PDA

View Full Version : Какво бихте си помислили..



gostt
08-17-2007, 17:27
zdraveite vsi4ki...az sum momi4e na 15 i iskam da zadam edin vupros nai-ve4e kum protivopolojniq pol..ako nqkoe momi4e iska neka i to pi6e! :wink:
ta vuprosa mi e takuv-kakvo bixte si posmilili ako nqkoe xubavo momi4e,s 4ar,dobra figura i t.n. ima razli4na pigmentaciq na kojata-beli petunca po rucete primerno..bixte li si pomislili ne6to lo6o ili...zadavam vuprosa za6toto az go imam toq problem i do izvestna stepen me pritesnqva tova dali nqkoi bi se zagledal v men...ne mislq 4e sum grozna ili glupava prosto tova me trevoji! ta ako xaresvate nqkoe momi4e s toq problem bixte li trugnali s neq vupreki tova 4e ima razl pigmentaciq na kojata ili..iskam 4estni otgovori..a ne da kajete ot sujalenie -da i tem podobni...
blagodarq na vsi4ki koito ssa si napravili truda da pro4etat tova vse pak i na tezi koito eventualno sa mi otgovorili :wink:

gostt
08-17-2007, 17:29
iizvinete me ako mqstoto na temata ne e tuk :-s ...no naistina imam nujda ot mneniqta vi...

AFT
08-17-2007, 17:32
Момиче съм, но все пак ще отговоря. Виждала съм хора с подобен проблем, но никога не съм го коментирала. Ако много харесвам някой, няма да го оставя или да променя държанието си към него само заради кожата му. Той няма вина за това и няма смисъл да го "наказват". Накратко - не, няма никакво значение за мен каква ще му е кожата. :wink:

Treselle_s
08-17-2007, 17:33
Ъ ми ходи на дерматолог..Не вярвам да е нещо,което не може да оправиш.Не може да си перфектна...Момчетата най-малко в тва ще се загледат повярвай ми :wink: Иначе кожата наистина е много важна за една жена...Така че постарай се...И междудругото темата не е за тук :arrow: :roll:

08-17-2007, 17:39
Ъ ми ходи на дерматолог..Не вярвам да е нещо,което не може да оправиш.Не може да си перфектна...Момчетата най-малко в тва ще се загледат повярвай ми :wink: Иначе кожата наистина е много важна за една жена...Така че постарай се...И междудругото темата не е за тук :arrow: :roll:
ми ходила съм на хиляди лекари и много неща съм изпробвала ,но лично за витилигото-никога не се знае дали ще се оправи или не...няма гаранции...а след като досега не съм се оправила(от 4-5 години съм така и аз весе че отчайвам)..а за мястото на темата пак се извинявам

08-17-2007, 17:39
Ъ ми ходи на дерматолог..Не вярвам да е нещо,което не може да оправиш.Не може да си перфектна...Момчетата най-малко в тва ще се загледат повярвай ми :wink: Иначе кожата наистина е много важна за една жена...Така че постарай се...И междудругото темата не е за тук :arrow: :roll:
ми ходила съм на хиляди лекари и много неща съм изпробвала ,но лично за витилигото-никога не се знае дали ще се оправи или не...няма гаранции...а след като досега не съм се оправила(от 4-5 години съм така и аз весе че отчайвам)..а за мястото на темата пак се извинявам

08-17-2007, 17:39
Ъ ми ходи на дерматолог..Не вярвам да е нещо,което не може да оправиш.Не може да си перфектна...Момчетата най-малко в тва ще се загледат повярвай ми :wink: Иначе кожата наистина е много важна за една жена...Така че постарай се...И междудругото темата не е за тук :arrow: :roll:
ми ходила съм на хиляди лекари и много неща съм изпробвала ,но лично за витилигото-никога не се знае дали ще се оправи или не...няма гаранции...а след като досега не съм се оправила(от 4-5 години съм така и аз весе че отчайвам)..а за мястото на темата пак се извинявам

nata6ka
08-17-2007, 17:44
Ъ ми ходи на дерматолог..Не вярвам да е нещо,което не може да оправиш.Не може да си перфектна...Момчетата най-малко в тва ще се загледат повярвай ми :wink: Иначе кожата наистина е много важна за една жена...Така че постарай се...И междудругото темата не е за тук :arrow: :roll:
ми ходила съм на хиляди лекари и много неща съм изпробвала ,но лично за витилигото-никога не се знае дали ще се оправи или не...няма гаранции...а след като досега не съм се оправила(от 4-5 години съм така и аз весе че отчайвам)..а за мястото на темата пак се извинявам

i az i priqtelq mi go imame tozi problem az imam 2 na liceto i na korema tak toi po garba ama e mn po-bql i ne se li4i tolkova mn .az mislq 4e nqma ot kvo da se pritesnqva6 [kazva go 4ovek s vidimi belezi] .nikoi ne mi e pravel problem za petnata pak i da kaje ne mi pyka :wink: i ti taka karai .dano sam pomognala :)

08-17-2007, 17:54
Ъ ми ходи на дерматолог..Не вярвам да е нещо,което не може да оправиш.Не може да си перфектна...Момчетата най-малко в тва ще се загледат повярвай ми :wink: Иначе кожата наистина е много важна за една жена...Така че постарай се...И междудругото темата не е за тук :arrow: :roll:
ми ходила съм на хиляди лекари и много неща съм изпробвала ,но лично за витилигото-никога не се знае дали ще се оправи или не...няма гаранции...а след като досега не съм се оправила(от 4-5 години съм така и аз весе че отчайвам)..а за мястото на темата пак се извинявам

i az i priqtelq mi go imame tozi problem az imam 2 na liceto i na korema tak toi po garba ama e mn po-bql i ne se li4i tolkova mn .az mislq 4e nqma ot kvo da se pritesnqva6 [kazva go 4ovek s vidimi belezi] .nikoi ne mi e pravel problem za petnata pak i da kaje ne mi pyka :wink: i ti taka karai .dano sam pomognala :)

мерси много за всички мнения !ще се постарая да не се притеснявам толкова много :wink:

Treselle_s
08-17-2007, 17:58
И да се притесняваш това само е в твой минус...Опитай се да подчертаеш хубавото в себе си и недостатъците ти няма да са толкова забележими за другите :smt023

Mementomori
08-17-2007, 18:02
Здравей!Според мен пигментацията не е важна!Аз лично много си падам по такива странни сладки неща!Въобще не се притеснявай за такива неща,това не са никакви проблеми!Ако някое момче казва,че това ми пречи в теб,значи не е подходящ за теб,не те заслужава!Успех,Мила и не се засягай от самовлюбени нарциси,защото те са жалки,дребни душици!

08-17-2007, 18:05
mila mislq 4e ne e nujno da se pritesnqva6 i ne trqbva da ti puka ako nqkoi te obi4a 6te te obi4a takava kakvato si dori i s petanca po kojata az s16to imam malko po korema no ne mi puka nikoi ne mi e pravil problem no dori i da be6e taka e bih se zasegnala za6toto prosto nqma da mi puka b1di 6tasliva i b1di takava kakvato si vij tova sam az na liceto do ustnitesi imam leko petno i v1preki vs ne mi puka 4e go imam ako iska6 mi pi6i


teikaAa.aha.bg ne se pritesnqvai v tova ti e 4ara

08-17-2007, 18:07
eto vijda6li i mom4e ti go kaza tai 4e ne se pritesnqvai

Sladinka_f
08-21-2007, 12:58
vij kakvo ne trqbva v nikakav slu4ai da se pritesnqva6 ot takiva ne6ta!!!kakto kaza nqkoi tova ti e 4ara,vse pak nali znae6 4e nikoi ne e idealen tyi 4e...DA NE TI PUKA...respect macko O:)

morenita
08-21-2007, 13:06
Hey az sum momiche no i az imam podoben problem. Ne znam dali e tochno sushtiq no imam po-tumi petna po vrata i krakata. Hubavichka sm (bez da se naduvam) i do sega ne mi e prechelo. Vajnoto e ti da ne se komplexirash i da ne mu obrushtash vnimanie.Mnigi ot priqtelite mi kazvat che ne sa go zabelqzali dokat az ne im kaja v smisalcheda vijdali sa go no ne saobrushtali nikakvo vnimanie. Puk i majete da tikaja sa mn povurhnostni hora igi interesuvat drugi cherti na tqloto ti taka che smqtam che nqmash prichina za trevogi ;)

Владо
08-21-2007, 14:22
Псориазис?Вече се лекува казват докторите.

sasha_90
08-21-2007, 14:28
Казваш,че се имаш за хубаво и умно момиче-тогава защо те притеснява цвета на кожата?Нямаш повод за тревога.Аз не гледам кожата,предполагам и други са като мен.

Phoenixheart
08-21-2007, 15:55
изобщо не би ми пукало

Загрижения
08-21-2007, 16:35
Ами ако се целиш много на високо и искаш някое плейбойче ще е проблем, но ако си хванеш едно нормално момче няма да имаш никакъв проблем .Примери се с това се пак перфектен човек няма, но се пак отиди на дерматолог да ти каже какво да правиш ако вече не си ходила

Поздрави

Phoenixheart
08-21-2007, 18:35
Love isn't about finding a perfect person it's about seeing an imperfect person perfectly

naMy4Ho_KoTe
08-21-2007, 19:37
Мен не би ми направило никакво впечатление, най-вероятно няма да го забележа (много съм си отвеяна и без това). Пък и баба ми, която ме е отгледала, има разни такива ралти по ръцете, та не ми прави впечатление ни най-малко :)