PDA

View Full Version : Предрусването..



bLq
08-17-2007, 08:42
Поровичках се,признавам си - малко,но не намерих такава тема .. Та въпросът ми е - предрусвали ли сте (или някой ваш приятел,докато сте били заедно) .. какво почувствахте (или какво вашият приятел почувства) .. как може да се помогне в такива ситуации .. какво трябва да се направи за да не стане по-голяма беля :( Айде дано няма безсмислени коментари,а съвети и все пак някой ден може да помогнем на някой в беда .. !

MostHated
08-17-2007, 08:44
ай помисли малко кое е лекарството за всичко особенно дето се предпива на наркомани??? 1 куршум централно м/у очите

Kai Zen
08-17-2007, 08:54
Най-добре викайте линейка, да не се правите на много компетентни и да влошите нещата...

А още по-добре не предрусвайте!

IlLuSi0nS`
08-17-2007, 08:57
да предрусаш с кфо?

hamilcar
08-17-2007, 09:43
Чак дотам не се е стигало, дано и не се случи.

extazygirl
08-17-2007, 10:03
ми аз преди няколко дни бях в cacao и там едно момче след партито на сутринта колабира и викнаха линейка,абе ужас :( дано не се случва на никой,просто не трябва да се прекалява,за да не се стигне до най-лошото :!:

08-17-2007, 11:35
maleeee,az qvno sam bila mn zle 6ot nikva lineika ne sam vidqla na CACAO,a bqh ot poslednite koito ostavaha na partitata.
po temata-nqma po-lo6o ot tova.izpitala sam go,yjasno e i 4estno kazano ne moga da razqsnqvam za6toto samo pri spomenite mi stava gadno.nai-ve4e za6toto na6te se pobarkaha i 2ta pati/slava bogo za 3qt ne razbraha.../abe sledva toksikologiq,psihqtri,mn mn konsko i dalgo sedene vka6ti.

IlLuSi0nS`
08-17-2007, 13:26
ебати! вие малоумни ли сте?! преди да вземеш нещо винаги трябва да знаеш какво може да стане, трябва да имаш опит, да знаеш какво да направиш във всеки един възможен вариант.. ми как няма да стигате до линейки, то това да не ви е ей така - шибвам линиите, лапам бонбона и кфот стане.. най-често причината е в обезводняване на организма - това означава, че ако си зел бонбон в никакъв случай не пиеш алкохол (той допълнително обезводнява), също не се тресеш(танцуваш) 2 часа нон-стоп, просто щото имаш енергия, ами се сещаш да излезеш на чист въздух и да пиеш мн мн вода, която е жизнено необходима на организма ти.. това са съвсем простички неща, които обаче ще ви помогнат да не свършите в болница.. и после хората що мислели, че наркотиците са опасни.. опасни са ако не знаеш какво, защо и как.. не наркотиците са опасни, а човешката простотия!!!

LizZz
08-17-2007, 14:36
ебати! вие малоумни ли сте?! преди да вземеш нещо винаги трябва да знаеш какво може да стане, трябва да имаш опит, да знаеш какво да направиш във всеки един възможен вариант.. ми как няма да стигате до линейки, то това да не ви е ей така - шибвам линиите, лапам бонбона и кфот стане.. най-често причината е в обезводняване на организма - това означава, че ако си зел бонбон в никакъв случай не пиеш алкохол (той допълнително обезводнява), също не се тресеш(танцуваш) 2 часа нон-стоп, просто щото имаш енергия, ами се сещаш да излезеш на чист въздух и да пиеш мн мн вода, която е жизнено необходима на организма ти.. това са съвсем простички неща, които обаче ще ви помогнат да не свършите в болница.. и после хората що мислели, че наркотиците са опасни.. опасни са ако не знаеш какво, защо и как.. не наркотиците са опасни, а човешката простотия!!!
:smt023

08-17-2007, 15:37
hah,povqrvai mi mn dobre znam kakvo moje da stane,kakvo i kolko vzimam i t.n.tezi slu4ai sa ot predi pove4e ot godina i pol ako ne i 2.a i ne sam ot horata koito go davat na kasmet/ili pone pove4eto pati/ i nikoga e nqmalo da po4vam da drusam ako ne sam bila zapoznata s kakvoto e nai-neobhodimo za razlika ot nqkoi xora koito kato e na4ertano 1 liniq amfet i 1 sol ne znaqt koe kakvo e.ima gi takiva i to ne malko

b0Nb0n
08-17-2007, 15:48
mislq 4e trqbva da go nakara6 da povyrne i posle da mu prai6 di6ane osta v osta i sled tva lineika go zima i tam go opravqt

08-17-2007, 18:23
mi az na dimas beshe mi mnogo qko drusah qko qko qko ... a sym 55 kg ... na 16 sym drusah kantar i poluvin qdoh bonboni i posle beshe ujasna gledka neznaeh kwo stawa s mene i prosto se zatworih w staqta si s edna 5 litrova tuba voda i se prawih 4e spa ...

kameliqbaby
08-17-2007, 19:44
Tva na cacao i az go vidqh,gadno beshe da [-(

b0Nb0n
08-17-2007, 19:58
xxaxaxaax znaete li moje da e bil edin moi priqtel 6tot toi skoro ze zaplata i be6e nooo zle i draifa6e i sled tva si ze o6te edin bonbon za cacao i moje toi da da e ako edin na ku4uri leko palen :)

ko
08-17-2007, 20:10
to na cacao vsi4ko e vazmovno,ama na dimas si bila v mania-ta a na zatvoreno riska e 100 pati po-golqm.az na victor calderone se razmazah...be6e mnooooooooooooooooooooo qko,ama kakto kazah ve4e dr si e na otkrito

AdisH
08-18-2007, 01:27
Друсе 4евер :twisted:

without_me
08-25-2007, 10:32
Опитвам се,но така и не мога да ви разбера.Въпреки че осъзнавате опасностите,на своя глава решавате да опитате от това и онова и въпреки,че ви става супер гадно от тях опитите продължават-1,2,3,4.....до какво?

meaning
08-25-2007, 11:23
На бала си предрусах с кокаин.Дишането ми беше затруднето и припаднах...После се оправих.Иначе с нищо друго не съм предрусвала.С амфети много брутално ми е ставало в ани-депресията,но не съм колабирала или нещо от този сорт.Но съм се чувствала като изпържен мозък после../както винаги/