PDA

View Full Version : ...БОРЕТЕ СЕ ЗА ЛЮБОВТА СИ,,,,,



perfect_stranger_m
08-16-2007, 15:50
eee tva e,,,,sega i v nas ne sum si daje ot ravnost cql den me nqma,,,,

Mom4e sum na 18g,,,,iam pari,semeisstvo,si4ko,ot koeto se nujdaq.Imam i mn priqteli,imam priqtelka-mai se vodi gage,tq mi dava si4ko,ama s neq razbiraniqta ne ni se pokrivat,tq misli edno,az drugo,,,mn sme ralzi4ni,edinstvenoto,koeto nqmam e... neq ,,,Vsi4ko zapo4na 2004,kato q vidqh i na 3tiq den bqh vluben :smt010 .Tq e s godina po-malka ot mene oba4e si ima6e priqtel,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,opitah da sum s neq,stigal sum do mn krainosti(revah,depresirah se,uhajvah sestra i koqto e po-malka),,,dokato edin ne otidoh i ne po4nah da q celuvam mn silno dokato 4aka6e gajeto si za sre6ta,kogato priqtelq i doide me razkra nabyrzo,,mai i be6e posqgal zatva(boje gospodi,,zaradi mene q be6e bil ),,,nz kvo da pravq,,,,v edno u-6te u4ime,,,a az taq godina zavyr6vam i 6e trqqq da q ostavq zavinagi
Ne mi davaite saveti kak da se preborq,za6toto nqma smisul ot tqh,,,,Znaete li,,re6il sum edin den da se ojenq,da suzdam semeistvo,koeto mn da cenq,,,oba4e az vinagi 6te pomnq rojdeniq i den,6te sе molq da e 6tastliva,,,,a v syrceto mi vinagi 6te ima edno mestence za neq-za moita edinstvena lubov ,,, :smt010 :smt010 :smt010 ,,,,,

cracken
08-16-2007, 15:53
БОРИ СЕ :!:

08-16-2007, 16:06
ДА БОРИ СЕ :!: :!: ОНИЯ ЩОМ Я БИЕ,ТИ И ПОМОГНИ....ГАДЖЕТО И НЕ Е СТОКА

08-16-2007, 16:10
:smt010 :smt010 :smt010 :smt010

assd
08-16-2007, 16:11
ще ти мине, и аз съм мислил така - ама бях много глупав тогава
живота е хубав, требва да се живее без да се мисли много много

sladko_dete
08-16-2007, 16:12
Опитаите се да преодолеете различията си, може и да не е толкова трудно :wink:

flora23
08-16-2007, 16:41
sorry za glupaviq vupros ama ne mi stana mn qsno momi4eto za koeto govori6 e edno,a gadjeto ti drugo,taka li?

08-16-2007, 16:58
Какво значи "бори се"?
Не в контекста на твоята тема...
Всички говорите за някакви борби. Добър ден, къде ви е достойнството? Виждате, че не става, виждате, че не ви искат, че не си пасвате с този, който сте харесали, при по-бруталните случаи - че се отнася зле с вас, обижда ви и така нататък...И вие пак се "борите"! За много други неща няма да си мръднете пръста, ама да се правите на глупаци сте идеални! Казвам го това, защото знам колко е гадно да знаеш колко можеш да дадеш и да не те искат...Гадно е, ама го преживейте! Чувството ще отмине, ще остане само срамът и неудобството от факта, че сте позволили да ви тъпчат! "Не стой там, където не си желан"...
Любовта е въпрос на спонтанност, а не на кървави трагични жертви от страна на единия и на "ми хуу" от страна на другия...

flora23
08-16-2007, 17:13
em ne mi otgovori na vuprosa ama ako momi4etata sa 2 otdelni moga te posavetvam samo da govori6 s NEQ i da i obqsni6 kakvo 4uvstva6 i misli6 i da q nakara6 da razkara gadjeto si i da osuznae kakuv kreten e i 4e ne q zaslujava i 4e ti 6te q ceni6 mn pove4e ot nego i...abe nakaraj q da osuznae 4e iska tebe :wink: i da se po4uvstva kato naj specialnoto momi4e na sveta dokato i gi govori6 tiq raboti,ako mi shvana misulta :P

Treselle_s
08-16-2007, 17:25
......

