PDA

View Full Version : Кажете ми някаква признаци за бременност



AAAZZZ
08-17-2007, 19:32
MOLIA VI KAJETE MI NIAKVI PRIZNACI ZA BREMENNOST (OSVEN TEIA NAI-IZVESTNITE )PITAM TEZI KOITO SA RAJDALI I ISKAM DA ZNAM GORE DOLU IMALI LI SA BIALO TECHENIE PO VREME NA BREMENNOST ..PLS BEZ EBAVKI

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
6 и 7 точка от правилника!

Impressive
08-17-2007, 19:34
По-културно се изразявай плс :evil:

KiFy
08-17-2007, 19:35
Ама ти знаеш, че си бременна ли, че не искаш обичайните признаци..

DIVINE_TIME
08-17-2007, 19:36
Във форум за тийнове не вярвам да намериш раждали... не знам все пак! :-k
Ами най-забележимия признак е,че спира да ти идва,освен ако не е цветна бременност,което се случва рядко! Също така при някои жени се наблюдава дискомфорт,отпадналост,све товъртеж,гадене,напрежение в гърдите,умора,сънливост ...

08-17-2007, 19:41
AM MOLIA VI PITAITE DALI SE POLUCHAVA LEKO SILNO BIALO TECHENIE KOETO PO PRINCIP NE SE E POIAVIAVALO CHAK TOLKOVA MOJE BI SKORO SHTE MI DOIDE NO MI ZAKASNIAVA S 7 DNI :( A S GADJETO SE OBARVAHME I AZ SAMO LEKO DOKOSNAH POLOVIA MI ORGAN DO NEGOVIA...NZ NE SE E IZPRAZNIL NO SAM CHUVALA CHE PREDI DA SE IZPRAZNI,MOMCHETO IMA NIKAVA TECHNOST KOIATO IMA VEROIATNOST DA SADARJA SPERMATOZOIDI

thefreak
08-17-2007, 19:47
Поредната, дето си е внушила, че е бременна...
Поради липса на сексуална култура и/или логика.

DIVINE_TIME
08-17-2007, 19:56
AM MOLIA VI PITAITE DALI SE POLUCHAVA LEKO SILNO BIALO TECHENIE KOETO PO PRINCIP NE SE E POIAVIAVALO CHAK TOLKOVA MOJE BI SKORO SHTE MI DOIDE NO MI ZAKASNIAVA S 7 DNI :( A S GADJETO SE OBARVAHME I AZ SAMO LEKO DOKOSNAH POLOVIA MI ORGAN DO NEGOVIA...NZ NE SE E IZPRAZNIL NO SAM CHUVALA CHE PREDI DA SE IZPRAZNI,MOMCHETO IMA NIKAVA TECHNOST KOIATO IMA VEROIATNOST DA SADARJA SPERMATOZOIDI
Това ли те кара да мислиш,че си бременна? Я да се успокоиш веднага! :wink: Сперматозоидите НЕ летят!
А цикъла може да закъснява поради редица причини ...

08-17-2007, 19:59
AMA TOI ME DOKOSNA A I KATO ME E PIPAL MOJE DA SE PRENESAL NIAKOI SPERMATOZOID ZNAM LI ;(

08-17-2007, 20:02
A ZASHTO TOGAVA MI ZAKASNIAVA ;( I POLUCHAVAM SVETOVARTEJ ?

DIVINE_TIME
08-17-2007, 20:02
AMA TOI ME DOKOSNA A I KATO ME E PIPAL MOJE DA SE PRENESAL NIAKOI SPERMATOZOID ZNAM LI ;(
Няма такава вероятност!Няма как! Сперматозоидите умират при съприкосновение с въздуха!

m!m!70
08-17-2007, 20:10
DIVINE_TIME az sum 4uvala 4e ne umirat vednaga..no da ne 6a6kam mackata....i az mislq 4e nqma povod da se pritesnqva6.6te ti doide! v tiq jegi e normlano da se oburka

Mad&Bad
08-17-2007, 20:15
Олелелелел :lol: :lol: :lol:
За да забременееш е нужно проникване, а като гледам такова е нямало. То ако ставаше така ......... ](*,)

alkobalko
08-17-2007, 20:16
Ааааа :smt013 стига сте се вкарвали в някакви филми. Тези сперматозоиди не са всемогъщи. Не си бременна. Няма защо да се притесняваш. Закъснява ти от притеснение. Прилошава ти по друга причина, а може просто да си внушаваш.
За бременност не може и да се говори.

08-17-2007, 20:21
MS MNOGO :) AMA NE MOGA DA SPRA DA SE PRITESNIAVAM NZ SHTO

Made_of_Pain
08-17-2007, 21:00
Ако си по-нататък разбереш, че си бременна ни кажи, да прибавим в смисъка със симптоми и НЕЧОВЕШКА ТЪПОТИЯ


Не си. (Не си бременна - говоря, иначе си тоталния мухъл, но карай...)

Закъснява ти, защото умираш от притеснение,поради липсата ти на всякаква сексуална култура, а ти се вие свят, защото си мухла и си втълпяваш.

Moderated by Aleandra
т. 2 от Правилника!

08-17-2007, 21:27
hey ia po poleka kuchko grozna ia ne me obijdai che da ne pochna az ma bokluk

Moderated by Aleandra
т. 2 от Правилника!

Made_of_Pain
08-17-2007, 21:35
Кръсти си детето с мойто име =D


Това, че си края с твойте дебилни истории е грешка на родителите ти =) Не моя.
На простите хора често мятат вината по чуждите гърбове. Все тая =)
Не си заслужаваш'

Moderated by Aleandra
т. 2 от Правилника!