PDA

View Full Version : Как да подрани цикъла ми?



08-17-2007, 12:12
Здравейте. Очертава се на 15 септември да ми е дошло точно и ще ме боли и ще е ад. Искам да стане така, че да ми дойде около 8-9 и да мине :roll: Как ще стане? Не искам много да си прекарвам организма? И другото, което е - по колко витамин С да пия, за да ми е по-слаб?

loshokote
08-17-2007, 12:16
Не съм чувала, да накараш цикъла си да дойде по рано =D> Едва ли може :lol: А и кво те бърка, че ще ти дойде на 15, кво толкова ще правиш [-(

08-17-2007, 12:20
Ново училище, нов клас и болящ корем с превръзка, която се страхуваш да не протече и да те запомнят по тоя гаден начин :x

Kisses_P
08-17-2007, 12:27
Аз пиях 3 сутрин и 3 вечер и ми беше по-слабо,но при вскеи е различно.

loshokote
08-17-2007, 12:30
Ами преди да тръгнеш за даскало, си смени превръззката, независино кога преди това си я сменяла и сложи с повече капки(например ако използваш normal, си сложи super) Мен ми се случи миналата или по миналата година да съм в цикъл на 15, и мен ме беше страх, ама нищо не стана. Това дет си го мислиш са излишни притеснения, спокс нищо няма да стане, а и от личен опит знам, че колкото повече си милиш, че ще протече, то наистина ще стане(звучи тъпо, но си е истина :lol: )

foreverr
08-17-2007, 13:24
neznam , no na men li4no vitamin C ne mi deistva za da mi e po slabo i ne mi deistva i za da mi podrani prsto idi v aptekata i pitai za hap4eta za podranqvane na cikala i gi pii :wink:

morgana
08-17-2007, 18:28
neznam , no na men li4no vitamin C ne mi deistva za da mi e po slabo i ne mi deistva i za da mi podrani prsto idi v aptekata i pitai za hap4eta za podranqvane na cikala i gi pii :wink:

Мацко хапчетата за отлагане на цикъла за щяло и нещяло. Ся извинявай ама за един 15 ако ще си го отлагаш - на морето ако ти дойде к'во ще правиш? Иначе има такива хапчета, но за да имат ефект трябва гинеколог да ти каже по каква точно схема да ги пиеш и кой точно вид е подходящ за теб. Недей според мене пи заради един 15ти. [-X

08-17-2007, 18:41
В една друга тема съвсем наскоро пишеше, за да ти дойде по-рано да пиеш мляко с канела (много е странно и нелогично, но имаше отзиви, че действало).

Послушай lo6o`ko7e, а за да не те боли корема пий хапчета (от тези специалните) и аз лично, ако толкова много се притеснявах щях да си сложа един тампон (нормален, но може и мини) и една голяма превръзка (нощна). Пък и все пак отиваш в училище - там ще има тоалетна и всичко ще продължи не повече от 2 часа.

foreverr
08-17-2007, 19:05
4uvala sam za aspirin , no az na takiva gluposti ne vqrvam za6toto samprobvala i pone na men ne mi deistvat 4esno

Forest_girl
08-17-2007, 19:07
Незнам как да ти дойде по-рано, но ако испиеш преди да трйгнеш от вас 6хапчета витамин С, ще ти е слаб. Обаче и аз мисля, че няма за какво да се притесняваш! :wink:

foreverr
08-17-2007, 19:44
priami cikala si i ne se tra6kai po dobre ne se trovi s razni hap4eta izli6no [-X :wink:

foreverr
08-17-2007, 19:48
a i zabravih da kaja slednoto-znam 4e ne iska6 da si v cikal za6toto sigorno po4va6 daskalo,no po tvoq princip na mislene vinagi kat si na daskalo li 6a zima6 hap4eta predi da ti doide???Abe macka kvo si se zavaikala cikala e ne6to normalno i v daskalo nikoi nqma da zabeleji 4e si v cikal e ako ne se iacapa6 de no apak ako se izcapa6 ne e tolkova stra6no sigorno si se izcapvala i znae6 :mrgreen: :wink:

alkobalko
08-17-2007, 19:48
Просто си сложи превръзка преди да тръгнеш. Ти няма да изкараш цял ден там, максимум 2 часа. А това за витамин С, на някои действа, на други не.