PDA

View Full Version : приятелката ми баламосва гаджето си и замесва и мен.



deni4kata333
08-16-2007, 13:28
хорааа яко се преебах... сега съм на кръстопът. имам една приятелка софианка и тя идва в моя град лятото защото тук има роднини и прекарва голяма част от лятото тука, а другата част на едно село.. та миналото лято тя си хареса едно момче от моя клас обаче той тогава си имаше гадже. сега това лято се събирахме много по пейки на кафенце насам натам и те се сближиха и тръгнаха. приятелката ми обаче (Ани) си има и друго гадже от другото си село и това тук (Емо) почва да заподозира нещо. чул е разговор дето не е трябвало да чуе между ани и братовчедка и и сега ме кара да я разпитам а тъй като с него отдавна се познаваме и той също ми е фр немога да откажа. обещах да я разпитам и незнам какво да му кажа. ако му кажа истината ани няма да ми проговори повече защото наистина го харесва но си иска и оня за другото село апък ако го излажа ще ми тежи на съвестта и ше ми е жал че тя го баламосва. какво да правя... ?

DIVINE_TIME
08-16-2007, 13:37
Не се притеснявай! Щом тя е от София,а вие от Монтана едва ли ще просъщствува много връзката им,като имаме предвид,че сте на около 14-15 години предполагам! Кажи му,че не си открила нищо,след като си я разпитала,така ще запазиш приятелството и на двамата!

deni4kata333
08-16-2007, 13:43
да обаче тя е на принципа че за сяко населенно място тряя си има гадже което не е мн правилно иии наистина ме е жал за емо шото е мн свестно момче а предишното му гадже беше от стара загора и ходеха около година... не се знае с това колко ще продължи. аз му дадох съвет да попита братовчеда на Ани шот те са големи фр. надявам се той да му каже истината.

DIVINE_TIME
08-16-2007, 13:51
Ами явно тази Ани не е стока! Така както я описваш,не ми харесва! Сигурна ли си,че ти е необходима такава приятелка? Някога подкрепила ли те е с нещо,помогнала ли ти е,дала ли ти е повод да не я забравяш никога? А Емо? Помисли с кого си по-близка и избери него! Не е хубаво да се живее в лъжа! Но според мен не ти е необходима приятелка-измамница! Щом мами гаджето си,бъди сигурна,че мами и теб!

korata
08-16-2007, 14:18
е сега не винаги като мамиш един човек не значи че мамиш целия свят ..... :)

woshata
08-16-2007, 14:28
a be q verno kaji 4e ni6to ne si otkrila..taka e nai-dobre ;)

cashmere
08-16-2007, 14:44
Ами явно тази Ани не е стока! Така както я описваш,не ми харесва! Сигурна ли си,че ти е необходима такава приятелка? Някога подкрепила ли те е с нещо,помогнала ли ти е,дала ли ти е повод да не я забравяш никога? А Емо? Помисли с кого си по-близка и избери него! Не е хубаво да се живее в лъжа! Но според мен не ти е необходима приятелка-измамница! Щом мами гаджето си,бъди сигурна,че мами и теб! az sam absolutno napuno saglasna s tazi/tozi macka/pi4 :wink:

Erica
08-16-2007, 14:45
А пък според мен е най-добре да не се месиш,нали знаеш какъв излиза най*накрая посредникът... [-X

ArTanDra
08-16-2007, 14:48
Има лесно .. не се меси във взаимотношенията им. И ако това момче (Емо) е достатъчно умно ще се досети за какво става въпрос и сам ще прекъсне всякаква връзка с приятелката ти.

Dead`Paladin
08-16-2007, 14:49
мога да ти кажа само ,че твойта приятелка Ани е пълна курва....просто им ,че не искаш да се занимаваш с техните проблеми и т'ва ....

MoHuTo
08-16-2007, 15:40
Ами мацка най-добрия начин да запазиш неутралитет е като кажеш на въпросния ти фр(Емо), че тя нищо не ти е казала...така е най-добре поне според мен, защото после ако скъсат може теб да изкарат виновна..нз де ти си прецени :roll:

koalka
08-16-2007, 18:18
Трябва да говориш с нея и да я убедиш да говори с него.Тя пък хем иска тоя, хем ония, абе моля ти се...
Кажи й, че и той ти е приятел, освен тя и ти е неприятно така да го лъжеш.Ако не-кажи му ти.Определено няма да загубиш, ако станеш приятелка с момче, а не с онова момиче, което е лъжкиня.

Mooo6no
08-16-2007, 18:25
След като казваш, че момчето ти е приятел.... тя него го върти и лъже така... това може да се случи и с теб. Имай го в предвид. Говори с нея както предложи Коалка и ако откаже да излезе от ситуацията кажи истината на момчето.

neverand
08-16-2007, 18:29
тва момиче не струва...и просто се оттегли по най-тихия начин,или кажи на фрда ти че тя отказала да отговори :)

monityY
08-16-2007, 18:32
dosta zapletena istoriq.. :smt017

Mooo6no
08-16-2007, 18:39
Абе като ви гледам отговирите на повечето... идеята е как аз да се измъкна по най-лесния начин и да избягам като тъпа овца (като тази от аватара ми) или как да постъпя правилно?


бтв един много лесен начин да разбере е "случайно" някой да види и да му покаже темата. :lol:

Th3MaN
08-16-2007, 18:58
Кажи му на приятеля ти какво прави тя и му кажи да не казва че е разбрал от теб.

sladkish_14
08-16-2007, 19:44
Кажи му на приятеля ти какво прави тя и му кажи да не казва че е разбрал от теб.


Напълно съгласна :!:

miloto_girl_4e
08-16-2007, 19:49
Наистина се опитай да запазиш неутралитет :!:
Така няма сама да се буташ между шамарите ...

deni4kata333
08-16-2007, 19:56
супер мн мс на всички за съветите аз оправих нещата- смисъл сега аз не съм замесена по никакъв начин и тя каза че няма друго гадже освен емо , щото аз си я питах открито - надявам се да не ме е излъгала.. и все пак ще се опитам да му помогна да открие истината без тя да знае за мойта помощ.