PDA

View Full Version : Избелващ крем



LedenaStrast
08-16-2007, 15:28
Има едни такива изблеващи кремчета... някой знае ли за какво точно се използват...и използвали ли сте? има ли ефект?

just_a_temptation
08-16-2007, 15:30
za kfo ti trqa po to4no da izbelva samata koja da stane6 bqla ili petna,luni4ki i tem podobni?

LedenaStrast
08-16-2007, 15:35
Имам едни петна по краката... по-точно за белези от рани и пъпки (последствие от обезкосмяване :smt010 ) и те изглеждат по-тъмни....
и ми хрумна за този крем...
та питам дали се използва за това? и ще ми помогне ли?
Имам и едно петно от изгаряне .. то също стои по-тъмно...
Ако го използвам... може ли тези петна да се поизбелят и да станат нормален цвят???

just_a_temptation
08-16-2007, 15:37
Имам едни петна по краката... по-точно за белези от рани и пъпки (последствие от обезкосмяване :smt010 ) и те изглеждат по-тъмни....
и ми хрумна за този крем...
та питам дали се използва за това? и ще ми помогне ли?
Имам и едно петно от изгаряне .. то също стои по-тъмно...
Ако го използвам... може ли тези петна да се поизбелят и да станат нормален цвят???
izbelva6t krem nqma da pomogne.ima kountrabeks specialno za belezi.prodava se v aptekata i struva okolo 12-14 leva nz 1 fr si kupi poneje si izgori 4eloto s ma6ata i ima6e gaden belek takav tymni4yk i se mahna za nqma i mesec.az vse se navivam da si kupq 6toto imam tuk tame nqkoi beleg ama zabravqm

LedenaStrast
08-16-2007, 15:44
ми не знам дали ще помогне контратубекса, защото той май се използва за по-нови белези... а не за толкова стари!

~BoRn^InLoVe~
08-16-2007, 15:46
ми не знам дали ще помогне контратубекса, защото той май се използва за по-нови белези... а не за толкова стари! аз пък съм чувала че е за белези от операция

just_a_temptation
08-16-2007, 15:47
em togava si zemi edin izbelva6t ot aptekata sys jivak ama ne sym sigurna 4e 6te pomogne i e malko vreden

LedenaStrast
08-16-2007, 15:50
малко ли??? Живака не е шега работа!!! Всички избелващи кремове ли са с живак???

Абе аз работя в аптека.. утре ще питам за тоя крем... ама реших първо да питам вас дали някой е пробвал.. че да не се изложа :oops:

just_a_temptation
08-16-2007, 15:54
em toi e specialno prigoden 6tom se prodava kato krem v aptekite na4i nqa umre6 spoko.lelq mi go polzva6e 6toto i se polu4avaha petna pod o4ite ot slynceto i..ima efekt ama go sprq 6toto hodi na ionnoforeza

Kisses_P
08-16-2007, 16:31
Кремчето, което ползвам за лицето е с избелващ ефект.Е , не го използвам заради него,а просто ме спаси от акнето.Резултатът е бяло лице и тъмно тяло...но в твоя случай за белези нз дали ще помогне

_PuNk`PrInCeSs_
08-16-2007, 17:37
аз пък тая година на морето много се пазих щото супер мноо по4ерняям и се крих много! ако знаех нямаше да се ограни4авам. наистина за кво е тоя крем? става ли просто така за кожа?