PDA

View Full Version : подраняване или ракасняване на цикъла



foreverr
08-17-2007, 10:50
Puskam tazi tema za6toto vseki kazva 4e ot tam nqkvi si vitamni spira ili izbavql cikala -naprimer 4e ot vitamin C namalqvalo te4enieto i idvalo po kasno ili 4e ot aspirina ti podranqvalo-momi4eta molq vi razberete ne puskaite temi ot tipa-,,cikala vqrno li e 4e zakasnqva s vitamin c ili ne6to podobno,,Prosto razberete edno cikala moje da doide po barzo ili da zakasnee edinstveno s hap4eta ot aptekata ili te4enieto na cikala ako e mnogo silno sa6to moje da se namali s hap4eta ot aptekata :smt006 :smt006

foreverr
08-17-2007, 10:56
a zabravih da vi kaja probvala sam s vitaminC i s aspirin i tam s nqkva kanela li nz ,no ni6to-rezultat nikakav izmi6liotini sa tova dori i nqkoi ot moite priqtelki sa probvali i na istina nqma rezultat ne se trovete s razni hap4eta izli6no ako iskate da vi podrani ili zakasnee cikala prosto idete v aptekata i pitaite \:D/

Kisses_P
08-17-2007, 10:57
А на теб трябва да ти се забрани да пускаш каквито и да било теми!Тази за какво е?Поредната...И не си ти човекът, който трябва да прави забележка да не се пускат подобни теми.Та ти пуска за 3 дена 1000 теми за цикълът за неща, които са елементарни и ако седнеш да почетеш малко ще ги научиш.НАиситна ми писна като влезна в раздела да гледам поредната тема пусната от теб.Ти нямаш какво да правиш ли?

foreverr
08-17-2007, 11:03
ne e vqrno do sega sam pusnala samo 10 temi(zapisvam si gi) i prosto kazvam za6toto da uvedomq vsi4ki koito pi6at tezi temi 4e teq vitamini i raboti se ne deistvat prosto pomagam na tezi na koito im e lubopitno dali deistvat tezi hap4eta i im kazvam da ne se trovqt izli6no kakvo ne moga i da pomogna li???ta az iskam da sam polezna a ti se otvarq6 a az ti govorq sega priqtelski da ne si pomisli6 4e se zaqjdam?

Kisses_P
08-17-2007, 11:07
еми да ти кажа не помагаш.И не вярвам изобщо някой да погледне темата.Айде да не спамя излишно.и Без това скоро сигурно ще бъде заключена.Просто повтаряш едно и също нещо по сто пъти.И ако си мислиш че ще спрат да се пускат теми за да ти дойде или свърши по-бързо цикъла лъжеш се.ТАзи тема ще отиде някъде надолу и няма да има и следа от нея.И не го приемай като заяждане, просто е дразнещо #-o

foreverr
08-17-2007, 11:09
i da ti kaja takava tema za parvi pat puskam podobna ne sam puskala a i kato se rovq kato moita nqma!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ProstoAz
08-17-2007, 11:14
Kisses{P} е напълно права! Предупредих те и за още нещо на ЛС!

Темата ще бъде заключена - стига вече едно и също!

ПП. И още нещо - изказванието ти е глупаво, така че айде да не ни поучаваш:

Prosto razberete edno cikala moje da doide po barzo ili da zakasnee edinstveno s hap4eta ot aptekata...
А Витамин С-то и аспирина от къде се купуват, от плод-зеленчука ли?