PDA

View Full Version : Ето я и моята история...



lady_iN_black
08-16-2007, 17:49
С момчето,което обичам вече не сме заедно от близо 3 месеца.Бяхме заедно пак някъде толкова.Докато ходехме наистина бях много щастлива..незнам как да го опиша.Сега ми останаха само хубавите ни спомени и нищо друго.Не се поздравяваме по улиците...дори не се поглеждаме след като скъсахме.А скъсахме много гадно...но като се замисля май гадно ми беше само на мен.Той каза,че и на него му било...но уви не вярвам,защото не го показа. :cry: Изпитвам адски силни чувства към това момче.Мога да го нарека първата ми истинска любов.И ето за какво е темата.Днес за първи път се замислих много сериозно затова защо още мисля по онзи начин за него.Стана ми гадно,защото той едва ли дори се сеща за мен и си казах:Искам и аз да сам щастлива,както сигурно е той.Решила съм се когато почнем училище да се забавлявам...нямам предвид купони и луди нощи,а просто да се забавлявам и да не мисля за него.Също искам да си намеря друг.Не мога да го обесня,но чувствам,че ако продължавам да се измъчвам само ще си пропилявам времето!А аз не искам това..Искам ново щастие,нови истински усмивки.Искам всичко да започне отначало.И ето го преоблема...ТОЙ.Той ме дърпа назад..и не мога да се отърся от спомените.Силните ми чувства са си още такива и някак това ме спира да продължа.Точно те ме спират да вярвам,че ще обикна някой пак.. :smt010 Искам да повярвам,че скоро ще срещна друг!Толкова ли е трудно?
Искам да ви питам как когато сте страдали за някой сте продължавали напред?Къде сре срещнали новата любов и дали сте я очаквали и търсили или тя сама е дошла...за да знам струва ли си да търся нещо,което не вярвам,че ще намеря. :?

08-16-2007, 17:54
така като гледам си била доста влюбена все някога ще забравиш за него и някой друг ще бъде в сърцето не може винаги да ни отвръщат със същото което изпитваме ме ние а ти на колко си?

08-16-2007, 18:20
така като гледам си била доста влюбена все някога ще забравиш за него и някой друг ще бъде в сърцето не може винаги да ни отвръщат със същото което изпитваме ме ние а ти на колко си?На 16 съм.Досега не съм казвала за някой,че го обичам.Сякаш просто преди него бяха просто увлечения.Той беше първото момче,за което плаках толкова.

08-16-2007, 18:37
така като гледам си била доста влюбена все някога ще забравиш за него и някой друг ще бъде в сърцето не може винаги да ни отвръщат със същото което изпитваме ме ние а ти на колко си?На 16 съм.Досега не съм казвала за някой,че го обичам.Сякаш просто преди него бяха просто увлечения.Той беше първото момче,за което плаках толкова.
ами миличка говори с него питай го кво чувства към теб и ако каже ,че си има друга просто не е бил човека за теб.. а щом не си талкате по улиците.. нещо са омекнали отношенията явно.. но мисля,че така е добре да постъпиш

monityY
08-16-2007, 18:43
:shock: :smt010 :smt010 :smt010 gorki4kata... em az primerno sum se vlubvala kato malka 4-5 klas,6e kajete 4e ne e bilo lqbov a uvli4ane li de da znam,no uvi be6e qlbov sigurna sum,i pri tova nespodelena,taka se vlubvah v 3-4 mom4eta ot daskaloto mi ot klasa mi se na su6tata vuzrast,skusah se da reva za tqh,no prosto nqmah 6ansove..togava bqh prosto edna "smotla" :smt017 i kak gi zabravih li? emi i az neznam...no vremeto lekuva si4ko,ne e nujno da si nameri6 drug za da go zabravi6,prosto kakto kazva6 sama jivei si jivota zabavlqvai se i se opitavqi da ne misli6 tolkova za nego.. kakto tvurdi6 i toi ne misli za teb :!: :( az prosto zabravqh edno mom4e kato se vlubvah v drugo no nali i ot nego mi be6e razbivano surceto i staa6e adski kofti :smt010 ... nikoga ne sum se radvala na spodelenata lqbov do sega.. t.e ne sum se vlubvala v nqkoe gadje primerno.. a se v mom4eta koito ne moga da imam.. i ot togava ot kakto bqh 5 klas li nz koga ne sum se vlubvala istinski i az neznam za6to.. stranno no ne sum sre6tnala podhodq6toto mom4e o6te sig.. a i taka mi e po dobre,no ot druga strana se 4udq dali ne6to ne sum nared :-k awe... nz nameri si drugo mom4e.. s vremeto 6te go zaobi4a6 i izob6to nqma da ti puka za stariq.. NQMA TAKAVA LQBOV,KAKVATO DA OSTAVA VE4NA! :!: :!: :!: :)

lady_iN_black
08-16-2007, 19:07
така като гледам си била доста влюбена все някога ще забравиш за него и някой друг ще бъде в сърцето не може винаги да ни отвръщат със същото което изпитваме ме ние а ти на колко си?На 16 съм.Досега не съм казвала за някой,че го обичам.Сякаш просто преди него бяха просто увлечения.Той беше първото момче,за което плаках толкова.
ами миличка говори с него питай го кво чувства към теб и ако каже ,че си има друга просто не е бил човека за теб.. а щом не си талкате по улиците.. нещо са омекнали отношенията явно.. но мисля,че така е добре да постъпишБлагодаря за съвета,но аз съм се примирила,че с него никога отново няма да бъдем заедно.След това,което преживях не мога да говоря с него...един вид надеждата ми я няма и не вярвам,че любовта ни ще се повтори...Затова и пуснах темата.Просто ми е чудно как като си обичал толкова много някой намираш друг,за който да твърдиш същото.Просто не вярвам в това,а искам.

lady_iN_black
08-16-2007, 19:08
:shock: :smt010 :smt010 :smt010 gorki4kata... em az primerno sum se vlubvala kato malka 4-5 klas,6e kajete 4e ne e bilo lqbov a uvli4ane li de da znam,no uvi be6e qlbov sigurna sum,i pri tova nespodelena,taka se vlubvah v 3-4 mom4eta ot daskaloto mi ot klasa mi se na su6tata vuzrast,skusah se da reva za tqh,no prosto nqmah 6ansove..togava bqh prosto edna "smotla" :smt017 i kak gi zabravih li? emi i az neznam...no vremeto lekuva si4ko,ne e nujno da si nameri6 drug za da go zabravi6,prosto kakto kazva6 sama jivei si jivota zabavlqvai se i se opitavqi da ne misli6 tolkova za nego.. kakto tvurdi6 i toi ne misli za teb :!: :( az prosto zabravqh edno mom4e kato se vlubvah v drugo no nali i ot nego mi be6e razbivano surceto i staa6e adski kofti :smt010 ... nikoga ne sum se radvala na spodelenata lqbov do sega.. t.e ne sum se vlubvala v nqkoe gadje primerno.. a se v mom4eta koito ne moga da imam.. i ot togava ot kakto bqh 5 klas li nz koga ne sum se vlubvala istinski i az neznam za6to.. stranno no ne sum sre6tnala podhodq6toto mom4e o6te sig.. a i taka mi e po dobre,no ot druga strana se 4udq dali ne6to ne sum nared :-k awe... nz nameri si drugo mom4e.. s vremeto 6te go zaobi4a6 i izob6to nqma da ti puka za stariq.. NQMA TAKAVA LQBOV,KAKVATO DA OSTAVA VE4NA! :!: :!: :!: :) Благодаря и за твоя съвет. ;) И да ти кажа,че щом досега не си срещнала момчето,което да харесаш и да си паснете,ще го срещнеш! :) Радвай се на мига.

Obitax
08-16-2007, 19:15
poloji usiliq da go zabravi6 nqma vra6tane nazad all is over v nqkoi slan4ev den 6te sre6ne6 nqkoe mom4e koeto pak 6te obikne6 da ne puka tva e filosofiqta

zakachka
08-16-2007, 19:20
Струва ми се доста тежко...защо сте скъсали след като имате още чувства? Какво да ти кажа,излизай с приятели и се опитай да се забавляваш и да не мислиш за него....колкото и да ти е трудно.Нормално е да ти е кофти,все пак ти си свикнала с тоя човек а сега го няма до теб.Трудно е,но ще отмине.Трябва да бъдеш силна и да гледаш напред.Според мен един път приключи ли една връзка втори път няма,никога няма да е същото...

lady_iN_black
08-16-2007, 19:33
Струва ми се доста тежко...защо сте скъсали след като имате още чувства? Какво да ти кажа,излизай с приятели и се опитай да се забавляваш и да не мислиш за него....колкото и да ти е трудно.Нормално е да ти е кофти,все пак ти си свикнала с тоя човек а сега го няма до теб.Трудно е,но ще отмине.Трябва да бъдеш силна и да гледаш напред.Според мен един път приключи ли една връзка втори път няма,никога няма да е същото...Скъсахме заради много неща..защо имаме чувства?!Аз сам тази,която ги има.Както казах той едва ли се сеща дори за мен...
И да,сигурно когато веднъй си бил с някого,ако бъдеш пак еджа ли ще е същото.Имам познати,които са ходили няколко пъти с момчетата,които харесват и им е било дори по-хубаво от 1-вия път...при всеки е различно.Но аз казах вече,че се опитвам да гледам напред. :)

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
08-16-2007, 20:53
Mnogo e hubavo, che si stupila zdravo na zemqta i osuznavash, che trqbva da zapochnesh nov givot, no tova ne e tolkova lesno, kolkoto izglegda, imenno zaradi fakta, che lubovta ti kum nego te tlaska nazad.. tova e mnogo gadno i az sum go izpitvala.. Bqh v absolutno sushtoto pologenie edva predi nqkolko meseca..moge bi pochti godina.. no s razlikata, che iskah da si vurna momcheto, bez da osuznavam, che nqma vrushtane nazad.. Trqbvashe mi mn vreme, za da se osuznaq i da vidq, che trqbva da produlga.. i da si naerq dr.. no ne vqrvah, che shte moga da obikna nqkoi taka... Sega sled tolkova vreme, kogato nai-posle prevuzmognah chuvstvata si..ili te prosto sami si otidoha.. mislq, che pak moga da sreshtna lubovta, sushto kakto sum q sreshtnala purvia put i otnovo da i dam shans..no za sugalenie ne zavisi ot men dali tq shte doide... Mislq, che shtom pone imash gelanie da produlgish, tova e napulno dostatuchno, za da uspeesh po-lesno.. Ne moga da kaga, che tochno vremeto lekuva, no ti pogelavam da sreshtnesh tozi, koito shte te otturve ot mukata ti i shte te napravi mn shtastliva, kakto si mechtala O:) Pogelavam sushtoto i na sebe si i na vsichki, koito go zaslugavat, dano vse na nqkoi da se usmihne kusmeta O:) ( Po-dobre na vsichki O:) O:) ) Uspeh! :smt006

MoHuTo
08-16-2007, 21:06
Миличка времето малко или много заличава болката, от личен опит знам.Постарай се не да го забравиш (защото това фактически не е възможно в момента..), а да не мислиш толкова за него, излизай с приятелки, забавлявай се, флиртувай и ще видиш, че когато най-малко очакваш ще срещнеш друг и няма да ти пука вече за това момче.

Dead`Paladin
08-16-2007, 21:08
:shock: :smt010 :smt010 :smt010 gorki4kata... em az primerno sum se vlubvala kato malka 4-5 klas,6e kajete 4e ne e bilo lqbov a uvli4ane li de da znam,no uvi be6e qlbov sigurna sum,i pri tova nespodelena,taka se vlubvah v 3-4 mom4eta ot daskaloto mi ot klasa mi se na su6tata vuzrast,skusah se da reva za tqh,no prosto nqmah 6ansove..togava bqh prosto edna "smotla" :smt017 i kak gi zabravih li? emi i az neznam...no vremeto lekuva si4ko,ne e nujno da si nameri6 drug za da go zabravi6,prosto kakto kazva6 sama jivei si jivota zabavlqvai se i se opitavqi da ne misli6 tolkova za nego.. kakto tvurdi6 i toi ne misli za teb :!: :( az prosto zabravqh edno mom4e kato se vlubvah v drugo no nali i ot nego mi be6e razbivano surceto i staa6e adski kofti :smt010 ... nikoga ne sum se radvala na spodelenata lqbov do sega.. t.e ne sum se vlubvala v nqkoe gadje primerno.. a se v mom4eta koito ne moga da imam.. i ot togava ot kakto bqh 5 klas li nz koga ne sum se vlubvala istinski i az neznam za6to.. stranno no ne sum sre6tnala podhodq6toto mom4e o6te sig.. a i taka mi e po dobre,no ot druga strana se 4udq dali ne6to ne sum nared :-k awe... nz nameri si drugo mom4e.. s vremeto 6te go zaobi4a6 i izob6to nqma da ti puka za stariq.. NQMA TAKAVA LQBOV,KAKVATO DA OSTAVA VE4NA! :!: :!: :!: :)


4-5 клас си се влюбила :-k ------------> :smt005 :smt005 :smt005 ти акъл имаш ли :?:


:smt005 :smt005 :smt005

Ivanna99
08-16-2007, 21:45
:-k Kakvo da ti kaja...pri men neshtata sa po-razlichni,zashtoto sled mnogo,mnogo bolka i samota predizvikani tochno ot moq priqtel,s kogoto sme dve godini zaedno(s prekusvaniq,a sme kusali mnogo puti,no ne za po mnogo)...Dokato ti samata ne se reshish da si postavish novoto nachalo,da go zabravish i sama da povqrvash,che za teb ima i shte ima mnogo drugi momcheta,koito shte te obichat istinski-nqma da uspeesh!Koagto sama reshish da poemesh noviq put-togava i samo togava shte pomognesh na sebe si i nai-veche na surceto si...kajesh li si"krai,mukite mi s nego bqha do tuk!Nqma samo az da placha,a toi da si pravi kefa Bo znae kude"shte razberesh ot vutre shte ti doide nachina kak tochno da go postignesh,no do togava nikoi i nishto ne moje da ti pomogne,zashtoto TI,TI i SAMO TI mojesh da si pomognesh nikoi drug!Moga da ti kaja,che nai-malkoto ot sebelubie i gordost bi trqbvalo da se vzemesh v ruce,svqstno momiche si i zaslujavash neshto po dobro!Znaesh li-ima edin takuv spomen"Kogato edna vrata se zatvarq-druga se ovtarvq,no dokato gledash v zatvorenata nikoga nqma da vidish tazi,koqto stoi otvorena" :-) uspehi dano se spravish i dano POVQRVASH V SEBE SI

pavkata91
08-16-2007, 22:16
Абе при мене е малко по лека историята... ::: Първата любов...ах как гори колко е приятна...ходиш с мацката до теб 3-4 г. и накрая като й звъннах да се видим тя ми каза това по телефона : Еми трудно ми е да ти го кажа ама вече ще живея в чужбина...
Трудно ми беше да го приема но...като затворих телефона ми идеше да се самоубия...но реших да ти потроша главата заради нея... ](*,) ](*,) беше ми подарила една верижка (сребърна) преди да замине (тогава не го знаех) и..съм я окачил на стената в нас...много приятели са ме питали защо верижката е на стената а не по ръцете ми...обяснявах им го много лесно...Всяко малко синджирче на верижката носи части от спомените с нея...Колко пъти са ми казвали да я нося ама не...не искам защото както я сложа веднага ще се сетя за нея :smt010 :smt010 :smt010 то сега не че не се сетих ама ми е поне ми е по-малко тегаво...

Vivi you will stay in my hearth as long as i live...Why does first love hurts so much...we kissed,we went out,we were the perfect couple...I just hope to see you again...Goodbye my love...i will never forget you...

Това сам съм го измислил...даже и много балади и рок песни съм писал в нейна чест...Виви ако го четеш това да знаеш че винаги ще те обичкам макар че не сме заедно :smt010 :smt010 :smt010 :smt010

Vikitooo
08-16-2007, 22:33
Абе при мене е малко по лека историята... ::: Първата любов...ах как гори колко е приятна...ходиш с мацката до теб 3-4 г. и накрая като й звъннах да се видим тя ми каза това по телефона : Еми трудно ми е да ти го кажа ама вече ще живея в чужбина...
Трудно ми беше да го приема но...като затворих телефона ми идеше да се самоубия...но реших да ти потроша главата заради нея... ](*,) ](*,) беше ми подарила една верижка (сребърна) преди да замине (тогава не го знаех) и..съм я окачил на стената в нас...много приятели са ме питали защо верижката е на стената а не по ръцете ми...обяснявах им го много лесно...Всяко малко синджирче на верижката носи части от спомените с нея...Колко пъти са ми казвали да я нося ама не...не искам защото както я сложа веднага ще се сетя за нея :smt010 :smt010 :smt010 то сега не че не се сетих ама ми е поне ми е по-малко тегаво...

Vivi you will stay in my hearth as long as i live...Why does first love hurts so much...we kissed,we went out,we were the perfect couple...I just hope to see you again...Goodbye my love...i will never forget you...

Това сам съм го измислил...даже и много балади и рок песни съм писал в нейна чест...Виви ако го четеш това да знаеш че винаги ще те обичкам макар че не сме заедно :smt010 :smt010 :smt010 :smt010

Много по-силна е болката като знаеш, че любовта е споделена, но не може да продолжи поради някое друго обстоятелство като например разстоянието. Наистина много ти съчуствам пич,преживяла съм го и наистина не е леко. Един ден ще видиш, че болката ще изчезне и ще останат само хуабвите спомени... :wink:

tweeetyreni
08-17-2007, 11:59
I az sym bila v syshtoto polojenie da ne kaja i che sega sym taka.Mnogo trudno se zabravq chovek koito dylgo vreme si obichala ili si bila s nego no naistina vsichki go kazvat no samo vremeto moje da zalichi tova koeto izpitvash.I drugo sreshtai se s drugi momcheta taka se razseivash ne e zadyljitelno da hodish i da si tyrsish drug prosto se razseivai sreshtai se s novi hora.No bez :smt010 zashtoto nqma smisyl minava rano ili kysno i bolkata