PDA

View Full Version : Една високо технологична играчка...съвет?



morgana
08-16-2007, 17:37
Мисля да купя това :arrow: http://www.zigifly.com/index.php?page=shop.product_details&flypage=shop.flypage&product_id=33&category_id=2&manufacturer_id=0&option=com_virtuemart&Itemid=27

на приятеля ми за рождения му ден. Той ми е споменавал, че адски се кефи на летящи играчки - хеликоптерчета. Чудя се дали е добра марка, дали летят стабилно, ей такива неща. Моля някой ако има опит в тая област да сподели [-o<

Благодаря :smt006

bulgarche
08-16-2007, 18:15
Това е много хубав подарък :)
Ако случайно ти изкочат още 400 лева има и с двигателчета разни хвърчикоптери, които определено ще са по-хубави :)
Но опрелено на такова нещо кой ли няма да се зарадва

morgana
08-16-2007, 18:40
Тенк Ю :P Абе, май не се очертава да ми изкочат излишни 400 лв. а и той по всяка вероятност ще ме убие ако разбере колко пароци съм дала :lol:

Мисля да му купя този модел, но едно ме притеснява - дълъг е повече от метър - дали ще хвърчи стабилно :?:

bulgarche
08-16-2007, 18:59
E, има система за стабилизиране на полета. То като е по-дълъг май и по-добре :) Има сравнително добър обхват 50-100 метра, 30 метра висичина, скорост от 20 км/ч, само тези 10 минити за поле, ама...никак не е зле. Даже мисля че цената си е доста добра.

morgana
08-16-2007, 19:40
Да бе, тези 10 минути полет и мен малко ме притесняват :smt017
Представяш ли си нещо да се увлечем и да се строполи т'ва чудо от 30 метра?

Ако поразгледаш из останалата част от сайта има едни летящи чинии, за които казват, че са по-стабилни от хеликоптерите...

Ти какво смяташ - аз мисля че вертолетчето е по-готска идея?