PDA

View Full Version : Не мислите ли, че животът е ш*бан ?



bah bah
08-17-2007, 19:37
Ne mislite li 4e jivota e 6*ban?sorry za temata,no samo az li mislq taka ebati ?

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
2 и 7 точка от правилника!

Impressive
08-17-2007, 19:38
Що?!
Живота е прекрасен :D
еххххх :smt006 \:D/ :D
Какъв е проблема?

ProstoAz
08-17-2007, 19:39
Животът е такъв, какъвто сам си го направиш. :wink:

08-17-2007, 19:41
emi neznam ... vsi4ko e oburkano,vsi4ko e stranno i se 4uvstva6 zle ... kofti ti e , no kato se zamislq sega... vseki si ima takiva momenti,taka li e ili gre6a ... a za tova 4e jivota e takuv,kakuvto sam si go napravi6-taka e ! ima6 pravo .. no ponqkoga pravi6 ne6ta za koito sujelqva6 i moje bi ot tova vsi4ko se oburkva ... [-(

bulgarche
08-17-2007, 19:41
Животът е такъв, какъвто сам си го направиш. :wink:
Секунда след като тихо го промълвих видях и мнението ти :-({|=

Disrespect
08-17-2007, 19:41
понякога е шибан, понякога не..

belerofone
08-17-2007, 19:44
Шибан е....Просто понякога обстоятелставата промунат всичко....Живота се старае да вземе максимума от теб и азтова хората остаряват....Направи една грешка и може и да не стигнеш до старостта...

nata6ka
08-17-2007, 19:44
v momenta e takav ama sled 1 sedmica bez 1 den 6te sam na 10toto nebe :smt016

thefreak
08-17-2007, 19:50
Животът е такъв, какъвто сам си го направиш. :wink:
Каква лъжа...

Shadow_Walker
08-17-2007, 19:52
Ам...да, живота е какъвто си го направиш, но и какъвто ти го направят...
Абе, шибан е.

Leksi23
08-17-2007, 19:53
Еххххххххх...какво да се прави, живота никога не е бил лесен, няма и да бъде, на теб ти остава само и единствено да се примириш и да го живееш, един шанс ни е даден :-)

thefreak
08-17-2007, 20:00
Еххххххххх...какво да се прави, живота никога не е бил лесен, няма и да бъде, на теб ти остава само и единствено да се примириш и да го живееш, един шанс ни е даден :-)
Има и лесен изход, не е нужно да се примиряваш, ако чак толкова не ти харесва.

ProstoAz
08-17-2007, 20:01
Много по-лесно е да обвиниш другите за грешките си или за случващото се.

Иначе споко - на всеки се случва да се сдуха - ще ти мине. :P

thefreak
08-17-2007, 20:03
Много по-лесно е да обвиниш другите за грешките си или за случващото се.

Иначе споко - на всеки се случва да се сдуха - ще ти мине. :P
На мен не ми се е случвало.
than again...
Аз нямам нищо общо със стереотипа...

$ Angel $
08-17-2007, 20:04
Да,понякога е много шибан!Но не трябва да го гледаме от тази старана!

CrazyWitch
08-17-2007, 20:14
Кое му е шибаното? Че си тук и трябва да си го изживееш?
Това животът ... на тая планета е едно малко преходно нещо което те прави активен в нещо велико и не толкова малко.
Всичко тук е преход за да се усъвършенстваш за нещо по-добро някъде другъде. За това съм на мнение.. злобата да се оставя на страни. Да усъвършенстваме добродетелите си. Да се позамислим... за колко кратко сме тук и какво искаме да направим .. за някой.
Аз съм на мнение, че трябва да се живее в името на нещо и някой, а не да се рея поглед из пространството и да се чудя като тебе защо съм на тоя свят и колко шибан бил живота.
Направи нещо удовлетворяващо те.... НЕ да се наквасиш като свиня.
Говоря за нещо по значително... Нещо което както да радва теб.. да радва и околните.
Всеки си има призвание. Твоето е? Не знаеш? Ми поразровичкай си мозъка, защото го имаш - вместо да се оплакваш какъв е бил живота!

Много мисли ми се въртят в главата.

Ти казваш, че светът е шибан... ?!?!?!
До като вали летен дъжд.. събуй се.. излез .. погледни към небето.
Усети земята под себе си и безкрайността над теб.
Жестоко е! Не си ли пробвал? Е, пробвай.
Повърви по мократа трева.. според мен това е мечтата на всяко човешко същество което не може да ходи.
Но понеже ние считаме живота си .. здравето си.. като чиста формалност (когато сме малки и невръстни =] ) не осъзнаваме колко щастие се крие в тия малки неща.

Колкото и да ти е зле.. трябва да ти в добре :)
Ако виждаш грозните неща красиви.., дори по красиви и от прелестните при тебе колкото и да е зле - все ще си добре! ;) Айде. Късмет.

SuNsEt
08-17-2007, 20:15
ами живота...той никога няма да бъде лесен,за това е скапан!Но...ако погледнеш от хубавата страна на нещата,ще видиш,4е той не е само...нещо временно.Дава ти както лоши,така и добри спомени и слу4ки...първата ти любов,а после и истинската :lol: (ако вярваш в истинската любовта де)Нищо не се дава ей така...живота когато дава,и взима :smt012 Мисленето ти е нормално и разбираемо.Но...и както казва баща ми''В тоя скапан живот тряя да се нау4иш как да оцеляваш!Никой няма да ти помогне!Много малко хора ще са ти истински верни.Живота е скапан,защото вси4ко е трудно.''а после го обърна и на...''Живота е такъв какъвто си го направиш :wink: '' Майка ми е по4ти на същото мнение :lol:

LunaTriCk
08-17-2007, 20:28
Кое му е шибаното? Че си тук и трябва да си го изживееш?
Това животът ... на тая планета е едно малко преходно нещо което те прави активен в нещо велико и не толкова малко.
Всичко тук е преход за да се усъвършенстваш за нещо по-добро някъде другъде. За това съм на мнение.. злобата да се оставя на страни. Да усъвършенстваме добродетелите си. Да се позамислим... за колко кратко сме тук и какво искаме да направим .. за някой.
Аз съм на мнение, че трябва да се живее в името на нещо и някой, а не да се рея поглед из пространството и да се чудя като тебе защо съм на тоя свят и колко шибан бил живота.
Направи нещо удовлетворяващо те.... НЕ да се наквасиш като свиня.
Говоря за нещо по значително... Нещо което както да радва теб.. да радва и околните.
Всеки си има призвание. Твоето е? Не знаеш? Ми поразровичкай си мозъка, защото го имаш - вместо да се оплакваш какъв е бил живота!

Много мисли ми се въртят в главата.

Ти казваш, че светът е шибан... ?!?!?!
До като въли летен дъжд.. събуй се.. излез .. погледни към небето.
Усети земята под себе си и безкрайността над теб.
Жестоко е! Не си ли пробвал? Е, пробвай.
Повърви по мократа трева.. според мен това е мечтата на всяко човешко същество което не може да ходи.
Но понеже ние считаме живота си .. здравето си.. като чиста формалност (когато сме малки и невръстни =] ) не осъзнаваме колко щастие се крие в тия малки неща.

Колкото и да ти е зле.. трябва да ти в добре :)
Ако виждаш грозните неща красиви.., дори по красиви и от прелестните при тебе колкото и да е зле - все ще си добре! ;) Айде. Късмет.

аааааа, ко' друса и не почерпи :shock:
иначе, същинският въпрос е "кой нашиба живота?"

CrazyWitch
08-17-2007, 20:31
аааааа, ко' друса и не почерпи :shock:
иначе, същинският въпрос е "кой нашиба живота?"[/b]

Уууухахаха :)
В прочем.. Не съм ползвала никога треви и такива разни буклици!
Не мисля и да опитвам даже скоро...
Остана и да пафкам.. съвсем, ще изперкам.
И без разни опиати не ме слуша главата. Може би и за това ... добри събеседници са ми разни зарибени ;)

И чиста съм си "добре".

Disrespect
08-17-2007, 20:33
аааааа, ко' друса и не почерпи :shock:
иначе, същинският въпрос е "кой нашиба живота?"

Дядо Коледа!! :smt013 ще кастрирам гадния дебелак ако ми падне!

kameliqbaby
08-17-2007, 20:41
zavisi ot glednata to4ka :-k

Disrespect
08-17-2007, 20:51
аааааа, ко' друса и не почерпи :shock:
иначе, същинският въпрос е "кой нашиба живота?"

Дядо Коледа!! :smt013 ще кастрирам гадния дебелак ако ми падне!
xD,може ли и аз да помагам? ^^ :-D

с какво те ощети тебе шибаната свиня?

пп. ти носи косачката..

Rock & Roll Queen
08-17-2007, 21:05
в кофти настроение си :)

flyleaf
08-17-2007, 21:17
Живота...живота е пич :-D

MajeStic
08-17-2007, 23:22
Животът е такъв, какъвто сам си го направиш. :wink:

Или в какво семейство се родиш... бедно, богато :D

HopeLesss
08-17-2007, 23:27
И аз съм била сдухана, и аз съм имала моменти на слабост, и на мен ми се е искало да изчезна, ама никога не съм обвинявала живота... Не знам за кой живот говорите, ама моя определено не е шибан 8)

eXtrem3-g1rl
08-17-2007, 23:29
Радвай се, че имаш възможност да живееш. Просто защото се живее само веднъж..
Както си има живота добри страни, така има и лоши. Защото..това е то да живееш..да можеш да се сблъскаш с живота, да опознаеш по-добре това, което ти предлага..и да умееш да го оцениш като му дойде времето.

Juicy_Lucy
08-18-2007, 07:16
Стига си мислил/а за това дали животът е шибан или не,а започни да го живееш без да търсиш постоянно смисъл в него и да дълбаеш в това .Или пък да взимаш прекалено на сериозно най-малката трудност,изпречила се пред теб.
Жовотът си е живот.Не може да няма и някой и друг проблем..пък и щеше да е леко скучно в противен случай..
И да-животът е такъв,какъвто си го направиш сам.

tuka6na
08-18-2007, 08:28
Мне,не мсля ,че животът в период 13-18 може да бъде шибан :-s От части е така както ти си го направиш,а ако говоря в частност например за моят живот,мне само не е шибан,ами дори не съм си го представяла някога такъв... :D

08-18-2007, 08:44
Ne mislite li 4e jivota e 6*ban?sorry za temata,no samo az li mislq taka ebati ?

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
2 и 7 точка от правилника!

ми, никой не умира девствен - живота преебава всички. това ли искаше да чуеш?

окей. но аз н емисля така. живота си е наред, пречат м ихората, които дотолкова са загледани в своите проблемчета, така ги драматизират, че нямат време да спрат за минута, да помислят, да видят своите грешки...ядосвам се как от слепота се нараняват един друг...но не живота е виновен.

seksi_kote_f
08-18-2007, 08:45
Според мен понякой път е много шибан а друг път не всичко зависи от обстоятелствата и от настроението :smt018

_`SoMeThInG_StRaNgE`_
08-18-2007, 08:47
Ами и аз в момента мисля, че е шибан...нооо скоро ще ми мине.. :-D

sherry
08-18-2007, 08:50
Животът е много труден, но предлага и много красиви моменти, които осмислят болката :D Ако всичките склоним глави пред трудностите и обвиняваме постоянно съдбата, губим. Трябва да се вземем в ръце и да се борим за това, което искаме.

I'm crazy
08-18-2007, 10:10
еми зависи през какво оледало го гледаш живота...не знам дали е шибан за теб...а за тези, които нямат нищо и просят..какво да кажат... :? :(

Swinkenhoffer
08-18-2007, 10:15
не е шибан.
аз съм доволна от моя. :-D

thefreak
08-18-2007, 10:43
Толкова мнения изписани по различен начин, в които се различават основни 2 вида:
1. Живота е такъв какъвто си го направиш.
2. Сега си сдухана ще ти мине.
Аз трудно хващам смисъла на мненията, макар да ги разбирам напълно.
Но ето един въпрос: Никой ли не се е усъмнил никога в тези приети от обществото максими(извадки от вашите мнения)?
1. Живота е такъв какъвто си го направиш.
Това не е вярно, има куп други фактори, които могат да повлиаят на живота ти, замислете се малко.
2. Живее се само веднъж.
Това няма как да знаем дали е истина или не.
3. Не търси смисъла в живота.
Всяко нещо, което няма смисъл, няма нужда от него, следователно.... ?
4. Живей живота в името на нещо/някой, с цел да радваш други.
Значи отчаяно да се опитвам да заменя истинския си смисъл с нещо друго?
90% от общо приетите истини за живота са напълно недоказани, а някои от тях и абсурдни.

FelisDirus
08-18-2007, 12:47
Всичко е моментно. Вчера ти беше зле, днес е страхотно, а утре не се знае какво ще е.

А относно тривиалната реплика "Животът е такъв, какъвто си го направиш".. някак си не мога да се съглася напълно. Някои неща просто не зависят от нас и се случват без значение дали го искаме или не.

#Gravity Of Love#
08-18-2007, 13:34
Животът е такъв, какъвто сам си го направиш. :wink:
Секунда след като тихо го промълвих видях и мнението ти :-({|=

Не е точно така, понякога се случват неща, които никой не ги иска.. а променят живота ти.. коренно.. :wink:

Иначе и аз преди смятах, че живота е гаден и няма никъв смисъл... (тогава проблемите ми бяха мн малки.. и малко..)
А сега.. когато имаме толкова мн проблеми и ни е мн трудно.. аз успях да видя хубавото в живота и неговия смисъл..
Преди мн често.. мислех да зема да се гръмна :-D а сега нито веднъж.. радвам се много за което :wink:
Просто трябва да живееш.. независимо от обстоятелствата...
Човек се учи цял живот :wink:

Бунтар
08-18-2007, 13:59
животът не е шибан, животът е шибащ (:

theEXPLOITED
08-18-2007, 14:03
всеки има такива моменти.....да LIFE IS A BITCH AND THEN U DIE ама не винаги е така

~*SILVER*~
08-18-2007, 14:22
Живота понякога е мноого гаден.
"Защо аз? Аз не заслужавам". Но дали е така? Дали наистина не го заслужаваме?
"Нищо не е случайно" - умна фраза. Всеки път, когато нещо лошо ми се случи се запитвам "защо?", какво съм направил, че получавам наказание. И веднага изплува отговор - веднага изплува последния грях... и предпоследния... и този преди него... уау.. явно са много, а?
Ако се замислиш, ще стигнеш до извода, че има дооста неща, за които може да бъдеш наказан (поне при мен). А после се оплакваме, когато на нас ни се случи нещо лошо. Не мислим за лошото, което ние сме направили... не мислим за хората, които сме наранили... мислим само за себе си. Мислим за нашите чувства. За нашата болка. За нашата сътба.

Защо аз? Защото заслужавам...

#Gravity Of Love#
08-18-2007, 15:03
Така ли???
Не съм съгласна с твойто мнение и веднага щи кажа защо :wink:
Ние.. обикновенните хора.. и ние разбира се рпавим грешки... и според теб когато.. ни се случи нещо лошо.. то е защото и ние сме направили нещо лошо.. да до тук има логика.. и съм съгласна.. но после следва въпроса... ами убииците??? ами крадците и изнасилвачите???
Всички тези хора.. дето греховете им са колко по големи от нашите... те точно остават безнаказани... особено в България...
Може би ще кажеш не е така.. но аз и за това ще ти дам пример.. сещаш ли се за момичетата.. (нз от кой град са..) дето ги отвлякаха.. и ако не се лъжа ги убиха с камъни ( :smt010 )??? Наскоро казаха по новините.. че още не са открили виновника.. и ест, че няма да го открият.... та те въобще търсят ли го????? Ами полицаите??? Чух, че имало някъв.. дето блудствал с момичета... разбира се сигурно има и др като него... а тях кой ще спре??? Мн често се питам.. как може .. да сме толкова западнала държава.... чак полицаите да стават престъпници.. именно хората, които би трябвало да ни защитават....????

Но разбира се и за тея разсъждения.. има отговор: "Живота е несправедлив" (Отдавна съм го разбрала :( )

~*SILVER*~
08-18-2007, 15:10
Така ли???
Не съм съгласна с твойто мнение и веднага щи кажа защо :wink:
Ние.. обикновенните хора.. и ние разбира се рпавим грешки... и според теб когато.. ни се случи нещо лошо.. то е защото и ние сме направили нещо лошо.. да до тук има логика.. и съм съгласна.. но после следва въпроса... ами убииците??? ами крадците и изнасилвачите???
Всички тези хора.. дето греховете им са колко по големи от нашите... те точно остават безнаказани... особено в България...
Може би ще кажеш не е така.. но аз и за това ще ти дам пример.. сещаш ли се за момичетата.. (нз от кой град са..) дето ги отвлякаха.. и ако не се лъжа ги убиха с камъни ( :smt010 )??? Наскоро казаха по новините.. че още не са открили виновника.. и ест, че няма да го открият.... та те въобще търсят ли го????? Ами полицаите??? Чух, че имало някъв.. дето блудствал с момичета... разбира се сигурно има и др като него... а тях кой ще спре??? Мн често се питам.. как може .. да сме толкова западнала държава.... чак полицаите да стават престъпници.. именно хората, които би трябвало да ни защитават....????

Но разбира се и за тея разсъждения.. има отговор: "Живота е несправедлив" (Отдавна съм го разбрала :( )

Ти не знаеш, дали те ще останат ненаказани. След няколко дни може и тях да ги убие някой. Всичко се връща... естествено, не съм убеден в това. Може би просто живота понякога наистина е несправедлив, но предпочитам да вярвам на мойта версия, защото е по-удобна и лека за приемане :)

#Gravity Of Love#
08-18-2007, 15:16
Така ли???
Не съм съгласна с твойто мнение и веднага щи кажа защо :wink:
Ние.. обикновенните хора.. и ние разбира се рпавим грешки... и според теб когато.. ни се случи нещо лошо.. то е защото и ние сме направили нещо лошо.. да до тук има логика.. и съм съгласна.. но после следва въпроса... ами убииците??? ами крадците и изнасилвачите???
Всички тези хора.. дето греховете им са колко по големи от нашите... те точно остават безнаказани... особено в България...
Може би ще кажеш не е така.. но аз и за това ще ти дам пример.. сещаш ли се за момичетата.. (нз от кой град са..) дето ги отвлякаха.. и ако не се лъжа ги убиха с камъни ( :smt010 )??? Наскоро казаха по новините.. че още не са открили виновника.. и ест, че няма да го открият.... та те въобще търсят ли го????? Ами полицаите??? Чух, че имало някъв.. дето блудствал с момичета... разбира се сигурно има и др като него... а тях кой ще спре??? Мн често се питам.. как може .. да сме толкова западнала държава.... чак полицаите да стават престъпници.. именно хората, които би трябвало да ни защитават....????

Но разбира се и за тея разсъждения.. има отговор: "Живота е несправедлив" (Отдавна съм го разбрала :( )

Ти не знаеш, дали те ще останат ненаказани. След няколко дни може и тях да ги убие някой. Всичко се връща... естествено, не съм убеден в това. Може би просто живота понякога наистина е несправедлив, но предпочитам да вярвам на мойта версия, защото е по-удобна и лека за приемане :)

Да наистина нз... но в тази България ти как мислиш??? Ще ги накажат ли.. и да ги накажат за колко ще е .. 2-3 години.. толкова ли струва един живот????
С това, че всичко се връща пак не съм съгласна... и в това съм се убедила.. :(
И не трябва да вярваш в нещо само, защото ти е удобно.. или по лесно за приемане... щом вярваш в нещо.. значи.. наистина смяташ, че то е така... и трябва да го защитиш със всички аргументи :wink:

koalka
08-18-2007, 15:20
Всеки си има лоши моменти в живота си, но няма смисъл сега, като ти е гадно, да си мислиш, че целия е такъв.Има си ги и хубавите. :wink:

ProstoAz
08-18-2007, 16:10
Животът не опира само до това (дори в повечето случаи ВЪОБЩЕ не опира до това) някой да те изнасили или ограби и очевидно проблемът на автора не е в това. Въпреки че ... колко пъти майка ти ти казваше да не се прибираш сама след 10 часа вечерта, а ти и се изсмиваше?
Косвено за всичко сме си виновни сами. Дори и че сме били на дадено място, в определен (неподходящ) момент.
Но аз говоря за друго - проблемите с родителите, с приятелите, със срещуположния пол, с училището или работата (явно причините, които карат авторът на темата да си мисли, че животът е ш*бан) - тях сами си ги създаваме.

thefreak
08-18-2007, 16:22
А останлите неща, които могат да ти се случат, които не контролираш?
Безброй са.
И тука вече не става въпрос за автора на темата, а за живота(поне както аз виждам накъде отиват мненията....)

thefreak
08-18-2007, 16:24
Така ли???
Не съм съгласна с твойто мнение и веднага щи кажа защо :wink:
Ние.. обикновенните хора.. и ние разбира се рпавим грешки... и според теб когато.. ни се случи нещо лошо.. то е защото и ние сме направили нещо лошо.. да до тук има логика.. и съм съгласна.. но после следва въпроса... ами убииците??? ами крадците и изнасилвачите???
Всички тези хора.. дето греховете им са колко по големи от нашите... те точно остават безнаказани... особено в България...
Може би ще кажеш не е така.. но аз и за това ще ти дам пример.. сещаш ли се за момичетата.. (нз от кой град са..) дето ги отвлякаха.. и ако не се лъжа ги убиха с камъни ( :smt010 )??? Наскоро казаха по новините.. че още не са открили виновника.. и ест, че няма да го открият.... та те въобще търсят ли го????? Ами полицаите??? Чух, че имало някъв.. дето блудствал с момичета... разбира се сигурно има и др като него... а тях кой ще спре??? Мн често се питам.. как може .. да сме толкова западнала държава.... чак полицаите да стават престъпници.. именно хората, които би трябвало да ни защитават....????

Но разбира се и за тея разсъждения.. има отговор: "Живота е несправедлив" (Отдавна съм го разбрала :( )

Ти не знаеш, дали те ще останат ненаказани. След няколко дни може и тях да ги убие някой. Всичко се връща... естествено, не съм убеден в това. Може би просто живота понякога наистина е несправедлив, но предпочитам да вярвам на мойта версия, защото е по-удобна и лека за приемане :)

Да наистина нз... но в тази България ти как мислиш??? Ще ги накажат ли.. и да ги накажат за колко ще е .. 2-3 години.. толкова ли струва един живот????
С това, че всичко се връща пак не съм съгласна... и в това съм се убедила.. :(
И не трябва да вярваш в нещо само, защото ти е удобно.. или по лесно за приемане... щом вярваш в нещо.. значи.. наистина смяташ, че то е така... и трябва да го защитиш със всички аргументи :wink:
Не трябва да вярваш в такова нещо, което не е аргументирано, но е лесно за приемане, да.
Но виж какви огромни религии има, които хората изповядващи ги, сляпо вярват в неща, които са много лесни за приемане, обесняват всичко, а няма доказателства за тях....

Presley
08-18-2007, 17:02
Еми да,понякога е шибан.Но човек сам трябва да си го прави хубав :-D Радвай се на малките неща в ежедневието...не очаквай бомбастични тържества :-D :-D :-D Абе радвай се ,че си жив!

#Gravity Of Love#
08-18-2007, 17:07
Така ли???
Не съм съгласна с твойто мнение и веднага щи кажа защо :wink:
Ние.. обикновенните хора.. и ние разбира се рпавим грешки... и според теб когато.. ни се случи нещо лошо.. то е защото и ние сме направили нещо лошо.. да до тук има логика.. и съм съгласна.. но после следва въпроса... ами убииците??? ами крадците и изнасилвачите???
Всички тези хора.. дето греховете им са колко по големи от нашите... те точно остават безнаказани... особено в България...
Може би ще кажеш не е така.. но аз и за това ще ти дам пример.. сещаш ли се за момичетата.. (нз от кой град са..) дето ги отвлякаха.. и ако не се лъжа ги убиха с камъни ( :smt010 )??? Наскоро казаха по новините.. че още не са открили виновника.. и ест, че няма да го открият.... та те въобще търсят ли го????? Ами полицаите??? Чух, че имало някъв.. дето блудствал с момичета... разбира се сигурно има и др като него... а тях кой ще спре??? Мн често се питам.. как може .. да сме толкова западнала държава.... чак полицаите да стават престъпници.. именно хората, които би трябвало да ни защитават....????

Но разбира се и за тея разсъждения.. има отговор: "Живота е несправедлив" (Отдавна съм го разбрала :( )

Ти не знаеш, дали те ще останат ненаказани. След няколко дни може и тях да ги убие някой. Всичко се връща... естествено, не съм убеден в това. Може би просто живота понякога наистина е несправедлив, но предпочитам да вярвам на мойта версия, защото е по-удобна и лека за приемане :)

Да наистина нз... но в тази България ти как мислиш??? Ще ги накажат ли.. и да ги накажат за колко ще е .. 2-3 години.. толкова ли струва един живот????
С това, че всичко се връща пак не съм съгласна... и в това съм се убедила.. :(
И не трябва да вярваш в нещо само, защото ти е удобно.. или по лесно за приемане... щом вярваш в нещо.. значи.. наистина смяташ, че то е така... и трябва да го защитиш със всички аргументи :wink:
Не трябва да вярваш в такова нещо, което не е аргументирано, но е лесно за приемане, да.
Но виж какви огромни религии има, които хората изповядващи ги, сляпо вярват в неща, които са много лесни за приемане, обесняват всичко, а няма доказателства за тях....

Именно затова се съмнявам с съществуването на Бог.. и не вярвам в църквата :wink:

^npocTo^a3^f^ за това с вечерния час съм съгласна :wink:
Но thefreak е прав.. има неща, които просто се случват.. за които не си виновен.. (но др може би са...) а.. пак страдаш.. (от личен опит го знам :wink: )

ProstoAz
08-18-2007, 17:10
Единствените неща, които не можем да контролираме са природните катаклизми и някои заболявания... От там нататък всеки сам кове съдбата си.

thefreak
08-18-2007, 17:55
Единствените неща, които не можем да контролираме са природните катаклизми и някои заболявания... От там нататък всеки сам кове съдбата си.
Чудно ми е тези толкова виновни хора дето са убити/осъкатени по пътищата, поради невнимание на шофьор, какво толкова са направили, че да го заслужат.
Скорошен пример на магистрала Тракия май беше.
Пияна майка с двете си деца кара с превише скорост по магистралата през ноща.
Изпуска колата от контрол и прескача мантинелата чак, и се натриса в нищо неподозираща кола, която си кара от другата страна.
Мисля, че едното и дете или и двете бяха загинали.
Голяма беля са направили за да ги накажат така а?
А тези от отсрещното платно?
Кой знае колко са виновни те и какви злини са вършели, че така да бъдат наказани...
С други думи "просто аз ФФФФ" говориш глупости.
Човек има контрол над живота си в даден момент за определено време.
Истински важните събития, които ти променят живота, нямаш контрол над тях.

Juicy_Lucy
08-18-2007, 18:06
Толкова мнения изписани по различен начин, в които се различават основни 2 вида:
1. Живота е такъв какъвто си го направиш.
2. Сега си сдухана ще ти мине.
Аз трудно хващам смисъла на мненията, макар да ги разбирам напълно.
Но ето един въпрос: Никой ли не се е усъмнил никога в тези приети от обществото максими(извадки от вашите мнения)?
1. Живота е такъв какъвто си го направиш.
Това не е вярно, има куп други фактори, които могат да повлиаят на живота ти, замислете се малко.
2. Живее се само веднъж.
Това няма как да знаем дали е истина или не.
3. Не търси смисъла в живота.
Всяко нещо, което няма смисъл, няма нужда от него, следователно.... ?
4. Живей живота в името на нещо/някой, с цел да радваш други.
Значи отчаяно да се опитвам да заменя истинския си смисъл с нещо друго?
90% от общо приетите истини за живота са напълно недоказани, а някои от тях и абсурдни.



:smt005 :smt005 :smt005

ужас!!

1.Може да има и 2 купа други фактори,които да повлияят на живота ти,но сещаш ли се,че е естествено да не можеш да контролиташ всичко?!?!?!? Важното е как ще ги възприемеш и дали ще седнеш да се тюфкаш 100 дена за нещо или просто ще го приемеш и ще погледнеш напред.В такъв смисъл - Животът е такъв,какъвто си го направиш.Просто трябва да се научим да се борим и да сме силни..

2.Ми ти поне в момента сещаш ли се какво си правил предния си живот?!?!Щото душата на човек може и да се преражда,обаче едва ли ще си спомня,че е съществувала и преди.Така,че-да,живее се само веднъж ..с ценностите и недостатъците,които имаш в момента,със сегашното ти семейство,със сегашните ти приятели..

3.тази "истина" обаче може да се тълкува по 2 начина..донякъде е вярно това,което казваш,но от друга гледна точка може би просто човешките същества са прекалено елементарни,за да видят същинския смисъл.Аз си мисля,че това пък е яко,защото всеки сам си избира какъв е смисълът на неговия живот и какви са целите му,старае се да ги постигне и това осмисля цялото му съществуване..

4.Никой не те кара да да правиш нещо,което не искаш.Естествено,че ще следваш своите приоритети.Дори алкохолизирането по цял ден и нощ да ти се прави постоянно ,това пак е вид "живеене в името на нещо"

Катеричка***
08-18-2007, 18:08
Така ли???
Не съм съгласна с твойто мнение и веднага щи кажа защо :wink:
Ние.. обикновенните хора.. и ние разбира се рпавим грешки... и според теб когато.. ни се случи нещо лошо.. то е защото и ние сме направили нещо лошо.. да до тук има логика.. и съм съгласна.. но после следва въпроса... ами убииците??? ами крадците и изнасилвачите???
Всички тези хора.. дето греховете им са колко по големи от нашите... те точно остават безнаказани... особено в България...
Може би ще кажеш не е така.. но аз и за това ще ти дам пример.. сещаш ли се за момичетата.. (нз от кой град са..) дето ги отвлякаха.. и ако не се лъжа ги убиха с камъни ( :smt010 )??? Наскоро казаха по новините.. че още не са открили виновника.. и ест, че няма да го открият.... та те въобще търсят ли го????? Ами полицаите??? Чух, че имало някъв.. дето блудствал с момичета... разбира се сигурно има и др като него... а тях кой ще спре??? Мн често се питам.. как може .. да сме толкова западнала държава.... чак полицаите да стават престъпници.. именно хората, които би трябвало да ни защитават....????

Но разбира се и за тея разсъждения.. има отговор: "Живота е несправедлив" (Отдавна съм го разбрала :( )

Ти не знаеш, дали те ще останат ненаказани. След няколко дни може и тях да ги убие някой. Всичко се връща... естествено, не съм убеден в това. Може би просто живота понякога наистина е несправедлив, но предпочитам да вярвам на мойта версия, защото е по-удобна и лека за приемане :)

Да наистина нз... но в тази България ти как мислиш??? Ще ги накажат ли.. и да ги накажат за колко ще е .. 2-3 години.. толкова ли струва един живот????
С това, че всичко се връща пак не съм съгласна... и в това съм се убедила.. :(
И не трябва да вярваш в нещо само, защото ти е удобно.. или по лесно за приемане... щом вярваш в нещо.. значи.. наистина смяташ, че то е така... и трябва да го защитиш със всички аргументи :wink: Може да не го накажат,но да си има по-големи душевни терзания и други проблеми и пак да му се върне!

#Gravity Of Love#
08-18-2007, 18:24
Единствените неща, които не можем да контролираме са природните катаклизми и някои заболявания... От там нататък всеки сам кове съдбата си.
Чудно ми е тези толкова виновни хора дето са убити/осъкатени по пътищата, поради невнимание на шофьор, какво толкова са направили, че да го заслужат.
Скорошен пример на магистрала Тракия май беше.
Пияна майка с двете си деца кара с превише скорост по магистралата през ноща.
Изпуска колата от контрол и прескача мантинелата чак, и се натриса в нищо неподозираща кола, която си кара от другата страна.
Мисля, че едното и дете или и двете бяха загинали.
Голяма беля са направили за да ги накажат така а?
А тези от отсрещното платно?
Кой знае колко са виновни те и какви злини са вършели, че така да бъдат наказани...
С други думи "просто аз ФФФФ" говориш глупости.
Човек има контрол над живота си в даден момент за определено време.
Истински важните събития, които ти променят живота, нямаш контрол над тях.

Пак съм съгласна... :-D
И аз ще дам пример... една съвсем обикновенна жена си води съвсем обикновен живот... Тя е пенсионерка и работи в собствения си магазин с мъжа си.. (Правила е бойлери..) А техния в къщи е развален... капи...Един ден тя става... и отива до тоалетната... бойлера гръмва... тя е с 60% изгаряния... водят я в болница... Леглото, което поддържа... тялото й.. в реанимацията се разваля и я местят в долното отделение... Там пак има такова легло.. но и то се разваля... ( а е живото спасяващо..) Местят я на обикновенно легло.. (това става.. в едни големи жеги..) И жената след няколко дена си замина... (първо заради леглото, второ.. заради жегите.. но аутопсията показа.. че съсирек се е откъснал.. и е запушил кръвоносен съд или нещо такова...)
Може да звучи като измислена история ама не... случи се с една моя роднина.. и на мен сега ми е мн гадно... а аз какво съм направила за да стане так???? Имам ли аз някаква вина, че и аз да страдам.???
Съжелявам, че те занимавам.. с личните си проблеми.. но просто исках да ти дам един съвсем.. обикновен пример... :wink:

Катеричке... той може и да си има душевни терзания добре... ама др, които са убивали повече от 1 път... на тях въобще не им пука затова продължават.... ](*,)

_PuNk`PrInCeSs_
08-18-2007, 18:46
живота ми е песеен...нали знаете песните си имат припве и куплет :lol: :::

ProstoAz
08-18-2007, 18:48
През нощта е по-голям шанса да се натъкнеш на пиян шофьор (както и ти самият да си пиян), така че... пътуваш през деня.

Колкото до бойлера - кой е виновен за постоянното отлагане "утре ще го оправим" ден след ден? Съжалявам за роднината ти! :(

Иначе съм съгласна с мнението на Juicy_Lucy по първата и точка и точно това се опитвам да кажа.

ПП. И чакайте малко не - казвам, че някой е направил нещо лошо, за да "заслужи" такова. А че почти всичко лошо в живота ни, ни се случва по наша вина, пряка или косвена, осъзната или не... Животът е поредица от решения и техни следствия. Решения, взети изцяло по наша воля или взети, притиснати от други хора и/или обстоятелства.

И още нещо - прекалено измествате темата и завъртате нещата.

#Gravity Of Love#
08-18-2007, 19:00
Не съм искала да измествам.. темата.. исках само да кажа..: в последния пример, който дадох.. че вярно наистина работата с бойлера се отлагаше.. но моето семейство няма никаква вина за това.. а и ние страдаме..
Иначе съм напълно съгласна с Juicy_Lucy мн точно го каза :wink:

alkobalko
08-18-2007, 19:36
Не. Животът е прекрасен.

mid_get
08-18-2007, 19:38
Животът е такъв, какъвто сам си го направиш :-):-)

thefreak
08-18-2007, 20:20
Толкова мнения изписани по различен начин, в които се различават основни 2 вида:
1. Живота е такъв какъвто си го направиш.
2. Сега си сдухана ще ти мине.
Аз трудно хващам смисъла на мненията, макар да ги разбирам напълно.
Но ето един въпрос: Никой ли не се е усъмнил никога в тези приети от обществото максими(извадки от вашите мнения)?
1. Живота е такъв какъвто си го направиш.
Това не е вярно, има куп други фактори, които могат да повлиаят на живота ти, замислете се малко.
2. Живее се само веднъж.
Това няма как да знаем дали е истина или не.
3. Не търси смисъла в живота.
Всяко нещо, което няма смисъл, няма нужда от него, следователно.... ?
4. Живей живота в името на нещо/някой, с цел да радваш други.
Значи отчаяно да се опитвам да заменя истинския си смисъл с нещо друго?
90% от общо приетите истини за живота са напълно недоказани, а някои от тях и абсурдни.
ужас!!

1.Може да има и 2 купа други фактори,които да повлияят на живота ти,но сещаш ли се,че е естествено да не можеш да контролиташ всичко?!?!?!? Важното е как ще ги възприемеш и дали ще седнеш да се тюфкаш 100 дена за нещо или просто ще го приемеш и ще погледнеш напред.В такъв смисъл - Животът е такъв,какъвто си го направиш.Просто трябва да се научим да се борим и да сме силни..

2.Ми ти поне в момента сещаш ли се какво си правил предния си живот?!?!Щото душата на човек може и да се преражда,обаче едва ли ще си спомня,че е съществувала и преди.Така,че-да,живее се само веднъж ..с ценностите и недостатъците,които имаш в момента,със сегашното ти семейство,със сегашните ти приятели..

3.тази "истина" обаче може да се тълкува по 2 начина..донякъде е вярно това,което казваш,но от друга гледна точка може би просто човешките същества са прекалено елементарни,за да видят същинския смисъл.Аз си мисля,че това пък е яко,защото всеки сам си избира какъв е смисълът на неговия живот и какви са целите му,старае се да ги постигне и това осмисля цялото му съществуване..

4.Никой не те кара да да правиш нещо,което не искаш.Естествено,че ще следваш своите приоритети.Дори алкохолизирането по цял ден и нощ да ти се прави постоянно ,това пак е вид "живеене в името на нещо"
Отново един куп неаргументирани твърдения.
Пак повтарям след като толкова не ти харесва живота може да му сложиш край, което от своя страна премахва твоето твърдение, че човек трябва да се бори и да е силен и т.н. Не е вярно, че ТРЯБВА. Правиш го ако искаш. Ако не искам да го правя, няма да го направя.
Отново няма доказателства за съществуването на душа, минали животи, бог, дядо коледа и т.н.....
А това, че си си определил някакъв смисъл на живота, който не съвпада със истинския, не прави живота ти смислен.

thefreak
08-18-2007, 20:24
През нощта е по-голям шанса да се натъкнеш на пиян шофьор (както и ти самият да си пиян), така че... пътуваш през деня.

Колкото до бойлера - кой е виновен за постоянното отлагане "утре ще го оправим" ден след ден? Съжалявам за роднината ти! :(

Иначе съм съгласна с мнението на Juicy_Lucy по първата и точка и точно това се опитвам да кажа.

ПП. И чакайте малко не - казвам, че някой е направил нещо лошо, за да "заслужи" такова. А че почти всичко лошо в живота ни, ни се случва по наша вина, пряка или косвена, осъзната или не... Животът е поредица от решения и техни следствия. Решения, взети изцяло по наша воля или взети, притиснати от други хора и/или обстоятелства.

И още нещо - прекалено измествате темата и завъртате нещата.
Да права си, няма катастрофи през деня.
Няма пияни шофьори през деня.
Няма убити през деня.
Опа май има а?
Та кога да пътувам викаш за да е моя вината, че са ме блъснали.
Извинявай исках да кажа за да НЕ е моя вината.
either way.....

thefreak
08-18-2007, 20:27
Не.Мисля,че е хубав,само да знаеш как да си го направиш такъв. :-)

Животът е такъв, какъвто сам си го направиш :-):-)
Две идентични мнения.
Ето кой не следи темата....
Мисля че спадат към Първа категория.

music_pirate
08-18-2007, 21:05
Ne mislite li 4e jivota e 6*ban?sorry za temata,no samo az li mislq taka ebati ?

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
2 и 7 точка от правилника!

мисля мисля ............ всеки ден си го мисля
и най тъпото е че стаа по-шибан

ProstoAz
08-18-2007, 21:29
През нощта е по-голям шанса...
...което значи, че през деня е по-малък, а не никакъв.

И повтарям - стига си извъртал/а и свеждал/а нещата до частни случаи. Живтотът не се върти около една катастрофа, която в при повечето хора дори никога няма да се състои. Ти, за да катострофираш ли живееш? Вече почваш да ме съмняваш...

Octofunk
08-18-2007, 21:35
Thefreak, песимистичното мислене за живота води, в 90% от случаите, и до песимистичен край. Много се вглъбяваш, а и отговори на въпросите, които задаваш няма. Няма и да има, поне не в скоро време. Така че си живей животеца и не мисли за такива неща. Така или иначе човешкият живот е толкова нищожен спрямо необятната Вселена, че затормозяването на човешкия ум с "фондаменталните" въпроси е напълно безмислен.

nellllly
08-18-2007, 21:47
зависи...

`Death`Whore``
08-18-2007, 21:50
Разбира се...както казва баща ми: "Животът не е честен" :) Лошото е, когато човек остане напълно сам...без семейство, без партньор, без приятели, дори без животно...ако не е сам, трябва да е щастлив с това, което има...да цени близките си хора и да изказва чувствата си към тях.

Iviqna
08-18-2007, 22:01
''jivota e hubav,zashtoto e prekrasen... !!! ''
makar 4e pove4eto pyti ne sam na tova mnenie

Obitax
08-18-2007, 23:03
ako ne be6e 6iban nqma6e da interesno da se jivee bolite kura ;)

08-18-2007, 23:03
Мисля че животът е такъв каквто си го направиш, вземи пример от мен, отбълснах повечето си приятели и сега си "плащам за това"

flying_girl
08-19-2007, 02:31
Животът е толкова хубав колкото сам си го направиш

Juicy_Lucy
08-19-2007, 09:29
Толкова мнения изписани по различен начин, в които се различават основни 2 вида:
1. Живота е такъв какъвто си го направиш.
2. Сега си сдухана ще ти мине.
Аз трудно хващам смисъла на мненията, макар да ги разбирам напълно.
Но ето един въпрос: Никой ли не се е усъмнил никога в тези приети от обществото максими(извадки от вашите мнения)?
1. Живота е такъв какъвто си го направиш.
Това не е вярно, има куп други фактори, които могат да повлиаят на живота ти, замислете се малко.
2. Живее се само веднъж.
Това няма как да знаем дали е истина или не.
3. Не търси смисъла в живота.
Всяко нещо, което няма смисъл, няма нужда от него, следователно.... ?
4. Живей живота в името на нещо/някой, с цел да радваш други.
Значи отчаяно да се опитвам да заменя истинския си смисъл с нещо друго?
90% от общо приетите истини за живота са напълно недоказани, а някои от тях и абсурдни.
ужас!!

1.Може да има и 2 купа други фактори,които да повлияят на живота ти,но сещаш ли се,че е естествено да не можеш да контролиташ всичко?!?!?!? Важното е как ще ги възприемеш и дали ще седнеш да се тюфкаш 100 дена за нещо или просто ще го приемеш и ще погледнеш напред.В такъв смисъл - Животът е такъв,какъвто си го направиш.Просто трябва да се научим да се борим и да сме силни..

2.Ми ти поне в момента сещаш ли се какво си правил предния си живот?!?!Щото душата на човек може и да се преражда,обаче едва ли ще си спомня,че е съществувала и преди.Така,че-да,живее се само веднъж ..с ценностите и недостатъците,които имаш в момента,със сегашното ти семейство,със сегашните ти приятели..

3.тази "истина" обаче може да се тълкува по 2 начина..донякъде е вярно това,което казваш,но от друга гледна точка може би просто човешките същества са прекалено елементарни,за да видят същинския смисъл.Аз си мисля,че това пък е яко,защото всеки сам си избира какъв е смисълът на неговия живот и какви са целите му,старае се да ги постигне и това осмисля цялото му съществуване..

4.Никой не те кара да да правиш нещо,което не искаш.Естествено,че ще следваш своите приоритети.Дори алкохолизирането по цял ден и нощ да ти се прави постоянно ,това пак е вид "живеене в името на нещо"
Отново един куп неаргументирани твърдения.
Пак повтарям след като толкова не ти харесва живота може да му сложиш край, което от своя страна премахва твоето твърдение, че човек трябва да се бори и да е силен и т.н. Не е вярно, че ТРЯБВА. Правиш го ако искаш. Ако не искам да го правя, няма да го направя.
Отново няма доказателства за съществуването на душа, минали животи, бог, дядо коледа и т.н.....
А това, че си си определил някакъв смисъл на живота, който не съвпада със истинския, не прави живота ти смислен.


Estestveno,che ,ako ne ti haresva jivotyt,moje da se grymnesh..
Mojesh da stanesh i narkoman i da se drusash po cql den.JIVEESH SI KAKTO SI ISKASH.Ako ne iskash da se prevyrnesh v nqkakva skapana otrepka ,a naistina da napravish neshto smisleno sys jivotyt si oba4e TRQBVA da se borish s vsi4ki trudnosti pred teb,da gledash optimisti4no i da ne ostavqsh nai-malkite problemi da sysipvat nastroenieto ti

ebati..stiga s tozi "istinski" smisyl.."istinskiqt" snisyl za vseki e razli4en.reshavash kakvo ti haresva da pravish,kak iskash da prekarash jivotyt si(ili dali iskash da go prekarvash) i se stremish da jiveesh po tozi na4in(ili se grymvash).


sorry,neshto mi se razvali Flex Type-a :?

selassie
08-19-2007, 09:55
хаха , така е , ако не ти харесва животът хващай помпата и иглата и почвай :D

GossipGirl89
08-19-2007, 10:00
Ам...да, живота е какъвто си го направиш, но и какъвто ти го направят...
Абе, шибан е.

С две ръце "За"...

08-19-2007, 11:17
Мне,не мсля ,че животът в период 13-18 може да бъде шибан :-s От части е така както ти си го направиш,а ако говоря в частност например за моят живот,мне само не е шибан,ами дори не съм си го представяла някога такъв... :D

СТФУ!
тогава е най-шибан... пъпки... комплекси.. промени.. аве... треа си некъв бъгнат, за да не ти е шибан животът на тая възраст. #-o

selassie
08-19-2007, 11:31
Животът започва след 20 :D

armani169
08-19-2007, 13:47
Животът е такъв, какъвто сам си го направиш. :wink:


Аха , аха :wink:

MayKyTy
08-19-2007, 13:52
Много по-лесно е да обвиниш другите за грешките си или за случващото се.

Иначе споко - на всеки се случва да се сдуха - ще ти мине. :P
Съгласна :)

shivacheva
08-19-2007, 15:02
Кое му е шибаното? Че си тук и трябва да си го изживееш?
Това животът ... на тая планета е едно малко преходно нещо което те прави активен в нещо велико и не толкова малко.
Всичко тук е преход за да се усъвършенстваш за нещо по-добро някъде другъде. За това съм на мнение.. злобата да се оставя на страни. Да усъвършенстваме добродетелите си. Да се позамислим... за колко кратко сме тук и какво искаме да направим .. за някой.
Аз съм на мнение, че трябва да се живее в името на нещо и някой, а не да се рея поглед из пространството и да се чудя като тебе защо съм на тоя свят и колко шибан бил живота.
Направи нещо удовлетворяващо те.... НЕ да се наквасиш като свиня.
Говоря за нещо по значително... Нещо което както да радва теб.. да радва и околните.
Всеки си има призвание. Твоето е? Не знаеш? Ми поразровичкай си мозъка, защото го имаш - вместо да се оплакваш какъв е бил живота!

Много мисли ми се въртят в главата.

Ти казваш, че светът е шибан... ?!?!?!
До като вали летен дъжд.. събуй се.. излез .. погледни към небето.
Усети земята под себе си и безкрайността над теб.
Жестоко е! Не си ли пробвал? Е, пробвай.
Повърви по мократа трева.. според мен това е мечтата на всяко човешко същество което не може да ходи.
Но понеже ние считаме живота си .. здравето си.. като чиста формалност (когато сме малки и невръстни =] ) не осъзнаваме колко щастие се крие в тия малки неща.

Колкото и да ти е зле.. трябва да ти в добре :)
Ако виждаш грозните неща красиви.., дори по красиви и от прелестните при тебе колкото и да е зле - все ще си добре! ;) Айде. Късмет.

Точно,абсолютно съгласна съм...
П.П.Много увличащо пишеш...и убеждаващо...
П.П.2.Не съм зарибена... :smt005 :wink:

shivacheva
08-19-2007, 15:03
Кое му е шибаното? Че си тук и трябва да си го изживееш?
Това животът ... на тая планета е едно малко преходно нещо което те прави активен в нещо велико и не толкова малко.
Всичко тук е преход за да се усъвършенстваш за нещо по-добро някъде другъде. За това съм на мнение.. злобата да се оставя на страни. Да усъвършенстваме добродетелите си. Да се позамислим... за колко кратко сме тук и какво искаме да направим .. за някой.
Аз съм на мнение, че трябва да се живее в името на нещо и някой, а не да се рея поглед из пространството и да се чудя като тебе защо съм на тоя свят и колко шибан бил живота.
Направи нещо удовлетворяващо те.... НЕ да се наквасиш като свиня.
Говоря за нещо по значително... Нещо което както да радва теб.. да радва и околните.
Всеки си има призвание. Твоето е? Не знаеш? Ми поразровичкай си мозъка, защото го имаш - вместо да се оплакваш какъв е бил живота!

Много мисли ми се въртят в главата.

Ти казваш, че светът е шибан... ?!?!?!
До като вали летен дъжд.. събуй се.. излез .. погледни към небето.
Усети земята под себе си и безкрайността над теб.
Жестоко е! Не си ли пробвал? Е, пробвай.
Повърви по мократа трева.. според мен това е мечтата на всяко човешко същество което не може да ходи.
Но понеже ние считаме живота си .. здравето си.. като чиста формалност (когато сме малки и невръстни =] ) не осъзнаваме колко щастие се крие в тия малки неща.

Колкото и да ти е зле.. трябва да ти в добре :)
Ако виждаш грозните неща красиви.., дори по красиви и от прелестните при тебе колкото и да е зле - все ще си добре! ;) Айде. Късмет.

Точно,абсолютно съгласна съм...
П.П.Много увличащо пишеш...и убеждаващо...
П.П.2.Не съм зарибена... :smt005 :wink:


Всеки има моменти,в които живота му се струва шибан и си мисли,че е по-добре да се оттърве едва ли не от него,но на другия ден е толкова щастлив от нещо,че дори не се сеща за вчерашните си мисли...така че НЕ,живота не е шибан!... :)

#Gravity Of Love#
08-19-2007, 15:09
Винаги съм харесвала знака на ин и ян... (не съм сигуна дали така се пише...) защото има мн истина в него..
Каквито и лоши неща да ти се случват.. трябва да намериш хубавото в тях.. и по важното да успееш да ги преодолееш и да вървиш напред... защото времето никога няма да спре.. а живота няма тебе да чака :wink:

Psychoalgie
08-19-2007, 15:54
Животът започва след 20 :D

signed & agreed.

RAWRRR
08-19-2007, 19:27
Ne mislite li 4e jivota e 6*ban?sorry za temata,no samo az li mislq taka ebati ?

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
2 и 7 точка от правилника!
пф
и това го казваш на 15
когато вашите те издържат и единствения проблем е че рейса закъсня с 5 мунити днес..
представям си как ще се чустваш на 40
не е важно какъв е живота обективно,а субективно,трябва да си резистентен към обстоятелствата.. :-)

n1ght_shadow
08-19-2007, 21:46
Ne mislite li 4e jivota e 6*ban?sorry za temata,no samo az li mislq taka ebati ?


i tova ako ne e izkazvane ot nqkoe emo pak na :-D

Shadow_Walker
08-19-2007, 21:50
Ne mislite li 4e jivota e 6*ban?sorry za temata,no samo az li mislq taka ebati ?


i tova ako ne e izkazvane ot nqkoe emo pak na :-D
пфф...само на имотата ли живота им е шибан?
Смисъл и моя живот си е шибан а не се числя към бритонестите лапета.
На всеки живота е шибан в някаква степен айде сега...

tuka6na
08-19-2007, 22:11
:-k Ам ако някой пусне тема 'Животът през Розови очиЦа',няма да е толкова 'доходна' като тази сигурно.Това ме навежда на мисълта че младежите освен да се бунтуват,обичат и да се оплакват.Брейй...И пак-не животът не е шибан.А ако някой тепърва го мисли наистина ,то за напред нз;/

Iowa
08-20-2007, 12:02
да,мисля..
и кфо от тва?

08-20-2007, 12:30
Живота бил шибан... кат та гледам, май той шиба тебе... :-D

Like the wind`
08-21-2007, 17:53
Мисля,че това какъв е и какъв ще бъде животът ти занапред,зависи само и изцяло от теб.Ти си този,който взима решения и прави избори,които по някакъв начин въздействат на живота ти.А това да казваш,че някой друг ти е виновен за дереджето,че животът е шибан и така нататък за мен са просто оправдания,че не можеш да направиш живота си такъв,какъвто искаш да бъде.А и бтв,няма нищо по-шибано от лошите мисли. ;-)

Spork
08-21-2007, 17:58
Да,шибан е живота.....ама кфо моя напрая...и аз ли да го шибам.....Не стаа...живота ти преа тъпо...тъпо тъпо тъпо...и накрая кат му писне те заебава..и вси1ко си е по старо му...пак си си хепи :-D :-D :-D

#Gravity Of Love#
08-22-2007, 07:06
Какъвто и да ти е живота.. трябва да го приемеш.. той няма сам да се промени.. но ти можеш.. да го направиш.. просто трябва да опиташ.. и др което е .. пак какъвто и да ти е живота.. трябва да се радваш на хубавите.. неща.. тях винаги ги има както и лошите.. тъй, че няма смисъл да си губиш времето.. да се вайкаш що ти е такъв живота.. просто си го живей... с усмивка обаче :wink:

SlAdKy_KoTi
08-22-2007, 09:40
мдам...доста е шибан :|

Guderian
08-22-2007, 09:50
Живота винаги е шибан и на който не му харесва.... :twisted:

~*SILVER*~
08-22-2007, 09:59
На мен пък ми харесва да е шибан. :P
е на тебе и меса с тоалетна хартия ти харесват - ти си мазохист :lol: :smt005


-> понякога е шибан живота, а понякога е прекрасен... радвайте се на прекрасните моменти и оставете шибаните да отминат :)

RoyTheReaper
08-22-2007, 10:31
Не е шибан.

И не се притеснявай за тийн-депресията си. Ще ти мине. :wink:

Shadow_Walker
08-22-2007, 10:34
На мен пък ми харесва да е шибан. :P :-# ... пиеш ли си хапчетата редовно :wink:

Arr0gAnT
08-22-2007, 11:19
Мн ясно че живота е шибан... важното е как ти приемаш нещата, като си повтаряш колко скапан е живота изпускаш мн хубави моменти, които могат да го направят по-малко шибан

Mooo6no
08-22-2007, 11:38
Животът е такъв, какъвто си го направиш. Повечето хора си го правят шибан, а и какъвто и да е живота човек гледа останалите. Колкото и да е хубав живота му като приятелите му са по-добре (в неговите очи) той ще се чувства зле.

Владимир Илич Ленин
08-22-2007, 23:10
Такъв е, по-добър няма и да стане, дори и с пари.

KiLLeR_InSTiNkT
08-23-2007, 08:01
Може да е шибан ама аз му го нашибвам... :lol:

Болшевик
08-23-2007, 08:03
Такъв е, по-добър няма и да стане, дори и с пари.
Така е :)
Само, ако се построи комунизма, ще има щастлив живот за всички по земята O:)

Незабравимата
08-23-2007, 08:07
Всеки във живота си има хубави и шибани моменти,но на очи ни се набиват само лошите ,защото хората сме такива ,че когато всичко си е нормално просто не ни прави впечатление!Но живота не може да бъде наречен шибан..трябва да се радвате ,че живеете..ама щом ти е толкоз шибан скачай от терасата #-o

Rocko_perka
08-23-2007, 11:25
Ами не е.Просто понякога е сложен или труден. Живота е постоянна борба със себе си - да се поддадеш или не на лошите мисли. Всъшност,животът е пъстър.Можеш да видиш какво ли не.Има от всичко по много.Хубавото е ,че никога не знаеш какво може да ти се случи. Има изненадки,задачки-закачки,изпитанийца,мотане ,лутане, вървене,падане ,ставане и така. Много неща зависят от нас,но и има други ,които сме си ги надробили кармично в предни животи и сега ще си сърбаме попарката.

VaNicHkaa
08-26-2007, 20:50
Имала съм такива моменти в които наистина ми е било много сдухано , просто трябва да се свиква ..не съм на възрастта на която трябва да мисля за проблемите на останалите ..сега по ми се весели отколкото да мисля колко е шибан живота..за това оставям по късните години когато ще съм омъжена ако въобще се омъжа хах тогава сигорно няма да има какво друго да се прави освен да се тормозя за проблеми

devil4e_kiss4e
08-27-2007, 15:56
mda.6iban e ponqkoga.ama si ima i hubava strana

08-27-2007, 16:33
Не, Сталин е шибан!

Бате Сталин
08-27-2007, 16:36
Не, Сталин е шибан!
Съдеики по-снимката, живота за теб е шибан... :roll:

Guderian
08-27-2007, 16:37
Не, Сталин е шибан!
Съдеики по-снимката, живота за теб е шибан... :roll:Обявявам ти Blitzkrieg! :twisted:

08-27-2007, 16:40
Не, Сталин е шибан!
Съдеики по-снимката, живота за теб е шибан... :roll:
Не виждам какво ми е на снимката, бе пендел!

Бате Сталин
08-27-2007, 16:41
Не, Сталин е шибан!
Съдеики по-снимката, живота за теб е шибан... :roll:
Не виждам какво ми е на снимката, бе пендел!
Поне вече не си емо! Но пък си оръфляк :P 8)

08-27-2007, 16:43
Не, Сталин е шибан!
Съдеики по-снимката, живота за теб е шибан... :roll:
Не виждам какво ми е на снимката, бе пендел!
Поне вече не си емо! Но пък си оръфляк :P 8)
Хахах, погледни се в огледалото и тогава говори, парцал червен :evil:

Guderian
08-27-2007, 16:45
Не, Сталин е шибан!
Съдеики по-снимката, живота за теб е шибан... :roll:
Не виждам какво ми е на снимката, бе пендел!
Поне вече не си емо! Но пък си оръфляк :P 8)Ето ти го погребението :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
http://newsimg.bbc.co.uk/media/images/38869000/jpg/_38869213_coffin_body_ap.jpg

Бате Сталин
08-27-2007, 16:47
Гледай да не те застигне нещо Гудериян! Нещо твърдо и дълго! :twisted:

Не е кур! :twisted:

08-27-2007, 16:48
Не, Сталин е шибан!
Съдеики по-снимката, живота за теб е шибан... :roll:
Не виждам какво ми е на снимката, бе пендел!
Поне вече не си емо! Но пък си оръфляк :P 8)Ето ти го погребението :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
http://newsimg.bbc.co.uk/media/images/38869000/jpg/_38869213_coffin_body_ap.jpg
Тоя ако го спипам ще му се стъжни - червен идиот! :evil: Ще го погреба като на снимката, която си постнал.

Guderian
08-27-2007, 16:51
Не, Сталин е шибан!
Съдеики по-снимката, живота за теб е шибан... :roll:
Не виждам какво ми е на снимката, бе пендел!
Поне вече не си емо! Но пък си оръфляк :P 8)Ето ти го погребението :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
http://newsimg.bbc.co.uk/media/images/38869000/jpg/_38869213_coffin_body_ap.jpg
Тоя ако го спипам ще му се стъжни - червен идиот! :evil: Ще го погреба като на снимката, която си постнал. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Бате Сталин
08-27-2007, 16:53
Гудериян и Хитлер! Ще правя садо мазо с вашите недоебани анални разкрития! 8) И тогава и вие ще станете червени..... като задниците ви 8)

08-27-2007, 16:55
Гудериян и Хитлер! Ще правя садо мазо с вашите недоебани анални разкрития! 8) И тогава и вие ще станете червени..... като задниците ви 8)
Ще видим кой на кого ще го вкара, гугутчице! :lol:

08-27-2007, 16:55
Кое е по яко:
Комунизъм или Нацизъм ?? :-k :-k

so^sweet
08-27-2007, 17:00
kvo stava tuka-bate stalin, hitler i neznam si kvi :shock:
4e jivota e 6iban 6iban e no trqbva da se jivee tova e! ili jivee6 ili si t1panar

jojankata
08-27-2007, 17:01
Ne mislite li 4e jivota e 6*ban?sorry za temata,no samo az li mislq taka ebati ?

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
2 и 7 точка от правилника!


Аз също мисля,че е шибан...
Защо??
Ами защото знам,че ще умра...незнам коя година с ТОЧНОСТ...
Исак Нютон е казал,че ще умрем 1260 години след откриването на Римската Империя,която е открита през 800...което пък казва,че ще умрем през 2060...Отделно в корана пише,че ще настъпи края на света тогава...А сега прочетох,че през 2070 година ще мрем от суша...

Хората ги е страх да умрат,а трябва да ги е страх да ЖИВЕЯТ!!!

:smt009 :smt009 Не ИсКаМ дА уМиРаМ :smt009 :smt009

mushroomche
09-10-2007, 00:25
животът е една красива лъжа в която има зрънце истина :wink:

rewind
09-10-2007, 00:38
ъърту

'IrReSiStIblE'
09-10-2007, 07:14
В животът на всеки има баланс.Случват му се много хубави неща,а понякога точно обратното.Всичко лошо и добро се връща(личен опит).Според мен всеки има лоши и добри моименти,но напоследък животът ми се струва много тъп.

09-10-2007, 07:15
Когато е в ръцете на комунистите, наистина е шибан. :evil:

09-10-2007, 07:16
Когато е в ръцете на комунистите, наистина е шибан. :evil:
точно :!:

Mimka_sweet
09-10-2007, 07:18
Животът е такъв, какъвто сам си го направиш. :wink:

90%

love_only_one_boy
09-10-2007, 21:38
Само имотата мислят,че е шибан! :smt005
Ахмм ся серизоно емиии не е шибан! Всъщност когато си спиш сладко-сладко и майка ти отвори врата и влиза студ светлин и шум е мн шибан живота!!! :smt013 :smt013 :smt011 :smt011 :smt012 :smt012 :smt019 :smt019 Но като цяло за да не е шибан,бог е създал-приятелите,момчетата и съответно момичетата,създал е и тв-то и компа!!! ::: ::: Всичко е ОК!!! :D

teenkopele
09-10-2007, 22:08
Понякога е невероятно хубав, друг път ти се иска да не го живееш...

...BlAcK_OrChId...
09-11-2007, 12:18
Понякога е невероятно хубав, друг път ти се иска да не го живееш...
Много правилно!!!

Madness
09-11-2007, 12:43
Труден,да...шибан-не....
Весел е даже...забавен един такъв ( =

09-11-2007, 12:49
The weak suffer i ENDURE!

tItEufFf
09-11-2007, 19:14
Не бъдете толкова черногледи! Нормално е живота да не е идеален...Все пак ако беше толкова лесен, нямаше да започва с плач! :wink:

teenkopele
09-11-2007, 19:34
...Все пак ако беше толкова лесен, нямаше да започва с плач! :wink:

Това ми хареса. :)

Forslor
09-11-2007, 20:09
Не живота е шибан , хората са шибани !
Може някой да го споменал вече същото, но това е моята позиция по въпроса . Просто и ясно .

OtherDimension
09-11-2007, 20:14
...Все пак ако беше толкова лесен, нямаше да започва с плач! :wink:

Това ми хареса. :)

е каква е връзката :lol:
тая шаблония пък е най-тъпата, която съм чувал...

Reed
09-11-2007, 20:21
Само имотата мислят,че е шибан! :smt005
Ахмм ся серизоно емиии не е шибан! Всъщност когато си спиш сладко-сладко и майка ти отвори врата и влиза студ светлин и шум е мн шибан живота!!! :smt013 :smt013 :smt011 :smt011 :smt012 :smt012 :smt019 :smt019 Но като цяло за да не е шибан,бог е създал-приятелите,момчетата и съответно момичетата,създал е и тв-то и компа!!! ::: ::: Всичко е ОК!!! :D
ебати мисленето :lol:

Rock & Roll Queen
09-11-2007, 20:56
...Все пак ако беше толкова лесен, нямаше да започва с плач! :wink:

Това ми хареса. :)

е каква е връзката :lol:
тая шаблония пък е най-тъпата, която съм чувал...
Да. :roll:

FairyNymph
09-12-2007, 12:39
Само имотата мислят,че е шибан! :smt005
Ахмм ся серизоно емиии не е шибан! Всъщност когато си спиш сладко-сладко и майка ти отвори врата и влиза студ светлин и шум е мн шибан живота!!! :smt013 :smt013 :smt011 :smt011 :smt012 :smt012 :smt019 :smt019 Но като цяло за да не е шибан,бог е създал-приятелите,момчетата и съответно момичетата,създал е и тв-то и компа!!! ::: ::: Всичко е ОК!!! :D

Всъщност Бог не е създал твто и компа, но както и да е...
Ами понякога живота си отмъщава и от теб се иска да си вземеш поука от цялата ситуация...И на мене понякога ми се струва, че всичко е с главата надолу и че по-лошо не може да стане и само се питам "ЗАЩО ГОСПОДИ ЗАЩО И ЗАЩО НА МЕН?С КАКВО ГО ЗАСЛУЖИХ?".И като мине известно време се успокоявам и всичко се вяръща на мястото си ...

09-12-2007, 13:06
Повечето сте още малолетни,а вече живота ви се вижда шибан??Не се излагаите,а си правете кефа докато още можете и не се вживяваите толкова в ролите на възрастни

CuRly_Doll
09-12-2007, 20:32
jivotat e mn gotin.....pone na 15 e taka :wink:

mgxpower
09-12-2007, 21:20
Не е просто много а МНОГО!

fake
09-12-2007, 21:22
не, супер як е :smt007

Михаил Горбачов
09-12-2007, 21:50
Сега живота е горе-долу добре...
след 20 год. няма да се живее на тая планета :-D

VerryBerry
09-13-2007, 06:25
to4no moqt zasega e mnoooooooooooy gotin,vqrno,ponqkoga i az si mislq 4e e 6iban,ama tiq momenti sa rqdkost O:)

enjoy the silence
09-13-2007, 07:56
еми не съвсем [-X

gabrielka@a
09-13-2007, 14:12
Еххххххххх...какво да се прави, живота никога не е бил лесен, няма и да бъде, на теб ти остава само и единствено да се примириш и да го живееш, един шанс ни е даден :-)

loyal_88
09-13-2007, 17:49
Мдам, живота определено е шибан...поне в България.
Щото ако се опиташ да направиш нещо, без да кихнеш кинти на правилния човек го духаш! След като са те преебали брутано, само защото не си дал пари, побеснял и чудещ се какво да правиш отиваш в Обеля, купуваш 1 грам, мислейки си че това ще оправи нещата поне за днес, но въпреки това пак се чувстваш отвратително. После се прибираш в другото софийско гето, търсейки някой църен, на който да си го изкараш. Но и за това нямаш желание. Издънил си се пред всички, които те уважават, и то само защото живееш тука... Отиваш си вкъщи, всеки те потупва по рамото и ти казва "случва се на всеки" и от това ти става още по-зле. И в крайна сметка си казваш "един голем *** за живота"!

Rock & Roll Queen
09-13-2007, 19:16
Не!!! Животът е прекрасен.

loyal_88
09-13-2007, 19:22
Не!!! Животът е прекрасен. Като живота ти го натресе така, както на мен тая сутрин, ще поговорим пак ;)

Rock & Roll Queen
09-13-2007, 19:29
Не!!! Животът е прекрасен. Като живота ти го натресе така, както на мен тая сутрин, ще поговорим пак ;)
Сладур. Миличък, всеки има гадни моменти. За мен в момента е прекрасен. Съжалявам, ако нещо не е наред :) Рано или късно ще се оправи. :)
жив и здрав :D

Nicole_Richie
09-13-2007, 19:43
Jivota mi e IDEALEN!!!!!!!!!!!

PR0
09-13-2007, 19:51
Живота е такъв какъвто си го направиш. Но някои неща не могат да се променят каквото и да правиш.

loyal_88
09-13-2007, 19:58
Не!!! Животът е прекрасен. Като живота ти го натресе така, както на мен тая сутрин, ще поговорим пак ;)
Сладур. Миличък, всеки има гадни моменти. За мен в момента е прекрасен. Съжалявам, ако нещо не е наред :) Рано или късно ще се оправи. :)
жив и здрав :D Имах кофти случка, но след седмица да речем ще я забравя. Това обаче не променя нещата, защото ще се повтори, потрети и така...
Но как да е, радвам се че има хора, на които им върви повече :)

09-13-2007, 21:30
jivota e otvratitelen ! ne prosto zashtoto mi e kofti v dadeni momenti zashtoto prosto e truden i mychitelen ! no daden ni e edin shans trqbva da go tyrpim takyv kakyvto e i shte go jiveem takyv kakyfto sami si go napravim !

million
09-13-2007, 21:33
Ne mislite li 4e jivota e 6*ban?sorry za temata,no samo az li mislq taka ebati ?

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
2 и 7 точка от правилника!
Ами явно ти си си го направил/направила да е такъв. Или пък някой друг ти го е направил, не знам... Не мисля, че е "шибан".

elli4ka93
09-14-2007, 22:39
axxaxaxaxa nali znae6 4e v destveni v toq svqt nqma se jivota nqkoga 6te gi preebe.ina4e se pak taka e po interesno :))))))))))))

mIsHeTy
09-16-2007, 07:27
Ам...да, живота е какъвто си го направиш, но и какъвто ти го направят...
Абе, шибан е.
+1

otherworldly
09-16-2007, 08:42
Ам...да, живота е какъвто си го направиш, но и какъвто ти го направят...
Абе, шибан е.
+1
съгласна

PLAMENKO
09-16-2007, 08:43
Живота е такъв какъвто си го направиш пич.

neverand
09-16-2007, 09:08
приеми го така,че отговора на въпроса за всеки е относително,
или,че просто няма отговор този въпрос,
просто си представи,че в момента живееш и правиш каквото успееш в рамнките на годините в които живееш,а после вече другото няма значение.Стига с тези глупави въпроси...

Ice_Queen_
09-16-2007, 09:53
Шибан?
Що пък да е шибан?
Понеже някой не ви е ходил по гайдата?
Или понеже не вс е както го искате?
НЕее! Живота е зелен,син,червен,слънчев,об лачен,изпълнен с цветя,хора,случки..да без гадни неща не може,но това не значи че живота е шибан!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Я се стегнете и като не ви харесва го променете!
"Живота е такъв какъвто си го направиш" - не точно, но е един.
За сега няма доказателства за прераждането,тъй че направете си го както го искате.

Disrespect
09-16-2007, 09:58
нямате си на представа вие кво е шибан живот..

09-16-2007, 11:25
a ti.. da nebi da imash :roll: ..