Offf
08-16-2007, 17:40
живота е хубав, требва да се живее без да се мисли много много
:!: :!: :!:

Ще я забравиш,ама време трябва :roll:

GoodGirlGoneBad
08-16-2007, 19:22
еми...бори се мой човек :!: И аз сега се боря за едничката ми любов и НЯМА и да спра да се боря докато не си я върна!Аз съм инат! :-D

Obitax
08-16-2007, 19:24
pii nqkolko rakii i 6te ti mine

woshata
08-16-2007, 19:27
pii nqkolko rakii i 6te ti mine
of ot rakiq nema mu mine lubovta vervai mi |-(

deni4kata333
08-16-2007, 20:58
Опитаите се да преодолеете различията си, може и да не е толкова трудно :wink:

опитай да я спечелиш, опитай семейството което създадеш да е на теб и нея бори се за нея не се предавай толкова лесно!!!!!

Dead`Paladin
08-16-2007, 21:02
pii nqkolko rakii i 6te ti mine
of ot rakiq nema mu mine lubovta vervai mi |-(


Ако от ракията се лекуваше любовта то тогава в арабските държави тя нямаше да бъде грях....там няма никакъв алкохол....там ни смятат за грешни защото в БГ всеки втори пие....както и аз...макарче аз съм от Сирия....

slan4iceto_n
08-17-2007, 07:55
виж разбирам за какво говориш. малко е страшничко, когато осъзнаваш, че има някой човек, който винаги ще обичаш. гадно е да знаеш, че вечно ще помниш някой, на който не му дреме толкова за теб, който ще те забрави, ако година не се виждате. някой беше писал, че е жалко да се бориш за любовта, че се правим на глупаци, опитвайки се да съживим нещо, което никога не е съществувало. но е много трудно да спреш. за автора на темата-за момичето, което обичаш гаджето й означава същото, коеот тя означава за теб. тя го обича безумно, точно както ти обичаш нея. тя търпи побоищата и вс, което той й причинява, защото иска единствено него. съжалявам, че ти го казвам. вероятно звучи грубо, но аз поне така разбирам нещата

08-17-2007, 08:27
виж разбирам за какво говориш. малко е страшничко, когато осъзнаваш, че има някой човек, който винаги ще обичаш. гадно е да знаеш, че вечно ще помниш някой, на който не му дреме толкова за теб, който ще те забрави, ако година не се виждате. някой беше писал, че е жалко да се бориш за любовта, че се правим на глупаци, опитвайки се да съживим нещо, което никога не е съществувало. но е много трудно да спреш. за автора на темата-за момичето, което обичаш гаджето й означава същото, коеот тя означава за теб. тя го обича безумно, точно както ти обичаш нея. тя търпи побоищата и вс, което той й причинява, защото иска единствено него. съжалявам, че ти го казвам. вероятно звучи грубо, но аз поне така разбирам нещата

Аз бях човекът с поста с глупаците, ако за това говориш. Само че не съм казвала, че е жалко. След като е продукт на положително човешко желание, не може да е жалко. Жалко е, че в повечето случаи то не е оценявано.
Много е трудно да спреш, да. Но нищо истинско не е лесно, нищо, което си струва, не е лесно. За да вървиш срещу течението се изискват усилия --- и всички тези неща не ви ги разправям, защото искам да ви обиждам или унижавам (дори не знам кои сте "вие")...В момента и на мен ми е много сложно, и аз искам да си разбия главата някъде, и аз съм изпаднала в някаква дупка на най-долен трагизъм, от която не виждам изход, с тази разлика, че вече почти не съм "тийн" (колко малоумна думичка, но това е друг въпрос...) - и искам да улесня някого, да помогна на някого да не чувства това, което аз чувствам, защото НЯМА СМИСЪЛ! Вземете се в ръце и вижте, че е абсолютно противопоказно за здравето и самочувствието ви да се топите от мъка по хора, които не ви искат! При мен не е само едната любовна мъка, проблемът ми е много по-обширен, но не мога да му позволя да вземе контрол над мен! Хора умират, защото за тях няма лекарства, умират от нещастни случаи, които могат да бъдат предотвратени, от ръцете на безмозъчни кухи същества, които натискат някое червено копче и весело се хилят на геноцида, който причиняват...и вие искате да стоим и да отваряме рани в душите си, защото някой не ни вижда като потенциален любим или каквато думичка там искате да ползвате?! Не виждате ли колко е себично това, колко малодушно и примиренческо? Ставайте и се борете, но се борете със себе си! Аз отказвам да повярвам в съществуването на "малък човек", на "маса" - дайте да се събудим, да излезем от мъглата на чисто физическите страсти и да свършим нещо смислено...

Candyy
08-17-2007, 09:15
Бори се докрай... надеждата умира последна успех.. :wink:

playful_baby
08-17-2007, 09:45
хах нз какво да ти кажа на мен тва БОРИ СЕ!!! не ми харесва!!! С кого да се бори и как???? :-k