PDA

View Full Version : ВИЖТЕ И КАЖЕТЕ



08-17-2007, 08:48
Първо ще отправя една молба към админитемодераторите и тем подобните хора който отговарят за приличноста на този форум МОЛЯ ВИ НЕ ТРИЙТЕ ТАЗИ ТЕМА ИЛИ НЕ Я ЗАКЛ'ЧВАЙТЕ моля . А са да се обърна към хората които са на 12-13-14 годишна възраст АБЕ ВИЕ В ЧАС ЛИ СТЕ БЕ на такава възраст да се ебете [-X аз на вашите години нз какво е секс нз и какво е това между краката ми в последствие разбрах какво са и 2-те неща за първото разбрах че ти трябва време да си дорасъл да знаеш как и най-важното ОТГОВОРНОСТ И АКЪЛ а 2-рото си било К**А ми мисълта ми е хора осъзнайте се излезте навън поспортувайте радвайте се на гижота а не ЕЕЕЕ КОПЕЛЕ ВЧЕРА КАКВА ЕБАХ и тем подобни всеки 2-ри се притеснява от бременост в тоя форум вие един презаратив нз как да сложите станете на 16 -17 години и тогава практикувайте половия живот има хора в тоя форум където нз какво е сперма и тем подобни с други думи НЯМАМ ДУМИ :-({|=

krem4et0
08-17-2007, 08:50
Имало е хиляди подобни теми без никакъв ефект. Твоята едва ли ще помогне. Въпреки молбата ти я заключвам!