PDA

View Full Version : Дайте съвет че нЗ кво да правя ;(



08-16-2007, 21:07
Преди всичко искам да ви поздравя за страхотния форум.А сега да ви споделя и моя проблем :) .
Преди около половин година един приятел ме запозна с едно момиче, за което много бях слушал. Просто като я видях имах чувството че никога не съм виждал толкова хубаво момиче :smt007 . И така тя и нейната приятелка се присъединиха към нашата компания. Още откакто се запознахме тя ходе6е с един 3-4 години по голям от нас и до сега не мога да разбера какво толкова намира в него. Разменихме си Skype и т.н. Когато се скарат с приятеля й (което се случва много често) започва да се държи с мен по отпуснато и ми показва че и аз й харесвам и когато се сдобрят внезапно всичко спира. Та преди 1-2 месеца вече ми омразна отвсякаде и гледах да не се засичаме в една компания. Завчера отново излезнахме аз с моите приятели и тя с неините приятелки-мислех че вече съм забравил за нея но когато я видях просто нещо отвътре ми прищракна...И аз не знам точно как да го обесня, но веднага усетих че нито за миг не сам спирал да я харесвам.Те отново се бяха скарали с тоя нейния приятел и мн се бях обнадеждил че нещо ще стане. Днес тя обаче го видя и веднага хукна при него да му се извинява и не знам си кво. Моите приятели ме съветват че няма какво да се занимавам с нея ама просто не мога-не мога да си я избия от главата. Не мога да разбера тя играе ли си с мен и се страхувам че дори най-сетне да скъсат с нейния приятел и да тръгне с мен аз ще сам нещо като резерва....
Споделете дали някой е попадал в подобна ситуация и ме посъветвайте какво да правя щото наистина не мога да си я избия от главата.

Dead`Paladin
08-16-2007, 21:12
моя съвет е прост....глей си живота да не ти пука за нея... :wink: повярвай няма да съжаляваш...знам сега ти се струва абсурдно да я забраяиш.....но с времето ще се убедиш....

live2beCooL
08-16-2007, 21:14
ми и при мен беше така ,обаче мацката скьса с нейния и трьгна с друг после........... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

MoHuTo
08-16-2007, 21:14
По-добре си намери друго момиче..няма смисъл да я чакаш.Тя ако те харесваше достатъчно досега да е скъсала с приятеля си..

Lullaby
08-16-2007, 21:46
наистина трябва да я забравиш...разбирам те напълно..знам как се чустваш и наистина няма да ти е лесно,но с времето ще отмине..ако не старата любов наи-лесно се забравя с нова :-D :mrgreen: :-&

50cent
08-16-2007, 22:02
abe nqma da stane edinstveniq 6ans e kato skusa s neinoto gadje ama tva ne se znae koga 6te stane za da napravi6 kra4kata koqto ti iska6 da neapravi6
no ne q pravi 6toto 6te si izpati6 zdravo i nai dobre si gledai jivota dori i da ne ti izliza ot glavata vse nqkoga 6te q zabravi6

08-17-2007, 23:10
i ot men syvet da q zabravish shte si namerish druga ii za po lesno i po byrzo da q zabravish syzdai si losho vpechatlenie za neq(lichno mnenie)

LoveHim
08-18-2007, 00:36
Ti spored men si ne6to kato rezerva 6toto kato skasa s onq da ima s koi da go drazni i da go kara da revnuva i v tvoe lice namira 4ovek koito vinagi e gotov da popadne v podobna situaci i bi napravil vsi4ko za neq pokaji i 4e ne si za vednyj i si seriozen i ne i obry6tai vnimanie tq e prosto dvuli4na koqto iska vsi4ki da q haresat no tova za sajelenie e nevyzmojno

Zagorql
08-18-2007, 00:39
napravi go, te sa pravi

alkobalko
08-18-2007, 06:22
По-добре не възлагай големи надежди. Мисля, че в моментите, когато се скара с него просто има нужда да сподели с някой.

Ch0c0la73
08-18-2007, 11:26
Ne ti trqbva takova momi4e povqrvai...sam si napravi smetkata 6tom taka se razigrava s toq drugiq pak e po golqm s 3 godini ot vas predstavi si kva igra4ka 6te si v neinite ruce!Zabravi q makar i da e trudno...