PDA

View Full Version : Пенисът ми е малък и главичката ми не се показва до края...



anonim4oto
08-17-2007, 19:44
пениса ми е малак и главичката ми не се показва до края,плс кажете дали ште се оправи или да ходя на доктор :oops: и ако някой е имал същтите проблеми да пише :?

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

belerofone
08-17-2007, 19:46
Кажи какво е малък...На колко години си...Прекарвал ли си т.нар жълтеница...Имаш ли дрги проблеми...Пениса ти не се показва до края в какво състояние...уточни се и маже ид та и кажем...

Поздрави...

08-17-2007, 19:50
emi ne sam boleduval jaltenica to kato malak sam imal problem s penisa i sam go zamarsil no sega ne moga da si pokaja cqlata glavi4ka,a sam na 14

batkodoki
08-17-2007, 20:02
най-вероятно се касае за фимоза

08-17-2007, 20:03
i tova dali 6te se opravi ili... :cry:

belerofone
08-17-2007, 20:08
най-вероятно се касае за фимоза

Не можеш да прецениш по това , което е написъл той....Аз не мисля , че е фимоза....Тя се характеризира с прилепане на препуциума към короната на главичката ..т.нар.ръб....Това не означава , че тя не може да се покаже до край просто , че пениса не се отваря...
За мен това е или прекарана инфекция....Или форома на балонопостит \което в тоя форум весик втори които пита описва едно и също \ или е съпътстващ симпотмом...Предвид , че не съм лекар не мога да ти кажа сигурно....Иди и се прегледай...

batkodoki
08-17-2007, 20:32
най-вероятно се касае за фимоза

Не можеш да прецениш по това , което е написъл той....Аз не мисля , че е фимоза....Тя се характеризира с прилепане на препуциума към короната на главичката ..т.нар.ръб....Това не означава , че тя не може да се покаже до край просто , че пениса не се отваря...
За мен това е или прекарана инфекция....Или форома на балонопостит \което в тоя форум весик втори които пита описва едно и също \ или е съпътстващ симпотмом...Предвид , че не съм лекар не мога да ти кажа сигурно....Иди и се прегледай...

хайде да те помоля след като не си спец - да запазиш мненията си само за себе си или за домашна употреба, когато касаят проблеми имащи сериозни последици!

фимозата НЯМА връзка с каквото и да е "прилепване"! с него имат синехиите но те се лекуват по радикално различен начин от фимозата!
"Баланопостита" който споменаваш /ако че се съмнявам доколко можеш да го диагностицираш/ може само да бъде една от причините за придобита ФИМОЗА.
бтв: никога при фимозата НЯМА "прилепване" на вуртешния лист на препуциума към коронариус глансит! фимозата може да бъде съчетана със слепване на различни места но НИКОГА в топологията, която ти сочиш!

Ясен ли съм?!

belerofone
08-17-2007, 21:05
най-вероятно се касае за фимоза

Не можеш да прецениш по това , което е написъл той....Аз не мисля , че е фимоза....Тя се характеризира с прилепане на препуциума към короната на главичката ..т.нар.ръб....Това не означава , че тя не може да се покаже до край просто , че пениса не се отваря...
За мен това е или прекарана инфекция....Или форома на балонопостит \което в тоя форум весик втори които пита описва едно и също \ или е съпътстващ симпотмом...Предвид , че не съм лекар не мога да ти кажа сигурно....Иди и се прегледай...

хайде да те помоля след като не си спец - да запазиш мненията си само за себе си или за домашна употреба, когато касаят проблеми имащи сериозни последици!

фимозата НЯМА връзка с каквото и да е "прилепване"! с него имат синехиите но те се лекуват по радикално различен начин от фимозата!
"Баланопостита" който споменаваш /ако че се съмнявам доколко можеш да го диагностицираш/ може само да бъде една от причините за придобита ФИМОЗА.
бтв: никога при фимозата НЯМА "прилепване" на вуртешния лист на препуциума към коронариус глансит! фимозата може да бъде съчетана със слепване на различни места но НИКОГА в топологията, която ти сочиш!

Ясен ли съм?!

