PDA

View Full Version : любов ли е, какво е ?



nata6ka
08-16-2007, 20:08
приятелят ми е в Италия от 8 дена вече а аз съм меко казано зле, не съм излизала от нас с дни вече 5 или 6.нищо не правя и не мога колкото и да ми се иска сякаш съм в транс седя и гледам телевизия и ям туко ми доначнее и плача. има още 7 дена там , нито се чуваме нито нищо .та исках да питам тва какво е ? всичките ми фр. ми казват да се веселя и че е само малко време , ма не мога .та на някои сучвало ли му се е как се е справил :cry: щото не мога вече така ?? за да се оспокоя :| :| аз съм художник горе-долу да го *ба даже не ми се рисува :| . да кажете нещо (освен да си подобря правописа)

tuzaro
08-16-2007, 20:10
ти си много тежък случай ми представи си те зареже сигурно ше пробваш да се самуобиеш
П.П. на колк си?

nata6ka
08-16-2007, 20:16
i az tova si go pomislih :( i ne me ystroiva mn . prez noemvri 6te sam na 16

DeePurple
08-16-2007, 20:16
Мацко, я се стегни малко!Не си мисли за това колко е далече и как няма да се видите още 7 дена(Боже, колко много време!), а как се обичате, спомняй си хубави моменти и мисли за тия,дето идват.И стига глупости, поне да имаше за какво да се шашкаш...

woshata
08-16-2007, 20:17
i moq posledniq kat se zabi na selo ta 1 mesec go nqma6e..zemi izlizai razseivai se 6ot taka kat si visi6 y vas sama si ytejnqva6 polojenieto

deni4kata333
08-16-2007, 20:23
macka s 1 gajence ne se 4yvahme nqkolko meseca 6oty my gepiha tela i toi ne nameri na4in da mi zvanne mamka my mn se nerveh i f posledstfie napisah na ba6ta my sms kasame i tova e xax ti nqqqq smisal da go zarqzzva6 kat gledam a 6too ne se 4yvate

sladko_dete
08-16-2007, 20:52
Оф я стига, все едно е отишъл на края на света или е умрял, а ако те зареже не си представям кво ще правиш ... Излизаи, забавляваи се така ще ти е по лесно да не мислиш за него

sladkish_14
08-16-2007, 20:55
Емиии какво толко много се е привързала към момчето :roll: .....То :oops: и аз съм така моя е на море от 12-ти и сега по цял ден съм си у нас,не се виждам с фр само на компютъра,на леглото от там в кухнята и така..Зле ми е,ама остана малко :( та поне си личи че като му казах "обичам те"съм го казала с някакво чувство и че може наистина да е така :roll: тоест така си е!Та виш недей толко скучно и аз не искам да излизам ама аз трябва да чакам още ( :roll: значи след 2мин ще станат 2 дена :roll: )ама ти още 7 излез,рисуваи и така.... :smt006

DeePurple
08-16-2007, 21:00
Момичета, тфа,че не можете да издържите и няколко дни без гаджето си не е мерило за любов, а по-скоро за лиготия(без да искам да обидя никой, ама не се сетих за по-лека дума).Я си помислите какво е било преди бащите ви като са били по казармите, а?!

Dead`Paladin
08-16-2007, 21:05
от твоя страна е любов....но така както ни написа проблема си...от него няма симтоми на любов към теб щом не ти е зжънал до сега :-k

sladkish_14
08-16-2007, 21:07
Еми да може и така да се нарече :roll: Аз какво мога да направя като нямам желание за нищо без него? :( Във всеки случай няма да почна да хода по купони,да се задявам с други или да не се прибирам по цял ден!!! :roll: Незнам така е от моя гледна точка :roll: такива са чувствата ми

Nafarforiii
08-17-2007, 00:33
приятелят ми е в Италия от 8 дена вече а аз съм меко казано зле, не съм излизала от нас с дни вече 5 или 6.нищо не правя и не мога колкото и да ми се иска сякаш съм в транс седя и гледам телевизия и ям туко ми доначнее и плача. има още 7 дена там , нито се чуваме нито нищо .та исках да питам тва какво е ? всичките ми фр. ми казват да се веселя и че е само малко време , ма не мога .та на някои сучвало ли му се е как се е справил :cry: щото не мога вече така ?? за да се оспокоя :| :| аз съм художник горе-долу да го *ба даже не ми се рисува :| . да кажете нещо (освен да си подобря правописа)

Спокойно не е Любов,разстроиство в. :lol:

bloodranger
08-17-2007, 00:35
приятелят ми е в Италия от 8 дена вече а аз съм меко казано зле, не съм излизала от нас с дни вече 5 или 6.нищо не правя и не мога колкото и да ми се иска сякаш съм в транс седя и гледам телевизия и ям туко ми доначнее и плача. има още 7 дена там , нито се чуваме нито нищо .та исках да питам тва какво е ? всичките ми фр. ми казват да се веселя и че е само малко време , ма не мога .та на някои сучвало ли му се е как се е справил :cry: щото не мога вече така ?? за да се оспокоя :| :| аз съм художник горе-долу да го *ба даже не ми се рисува :| . да кажете нещо (освен да си подобря правописа)

Спокойно не е Любов,разстроиство в. :lol:
ти неска само акане ти е в главата :lol:
---->по тема4ката тоз твоя май не та харесва мноо мноо 8 дена у италията и ниот един СМС О_о :smt019

Nafarforiii
08-17-2007, 00:38
приятелят ми е в Италия от 8 дена вече а аз съм меко казано зле, не съм излизала от нас с дни вече 5 или 6.нищо не правя и не мога колкото и да ми се иска сякаш съм в транс седя и гледам телевизия и ям туко ми доначнее и плача. има още 7 дена там , нито се чуваме нито нищо .та исках да питам тва какво е ? всичките ми фр. ми казват да се веселя и че е само малко време , ма не мога .та на някои сучвало ли му се е как се е справил :cry: щото не мога вече така ?? за да се оспокоя :| :| аз съм художник горе-долу да го *ба даже не ми се рисува :| . да кажете нещо (освен да си подобря правописа)

Спокойно не е Любов,разстроиство в. :lol:
ти неска само акане ти е в главата :lol:
---->по тема4ката тоз твоя май не та харесва мноо мноо 8 дена у италията и ниот един СМС О_о :smt019

Тфа е щот съм се запекал нещо и си мечтая за едно хубаво разстроиство че да се изсера като хората :-D

bloodranger
08-17-2007, 00:40
приятелят ми е в Италия от 8 дена вече а аз съм меко казано зле, не съм излизала от нас с дни вече 5 или 6.нищо не правя и не мога колкото и да ми се иска сякаш съм в транс седя и гледам телевизия и ям туко ми доначнее и плача. има още 7 дена там , нито се чуваме нито нищо .та исках да питам тва какво е ? всичките ми фр. ми казват да се веселя и че е само малко време , ма не мога .та на някои сучвало ли му се е как се е справил :cry: щото не мога вече така ?? за да се оспокоя :| :| аз съм художник горе-долу да го *ба даже не ми се рисува :| . да кажете нещо (освен да си подобря правописа)

Спокойно не е Любов,разстроиство в. :lol:
ти неска само акане ти е в главата :lol:
---->по тема4ката тоз твоя май не та харесва мноо мноо 8 дена у италията и ниот един СМС О_о :smt019

Тфа е щот съм се запекал нещо и си мечтая за едно хубаво разстроиство че да се изсера като хората :-D
успех тогава дано да ти мине рядко,сладко и винаги гладко :lol: :lol: :lol:

Nafarforiii
08-17-2007, 00:43
Дано и мерси :lol: :lol:

bloodranger
08-17-2007, 00:46
Дано и мерси :lol: :lol:
Пак заповядай :wink:

nata6ka
08-17-2007, 05:47
от твоя страна е любов....но така както ни написа проблема си...от него няма симтоми на любов към теб щом не ти е зжънал до сега :-k

da ako na 2-3 minyten zargovor my vikate zvanene e da , ama tova me nataji o6te pove4e no i me razvseli :| pak i tiq pari da ne se berat ot darvetata vse pak ne e mejgogradski ragovor :|

alkobalko
08-17-2007, 06:05
Преди време приятелят ми трябваше да замине в чужбина. И аз страдах много, нямах желание за нищо. Въпреки това обаче намерих сили, за да се взема в ръце.
Колкото и да ти е мъчно, трябва да се справиш. Все пак той не е заминал за цял живот, а само за няколко дни. Скоро ще се върне и нещата ще се оправят.