PDA

View Full Version : Оплакване



The Beast
08-17-2007, 18:11
Мойта приятелка направо нз какво да я правя :mrgreen: Значи тя ми прави свирки, секс си правим всичко обаче не дава да я оближа да и направя 1 шпакла.Гадно и било,гнусно било #-o
Като го чух това :shock: :shock:
Та дайте предложение сега да си я оставя да не я правя или дайте предложение как да даде да и покажа :smt016 :smt016

08-17-2007, 18:16
Мойта приятелка направо нз какво да я правя :mrgreen: Значи тя ми прави свирки, секс си правим всичко обаче не дава да я оближа да и направя 1 шпакла.Гадно и било,гнусно било #-o
Като го чух това :shock: :shock:
Та дайте предложение сега да си я оставя да не я правя или дайте предложение как да даде да и покажа :smt016 :smt016

](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) омг... на4и не я е гнус да ти праи свирки а е гнус ти да я лижеж,бати... :shock: нз.. откажи се пи4 или я питай кфо ло6о има да и достави6 малко одоволствие?

menta_loverka
08-17-2007, 18:26
Takiva macki ne moa da gi razbera no 6tom kazva 4e ne iska ostavi q nali vse pak ti dostavq na teb udovolstvie

koalka
08-17-2007, 18:29
Остави я, това си е нейно решение.Някои момичета просто не обичат.

swords1010
08-17-2007, 18:53
Остави я, това си е нейно решение.Някои момичета просто не обичат.
+1

Lady_Chocolight
08-17-2007, 19:00
Има жени, които считат гениталиите си за нечисти и ги е страх да не отвратят партньора си - било с миризма, вкус или просто психически. Те не могат да повярват, че любимият им наистина желае да ги целува на това "мръсно" място и затова го отблъскват. Разбира се, това е заблуда - огромна част от мъжете обожават да правят френска любов на момичетата си. Такова отношение се дължи основно на неправилно възпитание - като са има натяквали на малките момиченца да не се пипат "там", защото е "ужасно мръсно и акано - пфуй!" и ето, зрялата жена страда от комплекс. Една от причините да обожавам родителите си е, че не са ме наплашили за никакви функции на моето тяло и са възпитали у мен чувство за личностна утвърденост и убеждението, че всичко в мен е прекрасно и естествено и няма от какво да ме е срам.

***
08-17-2007, 19:00
Ne e vqrno,4e misli,4e e gnysno i gadno.....Prosto momi4eto go e sram.opitai da pogovori6 s neq-kaji i 4e nqma ot kvo da se pritesnqva i 4e na teb 6te ti e priqtno.dryg na4in za re6avane na tvoq problem spored men nqma.

ChRiSTiaNo_07
08-17-2007, 19:07
Мойта приятелка направо нз какво да я правя :mrgreen: Значи тя ми прави свирки, секс си правим всичко обаче не дава да я оближа да и направя 1 шпакла.Гадно и било,гнусно било #-o
Като го чух това :shock: :shock:
Та дайте предложение сега да си я оставя да не я правя или дайте предложение как да даде да и покажа :smt016 :smt016


Баце има белезници за тая работа :mrgreen:

Lady_Chocolight
08-17-2007, 19:14
Ne e vqrno,4e misli,4e e gnysno i gadno.....Prosto momi4eto go e sram.opitai da pogovori6 s neq-kaji i 4e nqma ot kvo da se pritesnqva i 4e na teb 6te ti e priqtno.dryg na4in za re6avane na tvoq problem spored men nqma.
A защо я е срам? Виж по-горе. В крайна сметка нямам навика да говоря празни приказки и каквото кажа, е проверено или от мен, или от по-учени от мен.

Leksi23
08-17-2007, 19:21
Има жени, които считат гениталиите си за нечисти и ги е страх да не отвратят партньора си - било с миризма, вкус или просто психически. Те не могат да повярват, че любимият им наистина желае да ги целува на това "мръсно" място и затова го отблъскват. Разбира се, това е заблуда - огромна част от мъжете обожават да правят френска любов на момичетата си. Такова отношение се дължи основно на неправилно възпитание - като са има натяквали на малките момиченца да не се пипат "там", защото е "ужасно мръсно и акано - пфуй!" и ето, зрялата жена страда от комплекс. Една от причините да обожавам родителите си е, че не са ме наплашили за никакви функции на моето тяло и са възпитали у мен чувство за личностна утвърденост и убеждението, че всичко в мен е прекрасно и естествено и няма от какво да ме е срам.
Напълно съгласна съм с теб!

bulgarche
08-17-2007, 19:39
И на мен са пробвали да ми откажат, но...както някой спомена има белезници,както и физическа сила :) !0 секуднди по-късно вече не се дърпат, а само мъркат :lol:

MoHuTo
08-18-2007, 01:04
Еми като не иска не я насилвай - хора всякакви, характери всякакви :wink:

08-18-2007, 09:18
Изтапани и 1 сопа у гарбут :)

boy87y
08-18-2007, 09:21
хах много са така духат ма не даат ги лижеш:)