PDA

View Full Version : Черни точки



Black'Heart
08-16-2007, 17:59
пиша тук с огромната надежда ,че някой ще помогне чрез съвет....
а проблема ми е ,че имам черни точки на лицето си ....някой ми казват ,че това са бенки ,но знам ,че бенките са леко надути ,а мойте точки не са....но пак не съм сигурен де ...
това много ме измъчва и ми подтиска всякво самочуствие...срам ме е да се покавам пред момиче....дори някой хора като ме жидяха и ме питат с какво съм се надраскал така лицето :cry: мнобройни точки...по кожата :cry:

_PuNk`PrInCeSs_
08-16-2007, 18:00
Ейвън имат супер продукти за 4ерни то4ки

KiFy
08-16-2007, 18:05
пиша тук с огромната надежда ,че някой ще помогне чрез съвет....
а проблема ми е ,че имам черни точки на лицето си ....някой ми казват ,че това са бенки ,но знам ,че бенките са леко надути ,а мойте точки не са....но пак не съм сигурен де ...
това много ме измъчва и ми подтиска всякво самочуствие...срам ме е да се покавам пред момиче....дори някой хора като ме жидяха и ме питат с какво съм се надраскал така лицето :cry: мнобройни точки...по кожата :cry:

Не са бенки :lol: . Черни точки или още комедони.. Аз имах на, но използвам Clean & Clear продуктите за черни точки.. А и на Ейвън съм ползвала, и на Орифлейм.. Всички ми вършат работа, но си ги сменям :lol: . Иначе има тема за Clean & Clear, можеш да прочетеш и там нещо :smt016

08-16-2007, 18:05
Oriflame sa6to imat MN hubavi produkti ot koito sam dovolna :smt016 .Ami ako sa 4erni to4ki,trqbva da si po4istva6 po 4esto liceto,s nqkakvo po4istva6to gel4e ili ne6to ot tozi sort.Popitai nasam natam i 6te si nameri6 ne6to.

Black'Heart
08-16-2007, 18:17
аз ами малък имам тези точки по лицето...кават ми ,че трябва да се крия от слънцето..мия си редовно лицето поддържам се , но тези точки не се махат :cry: :cry: :cry: имам хубаво тяло добре изглеждам външно сичко ми е ОК, но тези точки :cry: :cry: :cry: ясни черни точки нямат нито връх нито нищо просто както ми е кожата и има като черни петна...имам ги по цялото си тяло ако трябва да ви кажа броя им по цялото ми тяло надхвърля поне 50 :cry: :cry: това не ми пука , но не и на лицето :cry:

LedenaStrast
08-16-2007, 18:18
kato q stisnesh taq cherna tochka izliza li ne6to ot neq ... ili prosto e petynce na kojata???

KiFy
08-16-2007, 18:19
kato q stisnesh taq cherna tochka izliza li ne6to ot neq ... ili prosto e petynce na kojata???


И аз това започнах да се чудя.. моите излизат..

08-16-2007, 18:20
kato q stisnesh taq cherna tochka izliza li ne6to ot neq ... ili prosto e petynce na kojata???

само петънце :cry:

KiFy
08-16-2007, 18:24
Оу.. като са само петънца, а не са комедони - нещо от кожата си ти е явно.. Щом и по тялото имаш.. :roll:

_PuNk`PrInCeSs_
08-16-2007, 18:31
тва си е просто по кожата ти...

LedenaStrast
08-16-2007, 18:36
явно се явява нещо като лунички... ако си с по-тъмна кожа е нормално да са ти по-тъмни...
не мога да ти дам съвет... ако много те притесняват отиди на дерматолог! не е страшно

KiFy
08-16-2007, 18:37
ако много те притесняват отиди на дерматолог! не е страшно


:smt023 Можеш спокойно да отидеш на дерматолог, мда.. Ние не можем да ти помогнем тук..