PDA

View Full Version : Боли



FucKinG`Life
08-17-2007, 07:39
zdraveite!minalata sedmica spah s edno mom4e... ot nqkolko dni kato oriniram oseshtam mn silna bolka ;( moje li da mi e predal nqkoq boles? blagodarq vi predvaritelno ! :)

Kai Zen
08-17-2007, 08:00
Даже е твърде вероятно... Без презерватив ли го правихте?
Иначе симптомите са като за цистит. Може просто да си се простудила, или ако си ходила на басейн нещо... Все пак бих ти препоръчал най-логичното нещо - отиваш на гинеколог. Не търси съвет тук, тъй като едва ли ще намериш адекватен такъв...

KiFy
08-17-2007, 08:14
Даже е твърде вероятно... Без презерватив ли го правихте?
Иначе симптомите са като за цистит. Може просто да си се простудила, или ако си ходила на басейн нещо... Все пак бих ти препоръчал най-логичното нещо - отиваш на гинеколог. Не търси съвет тук, тъй като едва ли ще намериш адекватен такъв...



:smt023 Най-добре отиди на гинеколог..

belerofone
08-17-2007, 10:15
Даже е твърде вероятно... Без презерватив ли го правихте?
Иначе симптомите са като за цистит. Може просто да си се простудила, или ако си ходила на басейн нещо... Все пак бих ти препоръчал най-логичното нещо - отиваш на гинеколог. Не търси съвет тук, тъй като едва ли ще намериш адекватен такъв...

Подкрепям идеята за цистит , но не съм напълно съгласен с предаването на облест....Това , което най-вероятното в случая е вътрестенно нараняване или разкъсване ако сексът е бил груб или дори ако е проникнал по нанавътре...Направи си прлеглед.....

aninceto
08-17-2007, 11:47
Даже е твърде вероятно... Без презерватив ли го правихте?
Иначе симптомите са като за цистит. Може просто да си се простудила, или ако си ходила на басейн нещо... Все пак бих ти препоръчал най-логичното нещо - отиваш на гинеколог. Не търси съвет тук, тъй като едва ли ще намериш адекватен такъв...
Да,по-добре отиди на гинеколог! :!:

LedenaStrast
08-17-2007, 14:58
верочтността да получиш цистид след секс е доста голяма...
Цистита е възпаление на пикучния мехур и се получава при контаминиране с разни бактерии, но може и уретрит да е.. може и някоя венерическа болест.. това може да каже само лекар!
Затов отивай на гинеколог по-бързо.. не се мъчи и не чакай да мине от самосебе си

belerofone
08-17-2007, 15:14
верочтността да получиш цистид след секс е доста голяма...
Цистита е възпаление на пикучния мехур и се получава при контаминиране с разни бактерии, но може и уретрит да е.. може и някоя венерическа болест.. това може да каже само лекар!
Затов отивай на гинеколог по-бързо.. не се мъчи и не чакай да мине от самосебе си

Ти ме отказа да правя секс ....КОНТАМИНИРАМ....само като го чета и се чувствам мръсен.....

FucKinG`Life
08-17-2007, 20:21
nz.. nz.. naistina oniq den hodih na basein moje i da sam se prostodila ;( ama ako oniq pedal mi e lepnal neshto she go ubiq vqrvaite mi :) utre otivam na lekar tva e ! ;]

Forest_girl
08-18-2007, 06:49
nz.. nz.. naistina oniq den hodih na basein moje i da sam se prostodila ;( ama ako oniq pedal mi e lepnal neshto she go ubiq vqrvaite mi :) utre otivam na lekar tva e ! ;]
Да, това е най-доброто решение :)

LedenaStrast
08-18-2007, 08:03
да пишеш какво е станало
Успех!

KiFy
08-18-2007, 09:34
да пишеш какво е станало
Успех!


Успех и то мен, мацко..

alkobalko
08-18-2007, 09:43
Възможно е да е цистит, възможно е обаче и да е някоя венерическа болест. Само лекарят ще ти помогне и ще ти каже какво точно е.

FucKinG`Life
08-18-2007, 14:15
hora nqma mi nishty seriozno nqkvo vazpalenie sam imala :) sq she piq edna sedmica nqkvi hap4eta i tva e(nadqvam se)

#Gravity Of Love#
08-18-2007, 14:17
Щом те боли има голяма вероятност..
Ако не те е срам или не си прекалено малка.. поговори с майка си..
Ако ли не на лекар :wink:

KiFy
08-18-2007, 16:00
hora nqma mi nishty seriozno nqkvo vazpalenie sam imala :) sq she piq edna sedmica nqkvi hap4eta i tva e(nadqvam se)


Браво, мацко :)

alkobalko
08-18-2007, 17:20
hora nqma mi nishty seriozno nqkvo vazpalenie sam imala :) sq she piq edna sedmica nqkvi hap4eta i tva e(nadqvam se)

Радвам се, а темата я заключвам! :wink: