислят,че С гадже са нещо повече от другите ...

Исках да налея малко оптимизъм,не ме разбирайте погрешно моля :)

vvs_go
08-16-2007, 16:51
porednata tema v lubimiq mi stil "dryn dryn 4i plqs"