PDA

View Full Version : Малко предложения.



MajeStic
08-17-2007, 15:13
1. Не че има много администратори... май е 1, но все пак. Долу при "Кой е онлайн?" и модераторите и администратора излизат с един и същ цвят( почти ). Аз изобщо не ги различавам.
2. Във "Профил" да се добави място и за "Skype: " ( за тези, които искат да си сложат и такава информация )

пп:
Просто да се възползвам от пуснатата тема... сложете ограничение на аватарите.

~*SILVER*~
08-17-2007, 15:24
1. Не че има много администратори... май е 1, но все пак. Долу при "Кой е онлайн?" и модераторите и администратора излизат с един и същ цвят( почти ). Аз изобщо не ги различавам.
2. Във "Профил" да се добави място и за "Skype: " ( за тези, които искат да си сложат и такава информация )

пп:
Просто да се възползвам от пуснатата тема... сложете ограничение на аватарите.
Добри идеи :) Подкрепям ;)

hamilcar
08-17-2007, 15:27
Искам също така да помоля всички пишещи и четящи форума , ако имат някакви забележки да ми пишат на следния мейл: vladi@investor.bg или на ЛС. Всички мнения и гледни точки ще са добре дошли, за да можем заедно да направим форума полезен за всички

Влади

Ето администратора какво е казал.

Владимир Йорданов
08-17-2007, 16:04
Искам също така да помоля всички пишещи и четящи форума , ако имат някакви забележки да ми пишат на следния мейл: vladi@investor.bg или на ЛС. Всички мнения и гледни точки ще са добре дошли, за да можем заедно да направим форума полезен за всички

Влади

Ето администратора какво е казал.

Thanks xaxo_xixi :)

Влади

deni4kata333
08-17-2007, 22:31
сагласна съм с предложенията особено с тва за аватарите и мисля че и за подписите е наложително защото някои подписи и аватари са колкото екрана все пак.. :-)

ProstoAz
08-18-2007, 00:58
сагласна съм с предложенията особено с тва за аватарите и мисля че и за подписите е наложително защото някои подписи и аватари са колкото екрана все пак.. :-)
Смешно е да се съгласяваш за подписите и аватарите, при положение че твоят подпис е с размер 440х338.

Иначе по темата:
1. Мисля, че не е кой знае какъв проблем и определено цветовете се различават.
2. Добра идея, но няма да умрем и без нея. :wink:

Mooo6no
08-18-2007, 15:51
Аз какво да кажа при положение, че монитора на дядо ми е 21 инча и като отида там всичко отива в лювата половина и е ужасно малко за мен? Трябва заради мен да увеличите размерите на аватарите и подписите. :lol:

Ама това да се случва само когато съм при дядо си, а тук във вкъщи всичко да е с по-малки размери.

ProstoAz
08-18-2007, 15:56
500х500 ми се вижда много. :shock:

Това да не е изложба, за какво ги слагате такива огромни картинки не разбирам...