PDA

View Full Version : Защо така се случва ...



MayKyTy
08-17-2007, 20:08
Понеже в много теми волно или неволно се стига до този въпрос реших да направя тема в която да обсъждаме само него та така: Искам да попитам защо в днешно време сякаш вече не останаха момчета които да правят първата крачка, когато майка ми или леля ми разказват за начинът по който са се запознали с мъжете си аз чак не мога да повярвам, излиза че едно време дори и срамежливите мъже пак са правили първата крачка. В днешно време все по-рядко и по-рядко се срещат такива момчета, повечето изчакват и момичето му се налага да зададе решаващият въпрос..... Момчетата ли са станали по-срамежливи или момичетата по - "отракани"??? Това е въпросът :)
Ще се радвам да чета вашите отговори :)

w0sh
08-17-2007, 20:12
Аз почвам то 2-рата хаха :) абе не бе просто щот женското стана много нахално и то няма смисъл вече...

ko
08-17-2007, 20:14
nz,az ne mislq taka.moje bi e 50/50

woshata
08-17-2007, 20:18
i mom4etata stanaha tvurde sramejlivi (pone 90%) i to za tva momi4etata se otrakhme :smt005 dadoha ni dumata mujete po4ti za si4ko i nie ve4e sme MULTIFUNKCIONALNI :smt005 nie im predlagame..a be nie si4ko..pa ko ima nekoi smel4aga deto ne e Mistur sramejlivko BRAO :!: :!: :!:

08-17-2007, 20:18
Ima veroqtnost prosto da sa po-samouvereni..de daznam.. po-NadUTii.. :P I nishto ne gi interesuva.... Veche neshtata ne sa kakto sa bili nqkoga... Mai stavat vse po-zle... za sugalenie....Az prosto se nadqvam da sa ostanali i svestni.. O:) Awe.. prosto vseki da si go spohodi gelanoto shtastie, nezavisimo kak shte doide.. [-o< O:) O:) Ponqkoga e vupros i na sudba i kusmet.. ko da se pravi.. Dano nqkoga svetut da stane po-hubav O:)

marley
08-17-2007, 20:19
Ob6testvoto kato cqlo e stanalo po-glupavo.Predi e vzmojno da nameri6 razbirane a sega...prosto sega sqka vtora e povurhnostna 4algadjiika....puk za6to e nujna kra4ka ako krakata na vsi4ki sa raztvoreni...deca na po 13-14 pravqt sex... :smt017 ](*,)

H8_mE
08-17-2007, 20:32
Abe deaznam !Mom4etata ve4e se naduvat pove4e si se praat na po-nedostupni,ta momi4etata da im se natiskat i te da sa tursenite,a ne momi4etata!I s te4enie na vremeto momi4etata svikvat s tazi si rolq i zapo4va d se predava po nasledstvo i priqtelstvo i taka... :smt005 :smt005 :smt005

Dead`Paladin
08-17-2007, 20:45
абе срам или не....всеки е различен...мен преди ме беше много срам...сега ........не ми дрене...по скоро ще направя така , нея да вкарам в срам :smt005

Ivanna99
08-17-2007, 20:49
Mi sreshtat se momcheta,koito sa mn sramejlivi,no i takiva,koito sa mn otrakani...pri moichetata polojenieto e sushtoto!Ne mojem da slagame vsichki pod obsh znamenatel-vseki si e razlichen

sladko_dete
08-17-2007, 20:59
Момичетата сме станали по нетърпеливи, по нахакани, по самоуверени, докато мъжа е станал по непокист и просто отсича " А уе ари уе като има зор тя да ме търси/ да дойде/ да ми пише / да ми се обади/ да ми предложи ... "

vvs_go
08-17-2007, 21:48
ne vijdam za6to trqbva da ima pyrva kra4ka nikoga ne sym q pravil

LoveHim
08-18-2007, 01:06
Ob6testvoto kato cqlo e stanalo po-glupavo.Predi e vzmojno da nameri6 razbirane a sega...prosto sega sqka vtora e povurhnostna 4algadjiika....puk za6to e nujna kra4ka ako krakata na vsi4ki sa raztvoreni...deca na po 13-14 pravqt sex... :smt017 ](*,)
I az sam 4algadjiika ama tva ne zna4i 4e sled kato vie mrazite 4algata ostanalite koito q slu6at sa povyrhnosni

~*SILVER*~
08-18-2007, 06:34
Ами и 2та пола имат вина. Всички гледаме как доста момичета ходят с нос до небето. Нормално е някое по-срамежливо момче да се страхува от това някоя да му забие шамар или да му се изсмее в лицето, вместо просто да обясни по човешки, че няма чувства към него. Виждал съм го много пъти и на мен ми се е случвало.
Естествено, грешката на момчетата е, че им пука. Кво ме грее мен дали някоя фукла ще ме земе или не? :roll: Като не ме иска, тя губи :lol: Та.. мисълта ми е, че не можеш да виниш момчетата, че са срамежливи, защото единствената причина за това за момичетата. А вече защо ТЕ се държат така, не знам...

ПП: Нямам предвид ВСИЧКИ момичета ;)

DjBaloon
08-18-2007, 07:11
Понеже в много теми волно или неволно се стига до този въпрос реших да направя тема в която да обсъждаме само него та така: Искам да попитам защо в днешно време сякаш вече не останаха момчета които да правят първата крачка, когато майка ми или леля ми разказват за начинът по който са се запознали с мъжете си аз чак не мога да повярвам, излиза че едно време дори и срамежливите мъже пак са правили първата крачка. В днешно време все по-рядко и по-рядко се срещат такива момчета, повечето изчакват и момичето му се налага да зададе решаващият въпрос..... Момчетата ли са станали по-срамежливи или момичетата по - "отракани"??? Това е въпросът :)
Ще се радвам да чета вашите отговори :)
Kogato gledash promqnata na momchetata kato cqlo e hubavo da se zamislish i za promqnata na momichetaat kato cqlo.. ednoto idva ot drugoto 8)

AFT
08-18-2007, 07:19
Аз пък никога не бих предложила на момче. Глупаво е. Уж те са силният пол, а две думи не могат да кажат? Не съм от момичетата, които Силвър описа (да лепнат шамар на някой или да му се изсмеят), всъщност на мен ще ми стане още по-гадно, отколкото на момчето, след като му откажа, дори и да нямам чувства към него. Не знам ... някаква странна логика имам. Понякога много искам да съм по-надута, но това е още по-глупаво. Пф, боли ме пръста ... :smt011 (порязах се)

Erica
08-18-2007, 07:52
Понеже в много теми волно или неволно се стига до този въпрос реших да направя тема в която да обсъждаме само него та така: Искам да попитам защо в днешно време сякаш вече не останаха момчета които да правят първата крачка, когато майка ми или леля ми разказват за начинът по който са се запознали с мъжете си аз чак не мога да повярвам, излиза че едно време дори и срамежливите мъже пак са правили първата крачка. В днешно време все по-рядко и по-рядко се срещат такива момчета, повечето изчакват и момичето му се налага да зададе решаващият въпрос..... Момчетата ли са станали по-срамежливи или момичетата по - "отракани"??? Това е въпросът :)
Ще се радвам да чета вашите отговори :)


Аз може би малко ще се отклоня от темата...но...искам да питам и аз , като си говорила с майка си,тя споменала ли ти е някаде,че на времето 12/13 годишните момиченца са водили активен полов живот...ако може да се нарече така.Защото аз така като гледам тези малките тийнки хич не се замислят много много - ами действат.Ама ми е много интересно осъзнават ли какво правят,защото на тази възраст те са още деца...както се казва не знае е*е ли му се пикае ли му се...ама да е в играта...
На времето беше Майки пазете си дъщерите имам син...сега май стана обратното...

koalka
08-18-2007, 15:12
Тези клишета, че винаги момчето трябва да прави първата крачка не мисля, че сега важат.И според мен така е правилно.Редно е и момичето от време на време да направи някакво усилие да спечели сърцето на момчето, а не обратното.Но може и момичетата да са станали по-отракани, не знам, сега и времето е такова.