Ако ти си специалист по виртуална диагностика добре...Но ме съмнява....Имам прекалено много опит от РЕАЛНОСТТА , за да се намери някой като теб , който да се държи с такъв "тон"...

Дали си ясен...Не не си...Всеки има право на мнение...Дали това теб те устройва е отделен въпрос....Освен това аз не обяснявам за медицинско лице предвид , че малко хора могат да разберат такава терминология...Мога ди ти напиша детайлно обсянение на латински с терминология която да не разбереш , но едва ли ще има полза някой от това....

Не можеш да твърдиш , че при фимоза НИКОГА няма "прилепване" защото има...Гарантирам го....

Не бъди агресивен...Това не е ползено за никого...Не съм медицинско лице , но се съмнявам , че и ти си....Вярвай ми като ти казвам , че не аз съм човека с когото искаш да се заяждаш....

Поздрави....

batkodoki
08-21-2007, 15:43
най-вероятно се касае за фимоза

Не можеш да прецениш по това , което е написъл той....Аз не мисля , че е фимоза....Тя се характеризира с прилепане на препуциума към короната на главичката ..т.нар.ръб....Това не означава , че тя не може да се покаже до край просто , че пениса не се отваря...
За мен това е или прекарана инфекция....Или форома на балонопостит \което в тоя форум весик втори които пита описва едно и също \ или е съпътстващ симпотмом...Предвид , че не съм лекар не мога да ти кажа сигурно....Иди и се прегледай...

хайде да те помоля след като не си спец - да запазиш мненията си само за себе си или за домашна употреба, когато касаят проблеми имащи сериозни последици!

фимозата НЯМА връзка с каквото и да е "прилепване"! с него имат синехиите но те се лекуват по радикално различен начин от фимозата!
"Баланопостита" който споменаваш /ако че се съмнявам доколко можеш да го диагностицираш/ може само да бъде една от причините за придобита ФИМОЗА.
бтв: никога при фимозата НЯМА "прилепване" на вуртешния лист на препуциума към коронариус глансит! фимозата може да бъде съчетана със слепване на различни места но НИКОГА в топологията, която ти сочиш!

Ясен ли съм?!

Ако ти си специалист по виртуална диагностика добре...Но ме съмнява....Имам прекалено много опит от РЕАЛНОСТТА , за да се намери някой като теб , който да се държи с такъв "тон"...

Дали си ясен...Не не си...Всеки има право на мнение...Дали това теб те устройва е отделен въпрос....Освен това аз не обяснявам за медицинско лице предвид , че малко хора могат да разберат такава терминология...Мога ди ти напиша детайлно обсянение на латински с терминология която да не разбереш , но едва ли ще има полза някой от това....

Не можеш да твърдиш , че при фимоза НИКОГА няма "прилепване" защото има...Гарантирам го....

Не бъди агресивен...Това не е ползено за никого...Не съм медицинско лице , но се съмнявам , че и ти си....Вярвай ми като ти казвам , че не аз съм човека с когото искаш да се заяждаш....

Поздрави....

млада госпожице с вид на младеж!
след не сте в състояние да отдиференцирате истинска фимоза от синехии и състояние на фимоза съчетано със синехии - настоятелно ви препоръчвам да излагате псевдонаучните си "мнения" след като признавате, че "не сте медицинско лице" в раздел "секс" или "тъпотии", който заслужавате специално да открият за вашите прозрения!

но да разпространявате дивашки теории, да стресирате хлапетата, да ги сугестирате с невероятни "диагнози" и следствия от тях - няма как да ви позволя!

молете се да не сте медик-студент!

по същество: фимозата е едно, "прилепването" друго. фимозата може да се съчетае със прилепване, но синехиите не са задължителна проява на фимозата. те са отделна нозологична единица и пряка връзка с фимозата нямат!

а дали ще ми пишете на латински илик на китайски - все е тая: простотията винаги търси легитимация в неща, които не разбира!


МОЛЯ ПРАВОИМАЩИТЕ ДА ЗАКЛЮЧАТ ТЕМАТА ИЛИ ИЗОБЩО ДА Я ИЗТРИЯТ! Благодаря

foreverr
08-21-2007, 16:05
ami az mislq 4e ne e normalno no ne sam sigorna zatova po dobre otidi na urolog :oops: