PDA

View Full Version : Бели неща по главичката..... ?



noІname
08-17-2007, 19:16
Здравейте значи бях на море сега за няколко дена иии така с приятелката ми секс в изобилие без презерватив иии днеска се прибирам в кащи влизам в банята да се капя ииии по главичката на пениса ми има някакви бели несхтица като някакви кожички нали махат се ама не мога да ги измия защото ме боли като пипам там на сухо така какво е това някой има ли представа и как да се отарва от него

belerofone
08-17-2007, 19:24
Казваш , че главичката ти се бели....Или аз не съм разбрал нещо...
Какна е формата им...Имат ли ръбче...Има ли гной или каквато и да било течност...Дразнят ли те...

08-17-2007, 19:29
няма нищо не ме боли няма гной няма никжи течности просто едни малки кръгли такива бели неща

thefreak
08-17-2007, 19:29
Презерватива не пази само от бременност.
Ама някои просто не им влиза в дебелата глава тази информация...

08-17-2007, 19:31
правя секс с това момиче от 1 година и съм нямал такива проблеми ...

belerofone
08-17-2007, 19:34
няма нищо не ме боли няма гной няма никжи течности просто едни малки кръгли такива бели неща

Като пъпчици ли са или по-скоро петна....
Описаното от теб отговаря на много заболявания...от постити през гонорея...до болсет на Зак....Не мога да ти дам асна насока....Говори най-малко с личния....Вазможно е и да е вторично проявление на друга болест нпармер диабет тип 1.....

Поздарви...

foreverr
08-17-2007, 19:34
emi mai priqtelkata ti e hvanala predi tova bolest otnqkoi drug i sega e pridala i na teb-taka e kat go prai6 bez pezervativ!!!

belerofone
08-17-2007, 19:36
emi mai priqtelkata ti e hvanala predi tova bolest otnqkoi drug i sega e pridala i na teb-taka e kat go prai6 bez pezervativ!!!

Мисля си , че това не му помага....Със сигурност това ще му даде урок каквото и да е....

Поздрави...

thefreak
08-17-2007, 20:02
правя секс с това момиче от 1 година и съм нямал такива проблеми ...
То и аз като настина си викам на акъла:"Не съм настивал от сумати месеци, а сега какво подяволите..."
Схващаш?

batkodoki
08-17-2007, 20:55
няма нищо не ме боли няма гной няма никжи течности просто едни малки кръгли такива бели неща

Като пъпчици ли са или по-скоро петна....
Описаното от теб отговаря на много заболявания...от постити през гонорея...до болсет на Зак....Не мога да ти дам асна насока....Говори най-малко с личния....Вазможно е и да е вторично проявление на друга болест нпармер диабет тип 1.....

Поздарви...

ох лелеййййй.....

е те такива одма ги транзитирам на ликвидация. те си знаят защо.

belerofone
08-17-2007, 21:10
няма нищо не ме боли няма гной няма никжи течности просто едни малки кръгли такива бели неща

Като пъпчици ли са или по-скоро петна....
Описаното от теб отговаря на много заболявания...от постити през гонорея...до болсет на Зак....Не мога да ти дам асна насока....Говори най-малко с личния....Вазможно е и да е вторично проявление на друга болест нпармер диабет тип 1.....

Поздарви...

ох лелеййййй.....

е те такива одма ги транзитирам на ликвидация. те си знаят защо.

Ако имаш да казваш нещо конкретно кажи го....Ако имаш кометър към мнението ми не тук е мястото....

Ако си решил да се заяждаш...Моля....Такива като теб ги ям за закуска....НЕ съм от заядливите но не търпя такива проявления предивд , че не са от полза за никого....
Никой тук не поставя диагнози а прави най-добрите си предположения....

Пази коментарите си за себе си....

Ясен ли съм?

anonimennnnnnn
08-17-2007, 21:44
pfff bahti.. awe mai i az iam sy6tiq problemm :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :smt009 :smt009 e nqkoi konkretno moje li da kaje za nqkakvo le4enieili to4no kakvo e tova ???

08-17-2007, 22:55
noІname vij temata " Пъпчици по пениса и тестесите." ili napi6i
>> v google " Pearly penile papules " i dai tyrsene na izobrajeniq moq problem e to4no i pi6e 4e e normalno i ne e vredno (ako tvoq problem e sy6tiq de..) sq ostava samo da namerq s kfo to4no da gi mahna..


Pozdravi

Pritesnenieto e golqmo
04-17-2012, 13:47
Ей ся вижте това не са пъпки а са бели петънца които като минеш с пръста отгоре им се махат но излизат оште нови и нови!
Капиш!!!