PDA

View Full Version : Помогнете, супер гадно ми е



ZaIcHeTyYy
08-16-2007, 17:59
ве4е помогнахте мерси

koalka
08-16-2007, 18:01
А аз не знам какъв трябва да си да го кажеш пред приятелката си... ](*,) Ок, мисли го, ама да го кажеш, а при положение, че той знае, че го обичаш.
Говори сериозно с него и го накарай да ти каже истината.Така поне няма да се измъчваш, ако се разделите, за да чакаш края.А и да се разделите-няма какво да направиш, въпреки че го обичаш.

SunnyG
08-16-2007, 18:19
Не се прави,че не го чуваш ами говори с него.Ти не си жертва,ти не си играчка,твоите чувства имат значение!При всички положения бъди готова за всичко и не се отпускай,а се дръж.По-добре да посрещаш болките си с вдигната глава и да се настройваш,че ще станеш по-силна,отколкот да легнеш да ревеш и да се тръшкаш.Не се огъвай,бъди силна..

ZaIcHeTyYy
08-16-2007, 18:21
офф ми утре сигурно ще си поговоря с него, макар 4е ме е страх какъв ще е краиния резултат

Qnchety
08-16-2007, 18:24
Докато четох това което си написала си помислих, че той иска да скъсате ама не може да ти го каже директно :smt012 ...

neverand
08-16-2007, 18:27
Той е баси гадното и страхливо момче,като знае много,що не скъса и да приключи,вместо да те мъчи,или просто да си трае...егати мишката...

mechtaq_za_teb
08-16-2007, 18:29
Стана ми много тъжно докато го четох,защото мисля,че наистина ви очаква раздяла. :cry: Мила,просто пробвай да поговориш с него да разбереш кое не е наред и дали има начин да се опражи.Просто се надявам да не те сполети гадна раздяла,защото много добре знам какво е и в някой от думите ти си спомням за моя много гадна рздяла.Успех!!!

woshata
08-16-2007, 18:29
e oi4a6 go..da de ama ako toi teb ne?!?togava ko praime?mi zarqzvame go..kolkoto ida e tejko po-dobre da se razdelita 4esno otkolkoto da ste zaedno v luja ;)

ZaIcHeTyYy
08-16-2007, 18:32
аз незнам дали той ме оби4а, по4ти сигурна съм 4е не ме оби4а, ама нз дали и тои знае 4е го оби4ам, просто сме заедно, аз държа на него, може би и тои на мен, просто не показва много 4увствата си и немога да го разбера понякога

neverand
08-16-2007, 18:37
Нз,но имаш мн интересен любовен жиивот,гледам се влюбваш през 2 месеца :)

ZaIcHeTyYy
08-16-2007, 18:40
не, не се влюбвам през 2 месеца, просто ако съм писала нещо тук, то винаги е било за тва мом4е

neverand
08-16-2007, 18:42
начи през 2 месеца се запознаваш с него :-D

не бе спокс :P хубаво е да се влюбваме :P

deni4kata333
08-16-2007, 21:10
Според мен му липсва живота на необвързан нощите по курви напиването с приятели... сигурна ли си че не си много взискателна спрямо него.?. опитай се да разнообразиш по някакъв начин секса с него.. и все пак смятам че той не те обича. мисли за нещата в него които не харесваш и мисля ще успееш да го забравиш. успех миличка

Dead`Paladin
08-16-2007, 21:17
офф ми утре сигурно ще си поговоря с него, макар 4е ме е страх какъв ще е краиния резултат


не се страхувай...отиваш при него казваш му няколко думи и чакаш отговора ДА или НЕ ....
при отг. -Да ...........впрочем.....
при отг. -Не ......с усмивка на лицето му кажи ЧАО...
т'ва е :wink:

MoHuTo
08-16-2007, 21:21
Това момче просто май иска да скъсате, а не знае как да ти го каже.Пъзльо.. :smt011

Ivanna99
08-16-2007, 21:28
Ami za jalost az sushto sum na mnenieto,che toi go pravi napulno suznatelno...poznavam mnogo momcheta,koito nqmat smelostta da skusat gajetata si i zatova te chrez deistvqta si karat momichetata da gi skusat.Edva li ne prinujdavat momicheto da napravi tochno tova,koeto iskat te.Ako pitash men-tova sa strahlivci,koito ne mogat da se narekut momcheta kao li sled vreme muje!Po temata-mislq,che za teb samata vsriva shte bude sravnitelno po-lek ako znaesh,che ti dostoino i s gordo vdignata glava si sednala kato moniche na mqsto govorila si otkrito s nego i sled cqloto negovo unkane i munkane si stanala i si mu kazala,che neshtata mejdu vas sa bili do tuk,che ti ne si igracka s koqto moje da si igrae,a ako iska takava-da ide i da si kupi barbie ot magazina!Ne znam za teb,no az opredeleno bih se chuvstvala po-dobre ako znam,che sum zapazila dostoinstvo i az sam si trugnala sled kato toi mi e dokazal,chene me obicha!Izobshto bez lubov ima li smisul da se opitvash da zakrepish edna vruzka...Dori i da uspeesh-za kolko vreme...mesec,dva,a posle??? [-X Mila,ne znam preceni si!Aide uspeh i pishi kakvo e stanalo i nai-veche kakvo reshenie si vzela :?

Paradise_Lost
08-17-2007, 15:16
moje i da iska da skasate no iz4akai toi da ti go kaje pravi se na udarena i kogato si govori6 s nego predi da mu kaje6 kakvoto i da bilo mu kaji 4e go obi4a6 ne kazvam 4e tva 6te pomogne no toi 6te znae kvo 4uvstva6 :wink: ...aide ot men uspeh dano ne skasate :smt006


Ami za jalost az sushto sum na mnenieto,che toi go pravi napulno suznatelno...poznavam mnogo momcheta,koito nqmat smelostta da skusat gajetata si i zatova te chrez deistvqta si karat momichetata da gi skusat.Edva li ne prinujdavat momicheto da napravi tochno tova,koeto iskat te.Ako pitash men-tova sa strahlivci,koito ne mogat da se narekut momcheta kao li sled vreme muje!Po temata-mislq,che za teb samata vsriva shte bude sravnitelno po-lek ako znaesh,che ti dostoino i s gordo vdignata glava si sednala kato moniche na mqsto govorila si otkrito s nego i sled cqloto negovo unkane i munkane si stanala i si mu kazala,che neshtata mejdu vas sa bili do tuk,che ti ne si igracka s koqto moje da si igrae,a ako iska takava-da ide i da si kupi barbie ot magazina!Ne znam za teb,no az opredeleno bih se chuvstvala po-dobre ako znam,che sum zapazila dostoinstvo i az sam si trugnala sled kato toi mi e dokazal,chene me obicha!Izobshto bez lubov ima li smisul da se opitvash da zakrepish edna vruzka...Dori i da uspeesh-za kolko vreme...mesec,dva,a posle??? [-X Mila,ne znam preceni si!Aide uspeh i pishi kakvo e stanalo i nai-veche kakvo reshenie si vzela :?

saglasna sam napalno i s tva re6enie ot teb si zavisi kvo 6te naprai6 :P

Iv4eTy
08-17-2007, 16:14
Поговори с него той явно иска да скъсате, но неможе да ти го каже директно. Колкото и да е трудно го попитай дали иска още да е с теб или не. По-добре така отколкото да продължавате с тая лъжа... :?

Erica
08-17-2007, 16:20
Според мен му липсва живота на необвързан нощите по курви напиването с приятели... сигурна ли си че не си много взискателна спрямо него.?. опитай се да разнообразиш по някакъв начин секса с него.. и все пак смятам че той не те обича. мисли за нещата в него които не харесваш и мисля ще успееш да го забравиш. успех миличка

Толкова малка а вече знае :D

Just_say_no
08-17-2007, 16:22
аз незнам дали той ме оби4а, по4ти сигурна съм 4е не ме оби4а, ама нз дали и тои знае 4е го оби4ам, просто сме заедно, аз държа на него, може би и тои на мен, просто не показва много 4увствата си и немога да го разбера понякога

Ще ни кажеш ли на колко си години?

По темата: :arrow: Говори с него и настоявай да ти каже истината.

sladkish_14
08-17-2007, 16:23
Докато четох това което си написала си помислих, че той иска да скъсате ама не може да ти го каже директно :smt012 ...

:smt023

sladkish_14
08-17-2007, 16:27
Ми,аз няма какво да те посъветвам виждам че вече са го направили!Затова наистина говори с него,ако е решил да скъсате ти няма как да го спреш :roll: И въпреки това ти желая Успех и Късмет в разговора,виждам че за тебе значи много и знам че ти е много кофти,затова ще ти стискам палци! :smt006

BrokenInnocence
08-17-2007, 16:28
Авторката, сигурно и на самата теб ти е ясно, че едно момче трябва да е изключителен олигофрен, за да каже нещо такова пред приятелката си, още повече, когато с тях е и друг човек. Явно момчето иска да те зареже, не му стига смелост да го направи, но иначе е достатъчно смел да те излага пред приятели... еми, ако те зареже вдигни купон, че си се отървала от него.

Nice Angel
08-17-2007, 16:31
зарежи го ти и кажи че е заради друг 8) ще му стане поне малко гадно

Treselle_s
08-17-2007, 16:37
Какво ще ти е кофти за някакъв глупак ,който го е страх да ти каже в очите ,че не иска вече да сте заедно?! :-s За да не бъдеш ти зарязаната просто му се обади още сега и му кажи,че всъщност въобще не ти пука за него и след като не иска да е с теб ,прав му път....колкото и да ти е трудно, направи го.... Не му позволявай да си играе с теб....А може и да е бил с друго момиче и сега да се чувства гузен....Не знам ,но бъди твърда ,за да не бъдеш след това още по - наранена....И следващия път си намери момче,достойно за теб , а не някакъв страхливец,който не знае какво чувства и иска!!!! :wink: :!:

Fery
08-17-2007, 17:01
Нз дали ти е ясно но на момчетата бурзо им писва и искат нещо различно...ясно е че на приятелят ти му е омръзнало и търси най скапания начин да ти покаже че неиска да е стеб но понеже момчетата са тъпаци немогат да ти го кажат в очите а заобикалят нещата и се държат тъпо....както сички ти казват 1во говори с него или направо го късай.........Ако те обичаше наистина и държеше на теб нямаше да се държи така от тук си води изводите

Just_say_no
08-17-2007, 17:42
Нз дали ти е ясно но на момчетата бурзо им писва и искат нещо различно ...ясно е че на приятелят ти му е омръзнало и търси най скапания начин да ти покаже че неиска да е стеб но понеже момчетата са тъпаци немогат да ти го кажат в очите а заобикалят нещата и се държат тъпо.... както сички ти казват 1во говори с него или направо го късай.........Ако те обичаше наистина и държеше на теб нямаше да се държи така от тук си води изводите

:-s Ти... да не си няква гадна 13 годишна феминистка?

Mementomori
08-17-2007, 18:11
Поговори с него,Мила!Трябва да изясните трудната ситуация!Няма лесни неща!Може да се е отекчил или пък просто да е изпаднал в апатичен момент спрямо всички и всичко!Докато не разговаряте,няма как да знаеш какво се случва с вас!Признай му отново чувствата си,попитай го директно той какво желае и ако наистина иска раздяла,не бива да се самоизмъчваш,а трябва да се откажеш и продължиш напред без него!Бъди реалистка и се бори за собственото ти щастие!Успех,Мила!

Forget_about_the_ex
08-17-2007, 19:57
Както вси4ко си беше наред с приятеля ми и неска ми вика 4е не искал ве4е да е обвързан оба4е нищо нямало да напраи по въпроса да скъсаме, и на мен ми стана супер кофти, защото го оби4ам адски много и сме ве4е заедно по4ти 3 месеца и мисля 4е от 3-4 години го харесвам и ся сме заедно за 2 път и ако го загубя направо ми се ще да ско4а от някаде, само кат си помисла за тва да скъсаме и сърцето ми се къса, одеве 1 приятелка ни вика аиде да ви снимам и аз ок и тои вика снимаи защото скоро ве4е може и да няма нас, супер кофти ми става, нз за кво го прави тва, нищо не ми е казвал 4е не му харесва и т.н, а има неща които не ми харесват в него, ама си трая защото ако не съм с него все едно губя смисъла на живота си, помагаите нз кво да правя :( :cry: :smt009 :cry: :cry:

ооо а защо :( не се натъжавай пък и виж го къф е тъпанар защо е казал че вече нема да има "вас" са верно е че требва да говорите ма я му тегли една, никой не заслужава толкова обич квато ти изпитваш към него при положение че толкова тъпо го е казал тва за снимката
са като го прочетох много се ядосах и требваше да га напиша

Forget_about_the_ex
08-17-2007, 19:58
ako iska6 posle napi6i kvo e stnalo i izob6to osuznava6 li ti samata ddali imate bude6te zaedno
i zaedno li ste o6te :(

08-17-2007, 20:08
Gadnichko ami kvo mojesh da napravish da mu dokajesh che shte poludeesh bez nego :(

ражур
08-17-2007, 20:15
Съжалявам,но приятеля ти е много зле.Казва,че иска да скъса с теб,но не го прави супер тъпа постъпка и незнам какво правиш още с тоя.

ko
08-17-2007, 20:19
nai-vajnoto e da zapazi6 samoyvajenieto si.a tova nqma da stane ako go ostavi6 da te pravi na parcal i da te razigrava.ti si re6ava6 no spored men kolkoto i da go obi4a6 malko se izsilva6 4e ne moje6 bez nego.v kraq na krai6tata ima mn dr mom4eta,puk i dori da ostane6 za malko sama nqma da doide kraq na sveta

ko
08-17-2007, 20:19
nai-vajnoto e da zapazi6 samoyvajenieto si.a tova nqma da stane ako go ostavi6 da te pravi na parcal i da te razigrava.ti si re6ava6 no spored men kolkoto i da go obi4a6 malko se izsilva6 4e ne moje6 bez nego.v kraq na krai6tata ima mn dr mom4eta,puk i dori da ostane6 za malko sama nqma da doide kraq na sveta

Ivanna99
08-17-2007, 20:42
mislq,che ideqta da mu kajesh"obicham te"predi da go skussh ne e nikak podhodqshta!Toi ne zaslujava da go chue,a i samo ti shte se pochuvstvash po-glupavo sled kato go kajesh,a toi te gleda kato tele v jeleznica!Mislq,che v tvoq sluchai samouvajenieto trqbva da e purvo mqsto i da pomislish kak ti shte se pochuvstvash po-dobre,a tova opredeleno nqma da e taka ako mu kajesh"obicham te"i sled tova vidish reakciqta mu.Mislq,che ot tova bi te zabolqlo mn poveche ot kolkoto da go zarejesh s dostoinstvo da mu kajesh kvoto imash i nakraq da ne zabravish da mu kajesh,che e pulen strahlivec,koito nqma smelostta da ti kaje v ochite,kakvoto ima,a ne da se durji kato nqkoi 12 godishen hlapak!