PDA

View Full Version : barzo vijte



08-16-2007, 15:57
Да видим, дали се получава. Та ви казвам, преди около два месеца получих един е-мейл като този, който ви изпращам и за всеки случай изпълних указанията. На следващия ден ми се изпълни това, което си пожелах, а беше нещо, което нямаше начин да стане, т.е., поисках си нещо почти невъзможно???`??? и то стана! Така че сега изпълнявам винаги подобни указания И ви изпращам и на Вас този е-мейл, за да пробвате. Късмет! УВЕРЯВАМ ВИ, ЧЕ Е ИСТННА, ПРИ МЕН ПРОРАБОТИ ЗА ПО-МАЛКО ОТ ЧАС. Нищо не ти струва. Опитай. Можеш да го направиш, нали всички сме чували това: "не вярвам в магии и вещици, но че ги има, има ги !!! Пожелай си нещо... и виж какво ще се случи??? Започни да мислиш за нещо, което действително желаеш, защото това работи... Човекът, който ми изпрати това писмо ми каза, че желанието му се е изпълнило десет минути след като е прочел е-мейла, та тогава реших и аз да го изпратя... Вещиците ще ти изпълнят желанието!!! Пожелай си нещо, когато броенето в обратен порядък завърши!!! 10... 09... 08... 07... 06... 05... 04... 03... 02... 01... *** Пожелай си нещо!****** Изпрати това послание на 10 души в рамките на 1 час. Ако го сториш, ще се изпълни желанието ти! А ако не - ще се случи обратното на това, което си си пожелал!А после ще не кажеш какво е станало

H8_mE
08-16-2007, 15:59
Q belqgi!Boje... ](*,) :::

MajeStic
08-16-2007, 16:06
Я сподели какво ти се е изпълнило 8)

Obsession
08-16-2007, 16:06
Спрете се, бе!!! Такива ги получавам по 46287563896421 пъти в скайпа и как не разбрахте, че е спам, стига пускахте безмислени теми, порастнете най-накрая!

alkobalko
08-16-2007, 16:07
Стига глупости!
т. 11 от Правилника!