PDA

View Full Version : въпрос за мешките



08-17-2007, 11:41
:oops: абе искам да ви питам нещо..

всички мешки едни и същи ли са по вид???защото като гледам разни снимки някои се стягат,а има едни дето се увиват призрамките да се затвори

ето снимки
natamno. com/e-shop/20/21/3961.html
(ей тая дето викам,че се стяга)

natamno. com/e-shop/20/21/1303.html
(и тая дето се увива май..)


и ако са два вида,кои са по-хубави и по-големи,че за даскало искам да си взема...но по нета май,защото в нашия град няма на тъмно,но май и избора не е кой знае колко голям.. :-({|=

08-17-2007, 11:44
nai dobre otidi v nqkoi voenen magazin i si zemi, ako v grada vi nqma takav, pomoli nqkoi poznat voenen da ti donese otpodelenieto v koeto ba4ka :)

thefreak
08-17-2007, 11:53
За къв хyй ще ходиш с тази бухча на даскало...
Да ти имам тъпите мании...

AliceSw
08-17-2007, 11:57
еднакви са, ако са ти дълги презрамките увиваш, ако не са оставяш само стегната...

бтв, една приятелка имаше такава от На тъмно и беше доста мъничка :-s

08-17-2007, 11:59
За къв хyй ще ходиш с тази бухча на даскало...
Да ти имам тъпите мании...

Тая "тъпа мания" не си ли е моя работа?
За къв чеп ще ходя?
Добре,ето ти причината-има един джоб,няма да отварям по хиляда ципа да си търся химикалите,гумите,тетрадки те и т.н. По-лека е,и не е като останалите раници със 5 сантима призрамка дето като времето е по-топло и ти залепва за блузата.И не е синтетика.
Устройва ли те сега?

08-17-2007, 12:01
alice sw,мерси,че ми каза.
А и си мислех,че може и да са малки ама...:\

Madness
08-17-2007, 12:02
Тва ли е фйешън ся?
Аз мноо се дразня на някъв...фешън баш...да се размотава с такова,щото виш ли,такова се носи...тцт...
Раниците рулз...

Decu
08-17-2007, 12:03
еднакви са, ако са ти дълги презрамките увиваш, ако не са оставяш само стегната...

бтв, една приятелка имаше такава от На тъмно и беше доста мъничка :-s

В "На Тъмно" има ли :-s
Хм..не бях виждала =P~

AliceSw
08-17-2007, 12:04
нееееее, те по принцип не са малки за даскало, събират А4 формат, но сравнена с войнишките е по-малка

bulgarche
08-17-2007, 12:05
Как малки бе, военните са си доска големи за тая работа. Аз...май 2 години съм ходил на даскало с мешка, аи както навсякъде де :) Поне знаеш че няма какво да й се скъса, а ако все пак успееш...немаш грижи :)
Мешки...тез по магазините са гадни. Има имитации на военните, ама са някви промазани гадни. Инъче...има си една връвчица, дърпаш да се затвори, овиваш си го около гърлото (това да не е бутилка бе), за да не ти се мята и правиш кх...водачески възел се нарича ;-)

08-17-2007, 12:06
аааа ,еми щом ще ми съберат учебниците,става.

08-17-2007, 12:07
ми нямам от къде да си набавя войнишка xD

08-17-2007, 12:14
ne e lo6a ideq :-k

thefreak
08-17-2007, 12:31
За къв хyй ще ходиш с тази бухча на даскало...
Да ти имам тъпите мании...

Тая "тъпа мания" не си ли е моя работа?
За къв чеп ще ходя?
Добре,ето ти причината-има един джоб,няма да отварям по хиляда ципа да си търся химикалите,гумите,тетрадки те и т.н. По-лека е,и не е като останалите раници със 5 сантима призрамка дето като времето е по-топло и ти залепва за блузата.И не е синтетика.
Устройва ли те сега?
Да сеедно съм ходил на даскало с раница...
Не ме устройва.

AliceSw
08-17-2007, 12:44
говорех за тея в На тъмно, иначе войнишките са огромни за мене, бащата беше донесъл една от работа преди години (военен е) но не съм я носила никога

иначе по пазарите могат да се намерят от време на време войнишки, виждала съм

ПП тея в На тъмно приличат на тениски, така ги закачат, за да им се вижда щампата, затова не се забелязват :smt005 :smt005 :smt005

SmurkamDoZori
08-17-2007, 14:48
много здрава е мешката , едни пичое в залата слагаха по една пудувка вътре и се набираха , нема късане..