PDA

View Full Version : Директния подход печеливш ли е?



08-17-2007, 07:46
Значи харесвам много едно момиче, но не сме се виждали от година...преди мисля, че не беше безразлична към мен...но след година, няма какво да се заблуждавам, че е същото.Тя живее в друг град и аз ще ходя там само за 1 ден...работата е там, че ако знам, че и тя има чувства към мен има начин да бъдем заедно до края на лятото...но времето за което трябва да разбера е изключително малко...това което си мисля е ако й звънна, тя се съгласи да се видим...и аз безцеремонно й се нахвърля и я целуна (като по филмите) и й открия, че имам чувства към нея според вас какво ще стане?
Дали директния подход върши работа или го има само по филмите?

KiFy
08-17-2007, 07:55
Обикнвено е само във филмите, така че не й се нахвърлай :lol: . Можеш да й звъннеш да се видите на по кафе, или някъде да отидете, ида й кажеш какво чувстваш... Може и нейните чувства да са си непроменени, но ако са се променили.. поне ще знаеш, че си й го казал, а няма да си представяш какво е щяло да стане, ако й беше признал.. Е, успех :wink:

LaDy_DaQnA
08-17-2007, 08:06
Обикнвено е само във филмите, така че не й се нахвърлай :lol: . Можеш да й звъннеш да се видите на по кафе, или някъде да отидете, ида й кажеш какво чувстваш... Може и нейните чувства да са си непроменени, но ако са се променили.. поне ще знаеш, че си й го казал, а няма да си представяш какво е щяло да стане, ако й беше признал.. Е, успех :wink:

mnogo pravilno kazano poslu6ai syveta i pyk ako ne men nqkoi mi se fyrli da me celuva rezbira6 li me takyv 6te mu nbiq 4e prosto...

KiFy
08-17-2007, 08:09
Обикнвено е само във филмите, така че не й се нахвърлай :lol: . Можеш да й звъннеш да се видите на по кафе, или някъде да отидете, ида й кажеш какво чувстваш... Може и нейните чувства да са си непроменени, но ако са се променили.. поне ще знаеш, че си й го казал, а няма да си представяш какво е щяло да стане, ако й беше признал.. Е, успех :wink:

mnogo pravilno kazano poslu6ai syveta i pyk ako ne men nqkoi mi se fyrli da me celuva rezbira6 li me takyv 6te mu nbiq 4e prosto...

Мерси за оценения съвет :lol: . Иначе и аз ще взема да пребия някой с чантата, ако ми се нахвърли така да ме разцелува :lol: :lol: .

Just_say_no
08-17-2007, 08:26
Мерси за оценения съвет :lol: . Иначе и аз ще взема да пребия някой с чантата, ако ми се нахвърли така да ме разцелува :lol: :lol: .

що бе ? на мен ми се е случвало :mrgreen: малко се стреснах обаче... #-o

08-17-2007, 14:33
чакай ама ти искаш да я награбиш изведнъж така ли...еми братче не знам ако е изпитвала нещо към теб и изведнъж чувството се върне... предполагам, че ако сега си има приятел единствения начин да я матираш е както сам предложи...награби я.Успех!

metaxa
08-17-2007, 15:06
Az napravo shte litna ako momcheto koeto haresvam me celuni (daje i da mi se nahvyrli) Po-dobre kato za nachalo pochni sys zakachlivi sms-i ama ne i razkrivai vednaga kvo chustvash ako ti otgovori na sms-ite znachi i tq izpitva neshto kym teb togava q pokani da izlezete na kafe i gotovo :lol: :lol: :lol:

marley
08-17-2007, 15:14
hahaah kato bqh po-maluk smisal 6-7 klas,taktikata mi za takiva spe6ni raboti be6e "menta+ouzo" :D :D

sladkish_14
08-17-2007, 15:22
Мерси за оценения съвет :lol: . Иначе и аз ще взема да пребия някой с чантата, ако ми се нахвърли така да ме разцелува :lol: :lol: .

що бе ? на мен ми се е случвало :mrgreen: малко се стреснах обаче... #-o

Да си призная и аз ако го харесвам няма да откажа :oops: :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 иначе ДА!Ако не го харесвам ще проложа "каратните" си умения,който ги нямам де :smt005

sladkish_14
08-17-2007, 15:22
Мерси за оценения съвет :lol: . Иначе и аз ще взема да пребия някой с чантата, ако ми се нахвърли така да ме разцелува :lol: :lol: .

що бе ? на мен ми се е случвало :mrgreen: малко се стреснах обаче... #-o

Да си призная и аз ако го харесвам няма да откажа :oops: :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 иначе ДА!Ако не го харесвам ще проложа "каратните" си умения,който ги нямам де :smt005

Just_say_no
08-17-2007, 15:25
Мерси за оценения съвет :lol: . Иначе и аз ще взема да пребия някой с чантата, ако ми се нахвърли така да ме разцелува :lol: :lol: .

