PDA

View Full Version : Преинсталираха ми Уиндоуса, но сега той е на български...



08-16-2007, 22:03
здравейте
преинсталираха ми уиндоуса, но сега той е на български език, как мога отново да го сменя с английски?

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
1 и 7 точка от правилника!

карагьоз
08-16-2007, 22:08
Как така са ти преинсталирали Вина и той е на БГ има нещо съмнително тук :lol: Или пък аз съм изостанал с новите технологии :shock: Както и да е за мен лично решението е един як формат и на ново Виндоуса :D

П.С. Или разчоваркай настройките белким намериш някво копче, а пък ако не го намериш то тогава със сигурност ще ти трябва вече нов Вин :lol:

music_pirate
08-17-2007, 12:11
drapni si LipSetup i go instalirai ... kmpa 6te e restartira i otnovo 6te si sus stariq dobur angliiski ezik .... nqma nujda ot nov windows

08-17-2007, 13:23
Как така са ти преинсталирали Вина и той е на БГ има нещо съмнително тук :lol: Или пък аз съм изостанал с новите технологии :shock: Както и да е за мен лично решението е един як формат и на ново Виндоуса :D

П.С. Или разчоваркай настройките белким намериш някво копче, а пък ако не го намериш то тогава със сигурност ще ти трябва вече нов Вин :lol:
Vindown za purvi pak go 4uvam,no opredeleno si izostanal s tehnologiite,ne znae6 li 4e kato ti preinstalirat windows i moje da e na angliiski ili na bg,qvno ne #-o
a po temata,kefi se,za6to tolkova iska6 da e na angl

08-17-2007, 13:25
Как така са ти преинсталирали Вина и той е на БГ има нещо съмнително тук :lol: Или пък аз съм изостанал с новите технологии :shock: Както и да е за мен лично решението е един як формат и на ново Виндоуса :D

П.С. Или разчоваркай настройките белким намериш някво копче, а пък ако не го намериш то тогава със сигурност ще ти трябва вече нов Вин :lol:
Vindows za purvi pak go 4uvam,no opredeleno si izostanal s tehnologiite,ne znae6 li 4e kato ti preinstalirat windows i moje da e na angliiski ili na bg,qvno ne #-o
a po temata,kefi se,za6to tolkova iska6 da e na angl

music_pirate
08-17-2007, 14:42
Защото терминологията е на английски. Със сигурност няма да ми е приятно да натисна на 'Изрежи' и 'Залепи'. :x
ili puk raboten plot :-D

изпрати пряк път до работния плот
или
Shortcut to Desktop

koe izbirate :)

~*SILVER*~
08-17-2007, 14:46
Ау...Уин на БГ =; Ужас ....
Ми свали си някъв пакет с език... ддз... мене преди няколко години брат ми го направи на БГ, заради майка ми, ама то беше просто ужас и го върна на Англ...ама нз как - потърси нещо из гугъл.. :roll:

08-17-2007, 15:28
koto sa ti preistalirali windowsa sa ti slojili tozi paket
LIPsetup trqbva da go deistalira6 i posle 6te ti poiska restart i sled tova kato se startira windowsa 6te ti bade na anglinski ezik

music_pirate
08-18-2007, 11:25
koto sa ti preistalirali windowsa sa ti slojili tozi paket
LIPsetup trqbva da go deistalira6 i posle 6te ti poiska restart i sled tova kato se startira windowsa 6te ti bade na anglinski ezik

точно това казах по горе

ама то май автора не си чете темата

#Gravity Of Love#
08-18-2007, 12:26
Ако не се лъжа може само с нова преинсталация :wink: