PDA

View Full Version : ИмА лИ СвяСтНи МоМ4еТА?!?!?!



monityY
08-17-2007, 11:17
:arrow:

Just_say_no
08-17-2007, 11:22
Кво обява ли си пускаш? "търся си така нареченото свястно момче- ако някой се чуфства такъф иска ли да поспамим малко заедно в темата? " ](*,) ](*,)

bloodranger
08-17-2007, 11:26
i to4no zaradi goreopumenatite ideali me smqtat za smotani si neam gadji ot 1 i kusur godina :smt011
---sveta v koito jiveem nqma poddrajka na opciq lubov + sobstvenora4no napraveni grivni i gerdan4eta za neq/nego/ve4eri na sve6ti itn
---sveta poddarja protstotiq
---sveta poddarja sex s koit dodi i kadet dodi
---sveta suxx
---sveta bi bil hubav ako imam 1 milion4e v 6veicarska banka
---mnoo sa razprikazvah

monityY
08-17-2007, 11:26
Кво обява ли си пускаш? "търся си така нареченото свястно момче- ако някой се чуфства такъф иска ли да поспамим малко заедно в темата? " ](*,) ](*,)

ne puskam obqva,mn dobre znam 4e tfa ne e sait za zapoznanstva,prosto iskah da vi spodelq,i a pitam dali poznavate takiva mom4eta i dali mislite 4e se o6te ima takiva,no 6tom 6te se zaqjdame.. po dobre ne pi6ete ni6to a zaklq4ete temata :|

Phoenixheart
08-17-2007, 11:28
ми чуствам се такъв - миналия свети валентин подарих плюшено сърце на 1 момиче и даже на 1 и посветих песен, да имам някакви жалки опити да пиша песни и досега не съм изневерявал. сигурен съм че има мн свестни момчета а ти просто или си голям карък или не търсиш на правилното място.

sexa_na_kompleksa
08-17-2007, 11:29
Има такива момчета,просто все още не си ги срещнала.Не е късно,не се отчайвай.Та,ти си само на 14 !

love_actually
08-17-2007, 11:30
Мила повярвай ми има верно че рядко се срещат(аз само 2-3 познавам примерно)но ги има.Все някога ще намериш момче което може да не е на 100%от идеала ти за свясно момче,който по-горе прочетох но поне ще се доближава.Има ги още,спокоино :wink: .

50cent
08-17-2007, 11:30
ami sus udovolstvie 6te izlqza sus teb ama si imam zadaljeniq kum moqta priqtelka taka i taka az mnogo obi4am da si pravq ve4erq na sve6ti ama samo na momi4eto koeto haresvam ili obi4am sry

H8_mE
08-17-2007, 11:31
Estestveno ,4e poznavam!Ima mnogo takiva mom4eta,no trudno se namirat!Az sum si namrila edno takova i nqma da go izpuskam.... :-# :smt007 :P

`Just_Love`U
08-17-2007, 11:33
Вярвам че има и такива момчета които ти описваш макар и да са на изчезване......хубаво щеше да е ако всички бяха поне наполовина такива :roll:

thefreak
08-17-2007, 11:35
СВЯСТНО МОМ4Е ЗА МЕНЕ Е... НЯКОЙ КОЙТО ДЪРЖИ НА СЕРИОЗНАТА ВРЪЗКА,В ГЛАВАТА МУ ДА НЕ Е САМО СЕКСА И ДРУГИТЕ ПЕРВЕРЗИЙ,НЕ ТЕ СА НАЙ ВАЖНИ В ЕДНА ВРЪЗКА,НЯКОЙ РОМАНТИК ДО ДУПКА,ВЕ4ЕРЯ НА СВЕ6ТИ,ПОДАРАЦИ,НЕ 4Е СА ТОЛКОВА ВАЖНИ ЕСТЕСТВЕНО КАЗВАМ ПРИМЕР ЗА РОМАНТИКА,ТОВА ДА ТИ НАПИ6А ПЕСЕН И Т.Н,МОМ4Е КОЕТО ДА НЕ МУ И МИНАВА ПРЕЗ УМА ДА ТИ ИЗНЕВЕРИ И ЛЪЖЕ,ТАКОВА ЗА КОЕТО НАЙ ВАЖНИТЕ НЕ6ТА,НЕ6ТАТА КОИТО КРЕПЯТ ЕДНА ВРЪЗКА СА ЛЮБПВТА И ДОВЕРИЕТО-ДА ИМЕННО ТЕ КРЕПЯТ ВРЪЗКАТА А НЕ СЕКСА,ЗА6ТОТО Е ЛЕСНО ДА ИЗ4УКА6 НЯКОЙ,АМА ЛЮБОВТА СЕ ПЕ4ЕЛИ ТРУДНО!!!! НЯКОЕ МОМ4Е КОЕТО ДА ТЕ ОБИ4А ДА ДЪРЖИ НА ТЕБ,ДА НЕ МУ ПУКА КФО МИСЛЯТ ДРУГИТЕ,МОМ4Е КОЕТО НЕ ГЛЕДА САМО ВЪН6НИЯТ ВИД В ЕДНО МОМИ4Е,АМИ ГЛЕДА ДУ6АТА!!!
Направо ме описа до последния детайл.

08-17-2007, 11:36
еми да има такива момчета. аз лично познавам такива. но са малко. най-добрият ми приятел е такъв. един друг приятел също. за съжаление имам чувството,че свестните момчета си падат по тъпи, дебели крави, които само ги разиграват

Treselle_s
08-17-2007, 11:36
Аз познавам един такъв! :smt016 :smt007 Ама си е мой :smt019

sladkish_14
08-17-2007, 11:41
Извинявай много,но това са пълни ГЛУПОСТИ! #-o Как идеал на момче ще бъде в това да пише песни???Ми на мен са ми писали и какво от това,човека си е супер смотан!Каква вечеря искаш ТИ?Като си едва на 14,как вечеря?Като станеш на 20 може да има и вечеря :wink: Романтик не значи само подараци-НЕ!Според ме имаш ЖАЛЪК идеал....Това което искаш е глупаво,а относно изневярата сигурна съм,че ти си мислиш че НИКОГА не би изневерела?Нали? =; НЕ е така,никой НЕ иска да изневерява,но понякога става и така!Кой не държи на сериозна връзка,щом обича?Всеки държи!Ако някой не е държал на нея,докато е бил с теб значи не те е обичал!Доверието!То се печели няма точно определен човек,който да има ВРОДЕНО доверие :-D ...За външния вид,ти какво ще ни кажеш ли,че не го гледаш?Кажи ни де?И какво искаш да кажеш "ДА НЕ МУ ПУКА КФО МИСЛЯТ ДРУГИТЕ" понякога другите говорат истината!

Абе общо взето незнам какво да ти кажа само,че много си си объркала идеалите!Това е от мен :smt006

bloodranger
08-17-2007, 11:41
Аз познавам един такъв! :smt016 :smt007 Ама си е мой :smt019
i nie trqbva da go znaem za6toto......?

Mooo6no
08-17-2007, 11:42
То надали и ти си нещо толкова особено, че да имаш такива претенции. А и то сериозни връзки на тази вързаст няма.

На всеки момче ще му пука какво мислят другите за теб, защото една от основните идеи, за да се хваща приятел\приятелка на тая възраст е да се изфукаш. Така че за това не се безпокой. :lol:

Да не си много умна, че искаш да ти гледат "душата"?

thefreak
08-17-2007, 11:44
Извинявай много,но това са пълни ГЛУПОСТИ! #-o Как идеал на момче ще бъде в това да пише песни???Ми на мен са ми писали и какво от това,човека си е супер смотан!Каква вечеря искаш ТИ?Като си едва на 14,как вечеря?Като станеш на 20 може да има и вечеря :wink: Романтик не значи само подараци-НЕ!Според ме имаш ЖАЛЪК идеал....Това което искаш е глупаво,а относно изневярата сигурна съм,че ти си мислиш че НИКОГА не би изневерела?Нали? =; НЕ е така,никой НЕ иска да изневерява,но понякога става и така!Кой не държи на сериозна връзка,щом обича?Всеки държи!Ако някой не е държал на нея,докато е бил с теб значи не те е обичал!Доверието!То се печели няма точно определен човек,който да има ВРОДЕНО доверие :-D ...За външния вид,ти какво ще ни кажеш ли,че не го гледаш?Кажи ни де?И какво искаш да кажеш "ДА НЕ МУ ПУКА КФО МИСЛЯТ ДРУГИТЕ" понякога другите говорат истината!

Абе общо взето незнам какво да ти кажа само,че много си си объркала идеалите!Това е от мен :smt006
И аз ся какво да правя?
След кат не търсите такива?
ХМ...?

Just_say_no
08-17-2007, 11:47
Аве тва е поредната тъпа тема за " съвършения" ... ](*,) Аз предлагам ключе.

Treselle_s
08-17-2007, 11:48
Е ,за да ви е яд как защо :smt005 :smt005 Не бе шегувам се....Междудругото наистина са ти малко объркани представите....романтичен,р мантичен....но чак пък толкова.... :-s :-s :-k

woshata
08-17-2007, 11:48
svesnite mom4eta sa edno na milion...no za vseki ideala za mom4e e razli4en..az poznavam mn svesni a be golemi pi4ove ...ama za tebe moje da izglejdat totalni kreteni..tai 4e ::: se 6e nameri6 nekoi kato v opisanieto...vupreki 4e :smt017 trudno

Phoenixheart
08-17-2007, 11:53
Извинявай много,но това са пълни ГЛУПОСТИ! #-o Как идеал на момче ще бъде в това да пише песни???
ей нешо искаш да ми кажеш ли?
иначе това съм го посветил

You

I wanna shout!
I wanna shout!
never shut up
cause the whole world is fucked up
things from yesterday
don't matter anymore
funny what was I before?

reborn in the fire
in the flames
I'm free from all my chains
and all I want... is you

in your eyes I wanna drown
never look with a frown
cause your smile
in this world so vile
makes me wanna live
just go on and forgive
cause nothing makes sense
but YOU!

reborn in the fire
in the flames
I'm free from all my chains
and all I want... is you

because of you
I wanna be a better man
you made me believe
what I can
my heart to you I give
you are my eden
my raison d'etre

reborn in the fire
in the flames
I'm free from all my chains
and all I want is to be in your arms forever

bloodranger
08-17-2007, 11:55
Е ,за да ви е яд как защо :smt005 :smt005 Не бе шегувам се....Междудругото наистина са ти малко объркани представите....романтичен,р мантичен....но чак пък толкова.... :-s :-s :-k
em takav sam si :roll: ama ponqkoga sam i lo6 :twisted:

08-17-2007, 11:56
thefreak аз одобравям това,но тя така го е написала,все едно е Бог знае кво!Има много,много важни неща и в темата й има ама чак пък толко :wink: тя е написала неща който почти всеки ги има!!!!А ти кво ще правиш ли? :-D МИ незнам ето тя иска такъх ходи при нея :smt005 Еййй айде верно да ви сватосаме,А? :-k
И съм НАПЪЛНО СЪГЛАСНА С woshia_style =D> =D> =D> =D> =D> ,това е най-вярно,ама дай да се замислим то има такива момчета,ама дали ще харесат авторката :-k ...Да не забравяме,че и момчетата си имат идеали,а пък все по малко момичета остават СТОКА :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

bloodranger
08-17-2007, 11:57
Извинявай много,но това са пълни ГЛУПОСТИ! #-o Как идеал на момче ще бъде в това да пише песни???
ей нешо искаш да ми кажеш ли?
иначе това съм го посветил

You

I wanna shout!
I wanna shout!
never shut up
cause the whole world is fucked up
things from yesterday
don't matter anymore
funny what was I before?

reborn in the fire
in the flames
I'm free from all my chains
and all I want... is you

in your eyes I wanna drown
never look with a frown
cause your smile
in this world so vile
makes me wanna live
just go on and forgive
cause nothing makes sense
but YOU!

reborn in the fire
in the flames
I'm free from all my chains
and all I want... is you

because of you
I wanna be a better man
you made me believe
what I can
my heart to you I give
you are my eden
my raison d'etre

reborn in the fire
in the flames
I'm free from all my chains
and all I want is to be in your arms forever
tctc si4ko go udari na angliiski brei az kat pi6a na BG na4i sam demode ve4e :smt010 :smt010 sbogom qvorov ptide si na6te epoha
P.S.az peini ni pi6a pu za mene

bloodranger
08-17-2007, 12:02
thefreak аз одобравям това,но тя така го е написала,все едно е Бог знае кво!Има много,много важни неща и в темата й има ама чак пък толко :wink: тя е написала неща който почти всеки ги има!!!!А ти кво ще правиш ли? :-D МИ незнам ето тя иска такъх ходи при нея :smt005 Еййй айде верно да ви сватосаме,А? :-k
И съм НАПЪЛНО СЪГЛАСНА С woshia_style =D> =D> =D> =D> =D> ,това е най-вярно,ама дай да се замислим то има такива момчета,ама дали ще харесат авторката :-k ...Да не забравяме,че и момчетата си имат идеали,а пък все по малко момичета остават СТОКА :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005
1 uj tez ne6ta seki gi ima,
ama akala ot tvoita glava otdavna si zamina
2 moe i da se zemat nema lo6o
3stokata e malko
6toto vremeto e jalko
sqka vtora kurva stana
i svqtno deti ne ostana
i na nas kletite du6i
idealite ni razru6i

merci predvaritelno za aplodismentite ,sled recitala 6te davam avtografi,na seki koit ne sgafi :wink:

sladkish_14
08-17-2007, 12:03
Phoenixheart КАЗВАМ,че не всеки който пише песен е СТОКА има ги различни,може да и напише песен,ама да е пълен боклук,има и такива които ще го направят от сърце :-k

Nice Angel
08-17-2007, 12:05
Извинявай много,но това са пълни ГЛУПОСТИ! #-o Как идеал на момче ще бъде в това да пише песни???Ми на мен са ми писали и какво от това,човека си е супер смотан!Каква вечеря искаш ТИ?Като си едва на 14,как вечеря?Като станеш на 20 може да има и вечеря :wink: Романтик не значи само подараци-НЕ!Според ме имаш ЖАЛЪК идеал....Това което искаш е глупаво,а относно изневярата сигурна съм,че ти си мислиш че НИКОГА не би изневерела?Нали? =; НЕ е така,никой НЕ иска да изневерява,но понякога става и така!Кой не държи на сериозна връзка,щом обича?Всеки държи!Ако някой не е държал на нея,докато е бил с теб значи не те е обичал!Доверието!То се печели няма точно определен човек,който да има ВРОДЕНО доверие :-D ...За външния вид,ти какво ще ни кажеш ли,че не го гледаш?Кажи ни де?И какво искаш да кажеш "ДА НЕ МУ ПУКА КФО МИСЛЯТ ДРУГИТЕ" понякога другите говорат истината!

Абе общо взето незнам какво да ти кажа само,че много си си объркала идеалите!Това е от мен :smt006
И аз ся какво да правя?
След кат не търсите такива?
ХМ...?ще си умреш ерген :roll:

bloodranger
08-17-2007, 12:08
Извинявай много,но това са пълни ГЛУПОСТИ! #-o Как идеал на момче ще бъде в това да пише песни???Ми на мен са ми писали и какво от това,човека си е супер смотан!Каква вечеря искаш ТИ?Като си едва на 14,как вечеря?Като станеш на 20 може да има и вечеря :wink: Романтик не значи само подараци-НЕ!Според ме имаш ЖАЛЪК идеал....Това което искаш е глупаво,а относно изневярата сигурна съм,че ти си мислиш че НИКОГА не би изневерела?Нали? =; НЕ е така,никой НЕ иска да изневерява,но понякога става и така!Кой не държи на сериозна връзка,щом обича?Всеки държи!Ако някой не е държал на нея,докато е бил с теб значи не те е обичал!Доверието!То се печели няма точно определен човек,който да има ВРОДЕНО доверие :-D ...За външния вид,ти какво ще ни кажеш ли,че не го гледаш?Кажи ни де?И какво искаш да кажеш "ДА НЕ МУ ПУКА КФО МИСЛЯТ ДРУГИТЕ" понякога другите говорат истината!

Абе общо взето незнам какво да ти кажа само,че много си си объркала идеалите!Това е от мен :smt006
И аз ся какво да правя?
След кат не търсите такива?
ХМ...?ще си умреш ерген :roll:
nikoi ne si umira ergen,rano ili kasno ili se jeni6 za jena ili za egoto si 8)

Nice Angel
08-17-2007, 12:11
Извинявай много,но това са пълни ГЛУПОСТИ! #-o Как идеал на момче ще бъде в това да пише песни???Ми на мен са ми писали и какво от това,човека си е супер смотан!Каква вечеря искаш ТИ?Като си едва на 14,как вечеря?Като станеш на 20 може да има и вечеря :wink: Романтик не значи само подараци-НЕ!Според ме имаш ЖАЛЪК идеал....Това което искаш е глупаво,а относно изневярата сигурна съм,че ти си мислиш че НИКОГА не би изневерела?Нали? =; НЕ е така,никой НЕ иска да изневерява,но понякога става и така!Кой не държи на сериозна връзка,щом обича?Всеки държи!Ако някой не е държал на нея,докато е бил с теб значи не те е обичал!Доверието!То се печели няма точно определен човек,който да има ВРОДЕНО доверие :-D ...За външния вид,ти какво ще ни кажеш ли,че не го гледаш?Кажи ни де?И какво искаш да кажеш "ДА НЕ МУ ПУКА КФО МИСЛЯТ ДРУГИТЕ" понякога другите говорат истината!

Абе общо взето незнам какво да ти кажа само,че много си си объркала идеалите!Това е от мен :smt006
И аз ся какво да правя?
След кат не търсите такива?
ХМ...?ще си умреш ерген :roll:
nikoi ne si umira ergen,rano ili kasno ili se jeni6 za jena ili za egoto si 8)аааааааааааа има и такива

monityY
08-17-2007, 12:12
Извинявай много,но това са пълни ГЛУПОСТИ! #-o Как идеал на момче ще бъде в това да пише песни???Ми на мен са ми писали и какво от това,човека си е супер смотан!Каква вечеря искаш ТИ?Като си едва на 14,как вечеря?Като станеш на 20 може да има и вечеря :wink: Романтик не значи само подараци-НЕ!Според ме имаш ЖАЛЪК идеал....Това което искаш е глупаво,а относно изневярата сигурна съм,че ти си мислиш че НИКОГА не би изневерела?Нали? =; НЕ е така,никой НЕ иска да изневерява,но понякога става и така!Кой не държи на сериозна връзка,щом обича?Всеки държи!Ако някой не е държал на нея,докато е бил с теб значи не те е обичал!Доверието!То се печели няма точно определен човек,който да има ВРОДЕНО доверие :-D ...За външния вид,ти какво ще ни кажеш ли,че не го гледаш?Кажи ни де?И какво искаш да кажеш "ДА НЕ МУ ПУКА КФО МИСЛЯТ ДРУГИТЕ" понякога другите говорат истината!


emi ne mi slagai gre6ni dumi v ustata.. ](*,) kazvam za nego da ne e nai vajen vun6niq vid a nai ve4e haraktera,no tova ne zna4i da ne gleda vun6niq vid,da i az go gledam,no ne kolkoto du6ata..i ne seki koito obi4a nqkoi ne mu izneverqva.. v mnogo slu4ai se polu4ava to4no obratnoto,tova za ve4erqta na sve6ti go kazah kato primer,az ne obi4am da mi pravqt podaraci ili tem podobni ne6ta i izob6to ne sum gi spomenala v opisanieto si za svqstno mom4e.. spomenah romantika s edna duma,vqrno 4e moje da e romanti4en,no da ne e svesten ima gi sqkfi..i mi e mnogo interesno kakuv e tfoq ideal za mom4e,ae dai go da se posmeq malko i az ](*,) :smt005 :smt010 :smt019

Абе общо взето незнам какво да ти кажа само,че много си си объркала идеалите!Това е от мен :smt006

sladkish_14
08-17-2007, 12:13
=D> =D> =D> =D> =D> =D> трябва ли да се обида или да го приема,че е с цел римуване????А bloodranger?

monityY
08-17-2007, 12:17
То надали и ти си нещо толкова особено, че да имаш такива претенции. А и то сериозни връзки на тази вързаст няма.

На всеки момче ще му пука какво мислят другите за теб, защото една от основните идеи, за да се хваща приятел\приятелка на тая възраст е да се изфукаш. Така че за това не се безпокой. :lol:

Да не си много умна, че искаш да ти гледат "душата"?


haha az 6tom tursq takova mom4e,da ti kaja i az sum takova momi4e,ako me opoznae6 moje i da vidi6 4e se okazvam prava,a i na taq vuzrast ima seriozni vruzki stiga da ne sa mejdu kurvi i kurvari :D... a i neiskam da se fukam s nikoi ... predlagam klq4 na temata 6toto vie go oburnahte na ebati obidite.. vuob6te mn me razo4arovate horata tuka naposledaka :smt013

sladkish_14
08-17-2007, 12:17
Аз миличка си имам идеал,и си имам и приятел!И не мисля да правя тема затова какъв е идеала ми,нито да ти отговора!На кой му пука? :-D

bloodranger
08-17-2007, 12:21
=D> =D> =D> =D> =D> =D> трябва ли да се обида или да го приема,че е с цел римуване????А bloodranger?
Brei ti vmesto da sa gordei6 4e ta spomenavam v moq tvorba se 4udi6 kak da go prieme6 brei
P.S. po malko i ot dvete :wink:

sladkish_14
08-17-2007, 12:21
Ама чакай малко сега,ти какво очакваше да ти кажем браво ли?Различни хора,различни идеали!!!Ти си различен човек и ти харесват различни,аз съм различна и ми харесват различни!Много ясно че не всички ще се съгласят с теб!И мен не ме е срам да кажа,че аз не съм съгласна...опитай се да разбереш,че има и всички сме критици,понякога критиките са добри,понякога лоши(ако си учила за критиката,тя в 7-ми клас се учи :-D )Спомняш ли си колко вида беше? :smt005 Та както и да е :smt005

monityY
08-17-2007, 12:21
Аз миличка си имам идеал,и си имам и приятел!И не мисля да правя тема затова какъв е идеала ми,нито да ти отговора!На кой му пука? :-D

na mene,i ako obi4a6 ne me nari4ai mili4ka,nikakfa ne sum ti.. \:D/ iskam prosto da ti se posmeq na tfoq ideal 6toto si4ki znaete kak da kritikuvate samo,ama kato opre do vas.. se praite na nevinni.. kato kazvam si4ki iam predvit si4ki ne se otnasq samo za teb.. ta 4akam da vidq kaf ti e ideala za mom4e? :-k

sladkish_14
08-17-2007, 12:30
nikakfa ne sum ti

И ти на мен,извиняваи за милото държание!!Не искам да отговора казах по горе"различни хора,различни идеали".

Treselle_s
08-17-2007, 12:30
Ъъъ абе мониту ти ли беше пуснала оная тема за Амор ...щото май беше ти...та така веднага ти разбрах идеала..... #-o #-o

Nice Angel
08-17-2007, 12:31
тва да пише песни и тн са глупости на търкалета...
важно е да ме обича и аз да го обичам тогава в моите очи ще ми се струва принц прекрасен каквото и копеле всъщност да е 8)

Treselle_s
08-17-2007, 12:31
И все пак сори ако нещо съм се объркала....

Ch0c0la73
08-17-2007, 13:58
ne ti pro4etoh cqlata tema no stignah do pesnite i sve6tite uverqvam te : nqma! :-D :-D

pave
08-17-2007, 14:39
аз съм свестен :P :P :P

koalka
08-17-2007, 18:18
Това е толкова стандартно всичкото, изградено заради някакви филми и такива глупости.Хубаво е човека до теб(говоря за себе си) да не е чак толкова стандартен, а да е интересен, а това, което изброи и скучно.Не говоря за нещата с изневярата и т.н.Това и аз не го приемам.И също за сериозната връзка.

CrazyWitch
08-17-2007, 18:45
Уфф.. такива много ги има. Там е работата, че все с нещо друго ще те подразни.
Аз улучих на едно такова сериозно момче, романтик и всичко останало, но се върнах при приятеля ми с който имах връзка 1г. и 8месеца и бяхме скъсали, но след месец (т.е. сега) се оправихме, ако мога така да кажа.
Та това сериозно момче с което излизах 2 седмици ми досажда все още и няма да спре с месеци!
Това го знам от достоверни източници. Ае мамка му!
Искам да ти кажа, че това което изглежда твърде идеално и красиво, не може да е чак толкова прекрасно, защото лайненцето му само дрънка тук и там глупости по мой адрес и на приятеля ми.
Какво от това като искаше да ми нареди свещи ляво - дясно на една мугила.. след като е лицемер и ... доста послъгва за дребни неща.
Ауууу.. Нерви ме! :)

Никога нищо не може да е идеално.
Така, че и за мене няма свястно човешко същество на тая планета.
Било момче или момиче.

Ако за тебе това е свестността.. - Сериозността.. Еми да има ги такива!
Там е работата, че тая тяхната сериозност която получаваш, ще ти излезе с 342423 ядове ;) .. А може дори да ти дотежи и да им теглиш по една майма от твърдата им романтичност, защото аз съм на мнение, че на една жена и трябва не лукова глава (Казвам го това, защото отдавна "Ромео и Жулиете" се поминаха, и ако някое момиче улучи на романтик.. тя ще му се качи на главата), а малко по-властен мъж.. с който да си разделят властта де =) Да има баланс.

Пък и .. не е нужно да е сериозен за да не иска само секс от теб, защото приятеля ми е несериозен, но ме обича. Тъпо звучи .. можИе би =) Нинам, ама така де.

Dead`Paladin
08-17-2007, 18:50
в една шепа от хора около 40 на брой..... :idea:
ако се намерат двама души отговарящи на названието ''Свястни'' ще е много добре... :-k

tuzaro
08-17-2007, 18:55
Извинявай много,но това са пълни ГЛУПОСТИ! #-o Как идеал на момче ще бъде в това да пише песни???Ми на мен са ми писали и какво от това,човека си е супер смотан!Каква вечеря искаш ТИ?Като си едва на 14,как вечеря?Като станеш на 20 може да има и вечеря :wink: Романтик не значи само подараци-НЕ!Според ме имаш ЖАЛЪК идеал....Това което искаш е глупаво,а относно изневярата сигурна съм,че ти си мислиш че НИКОГА не би изневерела?Нали? =; НЕ е така,никой НЕ иска да изневерява,но понякога става и така!Кой не държи на сериозна връзка,щом обича?Всеки държи!Ако някой не е държал на нея,докато е бил с теб значи не те е обичал!Доверието!То се печели няма точно определен човек,който да има ВРОДЕНО доверие :-D ...За външния вид,ти какво ще ни кажеш ли,че не го гледаш?Кажи ни де?И какво искаш да кажеш "ДА НЕ МУ ПУКА КФО МИСЛЯТ ДРУГИТЕ" понякога другите говорат истината!

Абе общо взето незнам какво да ти кажа само,че много си си объркала идеалите!Това е от мен :smt006напълно подкрепям тва мнение =D>

Mementomori
08-17-2007, 18:56
Има такива момчета,аз лично познавам такова,за което се радвам!

sashoTo
08-17-2007, 19:03
:shock:

AdisH
08-18-2007, 00:10
ДА!!! Има!!! Стига да не ги търсиш за фотомодели...щото повечето "хубави" момчета SUX! Мерси на моите "мъжки" фрс, че са такива яки фрс ^^ \:D/

~sweet_girl_th~
08-18-2007, 06:49
Да,има такива момчета.Те не са малки момченца,а вече са по-големи и знаят какво правят...За мен якото момче трябва да е мило към мен,с чувство за хумор,понеже,когато аз някой път пусна някоя шега(а това се случва мнооого често-да не кажа непрестанно) някои хора не разбират шегата и се засягат.Така,че аз неискам да има такива гафове... [-o< :lol:

Lestat357
08-18-2007, 10:03
:roll: вижте според мене какво е идеалното мом4е,т.е свястно или как да го наре4а нз,има ли такива ми кажете?сре6тали ли сте някога,за6тото аз не съм и напълно се от4аях от мом4етата и любовта...

:| СВЯСТНО МОМ4Е ЗА МЕНЕ Е... НЯКОЙ КОЙТО ДЪРЖИ НА СЕРИОЗНАТА ВРЪЗКА,В ГЛАВАТА МУ ДА НЕ Е САМО СЕКСА И ДРУГИТЕ ПЕРВЕРЗИЙ,НЕ ТЕ СА НАЙ ВАЖНИ В ЕДНА ВРЪЗКА,НЯКОЙ РОМАНТИК ДО ДУПКА,ВЕ4ЕРЯ НА СВЕ6ТИ,ПОДАРАЦИ,НЕ 4Е СА ТОЛКОВА ВАЖНИ ЕСТЕСТВЕНО КАЗВАМ ПРИМЕР ЗА РОМАНТИКА,ТОВА ДА ТИ НАПИ6А ПЕСЕН И Т.Н,МОМ4Е КОЕТО ДА НЕ МУ И МИНАВА ПРЕЗ УМА ДА ТИ ИЗНЕВЕРИ И ЛЪЖЕ,ТАКОВА ЗА КОЕТО НАЙ ВАЖНИТЕ НЕ6ТА,НЕ6ТАТА КОИТО КРЕПЯТ ЕДНА ВРЪЗКА СА ЛЮБПВТА И ДОВЕРИЕТО-ДА ИМЕННО ТЕ КРЕПЯТ ВРЪЗКАТА А НЕ СЕКСА,ЗА6ТОТО Е ЛЕСНО ДА ИЗ4УКА6 НЯКОЙ,АМА ЛЮБОВТА СЕ ПЕ4ЕЛИ ТРУДНО!!!! НЯКОЕ МОМ4Е КОЕТО ДА ТЕ ОБИ4А ДА ДЪРЖИ НА ТЕБ,ДА НЕ МУ ПУКА КФО МИСЛЯТ ДРУГИТЕ,МОМ4Е КОЕТО НЕ ГЛЕДА САМО ВЪН6НИЯТ ВИД В ЕДНО МОМИ4Е,АМИ ГЛЕДА ДУ6АТА!!!

смятам 4е това е свястно мом4е за мене... но не съм сре6тала такова,мисля 4е няма и да сре6тна... просто живея в някой ФИЛМ !!! :smt013

Такаа... Първо би могла малко да понамалиш "чатицата" и да пишеш малко по-грамотно. Вероятността да направиш впечатление (по-точно шансът) на някой по-близо до идеала ти ще нарастне значително.

Не се обиждай, погледнах профила ти и си мисля, че си твърде малка за нещо подобно. Твърдиш, че го искаш сега, защото не си го имала, но получиш ли го бързо ще му се наситиш. Ти си едва на 14, толкова много неща още не си преживяла и ти предстоят да изживееш (ако щеш и в чисто сексуален аспект), че много скоро след това ще искаш да поживееш. Ти и сега имаш такава нужда, но на този етап, предпочитам да не споделям причините защо според мен, за да не стане твърде вулгарен поста ми, (не и на общия фон, но на мен ми пука) все още е неосъзната. Не те слагам под общ знаменател, но има все пак някои доста универсални неща. Ако срещнеш Човекът сега, връзката Ви няма да трае дълго, защото след не много дълго ще усетиш нужда от някои неща, които по-добре да ги изживееш сега, отколкото след години. На 99% от момчетата "до 18 макс" в главата им е основно секс и това е повече от нормално. Само някой, с който не е било така знае какво е.. С други думи - според мен така и трябва да бъде. Ти колко връзки си имала досега, че пишеш че си се отчаяла напълно от "мом4етата и любовта"? Това са глупости, отново без да се обиждаш. Това твоето е моментно състояние и изцяло от теб зависи дали то ще продължи или ще отмине скоро. Не се заседявай толкова пред PC-то това моят съвет. Въпросът с изневярата е доста сериозен и обширен и не мисля, че точно тук (или пък с теб) трябва да го обсъждам, но ще ти кажа следното - не, никога не съм изневерявал и да на мен са ми изневерявали неведнъж. Е кое е правилното тогава? Но аз не съм изневерявал основно поради една причина - това би означавало преди всичко да изневеря на себе си. Това е единственото нещо, което досега не съм си позволил и дано не го и направя. Не казвам, че никога няма да се случи. Казвам просто, че не бих. Когато обичаш наистина мисълта да изневериш дори не ти минава през ума. Поне с мен е (било..) така. Мине ли - тогава е моментът да си зададеш въпроса "аз обичам ли го/я?". От друга страна - хора сме, една изневяра за мен е допустима, ако е само веднъж. Не, че ще я забравя, но съм склонен да я приема. Изневярата, обаче има още толкова много измерения, физическото сякаш не е най-страшното. Да знам, че обикновено така говорят тези които често изневеряват, това е оправданието им, нещо като начин да успокоят собствената си съвест. От друга страна - какво наричаш ти сериозна връзка въобще? Сериозна връзка, въобще връзка в истинският смисъл на думата означава да живееш с някого, да споделяте ежедневието си, да виждаш всичките му дразнещи навици рано сутрин (например) и т.н. и въпреки това да го приемаш, да желаеш нещата да продължат. На 14 това май е доста трудно осъществимо и ти твърдиш, че искаш неща за които не си готова. Определено. Или сега ще кажеш "търся си просто свястно момче" - много общо, нали? Да, има такива, но нещата които си описала освен, че начинът по които си ги казала звучи "леко" шаблонно, което ме навява на мисълта искаш ли ги наистина, те характеризират по-скоро един мъж. Не и момче. Тоест най-малкото ще трябва още 5-6 години да почакаш. След това границите се размиват, а и тогава ще бъде по-трудно да бъдеш подманена от някой прочел описанието ти в aha, което сега не е никак трудно. От друга страна - ти имаш нужда от опит и колкото по-рано го натрупаш, толкова по-добре. Няма човек, който да не гледа външният вид въобще, дори и принципно да не си поставя никакви критерии (вече... сега ще кажа "като мен", но то не е за да се правя на някакъв, напротив ще ми се да не беше така) и това със сигурност важи и за теб. Представи си сега, че започнеш разговори с някого, който за момента се окаже най-близо до това, което искаш (или си мислиш, че искаш) и когато след време ти изпрати снимка се окаже, че е 165 см и 98 кг, например. Това като пропорции само, има още много неща, които биха могли да те отблъснат. Е, как ще се почувстваш тогава? Кажи откровено, че би продължила с него само заради вътрешната му красота. Да обичаш, колкото и да не подлежи на дефиниция този глагол е съвкупност от много елементи, важен от които е и физическото привличане. Така, че..

Да, такива момчета има. Проблемът е, че са повече от този тип момичета, лично мнение. И поради тази причина повечето от тях след определен брой наранявания и провали се опитват да преминат към някоя друга повече котираща се (*търсена) група. Аз също вънамеравам да го направя, лошото е че трудно се получава задълго.

П.С.: Като казваш какво търсиш освен въпросите ми досега, ти сигурна ли си че можеш да предложиш на такъв човек, това което търси той? Не мисля.

Песен може да напише всеки трети идиот, такава с която да те докосне, обаче която да почувстваш, да усетиш още от първата дума че е написана точно за теб, на това са способни твърде малко хора.

Да, живееш във филм, но не защото това което искаш е неосъществимо, а защото все още не си наясно какво искаш точно. Това си мисля аз. Когато това стане - пожелавам ти искрено скоро да откриеш своят Ян (*wikipedia.org, за който го разбира това буквално) и от теб зависи дали ще го забележиш. Аз не съм изгубил надежда още, а съм преживял много повече от теб, така че не пиши подобни крайни неща, казани от момиче на 14 те могат да предизвикат по-скоро смях.
Успех!

theEXPLOITED
08-18-2007, 10:10
Има мнооо,ама мнооо свястни момчета

crs
08-18-2007, 11:05
ами ами ДА аз лично бих казал,че съм едно нормално момче..което кара..и намира време за всичко.. ;) това има и такива но са малко// :roll: :wink:

KiSs_mY_LiPs
08-18-2007, 11:36
Ами мисля че трудно ще откриеш такова момче..!!! РяДкУ сА ТеЗи На КоЙтУ ф ГлАвАтА иМ нЕ е СаМу СЕКС И ПЕРВРЗИи.. :!:

sladkish_14
08-18-2007, 12:45
Извинявай много,но това са пълни ГЛУПОСТИ! #-o Как идеал на момче ще бъде в това да пише песни???Ми на мен са ми писали и какво от това,човека си е супер смотан!Каква вечеря искаш ТИ?Като си едва на 14,как вечеря?Като станеш на 20 може да има и вечеря :wink: Романтик не значи само подараци-НЕ!Според ме имаш ЖАЛЪК идеал....Това което искаш е глупаво,а относно изневярата сигурна съм,че ти си мислиш че НИКОГА не би изневерела?Нали? =; НЕ е така,никой НЕ иска да изневерява,но понякога става и така!Кой не държи на сериозна връзка,щом обича?Всеки държи!Ако някой не е държал на нея,докато е бил с теб значи не те е обичал!Доверието!То се печели няма точно определен човек,който да има ВРОДЕНО доверие :-D ...За външния вид,ти какво ще ни кажеш ли,че не го гледаш?Кажи ни де?И какво искаш да кажеш "ДА НЕ МУ ПУКА КФО МИСЛЯТ ДРУГИТЕ" понякога другите говорат истината!

Абе общо взето незнам какво да ти кажа само,че много си си объркала идеалите!Това е от мен :smt006напълно подкрепям тва мнение =D>


:oops: :-D

LizZz
08-18-2007, 13:02
Ами мисля че трудно ще откриеш такова момче..!!! РяДкУ сА ТеЗи На КоЙтУ ф ГлАвАтА иМ нЕ е СаМу СЕКС И ПЕРВРЗИи.. :!:
Оправете си шибания правопис беееееее ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)

Nice Angel
08-18-2007, 13:10
Ами мисля че трудно ще откриеш такова момче..!!! РяДкУ сА ТеЗи На КоЙтУ ф ГлАвАтА иМ нЕ е СаМу СЕКС И ПЕРВРЗИи.. :!:
Оправете си шибания правопис беееееее ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)добре че не съм единствената която се дразни от тия глупости :-D

LizZz
08-18-2007, 13:11
Ами мисля че трудно ще откриеш такова момче..!!! РяДкУ сА ТеЗи На КоЙтУ ф ГлАвАтА иМ нЕ е СаМу СЕКС И ПЕРВРЗИи.. :!:
Оправете си шибания правопис беееееее ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)добре че не съм единствената която се дразни от тия глупости :-D :mrgreen: :smt016

monityY
08-18-2007, 13:19
:roll: вижте според мене какво е идеалното мом4е,т.е свястно или как да го наре4а нз,има ли такива ми кажете?сре6тали ли сте някога,за6тото аз не съм и напълно се от4аях от мом4етата и любовта...

:| СВЯСТНО МОМ4Е ЗА МЕНЕ Е... НЯКОЙ КОЙТО ДЪРЖИ НА СЕРИОЗНАТА ВРЪЗКА,В ГЛАВАТА МУ ДА НЕ Е САМО СЕКСА И ДРУГИТЕ ПЕРВЕРЗИЙ,НЕ ТЕ СА НАЙ ВАЖНИ В ЕДНА ВРЪЗКА,НЯКОЙ РОМАНТИК ДО ДУПКА,ВЕ4ЕРЯ НА СВЕ6ТИ,ПОДАРАЦИ,НЕ 4Е СА ТОЛКОВА ВАЖНИ ЕСТЕСТВЕНО КАЗВАМ ПРИМЕР ЗА РОМАНТИКА,ТОВА ДА ТИ НАПИ6А ПЕСЕН И Т.Н,МОМ4Е КОЕТО ДА НЕ МУ И МИНАВА ПРЕЗ УМА ДА ТИ ИЗНЕВЕРИ И ЛЪЖЕ,ТАКОВА ЗА КОЕТО НАЙ ВАЖНИТЕ НЕ6ТА,НЕ6ТАТА КОИТО КРЕПЯТ ЕДНА ВРЪЗКА СА ЛЮБПВТА И ДОВЕРИЕТО-ДА ИМЕННО ТЕ КРЕПЯТ ВРЪЗКАТА А НЕ СЕКСА,ЗА6ТОТО Е ЛЕСНО ДА ИЗ4УКА6 НЯКОЙ,АМА ЛЮБОВТА СЕ ПЕ4ЕЛИ ТРУДНО!!!! НЯКОЕ МОМ4Е КОЕТО ДА ТЕ ОБИ4А ДА ДЪРЖИ НА ТЕБ,ДА НЕ МУ ПУКА КФО МИСЛЯТ ДРУГИТЕ,МОМ4Е КОЕТО НЕ ГЛЕДА САМО ВЪН6НИЯТ ВИД В ЕДНО МОМИ4Е,АМИ ГЛЕДА ДУ6АТА!!!

смятам 4е това е свястно мом4е за мене... но не съм сре6тала такова,мисля 4е няма и да сре6тна... просто живея в някой ФИЛМ !!! :smt013

Такаа... Първо би могла малко да понамалиш "чатицата" и да пишеш малко по-грамотно. Вероятността да направиш впечатление (по-точно шансът) на някой по-близо до идеала ти ще нарастне значително.

Не се обиждай, погледнах профила ти и си мисля, че си твърде малка за нещо подобно. Твърдиш, че го искаш сега, защото не си го имала, но получиш ли го бързо ще му се наситиш. Ти си едва на 14, толкова много неща още не си преживяла и ти предстоят да изживееш (ако щеш и в чисто сексуален аспект), че много скоро след това ще искаш да поживееш. Ти и сега имаш такава нужда, но на този етап, предпочитам да не споделям причините защо според мен, за да не стане твърде вулгарен поста ми, (не и на общия фон, но на мен ми пука) все още е неосъзната. Не те слагам под общ знаменател, но има все пак някои доста универсални неща. Ако срещнеш Човекът сега, връзката Ви няма да трае дълго, защото след не много дълго ще усетиш нужда от някои неща, които по-добре да ги изживееш сега, отколкото след години. На 99% от момчетата "до 18 макс" в главата им е основно секс и това е повече от нормално. Само някой, с който не е било така знае какво е.. С други думи - според мен така и трябва да бъде. Ти колко връзки си имала досега, че пишеш че си се отчаяла напълно от "мом4етата и любовта"? Това са глупости, отново без да се обиждаш. Това твоето е моментно състояние и изцяло от теб зависи дали то ще продължи или ще отмине скоро. Не се заседявай толкова пред PC-то това моят съвет. Въпросът с изневярата е доста сериозен и обширен и не мисля, че точно тук (или пък с теб) трябва да го обсъждам, но ще ти кажа следното - не, никога не съм изневерявал и да на мен са ми изневерявали неведнъж. Е кое е правилното тогава? Но аз не съм изневерявал основно поради една причина - това би означавало преди всичко да изневеря на себе си. Това е единственото нещо, което досега не съм си позволил и дано не го и направя. Не казвам, че никога няма да се случи. Казвам просто, че не бих. Когато обичаш наистина мисълта да изневериш дори не ти минава през ума. Поне с мен е (било..) така. Мине ли - тогава е моментът да си зададеш въпроса "аз обичам ли го/я?". От друга страна - хора сме, една изневяра за мен е допустима, ако е само веднъж. Не, че ще я забравя, но съм склонен да я приема. Изневярата, обаче има още толкова много измерения, физическото сякаш не е най-страшното. Да знам, че обикновено така говорят тези които често изневеряват, това е оправданието им, нещо като начин да успокоят собствената си съвест. От друга страна - какво наричаш ти сериозна връзка въобще? Сериозна връзка, въобще връзка в истинският смисъл на думата означава да живееш с някого, да споделяте ежедневието си, да виждаш всичките му дразнещи навици рано сутрин (например) и т.н. и въпреки това да го приемаш, да желаеш нещата да продължат. На 14 това май е доста трудно осъществимо и ти твърдиш, че искаш неща за които не си готова. Определено. Или сега ще кажеш "търся си просто свястно момче" - много общо, нали? Да, има такива, но нещата които си описала освен, че начинът по които си ги казала звучи "леко" шаблонно, което ме навява на мисълта искаш ли ги наистина, те характеризират по-скоро един мъж. Не и момче. Тоест най-малкото ще трябва още 5-6 години да почакаш. След това границите се размиват, а и тогава ще бъде по-трудно да бъдеш подманена от някой прочел описанието ти в aha, което сега не е никак трудно. От друга страна - ти имаш нужда от опит и колкото по-рано го натрупаш, толкова по-добре. Няма човек, който да не гледа външният вид въобще, дори и принципно да не си поставя никакви критерии (вече... сега ще кажа "като мен", но то не е за да се правя на някакъв, напротив ще ми се да не беше така) и това със сигурност важи и за теб. Представи си сега, че започнеш разговори с някого, който за момента се окаже най-близо до това, което искаш (или си мислиш, че искаш) и когато след време ти изпрати снимка се окаже, че е 165 см и 98 кг, например. Това като пропорции само, има още много неща, които биха могли да те отблъснат. Е, как ще се почувстваш тогава? Кажи откровено, че би продължила с него само заради вътрешната му красота. Да обичаш, колкото и да не подлежи на дефиниция този глагол е съвкупност от много елементи, важен от които е и физическото привличане. Така, че..

Да, такива момчета има. Проблемът е, че са повече от този тип момичета, лично мнение. И поради тази причина повечето от тях след определен брой наранявания и провали се опитват да преминат към някоя друга повече котираща се (*търсена) група. Аз също вънамеравам да го направя, лошото е че трудно се получава задълго.

П.С.: Като казваш какво търсиш освен въпросите ми досега, ти сигурна ли си че можеш да предложиш на такъв човек, това което търси той? Не мисля.

Песен може да напише всеки трети идиот, такава с която да те докосне, обаче която да почувстваш, да усетиш още от първата дума че е написана точно за теб, на това са способни твърде малко хора.

Да, живееш във филм, но не защото това което искаш е неосъществимо, а защото все още не си наясно какво искаш точно. Това си мисля аз. Когато това стане - пожелавам ти искрено скоро да откриеш своят Ян (*wikipedia.org, за който го разбира това буквално) и от теб зависи дали ще го забележиш. Аз не съм изгубил надежда още, а съм преживял много повече от теб, така че не пиши подобни крайни неща, казани от момиче на 14 те могат да предизвикат по-скоро смях.
Успех!

mi neznam kakvo da kaja ](*,) ](*,) ](*,) :smt017 :smt005 moga da kaja 4e sum suglasna s po4ti si4ko koeto kaza.. i mersi mn,naistina me vrazomi,malko ili mnogo.. USPEH i na teb O:)

KUM4o
08-18-2007, 14:06
Абе малко останахме от свестните ,ама още ни има :roll:

nofi
08-18-2007, 14:10
:roll: вижте според мене какво е идеалното мом4е,т.е свястно или как да го наре4а нз,има ли такива ми кажете?сре6тали ли сте някога,за6тото аз не съм и напълно се от4аях от мом4етата и любовта...

:| СВЯСТНО МОМ4Е ЗА МЕНЕ Е... НЯКОЙ КОЙТО ДЪРЖИ НА СЕРИОЗНАТА ВРЪЗКА,В ГЛАВАТА МУ ДА НЕ Е САМО СЕКСА И ДРУГИТЕ ПЕРВЕРЗИЙ,НЕ ТЕ СА НАЙ ВАЖНИ В ЕДНА ВРЪЗКА,НЯКОЙ РОМАНТИК ДО ДУПКА,ВЕ4ЕРЯ НА СВЕ6ТИ,ПОДАРАЦИ,НЕ 4Е СА ТОЛКОВА ВАЖНИ ЕСТЕСТВЕНО КАЗВАМ ПРИМЕР ЗА РОМАНТИКА,ТОВА ДА ТИ НАПИ6А ПЕСЕН И Т.Н,МОМ4Е КОЕТО ДА НЕ МУ И МИНАВА ПРЕЗ УМА ДА ТИ ИЗНЕВЕРИ И ЛЪЖЕ,ТАКОВА ЗА КОЕТО НАЙ ВАЖНИТЕ НЕ6ТА,НЕ6ТАТА КОИТО КРЕПЯТ ЕДНА ВРЪЗКА СА ЛЮБПВТА И ДОВЕРИЕТО-ДА ИМЕННО ТЕ КРЕПЯТ ВРЪЗКАТА А НЕ СЕКСА,ЗА6ТОТО Е ЛЕСНО ДА ИЗ4УКА6 НЯКОЙ,АМА ЛЮБОВТА СЕ ПЕ4ЕЛИ ТРУДНО!!!! НЯКОЕ МОМ4Е КОЕТО ДА ТЕ ОБИ4А ДА ДЪРЖИ НА ТЕБ,ДА НЕ МУ ПУКА КФО МИСЛЯТ ДРУГИТЕ,МОМ4Е КОЕТО НЕ ГЛЕДА САМО ВЪН6НИЯТ ВИД В ЕДНО МОМИ4Е,АМИ ГЛЕДА ДУ6АТА!!!

смятам 4е това е свястно мом4е за мене... но не съм сре6тала такова,мисля 4е няма и да сре6тна... просто живея в някой ФИЛМ !!! :smt013
Аз пък съм срещала точно такова момие и то сега е влюбено в мен, а аз шматката не знам какво искам ](*,)

#Gravity Of Love#
08-18-2007, 14:14
Тук няма да намериш каквото търсиш.. но в позвънете добре се справят :-D

Сори, че тъй ти го казвам.. ама не е ли така???
Отчаяна си добре.. ами направи нещо.. по различно.. (забрави виартуалността.. с нея нищо не става.. само ще си изпатиш :wink: )
Запознавай се с повече нови хора..
И тази тема беше напълно излишна.. мисля, че подписа ти е достатъчен... :wink:

А дали останаха свестни момчета.. това е гаден въпрос.. защо ли..?
Ами защото те са толкова малко.. че и на края на света да идеш.. пак може да си го изпуснала.. така, че когато правиш своя избор мн внимавай! :wink:

sladko_dete
08-18-2007, 14:32
А бе понятието "свястен" е различно за всички хора ...

FuCkIn`PrInCeSs
08-18-2007, 15:14
Що годе добре си описала кво трябва да представлява едно свясно момче но както казаха и другите те са вече огромна рядкост познавам само 2 такива момчета и съм истинска щастливка че са ми наистина много добри приятели

sLadkaTa_LoRi
08-18-2007, 16:23
Според мен свястни момчета има,но не и идеални! Но на мен тази тема,която си остановила ми прилича по скоро на обява :-D (нищо лично).Поне според мен от време на време се срещат.Най-добрият ми приятел е точно такова момче.Жалко,че са рядко срещани личности! :(

Kisses_P
08-18-2007, 17:10
Има свестни момчета, поне отговарящи на твоите критерии.Познавам две такива.Едното е моето момче, другото е най-добърият ми приятел. 8-[ Не се отчайвай, просто не си попаднала на подходящия до момента.всичко с времето си

Lestat357
08-19-2007, 06:41
mi neznam kakvo da kaja ](*,) ](*,) ](*,) :smt017 :smt005 moga da kaja 4e sum suglasna s po4ti si4ko koeto kaza.. i mersi mn,naistina me vrazomi,malko ili mnogo.. USPEH i na teb O:)

Моля, моля!:) Радвам се, ако съм бил полезен. Отново ти пожелавам всичко хубаво - и давай го по-ведро. Също (и както немалко хора веча са ти казали) - наблегни на живия контакт. Може пак да си поговорим след 10 години по темата и да видим дали някой от нас вече е намерил това, което търси.:) Тогава вероятно гледната ти точка ще бъде доста различна, все пак дано не е коренно.


Da,opredeleno ima svqstni mom4eta, ... no saa mnogo malko

Все пак, повече от "свяСтНи"-те момичета, за съжаление... Дано скоро ми е случат неща, които да опровергаят това ми твърдение. В момента може би ми се случва нещо подобно, но тук става въпрос за жена, не за момиче. За момичетата са характерни други неща, част от които вече споменах.

me4ti4kata
08-19-2007, 07:05
за съжаление имам чувството,че свестните момчета си падат по тъпи, дебели крави, които само ги разиграватPodkrepqm te napylno.Ina4e si gi ima svestnite mom4eta.USPEH! Dano si nameri6 i ti takyv. :wink: :P :wink: :P :wink: :P :wink:

LizZz
08-19-2007, 09:32
еми да има такива момчета. аз лично познавам такива. но са малко. най-добрият ми приятел е такъв. един друг приятел също. за съжаление имам чувството,че свестните момчета си падат по тъпи, дебели крави, които само ги разиграват
Грешка :wink:
Точно обратното - свестните момчета мразят такива момичета :idea:

#Gravity Of Love#
08-19-2007, 09:41
[quote=Анонимко]еми да има такива момчета. аз лично познавам такива. но са малко. най-добрият ми приятел е такъв. един друг приятел също. за съжаление имам чувството,че свестните момчета си падат по тъпи, дебели крави, които само ги разиграват

Хахахах глупости колкото си искаш!!!
Аз съм дебела и сега какво??? Значи съм тъпа.. и щом срещна някое свястно момче... само ще го използвам според теб???? Така ли????
Разбира се че не... свястно момче отдавна търся..... ама ся мухльовците и гъзарите са толкова мн... че е мн трудно да го намериш!!!!
Никога не бих използвала някое момче... защото мен са ме използвали... и е мн гадно :wink:
Аз ще ти кажа по какви си падат свестните момчета.. - за тях външния вид е на второ място!!! И винаги е било така... те първо гледат характера.. и после... как изглежда... :wink:
Спрете да си мислите, че всички са еднакви!!! Това е голяма заблуда!!!! :wink:

mm...
08-19-2007, 09:57
Всичко това,което си написала... да и за мен това би значило свястно момче и аз обичам такива,проблема е че рядко се срещат. Аз лично познавам 2,3 такива момчета оба4е всеки 1 от тях не е идеален,или няма да е достатъчно романтичен,или ще лъже или въобще няма да му пука за мен,но найстина има такива момчета!

lilit_666
08-19-2007, 09:59
Da ti kaja 4esno-za 1,2 sedmici 6te e hubawo,posle takyw 6te ti omryzne! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Nice Angel
08-19-2007, 10:02
такова "свясно момче" дето е написала авторката кво е аз НЯМА да погледна =; нема да има тръпка...ама никаква...поне малко идиот да беше :-D аз си падам по интересните не да е отворена книга /после с времето и това ще се случи но като се влюба нема да ми пука/

make_love_NOT_war`f
08-19-2007, 10:02
Има такива момчета, но проблема е, че тези които притежават качествата,които си изредила,ги смятат за болклуци ... доста глупаво,но нищо неможем да променим... O:)

LizZz
08-19-2007, 10:11
[quote=Анонимко]еми да има такива момчета. аз лично познавам такива. но са малко. най-добрият ми приятел е такъв. един друг приятел също. за съжаление имам чувството,че свестните момчета си падат по тъпи, дебели крави, които само ги разиграват

Хахахах глупости колкото си искаш!!!
Аз съм дебела и сега какво??? Значи съм тъпа.. и щом срещна някое свястно момче... само ще го използвам според теб???? Така ли????
Разбира се че не... свястно момче отдавна търся..... ама ся мухльовците и гъзарите са толкова мн... че е мн трудно да го намериш!!!!
Никога не бих използвала някое момче... защото мен са ме използвали... и е мн гадно :wink:
Аз ще ти кажа по какви си падат свестните момчета.. - за тях външния вид е на второ място!!! И винаги е било така... те първо гледат характера.. и после... как изглежда... :wink:
Спрете да си мислите, че всички са еднакви!!! Това е голяма заблуда!!!! :wink: :smt023 :smt023 :smt023

08-19-2007, 10:23
Като вие момичета показвате само цици и бедра какво очаквате ? Да не би ние момчетата, да ви възприемаме сериозно, а ? Напротив, вие демонстрирате желанията си. Всички сте някакви фатални, предизвикателни, не ми вдъхвате увереност, че сте сериозни.

И има свесни момчета, но вие никога, не им обръщате внимание ? Колко пъти си обръщала внимание на свесните, изобщо търсила ли си ги ?

ядосан батко
08-19-2007, 10:26
Аз спокойно мога да се причисля към тези свестни момчета с малката уговорка,че не мога да обичам грозно момиче,защото аз не съм грозен и все пак съм човек и имам недостатъци и аз,за които предпочитам да не говоря.

Nice Angel
08-19-2007, 10:27
Като вие момичета показвате само цици и бедра какво очаквате ?Да не би ние момчетата, да ви възприемаме сериозно, а ? Напротив, вие демонстрирате желанията си. Всички сте някакви фатални, предизвикателни, не ми вдъхвате увереност, че сте сериозни.

И има свесни момчета, но вие никога, не им обръщате внимание ? Колко пъти си обръщала внимание на свесните, изобщо търсила ли си ги ?
ааааааааа ще се биеме с тебе :evil: не говори за сички че си ги има курвите има си ги има недей ни слага сички под един знаменател :evil:

същия гост
08-19-2007, 10:29
Като вие момичета показвате само цици и бедра какво очаквате ? Да не би ние момчетата, да ви възприемаме сериозно, а ? Напротив, вие демонстрирате желанията си. Всички сте някакви фатални, предизвикателни, не ми вдъхвате увереност, че сте сериозни.

И има свесни момчета, но вие никога, не им обръщате внимание ? Колко пъти си обръщала внимание на свесните, изобщо търсила ли си ги ?

И към това да добавя, че за първи път чета момиче да е отчаяно. Или пон така ми изглеждаш. С колко момчета до сега си била ? Къде доби толкова философия за живота ? И цялата тази тема фарс ли е ? Ако си търсиш гадже може да не го постигаш по този начин...

08-19-2007, 10:33
Като вие момичета показвате само цици и бедра какво очаквате ?Да не би ние момчетата, да ви възприемаме сериозно, а ? Напротив, вие демонстрирате желанията си. Всички сте някакви фатални, предизвикателни, не ми вдъхвате увереност, че сте сериозни.

И има свесни момчета, но вие никога, не им обръщате внимание ? Колко пъти си обръщала внимание на свесните, изобщо търсила ли си ги ?
ааааааааа ще се биеме с тебе :evil: не говори за сички че си ги има курвите има си ги има недей ни слага сички под един знаменател :evil:

Извинявай, колко неволно, сложих всички ви под общ знаменател. :-D Ти дребнава ли си или просто четеш през ред ? Нима всички вие не искате да сте фатални и предизвикателни, сайтовете за запознанства направо преливат от вас, пък и в реалния живот същатата поза. Къде се изгубиха нормалните земни момичета ми кажи, къде са те ? Аз ли живея със стари критерии или просто вече никоя от вас не се интересува от кавалерство и старовремство.

Всички се движите със батковци, да не мислите, че те търсят духовното във вас, глупости, само ви размятат насам натам заради секса и вие се мислите за специални.

Аз ли не съм ок, или не виждам по-различен тип момичета напоследък.

08-19-2007, 10:37
И да питам авторката отново с какво тя се чувства токлова специална, когато тя е като всички други ? Погледнете клипчето и във в-бокса
vbox7 . com/play:5b73f69b
Е, мацо, ти ли си необикновеното момиче, което иска да се срещне с обикновено и светно момче. :-D

Sevt
08-19-2007, 10:37
Има такива момчета и то много...ама защо верно не се замислите и вие колко такива момичета има ?

влюбеничка
08-19-2007, 10:43
Az znam,4e ima,za6toto v momenta sum s edno takova,za koeto si zaslujava i ada da prebrodq!!!

08-19-2007, 10:48
ne pomnq koi napisa :еми да има такива момчета. аз лично познавам такива. но са малко. най-добрият ми приятел е такъв. един друг приятел също. за съжаление имам чувството,че свестните момчета си падат по тъпи, дебели крави, които само ги разиграват
ottuka naistina e verno pod4ertanoto ot moq ilost po edna pri4ina:svesnite mom4eta (pone kakto nqkoi predi gi opisaha) sa po-skromni sravnitelno tihi i ne go davat "Ei macko dai gazoto da vidi6 srebroto" ai mili4kite ne nosqt na kila 6tot drugite det sa har4at imat 10 kilca jelezo,lamarina i sekav drug ambalaj O_o.Svestnite momi4eta (za nqkoi ne za mene) za 110% kurveta i fatalni jeni4ki (6tot sa takviz otkak im dodi parviq cikal) boqdisvat si kosite vadqt kra4eta pod polite,napolvina vijda6ti se pra6ki pod dankite,sutieni nad bluzkata i sekvi takiva .A svestneto mom4e za koeto si4ki revaha v 60-te mneniq na temata ne tarsqt povtarqm NE TARSQT razgoneni polugoli kurvi za edna-dve no6ti (ili dni nekoi go praqt denem) .Tai 4e otsia kazvam 6to tn. svestni mom4eta se hva6tat s debelanki---->6tot i te sa po skromni4ki i tihi i nqma da im vikat tisi zubar ili muhlio (az li4no debelana nema si fana pak ako 6te tursko da stane :twisted: ) .
da obob6tq 6ansa na edna malka kurva da si hvane svqstno mom4e e okolo 10%,5 ot koito sa 6ans i 5 % nekoi da gi zapoznai
Misla 4e temata veke sa iz4erpi tai 4e arivider4i
i nedeite mnogo sa per4i :smt005

Nice Angel
08-19-2007, 10:51
Като вие момичета показвате само цици и бедра какво очаквате ?Да не би ние момчетата, да ви възприемаме сериозно, а ? Напротив, вие демонстрирате желанията си. Всички сте някакви фатални, предизвикателни, не ми вдъхвате увереност, че сте сериозни.

И има свесни момчета, но вие никога, не им обръщате внимание ? Колко пъти си обръщала внимание на свесните, изобщо търсила ли си ги ?
ааааааааа ще се биеме с тебе :evil: не говори за сички че си ги има курвите има си ги има недей ни слага сички под един знаменател :evil:

Извинявай, колко неволно, сложих всички ви под общ знаменател. :-D Ти дребнава ли си или просто четеш през ред ? Нима всички вие не искате да сте фатални и предизвикателни, сайтовете за запознанства направо преливат от вас, пък и в реалния живот същатата поза. Къде се изгубиха нормалните земни момичета ми кажи, къде са те ? Аз ли живея със стари критерии или просто вече никоя от вас не се интересува от кавалерство и старовремство.

Всички се движите със батковци, да не мислите, че те търсят духовното във вас, глупости, само ви размятат насам натам заради секса и вие се мислите за специални.

Аз ли не съм ок, или не виждам по-различен тип момичета напоследък.
като не търсиш както трябва не намираш...познавам такива момичета земни и нормални и не искат да са "фатални и предизивикателни"...но имам и такива дето както ти каза "се движат само с батковци" и се правят на бахти надувалките...повечето красиви и убави момичета са курви и тн...а повечето от мъжете искат точно такива така че има ги секви но ти не намираш каквото ти трябва и след това си мислиш че всички сме еднакви...и аз лесно мога да сложа сички мъже под един знаменател за еди кво си но ще зн че не съм права :smt011

AiKaTa
08-19-2007, 10:54
хахах кукло 1во на 14 години търсиш истинската любов или..?? 2ро да ти кажа ами ако се занимаваш с момчета на твойте години мн ясно че ще е така...тийнейджърите винаги са така мислят си че когато им порасне достоинството трябва да почнат със секса а когато правят секс са господин "кой съм аз" е да ама не...спокоино живота е пред тебе ;)

mir4ovski
08-19-2007, 11:19
macka i az ne vqrvah 4e ima svqstni mom4eta ma kato namerih moq si maj razbrah 4e za vseki si ima to4en 4ovek az mn si go obi4am ama ina4e kato cqlo trqbva da e dosta po-golqm za da e svesten svestnite izlqzoha ot proizvodstvo ne se otkazvai da tarsi6

monityY
08-19-2007, 11:53
Като вие момичета показвате само цици и бедра какво очаквате ? Да не би ние момчетата, да ви възприемаме сериозно, а ? Напротив, вие демонстрирате желанията си. Всички сте някакви фатални, предизвикателни, не ми вдъхвате увереност, че сте сериозни.

И има свесни момчета, но вие никога, не им обръщате внимание ? Колко пъти си обръщала внимание на свесните, изобщо търсила ли си ги ?

И към това да добавя, че за първи път чета момиче да е отчаяно. Или пон така ми изглеждаш. С колко момчета до сега си била ? Къде доби толкова философия за живота ? И цялата тази тема фарс ли е ? Ако си търсиш гадже може да не го постигаш по този начин...


tursila sum svestni mom4eta no bih mogla da kaja 4e ne poznavam nito edin.. s kolko mom4eta sum bila li?mi pone 20.. i mejdu tqh nqma6e nito edin svesten... kato se zamislq ima6e edin koito po mqza6e na svesten,no samo toi! aa btw koito be6e kazal 4e ne bi trugnal s grozno momi4e li kfo be6e.. az ne kazvamd a trugnete s grozni momi4eta we... kak ne me razbriate ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) iam predvit mom4e koeto na 2ro mqsto gleda vun6niq vid a na 1vo haraktera.. estestveno 4e ne moje6 da se vlubi6 v nqkoq,koqto ne te privli4a pone malko vizualno...

monityY
08-19-2007, 11:55
хахах кукло 1во на 14 години търсиш истинската любов или..?? 2ро да ти кажа ами ако се занимаваш с момчета на твойте години мн ясно че ще е така...тийнейджърите винаги са така мислят си че когато им порасне достоинството трябва да почнат със секса а когато правят секс са господин "кой съм аз" е да ама не...спокоино живота е пред тебе ;)

ikfo da trugna s nekooi pedofil na 40 li?

sv3tlity
08-19-2007, 12:26
awe spored men nqma ideal za mom4e si4ki gledat da te preebat i naranqt.I vse pak bez tqh nemojem i za tova im suzdavame nqkuv ideal :wink: tova e ot men:)

08-19-2007, 20:40
Ta ти правиш свирки от 14 годишна, за свесна ли се имаш ?

PINK_FLoyD
08-19-2007, 21:29
изглежда не търсиш там където трябва.......или по-скоро се доверяваш на грешния човек.

Quasar
08-19-2007, 21:42
Аз съм на 95% идентичен с този от първия пост...ама съм зает =; =; =;

Phoenixheart
08-19-2007, 21:50
така е защо няма тема къде отидоха свестните момичета?

Quasar
08-19-2007, 21:55
Свестните момичета ходят с мухалите :)
Аз затва съм мухал ::: ::: :::

LoveHim
08-19-2007, 23:15
Vseki si e gotin s ne6to no nikoi ne e idealen ili kakto ti go nari4ash svesten. Momchetata ne sa vinovni che v glavata im e samo seksa tova im e neshto koeto im idva otvatre kakto na momichetata im idva otvatre da se glasqt da sa gotini vapros na gen. Az sam sre6nala gotino mom4e no i toi ne e idealen no i az ne sam prosto za vseki vlak si ima patnici i vseki se dopalva s nqkoi drug. A da i ne tarsi idealniq prosto bez da ochakvash nqkoi gotin deto ti dopada shte se poqvi no vsqko neshto s vremeto si... :) :) :)

LoveHim
08-20-2007, 00:11
Vseki si e gotin s ne6to no nikoi ne e idealen ili kakto ti go nari4ash svesten. Momchetata ne sa vinovni che v glavata im e samo seksa tova im e neshto koeto im idva otvatre kakto na momichetata im idva otvatre da se glasqt da sa gotini vapros na gen. Az sam sre6nala gotino mom4e no i toi ne e idealen no i az ne sam prosto za vseki vlak si ima patnici i vseki se dopalva s nqkoi drug. A da i ne tarsi idealniq prosto bez da ochakvash nqkoi gotin deto ti dopada shte se poqvi no vsqko neshto s vremeto si... :) :) :)



Ти си права донякаде , ама по принцип в днешно време момичетата са едни предизвикателни , горди , разголени , надути , за да те забележат - пачка и кола , и задълдително изрусена опашка и дрехи тип "Фиешън" абе флиртче.ком примерно цъкаш и виждаш за ко става въпрос " кучка съм ама не твоята" и куп още такива , та то момчетата и да не мислят за секс , ще започват , къде да ходят.... така че...даи да пием по 1 спрайт за тотално отчаяни. яхяхя :P

Ami da i tva go ima ama ima i takiva kato mene malko ostanahme destvenite na 15god obache kato se zamislish v foruma ima samo svesni 6toto drugite po tva vreme se namirat na drugi mesta ne pred kompite si :D

Phoenixheart
08-20-2007, 09:25
дам аз съм на работа :D в форума за свестни не знам но определено има страшно много отчаяни *черпи със спрайт всички*

08-20-2007, 09:45
Има ги повярваи ми.. и аз съм късметлиика че тои сам доиде при мен без аз да го търся.. жалко че трябваше да се разделим .. с него бях 2 години и никога не се почувствах самотна или мамена или нещо такова.. пренебрегваше приятелите си роднините даже заради мен.. и никога това да легне с мен не е било важно за него.. жалко обаче че такива момчета се срещат много много рядко :|

LoveHim
08-20-2007, 13:52
Ami sajelqvam che traq da go kaja ama si prava sreshtat se mn rqdko takiva momcheta sa 1 na 1000

simba007
08-20-2007, 14:31
svesno mom4e s teb imame ednakva predstava za tva.ami vij sa kvo dati kaja nqma na 100%idealni muje,kakto i jeni.dnes sqka6 porqdko se sre6tat svesnite edva li ne te sa na iz4ezvane no ako se zatursi 4ovek moje i da gi nameri

LoveHim
08-20-2007, 14:41
svesno mom4e s teb imame ednakva predstava za tva.ami vij sa kvo dati kaja nqma na 100%idealni muje,kakto i jeni.dnes sqka6 porqdko se sre6tat svesnite edva li ne te sa na iz4ezvane no ako se zatursi 4ovek moje i da gi nameri
Ami da ama ot lichen opit znam che kolkoto poveche tarsish neshto tolkova po trudno go namirash kogato nai-malko ochakvash se poqvqva :)

drfatt
08-20-2007, 15:12
:roll: вижте според мене какво е идеалното мом4е,т.е свястно или как да го наре4а нз,има ли такива ми кажете?сре6тали ли сте някога,за6тото аз не съм и напълно се от4аях от мом4етата и любовта...

:| СВЯСТНО МОМ4Е ЗА МЕНЕ Е... НЯКОЙ КОЙТО ДЪРЖИ НА СЕРИОЗНАТА ВРЪЗКА,В ГЛАВАТА МУ ДА НЕ Е САМО СЕКСА И ДРУГИТЕ ПЕРВЕРЗИЙ,НЕ ТЕ СА НАЙ ВАЖНИ В ЕДНА ВРЪЗКА,НЯКОЙ РОМАНТИК ДО ДУПКА,ВЕ4ЕРЯ НА СВЕ6ТИ,ПОДАРАЦИ,НЕ 4Е СА ТОЛКОВА ВАЖНИ ЕСТЕСТВЕНО КАЗВАМ ПРИМЕР ЗА РОМАНТИКА,ТОВА ДА ТИ НАПИ6А ПЕСЕН И Т.Н,МОМ4Е КОЕТО ДА НЕ МУ И МИНАВА ПРЕЗ УМА ДА ТИ ИЗНЕВЕРИ И ЛЪЖЕ,ТАКОВА ЗА КОЕТО НАЙ ВАЖНИТЕ НЕ6ТА,НЕ6ТАТА КОИТО КРЕПЯТ ЕДНА ВРЪЗКА СА ЛЮБПВТА И ДОВЕРИЕТО-ДА ИМЕННО ТЕ КРЕПЯТ ВРЪЗКАТА А НЕ СЕКСА,ЗА6ТОТО Е ЛЕСНО ДА ИЗ4УКА6 НЯКОЙ,АМА ЛЮБОВТА СЕ ПЕ4ЕЛИ ТРУДНО!!!! НЯКОЕ МОМ4Е КОЕТО ДА ТЕ ОБИ4А ДА ДЪРЖИ НА ТЕБ,ДА НЕ МУ ПУКА КФО МИСЛЯТ ДРУГИТЕ,МОМ4Е КОЕТО НЕ ГЛЕДА САМО ВЪН6НИЯТ ВИД В ЕДНО МОМИ4Е,АМИ ГЛЕДА ДУ6АТА!!!

смятам 4е това е свястно мом4е за мене... но не съм сре6тала такова,мисля 4е няма и да сре6тна... просто живея в някой ФИЛМ !!! :smt013
Такива момчета се чустват нещатни и с ниско самочуствие, защото винаги се намира някоя пача, която само да взема и нищо да не дава. Романтика, свещи и какви ли не простотии, а накрая остава на сухо. Пачата се изчуква с някой пълен обитак, а за пича остава лафа "да си оставим само приятели". Години наред си задава въпроса "какво не ми е наред?" - нали всичко прави като хората! Накрая остава само болката и злобата. И тогава идва отмъщението. Поне това е моята история. И на хиляди други като мен. В миналото си съм бил с много жени, но никога не съм получавал това, което искам, ако съм мил и романтичен. Явно на жените им трябва някой изрод, който да ги унижава и наранява, някой който да доминира всячески над тях. Явно, защото имат навика да злоупотребяват. Сега ми казват, че съм изрод, безчуствен и жесток. Но за сметка на това еба. Всичко изисква жертви. Но справедливостта има цена, която трябва да бъде платена. :twisted:

EternalSilence
08-20-2007, 16:25
свестни момчета, дори и точно такива каквито биват описвани, с лопата да ги ринеш, но очевидно никой не знае къде да ги търси, иначе изобщо нямаше да има теми като тази.... или още по-лошо - отбягвате ги или ги зарязвате още преди да сте разбрали, че те отговарят напълно на вашите представи, съмнявам се, че и вие изобщо знаете защо...

just_a_temptation
08-20-2007, 16:39
emi vsi4ki s koito sym si hodila mislqt samo za seksa i nai ve4e za analniq :((((( e se pak na4i ima nekfi 4uvstva...6toto ako nqma nema da si go vkara v dupkata mi deto akam nali taka zna4i ne misli samo za seksa ... :twisted: :twisted: :twisted:

08-20-2007, 17:34
Е, стига бе как ще няма такива момчета. Аз например съм такъв. С моята приятелка сме вече 3 месеца заедно, от които почти 2 месеца не сме се виждали (е, видяхме се за 3-4 дена на 1/2 от тея 2 месеца) и си имаме доверие 1 на друг и засега не съм си и помислял да й изневеря. Дано и тя да е така, защото много ми липсва. Всичко се крепи на доверие..още отначало ако си нямате доверие, значи няма да просъществува връзка..

Майтап бе , Уили
08-21-2007, 05:35
Аз съм на 95% идентичен с този от първия пост...ама съм зает =; =; =;


Свестните момичета ходят с мухалите :)
Аз затва съм мухал ::: ::: :::

Извод - свестните момичета ходят с Alf. Знаех си аз! Друг е въпроса и "твойта" доколко е свястна и външно, ама нейсе.

Phoenixheart
08-21-2007, 07:41
:roll: вижте според мене какво е идеалното мом4е,т.е свястно или как да го наре4а нз,има ли такива ми кажете?сре6тали ли сте някога,за6тото аз не съм и напълно се от4аях от мом4етата и любовта...

:| СВЯСТНО МОМ4Е ЗА МЕНЕ Е... НЯКОЙ КОЙТО ДЪРЖИ НА СЕРИОЗНАТА ВРЪЗКА,В ГЛАВАТА МУ ДА НЕ Е САМО СЕКСА И ДРУГИТЕ ПЕРВЕРЗИЙ,НЕ ТЕ СА НАЙ ВАЖНИ В ЕДНА ВРЪЗКА,НЯКОЙ РОМАНТИК ДО ДУПКА,ВЕ4ЕРЯ НА СВЕ6ТИ,ПОДАРАЦИ,НЕ 4Е СА ТОЛКОВА ВАЖНИ ЕСТЕСТВЕНО КАЗВАМ ПРИМЕР ЗА РОМАНТИКА,ТОВА ДА ТИ НАПИ6А ПЕСЕН И Т.Н,МОМ4Е КОЕТО ДА НЕ МУ И МИНАВА ПРЕЗ УМА ДА ТИ ИЗНЕВЕРИ И ЛЪЖЕ,ТАКОВА ЗА КОЕТО НАЙ ВАЖНИТЕ НЕ6ТА,НЕ6ТАТА КОИТО КРЕПЯТ ЕДНА ВРЪЗКА СА ЛЮБПВТА И ДОВЕРИЕТО-ДА ИМЕННО ТЕ КРЕПЯТ ВРЪЗКАТА А НЕ СЕКСА,ЗА6ТОТО Е ЛЕСНО ДА ИЗ4УКА6 НЯКОЙ,АМА ЛЮБОВТА СЕ ПЕ4ЕЛИ ТРУДНО!!!! НЯКОЕ МОМ4Е КОЕТО ДА ТЕ ОБИ4А ДА ДЪРЖИ НА ТЕБ,ДА НЕ МУ ПУКА КФО МИСЛЯТ ДРУГИТЕ,МОМ4Е КОЕТО НЕ ГЛЕДА САМО ВЪН6НИЯТ ВИД В ЕДНО МОМИ4Е,АМИ ГЛЕДА ДУ6АТА!!!

смятам 4е това е свястно мом4е за мене... но не съм сре6тала такова,мисля 4е няма и да сре6тна... просто живея в някой ФИЛМ !!! :smt013
Такива момчета се чустват нещатни и с ниско самочуствие, защото винаги се намира някоя пача, която само да взема и нищо да не дава. Романтика, свещи и какви ли не простотии, а накрая остава на сухо. Пачата се изчуква с някой пълен обитак, а за пича остава лафа "да си оставим само приятели". Години наред си задава въпроса "какво не ми е наред?" - нали всичко прави като хората! Накрая остава само болката и злобата. И тогава идва отмъщението. Поне това е моята история. И на хиляди други като мен. В миналото си съм бил с много жени, но никога не съм получавал това, което искам, ако съм мил и романтичен. Явно на жените им трябва някой изрод, който да ги унижава и наранява, някой който да доминира всячески над тях. Явно, защото имат навика да злоупотребяват. Сега ми казват, че съм изрод, безчуствен и жесток. Но за сметка на това е**. Всичко изисква жертви. Но справедливостта има цена, която трябва да бъде платена. :twisted:
amen! защо момчетата стават задници? ми защото момичетата са кучки. честно казано мен омразата и злобата успяха да ме закрепят на крака миналия път

08-21-2007, 08:00
:roll: вижте според мене какво е идеалното мом4е,т.е свястно или как да го наре4а нз,има ли такива ми кажете?сре6тали ли сте някога,за6тото аз не съм и напълно се от4аях от мом4етата и любовта...

:| СВЯСТНО МОМ4Е ЗА МЕНЕ Е... НЯКОЙ КОЙТО ДЪРЖИ НА СЕРИОЗНАТА ВРЪЗКА,В ГЛАВАТА МУ ДА НЕ Е САМО СЕКСА И ДРУГИТЕ ПЕРВЕРЗИЙ,НЕ ТЕ СА НАЙ ВАЖНИ В ЕДНА ВРЪЗКА,НЯКОЙ РОМАНТИК ДО ДУПКА,ВЕ4ЕРЯ НА СВЕ6ТИ,ПОДАРАЦИ,НЕ 4Е СА ТОЛКОВА ВАЖНИ ЕСТЕСТВЕНО КАЗВАМ ПРИМЕР ЗА РОМАНТИКА,ТОВА ДА ТИ НАПИ6А ПЕСЕН И Т.Н,МОМ4Е КОЕТО ДА НЕ МУ И МИНАВА ПРЕЗ УМА ДА ТИ ИЗНЕВЕРИ И ЛЪЖЕ,ТАКОВА ЗА КОЕТО НАЙ ВАЖНИТЕ НЕ6ТА,НЕ6ТАТА КОИТО КРЕПЯТ ЕДНА ВРЪЗКА СА ЛЮБПВТА И ДОВЕРИЕТО-ДА ИМЕННО ТЕ КРЕПЯТ ВРЪЗКАТА А НЕ СЕКСА,ЗА6ТОТО Е ЛЕСНО ДА ИЗ4УКА6 НЯКОЙ,АМА ЛЮБОВТА СЕ ПЕ4ЕЛИ ТРУДНО!!!! НЯКОЕ МОМ4Е КОЕТО ДА ТЕ ОБИ4А ДА ДЪРЖИ НА ТЕБ,ДА НЕ МУ ПУКА КФО МИСЛЯТ ДРУГИТЕ,МОМ4Е КОЕТО НЕ ГЛЕДА САМО ВЪН6НИЯТ ВИД В ЕДНО МОМИ4Е,АМИ ГЛЕДА ДУ6АТА!!!

смятам 4е това е свястно мом4е за мене... но не съм сре6тала такова,мисля 4е няма и да сре6тна... просто живея в някой ФИЛМ !!! :smt013
Такива момчета се чустват нещатни и с ниско самочуствие, защото винаги се намира някоя пача, която само да взема и нищо да не дава. Романтика, свещи и какви ли не простотии, а накрая остава на сухо. Пачата се изчуква с някой пълен обитак, а за пича остава лафа "да си оставим само приятели". Години наред си задава въпроса "какво не ми е наред?" - нали всичко прави като хората! Накрая остава само болката и злобата. И тогава идва отмъщението. Поне това е моята история. И на хиляди други като мен. В миналото си съм бил с много жени, но никога не съм получавал това, което искам, ако съм мил и романтичен. Явно на жените им трябва някой изрод, който да ги унижава и наранява, някой който да доминира всячески над тях. Явно, защото имат навика да злоупотребяват. Сега ми казват, че съм изрод, безчуствен и жесток. Но за сметка на това е**. Всичко изисква жертви. Но справедливостта има цена, която трябва да бъде платена. :twisted:
amen! защо момчетата стават задници? ми защото момичетата са кучки. честно казано мен омразата и злобата успяха да ме закрепят на крака миналия път

+1 на горните постове.

МонитуУ, излиза, че ти си глупавата. Като си търсиш само някви мутри с порше и вила на Палма де Майорка така е. Ще те чукат и порят, а ти ще си мислиш, че те обичат.

hforce
08-21-2007, 08:18
monityY, az sum to4no takova mom4e, 4e i malko po-dobro ot tova koeto si opisala
takiva mom4eta ima, no pove4eto sme seriozno zaeti i ne ni vulnuvat drugite
koi te izluga 4e ti zaslujava6 takova mom4e?

kofti_nick
08-21-2007, 10:26
:roll: вижте според мене какво е идеалното мом4е,т.е свястно или как да го наре4а нз,има ли такива ми кажете?сре6тали ли сте някога,за6тото аз не съм и напълно се от4аях от мом4етата и любовта...

:| СВЯСТНО МОМ4Е ЗА МЕНЕ Е... НЯКОЙ КОЙТО ДЪРЖИ НА СЕРИОЗНАТА ВРЪЗКА,В ГЛАВАТА МУ ДА НЕ Е САМО СЕКСА И ДРУГИТЕ ПЕРВЕРЗИЙ,НЕ ТЕ СА НАЙ ВАЖНИ В ЕДНА ВРЪЗКА,НЯКОЙ РОМАНТИК ДО ДУПКА,ВЕ4ЕРЯ НА СВЕ6ТИ,ПОДАРАЦИ,НЕ 4Е СА ТОЛКОВА ВАЖНИ ЕСТЕСТВЕНО КАЗВАМ ПРИМЕР ЗА РОМАНТИКА,ТОВА ДА ТИ НАПИ6А ПЕСЕН И Т.Н,МОМ4Е КОЕТО ДА НЕ МУ И МИНАВА ПРЕЗ УМА ДА ТИ ИЗНЕВЕРИ И ЛЪЖЕ,ТАКОВА ЗА КОЕТО НАЙ ВАЖНИТЕ НЕ6ТА,НЕ6ТАТА КОИТО КРЕПЯТ ЕДНА ВРЪЗКА СА ЛЮБПВТА И ДОВЕРИЕТО-ДА ИМЕННО ТЕ КРЕПЯТ ВРЪЗКАТА А НЕ СЕКСА,ЗА6ТОТО Е ЛЕСНО ДА ИЗ4УКА6 НЯКОЙ,АМА ЛЮБОВТА СЕ ПЕ4ЕЛИ ТРУДНО!!!! НЯКОЕ МОМ4Е КОЕТО ДА ТЕ ОБИ4А ДА ДЪРЖИ НА ТЕБ,ДА НЕ МУ ПУКА КФО МИСЛЯТ ДРУГИТЕ,МОМ4Е КОЕТО НЕ ГЛЕДА САМО ВЪН6НИЯТ ВИД В ЕДНО МОМИ4Е,АМИ ГЛЕДА ДУ6АТА!!!

смятам 4е това е свястно мом4е за мене... но не съм сре6тала такова,мисля 4е няма и да сре6тна... просто живея в някой ФИЛМ !!! :smt013

Ти ся кфо ? Мен ли опусваш :-D

Phoenixheart
08-21-2007, 10:41
дам проблема тук според мен е че всички са мн добри на думи но са нищо на действия

Novkov
08-21-2007, 11:18
Ама авторката малко се изстреля с тези вечери на свещи :lol:

08-21-2007, 15:23
Ама авторката малко се изстреля с тези вечери на свещи :lol:
Авторката е още прекалено млада и не е стигнала до генералния извод, че за да получиш, трябва да дадеш. Дори да има връзка с такова момче, ще я обърка поради липса на опит. Все пак мога да помогна с някой полезни съвети за действия, които са задник-генериращи(поне генерираха мен като задник).

1. Не зарязвай гаджето си на следващия ден след смъртта на негов роднина(особенно родител).
2. Не късай на рожденни/именни/празнични дни.
3. Не го унижавай:
- чрез забележки за работата/образованието му.
- чрез съмнения в способността му за справяне в кризисни ситуации.
- чрез забележки за пениса му.
- чрез комплименти за други момчета/мъже и фрази от рода "как бих се изчукала с този".
4. Предоставяй редовен секс - все пак ходиш с мъж, не с Иисус Христос.
5. НИКОГА не му вминявай чуство за вина.
6. Предоставяй същите емоции и романтика, които получаваш.
7. Запомни следната фраза на изуст: "Танго се танцува от двама". "Справедливост" е прилагателното, което отговаря на успешната връзка.

Естествено, има още много неща, които трябва да правиш/не правиш. Думата "етикет" може да ти ги обясни най-добре. Изброените по-горе точки ме формираха като задник, който си отмъщава на всяка срещната жена за лайняното си минало. Знам, че не е правилно, но вече се е сраснало с характера ми и не мога да го променя. НЕ ГЕНЕРИРАЙ ЗАДНИЦИ! - бившото гадже за теб е настояще за някоя друга. При нова връзка имай предвид демиджа, който е изял младежа в предната си връзка и се опитай да не нанасяш нов. Позволявам си да те наставлявам, защото съм изял доста лайна през живота си и имам повече опит от теб. Успех!:)

08-22-2007, 11:41
kratko i qsno nqmaaa

Conrad
08-22-2007, 15:34
Аз съм толкова свястен че чак другите попиват от мен.Не пия не пуша не ходя по жени ,просто перфект ман

П.С Пфуу да еба мама му заради тая курва си изпуснах фаса в ракията :lol:

glymo14
08-22-2007, 15:42
Какво разбирате под това един мъж да е идеален ?

monityY
08-22-2007, 15:59
Какво разбирате под това един мъж да е идеален ? вижте според мене какво е идеалното мом4е,т.е свястно или как да го наре4а нз,има ли такива ми кажете?сре6тали ли сте някога,за6тото аз не съм и напълно се от4аях от мом4етата и любовта...

СВЯСТНО МОМ4Е ЗА МЕНЕ Е... НЯКОЙ КОЙТО ДЪРЖИ НА СЕРИОЗНАТА ВРЪЗКА,В ГЛАВАТА МУ ДА НЕ Е САМО СЕКСА И ДРУГИТЕ ПЕРВЕРЗИЙ,НЕ ТЕ СА НАЙ ВАЖНИ В ЕДНА ВРЪЗКА,НЯКОЙ РОМАНТИК ДО ДУПКА,ВЕ4ЕРЯ НА СВЕ6ТИ,ПОДАРАЦИ,НЕ 4Е СА ТОЛКОВА ВАЖНИ ЕСТЕСТВЕНО КАЗВАМ ПРИМЕР ЗА РОМАНТИКА,ТОВА ДА ТИ НАПИ6А ПЕСЕН И Т.Н,МОМ4Е КОЕТО ДА НЕ МУ И МИНАВА ПРЕЗ УМА ДА ТИ ИЗНЕВЕРИ И ЛЪЖЕ,ТАКОВА ЗА КОЕТО НАЙ ВАЖНИТЕ НЕ6ТА,НЕ6ТАТА КОИТО КРЕПЯТ ЕДНА ВРЪЗКА СА ЛЮБПВТА И ДОВЕРИЕТО-ДА ИМЕННО ТЕ КРЕПЯТ ВРЪЗКАТА А НЕ СЕКСА,ЗА6ТОТО Е ЛЕСНО ДА ИЗ4УКА6 НЯКОЙ,АМА ЛЮБОВТА СЕ ПЕ4ЕЛИ ТРУДНО!!!! НЯКОЕ МОМ4Е КОЕТО ДА ТЕ ОБИ4А ДА ДЪРЖИ НА ТЕБ,ДА НЕ МУ ПУКА КФО МИСЛЯТ ДРУГИТЕ,МОМ4Е КОЕТО НЕ ГЛЕДА САМО ВЪН6НИЯТ ВИД В ЕДНО МОМИ4Е,АМИ ГЛЕДА ДУ6АТА!!!

смятам 4е това е свястно мом4е за мене... но не съм сре6тала такова,мисля 4е няма и да сре6тна... просто живея в някой ФИЛМ !!!

08-22-2007, 16:01
Какво разбирате под това един мъж да е идеален ? вижте според мене какво е идеалното мом4е,т.е свястно или как да го наре4а нз,има ли такива ми кажете?сре6тали ли сте някога,за6тото аз не съм и напълно се от4аях от мом4етата и любовта...

СВЯСТНО МОМ4Е ЗА МЕНЕ Е... НЯКОЙ КОЙТО ДЪРЖИ НА СЕРИОЗНАТА ВРЪЗКА,В ГЛАВАТА МУ ДА НЕ Е САМО СЕКСА И ДРУГИТЕ ПЕРВЕРЗИЙ,НЕ ТЕ СА НАЙ ВАЖНИ В ЕДНА ВРЪЗКА,НЯКОЙ РОМАНТИК ДО ДУПКА,ВЕ4ЕРЯ НА СВЕ6ТИ,ПОДАРАЦИ,НЕ 4Е СА ТОЛКОВА ВАЖНИ ЕСТЕСТВЕНО КАЗВАМ ПРИМЕР ЗА РОМАНТИКА,ТОВА ДА ТИ НАПИ6А ПЕСЕН И Т.Н,МОМ4Е КОЕТО ДА НЕ МУ И МИНАВА ПРЕЗ УМА ДА ТИ ИЗНЕВЕРИ И ЛЪЖЕ,ТАКОВА ЗА КОЕТО НАЙ ВАЖНИТЕ НЕ6ТА,НЕ6ТАТА КОИТО КРЕПЯТ ЕДНА ВРЪЗКА СА ЛЮБПВТА И ДОВЕРИЕТО-ДА ИМЕННО ТЕ КРЕПЯТ ВРЪЗКАТА А НЕ СЕКСА,ЗА6ТОТО Е ЛЕСНО ДА ИЗ4УКА6 НЯКОЙ,АМА ЛЮБОВТА СЕ ПЕ4ЕЛИ ТРУДНО!!!! НЯКОЕ МОМ4Е КОЕТО ДА ТЕ ОБИ4А ДА ДЪРЖИ НА ТЕБ,ДА НЕ МУ ПУКА КФО МИСЛЯТ ДРУГИТЕ,МОМ4Е КОЕТО НЕ ГЛЕДА САМО ВЪН6НИЯТ ВИД В ЕДНО МОМИ4Е,АМИ ГЛЕДА ДУ6АТА!!!

смятам 4е това е свястно мом4е за мене... но не съм сре6тала такова,мисля 4е няма и да сре6тна... просто живея в някой ФИЛМ !!!

Има,но са твърде малко.И свясните момчета неса тези които се правят на много важни(гъзари) и т.н.

monityY
08-23-2007, 11:40
:roll: вижте според мене какво е идеалното мом4е,т.е свястно или как да го наре4а нз,има ли такива ми кажете?сре6тали ли сте някога,за6тото аз не съм и напълно се от4аях от мом4етата и любовта...

:| СВЯСТНО МОМ4Е ЗА МЕНЕ Е... НЯКОЙ КОЙТО ДЪРЖИ НА СЕРИОЗНАТА ВРЪЗКА,В ГЛАВАТА МУ ДА НЕ Е САМО СЕКСА И ДРУГИТЕ ПЕРВЕРЗИЙ,НЕ ТЕ СА НАЙ ВАЖНИ В ЕДНА ВРЪЗКА,НЯКОЙ РОМАНТИК ДО ДУПКА,ВЕ4ЕРЯ НА СВЕ6ТИ,ПОДАРАЦИ,НЕ 4Е СА ТОЛКОВА ВАЖНИ ЕСТЕСТВЕНО КАЗВАМ ПРИМЕР ЗА РОМАНТИКА,ТОВА ДА ТИ НАПИ6А ПЕСЕН И Т.Н,МОМ4Е КОЕТО ДА НЕ МУ И МИНАВА ПРЕЗ УМА ДА ТИ ИЗНЕВЕРИ И ЛЪЖЕ,ТАКОВА ЗА КОЕТО НАЙ ВАЖНИТЕ НЕ6ТА,НЕ6ТАТА КОИТО КРЕПЯТ ЕДНА ВРЪЗКА СА ЛЮБПВТА И ДОВЕРИЕТО-ДА ИМЕННО ТЕ КРЕПЯТ ВРЪЗКАТА А НЕ СЕКСА,ЗА6ТОТО Е ЛЕСНО ДА ИЗ4УКА6 НЯКОЙ,АМА ЛЮБОВТА СЕ ПЕ4ЕЛИ ТРУДНО!!!! НЯКОЕ МОМ4Е КОЕТО ДА ТЕ ОБИ4А ДА ДЪРЖИ НА ТЕБ,ДА НЕ МУ ПУКА КФО МИСЛЯТ ДРУГИТЕ,МОМ4Е КОЕТО НЕ ГЛЕДА САМО ВЪН6НИЯТ ВИД В ЕДНО МОМИ4Е,АМИ ГЛЕДА ДУ6АТА!!!

смятам 4е това е свястно мом4е за мене... но не съм сре6тала такова,мисля 4е няма и да сре6тна... просто живея в някой ФИЛМ !!! :smt013
Такива момчета се чустват нещатни и с ниско самочуствие, защото винаги се намира някоя пача, която само да взема и нищо да не дава. Романтика, свещи и какви ли не простотии, а накрая остава на сухо. Пачата се изчуква с някой пълен обитак, а за пича остава лафа "да си оставим само приятели". Години наред си задава въпроса "какво не ми е наред?" - нали всичко прави като хората! Накрая остава само болката и злобата. И тогава идва отмъщението. Поне това е моята история. И на хиляди други като мен. В миналото си съм бил с много жени, но никога не съм получавал това, което искам, ако съм мил и романтичен. Явно на жените им трябва някой изрод, който да ги унижава и наранява, някой който да доминира всячески над тях. Явно, защото имат навика да злоупотребяват. Сега ми казват, че съм изрод, безчуствен и жесток. Но за сметка на това е**. Всичко изисква жертви. Но справедливостта има цена, която трябва да бъде платена. :twisted:
amen! защо момчетата стават задници? ми защото момичетата са кучки. честно казано мен омразата и злобата успяха да ме закрепят на крака миналия път

+1 на горните постове.

МонитуУ, излиза, че ти си глупавата. Като си търсиш само някви мутри с порше и вила на Палма де Майорка така е. Ще те чукат и порят, а ти ще си мислиш, че те обичат.

не търся мутри,а някое свястно мом4е!!!

_Blue Light_
08-23-2007, 11:43
Има, но се броят на пръсти... :?

Phoenixheart
08-23-2007, 12:02
определено има ама те не биха тръгнали с 14-годишна. сори карай си живота засега и го търси по-късно

щастливката
08-23-2007, 12:27
Точно като твоето описание за идеалното момче,не съм срещала.Но не е нужно да е такъв,този тип ,който ти искаш да срещнеш са като от сериалите. :wink:

me4ka
08-23-2007, 13:03
авторката да си намери гадже дебил ше праи квото тя иска

me4ka
08-23-2007, 13:03
sry za spama

RotheN
08-23-2007, 16:28
:roll: вижте според мене какво е идеалното мом4е,т.е свястно или как да го наре4а нз,има ли такива ми кажете?сре6тали ли сте някога,за6тото аз не съм и напълно се от4аях от мом4етата и любовта...

:| СВЯСТНО МОМ4Е ЗА МЕНЕ Е... НЯКОЙ КОЙТО ДЪРЖИ НА СЕРИОЗНАТА ВРЪЗКА,В ГЛАВАТА МУ ДА НЕ Е САМО СЕКСА И ДРУГИТЕ ПЕРВЕРЗИЙ,НЕ ТЕ СА НАЙ ВАЖНИ В ЕДНА ВРЪЗКА,НЯКОЙ РОМАНТИК ДО ДУПКА,ВЕ4ЕРЯ НА СВЕ6ТИ,ПОДАРАЦИ,НЕ 4Е СА ТОЛКОВА ВАЖНИ ЕСТЕСТВЕНО КАЗВАМ ПРИМЕР ЗА РОМАНТИКА,ТОВА ДА ТИ НАПИ6А ПЕСЕН И Т.Н,МОМ4Е КОЕТО ДА НЕ МУ И МИНАВА ПРЕЗ УМА ДА ТИ ИЗНЕВЕРИ И ЛЪЖЕ,ТАКОВА ЗА КОЕТО НАЙ ВАЖНИТЕ НЕ6ТА,НЕ6ТАТА КОИТО КРЕПЯТ ЕДНА ВРЪЗКА СА ЛЮБПВТА И ДОВЕРИЕТО-ДА ИМЕННО ТЕ КРЕПЯТ ВРЪЗКАТА А НЕ СЕКСА,ЗА6ТОТО Е ЛЕСНО ДА ИЗ4УКА6 НЯКОЙ,АМА ЛЮБОВТА СЕ ПЕ4ЕЛИ ТРУДНО!!!! НЯКОЕ МОМ4Е КОЕТО ДА ТЕ ОБИ4А ДА ДЪРЖИ НА ТЕБ,ДА НЕ МУ ПУКА КФО МИСЛЯТ ДРУГИТЕ,МОМ4Е КОЕТО НЕ ГЛЕДА САМО ВЪН6НИЯТ ВИД В ЕДНО МОМИ4Е,АМИ ГЛЕДА ДУ6АТА!!!

смятам 4е това е свястно мом4е за мене... но не съм сре6тала такова,мисля 4е няма и да сре6тна... просто живея в някой ФИЛМ !!! :smt013


Ти да не ме познаваш ? :oops: :roll:

bqsna_teenagerka
08-24-2007, 09:18
не съм 4ела поемата ти,има много други такива теми и ето ти само едно изре4ение "всяко правило си има изклю4ение" и ти ще намери6 своя принц на бял кон спокойно!

Krem4eto
08-24-2007, 09:30
:roll: вижте според мене какво е идеалното мом4е,т.е свястно или как да го наре4а нз,има ли такива ми кажете?сре6тали ли сте някога,за6тото аз не съм и напълно се от4аях от мом4етата и любовта...

:| СВЯСТНО МОМ4Е ЗА МЕНЕ Е... НЯКОЙ КОЙТО ДЪРЖИ НА СЕРИОЗНАТА ВРЪЗКА,В ГЛАВАТА МУ ДА НЕ Е САМО СЕКСА И ДРУГИТЕ ПЕРВЕРЗИЙ,НЕ ТЕ СА НАЙ ВАЖНИ В ЕДНА ВРЪЗКА,НЯКОЙ РОМАНТИК ДО ДУПКА,ВЕ4ЕРЯ НА СВЕ6ТИ,ПОДАРАЦИ,НЕ 4Е СА ТОЛКОВА ВАЖНИ ЕСТЕСТВЕНО КАЗВАМ ПРИМЕР ЗА РОМАНТИКА,ТОВА ДА ТИ НАПИ6А ПЕСЕН И Т.Н,МОМ4Е КОЕТО ДА НЕ МУ И МИНАВА ПРЕЗ УМА ДА ТИ ИЗНЕВЕРИ И ЛЪЖЕ,ТАКОВА ЗА КОЕТО НАЙ ВАЖНИТЕ НЕ6ТА,НЕ6ТАТА КОИТО КРЕПЯТ ЕДНА ВРЪЗКА СА ЛЮБПВТА И ДОВЕРИЕТО-ДА ИМЕННО ТЕ КРЕПЯТ ВРЪЗКАТА А НЕ СЕКСА,ЗА6ТОТО Е ЛЕСНО ДА ИЗ4УКА6 НЯКОЙ,АМА ЛЮБОВТА СЕ ПЕ4ЕЛИ ТРУДНО!!!! НЯКОЕ МОМ4Е КОЕТО ДА ТЕ ОБИ4А ДА ДЪРЖИ НА ТЕБ,ДА НЕ МУ ПУКА КФО МИСЛЯТ ДРУГИТЕ,МОМ4Е КОЕТО НЕ ГЛЕДА САМО ВЪН6НИЯТ ВИД В ЕДНО МОМИ4Е,АМИ ГЛЕДА ДУ6АТА!!!

смятам 4е това е свястно мом4е за мене... но не съм сре6тала такова,мисля 4е няма и да сре6тна... просто живея в някой ФИЛМ !!! :smt013
Така е какво да ти кажа погледни подписа ми ;)

cristiqn
08-24-2007, 10:36
Има свястни момчета аз сам от тях

Shogi
08-24-2007, 10:45
Някой беше обяснил много хубаво, че Светът е гаден..И за съжаление донякъде е прав..И аз съм от тия "добрите" но неоценени момчета, които напоследък само си патят понеже попадат на разни екземпляри, които дори не разбират смисъла на думата любов..В днешно време има една закономерност, а именно - колкото си по-добър, толкова повече страдаш..Колкото повече влагаш, толкова по-малко получаваш..Не търсете идеалния..По-лесно е ти да се влюбиш в човек,когото не харесваш толкова отколкото да накараш някой насила да се влюби в теб..А и подходящия човек не е идеалния - идеалните са си самички...именно щото са идеални..На нас ни трябват хора, които да допълват характера ти и с които да те свързват много повече неща от романтична вечеря, посвещаване на песен или написано стихотворение. В една песен се пееше - Всички сме еднакви..няма идеални..Какво търсим тогава? :) :roll: :lol:

Phoenixheart
08-24-2007, 11:13
нещо по-добро

Shogi
08-24-2007, 11:17
Мода...кфо да се прай :) :lol: 8)

gabrielka@a
08-24-2007, 13:23
:roll: вижте според мене какво е идеалното мом4е,т.е свястно или как да го наре4а нз,има ли такива ми кажете?сре6тали ли сте някога,за6тото аз не съм и напълно се от4аях от мом4етата и любовта...

:| СВЯСТНО МОМ4Е ЗА МЕНЕ Е... НЯКОЙ КОЙТО ДЪРЖИ НА СЕРИОЗНАТА ВРЪЗКА,В ГЛАВАТА МУ ДА НЕ Е САМО СЕКСА И ДРУГИТЕ ПЕРВЕРЗИЙ,НЕ ТЕ СА НАЙ ВАЖНИ В ЕДНА ВРЪЗКА,НЯКОЙ РОМАНТИК ДО ДУПКА,ВЕ4ЕРЯ НА СВЕ6ТИ,ПОДАРАЦИ,НЕ 4Е СА ТОЛКОВА ВАЖНИ ЕСТЕСТВЕНО КАЗВАМ ПРИМЕР ЗА РОМАНТИКА,ТОВА ДА ТИ НАПИ6А ПЕСЕН И Т.Н,МОМ4Е КОЕТО ДА НЕ МУ И МИНАВА ПРЕЗ УМА ДА ТИ ИЗНЕВЕРИ И ЛЪЖЕ,ТАКОВА ЗА КОЕТО НАЙ ВАЖНИТЕ НЕ6ТА,НЕ6ТАТА КОИТО КРЕПЯТ ЕДНА ВРЪЗКА СА ЛЮБПВТА И ДОВЕРИЕТО-ДА ИМЕННО ТЕ КРЕПЯТ ВРЪЗКАТА А НЕ СЕКСА,ЗА6ТОТО Е ЛЕСНО ДА ИЗ4УКА6 НЯКОЙ,АМА ЛЮБОВТА СЕ ПЕ4ЕЛИ ТРУДНО!!!! НЯКОЕ МОМ4Е КОЕТО ДА ТЕ ОБИ4А ДА ДЪРЖИ НА ТЕБ,ДА НЕ МУ ПУКА КФО МИСЛЯТ ДРУГИТЕ,МОМ4Е КОЕТО НЕ ГЛЕДА САМО ВЪН6НИЯТ ВИД В ЕДНО МОМИ4Е,АМИ ГЛЕДА ДУ6АТА!!!

смятам 4е това е свястно мом4е за мене... но не съм сре6тала такова,мисля 4е няма и да сре6тна... просто живея в някой ФИЛМ !!! :smt013
На колко си години?Приличаш най-много на 15.

Shogi
08-24-2007, 13:51
Всъщност май е на 14 :) Но все пак..близо беше :)

SATHANAS
08-24-2007, 14:08
Аииии .... Значи муце , любовна пиесен кат са накъркам мноу ши ти пея.Ако искъш вичеря , начи ила в кръчмътъ на бай унуфри.Подаръци ни чакай захърчи , шото аз ляб ни моа си купа , паа ... Инъчи само са заглиеждам по други мацки и ако ми са отдадие възможнуст ги опраям.
Мисля че търсиш човиек кът мене! :):):)

08-24-2007, 17:26
Taq deto e pusnala temata e edna golqma kuha lejka!

09-04-2007, 22:50
[02/09/2007 08:54:13] ˙·٠ҳҲҳ•°ټ°FeNkA_nA_KaMeLiQ°ټ°•ҳҲҳ٠·˙ каза: ok
[02/09/2007 08:54:15] ˙·٠ҳҲҳ•°ټ°FeNkA_nA_KaMeLiQ°ټ°•ҳҲҳ٠·˙ каза: da?
[02/09/2007 08:56:08] ˙·٠ҳҲҳ•°ټ°FeNkA_nA_KaMeLiQ°ټ°•ҳҲҳ٠·˙ каза: ???
[02/09/2007 08:57:29] ˙·٠ҳҲҳ•°ټ°FeNkA_nA_KaMeLiQ°ټ°•ҳҲҳ٠·˙ каза: 6e kaje6 li kfoto 6e kazva6 ili ne
[02/09/2007 09:12:00] ˙·٠ҳҲҳ•°ټ°FeNkA_nA_KaMeLiQ°ټ°•ҳҲҳ٠·˙ каза: awe
смятай баси милата си ахахаха пък иска от момчетата отношение =; =; =;

LoVe_RuSlAn
09-04-2007, 22:55
Кво обява ли си пускаш? "търся си така нареченото свястно момче- ако някой се чуфства такъф иска ли да поспамим малко заедно в темата? " ](*,) ](*,)

09-04-2007, 23:02
Някой беше обяснил много хубаво, че Светът е гаден..И за съжаление донякъде е прав..И аз съм от тия "добрите" но неоценени момчета, които напоследък само си патят понеже попадат на разни екземпляри, които дори не разбират смисъла на думата любов..В днешно време има една закономерност, а именно - колкото си по-добър, толкова повече страдаш..Колкото повече влагаш, толкова по-малко получаваш..Не търсете идеалния..По-лесно е ти да се влюбиш в човек,когото не харесваш толкова отколкото да накараш някой насила да се влюби в теб..А и подходящия човек не е идеалния - идеалните са си самички...именно щото са идеални..На нас ни трябват хора, които да допълват характера ти и с които да те свързват много повече неща от романтична вечеря, посвещаване на песен или написано стихотворение. В една песен се пееше - Всички сме еднакви..няма идеални..Какво търсим тогава? :) :roll: :lol:
доста са и тези неоценените ще ти кажа - немат късмет ко да се прави

09-05-2007, 14:47
Не съм чел всички отговори...но ще ти кажа-ИМА ТАКИВА!
Но просто вие все си падате по "лошите" момчета :lol:
Глупачета :P Като си слагате таралежи в гащите не питайте после що ви боде на гЪзЪ :-D

drozila
09-05-2007, 15:04
ima no mnogo rqdko se sre6tat

~-&gt; eMiN3McHoY.
09-05-2007, 15:40
Има я... Как да няма.. Има и аз 100% мога да кажа ,че съм 1 от тях...
Не съм вундеркин/зубар или там квото ще.. За сега съм достатъчно интелигентен за да мога да преценя всеки 1 човек и всяка 1 ситуация ;) .. Ми за таз Мони..Кво да ви кажа..Красиво момиче е не я познавам като човек , но впечатленията ми не са на 6.. Има потенцял момичето наистина... Незнам...
МчЕтА Св3СтНи НА ВсЕкАдЕ..!

CuRly_Doll
09-05-2007, 15:50
spored men svestni mom4eta ima vse o6te...popadam na tqh i sme frendove....lubof prosto trqbva da go spe4eli6,kakto i toi teb......i se pak vajnoto e,4e IMA :wink:

fairytalesend
09-05-2007, 16:03
:roll: вижте според мене какво е идеалното мом4е,т.е свястно или как да го наре4а нз,има ли такива ми кажете?сре6тали ли сте някога,за6тото аз не съм и напълно се от4аях от мом4етата и любовта...

:| СВЯСТНО МОМ4Е ЗА МЕНЕ Е... НЯКОЙ КОЙТО ДЪРЖИ НА СЕРИОЗНАТА ВРЪЗКА,В ГЛАВАТА МУ ДА НЕ Е САМО СЕКСА И ДРУГИТЕ ПЕРВЕРЗИЙ,НЕ ТЕ СА НАЙ ВАЖНИ В ЕДНА ВРЪЗКА,НЯКОЙ РОМАНТИК ДО ДУПКА,ВЕ4ЕРЯ НА СВЕ6ТИ,ПОДАРАЦИ,НЕ 4Е СА ТОЛКОВА ВАЖНИ ЕСТЕСТВЕНО КАЗВАМ ПРИМЕР ЗА РОМАНТИКА,ТОВА ДА ТИ НАПИ6А ПЕСЕН И Т.Н,МОМ4Е КОЕТО ДА НЕ МУ И МИНАВА ПРЕЗ УМА ДА ТИ ИЗНЕВЕРИ И ЛЪЖЕ,ТАКОВА ЗА КОЕТО НАЙ ВАЖНИТЕ НЕ6ТА,НЕ6ТАТА КОИТО КРЕПЯТ ЕДНА ВРЪЗКА СА ЛЮБПВТА И ДОВЕРИЕТО-ДА ИМЕННО ТЕ КРЕПЯТ ВРЪЗКАТА А НЕ СЕКСА,ЗА6ТОТО Е ЛЕСНО ДА ИЗ4УКА6 НЯКОЙ,АМА ЛЮБОВТА СЕ ПЕ4ЕЛИ ТРУДНО!!!! НЯКОЕ МОМ4Е КОЕТО ДА ТЕ ОБИ4А ДА ДЪРЖИ НА ТЕБ,ДА НЕ МУ ПУКА КФО МИСЛЯТ ДРУГИТЕ,МОМ4Е КОЕТО НЕ ГЛЕДА САМО ВЪН6НИЯТ ВИД В ЕДНО МОМИ4Е,АМИ ГЛЕДА ДУ6АТА!!!

смятам 4е това е свястно мом4е за мене... но не съм сре6тала такова,мисля 4е няма и да сре6тна... просто живея в някой ФИЛМ !!! :smt013
абсолютна глупост е ,че няма свестни момчета
моят приятел е живото доказателство :smt007

=)
09-05-2007, 16:17
ИмА лИ СвяСтНи МоМ4еТА?!?!?!

АЗ O:)

MajeStic
09-05-2007, 16:22
ИмА лИ СвяСтНи МоМ4еТА?!?!?!

АЗ O:)

Е нормално е да задават такива въпроси като гледат гъзарчетата, които ги разочароват и после... а къде са свястните момчета... :-#

09-05-2007, 16:47
А ти курво такава не може ли да се досетиш, че може би в теб е грешката ? Като си ги сменяш така да не мислиш че момчетата мислят друго за теб? Че те боготворят? Че се мяташ от единия на другия кат пусната от гората?

hasaiko
09-05-2007, 19:12
Извинявай много,но това са пълни ГЛУПОСТИ! #-o Как идеал на момче ще бъде в това да пише песни???Ми на мен са ми писали и какво от това,човека си е супер смотан!Каква вечеря искаш ТИ?Като си едва на 14,как вечеря?Като станеш на 20 може да има и вечеря :wink: Романтик не значи само подараци-НЕ!Според ме имаш ЖАЛЪК идеал....Това което искаш е глупаво,а относно изневярата сигурна съм,че ти си мислиш че НИКОГА не би изневерела?Нали? =; НЕ е така,никой НЕ иска да изневерява,но понякога става и така!Кой не държи на сериозна връзка,щом обича?Всеки държи!Ако някой не е държал на нея,докато е бил с теб значи не те е обичал!Доверието!То се печели няма точно определен човек,който да има ВРОДЕНО доверие :-D ...За външния вид,ти какво ще ни кажеш ли,че не го гледаш?Кажи ни де?И какво искаш да кажеш "ДА НЕ МУ ПУКА КФО МИСЛЯТ ДРУГИТЕ" понякога другите говорат истината!

Абе общо взето незнам какво да ти кажа само,че много си си объркала идеалите!Това е от мен :smt006


Брау =D>

monityY
09-05-2007, 19:20
А ти курво такава не може ли да се досетиш, че може би в теб е грешката ? Като си ги сменяш така да не мислиш че момчетата мислят друго за теб? Че те боготворят? Че се мяташ от единия на другия кат пусната от гората?

ти 6то си мисли6 4е съм курва и ги сменям бе? ](*,) ](*,) ](*,) кфи сте тъпи,вие мом4етата сте най безмозъ4ните съ6тества,гре6ка на природата... пффф ок 4е има един който да се разли4ава от си4ки ви... 6е ме нари4а курва,деба тъпака деба.. :smt097 :smt070

BlueAvalanche
09-05-2007, 19:47
Аз съм свестен, но съм плашещо грозен :lol:

VerryBerry
09-05-2007, 19:49
vav vs mom4e ima po ne6to ot tova,koeto si izbroila..tr da svikvame da se zadovolqvame s malko :::

09-05-2007, 19:58
А ти курво такава не може ли да се досетиш, че може би в теб е грешката ? Като си ги сменяш така да не мислиш че момчетата мислят друго за теб? Че те боготворят? Че се мяташ от единия на другия кат пусната от гората?

ти 6то си мисли6 4е съм курва и ги сменям бе? ](*,) ](*,) ](*,) кфи сте тъпи,вие мом4етата сте най безмозъ4ните съ6тества,гре6ка на природата... пффф ок 4е има един който да се разли4ава от си4ки ви... 6е ме нари4а курва,деба тъпака деба.. :smt097 :smt070

Ти чуваш ли са ма? Имало рзличен..хах ша та наебе и ше те остай..никви чувства няма иска само секс и тва е..мисли си квото искаш, но скоро няма да сте заедно !

Valento
09-05-2007, 20:57
da az ako se interesuva6 mi pi6i Ls

~-&gt; eMiN3McHoY.
09-05-2007, 21:00
Аз от сичко иам по доволно количество .. Нямам способности да пиша песни .. Стихове и такива ти педерастии.. :smt005

tItEufFf
09-05-2007, 21:09
Ми аз не съм срещала идеалното момче, но силно се надявам да има такова :?

abe, edin tam
09-05-2007, 21:12
skupa znam 4e nqma nikoi da pro4ete moq komentar sled kato e nqkude izmejdu vsi4kite naki4eni s kartinki i nz si kvo o6te. moga da ti kaja 4e napulno te razbiram. pro4etoh samo zaglavieto i ve4e znam kakvo ima6 predvid. nqma nujda da ti obesnqvam moita gledan to4ka sigurno e su6tata kato tvoita vupreki 4e sum mom4e. az li4no ne sum sre6tal istninski svestno momi4e koeto da me izslu6va i razbira. te prosto.... 4akat svoq red da kajat kakvoto imat da kajat... drugoto e licemerie i luja.... i mnogo mom4eta sa taka.... te prosto te iskat za edna ve4er :) i biha dali dosta ot turpenieto si zada go osu6testvqt... prosto iskah da se iskaja. nqkoi playboi4eta te mi se izhilqt za6toto te pravqt toq nomer tolko 4esto.. i vinagi minava vurhu neopitnite momi4eta, koito sa vse taka povurhnostni.... aide stiga sum pisal 4e i bez tva nema koi da 4ete

vlubchivo
09-05-2007, 21:20
курва, курва... любимата ми дума.. направо..
миличка, каза, че си имала 20тина гаджета.. Е аз съм имала 3, а съм с 2 години по-голяма от теб. Да и аз съм се гаджосвала в 3ти клас, ама то дори не се държахме за ръка.. Как очакваш момчетата да имат други впечатления за теб като казваш кфи сте тъпи,вие мом4етата сте най безмозъ4ните съ6тества,гре6ка на природата... ??? Всеки има различно разбиране за идеали. Аз например бих предпочела да отидем в приятеля ми и да тръгнем да си правим нещо за ядене и да започнем да се закачаме и цапотиме, да си правим кефа, не вечеря на свещи с вино и тн. като на някой филм, после да седнем и да гледаме някоя анимацийка или комедийка. Да не съм особено голяма, но не бих отказала да спя у тях. Няма момче, което да не мисли за секс, няма и мъж, който да не мисли. При момичетата е същото. Мислим за секс, просто по-рядко или не толкова съзнателно.
Курви навсякъде! Къса поличка, дълга косичка.. познато. Повечето момчета казахте, че всички сме такива. Но не е така. Просто тези момичета ви привличат вниманието. Жестоките крака, перфектната кожа, погледа, прическата. Всичко е важно, но като го видите в трамвая до момиче с дънки и потниче.. съвсем непринудено момиче, няма да му обърнете толкова внимание. Дали въобще ще забележите момичето с дънките? (сега не казвайте, как не бихте обърнали внимание на тия с краката и полите) Просто ви харесват по-забележимите. Не бихте тръгнали с момиче, което има 1-2 приятели и никой не знае това момиче. Независимо по какъв начин, но не я знаят. Ако беше зубърката щях да я знаят поне с нещо.
Свестни момчета, според моето мнение, има много. Просто голяма част от тях са до там наранявани, че ги е страх да покажат себе си и се правят на дупета.
Може и аз да ходя с батко, по-голям от мен с 2 години, но пък го познавам достатъчно добре, за да знам, че си заслужава. Познаваме приятелите си, имаме и общи и въобще не е за фукнята. Замислихте ли се, че не винаги е така? Има изключения и то много. И знам, че ако нямам настроение за натискане (секс?!) той ще ме разбере и ще си ме гушка, защото и на това се радва.
Имала съм 2 момчета преди сегашното, но какво да ви кажа? Едното успя да ме направи на парцал за 1 месец, а му дадох много. Със следващото не беше така. Имахме.. връзка, която започнах на 14 и свърших на 16. Той ме разбираше, до един момент. Нагона се обади. Той ми даде много, но в същото време аз пак бях наранена, защото му дадох повече, а той дори ме помисли за тъпа. Направи детинщината да провери ревността ми по страшно тъп и болезнен за мен начин.

Извод : Винаги попадаш на всякакви. Винаги нещо няма да е наред. Важното е да помниш хубавото. За всеки го има, човека, който търси.
Курви - много и много по-забелязвани.
Курвари - -||-
Свястни (и момичета, и момчета) - бол! Ама кой да ги забележи? И пустите му наранявания...

Абе изписах нещо, което нз дали е за всички така. Казах моето мнение.

Едно мнение, от страната на другия пол, много ми хареса. Едно дълго беше, просто забравих на кой е.

Айде това е от мен.
пп. девствена съм :РР

I believe...
09-05-2007, 21:53
Не че нещо но ... аз съм горе - долу еднакъв с описанието на момичето.
Бях и още съм .. имах връзка близо година и момичето избра лошото момче дето се прави на "оборотен" и сега е с него защото "той бил сладък"
За тази почти година не съм я запитал веднъж по въпроса със секса - тя го подхвана (както и да е това е друга тема) .Просто искам да кажа , че вие момичета колкото и да не си го признавате не оценявате какво имате (ако човека до вас ви обича истински) , а тичате подир "лошите батковци"
И аз имам приятели и аз имам някакво излъчване , но аз не се държах с момичето като с парцал и не съм помислял за друга през това време както прави сегашното и гадже...
Пс: И все си мисля , че доброто един ден ще възтържествува (колкото и безнадеждно и банално да звучи) ....и тези момчета , които наистина държат на момичетата си (които сега са наричани балъци) , един ден биха били оценени , но за нещастие това според мен би било прекалено късно
Желая ви приятна вечер

naMy4Ho_KoTe
09-05-2007, 22:12
Извинявай много,но това са пълни ГЛУПОСТИ! #-o Как идеал на момче ще бъде в това да пише песни???Ми на мен са ми писали и какво от това,човека си е супер смотан!Каква вечеря искаш ТИ?Като си едва на 14,как вечеря?Като станеш на 20 може да има и вечеря :wink: Романтик не значи само подараци-НЕ!Според ме имаш ЖАЛЪК идеал....Това което искаш е глупаво,а относно изневярата сигурна съм,че ти си мислиш че НИКОГА не би изневерела?Нали? =; НЕ е така,никой НЕ иска да изневерява,но понякога става и така!Кой не държи на сериозна връзка,щом обича?Всеки държи!Ако някой не е държал на нея,докато е бил с теб значи не те е обичал!Доверието!То се печели няма точно определен човек,който да има ВРОДЕНО доверие :-D ...За външния вид,ти какво ще ни кажеш ли,че не го гледаш?Кажи ни де?И какво искаш да кажеш "ДА НЕ МУ ПУКА КФО МИСЛЯТ ДРУГИТЕ" понякога другите говорат истината!

Абе общо взето незнам какво да ти кажа само,че много си си объркала идеалите!Това е от мен :smt006


Брау =D>

Прекланям се пред сладкиша.. Ако наистина си на 14... Ще ми гръмнат бушоните :)

abe, edin tam
09-05-2007, 22:13
браво на i believe... само тва 6е кажа... сигурен съм 4е той спецялен

naMy4Ho_KoTe
09-05-2007, 22:14
А ти курво такава не може ли да се досетиш, че може би в теб е грешката ? Като си ги сменяш така да не мислиш че момчетата мислят друго за теб? Че те боготворят? Че се мяташ от единия на другия кат пусната от гората?

ти 6то си мисли6 4е съм курва и ги сменям бе? ](*,) ](*,) ](*,) кфи сте тъпи,вие мом4етата сте най безмозъ4ните съ6тества,гре6ка на природата... пффф ок 4е има един който да се разли4ава от си4ки ви... 6е ме нари4а курва,деба тъпака деба.. :smt097 :smt070

Любопитно ми е как смееш да поставяш половината от човешкото население в света под един знаменател? Ти как ще се почувстваш ако някой пусне тема ”Няма ли свястни момичета?” и вътре напише ”Всички момичета сте курви!”.. Айде мисли малко преди да се нервиш. На никой не му е приятно да го обиждат, но това не значи да отвърнеш със същото!
Мен като ме ядоса някой по принцип намирам сили да се успокоя, да си поема дълбоко дъх и чак тогава да пиша :)

naMy4Ho_KoTe
09-05-2007, 22:18
skupa znam 4e nqma nikoi da pro4ete moq komentar sled kato e nqkude izmejdu vsi4kite naki4eni s kartinki i nz si kvo o6te. moga da ti kaja 4e napulno te razbiram. pro4etoh samo zaglavieto i ve4e znam kakvo ima6 predvid. nqma nujda da ti obesnqvam moita gledan to4ka sigurno e su6tata kato tvoita vupreki 4e sum mom4e. az li4no ne sum sre6tal istninski svestno momi4e koeto da me izslu6va i razbira. te prosto.... 4akat svoq red da kajat kakvoto imat da kajat... drugoto e licemerie i luja.... i mnogo mom4eta sa taka.... te prosto te iskat za edna ve4er :) i biha dali dosta ot turpenieto si zada go osu6testvqt... prosto iskah da se iskaja. nqkoi playboi4eta te mi se izhilqt za6toto te pravqt toq nomer tolko 4esto.. i vinagi minava vurhu neopitnite momi4eta, koito sa vse taka povurhnostni.... aide stiga sum pisal 4e i bez tva nema koi da 4ete

Аз го прочетох. И не съм съгласна с теб. Това, че определени момичета са магнит за идиоти, плейбойчета и пр., не означава, че няма свястни момчета. Аз познавам много точни хора, много свястни мъже. Но те не се намират под път и над път.

Като ти чета пост-а имам чувството, че се считаш за нещо повече от обикновените хора.. Е, разбери - всеки има чувства, мечти, желания. Но това, че си срещнал някоя нагиздена мацка, означава ли, че само по сандалките й, които са последна мода, си я опознал?.. Каквото и да ми говориш - ти си от хората, които съдят по външния вид.

naMy4Ho_KoTe
09-05-2007, 22:18
браво на i believe... само тва 6е кажа... сигурен съм 4е той спецялен

И какво сега? Делим се на лагер ”специални” и лагер ”неспециални”? Аз вярвам, че всеки човек си е специален.. По свой собствен специален начин..

i believe
09-05-2007, 22:49
Vseki chovek e specialen i vseki zaslujava vnimanie!Sveta e trugnal kym losho...(ne mi se smeite a se zamislete 4e tova e taka...) Prosto za da oceleem trqbva da budem sebe si...(li4no mnenie).
Momche sum , da - zaglejdam se po momicheta i moga da kaja ,4e vseki moje da bude dobur nezavisimo dali sega e takuv ili onakuv....
Prosto iskam da kaja , 4e do momenta ne sum sreshtnal momi4e koeto da me razbira (naistina razbira , a ne da kima s glava i da gleda umno , kolkoto da ne si gleda noktite dali sa dobre i tn)..Zashtoto takiva momicheta mnogo , no zashto dobrite sa rqdkost?Zashtoto situaciqta e takava - konti se gleda batkoto na ulicata s Bavareca i si vika eiii az imam gadje dobrqk slusha me , ama gledai toz batko kakvo ima ..kolkoto i da e otrichat 97-98% ( ne kazvam vsi4ki!) momicheta gledat parite i po - konkretno ne parite a polojenieto na dadenoto momche , taka che ako shte ne pesni , ne vecheri ..kamyni ot lunata da zanesem na tezi momicheta , te biha ni podminali s frazata "moje li da si ostanem samo priqteli" i da idat pri loshite batkovci..

Bourgas_bilder
09-06-2007, 03:37
Евала 'i believe' за това което казваш.Незнам на колко си но си личи,че за разлика от някои хора мислиш доста трезво за което те подравявам.Аз също съм момче,но за жалост семейството ми е добре на тема финанси,и покрай мен все такива каквито ги описа.Пари пари,коли аз излизам с приятели и като гледат колата аре,но не съм такъв добре че отивам в Сф студент,че тука в този Бургас лично ще полудея.Светът наистина върви на лошо,но трябва въпреки всичко да гледаме напред,да правим това което ни е на душата,като се абстрахираме от околните.
Още 1-ж евала ти правя,само така за напред ти пожелавам да си намериш момичето за теб :)
В днешно време рядко свестни,но има,въпроса е кога ще уцелиш момента,аз ти пожелавам да е скоро
:)

monityY
09-06-2007, 05:38
курва, курва... любимата ми дума.. направо..
миличка, каза, че си имала 20тина гаджета.. Е аз съм имала 3, а съм с 2 години по-голяма от теб. Да и аз съм се гаджосвала в 3ти клас, ама то дори не се държахме за ръка.. Как очакваш момчетата да имат други впечатления за теб като казваш кфи сте тъпи,вие мом4етата сте най безмозъ4ните съ6тества,гре6ка на природата... ??? Всеки има различно разбиране за идеали. Аз например бих предпочела да отидем в приятеля ми и да тръгнем да си правим нещо за ядене и да започнем да се закачаме и цапотиме, да си правим кефа, не вечеря на свещи с вино и тн. като на някой филм, после да седнем и да гледаме някоя анимацийка или комедийка. Да не съм особено голяма, но не бих отказала да спя у тях. Няма момче, което да не мисли за секс, няма и мъж, който да не мисли. При момичетата е същото. Мислим за секс, просто по-рядко или не толкова съзнателно.
Курви навсякъде! Къса поличка, дълга косичка.. познато. Повечето момчета казахте, че всички сме такива. Но не е така. Просто тези момичета ви привличат вниманието. Жестоките крака, перфектната кожа, погледа, прическата. Всичко е важно, но като го видите в трамвая до момиче с дънки и потниче.. съвсем непринудено момиче, няма да му обърнете толкова внимание. Дали въобще ще забележите момичето с дънките? (сега не казвайте, как не бихте обърнали внимание на тия с краката и полите) Просто ви харесват по-забележимите. Не бихте тръгнали с момиче, което има 1-2 приятели и никой не знае това момиче. Независимо по какъв начин, но не я знаят. Ако беше зубърката щях да я знаят поне с нещо.
Свестни момчета, според моето мнение, има много. Просто голяма част от тях са до там наранявани, че ги е страх да покажат себе си и се правят на дупета.
Може и аз да ходя с батко, по-голям от мен с 2 години, но пък го познавам достатъчно добре, за да знам, че си заслужава. Познаваме приятелите си, имаме и общи и въобще не е за фукнята. Замислихте ли се, че не винаги е така? Има изключения и то много. И знам, че ако нямам настроение за натискане (секс?!) той ще ме разбере и ще си ме гушка, защото и на това се радва.
Имала съм 2 момчета преди сегашното, но какво да ви кажа? Едното успя да ме направи на парцал за 1 месец, а му дадох много. Със следващото не беше така. Имахме.. връзка, която започнах на 14 и свърших на 16. Той ме разбираше, до един момент. Нагона се обади. Той ми даде много, но в същото време аз пак бях наранена, защото му дадох повече, а той дори ме помисли за тъпа. Направи детинщината да провери ревността ми по страшно тъп и болезнен за мен начин.

Извод : Винаги попадаш на всякакви. Винаги нещо няма да е наред. Важното е да помниш хубавото. За всеки го има, човека, който търси.
Курви - много и много по-забелязвани.
Курвари - -||-
Свястни (и момичета, и момчета) - бол! Ама кой да ги забележи? И пустите му наранявания...

Абе изписах нещо, което нз дали е за всички така. Казах моето мнение.

Едно мнение, от страната на другия пол, много ми хареса. Едно дълго беше, просто забравих на кой е.

Айде това е от мен.
пп. девствена съм :РР


и да ти кажа ли 6то съм имала 20 гаджета?6тото връзките са ми били по 1 месец макс,след което са ме зарязвали заради други,прави си извода дали аз съм курвата....вси4ко което казва6 за мом4етата въжи и за моми4етата... моми4етата съ6то са били (някои от тях) многократно наранявани и за това просто се праат на курви4ки,както казва6 за мом4етата,странно ми е за6то за6титава6 мом4етата толкова,а ти си моми4е :-s ,както и да е,знам 4е има свестни мом4ета,вие сами казвате 4е има такива,е вярвам ви,ама има и такива моми4ета,и бтв не сяко моми4е което е с къса пола е курва,ви зна4ението на курва знаете ли? носим къси поли може би заради модата,а това за дънките ли? за6то 4овек да не забележи моми4ето с дънките?има мн по готини дънк4ици от късите поли4ки а и ако моми4ето е по готино от това с полата,на оная никой няма да и обърне внимание,и .. наистина сре6тнах свястно мом4е,такова каквото търся,така4е можете да сложите клю4 на темата...
П.П това мом4е е на 18 и о6те е дествено,правете си изводите дали е с мене само за секса...

monityY
09-06-2007, 05:40
А ти курво такава не може ли да се досетиш, че може би в теб е грешката ? Като си ги сменяш така да не мислиш че момчетата мислят друго за теб? Че те боготворят? Че се мяташ от единия на другия кат пусната от гората?

ти 6то си мисли6 4е съм курва и ги сменям бе? ](*,) ](*,) ](*,) кфи сте тъпи,вие мом4етата сте най безмозъ4ните съ6тества,гре6ка на природата... пффф ок 4е има един който да се разли4ава от си4ки ви... 6е ме нари4а курва,деба тъпака деба.. :smt097 :smt070

Любопитно ми е как смееш да поставяш половината от човешкото население в света под един знаменател? Ти как ще се почувстваш ако някой пусне тема ”Няма ли свястни момичета?” и вътре напише ”Всички момичета сте курви!”.. Айде мисли малко преди да се нервиш. На никой не му е приятно да го обиждат, но това не значи да отвърнеш със същото!
Мен като ме ядоса някой по принцип намирам сили да се успокоя, да си поема дълбоко дъх и чак тогава да пиша :)

ве4е пуснаха такава тема,но я заклю4иха,странно за6то :-s

monityY
09-06-2007, 05:43
Vseki chovek e specialen i vseki zaslujava vnimanie!Sveta e trugnal kym losho...(ne mi se smeite a se zamislete 4e tova e taka...) Prosto za da oceleem trqbva da budem sebe si...(li4no mnenie).
Momche sum , da - zaglejdam se po momicheta i moga da kaja ,4e vseki moje da bude dobur nezavisimo dali sega e takuv ili onakuv....
Prosto iskam da kaja , 4e do momenta ne sum sreshtnal momi4e koeto da me razbira (naistina razbira , a ne da kima s glava i da gleda umno , kolkoto da ne si gleda noktite dali sa dobre i tn)..Zashtoto takiva momicheta mnogo , no zashto dobrite sa rqdkost?Zashtoto situaciqta e takava - konti se gleda batkoto na ulicata s Bavareca i si vika eiii az imam gadje dobrqk slusha me , ama gledai toz batko kakvo ima ..kolkoto i da e otrichat 97-98% ( ne kazvam vsi4ki!) momicheta gledat parite i po - konkretno ne parite a polojenieto na dadenoto momche , taka che ako shte ne pesni , ne vecheri ..kamyni ot lunata da zanesem na tezi momicheta , te biha ni podminali s frazata "moje li da si ostanem samo priqteli" i da idat pri loshite batkovci..

98% :shock: тогава съ6тото казвам и за мом4етата :lol: 98% от тях са курвари :roll:

09-06-2007, 06:55
:| СВЯСТНО МОМ4Е ЗА МЕНЕ Е... НЯКОЙ КОЙТО ДЪРЖИ НА СЕРИОЗНАТА ВРЪЗКА,В ГЛАВАТА МУ ДА НЕ Е САМО СЕКСА И ДРУГИТЕ ПЕРВЕРЗИЙ,НЕ ТЕ СА НАЙ ВАЖНИ В ЕДНА ВРЪЗКА,НЯКОЙ РОМАНТИК ДО ДУПКА,ВЕ4ЕРЯ НА СВЕ6ТИ,ПОДАРАЦИ,НЕ 4Е СА ТОЛКОВА ВАЖНИ ЕСТЕСТВЕНО КАЗВАМ ПРИМЕР ЗА РОМАНТИКА,ТОВА ДА ТИ НАПИ6А ПЕСЕН И Т.Н,МОМ4Е КОЕТО ДА НЕ МУ И МИНАВА ПРЕЗ УМА ДА ТИ ИЗНЕВЕРИ И ЛЪЖЕ,ТАКОВА ЗА КОЕТО НАЙ ВАЖНИТЕ НЕ6ТА,НЕ6ТАТА КОИТО КРЕПЯТ ЕДНА ВРЪЗКА СА ЛЮБПВТА И ДОВЕРИЕТО-ДА ИМЕННО ТЕ КРЕПЯТ ВРЪЗКАТА А НЕ СЕКСА,ЗА6ТОТО Е ЛЕСНО ДА ИЗ4УКА6 НЯКОЙ,АМА ЛЮБОВТА СЕ ПЕ4ЕЛИ ТРУДНО!!!! НЯКОЕ МОМ4Е КОЕТО ДА ТЕ ОБИ4А ДА ДЪРЖИ НА ТЕБ,ДА НЕ МУ ПУКА КФО МИСЛЯТ ДРУГИТЕ,МОМ4Е КОЕТО НЕ ГЛЕДА САМО ВЪН6НИЯТ ВИД В ЕДНО МОМИ4Е,АМИ ГЛЕДА ДУ6АТА!!!


хъх. нещо при теб няма връзка между реалността и главния мозък. :smt019

teenkopele
09-06-2007, 07:05
Vseki chovek e specialen i vseki zaslujava vnimanie!Sveta e trugnal kym losho...(ne mi se smeite a se zamislete 4e tova e taka...) Prosto za da oceleem trqbva da budem sebe si...(li4no mnenie).
Momche sum , da - zaglejdam se po momicheta i moga da kaja ,4e vseki moje da bude dobur nezavisimo dali sega e takuv ili onakuv....
Prosto iskam da kaja , 4e do momenta ne sum sreshtnal momi4e koeto da me razbira (naistina razbira , a ne da kima s glava i da gleda umno , kolkoto da ne si gleda noktite dali sa dobre i tn)..Zashtoto takiva momicheta mnogo , no zashto dobrite sa rqdkost?Zashtoto situaciqta e takava - konti se gleda batkoto na ulicata s Bavareca i si vika eiii az imam gadje dobrqk slusha me , ama gledai toz batko kakvo ima ..kolkoto i da e otrichat 97-98% ( ne kazvam vsi4ki!) momicheta gledat parite i po - konkretno ne parite a polojenieto na dadenoto momche , taka che ako shte ne pesni , ne vecheri ..kamyni ot lunata da zanesem na tezi momicheta , te biha ni podminali s frazata "moje li da si ostanem samo priqteli" i da idat pri loshite batkovci..

98% :shock: тогава съ6тото казвам и за мом4етата :lol: 98% от тях са курвари :roll:

Лютеница...

eu.hyricane
09-06-2007, 07:13
vie ste bavni ve, ne tarsite problema v sebe si, a v drugite.. 6toto ako sa6testvuva nqkaf problem, toi e v zavisimost ot va6ata psihika. v toq slu4ai 6e kaje6 4e nqma nito edin takav..=> ti ne si vinovna za ni6to.. ama de fakto si.. parvo, 4e qvno ne znae6 kak i kade da tarsi6.. 2ro, za6toto nai-veroqtno ne se starae6 dostata4no, a 4aka6 sam da doide pri teb.. 3to, za6toto uspehat v kakvoto i da bilo stava po sobstvena iniciativa, ne ne4iq druga..
i pak povtarqm, ne obvinqvaite mom4etata, 4e ne otgovarqt na va6ite iziskvaniq, vinete sebe si, 4e ne znaete kak da namerite pravilniq..

eu.hyricane
09-06-2007, 07:23
vie ste bavni ve, ne tarsite problema v sebe si, a v drugite.. 6toto ako sa6testvuva nqkaf problem, toi e v zavisimost ot va6ata psihika. v toq slu4ai 6e kaje6 4e nqma nito edin takav..=> ti ne si vinovna za ni6to.. ama de fakto si.. parvo, 4e qvno ne znae6 kak i kade da tarsi6.. 2ro, za6toto nai-veroqtno ne se starae6 dostata4no, a 4aka6 sam da doide pri teb.. 3to, za6toto uspehat v kakvoto i da bilo stava po sobstvena iniciativa, ne ne4iq druga..
i pak povtarqm, ne obvinqvaite mom4etata, 4e ne otgovarqt na va6ite iziskvaniq, vinete sebe si, 4e ne znaete kak da namerite pravilniq..

не точно,
проблема им е, че идеалното за тях момче е момиче със същия промит от тъпи книги и евтини романи акъл... ;)
problemat im e 4e sa prekalno vziskatelni/pretenciozni/kaprizni, smqtat 4e na 14 godini 6te otkriqt polovinkata si (a tova e idealniqt 4ovek).. dori i da q otkriqt, ostavat im o6te 6 godini da im se vidoizmenqt harakterite, sledovatelno na 20 6te sa sas savsem razli4ni psihiki, otkokoto predi 6 godini i moje izob6to da ne si pasvat.
Taka 4e tarsete nekaf sreden, zadovolqva6t variant i 4akaite da navar6ite pone 20, za da tarsite istinska lubov, polovinkata si i t.n.

vlubchivo
09-06-2007, 16:18
и да ти кажа ли 6то съм имала 20 гаджета?6тото връзките са ми били по 1 месец макс,след което са ме зарязвали заради други,прави си извода дали аз съм курвата....вси4ко което казва6 за мом4етата въжи и за моми4етата... моми4етата съ6то са били (някои от тях) многократно наранявани и за това просто се праат на курви4ки,както казва6 за мом4етата,странно ми е за6то за6титава6 мом4етата толкова,а ти си моми4е :-s ,както и да е,знам 4е има свестни мом4ета,вие сами казвате 4е има такива,е вярвам ви,ама има и такива моми4ета,и бтв не сяко моми4е което е с къса пола е курва,ви зна4ението на курва знаете ли? носим къси поли може би заради модата,а това за дънките ли? за6то 4овек да не забележи моми4ето с дънките?има мн по готини дънк4ици от късите поли4ки а и ако моми4ето е по готино от това с полата,на оная никой няма да и обърне внимание,и .. наистина сре6тнах свястно мом4е,такова каквото търся,така4е можете да сложите клю4 на темата...
П.П това мом4е е на 18 и о6те е дествено,правете си изводите дали е с мене само за секса...
Еми ето, 1 месец, но това събрано са 20 месеца. Близо 2 години. Ти на 11 ли започна да търсиш любовта? Не си мисли, че и ти няма да зарежеш заради друг. О на всеки се случва поне веднъж.
Много момичета са наранявани, но има къде къде повече момичета израснали с идеята да са заобиколени от момчета и да ги сменят постоянно, като носни кърпички, че всички ще им се въртят в краката. Пък и повечето родители възпитават дъщерите си да търсят момчета с пари и практически те до някъде така стават курви (мое мнение). Докато съм забелязала, че момчетата, които израстват с това мислене са къде, къде по-малко. Не съм казвала, че няма свястни момичета, просто според мен са по-малко от момчетата. И според мен, кое уважаващо себе си момиче ще сложи пола колкото един колан? После как да не го наричат курва? Човек може и да се облича по модата и без да се прави на палячо. + това чувала ли си за собствен стил? Момичето с дънките няма да бъде забелязано толкова, колкото тая с полата, защото не показва крака и цици. На всички им е ясно защо модата е такава... поне за мен и приятелите ми.
Това че съм момиче, не означава, че автоматично трябва да защитавам момичетата.
А това, че момчето ти е на 18 и девствено (поне това да знаеше как се пише и тогава да търсиш любов) не означава, че не е с теб заради секса ;) може и да не е, но се съмнявам. Акъла ви е напълно различен, желанията, интересите, разбиранията за живота и тн. Не бих казала възможност за излизане, защото нз как е при теб. Аз имам час 9 и 30 и тва е.
Да и моя е на 18, но определено разбиранията ни са доста близки едно до друго. Ама какво и аз говоря за мен. Тук става въпрос за твоите объркани идеали хах

съгласна съм с eu.hyricane

shano
09-06-2007, 16:20
:roll: вижте според мене какво е идеалното мом4е,т.е свястно или как да го наре4а нз,има ли такива ми кажете?сре6тали ли сте някога,за6тото аз не съм и напълно се от4аях от мом4етата и любовта...

:| СВЯСТНО МОМ4Е ЗА МЕНЕ Е... НЯКОЙ КОЙТО ДЪРЖИ НА СЕРИОЗНАТА ВРЪЗКА,В ГЛАВАТА МУ ДА НЕ Е САМО СЕКСА И ДРУГИТЕ ПЕРВЕРЗИЙ,НЕ ТЕ СА НАЙ ВАЖНИ В ЕДНА ВРЪЗКА,НЯКОЙ РОМАНТИК ДО ДУПКА,ВЕ4ЕРЯ НА СВЕ6ТИ,ПОДАРАЦИ,НЕ 4Е СА ТОЛКОВА ВАЖНИ ЕСТЕСТВЕНО КАЗВАМ ПРИМЕР ЗА РОМАНТИКА,ТОВА ДА ТИ НАПИ6А ПЕСЕН И Т.Н,МОМ4Е КОЕТО ДА НЕ МУ И МИНАВА ПРЕЗ УМА ДА ТИ ИЗНЕВЕРИ И ЛЪЖЕ,ТАКОВА ЗА КОЕТО НАЙ ВАЖНИТЕ НЕ6ТА,НЕ6ТАТА КОИТО КРЕПЯТ ЕДНА ВРЪЗКА СА ЛЮБПВТА И ДОВЕРИЕТО-ДА ИМЕННО ТЕ КРЕПЯТ ВРЪЗКАТА А НЕ СЕКСА,ЗА6ТОТО Е ЛЕСНО ДА ИЗ4УКА6 НЯКОЙ,АМА ЛЮБОВТА СЕ ПЕ4ЕЛИ ТРУДНО!!!! НЯКОЕ МОМ4Е КОЕТО ДА ТЕ ОБИ4А ДА ДЪРЖИ НА ТЕБ,ДА НЕ МУ ПУКА КФО МИСЛЯТ ДРУГИТЕ,МОМ4Е КОЕТО НЕ ГЛЕДА САМО ВЪН6НИЯТ ВИД В ЕДНО МОМИ4Е,АМИ ГЛЕДА ДУ6АТА!!!

смятам 4е това е свястно мом4е за мене... но не съм сре6тала такова,мисля 4е няма и да сре6тна... просто живея в някой ФИЛМ !!! :smt013
научи се да пишеш бе, ти тард ли си бе ?

kurabiikata
09-06-2007, 16:32
Няма свястни момчета, сички са развратници

I believe...
09-06-2007, 18:44
Сигурно имаш много голям опит за да кажеш това нещо @ЗагорялаКурабийка?

monityY
09-06-2007, 19:36
и да ти кажа ли 6то съм имала 20 гаджета?6тото връзките са ми били по 1 месец макс,след което са ме зарязвали заради други,прави си извода дали аз съм курвата....вси4ко което казва6 за мом4етата въжи и за моми4етата... моми4етата съ6то са били (някои от тях) многократно наранявани и за това просто се праат на курви4ки,както казва6 за мом4етата,странно ми е за6то за6титава6 мом4етата толкова,а ти си моми4е :-s ,както и да е,знам 4е има свестни мом4ета,вие сами казвате 4е има такива,е вярвам ви,ама има и такива моми4ета,и бтв не сяко моми4е което е с къса пола е курва,ви зна4ението на курва знаете ли? носим къси поли може би заради модата,а това за дънките ли? за6то 4овек да не забележи моми4ето с дънките?има мн по готини дънк4ици от късите поли4ки а и ако моми4ето е по готино от това с полата,на оная никой няма да и обърне внимание,и .. наистина сре6тнах свястно мом4е,такова каквото търся,така4е можете да сложите клю4 на темата...
П.П това мом4е е на 18 и о6те е дествено,правете си изводите дали е с мене само за секса...
Еми ето, 1 месец, но това събрано са 20 месеца. Близо 2 години. Ти на 11 ли започна да търсиш любовта? Не си мисли, че и ти няма да зарежеш заради друг. О на всеки се случва поне веднъж.
Много момичета са наранявани, но има къде къде повече момичета израснали с идеята да са заобиколени от момчета и да ги сменят постоянно, като носни кърпички, че всички ще им се въртят в краката. Пък и повечето родители възпитават дъщерите си да търсят момчета с пари и практически те до някъде така стават курви (мое мнение). Докато съм забелязала, че момчетата, които израстват с това мислене са къде, къде по-малко. Не съм казвала, че няма свястни момичета, просто според мен са по-малко от момчетата. И според мен, кое уважаващо себе си момиче ще сложи пола колкото един колан? После как да не го наричат курва? Човек може и да се облича по модата и без да се прави на палячо. + това чувала ли си за собствен стил? Момичето с дънките няма да бъде забелязано толкова, колкото тая с полата, защото не показва крака и цици. На всички им е ясно защо модата е такава... поне за мен и приятелите ми.
Това че съм момиче, не означава, че автоматично трябва да защитавам момичетата.
А това, че момчето ти е на 18 и девствено (поне това да знаеше как се пише и тогава да търсиш любов) не означава, че не е с теб заради секса ;) може и да не е, но се съмнявам. Акъла ви е напълно различен, желанията, интересите, разбиранията за живота и тн. Не бих казала възможност за излизане, защото нз как е при теб. Аз имам час 9 и 30 и тва е.
Да и моя е на 18, но определено разбиранията ни са доста близки едно до друго. Ама какво и аз говоря за мен. Тук става въпрос за твоите объркани идеали хах

съгласна съм с eu.hyricane

po dobre li znae6 ot mene dali e svetsen ili ne?ima mnogo po svestni momi4eta ot mom4etata,i rqdko se sre6tat (pone az sre6tam)roditeli koito da vuzpitavat momi4etata si,da tursqt muje s pari,te sami go pravqt,u4at se ot okolnite,sega ne stava6e duma za parite ama nqma zna4enie... ne sum suglasna s 1 ne6to deto go kaza... qvno sum prekaleno tupa.. ](*,)

P.P pomolih nqkoi da zaklq4i temata,ama se praite na udareni...

Exoras
09-06-2007, 19:48
познавам едно таков момче. такова момче съм аз.
живота ме напрви такъв. обичащ силно и с цялото си сърце и неспособен да мразя. понякога ми играе лоша шега, н ооо вече е късно д се променя. :roll: иначе мони успех в търссенето на любовта.

09-06-2007, 20:02
Exoras
познавам едно таков момче. такова момче съм аз.
живота ме напрви такъв. обичащ силно и с цялото си сърце и неспособен да мразя. понякога ми играе лоша шега, н ооо вече е късно д се променя. Rolling Eyes иначе мони успех в търссенето на любовта.

За всеки влак си има пътници , и тя както и ти ще си намерите половинка в живота , но не мисля че на нашите години ( 15-16-17) може да се говори за истниска любов (не ме разбирайте погрешно от първата любов по - хубаво чувство не мисля , че има , но също така и болезнено(поне аз за момента така го приемам) , така че живейте си живота и бъдете щастливи :wink:
Поздрав с - Scorpions - Love Will Keep Us Alive

_Ana_Carenina_
09-06-2007, 20:09
мии да ти кажа не вярвам чак такива момчета да има..или поне тя дето ще ми прави вечеря на свещи още не се е родил :lol: толкова съм разочарована,че не вярвам да има такива момчета... а ти мони си в някой адски филм вкарана

bloodranger
09-06-2007, 20:14
Vseki chovek e specialen i vseki zaslujava vnimanie!Sveta e trugnal kym losho...(ne mi se smeite a se zamislete 4e tova e taka...) Prosto za da oceleem trqbva da budem sebe si...(li4no mnenie).
Momche sum , da - zaglejdam se po momicheta i moga da kaja ,4e vseki moje da bude dobur nezavisimo dali sega e takuv ili onakuv....
Prosto iskam da kaja , 4e do momenta ne sum sreshtnal momi4e koeto da me razbira (naistina razbira , a ne da kima s glava i da gleda umno , kolkoto da ne si gleda noktite dali sa dobre i tn)..Zashtoto takiva momicheta mnogo , no zashto dobrite sa rqdkost?Zashtoto situaciqta e takava - konti se gleda batkoto na ulicata s Bavareca i si vika eiii az imam gadje dobrqk slusha me , ama gledai toz batko kakvo ima ..kolkoto i da e otrichat 97-98% ( ne kazvam vsi4ki!) momicheta gledat parite i po - konkretno ne parite a polojenieto na dadenoto momche , taka che ako shte ne pesni , ne vecheri ..kamyni ot lunata da zanesem na tezi momicheta , te biha ni podminali s frazata "moje li da si ostanem samo priqteli" i da idat pri loshite batkovci..
moita osven 4e idi pri batko ami i predstavi si ne isa6e daje priqteli da si ostanem O_o

assd
09-06-2007, 20:16
има бе, кой ме вика? тука съм, не се блъскайте за сички има место :D

I believe...
09-06-2007, 20:19
@bloodranger при мен е същата ситуация...но нищо не мога да направя по въпроса...гледаме по улицата с надсмешка едва ли не ...до преди месец ми обясняваше колко ме обича.Но въпреки всичко аз не и желая злото , защото каквото и да е станало все пак държа на този човек , макар той да уби всички възможни чувства в мен чрез държанието си :|

CuRly_Doll
09-06-2007, 20:20
има бе, кой ме вика? тука съм, не се блъскайте за сички има место :D
az vikam si4ki svestni mom4eta :wink:

abe, edin tam
09-06-2007, 20:47
не не не, просто ми стана мега сме6но на оная дето ми отговори.... то4но така, вси4ки сме спецялни, а, 4акаи бе, тва 4е си спецялен не те ли разли4ава6е от другите, ама 4акаи малко, и те са спецялни, тогава какво ни разли4ава? има много докато разбере6 и усети6 какво имам предвид, не мога да ти търся името 6е се сети6 като го про4ете6 това. подкрепям вярва6тия отново.. ии желая прекрасен живот на вси4ки вас :) специалните! fuckers

09-06-2007, 21:08
:)чрд намен

I believe...
09-06-2007, 21:15
Да си жив и здрав :wink:
по темата - мерси за подкрепата @abe, edin tam :)

Exoras
09-06-2007, 21:22
tozi s rdto bqh az. 6.9 gotina data, no ve4e mina. sled edna godina pak :P

CuRly_Doll
09-06-2007, 21:28
Ей секси,аз съм такъв.Бих те извел на плажа привечер да наблюдаваме залеза,ще отидем в някой готин ресторант,ще поръчаме нещо за хапване,ше пийнем по една бира,ше поискам свещи от келнера.Като станем от там ще те заведа у нас и такова ебанье ще ти тегла,че ше си сложиш тапети в стаята с моя снимка :D
romantika...... :wink:

Exoras
09-06-2007, 21:30
Ей секси,аз съм такъв.Бих те извел на плажа привечер да наблюдаваме залеза,ще отидем в някой готин ресторант,ще поръчаме нещо за хапване,ше пийнем по една бира,ше поискам свещи от келнера.Като станем от там ще те заведа у нас и такова ебанье ще ти тегла,че ше си сложиш тапети в стаята с моя снимка :D
romantika...... :wink: :smt007 hai cika cika :smt007

CuRly_Doll
09-06-2007, 21:31
Ей секси,аз съм такъв.Бих те извел на плажа привечер да наблюдаваме залеза,ще отидем в някой готин ресторант,ще поръчаме нещо за хапване,ше пийнем по една бира,ше поискам свещи от келнера.Като станем от там ще те заведа у нас и такова ебанье ще ти тегла,че ше си сложиш тапети в стаята с моя снимка :D
romantika...... :wink: :smt007 hai cika cika :smt007
:smt005 :smt005 :smt005

assd
09-06-2007, 21:36
има бе, кой ме вика? тука съм, не се блъскайте за сички има место :D
az vikam si4ki svestni mom4eta :wink:
абе признайте си че момичетата искате хулигани и лоши момчета! утре ще ви покажа кой е хулиган номер 1 (за 3 дена откак имам голфчи съм му избушил калника и съм загубил лайсните на вратата отляво, е тва му се вика джигит на светофар! ) утре или вдругиден качвам снимки с мене и тогава ще се избиете за мене :-D :-D

09-06-2007, 21:48
Ей секси,аз съм такъв.Бих те извел на плажа привечер да наблюдаваме залеза,ще отидем в някой готин ресторант,ще поръчаме нещо за хапване,ше пийнем по една бира,ше поискам свещи от келнера.Като станем от там ще те заведа у нас и такова ебанье ще ти тегла,че ше си сложиш тапети в стаята с моя снимка :D
romantika...... :wink: :smt007 hai cika cika :smt007
:smt005 :smt005 :smt005 :?:

CuRly_Doll
09-07-2007, 05:28
има бе, кой ме вика? тука съм, не се блъскайте за сички има место :D
az vikam si4ki svestni mom4eta :wink:
абе признайте си че момичетата искате хулигани и лоши момчета! утре ще ви покажа кой е хулиган номер 1 (за 3 дена откак имам голфчи съм му избушил калника и съм загубил лайсните на вратата отляво, е тва му се вика джигит на светофар! ) утре или вдругиден качвам снимки с мене и тогава ще се избиете за мене :-D :-D
ok :wink:

СладУлАНкаТааА :)
09-07-2007, 06:39
ima svqsni mom4eta razbirase .. i daje moga da se pohvalq 4e moeto mom4e e takova.. hodim ot godina i neshto i ne sme pravili sex.. zahsoto az ne se 4uvstvam gotova vse oshte pak i mislq 4e sam malka :oops: :oops: i toi mnogo dobre me razbira i ne me nasilva.. vapreki 4e na nego mnogo mu se iska zashtoto toi e na 17.......razbira se mnogo dobre s nashte kaktoi az s tqhnite.. ve4erq u nas idva na rabota pri nahste i taka :) sashto vinagi me podkrepq kogato trqbva vliza mi v polojenieto moga da kaj 4e toi mi e i nai dobriq priqtel.. prosto nz kakvo shte pravq ako nqkoga se razdeliom tolova mnogo se obi4ame 4e nz napravo... ta.... tova e za seg aot men \:D/ \:D/ \:D/ \:D/

monityY
09-07-2007, 07:02
НЕ! Няма свястни момчета! Всички сме тъпи говеда използвачи, които искат само секс! =D>

LizZz
09-07-2007, 08:08
НЕ! Няма свястни момчета! Всички сме тъпи говеда използвачи, които искат само секс!
Не ни издавай,бе! ](*,)

KimBerLy1912
09-07-2007, 08:20
Чеки ся... :-$ нали си с някой от 4 дни....пише ти го на подписа....току-що писах и пост по темата "Обичам те Мони.."...от някъф пич за теб :-k Кфо става тука ся....Ми тоя дет си с него от 4 дни как мислиш ще реагира като прочете тая тема... [-( Мисли малко... [-( А и си на 14 още...за кфа връзка говорим чак пък толкоз....не казвам че е невъзможно на тая възраст...ама е малко вероятно...ама тфа са си лични работи.....та няма да ги засягам..айде със здраве и мисли малко повече като правиш нещо.....

LizZz
09-07-2007, 08:53
Чеки ся... :-$ нали си с някой от 4 дни....пише ти го на подписа....току-що писах и пост по темата "Обичам те Мони.."...от някъф пич за теб :-k Кфо става тука ся....Ми тоя дет си с него от 4 дни как мислиш ще реагира като прочете тая тема... [-( Мисли малко... [-( А и си на 14 още...за кфа връзка говорим чак пък толкоз....не казвам че е невъзможно на тая възраст...ама е малко вероятно...ама тфа са си лични работи.....та няма да ги засягам..айде със здраве и мисли малко повече като правиш нещо.....
Еййййй...Не и разваляй работите на момичето... :mrgreen:

kotetyyy
09-07-2007, 09:05
Кво обява ли си пускаш? "търся си така нареченото свястно момче- ако някой се чуфства такъф иска ли да поспамим малко заедно в темата? " ](*,) ](*,)

ne puskam obqva,mn dobre znam 4e tfa ne e sait za zapoznanstva,prosto iskah da vi spodelq,i a pitam dali poznavate takiva mom4eta i dali mislite 4e se o6te ima takiva,no 6tom 6te se zaqjdame.. po dobre ne pi6ete ni6to a zaklq4ete temata :|
аз познавам и аз 4е има о6те такива

monityY
09-07-2007, 09:21
Чеки ся... :-$ нали си с някой от 4 дни....пише ти го на подписа....току-що писах и пост по темата "Обичам те Мони.."...от някъф пич за теб :-k Кфо става тука ся....Ми тоя дет си с него от 4 дни как мислиш ще реагира като прочете тая тема... [-( Мисли малко... [-( А и си на 14 още...за кфа връзка говорим чак пък толкоз....не казвам че е невъзможно на тая възраст...ама е малко вероятно...ама тфа са си лични работи.....та няма да ги засягам..айде със здраве и мисли малко повече като правиш нещо.....
Еййййй...Не и разваляй работите на момичето... :mrgreen:

хахах тоя "пи4" си праи базици с мене,за да ме унижава и обижда,мани го ко вика...имам си гаже от 4 дни да,и не се занимавам с други,намерих си свястното мом4е и искам да заклю4ите темата

Erica
09-07-2007, 09:26
Чеки ся... :-$ нали си с някой от 4 дни....пише ти го на подписа....току-що писах и пост по темата "Обичам те Мони.."...от някъф пич за теб :-k Кфо става тука ся....Ми тоя дет си с него от 4 дни как мислиш ще реагира като прочете тая тема... [-( Мисли малко... [-( А и си на 14 още...за кфа връзка говорим чак пък толкоз....не казвам че е невъзможно на тая възраст...ама е малко вероятно...ама тфа са си лични работи.....та няма да ги засягам..айде със здраве и мисли малко повече като правиш нещо.....
Еййййй...Не и разваляй работите на момичето... :mrgreen:

хахах тоя "пи4" си праи базици с мене,за да ме унижава и обижда,мани го ко вика...имам си гаже от 4 дни да,и не се занимавам с други,намерих си свястното мом4е и искам да заклю4ите темата

Ами айди честито :-({|=. Едва на 14 години си и успя само за 4 дни да разбереш,че си намерила истинския...да ти се неначуди човек

Плякам Майки
09-07-2007, 09:27
Чеки ся... :-$ нали си с някой от 4 дни....пише ти го на подписа....току-що писах и пост по темата "Обичам те Мони.."...от някъф пич за теб :-k Кфо става тука ся....Ми тоя дет си с него от 4 дни как мислиш ще реагира като прочете тая тема... [-( Мисли малко... [-( А и си на 14 още...за кфа връзка говорим чак пък толкоз....не казвам че е невъзможно на тая възраст...ама е малко вероятно...ама тфа са си лични работи.....та няма да ги засягам..айде със здраве и мисли малко повече като правиш нещо.....
Еййййй...Не и разваляй работите на момичето... :mrgreen:

хахах тоя "пи4" си праи базици с мене,за да ме унижава и обижда,мани го ко вика...имам си гаже от 4 дни да,и не се занимавам с други,намерих си свястното мом4е и искам да заклю4ите темата

http://www.picvalley.net/v.php?p=u/35/8657_297.JPG

CuRly_Doll
09-07-2007, 09:56
имам си гаже от 4 дни да,и не се занимавам с други,намерих си свястното мом4е и искам да заклю4ите темата
haha i kvo,sled kato si nameri gadje i vsi4ki stanahaa svestni taka li, a pak dosq ne bqha svestni....off .... :smt011
za 4 dni razbrala,4e e svesten.. :smt005

dinkisa
09-07-2007, 10:05
CuRly Doll от кой клас си-А,Б,В,? а по темата аз съм свестен тъй че има :-D -отивам да бачкам

CuRly_Doll
09-07-2007, 10:13
CuRly Doll от кой клас си-А,Б,В,? а по темата аз съм свестен тъй че има :-D -отивам да бачкам
hahah koq paralelka sam?6to ti? :?

monityY
09-07-2007, 10:14
имам си гаже от 4 дни да,и не се занимавам с други,намерих си свястното мом4е и искам да заклю4ите темата
haha i kvo,sled kato si nameri gadje i vsi4ki stanahaa svestni taka li, a pak dosq ne bqha svestni....off .... :smt011
za 4 dni razbrala,4e e svesten.. :smt005

за твое сведение го познавам най малко от 2 месеца,няма зна4ение 4е ходих от 4 дена,и не съм си променила мнението за мом4етата,спкойно,си4ките са боклуци,и си остават такива,с малки изклю4ения (като моя например) :wink:

CuRly_Doll
09-07-2007, 10:17
dosega ne be6e na tva mnenie :roll: .....i kvo toi 6e ti kaje ai da praim s*x i ti 6e napi6e6 nova tema i 6e kaje6......mi te si4kite sa kreteni
estestveno,4e ima izklu4eniq.....prosto kakto si napisala temata edva li ne sqko edno mom4e e bukluk,bez izklu4eniq....emi ne e taka,mom4etata,koito az poznavam sa svestni,si4kite.....normalno e da iskat s*x se pak sq samo zatva mislq,drug e vaprosat dali ti 6e im go dade6....a moje i da si go napraila i posle da te e zarqzal?

monityY
09-07-2007, 11:16
dosega ne be6e na tva mnenie :roll: .....i kvo toi 6e ti kaje ai da praim s*x i ti 6e napi6e6 nova tema i 6e kaje6......mi te si4kite sa kreteni
estestveno,4e ima izklu4eniq.....prosto kakto si napisala temata edva li ne sqko edno mom4e e bukluk,bez izklu4eniq....emi ne e taka,mom4etata,koito az poznavam sa svestni,si4kite.....normalno e da iskat s*x se pak sq samo zatva mislq,drug e vaprosat dali ti 6e im go dade6....a moje i da si go napraila i posle da te e zarqzal?

кфо да съм праила секс ли?не казах за си4ки мом4ета 4е са боклуци,казах 4е има малки изклю4ения,ама ме изкарвате неграмотна,а вие колко можете да 4етете е друг въпрос

Erica
09-07-2007, 12:51
имам си гаже от 4 дни да,и не се занимавам с други,намерих си свястното мом4е и искам да заклю4ите темата
haha i kvo,sled kato si nameri gadje i vsi4ki stanahaa svestni taka li, a pak dosq ne bqha svestni....off .... :smt011
za 4 dni razbrala,4e e svesten.. :smt005

за твое сведение го познавам най малко от 2 месеца,няма зна4ение 4е ходих от 4 дена,и не съм си променила мнението за мом4етата,спкойно,си4ките са боклуци,и си остават такива,с малки изклю4ения (като моя например) :wink:

Тук твърдиш,че всички са боклуци.


кфо да съм праила секс ли?не казах за си4ки мом4ета 4е са боклуци,казах 4е има малки изклю4ения,ама ме изкарвате неграмотна,а вие колко можете да 4етете е друг въпрос

:?: :?: :?: а сега изкарваш нас неграмотни :?: :?: :?:

И после що се бъзикали хората с тебе...

monityY
09-07-2007, 13:13
имам си гаже от 4 дни да,и не се занимавам с други,намерих си свястното мом4е и искам да заклю4ите темата
haha i kvo,sled kato si nameri gadje i vsi4ki stanahaa svestni taka li, a pak dosq ne bqha svestni....off .... :smt011
za 4 dni razbrala,4e e svesten.. :smt005

за твое сведение го познавам най малко от 2 месеца,няма зна4ение 4е ходих от 4 дена,и не съм си променила мнението за мом4етата,спкойно,си4ките са боклуци,и си остават такива,с малки изклю4ения (като моя например) :wink:

Тук твърдиш,че всички са боклуци.





кфо да съм праила секс ли?не казах за си4ки мом4ета 4е са боклуци,казах 4е има малки изклю4ения,ама ме изкарвате неграмотна,а вие колко можете да 4етете е друг въпрос

:?: :?: :?: а сега изкарваш нас неграмотни :?: :?: :?:
И после що се бъзикали хората с тебе...


а на тебе приятно ли 6те ти е с тебе да се базикат бе?я се замисли малко?по горе казвам 4е вси4ки са боклуци с малки изклю4ения,пак се праи6 на сляпа...

Fagile
09-07-2007, 13:34
ooo ima ima :smt007

drozila
09-07-2007, 13:39
ooo ima ima :smt007\
da ima ama sa mnoo malko. tuka seki vika az sam svesten da be, to seki kazva taka i kvo nakraq nai-golemiq tupak

woshata
09-07-2007, 13:57
ooo ima ima :smt007\
da ima ama sa mnoo malko. tuka seki vika az sam svesten da be, to seki kazva taka i kvo nakraq nai-golemiq tupakда бе точно така е :!: место да се изтъквате докажете че сте свесни..ама повечето не могат нали?защо ли.... :-$

Fagile
09-07-2007, 14:13
ooo ima ima :smt007\
da ima ama sa mnoo malko. tuka seki vika az sam svesten da be, to seki kazva taka i kvo nakraq nai-golemiq tupak

prava si mila... ama ima. samo trqbva da se ogleda6

StRanGe_tEdDy`bEaR
09-07-2007, 15:46
Има! И свястното момче за едно момиче е неговата половинка.. ако я намери значи е намерила подходящото "свястно" момче...
Но за мен такова още не се е намерило... :lol:

demons_of_my_soul
09-07-2007, 15:47
е ка пък да няма... Ей ме мен, аз съм идеален за всяка :)

Fagile
09-07-2007, 16:01
е ка пък да няма... Ей ме мен, аз съм идеален за всяка :)

:D

09-07-2007, 17:09
е ка пък да няма... Ей ме мен, аз съм идеален за всяка :)

ти какво, нещо реклама ? :smt016

09-07-2007, 18:41
Няма

Fagile
09-07-2007, 18:44
Няма

e mb

naMy4Ho_KoTe
09-07-2007, 18:59
Чеки ся... :-$ нали си с някой от 4 дни....пише ти го на подписа....току-що писах и пост по темата "Обичам те Мони.."...от някъф пич за теб :-k Кфо става тука ся....Ми тоя дет си с него от 4 дни как мислиш ще реагира като прочете тая тема... [-( Мисли малко... [-( А и си на 14 още...за кфа връзка говорим чак пък толкоз....не казвам че е невъзможно на тая възраст...ама е малко вероятно...ама тфа са си лични работи.....та няма да ги засягам..айде със здраве и мисли малко повече като правиш нещо.....
Еййййй...Не и разваляй работите на момичето... :mrgreen:

хахах тоя "пи4" си праи базици с мене,за да ме унижава и обижда,мани го ко вика...имам си гаже от 4 дни да,и не се занимавам с други,намерих си свястното мом4е и искам да заклю4ите темата

Ами айди честито :-({|=. Едва на 14 години си и успя само за 4 дни да разбереш,че си намерила истинския...да ти се неначуди човек

Дам, да се неначуди човек. Намери кой докато я ебе да и шепне сонетите на Шекспир и айдеееее, житейската драма, която вълнуваше форума е с хепи енд и няма нужда всички да се занимават с петокласничката. Пъх.


П.П. Плякам майки, трепеш :smt006

naMy4Ho_KoTe
09-07-2007, 19:01
е ка пък да няма... Ей ме мен, аз съм идеален за всяка :)


Нека позная - универсален и мултифункционален като паста за зъби. :smt012

Fagile
09-07-2007, 19:48
е ка пък да няма... Ей ме мен, аз съм идеален за всяка :)


Нека позная - универсален и мултифункционален като паста за зъби. :smt012

ili nqkoe tupo futbolist4e

neverand
09-07-2007, 19:54
има,ако го намериш

LizZz
09-07-2007, 20:29
има,ако го намериш :wink:

^^^БоГинЯ^^^
09-07-2007, 20:31
има ест ,само 4е в някои слу4аи те попадат на "несвестни" моми4ета..

09-07-2007, 20:36
Аз съм свесно момче нито пия нито пиша само по жени хода :-D

LizZz
09-07-2007, 20:36
има ест ,само 4е в някои слу4аи те попадат на "несвестни" моми4ета..
И тези момчета,ако са наистина свестни ги зарязват :wink:

eu.hyricane
09-07-2007, 20:38
nastoqvam za opredelenie na "svesten"..
razbira se vseki ima razli4no talkuvane na podobni dumi , neka 4uq va6eto mnenie *individualno

Fagile
09-07-2007, 21:18
nastoqvam za opredelenie na "svesten"..
razbira se vseki ima razli4no talkuvane na podobni dumi , neka 4uq va6eto mnenie *individualno
emi idealni nqma! nqma i princove, no ima mom4eta... (ne znam kolko sa., no znam sas sigurnost za 1) koito te karat da se 4uvstva6 specialna, edinstvena, cenna i kato princesa... tva e svqstno mom4e za men! No mn si prav za vs tova e razli4no... Mb trqbva da e temata IMA LI NEPORO4NI MOM4ETa E vig tva ve4e e dr tema :-D :D

Escarina
09-07-2007, 23:36
Има.Както има и десетки теми със същото заглавие.

Ou7taControL
09-08-2007, 01:40
:arrow: Ima svqstni mom4eta... ima takiva, koito sa gotovi da napravqt vsi4ko za teb, dori da dadat jivota si za teb, ima takiva, na koito ne im puka samo za sex a za istinska lubof, takiva, koito se saobrazqvat s priqtelkite si i NE IZNEVERQVAT... i moita lubof e takav :smt007 ... no za jalost takiva mom4eta se sre6tat mn rqdko i daje ve4e sa na iz4ezvane... :(

09-08-2007, 04:31
ууу ти ме плашиш..трябва ли пък чак живота? :lol:

eu.hyricane
09-08-2007, 04:43
:arrow: Ima svqstni mom4eta... ima takiva, koito sa gotovi da napravqt vsi4ko za teb, dori da dadat jivota si za teb, ima takiva, na koito ne im puka samo za sex a za istinska lubof, takiva, koito se saobrazqvat s priqtelkite si i NE IZNEVERQVAT... i moita lubof e takav :smt007 ... no za jalost takiva mom4eta se sre6tat mn rqdko i daje ve4e sa na iz4ezvane... :(
tova spored teb e "svesten" :/.. ne asociira6 li dumata po-skoro sys "zadovolitelen", "sredna rabota".. bi trqbvalo, za6toto to4no tova e svesten.. vie 2te opisahte mom4eto na me4tite si xD ... nz dali pri vsi4ki e taka, no naposledak vsi4ki momi4eta sa dosta vziskatelni i kaprizni, v sledstvie koeto obvinqvat mom4etata, 4e ne otgovarqt na o4akvaniqta im :P

monityY
09-08-2007, 06:04
бях дала определението си за свестен,но запо4наха много нападки и по добре бе6е да го изтрия ;)

demons_of_my_soul
09-08-2007, 06:10
е ка пък да няма... Ей ме мен, аз съм идеален за всяка :)


Нека позная - универсален и мултифункционален като паста за зъби. :smt012

ili nqkoe tupo futbolist4e

Не съм футболистче, по скоро съм като паста за зъби, свеж с готин фкус.... 8)
(майтап да става)

Fagile
09-08-2007, 06:45
е ка пък да няма... Ей ме мен, аз съм идеален за всяка :)


Нека позная - универсален и мултифункционален като паста за зъби. :smt012

ili nqkoe tupo futbolist4e

Не съм футболистче, по скоро съм като паста за зъби, свеж с готин фкус.... 8)
(майтап да става)

hahahah dobre...

LO6IQ
09-08-2007, 07:16
:arrow: Да , има .

Mitizaro
09-08-2007, 07:22
Кво обява ли си пускаш? "търся си така нареченото свястно момче- ако някой се чуфства такъф иска ли да поспамим малко заедно в темата? " ](*,) ](*,)

ne puskam obqva,mn dobre znam 4e tfa ne e sait za zapoznanstva,prosto iskah da vi spodelq,i a pitam dali poznavate takiva mom4eta i dali mislite 4e se o6te ima takiva,no 6tom 6te se zaqjdame.. po dobre ne pi6ete ni6to a zaklq4ete temata :|

Ебати и смислената тема. "Дали познавате такива" - и ся всеки тука се мята на лафче да си търка задника с останалите.
Ако бях мод - всичките шибани темички да съм ги локнал.
То това от "тийн форум" е станало "тийн кочина". :smt011

LizZz
09-08-2007, 07:40
Кво обява ли си пускаш? "търся си така нареченото свястно момче- ако някой се чуфства такъф иска ли да поспамим малко заедно в темата? " ](*,) ](*,)

ne puskam obqva,mn dobre znam 4e tfa ne e sait za zapoznanstva,prosto iskah da vi spodelq,i a pitam dali poznavate takiva mom4eta i dali mislite 4e se o6te ima takiva,no 6tom 6te se zaqjdame.. po dobre ne pi6ete ni6to a zaklq4ete temata :|

Ебати и смислената тема. "Дали познавате такива" - и ся всеки тука се мята на лафче да си търка задника с останалите.
Ако бях мод - всичките шибани темички да съм ги локнал.
То това от "тийн форум" е станало "тийн кочина". :smt011
Нещо такова... :?

eu.hyricane
09-08-2007, 07:46
vse edno pita6 kakav e smisala na jivota.. ima smisal, no za vseki e razli4en..

LizZz
09-08-2007, 08:20
vse edno pita6 kakav e smisala na jivota.. ima smisal, no za vseki e razli4en..
Нещо такова :lol: :lol: :lol:

eu.hyricane
09-08-2007, 08:21
vse edno pita6 kakav e smisala na jivota.. ima smisal, no za vseki e razli4en..
Нещо такова :lol: :lol: :lol:xD

choco dick
09-08-2007, 09:01
аз съм свестен :roll:

LizZz
09-08-2007, 09:02
аз съм свестен :roll:
Тряя да го докажеш! :idea:

S_L_A_D_U_R_K_A
09-08-2007, 09:03
Може да има ама все още не съм намерила такъв :-k

09-08-2007, 09:03
batko ti en4o e svqsten 4ovek

choco dick
09-08-2007, 09:04
снимка и автобиография ли искаш да ти пратя. на който е нужно го показвам. тук изтъквам.