що бе ? на мен ми се е случвало :mrgreen: малко се стреснах обаче... #-o

Да си призная и аз ако го харесвам няма да откажа :oops: :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 иначе ДА!Ако не го харесвам ще проложа "каратните" си умения,който ги нямам де :smt005

Да ве ... то и аз съм забелязала, че ако го харесвам целувка не отказвам :mrgreen:

sladkish_14
08-17-2007, 15:34
:smt023

08-17-2007, 16:47
тоест кво стана - за или против #-o :smt005
тва с смс-ите няма как да стане щото утре е деня!А аз още й нямам номера...казвайте какво ще е + и какво -
например ако съм с кола и вътре? :-D

08-17-2007, 17:08
абе момичета ,кви каратни умения ше прилагате бе...тва е супер жестоко към момче което познавате и което ви е приятел...ако някой непознат ви се нахвърли да ви изнасилва тогава разбирам ,ама иначе...СРАМОТА

08-17-2007, 18:20
Чак да й се "нахвърлиш", но ако даваш по-смело, от колкото се очаква на "първа среща", може.
Все пак да сте заедно до края на лятото - е, то кога свършва, на 23-ти септември - един месец, дали си заслужава. Да се разделиш с нещо е по-силно, от колкото само да бленуваш да го имаш.

koalka
08-17-2007, 18:25
Да, по-добре не се ръководи от филмите.Там нещата са малко неестествени.
Та...според мен, ако идваш там за малко, дори и да тръгнете сега, а времето е малко(1 месец), ще се наложи да си тръгнеш, а връзка от разстояние може би трудно се поддържа, не знам.

Just_say_no
08-17-2007, 18:25
Чак да й се "нахвърлиш", но ако даваш по-смело, от колкото се очаква на "първа среща", може.
Все пак да сте заедно до края на лятото - е, то кога свършва, на 23-ти септември - един месец, дали си заслужава. Да се разделиш с нещо е по-силно, от колкото само да бленуваш да го имаш.

:smt017 Що на 23 ???

Mementomori
08-17-2007, 18:29
Здравей!Директният подход не се харесва на всички,затова внимавай!А и ти някак си без нагласа за продължителна и сериозна връзка,понеже каза,че ще сте заедно до края на лятото,което почти мина!Не я наранявай,не й казвай силни думи като "Обичам те!",щом ще е за толкова кратко!Остави нещата такива,каквито са,освен ако не я обичаш истински!Успех!Не постъпвай егоистично и не я наранявай!

Dead`Paladin
08-17-2007, 18:42
как ще разбереш каква ще е реакцията й като не си пробвал....аЕ късмет...

LaDy_DaQnA
08-17-2007, 19:59
Обикнвено е само във филмите, така че не й се нахвърлай :lol: . Можеш да й звъннеш да се видите на по кафе, или някъде да отидете, ида й кажеш какво чувстваш... Може и нейните чувства да са си непроменени, но ако са се променили.. поне ще знаеш, че си й го казал, а няма да си представяш какво е щяло да стане, ако й беше признал.. Е, успех :wink:

mnogo pravilno kazano poslu6ai syveta i pyk ako ne men nqkoi mi se fyrli da me celuva rezbira6 li me takyv 6te mu nbiq 4e prosto...

Мерси за оценения съвет :lol: . Иначе и аз ще взема да пребия някой с чантата, ако ми се нахвърли така да ме разцелува :lol: :lol: .


az hubavo sym kazala za typanika ma taq ve4er 1 mom4e opita ne6to takova i me celuna po buzkata i az go uskubah syrce ne mi dava da go tupna :D inu4e sledva6tiq pyt nqma da mu se razmine ako ne me fani jal...

woshata
08-17-2007, 20:15
moje da ne i se mqta6 to4no kato po filmite :smt005 ama se pak zalepi edna celuvka :lol:

Ivanna99
08-17-2007, 21:03
az puk mislq,che v tvoq sluchai e po-dobre da deistvash s direktniq podhod...ne da i e nahvurlish,no kogato q vidish da q zagledash po-produljitelno,sled koeto da q celunesh izvednuj,sled tova mn lesno mojesh da i se izvinish i da i obqsnish...taka pone shte si obeden kakvo i kak chuvstva tq :wink: uspeh

08-17-2007, 22:39
hahaah kato bqh po-maluk smisal 6-7 klas,taktikata mi za takiva spe6ni raboti be6e "menta+ouzo" :D :D
тва не го разбрах нещо #-o