PDA

View Full Version : GSM(think)



Exothermic
08-16-2007, 12:59
Някой има ли такъв телефон и доволен ли е от
него?Интересува ме,защото мисля да си купувам такъв?
Приемам и предложения за подобни джиесеми :-D

NOKIA 5300 (http://i.expansys.com/i/b/b141569.jpg)

Мрежа 850 MHz / 900 MHz / 1800 MHz / 1900 MHz
Година на производство 2006
Размери 92.4 x 48.2 x 20.7 мм
Тегло 106 гр.
Операционна система -
Цена от 350 до 400 лв.

:smt017

Impressive
08-16-2007, 13:14
ми той като моя почти (6233) само дето моя е по-хубав хехе 8)

Телефончето не е лошо, вземи си го :)

DjBaloon
08-16-2007, 13:32
nokia 3250 e mnogo dobra.. :wink:

koalka
08-16-2007, 18:50
Хора, тя ви пита за ТОЧНО този телефон, а не да й казвате какви яки телефони имате. :wink: Иначе един от класа го има и казва, че е добър, готино изглежда.Не знам дали има камера, но ако е VGA за тия пари според мен не си струва.За 400лз. можеш да си вземеш доста добър Сони Ериксон с мегапикселова(отново казвам, че не зная на този каква е).

evil_lady_in_black
08-16-2007, 18:55
Имам приятели , които я имат и въобще не са доволни от камерата , но ти си предценяваш :-)

08-16-2007, 19:27
Здравей, тамън отварям темата и съм с мисълта, че някой ще пита какъв телефон да си взима. Направо се изненадах, че питаш за този. Ами направо ти казвам > супер доволен съм от него.
По начало не съм от онези фенове на мобилните технологии, който знае всичко. А онези, които казват, че знаят всичко ще им кажа, че значи са грешно информирани ;P
Та ето моите общи впечатления за телефона, които имам от 3 дни, тъй като си наскоро си взех телефона.
1во. Това не е камера, а телефон. Разбирасе 1.3 мега пиксела е добра компенсация за тези, които искат да си правят бързи снимки с компанията, но не е за пейзажи. Изображението, което получавате не отстъпва фокус сравнение с другите телефони със същия параметър на камерата. Така че общо казано камерата не отстъпва.
2ро. Плеъра - това не е телефон, който да ползваш за вискоговорител ! Все пак винаги ми се е струвало селско да влезеш в автобуса и да надуеш телефона, че да те слушат всички. Насочен е главно колкото другите джобни мп3 плеъри - звука от слушаките си е перфектен. Страничните бутони за сменяне на трака също са удобни докато е в джоба ти.
3то. Функциите - покрива абсолютно всичко - bluetooth, Infrared, като стигнем и до органайзър. Преди всичко това не е smartphone, но с оглед на това, което получавате и като възможност за качване на нови приложения е чудесен.
4то. Дисплея със своите 320 x 240 пиксела предлага надхвърля повече от очакванията ви, за възможности за различни wallpaper-и.
Има икони за бърз достъп, както и много възможности за различни теми.
5то. Паметта е повече от достатъчна, може да си сложите до 2гиги карта с памет, която може да съдържа до 1500 трака. Повече от предостатъчно. Един плюс към многото е, че към телефона получавате 256 мб карта, която като за начало е достатъчна.

6то. Към всички онези, които критикуват. Ако се вглеждаме във всички останали телефони и сравняваме тях, с това което го няма във 5300 естествено, че минусите ще растат, но така може да се говори и за всички останли. ;)

Exothermic
08-16-2007, 20:29
10x за инфото.А ти за колко кинти си взе телефона? :)

BlueDevil
08-16-2007, 21:06
Глупав ми е откак излезе :?

DjBaloon
08-16-2007, 21:11
Хора, тя ви пита за ТОЧНО този телефон, а не да й казвате какви яки телефони имате. :wink: Иначе един от класа го има и казва, че е добър, готино изглежда.Не знам дали има камера, но ако е VGA за тия пари според мен не си струва.За 400лз. можеш да си вземеш доста добър Сони Ериксон с мегапикселова(отново казвам, че не зная на този каква е).
Procheti i pak mnenieto i nablegni na izrechenieto "Приемам и предложения за подобни джиесеми"
ma nali zaqjdaneto nikoga ne e izlishno :-D

08-17-2007, 08:34
10x за инфото.А ти за колко кинти си взе телефона? :)
349 от 2би маай беше, но сега може да го намериш за 289 даже. :D

Exothermic
08-17-2007, 14:34
ok ,пак тенкс :mrgreen:

IKisseDAGirL
08-17-2007, 15:16
Една моя приятелка го има и й се прецака Bluetoth-a, освен това камерата не е много хубава.

koalka
08-17-2007, 18:32
Хора, тя ви пита за ТОЧНО този телефон, а не да й казвате какви яки телефони имате. :wink: Иначе един от класа го има и казва, че е добър, готино изглежда.Не знам дали има камера, но ако е VGA за тия пари според мен не си струва.За 400лз. можеш да си вземеш доста добър Сони Ериксон с мегапикселова(отново казвам, че не зная на този каква е).
Procheti i pak mnenieto i nablegni na izrechenieto "Приемам и предложения за подобни джиесеми"
ma nali zaqjdaneto nikoga ne e izlishno :-DНяма да е лошо да си изкажеш мнението за точно този телефон, на когото тя се е спряла и може би този й харесва най-много. А и този твоя, май струва повечко от 400 лв.(предполагам), а тя не знам дали би дала повече пари.Иначе щеше да си хареса някой доста по-хубав.