PDA

View Full Version : мн зле...



Radkoto
08-17-2007, 07:45
здравейте.
значи с приятелката ми водим полов живот от 2 месеца правим го през ден а като е в цикал 5-6 дни не го правим,всичко нормално до преди 4 дни...когато с приятлката ми се разгурещихме и реших да си сложа презарватива "той" рещи да ми спадне и до сега трудно се възбуждам и за мн кратко време за околко 2-3 мин за пръв път ми се случва и ме е страх моля ви за савет или да ходя на сексолог :cry:

Masserati
08-17-2007, 07:53
Ами пич нз ко да ти кажа
На мен не ми се е случвало
Доколкото разбирам си си сложил презерватива и тои ти е спаднал и оттогава не моеш го дигнеш
Звучи странно
Нямам представа :(

08-17-2007, 08:00
да ти е бил малък презерватива?

alkobalko
08-17-2007, 08:40
Притеснен си. Нищо чудно, ако и сега не ти става. Просто не се притеснявай и забрави за тази случка.

08-17-2007, 08:43
не мисля че е от презерватива
просто малко сте прекалили с секса :wink:
почини си една седмица без секс и после да видиш каква секс-бомба ще си 8)
аиде успех и пиши кво стаа

Radkoto
08-17-2007, 11:31
не виште там е проблема аз се възбуждам нои мн трудно и за кратко преди само като ме докоснеше приятелката ми бях на 100% а сега не става :( дори като се мъча да мастурбирам едва едва го вдигам оплашен съм и незнам ко да прая даи може наистина да е от честия секс нз :(

beb4o_bu
08-17-2007, 11:40
Да не кажа нещо неправилно, но си мисля, че е на нервна основа. Много си се притеснил. Почти 100% съм сигурна... опитай се да се отпуснеш и не мисли за проблема. Когато го забравиш той ще отшуми.

DeAd_LooSeR
08-17-2007, 11:57
ем...що не си починеш малко.както го обясняваш доста си го 'претоварил" и след като ти е 'изневерил' съвсем се мъчиш да ти стане и се спичаш. Известно време недей нито секс да правиш,нито да маструбираш и не мисли за пробле и всичко ще е ок!Късмет :wink: