PDA

View Full Version : аз още го харесвам...



tayni4ka
08-17-2007, 13:37
zna4i az sum 8 klas i za pruv put se vliubih istinski i imah gadje.. No toi e s 2 godini po maluk ot men .. e na men tva ne mi pre4i, nito puk na nego.. samo horata imat dulgi ezici no az ne im iskam mnenieto.. i taka.. priznah mu 4e go haresvam, toi su6to kaza 4e me haresva i mi predloji i az prieh.. no nikoga ne sum se celuvala s ezik, ne sum sigurna 4e 6te moga.. i sled kato trugnahme toi nqkolko puti me pita dali sum gotova da se celuvame i kogato sum gotova da mu kaja.. no men me be6e sram i taka i ne mu kazah 4e sum gotova, a i ne bqh.. no posle skusahme za6toto edin priqtel mi kaza 4e toi ve4e ne me obi4al mai za6toto ne sme se celuvali i az si pomislih 4e 6tom ne me haresva nqma smisul da hodim zaedno i skusah s nego.. posle se karahme, obijdahme se i sled kato az go obi4ah ne iskah da se obijdame i da se karahme i otidoh da se sdobrim.. sdobrihme se kato priqteli no az mn go obi4am i ne iskam da sme samo priqteli.. no ne sum govorila s nego da stanem otnovo gadjeta za6toto neznam dali toi 6te iska puk i da stanem gadjeta mislq 4e ne sum gotova da se celunem za6toto mn sum sramejliva.. su6to taka ne sum sigurna 4e i toi izpitva su6toto, koeto izpitvam i az kum nego..i nz molq vi daite mi nqkakuv suvet ili prosto si napi6ete mnenieto.. :(

Moderated by [B]a[N]D[i]T[k]a
7 точка от правилника!

InLovE_91_f
08-17-2007, 13:45
:-s сложно........така значи според мен момче което наистина те харесва, а не е просто ей така с теб няма да спре да те харесва защото не си готова да се целуваш с него :!:
1. не вярвай на всеки и на всичко, което ти казват за него защото ще направиш голяма грешка
2. говори с него и му обясни че не си се целувала и затова не искаш и го помоли да изчака известно време докато се почувстваш готова

и май е тва :-k Успех :wink: O:)

Treselle_s
08-17-2007, 13:46
детска му работа... :roll:

thefreak
08-17-2007, 13:52
Тук да не е заменена думата, секс с целуване, че нещо не намирам смисъла иначе...
Да.. определено детска му работа...

Erica
08-17-2007, 13:58
ай немам думи :roll:

BaByLisS
08-17-2007, 14:02
Eми след като не си сигурна в чувствата му към теб , не си длъжна да правиш каквото било с него .. Явно за него си била поредната .. От разказа ти разбрах , че момчето е едва 6-ти клас .. Според мене на него изобщо не му е ясно понятието любов .. Така че мацка намери си някой , който наистина заслужава твоята любов .. Успех от мен :smt006

guestttttttttt
08-17-2007, 14:04
abe...kato ste 8 klas tva ne pravili 16 godini...?!?!wtf na 15-16 godini se predpolaga 4e ste izvur6vali tova ina4e tolkova slojno ne6to kato celuvane...boje

Erica
08-17-2007, 14:06
Eми след като не си сигурна в чувствата му към теб , не си длъжна да правиш каквото било с него .. Явно за него си била поредната .. От разказа ти разбрах , че момчето е едва 6-ти клас .. Според мене на него изобщо не му е ясно понятието любов .. Така че мацка намери си някой , който наистина заслужава твоята любов .. Успех от мен :smt006

Поредната?
Това звучи много странна като се има в предвит нейния раказ...поредната за разходка ли?Незнам ама тука за ква любов се говори не ми е много ясно...
както другите се изразиха детска му работа... :roll:

[B]a[N]D[i]T[k]a
08-17-2007, 14:09
ах.. хората на годините ти какви неща освен целувки правят.. цц :lol: а момчето е едва 6 клас... съмнявам се да те обича наистина.. по добре си намери някои друг които наистина ще те обича и цени така както ти искаш... а и какво си харесвала в него? нали знаеш че момчетата по бавно порасват ии в общи линии акъла му още сигурно е на 5-класник.... :-k

08-17-2007, 14:36
a[N]D[i]T[k]a]ах.. хората на годините ти какви неща освен целувки правят.. цц :lol: а момчето е едва 6 клас... съмнявам се да те обича наистина.. по добре си намери някои друг които наистина ще те обича и цени така както ти искаш... а и какво си харесвала в него? нали знаеш че момчетата по бавно порасват ии в общи линии акъла му още сигурно е на 5-класник.... :-k

moje bi naistina mom4etata po bavno rastat no toi makar 4e e 6 klas mu e mn golqm i ima sperma ve4ii

BaByLisS
08-17-2007, 14:43
Ахх .. Тва , че му е голям и има сперма вече не му пречи да мисли като третокласник .. :smt005

sladkish_14
08-17-2007, 14:47
Охххх ти как си?Първо вече си голям човек на 15 или 16 :roll: както някой казаха " хората на годините ти какви неща освен целувки правят.."та ти още не си се престрашила да се целуваш и как така реши да тръгнеш с 11-12 годишен :roll: ?Моя съвет е да спреш с тая глупост,намери си гилямо момче за твоята възраст,което според мойте мисления :-D ще рече 17-18 нека той те научи на всичко..Не се излгаи с тоя "пиклю"

thefreak
08-17-2007, 14:51
a[N]D[i]T[k]a]ах.. хората на годините ти какви неща освен целувки правят.. цц :lol: а момчето е едва 6 клас... съмнявам се да те обича наистина.. по добре си намери някои друг които наистина ще те обича и цени така както ти искаш... а и какво си харесвала в него? нали знаеш че момчетата по бавно порасват ии в общи линии акъла му още сигурно е на 5-класник.... :-k

moje bi naistina mom4etata po bavno rastat no toi makar 4e e 6 klas mu e mn golqm i ima sperma ve4ii
Да бе има сперма, а аз съм трамвай....

Treselle_s
08-17-2007, 14:51
Абе и вас човек не може да ви разбере....Ако някое момиче пусне тема,как е "хлътнало" по някой батко....и веднага почвате да му се нахвърляте...тука е обратното -сега и казвате да си намери някой 17 -18 годишен...и как може да е на 15 и да не се е целувала..... Просто и вие нямате обособено мнение..затова не и даваите съвети,които няма да са и от полза....Айде живейте :arrow:

sladko_dete
08-17-2007, 16:21
И аз имах гадже в детската градина :smt005 :smt005 :smt005

08-17-2007, 16:51
zna4i az sum 8 klas i za pruv put se vliubih istinski i imah gadje.. No toi e s 2 godini po maluk ot men .. e na men tva ne mi pre4i, nito puk na nego.. samo horata imat dulgi ezici no az ne im iskam mnenieto.. i taka.. priznah mu 4e go haresvam, toi su6to kaza 4e me haresva i mi predloji i az prieh.. no nikoga ne sum se celuvala s ezik, ne sum sigurna 4e 6te moga.. i sled kato trugnahme toi nqkolko puti me pita dali sum gotova da se celuvame i kogato sum gotova da mu kaja.. no men me be6e sram i taka i ne mu kazah 4e sum gotova, a i ne bqh.. no posle skusahme za6toto edin priqtel mi kaza 4e toi ve4e ne me obi4al mai za6toto ne sme se celuvali i az si pomislih 4e 6tom ne me haresva nqma smisul da hodim zaedno i skusah s nego.. posle se karahme, obijdahme se i sled kato az go obi4ah ne iskah da se obijdame i da se karahme i otidoh da se sdobrim.. sdobrihme se kato priqteli no az mn go obi4am i ne iskam da sme samo priqteli.. no ne sum govorila s nego da stanem otnovo gadjeta za6toto neznam dali toi 6te iska puk i da stanem gadjeta mislq 4e ne sum gotova da se celunem za6toto mn sum sramejliva.. su6to taka ne sum sigurna 4e i toi izpitva su6toto, koeto izpitvam i az kum nego..i nz molq vi daite mi nqkakuv suvet ili prosto si napi6ete mnenieto.. :(

Moderated by [B]a[N]D[i]T[k]a
7 точка от правилника!


samy da ti kaja 4e nqma ni6to slojno v cleuvaneto i ni6to sramno... tova si e ne6to suvsem 4ove6ko s koeto trqbva da svikne6,ako iska6 da ima6 nqkakva vruzka.. 6tom ot tfa te e sram kfo ostava kato dodie vreme da pravi6 sex ? #-o ... i ne trqbva da se vliqe6 ot mnenieto na drygite okolo tebe,kakto i priqtelite mu :P toi ne e kazal 4e ne te haresva.. moje6e da iz4aka6.. a ne da go kusa6.. nz mn e slojno,ako mu kaje6 4e ve4e si gotova da se celunete moje i da trugnete,ama ve4e moje i da ne te haresva..taka4e ti gubi6 macka.. :smt013 govori s nego,nai dobre!

Obitax
08-17-2007, 16:58
:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 smeh v zalata :smt005 :smt005

08-17-2007, 17:02
Eми след като не си сигурна в чувствата му към теб , не си длъжна да правиш каквото било с него .. Явно за него си била поредната .. От разказа ти разбрах , че момчето е едва 6-ти клас .. Според мене на него изобщо не му е ясно понятието любов .. Така че мацка намери си някой , който наистина заслужава твоята любов .. Успех от мен :smt006

Поредната?
Това звучи много странна като се има в предвит нейния раказ...поредната за разходка ли?Незнам ама тука за ква любов се говори не ми е много ясно...
както другите се изразиха детска му работа... :roll:


btw tfa 4e e 6ti klas i e na 12-13 godini ne go prai piklio.. az su6to sum se vlubvala i to daje v 4,5 klas.. i da vi kaja ne be6e detska rabota a seriozno vlubvane taka4e,nedeite obijdaite mom4eto ;)

Treselle_s
08-17-2007, 17:08
Eми след като не си сигурна в чувствата му към теб , не си длъжна да правиш каквото било с него .. Явно за него си била поредната .. От разказа ти разбрах , че момчето е едва 6-ти клас .. Според мене на него изобщо не му е ясно понятието любов .. Така че мацка намери си някой , който наистина заслужава твоята любов .. Успех от мен :smt006

Поредната?
Това звучи много странна като се има в предвит нейния раказ...поредната за разходка ли?Незнам ама тука за ква любов се говори не ми е много ясно...
както другите се изразиха детска му работа... :roll:


btw tfa 4e e 6ti klas i e na 12-13 godini ne go prai piklio.. az su6to sum se vlubvala i to daje v 4,5 klas.. i da vi kaja ne be6e detska rabota a seriozno vlubvane taka4e,nedeite obijdaite mom4eto ;)

да бе и аз така даже мислихме да се женим :smt005

Erica
08-17-2007, 17:10
Eми след като не си сигурна в чувствата му към теб , не си длъжна да правиш каквото било с него .. Явно за него си била поредната .. От разказа ти разбрах , че момчето е едва 6-ти клас .. Според мене на него изобщо не му е ясно понятието любов .. Така че мацка намери си някой , който наистина заслужава твоята любов .. Успех от мен :smt006

Поредната?
Това звучи много странна като се има в предвит нейния раказ...поредната за разходка ли?Незнам ама тука за ква любов се говори не ми е много ясно...
както другите се изразиха детска му работа... :roll:


btw tfa 4e e 6ti klas i e na 12-13 godini ne go prai piklio.. az su6to sum se vlubvala i to daje v 4,5 klas.. i da vi kaja ne be6e detska rabota a seriozno vlubvane taka4e,nedeite obijdaite mom4eto ;)

Може ли да ми посочиш къде съм обидила някой,щото аз немога да намеря обида към никой в мойте думи :?: :!: 8-[

sladkish_14
08-17-2007, 17:17
Eми след като не си сигурна в чувствата му към теб , не си длъжна да правиш каквото било с него .. Явно за него си била поредната .. От разказа ти разбрах , че момчето е едва 6-ти клас .. Според мене на него изобщо не му е ясно понятието любов .. Така че мацка намери си някой , който наистина заслужава твоята любов .. Успех от мен :smt006

Поредната?
Това звучи много странна като се има в предвит нейния раказ...поредната за разходка ли?Незнам ама тука за ква любов се говори не ми е много ясно...
както другите се изразиха детска му работа... :roll:


btw tfa 4e e 6ti klas i e na 12-13 godini ne go prai piklio.. az su6to sum se vlubvala i to daje v 4,5 klas.. i da vi kaja ne be6e detska rabota a seriozno vlubvane taka4e,nedeite obijdaite mom4eto ;)

да бе и аз така даже мислихме да се женим :smt005

И аз така с моя :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

Treselle_s
08-17-2007, 17:19
Eми след като не си сигурна в чувствата му към теб , не си длъжна да правиш каквото било с него .. Явно за него си била поредната .. От разказа ти разбрах , че момчето е едва 6-ти клас .. Според мене на него изобщо не му е ясно понятието любов .. Така че мацка намери си някой , който наистина заслужава твоята любов .. Успех от мен :smt006

Поредната?
Това звучи много странна като се има в предвит нейния раказ...поредната за разходка ли?Незнам ама тука за ква любов се говори не ми е много ясно...
както другите се изразиха детска му работа... :roll:


btw tfa 4e e 6ti klas i e na 12-13 godini ne go prai piklio.. az su6to sum se vlubvala i to daje v 4,5 klas.. i da vi kaja ne be6e detska rabota a seriozno vlubvane taka4e,nedeite obijdaite mom4eto ;)

да бе и аз така даже мислихме да се женим :smt005

И аз така с моя :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005
:smt082

MayKyTy
08-17-2007, 17:25
Тук да не е заменена думата, секс с целуване, че нещо не намирам смисъла иначе...
Да.. определено детска му работа... :smt023 абсолютнооо !!!

Fery
08-17-2007, 17:37
виж зн колко е трудно да спреш да обичаш неможеш да си го наложиш но моя съвет е че може би не ти трябва това момче то още не разбира какво става около него.......за целувките секи го е било срам в началото но свикваш нали знаеш че в любовта се иска жертви :P една целувка не е страшна стига да е с точния човек но това момче не е за теб.....намери си друг и бъди щастлива с него :wink: :)

VeSinCe
08-20-2007, 12:25
Тва изглежда доста глупаво като се замисли6 :-k Зна4и той е 6-ти клас, а ти си 8-ми и ти си тази дето я е срам да се целуне с него? Мии в това няма ни6то срамно бе нали сте гаджета кво толкова :smt017 Пък и ако наистина не си сигурна в 4увствата му по-добре първо се увери какво изпитва към теб и ако още те харесва се опитай да си го върне6 ...ако не забрай за него..


Иии и двамата мн детско сте постъпили...ти не искала да се целуне6 с него , той пък скъсал с теб щото не си го целувала..пфф :smt011

misito
08-23-2007, 15:39
i pri men e po4ti sa6toto samo deto az sam na 14 a mom4eto koeto me haresva i iksa da me celune e na 17.az po princip ne sam sramejliva no me e strah 4e nqma da mu haresa :cry: a ti go zareji toq i kakto kazvat drugi nameri nqkoi drug,koito pone znae kakvo pravi,za6toto toq ako naistina te haresva nqma6e da skusa s tebe za6toto neiska6 da go ceune6 :!:

bqsna_teenagerka
08-23-2007, 15:43
за ква любов става въпрос скъпа?
мисли6 си 4е 12годи6ен може да те оби4а? ти нв си в ред!