PDA

View Full Version : Прическа...



Levane
08-17-2007, 17:40
Аммм сега ще се стрижа та се чудя какво да прая с косата си ... каква прическа да си направя ... та реших да ви питам и вас ако може ми предложите някаква е в подписа ми има импулсе там вижте мой снимки и преценете според вас какво би ми отивало мерси пред варително и без тапи мнения от рода косата си е твоя праи кфото искаш ... ;)


т.1 от Правилника!

Модерирано от sh3_1s_7h3_0n3

08-17-2007, 17:51
srijat ovcete..ti predpolagam 6te se podstrigva6

Levane
08-17-2007, 17:58
srijat ovcete..ti predpolagam 6te se podstrigva6е да прав си .. .аз така си му викам айде някой да даде някаква идейка щото съм в криза... :lol:

kameliqbaby
08-17-2007, 18:14
0 nomer \:D/

Levane
08-17-2007, 18:19
0 nomer \:D/
Поне се опита :mrgreen:

08-17-2007, 18:42
ako me pita6 men davai ne6to kaso.taq pri4eska deto si sega ne e lo6a oba4e probvai s po kaso moje da ti varvi ;)

vik4eto
08-17-2007, 18:46
az sa6to mislq taka smelo davai s kaso pi4

Levane
08-17-2007, 18:52
То че щее късичко щее обаче как щото косата ми е права.. а не искам нещо мноо късо поради причината че не си харесвам ушите колкото и смешно да звучи :)

Lestat357
08-19-2007, 07:03
Не бих писал в тази тема, но видях Вики в "friends" списъка ти от impulse и реших все пак да кажа две думи. Да уточня - споделям личното си мнение и нямам за цел да те обидя или нещо от сорта.

Сегашната ти прическа ти седи меко казано смешно и с няколко идеи повече от "обичайната доза метросексуалност", основно заради кичурите, но не само. Те ти стоят така, защото няма абсолютно никаква растителност по лицето ти, кожата ти на някои снимки изглежда доста бяла, а тялото ти като цяло ми се струва доста неоформено. Тоест ръста донякъде те спасява, но такъв тип прическа е крайно неподходяща за теб към този момент. Да не говорим, че кичурите не са вече никак актуални. Хубаво е, че си решил да я промениш.:) Бих ти предложил нещо подобно на това, с което съм аз от известно време, но щом ушите ти те притесняват, ще се въздържа. Все пак - какво толкова им има на ушите ти? Имам приятел, на които дори са му ралични по размер и пак не се притеснява да се подстригва късо. Трудно можеш да забележеш разликата. Няма как да бъде късо (ако си наясно със значението на тази дума. когато се употребява за тип прическа) и ушите ти да не са на показ. Та, след като не го искаш това, сещам се за един подходящ вариант поне според мен, гледайки снимките ти. Първо разкарай кичурите (то е ясно) скъси я двойно и я пусни да пада свободно. Защото дори и да е права, на една-две от тях си личи първо, че е филирана, второ че си използвал вакса или пяна за перчема lol отпред. Това е грешка, защото седи смешно зализана. Пусни я свободно, това дори аз съм го правил, когато бях с коса навреметд, без притеснения, че се чупи на всички страни. Намали и употребата на сешоар, за да я оставиш малко да си почине от третиранията, на които си я подложил. Всъщност на мен този тип зализани и подредени прически никак не са ми по вкуса. Ако не ти допада като визия използвай малко гел, но u]малко[/u], за да я разрошиш. Би ти стояло в пъти по-добре. За прическа, при която ушите да са открити варианти много. Надявам се към момента, в който пиша този пост вече не си се офъкал по някакъв идиотски или още по-лошото емо-идиотски:) начин. Дори и да си го направил - голяма работа, аз от 14 до 19 колко прически смениихх.:) И да не забравиш да си ъпдейтнеш после профила, че периодично ще проверявам. lol