PDA

View Full Version : Приятелката ми не е в настроение



hforce
08-16-2007, 10:09
Ето го и моя проблем - приятелката ми не е в настроение по независещи от мене причини, но си го искарва на мене и ми къса нервите... не че ми пречи ама е гадно. Не е там проблема, проблема е че ми е гадно като я гледам в такова настроение, а не мога да не се виждам с нея. Някви идеи как да й опража настроението? (От 1 седмица е така и неска следобед ще стане още по-зле)

LaDy_DaQnA
08-16-2007, 10:13
mi sre6nete si i si pogovorete opitai se da razbere6 kakva e pri4inata za lo6oto i nastroenie i se opitai po nqkakyv na4in da q razveseli6 znam li... ako spodeli6 kakyv i e problema

~BoRn^InLoVe~
08-16-2007, 10:16
земи и подарък :-s тц май не стаа

flora23
08-16-2007, 10:18
хмм кофти работа,еми то ако не си наложи сама да си оправи настроението няма особен шанс ти да успееш :-s ,ама все пак може да пробваш.примерно направи и някаквва приятна изненада,или когато сте заедно нещо спонатанно ,което да я разсмее(ако успееш да я разсмееш веднъж става по-лесно).ако подейства може да и кажеш нещо от сорта "аа ето я най-сетне и хубавата ти усмевка,бях я забравил вече...".нз използвай си въображението,ти си я познаваш,ама според мен това е начина...успех :wink:

08-16-2007, 10:21
Ето го и моя проблем - приятелката ми не е в настроение по независещи от мене причини, но си го искарва на мене и ми къса нервите... не че ми пречи ама е гадно. Не е там проблема, проблема е че ми е гадно като я гледам в такова настроение, а не мога да не се виждам с нея. Някви идеи как да й опража настроението? (От 1 седмица е така и неска следобед ще стане още по-зле)

споко сигурно е в мензиса ! ще и мине !

08-16-2007, 10:24
може да е решила да те къса, дай и малко време ... истината ще излезе на яве, най-мразя хора дето се крият и не си казват това което им тежи на душата, а реагират по някви измислени начини

тя бе
08-16-2007, 10:35
Трябва да й покажеш,че независимо какво става ТИ си ДО НЕЯ! Че има човек ,на когото може да разчита.Можеш да й направиш някоя малка роматична изненадка.. или нещо ,с което да покажеш,че не ти е все едно и че искаш да й помогнеш в преодоляването на проблема.Можеш да се опиташ да й вкараш някой филм,че живота е такъв какъвто си го направиш,че с лощото си настроение вреди само на себе си ( е явно и на теб ,ама това не е задължително да й го казваш - то е логично)

За друго не се сещам в момента :-D Успех!

hforce
08-16-2007, 10:37
Трябва да й покажеш,че независимо какво става ТИ си ДО НЕЯ! Че има човек ,на когото може да разчита.Можеш да й направиш някоя малка роматична изненадка.. или нещо ,с което да покажеш,че не ти е все едно и че искаш да й помогнеш в преодоляването на проблема.Можеш да се опиташ да й вкараш някой филм,че живота е такъв какъвто си го направиш,че с лощото си настроение вреди само на себе си ( е явно и на теб ,ама това не е задължително да й го казваш - то е логично)

За друго не се сещам в момента :-D Успех!

znam za6to e v skapano nastroenie i i pokazah 4e moje da ras4ita na mene i 4e vinagi 6te sum do neq kvoto i da stane
dori i da i oprava nastroenieto za malko to pak i se skapva posle

alkobalko
08-16-2007, 11:02
Предполагам, че причината е сериозна. Поговори с нея, покажи и, че ще я подкрепяш винаги.
Направи и малък жест, напр. една роза. И ако не можеш да помогнеш, изчакай този момент да премине.

hforce
08-16-2007, 11:08
samo za jesta ne sum go pravil
ina4e ostanalite suveti gi znam i gi prava
10x
o6te 1 problem, sega razbrah 4e ba6ta i mi e nabral, nqkvi idei za kvo moje da e (za tva kvo da prava s nego go znam i ne iskam suveti)

mid_get
08-16-2007, 11:50
За бащата...напоследък да си правил няк'ви гафове, знам ли?! :smt017

kofti_nick
08-16-2007, 12:03
За бащата...напоследък да си правил няк'ви гафове, знам ли?! :smt017

Бебета примерно ? :? :smt009 :smt018

Leksi23
08-16-2007, 12:13
Хм..позната история, еми поговорете, кажи и че може да разчита на теб, попитай я дали не можеш да и помогнеш с нещо... :-k

koalka
08-16-2007, 18:12
Това трудно се търпи, вземи поговори с нея, нали се обичате, би трябвало да ти каже?Кажи й, че искаш да й помогнеш да се справи с изнервеното положение, а не да ти го изкарва на теб. :wink:

~BoRn^InLoVe~
08-16-2007, 18:14
За бащата...напоследък да си правил няк'ви гафове, знам ли?! :smt017

Бебета примерно ? :? :smt009 :smt018 :-D дано не са П.С бтв тая тема няма ли да стане 2 страници вече

hforce
08-17-2007, 07:14
За бащата...напоследък да си правил няк'ви гафове, знам ли?! :smt017

Бебета примерно ? :? :smt009 :smt018 :-D дано не са П.С бтв тая тема няма ли да стане 2 страници вече
ne sme praili bebeta
ba6ta i mi bil qdosan 6to tq se pribra v 10.30 a ne v 9, samo deto az ne sum vinoven, ne re6avam az koga 6te se pribira
a da i tq zaradi neinoto nastroenie be6e revala i ba6ta i si pomislil 4e reve zaradi mene, ni6to 4e az nqmah ni6to ob6to v slu4aq
(znam za kakvo i e kofti, no ne moga da i pomogna, sega malko se poopravi ot onova nastroenie, no pak e v kofti nastroenie zaradi karanicite s ba6ta i, do kolkoto znam tq se e skarala s nego zaradi nqkva prostotiq i toi sega iska da si go iskara na mene i si namira nqkvi povodi)
awe kakto i da e, 6e se oprava

eto stana 2 stranici