PDA

View Full Version : За дрехите на момичето



Катеричка***
08-17-2007, 13:00
ВЪПРОС КЪМ МОМЧЕТАТА:
Ако едно момиче има хубави дрехи,но не е често с различни,но дрехите й са чисти разбира се, ще ви стане ли безинтересна? Защото човек не винаги може да си купува нещо ново всеки месец,да кажем, а при момчетата е по-друго! За момичетата е прието да са по-нагласени докато момчето една фланелка и някакъв вид панталони и готово! O:)

w0sh
08-17-2007, 13:09
МИ не ма гадноо е че кат не сменяш рехи изглежаш... нечистоплътен затфа е по-хубаво поне за секи дет през седмицата по 1 фанела и на 2 дни едни гащи баш в нормите си е.

korata
08-17-2007, 13:18
ми кофти е .... чесно казано но има ги и такива.....

Treselle_s
08-17-2007, 13:20
Мииии незнам малко кофти е с едни и същи дрехи .... :mrgreen:

катеричка***
08-17-2007, 13:24
Е не едни и същи,ама като я вижда 2 седмици всеки ден и вече горе долу да й знае всичките дрехи!

Treselle_s
08-17-2007, 13:29
Ми да си купи нови......сега и без това има намаления---> :smt005

08-17-2007, 13:32
Е тя ще си купи,ама след няколко седмици пак ще са остарели! :smt005

[B]a[N]D[i]T[k]a
08-17-2007, 14:13
[b]въх по този въпрос много мои познати са малко комплексирани.. преди и аз бях.. сега не ми пука особено.. като искам да си купя нещо си събирам парички и... такам :) а иначе нищо не мисля за тези момичета :)

Spox_
08-17-2007, 14:17
Oo kofti s edni i sisthi flanelki...osobeno prez lqtoto..pf :|

mechtaq_za_teb
08-17-2007, 14:27
Незнам..не прави добро впечатление.Все пак поне блузките трябва да се сменят,особено през лятото.

sladkish_14
08-17-2007, 14:28
Еми то зависи както и от момичето,така и от финансовото състояние на родителите му! :-k Аз лично мисля,че ако няма възможност не трябва да се смеем и подиграваме!Тогава вината не е в момичето и няма нищо лошо,наистина не е хубаво,ама живота е такъв...на някой дава,на други не!А,ако момичето има пари и въпреки това е с едни и същи дрехи :-k наистина можем да се присмеем за немърливостта....Имаче общо взето ти какво искаш разбира се че за 2 седмици ще научи гардероба ти :roll: и 10 1ифта дънки да имаш седмицата е 14 дена....затова че неизбежно е и няма нищо срамно,да не би пък момчетата да имат много дрехи :-D и те са едни...... :-D

sladkish_14
08-17-2007, 14:32
и 10 1ифта дънки да имаш седмицата е 14 дена....


Поправям се 10 чифта* и седмицата е 7 дена,ама 2 седмици са 14 дена :-D :oops: Извинявам се пак за объркването

Madness
08-17-2007, 14:38
Пфффф...
Замисляли сте се,че може да има причини?
В крайна сметка ако не мирише на пот,ебати къв е проблема?

marley
08-17-2007, 14:44
kato mom4e bih kazal 4e nie ne obru6tame 4aaaaaaaak takova vnimanie na drehite 4e da iziskvame seki den s razli4ni.sega...hubavo e da ne vurti6 2 pantalona i 2 bluzi vseki den no...

карагьоз
08-17-2007, 14:49
До сега никога не съм обръщал внимание дадено момиче в кой ден с какви дрехи е.И цяла седмица да е със същите дрехи може и да не обърна внимание...стига да са чисти де :lol:

AFT
08-17-2007, 14:57
Ъ?! Щом са и чисти дрехите, какво значение има, че носи едни и същи? Да не излизаш с хората само заради дрехите им? Омфг ... Може пък да няма пари всеки ден да си купува нови дрешки или пък тези да и харесват и затова само тях да ги носи. Може пък и да си купува едни и същи дрехи. Но какво значение има? Ако иска и гола може да върви ...

Grizelda
08-17-2007, 15:10
Run naked and u`ll be happy !!!

sladko_dete
08-17-2007, 15:56
Нали знаеш, че има една поговорка: "По дрехите посрещат, по ума изпращат", така че... :wink:
Но все пак мисля че не е много приятно да си постоянно с едни и същи дрехи, въпрос на хигиена.Ако вашите нямат възможност да ти купуват много дрехи можеш да си събираш парички от празниците, стипендии, ако работиш нещо, повече да пестиш и така.Аз така правя и имам бая парцалки :wink:

BrokenInnocence
08-17-2007, 16:46
Ако момче не ти обърне внимание само защото не си купуваш нови дрехи всеки ден, да знаеш, че по- скоро си пада по други момчета. Ако си мислиш, че те пък чак толкова забелязват... А и в крайна сметка с 5 блузи и 3 чифта дънки и могат да се направят цял куп различни комбинации. Важното е дрехите да са чисти и това е, не е нужен гардероб с размерите на LA.

08-17-2007, 17:32
мамка му, ще стане оффтопик, но като четох тази тема се седих, че имах едно гадже което постоянно ходеше с един суитчър с някакви черепи, метъл гъзария, разбирайте :lol: (или блуза, не помня добре)... в смисъл, само и единствено с него. та по едно време си мислих - "мойто "мило" или нещо не е добре, или....абе, не, не е добре." :lol: :lol: :lol: :lol: беше странно - купчина дрехи в средата на стаята, а се мъкнеше само с този :-k но както и да е.

по темата - може аз да бъркам, но не мисля, че момчетата тръгват с някое момиче, за да имат нагледни уроци по дамска мода... :mrgreen:

08-17-2007, 17:45
Stranna tema zamislih se kolko drehi imam :D logikata e 4e kogato se svalq6 s mom4e vseki put se pravi6 na razli4na i se glasi6. kato sviknete ve4e edin s drug i se vijdate vseki den prosto nqma kak da ne si znaete garderoba. ama egati tva kvo zna4enie :D

teenage_drama_queen
08-17-2007, 17:47
Ъ?! Щом са и чисти дрехите, какво значение има, че носи едни и същи? Да не излизаш с хората само заради дрехите им? Омфг ... Може пък да няма пари всеки ден да си купува нови дрешки или пък тези да и харесват и затова само тях да ги носи. Може пък и да си купува едни и същи дрехи. Но какво значение има? Ако иска и гола може да върви ...


Suglasna sum !!! :D


и аз


ПП:Хора не четете ли момичето каза, "ако дрехите са чисти" :smt012 много ясно че на никой няма да му е приятно да гледа нечистоплътен човек :-s

08-17-2007, 17:59
epa ako ne e omazan 4oveka (bez zna4enie mom4e ili momi4e) kfo zna4enie ima, 4e te drehite imat mnogo prilojeniq, da te identificirat s grupa hora s tfoite vijdaniq, da pokazvat haraktera ti, subkulturata koqto predstavlqvash. I naposledak da pokaat finansovoto ti polojenie (Dree mi na k**a 4e sa mi e za 100 leva desniq 4epik, kato pone oshte 3-ma sa s takiva)
Drehite nemat zna4enie, osven ako ne si kat shopar olioan s sekfi gnqzove i ako ne smardish na razgonen por vdovec.

Treselle_s
08-17-2007, 18:04
epa ako ne e omazan 4oveka (bez zna4enie mom4e ili momi4e) kfo zna4enie ima, 4e te drehite imat mnogo prilojeniq, da te identificirat s grupa hora s tfoite vijdaniq, da pokazvat haraktera ti, subkulturata koqto predstavlqvash. I naposledak da pokaat finansovoto ti polojenie (Dree mi na k**a 4e sa mi e za 100 leva desniq 4epik, kato pone oshte 3-ma sa s takiva)
Drehite nemat zna4enie, osven ako ne si kat shopar olioan s sekfi gnqzove i ako ne smardish na razgonen por vdovec.
сори но нещо имаш проблеми с правилния български... :-D

kameliqbaby
08-17-2007, 18:08
kofti e.Ama dano pone ga6tite da si gi smenq 4esto.

08-17-2007, 18:14
за секи дет през седмицата по 1 фанела и на 2 дни едни гащи баш в нормите си е.
Нормално е всеки ден с нова (може би и чиста) тениска и през два дни чисто бельо?

koalka
08-17-2007, 18:14
E, добре, замисли се-дрехите ли те правят интересна?

Treselle_s
08-17-2007, 18:18
Не,но са важна част от добрия и поддържан външен вид на човека! :-D [/list]

ражур
08-17-2007, 18:53
И какво от това,че ходиш с едно и също,това си е твоя работа как се носиш.И това момче,което се опитваш да впечатлиш трябва да зле,ако не те хареса само заради дрехите.

Dead`Paladin
08-17-2007, 18:53
има ли значение колко често си сменя дрехите....важното е да чистоплътна....

BlueMushroom
08-17-2007, 19:12
emi i moq garderob ne se puka po shevovete ama si pravq razlichni kombinacii...i drehite sa vajni ama chak puk tolkova da se kompleksirash..puk i zamisli se malko ne moje vashte da pruskat vsekim den ludi pari za drehi

find_m3
08-17-2007, 19:35
Еми ако няма възможност нищо лошо няма.Ама да си купуваш блуза на някоя прехвалена марка и само за да видят кво пише на блузата да я носиш непрекъснато си е селяния.Имам един познат дет си купил тениска на БЪРТЪН и са нема сваляне само тва носи ....почти де

fantasigirl
08-17-2007, 21:56
Drehite ne sa vsi4ko.Ne vseki ima vuzmojnosti za novi i hubavi razli4ni dehi za vseki den.I moga da kaja 4e za nai blizkite mi priqteli drehite nqmat koi znae kakvo zna4enie,vajen e samiq 4ovek i haraktera mu.

nofi
08-17-2007, 22:22
Ми да си купи нови......сега и без това има намаления---> :smt005
Нали тва ти обясни човека! Няма възможност!

AdisH
08-18-2007, 00:04
аз не съм момче, ама си мисля, че поне за нормалните хора не е важен само външния вид, дрехите и тн. ... нз сигурно се бъркам, щом толкова мн момчета се водят по външния вид де ама се пак хах тряяше да споделя моето мнение :-D

_Imaginary_girl_
08-18-2007, 02:19
Емиии ...зависи,колко често ги сменяш по-точно :-k
Хубаво е да разнообразяваш..че с едни и същи,пък
и в жегата ..требва да се перат :mrgreen:

~sweet_girl_th~
08-18-2007, 06:45
Ами аз сега през жегите всеки ден съм с различни дрехи.Просто имам много дрехи и трябва да ги нося.А имамм съученички,които бельото не си сменят няколко дни... :-& :smt012