PDA

View Full Version : Фимоза, или защо не мога да забеля главичката



Страници : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24

DaemonBoy
02-07-2010, 10:52
При мен е малко по-особено.В смисъл забелвам я, но с леки болки.Късо ли ми е гемчето и има ли риск при секс да го скъсам?

georgi12
02-07-2010, 15:26
Ехеее, никой ли няма да ми помогне, вярно, че не ми е толкова спешен проблемът, но все пак....
Пак ще кажа, става въпрос за олио-гела и презервативите. Ако след като съм си сложил олио на главичката след това как трябва да го премахна за да си сложа презерватива, може ли само да го избърша или трябва да го измия старателно? Възможно ли е ако е останало малко мазно като сложа кондома да се повреди, казвайте, все някой ще може да ми помогне, имам нужда от вас, момчета, не искам да стават гафове и напоследък не си слагам олио след баня. МОЛЯ ВИ :oops:
Просто се избърши с бебешка мокра кърпичка .
Аз ги ползвам за всичко - за прах , за обувки , за бърсане на таблото в трамвая , за вместо вода и сапун , че на работа не разполагам с течаща вода и сапун , за избърсване на малкия (ще кажете - тоя е егати мизерника - няма си вода .Имам си , но не всеки път ми е комфортно да се повдигам на пръсти и да се оливам целият). Използват се и най-вече за избърсване на нежни наакани бебешки дупенца .
Просто си го избърсваш и си готов .

georgi12
02-07-2010, 15:27
Здравейте отново, понеже казахте да кача снимки - ето:


Късо гемче и лека форма на фимоза . Лично мое мнение , което не трябва да се зачита като някаква диагноза .
За повече инфо - Уролог.

haidutin1
02-07-2010, 18:42
Благодаря за отговора :)
Наистина е полезно, дори да не са бебешки, а обикновени мокри кърпички, мисля, че ще вършат същата работа, просто е по-удобно да си носиш такива в джоба ако няма къде да се измиеш. Не бях се сетил за това, а щом върши работа - добре. :)

an0nimenn
02-08-2010, 14:40
http://i49.tinypic.com/m7xh0o.jpg
ТОВА КАКВО Е ЩЕ ТРЯБВА ЛИ ОПЕРАЦИЯ :-o
СЛЕД КАТО СВЪРША И ПРОБВАМ ДА ПРОДЪЛЖА УСЕЩАМ НЕКОМФОРТ И ЛЕКА БОЛКА.. :booooomb: И СОРИ АМА КАПСА МИ Е СЧУПЕН :-|

ibizzaa17
02-08-2010, 17:08
http://i49.tinypic.com/m7xh0o.jpg
ТОВА КАКВО Е ЩЕ ТРЯБВА ЛИ ОПЕРАЦИЯ :-o
СЛЕД КАТО СВЪРША И ПРОБВАМ ДА ПРОДЪЛЖА УСЕЩАМ НЕКОМФОРТ И ЛЕКА БОЛКА.. :booooomb: И СОРИ АМА КАПСА МИ Е СЧУПЕН :-|

Ами вижда се г/д, че си го забелил.
Според неб това е късо гемче. Но тук неможеш точно да разбереш диагнозата, и да се оправиш.
Отиваш на уролог за 5 мин, и ти казва какво ти е и какво не ти е.:)

georgi12
02-08-2010, 17:56
Благодаря за отговора :)
Наистина е полезно, дори да не са бебешки, а обикновени мокри кърпички, мисля, че ще вършат същата работа, просто е по-удобно да си носиш такива в джоба ако няма къде да се измиеш. Не бях се сетил за това, а щом върши работа - добре. :)
Което не ти пречи все пак да си вземеш бебешки .Помисли малко защо .

snodgrass1
02-08-2010, 20:13
Здравейте отново!Понеже днес беше 5-я ден от операцията,ходих при лекаря да ми махне превръзката,с която бях до момента.Той каза че всичко е добре,каза ако искам да правя бани с тетра или ми предписа един спрей.Впоследствие като прочетох страничните ефекти от този спрей се спрях на баните.След операцията докато седях на леглото в коридора,дали аз мръднах или нз имаше кръвоизлив,който лекаря заши.Сега главичката не е изцяло открита,според мен заради тия шевове,тва нормално ли е?Та реших да почна баните тази вечер,докато махах марлята,забелязах че е паднало едно от тия кончета.Въпроса ми е дали да изчакам да паднат тия допълнителни кончета,за да започна баните или не?

haidutin1
02-08-2010, 20:33
Почвай ги :)

tarikata7
02-08-2010, 23:17
Ще помоля, всеки, който е минал през операцията и има мнение да ми драсне едно лично, ако има желание разбира се... значи на 20г. съм и преди 34 дена ми направиха 2-ра операция... та още си седя с конците и почти навсякъде има корички кръв и изглежда като след операцията... изключвам едно място отдоло вдясно около 1.5см където всичко се е изчистило и няма нито конци, нито корички... на едно място обаче беше се поотворило мястото на среза... показах го на опериращия на 18 ден той се направи, че нищо няма и каза като паднат конците да мажа с "Контратубекс"... не ме притеснява толкова, че коричките и конците си седят толкова време, но това място не виждам конец, а само коричка и ме понаболяваше леко(по скоро не болка, а просто го усещам) и напоследък адски ме сърбеше... дори ръба на главичката... тя коричката леко се допира до нея... не издържах днес и намазах леко със смес от пчелен восък и масло... поразчоплих я тая коричка и около 80% от нея се отлепи, но като понечих да я махна цялата ме заболя и се отказах... сега там се зачерви адски много и сълзи... аве направо цялото се е разлигавило... и не изглежда никак добре... незнам ще забира ли... правя бани със смрадлика... като в началото правех по 2 на ден даже, а след 14 ден правя през ден... след като си взема душ(с антибактериален сапун) и правя една баня със смрадлика... притесняваме това... при вас имаше ли такива усложнения и какво правихте?... при лекаря ходих на 4 и 18 ден и все казваше, че всичко е наред... преди това бях ходил и в отделението на 14 ден и направо вдигнаха ръце от мен, така че не ме съветвайте да ходя при него... може при друг уролог... незнам вече какво да правя... след 2 операции и близо 4 месеца ходене по мъките... иначе след 26 ден нямам проблеми с освобождаването на напрежението, но гледката на конците и коричките кръв, а и тази дето все сълзи, боли, сърби ме притеснява що не зараства... някакъв съвет?

SexyChild
02-09-2010, 17:56
Ще помоля, всеки, който е минал през операцията и има мнение да ми драсне едно лично, ако има желание разбира се... значи на 20г. съм и преди 34 дена ми направиха 2-ра операция... та още си седя с конците и почти навсякъде има корички кръв и изглежда като след операцията... изключвам едно място отдоло вдясно около 1.5см където всичко се е изчистило и няма нито конци, нито корички... на едно място обаче беше се поотворило мястото на среза... показах го на опериращия на 18 ден той се направи, че нищо няма и каза като паднат конците да мажа с "Контратубекс"... не ме притеснява толкова, че коричките и конците си седят толкова време, но това място не виждам конец, а само коричка и ме понаболяваше леко(по скоро не болка, а просто го усещам) и напоследък адски ме сърбеше... дори ръба на главичката... тя коричката леко се допира до нея... не издържах днес и намазах леко със смес от пчелен восък и масло... поразчоплих я тая коричка и около 80% от нея се отлепи, но като понечих да я махна цялата ме заболя и се отказах... сега там се зачерви адски много и сълзи... аве направо цялото се е разлигавило... и не изглежда никак добре... незнам ще забира ли... правя бани със смрадлика... като в началото правех по 2 на ден даже, а след 14 ден правя през ден... след като си взема душ(с антибактериален сапун) и правя една баня със смрадлика... притесняваме това... при вас имаше ли такива усложнения и какво правихте?... при лекаря ходих на 4 и 18 ден и все казваше, че всичко е наред... преди това бях ходил и в отделението на 14 ден и направо вдигнаха ръце от мен, така че не ме съветвайте да ходя при него... може при друг уролог... незнам вече какво да правя... след 2 операции и близо 4 месеца ходене по мъките... иначе след 26 ден нямам проблеми с освобождаването на напрежението, но гледката на конците и коричките кръв, а и тази дето все сълзи, боли, сърби ме притеснява що не зараства... някакъв съвет?
Що за глупости говориш? Как дори ще си помислиш да не се посъветваш с лекаря, който ти направи всичко. Все пак той е отговорен за всичко ставащо и е длъжен да те наблюдава, докато всичко не е наред.

Изобщо не е нормално на 34 ден да имаш конци, корички, дори и болки. Не му мисли много много, а отивай да те видят. :shock:

ssaassaa
02-10-2010, 20:34
При мене малко се промениха нещата.Сега мисля да ходя в пирогов в детско-то поделение понеже ми казаха че там това е една ежедневна операция и мисля че няма да имам проблем с хирурга (да чукна на дърво).Исках да кажа,че съм изумен след като разбра баща ми колко бързо се развиха нещата.Години го криех този проблем,а сега се решава само за дни..

haidutin1
02-11-2010, 08:43
Така е, родителите ги е грижа за детето им, каквото и да си мислите за тях те само ще ви помогнат. Затова говорете с тях, не си го натрупвайте, сами трудно ще решите проблема, особено ако сте по-малки. Не чакайте, много от момчетата във форума сме отлагали решението и после може само да се съжалява за това, повярвайте. Не отлагайте, говорете с родителите си, няма нищо страшно и срамно, само ще ви помогнат по-бързо да решите проблема си :)

smileee
02-11-2010, 15:37
Здравейте.. В нормално ли е от неделя (операцията,пълно обрязване,фимоза) до сега да не съм се възбуждал напълно.. Нито сутрин нито през ноща.. само посъвсем малко.. През цялото време съм с превръзка и не е имало и какво да ме въдбуди ?

SpeedRacer
02-11-2010, 17:20
Здравейте.. В нормално ли е от неделя (операцията,пълно обрязване,фимоза) до сега да не съм се възбуждал напълно.. Нито сутрин нито през ноща.. само посъвсем малко.. През цялото време съм с превръзка и не е имало и какво да ме въдбуди ?

Ти се радвай , щото е кофти като почне да става ...

haidutin1
02-11-2010, 22:13
smileee, може да ти се струва, че през нощта не се възбуждаш. Тогава често са най-силните ерекции и е възможно да не си разбрал, а пък ако сутрин са ти разкървавени марлите ще знаеш от какво е. При някои нощните ерекции са придружени с болка, при други не, аз също не съм ги усещал. Иначе е нормално през деня да избягваш дразнители, точно сега няма да искаш да получаваш ерекции при това нарочно. Всичко е наред, ще видиш. След още някой ден ще получаваш силни ерекции от най-малкото. Все пак не бързай с мастурбирането колкото и да ти се иска. Аз изчаках 3 седмици :)

tarikata7
02-11-2010, 23:22
Здравейте.. В нормално ли е от неделя (операцията,пълно обрязване,фимоза) до сега да не съм се възбуждал напълно.. Нито сутрин нито през ноща.. само посъвсем малко.. През цялото време съм с превръзка и не е имало и какво да ме въдбуди ?

При всеки е различно... аз минах през две операции... след първата почнах да се будя от "дърпането" чак към 7-8 ден... след втората операция почнах да се будя от ерекциите по-рано... някъде към 4 ден... 3-4 нощи се будиш по няколко пъти и после почваш да си спиш нормално... поне при мен беше така...

mitrata
02-12-2010, 00:48
Здравейте на всички.Преди 12 дни ми направиха операцийката от въпросната фимоза.Моето състояние си беше вродено,от доста годинки си го имах проблема,но не е имало причина за безпокойство.В последно време почнах да имам проблеми в секса и се наложи да легна под ножа.На тези,на които им предстои ще кажа,че няма нищо страшно.При мен упойката беше от кръста надолу,болката е само докато ти забиват иглата в кръста.След операцията болки не съм имал,просто чувството при допир в нещо е неприятно.
Някой пич питаше за дървенето-още на първата вечер се одървих здраво,болката е силна,даже малко ми се разкъса около два шева...Но нищо притеснително,зарастна си.Против ерекцията вечер няма лекарства,въпрос на психика е.И аз имах 4-5 безсънни нощи,но свикнах да си контролирам ерекцията,като се разсейвам с нещо.
Първите дни е нормално да има подуване,после почва да спада.
Като лекарства ползвам смрадлика(за промивки) и един спрей Оксикорт.Спрея е за дезинфекция и овлажняване.
Смея да кажа,че след пълното обрязване си го харесвам повече."Поддръжката" е доста по-лесна,и като визия си ме кефи.Преди операцията имах друго мнение,но сега...явно затова на мюсюлманите им решават проблема от малки!
Та мнението ми е-интересувайте се навреме,говорете с родители и познати без срам!Аз съм на 20 и ако знаех,че проблема е сериозен щях доста по-рано да се подложа на това.
От този сайт научих за това,и си направих регистрация,за да разкажа и моя случай.Дано подейства успокояващо на тези които четат поста!Споко пичове,без паника!Няма нищо страшно при операцията!

SpeedRacer
02-12-2010, 12:09
Здравейте на всички.Преди 12 дни ми направиха операцийката от въпросната фимоза.Моето състояние си беше вродено,от доста годинки си го имах проблема,но не е имало причина за безпокойство.В последно време почнах да имам проблеми в секса и се наложи да легна под ножа.На тези,на които им предстои ще кажа,че няма нищо страшно.При мен упойката беше от кръста надолу,болката е само докато ти забиват иглата в кръста.След операцията болки не съм имал,просто чувството при допир в нещо е неприятно.
Някой пич питаше за дървенето-още на първата вечер се одървих здраво,болката е силна,даже малко ми се разкъса около два шева...Но нищо притеснително,зарастна си.Против ерекцията вечер няма лекарства,въпрос на психика е.И аз имах 4-5 безсънни нощи,но свикнах да си контролирам ерекцията,като се разсейвам с нещо.
Първите дни е нормално да има подуване,после почва да спада.
Като лекарства ползвам смрадлика(за промивки) и един спрей Оксикорт.Спрея е за дезинфекция и овлажняване.
Смея да кажа,че след пълното обрязване си го харесвам повече."Поддръжката" е доста по-лесна,и като визия си ме кефи.Преди операцията имах друго мнение,но сега...явно затова на мюсюлманите им решават проблема от малки!
Та мнението ми е-интересувайте се навреме,говорете с родители и познати без срам!Аз съм на 20 и ако знаех,че проблема е сериозен щях доста по-рано да се подложа на това.
От този сайт научих за това,и си направих регистрация,за да разкажа и моя случай.Дано подейства успокояващо на тези които четат поста!Споко пичове,без паника!Няма нищо страшно при операцията!

Искаш да кажеш , че на 12 ден има и вид :) Очудващо и все пак и твоето мнение ме надъхва и още 7 дена и лягам под ноща :) Вече нямам търпение ... искам да видя малкия СКИН ХЕД :) За упойката в кръста смея да твърдя , че не боли изобщо , защото имам операция на крака и ми биха упойката в кръста ... комар сякаш те ухапва :) Значи с тебе имаме сходна съдба , защото и аз късно се усетих да се престраша :) Е аз се надявам моята касапница да мине добре и безпроблемно и после съм замислил да го снимам на 7-14-21-28 ден за да може тези на които предстой , да знаят как ще им следва горе долу възстановяването :)

georgi12
02-12-2010, 12:19
Упойката , за която говорите се казва епидурална и се бие вгръбначният стълб , между прешлените . Първо се слага една обезболяваща , след което се слага същинската . Болката е силна , но поносима .
Моята упойка беше до самата главичка .Почувствах съвсем лека и странна болка , може би защото игличката беше по-тънка и от карфица.

SpeedRacer
02-12-2010, 12:34
Упойката , за която говорите се казва епидурална и се бие вгръбначният стълб , между прешлените . Първо се слага една обезболяваща , след което се слага същинската . Болката е силна , но поносима .
Моята упойка беше до самата главичка .Почувствах съвсем лека и странна болка , може би защото игличката беше по-тънка и от карфица.

Не помня да са ми били 2 ... само 1 ми биха , след което само си лежах ... и болка дори не е имало :)

ssaassaa
02-12-2010, 22:04
Здравейте на всички.Преди 12 дни ми направиха операцийката от въпросната фимоза.Моето състояние си беше вродено,от доста годинки си го имах проблема,но не е имало причина за безпокойство.В последно време почнах да имам проблеми в секса и се наложи да легна под ножа.На тези,на които им предстои ще кажа,че няма нищо страшно.При мен упойката беше от кръста надолу,болката е само докато ти забиват иглата в кръста.След операцията болки не съм имал,просто чувството при допир в нещо е неприятно.
Някой пич питаше за дървенето-още на първата вечер се одървих здраво,болката е силна,даже малко ми се разкъса около два шева...Но нищо притеснително,зарастна си.Против ерекцията вечер няма лекарства,въпрос на психика е.И аз имах 4-5 безсънни нощи,но свикнах да си контролирам ерекцията,като се разсейвам с нещо.
Първите дни е нормално да има подуване,после почва да спада.
Като лекарства ползвам смрадлика(за промивки) и един спрей Оксикорт.Спрея е за дезинфекция и овлажняване.
Смея да кажа,че след пълното обрязване си го харесвам повече."Поддръжката" е доста по-лесна,и като визия си ме кефи.Преди операцията имах друго мнение,но сега...явно затова на мюсюлманите им решават проблема от малки!
Та мнението ми е-интересувайте се навреме,говорете с родители и познати без срам!Аз съм на 20 и ако знаех,че проблема е сериозен щях доста по-рано да се подложа на това.
От този сайт научих за това,и си направих регистрация,за да разкажа и моя случай.Дано подейства успокояващо на тези които четат поста!Споко пичове,без паника!Няма нищо страшно при операцията!

драсни на лС къде си се оперирал?

ssaassaa
02-12-2010, 22:04
Спеед кажи и т икъде ще се оперираш?

ibizzaa17
02-12-2010, 22:35
Момчета, днес е 16 ден от операцията.. Всичко е перфектно и отмина.
Имах късо гемче и фимоза и ме обрязаха частично. Малко е некомфортно първите 3-4 дена, но после с всеки изминал ден. се подобряват нещата.. Още на 13 ден, успях да ударя първата "злобарка" :D :D ама не се сдържах просто..
Научих проблема си от този тази тема във форума, точно от създаването му и криех 2 години близо и да ви кажа, адски съжалявам и ме е яд.. Страхът от операцията е в пъти по - голям от болката.. Който има този проблем, да отива да се оперира, горе доло за 20 тина дена ще отмине всичко.. Не го крийте от родителите, те са ви най-малкия срам в този случаи.. Бъдете мъже и се отървете с проблема веднъж за винаги, не правете грешката като мен да се страхувате 2 години.
Който има въпроси да пише лично. И късмет на всички на който им предстой..
И най-накрая да благодаря на "batkodoki" и "georgi12",че ми отделиха време за въпросите и винаги ми отговаряха:)
БЛАГОДАРЯ ВИ БЪДЕТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ ВСИЧКИ :)

SpeedRacer
02-13-2010, 10:03
Аз ще се оперирам в Плевен , а деня идва и вече не издЪржам :) Ибиза дано и при мен така бързо да мине сичко , че ме чакат след тва 2-3 месеца разврат :) ахаха :)

smileee
02-13-2010, 17:27
Здравейте, по - назад в темата съм писал, но сега имам друг въпрос. Искам да ви питам за пост-травматичния оток как да го третирам ( този под главичката който е ) дали да му правя промивки със смрадлика защото лекарката каза че няма нужда обаче аз й приятелката ми мислим че отоците по бързо ще спаднат когато правим промивки нищо че лекаря не е казал ? И ако е добре да се правят промивки да ми обесните как точно се приготвя и какво се прави ? (:

ibizzaa17
02-13-2010, 21:14
Здравейте, по - назад в темата съм писал, но сега имам друг въпрос. Искам да ви питам за пост-травматичния оток как да го третирам ( този под главичката който е ) дали да му правя промивки със смрадлика защото лекарката каза че няма нужда обаче аз й приятелката ми мислим че отоците по бързо ще спаднат когато правим промивки нищо че лекаря не е казал ? И ако е добре да се правят промивки да ми обесните как точно се приготвя и какво се прави ? (:

Ами купуваш си смрадликата, и отзад пише рецепта, ще ползваш тая дето пише за "вагинални промивки". Слагаш в една чашка примерно, и го слагаш в чашката за около 10-15 мин. Не мисля, че смрадликата е вредна, за да има някакъв проблем:)

smileee
02-14-2010, 09:14
А вашите отоци кога започнаха да спадат?
Защото за 7 дни аз не виждам разлика.. И се чудех дали смрадликата ще помогне за това?

mitrata
02-14-2010, 10:13
Izvinqvam se za latinicata,no sym na rabota i...
Moqt otok se poqvi na 3tiq den i zapochna da spada chak sled 6 dni.Prez tova vreme se kisnah redovno v smradlikata.Prigotvqh si q taka-1 supena lyjica na 500ml voda.Slaga se na kotlona,kato zavri se ostavq da vri 5 min i se maha.Precejda se i se kisna dokato e leko toplichka.

replacer
02-14-2010, 22:35
Имам подобен проблем. Няма да ви разпитвам. Само искам да ме посъветвате за добър лекар защото не искам да си го осакатявам нали ме разбирате. Моля пишете на лични съобщения защото видях че било забранено да се рекламират лекари и т.н. Благодаря ви!

replacer
02-14-2010, 22:42
И още. Чух някъде, че обрязвали лазерно. По-добре ли е? Че е по-скъпо е ясно, но за здраве пари се дават. Нека някой който е по-навътре в нещата да даде съветче. Благодаря ви!

replacer
02-14-2010, 22:45
Опа. Забравих. 20г. Пушач(ако има значение), не пия, спортувам от дъжд на вятър. Страх ме е от операцията, но ще я правя. Помагайте с инфо за лекари, не толкова за самата операция.

haidutin1
02-15-2010, 10:25
smileee, смрадликата може и да помогне за отока, но все пак се използва срещу инфекции. Продължавай с тях. Не се притеснявай, при мен също беше доста време подут, после мина.

Chilly
02-16-2010, 09:42
:-o вчера на обяд ме оперираха от фимоза и сега съм обрязан :shock:
проблема е че ми е много гадно там долу - постоянно кърви ,боли ме и има отток + това прилича на ударен с чук :( и постоянно излизат някви боклуци от него като застоялла кръв и ей такива. много съм шокиран :shock: :shock: :shock:

Помогнете ми ? какво да правя .... гледката е ужасна

на 17 съм :oops: :( :( :( :( :?

ibizzaa17
02-16-2010, 10:53
:-o вчера на обяд ме оперираха от фимоза и сега съм обрязан :shock:
проблема е че ми е много гадно там долу - постоянно кърви ,боли ме и има отток + това прилича на ударен с чук :( и постоянно излизат някви боклуци от него като застоялла кръв и ей такива. много съм шокиран :shock: :shock: :shock:

Помогнете ми ? какво да правя .... гледката е ужасна

на 17 съм :oops: :( :( :( :( :?

Спокойно, първите дни е кофти, после ще ти мине. Отока и аз си го имам още, пък за кървенето и болката, нормално е ...

georgi12
02-16-2010, 15:53
:-o вчера на обяд ме оперираха от фимоза и сега съм обрязан :shock:
проблема е че ми е много гадно там долу - постоянно кърви ,боли ме и има отток + това прилича на ударен с чук :( и постоянно излизат някви боклуци от него като застоялла кръв и ей такива. много съм шокиран :shock: :shock: :shock:

Помогнете ми ? какво да правя .... гледката е ужасна

на 17 съм :oops: :( :( :( :( :?
Ами първо попрочети кой какво е написал и ще видиш , че не си нито първия , нито си последен.
Прочети какво трябва да правиш и какво не трябва , ако нещо нее ясно питай и така.

ssaassaa
02-17-2010, 12:23
нещо съм се объркал това трябваше да е лично.Аз утре отивам в пирогов или 5-та градска утре ще реша и се надявам операцията да е утре

ibizzaa17
02-17-2010, 22:59
нещо съм се объркал това трябваше да е лично.Аз утре отивам в пирогов или 5-та градска утре ще реша и се надявам операцията да е утре

Всичко ще мине добре. Това е лека операция. КЪСМЕТ !!!

memmo
02-18-2010, 10:20
Днес се утървах от "фимозата" която съм нямал :D След като разбрах че съм имал операция(не обрязване а някакво леко цепване) та с малко тренировки вече мога да го забеля,но естествено открих друг проблем :shock: Имам късо гемче :x :x .Немога да кажа че ми стяга но като го забеля в ерекция ми се набира кожичкара отпред и изглежда гадно...


Здравейте отново, понеже казахте да кача снимки - ето:

в нормално състояние (http://merlin12.hit.bg/DSC00116.JPG)
и още една (http://merlin12.hit.bg/DSC00136.JPG)

в ерекция (http://merlin12.hit.bg/DSC00131.JPG)
в ерекция 2 (http://merlin12.hit.bg/DSC00126.JPG)
в ерекция 3 (http://merlin12.hit.bg/DSC00128.JPG)

дано сега кажете какво има.
отново казвам - когато не съм в ерекция, нямам никакъв проблем със забелването на главичката - показал съм снимки ...
но вече когато съм в ерекция забелването вече става по-трудно (пак успявам, но с повече усилия) ...

По подобен начин е и моя...

SpeedRacer
02-18-2010, 13:43
Утре е големия ден за малкия мен ахах :) Чувствам леко вълнение и лек спек , но нормално :) Иначе съм готов за подвизи :) Най-лошото е , че вчера се видях с една приятелка и много ми се доиска , ноооооооо шанса :) Сега 1 месец и мога да я опердаша :)

georgi12
02-18-2010, 14:21
Стискаме палци!
Само страхът е голям !

ssaassaa
02-18-2010, 22:24
днес ходих в пирогов.Доктора каза да избера частично или пълно.Казах му сиг частично и ако има проблеми ще се подложа пак на операция.Сега съм чак на 23 ти март на операция.Направо немога да повярва че ще се отърва 1 път за винаги от тоя проблем.

memmo
02-19-2010, 09:37
Днес ходих на лекар и както и очаквах ми каза че ми няма нищо.Каза ми че имам късо гемче но това може да се определи като проблем чак когато почне креват калъпа :D И ми каза много тренировки :-D .

xavi
02-19-2010, 10:25
днес ходих в пирогов.Доктора каза да избера частично или пълно.Казах му сиг частично и ако има проблеми ще се подложа пак на операция.Сега съм чак на 23 ти март на операция.Направо немога да повярва че ще се отърва 1 път за винаги от тоя проблем.
Според мен е по-добре да избереш пълното,защото при частичното може да стане рецидив и да се наложи нова операция!изборът е твой,ти си решаваш! :)

xavi
02-19-2010, 10:28
Днес ходих на лекар и както и очаквах ми каза че ми няма нищо.Каза ми че имам късо гемче но това може да се определи като проблем чак когато почне креват калъпа :D И ми каза много тренировки :-D .
Той може и да ти е казал,че имаш само късо гемче,ама то мн често е придружено с фимоза,както беше при мен!Мисля,че лекаря на който си попаднал е меко казано некомпетентен,след като ти е казал "много тренировки".Еми то хубаво,ама при полов акт,ако се скъса какво правим тогава?!?! Мн неприятности можеш да си навлечеш.Отиди при някой друг лекар,по-възможност с име,авторитет и т.н. и той да те прегледа по-задълбочено!

SpeedRacer
02-19-2010, 12:22
Айде момци и аз съм в клуба :) Сутринта ме оперираха до сега бях в болницата :) Операцията не беше толкова страшна колкото си мислех , но има леки забележки :) Бях с местна опойка , която се бие в самия член , болка нямаше , само дискомфорт на моменти . От операцията нищо не разбрах какво е ставало , само че като се прибрах и отидох да пикая фор да фърст тайм , превръзката беше паднала , за това аз си направих нова (незнам колко е добре това , но нямах избор) Имам 2 въпроса :
1. Защо използват ток при обрязване ?
2. Сега като го видях половината глава е навън ? Това защото го боли ли е или е частично резнат ?

georgi12
02-19-2010, 13:00
Айде момци и аз съм в клуба :) Сутринта ме оперираха до сега бях в болницата :) Операцията не беше толкова страшна колкото си мислех , но има леки забележки :) Бях с местна опойка , която се бие в самия член , болка нямаше , само дискомфорт на моменти . От операцията нищо не разбрах какво е ставало , само че като се прибрах и отидох да пикая фор да фърст тайм , превръзката беше паднала , за това аз си направих нова (незнам колко е добре това , но нямах избор) Имам 2 въпроса :
1. Защо използват ток при обрязване ?
2. Сега като го видях половината глава е навън ? Това защото го боли ли е или е частично резнат ?
Честито !
1. Може би е бил електрически скалпел (електронож)или лазер.
2. По всяка вероятност е частично .
Трябвало е да се поинтересуваш .
За превръзката - дано да си я направил стерилна .
Ако не са ти казали какво да правиш , не е зле от Неделя да почнеш да го чипкаш в смрадлика .

SpeedRacer
02-19-2010, 13:39
Честито !
1. Може би е бил електрически скалпел (електронож)или лазер.
2. По всяка вероятност е частично .
Трябвало е да се поинтересуваш .
За превръзката - дано да си я направил стерилна .
Ако не са ти казали какво да правиш , не е зле от Неделя да почнеш да го чипкаш в смрадлика .

Ами хирурга ми каза да отида в понеделник ако искам да отида да смени превръзката , но аз може да не ходя . Та за смрадликата ми каза чак на 6-7 ден , аз се очудих . Той ми каза , че имам около 20 шева , което ми се стори малко множко , но той си знае . Та ти на кой ден си започнал със смрадликата ?

georgi12
02-19-2010, 16:00
На 3-ят ден.

SpeedRacer
02-19-2010, 16:15
На 3-ят ден.

И си нямал проблеми никакви ? Смисъл беше ли позарастло ?

memmo
02-19-2010, 17:31
Днес ходих на лекар и както и очаквах ми каза че ми няма нищо.Каза ми че имам късо гемче но това може да се определи като проблем чак когато почне креват калъпа :D И ми каза много тренировки :-D .
Той може и да ти е казал,че имаш само късо гемче,ама то мн често е придружено с фимоза,както беше при мен!Мисля,че лекаря на който си попаднал е меко казано некомпетентен,след като ти е казал "много тренировки".Еми то хубаво,ама при полов акт,ако се скъса какво правим тогава?!?! Мн неприятности можеш да си навлечеш.Отиди при някой друг лекар,по-възможност с име,авторитет и т.н. и той да те прегледа по-задълбочено!

Незнам,ама той е най-добрият лекар във Варна и околноста,леля ми е лекар и познава най-добрите.Ясно ви е че незнаете как стоят нещата при мен и стига сте викали само под ножа,вие при лекари ли ходите или при месари?...Та,вмомента предпочитам да разговарям с него,тъй като той иска да ме види пак след време за да реши дали ще пипа гемчето.Чао на всички

ibizzaa17
02-19-2010, 22:29
Днес ходих на лекар и както и очаквах ми каза че ми няма нищо.Каза ми че имам късо гемче но това може да се определи като проблем чак когато почне креват калъпа :D И ми каза много тренировки :-D .
Той може и да ти е казал,че имаш само късо гемче,ама то мн често е придружено с фимоза,както беше при мен!Мисля,че лекаря на който си попаднал е меко казано некомпетентен,след като ти е казал "много тренировки".Еми то хубаво,ама при полов акт,ако се скъса какво правим тогава?!?! Мн неприятности можеш да си навлечеш.Отиди при някой друг лекар,по-възможност с име,авторитет и т.н. и той да те прегледа по-задълбочено!

Незнам,ама той е най-добрият лекар във Варна и околноста,леля ми е лекар и познава най-добрите.Ясно ви е че незнаете как стоят нещата при мен и стига сте викали само под ножа,вие при лекари ли ходите или при месари?...Та,вмомента предпочитам да разговарям с него,тъй като той иска да ме види пак след време за да реши дали ще пипа гемчето.Чао на всички

Голям си разбирач, значи.. Или имаш късо гемче, или нямаш.. Той ти е казал, с тренировки и тем подобни, твоя си отговорност, ама после ще ревеш във форума колко те боли и кви са тия инфекций и глупости.
Аз си направих операцията и на 13 ден вече тренирах, а мойта е доста по - сложна от твойта.. Абе ти си знаеш, разбирач.

Chilly
02-20-2010, 08:16
пак съм аз

Минаха 5 дена от операцията ... имам отток ... крав почти няма ,но на марлите постоянно има нещо жълто и гадно + малко кръв

Та въпроса ми е мога ли да се изкъпа днес ?
По колко трябва да го държа топнат в Калиев Перманганат ?

Минали са точно 5 дена сега. :)

georgi12
02-20-2010, 08:25
пак съм аз

Минаха 5 дена от операцията ... имам отток ... крав почти няма ,но на марлите постоянно има нещо жълто и гадно + малко кръв

Та въпроса ми е мога ли да се изкъпа днес ?
По колко трябва да го държа топнат в Калиев Перманганат ?

Минали са точно 5 дена сега. :)
Ами от тук пишещите само един -двама са ползвали калиев перманганат. Той е много опасен- ако не се разреди правилно може да изгори кожа , лигавица , и т.н.
Щом кърви не го мокри много .Сложи му едно пликче отгоре , стегни го не много , но не и малко с един ластик и се къпи колкото душа ти иска .
Отока ще го имаш поне още 15-20 дни .

Chilly
02-20-2010, 08:40
пак съм аз

Минаха 5 дена от операцията ... имам отток ... крав почти няма ,но на марлите постоянно има нещо жълто и гадно + малко кръв

Та въпроса ми е мога ли да се изкъпа днес ?
По колко трябва да го държа топнат в Калиев Перманганат ?

Минали са точно 5 дена сега. :)
Ами от тук пишещите само един -двама са ползвали калиев перманганат. Той е много опасен- ако не се разреди правилно може да изгори кожа , лигавица , и т.н.
Щом кърви не го мокри много .Сложи му едно пликче отгоре , стегни го не много , но не и малко с един ластик и се къпи колкото душа ти иска .
Отока ще го имаш поне още 15-20 дни .

да знам за калиевия парманганат.
Аз го топя когато водата е леко розова :o . щото ми казаха че е опасно ...
При мен от долу е по гадно понеже е отрязана и една кожичка и сега е ужас :shock: :shock: :shock:
и на 5 ти ден ако паднат конците ... трябва ли да се :shock: :shock: :shock:

Благодаря ти за бързия отговор :oops: :) :) :)

SpeedRacer
02-20-2010, 09:14
Преживях 1-вата нощ . Вдигах самолета , но не болеше , което е странно . Не смея да му опъна кожата до края , предполагам ще го напрая на 4 ден някъде , защото тогава мисля да почна с баните . Проблема ми е , че мн често трябва да му прая нова превръзка , защото или се размества или залепва за главата и не мога да го изпикая кат трябва :) Дано да нямам проблеми и тия дни да го натопя в смрадликата :)

xavi
02-20-2010, 09:46
Незнам,ама той е най-добрият лекар във Варна и околноста,леля ми е лекар и познава най-добрите.Ясно ви е че незнаете как стоят нещата при мен и стига сте викали само под ножа,вие при лекари ли ходите или при месари?...Та,вмомента предпочитам да разговарям с него,тъй като той иска да ме види пак след време за да реши дали ще пипа гемчето.Чао на всички
Аз ти казвам от личен опит, ти си преценяваш...после да не дойдеш във форума и пак: "ами защо стана така,защо пак операция..." Успех!

georgi12
02-20-2010, 13:52
Хави , не му се ядосвай , бе човек .Не виждаш ли , че от това , което е написал излиза , че тук някой насила го е накарал да се регистрира и да пише .
Нека се оправя сам .Голям човек е вече.

xavi
02-20-2010, 16:29
Хави , не му се ядосвай , бе човек .Не виждаш ли , че от това , което е написал излиза , че тук някой насила го е накарал да се регистрира и да пише .
Нека се оправя сам .Голям човек е вече.
georgi12, прав си!Аз искам да му помогна с каквото мога пък той ми се репчи...

gandstera
02-20-2010, 20:42
znachi predi 12 dni mi napraviha 4asti4na operaciq ot fimoza.parvite dni imah otok boleshe me kato se dopirashe glavichkata v belioto no do 4-5 den veche bqh mn dobre i se 4uvstvah super pravq bani s kaliev permaganat i daje mi padnaha povecheto konci ostanaha o6te malko.savetvam sichkite koito imat takav problem da go ostranqt nqmat ot kakvo da se pretesnqvat.ta vaprosite mi sa slednite:
1.za6to kogato si ogolvam koji4kata i pri pove4e sila se vijda 4ak 4asta pod kojata tam i sa vijda koneca i koga shte zazdravee tova tazi koja e slepena i da se vijda vatreshnosta
2.koga 6te sum gotov za polov akt i kolko vreme o6te da produlja s kalievie permanganat

SpeedRacer
02-20-2010, 22:00
znachi predi 12 dni mi napraviha 4asti4na operaciq ot fimoza.parvite dni imah otok boleshe me kato se dopirashe glavichkata v belioto no do 4-5 den veche bqh mn dobre i se 4uvstvah super pravq bani s kaliev permaganat i daje mi padnaha povecheto konci ostanaha o6te malko.savetvam sichkite koito imat takav problem da go ostranqt nqmat ot kakvo da se pretesnqvat.ta vaprosite mi sa slednite:
1.za6to kogato si ogolvam koji4kata i pri pove4e sila se vijda 4ak 4asta pod kojata tam i sa vijda koneca i koga shte zazdravee tova tazi koja e slepena i da se vijda vatreshnosta
2.koga 6te sum gotov za polov akt i kolko vreme o6te da produlja s kalievie permanganat

А аз имам въпрос към тебе :) Кога се осмели да издърпаш цялата кожа и да го забелиш ? Аз съм на 3-ти ден (неделя го прая) и мисля към вторник да почна с баните със смрадлика . Също кога започна да ходиш без превръзката , защото аз на моята забелязвам още кръвчица , но съм я направил много тарикатски , че само предната част на главата е навън за да мога да пикам спокойно , а като се допре до бельото ми става малко кофти .

gandstera
02-21-2010, 08:36
znachi predi 12 dni mi napraviha 4asti4na operaciq ot fimoza.parvite dni imah otok boleshe me kato se dopirashe glavichkata v belioto no do 4-5 den veche bqh mn dobre i se 4uvstvah super pravq bani s kaliev permaganat i daje mi padnaha povecheto konci ostanaha o6te malko.savetvam sichkite koito imat takav problem da go ostranqt nqmat ot kakvo da se pretesnqvat.ta vaprosite mi sa slednite:
1.za6to kogato si ogolvam koji4kata i pri pove4e sila se vijda 4ak 4asta pod kojata tam i sa vijda koneca i koga shte zazdravee tova tazi koja e slepena i da se vijda vatreshnosta
2.koga 6te sum gotov za polov akt i kolko vreme o6te da produlja s kalievie permanganat

А аз имам въпрос към тебе :) Кога се осмели да издърпаш цялата кожа и да го забелиш ? Аз съм на 3-ти ден (неделя го прая) и мисля към вторник да почна с баните със смрадлика . Също кога започна да ходиш без превръзката , защото аз на моята забелязвам още кръвчица , но съм я направил много тарикатски , че само предната част на главата е навън за да мога да пикам спокойно , а като се допре до бельото ми става малко кофти .
znachi cqlata koja nz koga q zabelih parvona4alno imah golqm otok i vaob6te ne probvah.na 2-riq 3tiq den po4nah banite s kaliev permanganat a na 2riq den veche bqh bez prevrazka beshe nepriqtno kato se opirashe po belioto ama se svikva za 2-3 dena si pushka ne sa pritesnqvai

SpeedRacer
02-21-2010, 10:37
Мерси :) Аз утре мисля да свалям превръзката , защото ме сърби вече и ми е кофти ... Още е леко неприятно като се докосва главата до гащите , но не е като първия ден :) Сега остана да чакам само ... не смея да го погледна като е станал , че ще вземе да ми се прииска да го резна целия :) А другото което е , защо всеки вика , че го боли като стане , а мен само леко ми прищипва такова странно , но не е болка ?!

ibizzaa17
02-21-2010, 11:03
Мерси :) Аз утре мисля да свалям превръзката , защото ме сърби вече и ми е кофти ... Още е леко неприятно като се докосва главата до гащите , но не е като първия ден :) Сега остана да чакам само ... не смея да го погледна като е станал , че ще вземе да ми се прииска да го резна целия :) А другото което е , защо всеки вика , че го боли като стане , а мен само леко ми прищипва такова странно , но не е болка ?!
Ами просто има разлика сигурно.. И аз съм частично обрязън, но на мен кожичката ми беше зашита зад главичката, и си е забелена.. Та болката беше, че като ми ставаше, ми се опъваше члена, и по този начин издърпваше конците и кожичката..

SpeedRacer
02-21-2010, 11:33
Значи вчера сутринта го видях за последно , защото от тогава не съм махал презвръзката , но заради подуването ми седеше не точно на средата , а по назад кожата . Сега забелязах , че е поспаднал леко . Та като ми стане пак трябва да ми опъва конците и на мен , но не ме боли , което е хубаво от една страна :) А Ибиза ти кога започна с бани и махна превръзки ?! Събирам опита на другите :)

ibizzaa17
02-21-2010, 12:36
Значи почнах ги на 4 ден.. Превръзката я носех 8 - 9 дена, и то защото не бях свикнал със гледката.. Доктора каза, че е по - добре да е без превръзка след 10тия ден, за да диша и зарастне по бързо.. Изкарах 10 дена, и после понеже всичко беше наред, стоях без превръзка, и само я слагах вече като спъ, щото ме беше бъзе нещо ;д Така още 3-4 дена и вече съм без превръзка, и само си правя баните, докато паднат крайщата на останалите конци.. : )

gandstera
02-21-2010, 15:56
znachi predi 12 dni mi napraviha 4asti4na operaciq ot fimoza.parvite dni imah otok boleshe me kato se dopirashe glavichkata v belioto no do 4-5 den veche bqh mn dobre i se 4uvstvah super pravq bani s kaliev permaganat i daje mi padnaha povecheto konci ostanaha o6te malko.savetvam sichkite koito imat takav problem da go ostranqt nqmat ot kakvo da se pretesnqvat.ta vaprosite mi sa slednite:
1.za6to kogato si ogolvam koji4kata i pri pove4e sila se vijda 4ak 4asta pod kojata tam i sa vijda koneca i koga shte zazdravee tova tazi koja e slepena i da se vijda vatreshnosta
2.koga 6te sum gotov za polov akt i kolko vreme o6te da produlja s kalievie permanganat

SpeedRacer
02-21-2010, 16:50
znachi predi 12 dni mi napraviha 4asti4na operaciq ot fimoza.parvite dni imah otok boleshe me kato se dopirashe glavichkata v belioto no do 4-5 den veche bqh mn dobre i se 4uvstvah super pravq bani s kaliev permaganat i daje mi padnaha povecheto konci ostanaha o6te malko.savetvam sichkite koito imat takav problem da go ostranqt nqmat ot kakvo da se pretesnqvat.ta vaprosite mi sa slednite:
1.za6to kogato si ogolvam koji4kata i pri pove4e sila se vijda 4ak 4asta pod kojata tam i sa vijda koneca i koga shte zazdravee tova tazi koja e slepena i da se vijda vatreshnosta
2.koga 6te sum gotov za polov akt i kolko vreme o6te da produlja s kalievie permanganat

За 2-рото към 30-тия ден си готов , дори и по рано , ако са ти изпадали конците :)

navonpet
02-21-2010, 17:14
Здравейте,реших че не е нужно да пускам нова тема.
На 29г. съм, преди около 2 месеца, след секс и доста невнимателно пипане от страна на момичето ми се цепна лекичко гемчето. Само който е патил знае че това нещо няма зарастване. Бързо си заздравява (в смисъл,не напълно,но и не седи като раничка),но след секс пак се разранява. Има ли начин да го накарам да зарастне напълно или трябва да мисля за премахване. Искам да уточня че не е късо,нормално си е. Благодаря предварително

ibizzaa17
02-21-2010, 18:44
Здравейте,реших че не е нужно да пускам нова тема.
На 29г. съм, преди около 2 месеца, след секс и доста невнимателно пипане от страна на момичето ми се цепна лекичко гемчето. Само който е патил знае че това нещо няма зарастване. Бързо си заздравява (в смисъл,не напълно,но и не седи като раничка),но след секс пак се разранява. Има ли начин да го накарам да зарастне напълно или трябва да мисля за премахване. Искам да уточня че не е късо,нормално си е. Благодаря предварително

Мисля, че трябва да се консултираш със уролог ! Аз ако бях, бих си го махнал и забравил тоя проблем.. То да зарастне, после психически да те е страх, не си е работа. Но лекар трябва да ти каже според мене//

footballplayera
02-21-2010, 19:15
Аз също имам ципа която опъва главичката надолу, но не ме боли , обаче все пак ако я дръпна по силно се оптяга и може би леко боли. Кажете какво да правя задължително ли е да се премахне или мога да правя секс и тя няма да ми пречи(все още не съм)

navonpet
02-21-2010, 19:34
Здравейте,реших че не е нужно да пускам нова тема.
На 29г. съм, преди около 2 месеца, след секс и доста невнимателно пипане от страна на момичето ми се цепна лекичко гемчето. Само който е патил знае че това нещо няма зарастване. Бързо си заздравява (в смисъл,не напълно,но и не седи като раничка),но след секс пак се разранява. Има ли начин да го накарам да зарастне напълно или трябва да мисля за премахване. Искам да уточня че не е късо,нормално си е. Благодаря предварително

Мисля, че трябва да се консултираш със уролог ! Аз ако бях, бих си го махнал и забравил тоя проблем.. То да зарастне, после психически да те е страх, не си е работа. Но лекар трябва да ти каже според мене//

Еми ходих при някакъв измислен лекар,който ме гледаше само в ръцете за парички...изписа ми тридерм (крем) и да правя бани с лайка.
Резултата го написах по горе...напълно не виждам как може да зарастне това,а е съвсем малко,но след секс там не се пипа-боли.

navonpet
02-21-2010, 19:34
Здравейте,реших че не е нужно да пускам нова тема.
На 29г. съм, преди около 2 месеца, след секс и доста невнимателно пипане от страна на момичето ми се цепна лекичко гемчето. Само който е патил знае че това нещо няма зарастване. Бързо си заздравява (в смисъл,не напълно,но и не седи като раничка),но след секс пак се разранява. Има ли начин да го накарам да зарастне напълно или трябва да мисля за премахване. Искам да уточня че не е късо,нормално си е. Благодаря предварително

Мисля, че трябва да се консултираш със уролог ! Аз ако бях, бих си го махнал и забравил тоя проблем.. То да зарастне, после психически да те е страх, не си е работа. Но лекар трябва да ти каже според мене//

Еми ходих при някакъв измислен лекар,който ме гледаше само в ръцете за парички...изписа ми тридерм (крем) и да правя бани с лайка.
Резултата го написах по горе...напълно не виждам как може да зарастне това,а е съвсем малко,но след секс там не се пипа-боли.

ibizzaa17
02-21-2010, 19:42
Здравейте,реших че не е нужно да пускам нова тема.
На 29г. съм, преди около 2 месеца, след секс и доста невнимателно пипане от страна на момичето ми се цепна лекичко гемчето. Само който е патил знае че това нещо няма зарастване. Бързо си заздравява (в смисъл,не напълно,но и не седи като раничка),но след секс пак се разранява. Има ли начин да го накарам да зарастне напълно или трябва да мисля за премахване. Искам да уточня че не е късо,нормално си е. Благодаря предварително

Мисля, че трябва да се консултираш със уролог ! Аз ако бях, бих си го махнал и забравил тоя проблем.. То да зарастне, после психически да те е страх, не си е работа. Но лекар трябва да ти каже според мене//

Еми ходих при някакъв измислен лекар,който ме гледаше само в ръцете за парички...изписа ми тридерм (крем) и да правя бани с лайка.
Резултата го написах по горе...напълно не виждам как може да зарастне това,а е съвсем малко,но след секс там не се пипа-боли.

Еми братле, аз съм опериран, и може би гледам по този начин, но за мен най - добре е да го махнеш и да не го мислиш повече.. Като операцията е махане само на гемчето, ще се възстановиш 2 пъти по бързо.. Ако не те е страх, по добре го махни и да се свършва проблема..

SpeedRacer
02-21-2010, 20:14
В допълнение думите на Ибиза , бих казал , че няма от какво да те е страх . Вярно е , че е по добре да го махнеш и да не го мислиш . Всичко е въпрос на гледна точка :)

П.П Ибиза , главичката ти изглеждаше ли някак си съсухрена първите дни ?! Щото сега пиках и я загледах някак си странна е ... набръчкана , незнам как да се изразя :)

navonpet
02-21-2010, 20:31
Много ще съм благодарен ако някой опише подробно операцията,както и всички процедури след нея,период на възстановяване,цена и така нататък...всичко каквото се сетите.Благодаря много предварително!

ssaassaa
02-21-2010, 21:39
хора на мене още ми е рано да питам,но как ги правите тея превръзки сами ?

Chilly
02-21-2010, 23:54
Много ще съм благодарен ако някой опише подробно операцията,както и всички процедури след нея,период на възстановяване,цена и така нататък...всичко каквото се сетите.Благодаря много предварително!

При мен беше така:

(това е при мен... не при всеки нещата ще са така)

споделих с майка ми.
отидох при уролог. той каза ,че е фимоза,но не ме оперира на същия ден а отложи операцията с месец понеже времето било студено.
така ... сутринта рано отидох в болницата. (носи си пижама,и не трябва да си закусвал).
оттам ме пратиха на изследване. (кръв от пръста+урина).
след това ти правят едно кат книга и биеш 3-4 подписа...
след това ми направиха тест за алергии (нищо страшно просто ти капват едни капки на ръката и ти след 20 минути казваш коя сърби и коя не).
оттам се върнах при доктора който щял да ме оперира но той каза ,че ще отложи операцията с 2-3 дена.
аз обаче настоях да е сега понеже чакането ме убиваше.
той каза ,че излиза да потърси свободен екип ... върна се след 10 минутки и каза "айде".
облякох една пижама и тръгнах след сестрите.
оттам влезнах в операционната и започнаха да ме подготвят за операция. (слагат ти едно на краката ,за да не мърдаш/едно зад врата/слагат ти абокат+система/слагат глюкоза в системата+неква течност).
гледаш ги как те се приготвят, което си е гадно ... цитирам ... сестрата към доктора: "със скалпел ли искаш или със ножичка" доктора:"със ножичка" :lol: .
просто лежах 20 минути и ги гледах как се приготвят ... :shock:
по едно време светнаха едни лампи свалиха ми гащите и ми стана ясно ... започнаха да се нареждат покрай мене ... и влиза един и ми сложи една маска и каза:"дишай"
аз дишах от този газ ... и той каза ,че трябва още ... и аз пак подишах и по едно време викам "няма ли да заспивам вече" (не са започнали операцията още) ,а доктора каза "спокойно" ... аз обаче пак викам "кога ща заспа" ... и до тук си спомням :-D :-D :-D
(все едно си играчка и ти вадят батериите за около 30 минути :razz:
нали знаеш копченцето ON/OFF :lol: :lol: :lol: е тогава си на
OFF за 20-40 минути...).
такамммм тук следва пауза ......... нищо не усещаш и изведнъж се събуждаш ... (ето тук е кофти) ... на мен ми беше криво (понеже това не ми е първа операция и винаги излизам лудо от опойка) ,боли доста там долу,аз съм викал бил майка си и шкафа :o ,абе луда работа... след малко идват и ти дават течен аналгин ,който пиеш и след половин час ,след като опойката те отпусне и аналгина подейства, си по-добре (болката е търпима).
след това ... си тръгнах ...

операцията ми е била 20 минути ... опойката ме е държала около 30-35 минути ,като те местят в друга стая ... в която лежиш половин час :oops: .

после се прибрах и легнах да спа ... болеше лекичко ,но гледката беше :shock: :shock: :shock: мнооого зле ...
заспал съм за 1-2 часа ... събуждам се и понеже си хвърлих превръзката още в болницата ... главичката ми се беше залепила за гащите (кръвта е лепилото) ... разлепването беше гадно ... и още същата вечер го топнах в калиев перманганат ... превързах го и легнах.
ноща беше ужасна понеже 5-6 пъти ставах и клечах заради ерекция.
събудих се и имаше мноого кръв :? беше подут ... абе ужас.
продължих с калиевия перманганат .... и го превързах с марля и някакъв мехлем и така правех и продължавам да правя всеки ден.
сменям превръзката 2-3 пъти на ден.
сутрин и вечер го топя в калиев перманганат... като внимавам да не го изгоря понеже е опасно ... просто оставям водата да е леко розова но не и червено лилава :)

вече ми е 7 ми ден и да ти кажа след петия ден се почувствах много по-добре.
вече леко оттока ми спадна... ходя горе долу добре(когато имам марла) раните позарастнаха, гледката е по хубава, при ерекция болката е търпима :),има съвсем малко кръв на марлите и мърсотии който се изчистват и изчезват с течение на времето.
даже се изкъпах на 6-тия ден ,но със гръб към душа ... за да не ме бие водата тама... иначе го мокрих и няма проблеми.

утре ми е 8-ми ден и със всеки изминал ден нещата стават все по-добре .... е вярно че има една чувствителност ,но и това ще отмине ... надявам се (с марличка няма проблем) 8).

ааа забравих ... операцията струва 100 лева.

не е нищо страшно (оставете ме мене ... аз съм си такава паника ...няма такъв кат мене) просто отивайте ... колкото по-рано толкова по-добре ... аз си направих на 16 години операцията и ми казаха ,че е късно.

ОТИВАЙТЕ ! това е лека операция ... некомфортно е 3-4 дена ,но след това имаш самочувствие и изобщо "пада ти тежак камък от сърцето" и забравяш за този проблем.
какво толкова ... правиш го 1 път и вече не мислиш за това.
а иначе само ти тежи ... :?
страха е по-голям от болката :o

а и какъв мъж си ако не можеш да изтърпиш това:

-боц в пръста и пиш в чаша.
-боц абокат...
-4-5 човека ще ти видят патката (те една са виждали)
-търпима болка докат още излизаш от упойка
-2-3 нощи будене ...
-5 дена некомфортно усещане





малееее ... много писах бе ... :? :razz: :razz:


Български език и Литература - оценка: Много добър 5 (знания за 3)
Съжалявам ,ако имам греЖки :o :grin: :grin: :grin:

gandstera
02-22-2010, 08:02
Много ще съм благодарен ако някой опише подробно операцията,както и всички процедури след нея,период на възстановяване,цена и така нататък...всичко каквото се сетите.Благодаря много предварително!

При мен беше така:

(това е при мен... не при всеки нещата ще са така)

споделих с майка ми.
отидох при уролог. той каза ,че е фимоза,но не ме оперира на същия ден а отложи операцията с месец понеже времето било студено.
така ... сутринта рано отидох в болницата. (носи си пижама,и не трябва да си закусвал).
оттам ме пратиха на изследване. (кръв от пръста+урина).
след това ти правят едно кат книга и биеш 3-4 подписа...
след това ми направиха тест за алергии (нищо страшно просто ти капват едни капки на ръката и ти след 20 минути казваш коя сърби и коя не).
оттам се върнах при доктора който щял да ме оперира но той каза ,че ще отложи операцията с 2-3 дена.
аз обаче настоях да е сега понеже чакането ме убиваше.
той каза ,че излиза да потърси свободен екип ... върна се след 10 минутки и каза "айде".
облякох една пижама и тръгнах след сестрите.
оттам влезнах в операционната и започнаха да ме подготвят за операция. (слагат ти едно на краката ,за да не мърдаш/едно зад врата/слагат ти абокат+система/слагат глюкоза в системата+неква течност).
гледаш ги как те се приготвят, което си е гадно ... цитирам ... сестрата към доктора: "със скалпел ли искаш или със ножичка" доктора:"със ножичка" :lol: .
просто лежах 20 минути и ги гледах как се приготвят ... :shock:
по едно време светнаха едни лампи свалиха ми гащите и ми стана ясно ... започнаха да се нареждат покрай мене ... и влиза един и ми сложи една маска и каза:"дишай"
аз дишах от този газ ... и той каза ,че трябва още ... и аз пак подишах и по едно време викам "няма ли да заспивам вече" (не са започнали операцията още) ,а доктора каза "спокойно" ... аз обаче пак викам "кога ща заспа" ... и до тук си спомням :-D :-D :-D
(все едно си играчка и ти вадят батериите за около 30 минути :razz:
нали знаеш копченцето ON/OFF :lol: :lol: :lol: е тогава си на
OFF за 20-40 минути...).
такамммм тук следва пауза ......... нищо не усещаш и изведнъж се събуждаш ... (ето тук е кофти) ... на мен ми беше криво (понеже това не ми е първа операция и винаги излизам лудо от опойка) ,боли доста там долу,аз съм викал бил майка си и шкафа :o ,абе луда работа... след малко идват и ти дават течен аналгин ,който пиеш и след половин час ,след като опойката те отпусне и аналгина подейства, си по-добре (болката е търпима).
след това ... си тръгнах ...

операцията ми е била 20 минути ... опойката ме е държала около 30-35 минути ,като те местят в друга стая ... в която лежиш половин час :oops: .

после се прибрах и легнах да спа ... болеше лекичко ,но гледката беше :shock: :shock: :shock: мнооого зле ...
заспал съм за 1-2 часа ... събуждам се и понеже си хвърлих превръзката още в болницата ... главичката ми се беше залепила за гащите (кръвта е лепилото) ... разлепването беше гадно ... и още същата вечер го топнах в калиев перманганат ... превързах го и легнах.
ноща беше ужасна понеже 5-6 пъти ставах и клечах заради ерекция.
събудих се и имаше мноого кръв :? беше подут ... абе ужас.
продължих с калиевия перманганат .... и го превързах с марля и някакъв мехлем и така правех и продължавам да правя всеки ден.
сменям превръзката 2-3 пъти на ден.
сутрин и вечер го топя в калиев перманганат... като внимавам да не го изгоря понеже е опасно ... просто оставям водата да е леко розова но не и червено лилава :)

вече ми е 7 ми ден и да ти кажа след петия ден се почувствах много по-добре.
вече леко оттока ми спадна... ходя горе долу добре(когато имам марла) раните позарастнаха, гледката е по хубава, при ерекция болката е търпима :),има съвсем малко кръв на марлите и мърсотии който се изчистват и изчезват с течение на времето.
даже се изкъпах на 6-тия ден ,но със гръб към душа ... за да не ме бие водата тама... иначе го мокрих и няма проблеми.

утре ми е 8-ми ден и със всеки изминал ден нещата стават все по-добре .... е вярно че има една чувствителност ,но и това ще отмине ... надявам се (с марличка няма проблем) 8).

ааа забравих ... операцията струва 100 лева.

не е нищо страшно (оставете ме мене ... аз съм си такава паника ...няма такъв кат мене) просто отивайте ... колкото по-рано толкова по-добре ... аз си направих на 16 години операцията и ми казаха ,че е късно.

ОТИВАЙТЕ ! това е лека операция ... некомфортно е 3-4 дена ,но след това имаш самочувствие и изобщо "пада ти тежак камък от сърцето" и забравяш за този проблем.
какво толкова ... правиш го 1 път и вече не мислиш за това.
а иначе само ти тежи ... :?
страха е по-голям от болката :o

а и какъв мъж си ако не можеш да изтърпиш това:

-боц в пръста и пиш в чаша.
-боц абокат...
-4-5 човека ще ти видят патката (те една са виждали)
-търпима болка докат още излизаш от упойка
-2-3 нощи будене ...
-5 дена некомфортно усещане





малееее ... много писах бе ... :? :razz: :razz:


Български език и Литература - оценка: Много добър 5 (знания за 3)
Съжалявам ,ако имам греЖки :o :grin: :grin: :grin:
nz kfi sa tezi abokati i izledvaniq s tezi technosti no pri men nqmashe takova neshto.znachi kazah na nashte vzehme napravlenie ot lichniq lekar za urolog vlqzah obesnih mu toi kaza svali da vidq svalih vika da trqbva da se opepira i az popitah nali sega li i toi kaza koga 6te si gotov vikam emi vazmojno nai skoro i toi kaza dobre utre togava.otidahme po rano na drugiq den v 4astnata mu bolnica tam za priemane kakto nasqkade trqbva da ti vzemat kruv+urina + edno neshto deto ti proverqvat drobovete mislq che kardiolog se kazvashe.sled tova vlqzah v bolnicata legnah i za4akah doktora koito kaza che kam 1 6te doide.i taka doide doktora opraviha masata sichko sled tova legnah biha mi dosta nepriqtna upoika v chlena koqto adski mn boleshe.gadnoto e 4e kato mi praviha operaciqta tova 4e si budem psihi4eskata ti naglasa idva bolkata zashtoto o4akvash seki moment ne6to da ti rejat ili da ta 6iqt.sled tova legnah v staqta i sled 20-30 min ve4e me beshe pusnala upoikata kazah na ba6ta mi da trugvame prebrah se i mn me boleshe edvam hodeh sled tova na drugiq den ve4e mahnah marlqta koqto bqha slojili dolu po malko karveshe i sled 2-3 dena sichko beshe dobre daje po4nah da hodq pove4e praih i o6te pravq de bani s kaliev permanganat v bledo rozov raztvor sled 5-6 den veche mojeh da hodq mn dobre po4ti ne yse6tah bolka .operaciqta mi e bezplatnata poema se ot zdravnata kasa sichko i taka ob6to vzemeto nqma ni6to strashnoi pretesnitelno kolkoto po rano se otarvete ot fimozata tolkova po dobre uspeh na vsichki koito im predstoi takava operaciq.
BTW: pri nego operaciqta e struvala 100lv zashtoto toi e bil s pulna upoika koqto te zaspiva a mestnata upoika koqto samo zamrazqva mqstoto e bezplatnata inache drugoto se poema ot zdravnata kasa

haidutin1
02-22-2010, 08:58
navonpet, отиди при уролог да те види, ама някой друг, явно първия път не си случил. Не мога да се сетя какво друго може да се направи освен да ти махнат гемчето, но все пак се консултирай с някого, за когото си чувал добри отзиви. А за самата операция - както казаха момчетата преди мен няма нищо сложно и възстановяването ти ще бъде много кратко. За подробности обаче трябва да пише някой, който си е махал точно ГЕМЧЕТО, на Chilly са му правили обрязване и то с пълна упойка, а такава не е добре да се прилага за такава лека и често правена манипулация :)
ssaassaa, за превръзките - топваш го в смрадликата и го киснеш известно време, марлята се напоява хубаво и може дори сама да падне в купичката с разтвора, ако не - дърпай лекичко, ще се отдели и след баните ще можеш да си сложиш новата.
SpeedRacer, сигурно говориш за кожичката, която се появява на главичката ти като казваш съсухрена. Нормално е да си сменя кожата, смрадликата май даже ти помагаше за това.
footballplayera, качи някакви снимки да видим или отиди при лекар да те види, късото гемче поне се разпознава лесно.

SpeedRacer
02-22-2010, 09:07
Менове , току що ставам от сън (бях поодървен ест.) отидох в банята да смена превръзката и като спадна забелязах , че където е било гемчето кървеше . Сега му сложих нова превръзка и се зачудих дали да почна с баните , при положение , че още кърви !?

П.П Мен ми зеха 200 лв. за операцията с местна упойка и избор на екип резачи .

П.П Хаидутин , сега пък беше нормална ... опъната и сичко и беше както си трябва . А бях казал , че половината глава е покрита , сякаш сега кожата се е дръпнала назад или главата напред незнам , но кожата е в края на главата .

Chilly
02-22-2010, 09:16
Много ще съм благодарен ако някой опише подробно операцията,както и всички процедури след нея,период на възстановяване,цена и така нататък...всичко каквото се сетите.Благодаря много предварително!

При мен беше така:

(това е при мен... не при всеки нещата ще са така)

споделих с майка ми.
отидох при уролог. той каза ,че е фимоза,но не ме оперира на същия ден а отложи операцията с месец понеже времето било студено.
така ... сутринта рано отидох в болницата. (носи си пижама,и не трябва да си закусвал).
оттам ме пратиха на изследване. (кръв от пръста+урина).
след това ти правят едно кат книга и биеш 3-4 подписа...
след това ми направиха тест за алергии (нищо страшно просто ти капват едни капки на ръката и ти след 20 минути казваш коя сърби и коя не).
оттам се върнах при доктора който щял да ме оперира но той каза ,че ще отложи операцията с 2-3 дена.
аз обаче настоях да е сега понеже чакането ме убиваше.
той каза ,че излиза да потърси свободен екип ... върна се след 10 минутки и каза "айде".
облякох една пижама и тръгнах след сестрите.
оттам влезнах в операционната и започнаха да ме подготвят за операция. (слагат ти едно на краката ,за да не мърдаш/едно зад врата/слагат ти абокат+система/слагат глюкоза в системата+неква течност).
гледаш ги как те се приготвят, което си е гадно ... цитирам ... сестрата към доктора: "със скалпел ли искаш или със ножичка" доктора:"със ножичка" :lol: .
просто лежах 20 минути и ги гледах как се приготвят ... :shock:
по едно време светнаха едни лампи свалиха ми гащите и ми стана ясно ... започнаха да се нареждат покрай мене ... и влиза един и ми сложи една маска и каза:"дишай"
аз дишах от този газ ... и той каза ,че трябва още ... и аз пак подишах и по едно време викам "няма ли да заспивам вече" (не са започнали операцията още) ,а доктора каза "спокойно" ... аз обаче пак викам "кога ща заспа" ... и до тук си спомням :-D :-D :-D
(все едно си играчка и ти вадят батериите за около 30 минути :razz:
нали знаеш копченцето ON/OFF :lol: :lol: :lol: е тогава си на
OFF за 20-40 минути...).
такамммм тук следва пауза ......... нищо не усещаш и изведнъж се събуждаш ... (ето тук е кофти) ... на мен ми беше криво (понеже това не ми е първа операция и винаги излизам лудо от опойка) ,боли доста там долу,аз съм викал бил майка си и шкафа :o ,абе луда работа... след малко идват и ти дават течен аналгин ,който пиеш и след половин час ,след като опойката те отпусне и аналгина подейства, си по-добре (болката е търпима).
след това ... си тръгнах ...

операцията ми е била 20 минути ... опойката ме е държала около 30-35 минути ,като те местят в друга стая ... в която лежиш половин час :oops: .

после се прибрах и легнах да спа ... болеше лекичко ,но гледката беше :shock: :shock: :shock: мнооого зле ...
заспал съм за 1-2 часа ... събуждам се и понеже си хвърлих превръзката още в болницата ... главичката ми се беше залепила за гащите (кръвта е лепилото) ... разлепването беше гадно ... и още същата вечер го топнах в калиев перманганат ... превързах го и легнах.
ноща беше ужасна понеже 5-6 пъти ставах и клечах заради ерекция.
събудих се и имаше мноого кръв :? беше подут ... абе ужас.
продължих с калиевия перманганат .... и го превързах с марля и някакъв мехлем и така правех и продължавам да правя всеки ден.
сменям превръзката 2-3 пъти на ден.
сутрин и вечер го топя в калиев перманганат... като внимавам да не го изгоря понеже е опасно ... просто оставям водата да е леко розова но не и червено лилава :)

вече ми е 7 ми ден и да ти кажа след петия ден се почувствах много по-добре.
вече леко оттока ми спадна... ходя горе долу добре(когато имам марла) раните позарастнаха, гледката е по хубава, при ерекция болката е търпима :),има съвсем малко кръв на марлите и мърсотии който се изчистват и изчезват с течение на времето.
даже се изкъпах на 6-тия ден ,но със гръб към душа ... за да не ме бие водата тама... иначе го мокрих и няма проблеми.

утре ми е 8-ми ден и със всеки изминал ден нещата стават все по-добре .... е вярно че има една чувствителност ,но и това ще отмине ... надявам се (с марличка няма проблем) 8).

ааа забравих ... операцията струва 100 лева.

не е нищо страшно (оставете ме мене ... аз съм си такава паника ...няма такъв кат мене) просто отивайте ... колкото по-рано толкова по-добре ... аз си направих на 16 години операцията и ми казаха ,че е късно.

ОТИВАЙТЕ ! това е лека операция ... некомфортно е 3-4 дена ,но след това имаш самочувствие и изобщо "пада ти тежак камък от сърцето" и забравяш за този проблем.
какво толкова ... правиш го 1 път и вече не мислиш за това.
а иначе само ти тежи ... :?
страха е по-голям от болката :o

а и какъв мъж си ако не можеш да изтърпиш това:

-боц в пръста и пиш в чаша.
-боц абокат...
-4-5 човека ще ти видят патката (те една са виждали)
-търпима болка докат още излизаш от упойка
-2-3 нощи будене ...
-5 дена некомфортно усещане





малееее ... много писах бе ... :? :razz: :razz:


Български език и Литература - оценка: Много добър 5 (знания за 3)
Съжалявам ,ако имам греЖки :o :grin: :grin: :grin:
nz kfi sa tezi abokati i izledvaniq s tezi technosti no pri men nqmashe takova neshto.znachi kazah na nashte vzehme napravlenie ot lichniq lekar za urolog vlqzah obesnih mu toi kaza svali da vidq svalih vika da trqbva da se opepira i az popitah nali sega li i toi kaza koga 6te si gotov vikam emi vazmojno nai skoro i toi kaza dobre utre togava.otidahme po rano na drugiq den v 4astnata mu bolnica tam za priemane kakto nasqkade trqbva da ti vzemat kruv+urina + edno neshto deto ti proverqvat drobovete mislq che kardiolog se kazvashe.sled tova vlqzah v bolnicata legnah i za4akah doktora koito kaza che kam 1 6te doide.i taka doide doktora opraviha masata sichko sled tova legnah biha mi dosta nepriqtna upoika v chlena koqto adski mn boleshe.gadnoto e 4e kato mi praviha operaciqta tova 4e si budem psihi4eskata ti naglasa idva bolkata zashtoto o4akvash seki moment ne6to da ti rejat ili da ta 6iqt.sled tova legnah v staqta i sled 20-30 min ve4e me beshe pusnala upoikata kazah na ba6ta mi da trugvame prebrah se i mn me boleshe edvam hodeh sled tova na drugiq den ve4e mahnah marlqta koqto bqha slojili dolu po malko karveshe i sled 2-3 dena sichko beshe dobre daje po4nah da hodq pove4e praih i o6te pravq de bani s kaliev permanganat v bledo rozov raztvor sled 5-6 den veche mojeh da hodq mn dobre po4ti ne yse6tah bolka .operaciqta mi e bezplatnata poema se ot zdravnata kasa sichko i taka ob6to vzemeto nqma ni6to strashnoi pretesnitelno kolkoto po rano se otarvete ot fimozata tolkova po dobre uspeh na vsichki koito im predstoi takava operaciq.
BTW: pri nego operaciqta e struvala 100lv zashtoto toi e bil s pulna upoika koqto te zaspiva a mestnata upoika koqto samo zamrazqva mqstoto e bezplatnata inache drugoto se poema ot zdravnata kasa

тези изследвания които ти казваш (тест за алергии) се правят заради пълната опойка понеже ,ако си алергичен към нещо, а аз бях алергичен към 5/12, то тогава е лошо.
100 те лева не сме ги дали заради пълната опойка,а защото отидох при частен лекар ,защото на онези в болницата едва ли много ,много ще им пука за твойта патка(има и изключения).
Забравих да кажа че се ходи и на доктор само да те преслуша и да ти зададе няколко въпроса. (5 минути-макс)

Някой питаше дали може да го топи вече.
Аз моя го топнах 7 часа след операцията ,което може би е грешка, но нямаше проблеми.

:)

navonpet
02-22-2010, 10:02
navonpet, отиди при уролог да те види, ама някой друг, явно първия път не си случил. Не мога да се сетя какво друго може да се направи освен да ти махнат гемчето, но все пак се консултирай с някого, за когото си чувал добри отзиви. А за самата операция - както казаха момчетата преди мен няма нищо сложно и възстановяването ти ще бъде много кратко. За подробности обаче трябва да пише някой, който си е махал точно ГЕМЧЕТО, на Chilly са му правили обрязване и то с пълна упойка, а такава не е добре да се прилага за такава лека и често правена манипулация :)
ssaassaa, за превръзките - топваш го в смрадликата и го киснеш известно време, марлята се напоява хубаво и може дори сама да падне в купичката с разтвора, ако не - дърпай лекичко, ще се отдели и след баните ще можеш да си сложиш новата.
SpeedRacer, сигурно говориш за кожичката, която се появява на главичката ти като казваш съсухрена. Нормално е да си сменя кожата, смрадликата май даже ти помагаше за това.
footballplayera, качи някакви снимки да видим или отиди при лекар да те види, късото гемче поне се разпознава лесно.

Да, забелязах че Chilly е описал пълно обрязване. При махане само на гемчето се надявам нещата да са по прости...Благодаря ви,ще реша кво ще правя тези дни.

azazazazaz
02-22-2010, 11:07
значи моят проблем:
на 15 съм мисля,че съм закаснял с дърпането на главичката понеже не съм и пробвал.Днес под душа се опитах и успях!!!
проблема - супер чувствителна е всмисъл от най-малкото пипане боли,намазах я хубаво ама пак си боли.Не мога да го вдигна понеже в долната част на главата почвам да усещам мн гадно топтене...
не си стои вечно опъната,мисля че това е нормално,но болката и болката при надървяне нормално ли е? до сега съм нямал проблеми с това...
Дали всичко това е просто защото е много рано още,все пак преди няколко часа или има някакъв проблем и ако има какъв е ток?!?!
мс предварително!

gandstera
02-22-2010, 12:22
Много ще съм благодарен ако някой опише подробно операцията,както и всички процедури след нея,период на възстановяване,цена и така нататък...всичко каквото се сетите.Благодаря много предварително!

При мен беше така:

(това е при мен... не при всеки нещата ще са така)

споделих с майка ми.
отидох при уролог. той каза ,че е фимоза,но не ме оперира на същия ден а отложи операцията с месец понеже времето било студено.
така ... сутринта рано отидох в болницата. (носи си пижама,и не трябва да си закусвал).
оттам ме пратиха на изследване. (кръв от пръста+урина).
след това ти правят едно кат книга и биеш 3-4 подписа...
след това ми направиха тест за алергии (нищо страшно просто ти капват едни капки на ръката и ти след 20 минути казваш коя сърби и коя не).
оттам се върнах при доктора който щял да ме оперира но той каза ,че ще отложи операцията с 2-3 дена.
аз обаче настоях да е сега понеже чакането ме убиваше.
той каза ,че излиза да потърси свободен екип ... върна се след 10 минутки и каза "айде".
облякох една пижама и тръгнах след сестрите.
оттам влезнах в операционната и започнаха да ме подготвят за операция. (слагат ти едно на краката ,за да не мърдаш/едно зад врата/слагат ти абокат+система/слагат глюкоза в системата+неква течност).
гледаш ги как те се приготвят, което си е гадно ... цитирам ... сестрата към доктора: "със скалпел ли искаш или със ножичка" доктора:"със ножичка" :lol: .
просто лежах 20 минути и ги гледах как се приготвят ... :shock:
по едно време светнаха едни лампи свалиха ми гащите и ми стана ясно ... започнаха да се нареждат покрай мене ... и влиза един и ми сложи една маска и каза:"дишай"
аз дишах от този газ ... и той каза ,че трябва още ... и аз пак подишах и по едно време викам "няма ли да заспивам вече" (не са започнали операцията още) ,а доктора каза "спокойно" ... аз обаче пак викам "кога ща заспа" ... и до тук си спомням :-D :-D :-D
(все едно си играчка и ти вадят батериите за около 30 минути :razz:
нали знаеш копченцето ON/OFF :lol: :lol: :lol: е тогава си на
OFF за 20-40 минути...).
такамммм тук следва пауза ......... нищо не усещаш и изведнъж се събуждаш ... (ето тук е кофти) ... на мен ми беше криво (понеже това не ми е първа операция и винаги излизам лудо от опойка) ,боли доста там долу,аз съм викал бил майка си и шкафа :o ,абе луда работа... след малко идват и ти дават течен аналгин ,който пиеш и след половин час ,след като опойката те отпусне и аналгина подейства, си по-добре (болката е търпима).
след това ... си тръгнах ...

операцията ми е била 20 минути ... опойката ме е държала около 30-35 минути ,като те местят в друга стая ... в която лежиш половин час :oops: .

после се прибрах и легнах да спа ... болеше лекичко ,но гледката беше :shock: :shock: :shock: мнооого зле ...
заспал съм за 1-2 часа ... събуждам се и понеже си хвърлих превръзката още в болницата ... главичката ми се беше залепила за гащите (кръвта е лепилото) ... разлепването беше гадно ... и още същата вечер го топнах в калиев перманганат ... превързах го и легнах.
ноща беше ужасна понеже 5-6 пъти ставах и клечах заради ерекция.
събудих се и имаше мноого кръв :? беше подут ... абе ужас.
продължих с калиевия перманганат .... и го превързах с марля и някакъв мехлем и така правех и продължавам да правя всеки ден.
сменям превръзката 2-3 пъти на ден.
сутрин и вечер го топя в калиев перманганат... като внимавам да не го изгоря понеже е опасно ... просто оставям водата да е леко розова но не и червено лилава :)

вече ми е 7 ми ден и да ти кажа след петия ден се почувствах много по-добре.
вече леко оттока ми спадна... ходя горе долу добре(когато имам марла) раните позарастнаха, гледката е по хубава, при ерекция болката е търпима :),има съвсем малко кръв на марлите и мърсотии който се изчистват и изчезват с течение на времето.
даже се изкъпах на 6-тия ден ,но със гръб към душа ... за да не ме бие водата тама... иначе го мокрих и няма проблеми.

утре ми е 8-ми ден и със всеки изминал ден нещата стават все по-добре .... е вярно че има една чувствителност ,но и това ще отмине ... надявам се (с марличка няма проблем) 8).

ааа забравих ... операцията струва 100 лева.

не е нищо страшно (оставете ме мене ... аз съм си такава паника ...няма такъв кат мене) просто отивайте ... колкото по-рано толкова по-добре ... аз си направих на 16 години операцията и ми казаха ,че е късно.

ОТИВАЙТЕ ! това е лека операция ... некомфортно е 3-4 дена ,но след това имаш самочувствие и изобщо "пада ти тежак камък от сърцето" и забравяш за този проблем.
какво толкова ... правиш го 1 път и вече не мислиш за това.
а иначе само ти тежи ... :?
страха е по-голям от болката :o

а и какъв мъж си ако не можеш да изтърпиш това:

-боц в пръста и пиш в чаша.
-боц абокат...
-4-5 човека ще ти видят патката (те една са виждали)
-търпима болка докат още излизаш от упойка
-2-3 нощи будене ...
-5 дена некомфортно усещане





малееее ... много писах бе ... :? :razz: :razz:


Български език и Литература - оценка: Много добър 5 (знания за 3)
Съжалявам ,ако имам греЖки :o :grin: :grin: :grin:
nz kfi sa tezi abokati i izledvaniq s tezi technosti no pri men nqmashe takova neshto.znachi kazah na nashte vzehme napravlenie ot lichniq lekar za urolog vlqzah obesnih mu toi kaza svali da vidq svalih vika da trqbva da se opepira i az popitah nali sega li i toi kaza koga 6te si gotov vikam emi vazmojno nai skoro i toi kaza dobre utre togava.otidahme po rano na drugiq den v 4astnata mu bolnica tam za priemane kakto nasqkade trqbva da ti vzemat kruv+urina + edno neshto deto ti proverqvat drobovete mislq che kardiolog se kazvashe.sled tova vlqzah v bolnicata legnah i za4akah doktora koito kaza che kam 1 6te doide.i taka doide doktora opraviha masata sichko sled tova legnah biha mi dosta nepriqtna upoika v chlena koqto adski mn boleshe.gadnoto e 4e kato mi praviha operaciqta tova 4e si budem psihi4eskata ti naglasa idva bolkata zashtoto o4akvash seki moment ne6to da ti rejat ili da ta 6iqt.sled tova legnah v staqta i sled 20-30 min ve4e me beshe pusnala upoikata kazah na ba6ta mi da trugvame prebrah se i mn me boleshe edvam hodeh sled tova na drugiq den ve4e mahnah marlqta koqto bqha slojili dolu po malko karveshe i sled 2-3 dena sichko beshe dobre daje po4nah da hodq pove4e praih i o6te pravq de bani s kaliev permanganat v bledo rozov raztvor sled 5-6 den veche mojeh da hodq mn dobre po4ti ne yse6tah bolka .operaciqta mi e bezplatnata poema se ot zdravnata kasa sichko i taka ob6to vzemeto nqma ni6to strashnoi pretesnitelno kolkoto po rano se otarvete ot fimozata tolkova po dobre uspeh na vsichki koito im predstoi takava operaciq.
BTW: pri nego operaciqta e struvala 100lv zashtoto toi e bil s pulna upoika koqto te zaspiva a mestnata upoika koqto samo zamrazqva mqstoto e bezplatnata inache drugoto se poema ot zdravnata kasa

тези изследвания които ти казваш (тест за алергии) се правят заради пълната опойка понеже ,ако си алергичен към нещо, а аз бях алергичен към 5/12, то тогава е лошо.
100 те лева не сме ги дали заради пълната опойка,а защото отидох при частен лекар ,защото на онези в болницата едва ли много ,много ще им пука за твойта патка(има и изключения).
Забравих да кажа че се ходи и на доктор само да те преслуша и да ти зададе няколко въпроса. (5 минути-макс)

Някой питаше дали може да го топи вече.
Аз моя го топнах 7 часа след операцията ,което може би е грешка, но нямаше проблеми.

:)
tezi 100 sa ti vzeti to4no zaradi pulnata opoika. i az mi praviha operaciq v chasna klinika i me popitaha predniq den kato otidah pri urologa s kakva opoika iskam da sam mestna koqto e bezplatna ili pulna koqto e 100 lv !!

Chilly
02-22-2010, 12:31
Много ще съм благодарен ако някой опише подробно операцията,както и всички процедури след нея,период на възстановяване,цена и така нататък...всичко каквото се сетите.Благодаря много предварително!

При мен беше така:

(това е при мен... не при всеки нещата ще са така)

споделих с майка ми.
отидох при уролог. той каза ,че е фимоза,но не ме оперира на същия ден а отложи операцията с месец понеже времето било студено.
така ... сутринта рано отидох в болницата. (носи си пижама,и не трябва да си закусвал).
оттам ме пратиха на изследване. (кръв от пръста+урина).
след това ти правят едно кат книга и биеш 3-4 подписа...
след това ми направиха тест за алергии (нищо страшно просто ти капват едни капки на ръката и ти след 20 минути казваш коя сърби и коя не).
оттам се върнах при доктора който щял да ме оперира но той каза ,че ще отложи операцията с 2-3 дена.
аз обаче настоях да е сега понеже чакането ме убиваше.
той каза ,че излиза да потърси свободен екип ... върна се след 10 минутки и каза "айде".
облякох една пижама и тръгнах след сестрите.
оттам влезнах в операционната и започнаха да ме подготвят за операция. (слагат ти едно на краката ,за да не мърдаш/едно зад врата/слагат ти абокат+система/слагат глюкоза в системата+неква течност).
гледаш ги как те се приготвят, което си е гадно ... цитирам ... сестрата към доктора: "със скалпел ли искаш или със ножичка" доктора:"със ножичка" :lol: .
просто лежах 20 минути и ги гледах как се приготвят ... :shock:
по едно време светнаха едни лампи свалиха ми гащите и ми стана ясно ... започнаха да се нареждат покрай мене ... и влиза един и ми сложи една маска и каза:"дишай"
аз дишах от този газ ... и той каза ,че трябва още ... и аз пак подишах и по едно време викам "няма ли да заспивам вече" (не са започнали операцията още) ,а доктора каза "спокойно" ... аз обаче пак викам "кога ща заспа" ... и до тук си спомням :-D :-D :-D
(все едно си играчка и ти вадят батериите за около 30 минути :razz:
нали знаеш копченцето ON/OFF :lol: :lol: :lol: е тогава си на
OFF за 20-40 минути...).
такамммм тук следва пауза ......... нищо не усещаш и изведнъж се събуждаш ... (ето тук е кофти) ... на мен ми беше криво (понеже това не ми е първа операция и винаги излизам лудо от опойка) ,боли доста там долу,аз съм викал бил майка си и шкафа :o ,абе луда работа... след малко идват и ти дават течен аналгин ,който пиеш и след половин час ,след като опойката те отпусне и аналгина подейства, си по-добре (болката е търпима).
след това ... си тръгнах ...

операцията ми е била 20 минути ... опойката ме е държала около 30-35 минути ,като те местят в друга стая ... в която лежиш половин час :oops: .

после се прибрах и легнах да спа ... болеше лекичко ,но гледката беше :shock: :shock: :shock: мнооого зле ...
заспал съм за 1-2 часа ... събуждам се и понеже си хвърлих превръзката още в болницата ... главичката ми се беше залепила за гащите (кръвта е лепилото) ... разлепването беше гадно ... и още същата вечер го топнах в калиев перманганат ... превързах го и легнах.
ноща беше ужасна понеже 5-6 пъти ставах и клечах заради ерекция.
събудих се и имаше мноого кръв :? беше подут ... абе ужас.
продължих с калиевия перманганат .... и го превързах с марля и някакъв мехлем и така правех и продължавам да правя всеки ден.
сменям превръзката 2-3 пъти на ден.
сутрин и вечер го топя в калиев перманганат... като внимавам да не го изгоря понеже е опасно ... просто оставям водата да е леко розова но не и червено лилава :)

вече ми е 7 ми ден и да ти кажа след петия ден се почувствах много по-добре.
вече леко оттока ми спадна... ходя горе долу добре(когато имам марла) раните позарастнаха, гледката е по хубава, при ерекция болката е търпима :),има съвсем малко кръв на марлите и мърсотии който се изчистват и изчезват с течение на времето.
даже се изкъпах на 6-тия ден ,но със гръб към душа ... за да не ме бие водата тама... иначе го мокрих и няма проблеми.

утре ми е 8-ми ден и със всеки изминал ден нещата стават все по-добре .... е вярно че има една чувствителност ,но и това ще отмине ... надявам се (с марличка няма проблем) 8).

ааа забравих ... операцията струва 100 лева.

не е нищо страшно (оставете ме мене ... аз съм си такава паника ...няма такъв кат мене) просто отивайте ... колкото по-рано толкова по-добре ... аз си направих на 16 години операцията и ми казаха ,че е късно.

ОТИВАЙТЕ ! това е лека операция ... некомфортно е 3-4 дена ,но след това имаш самочувствие и изобщо "пада ти тежак камък от сърцето" и забравяш за този проблем.
какво толкова ... правиш го 1 път и вече не мислиш за това.
а иначе само ти тежи ... :?
страха е по-голям от болката :o

а и какъв мъж си ако не можеш да изтърпиш това:

-боц в пръста и пиш в чаша.
-боц абокат...
-4-5 човека ще ти видят патката (те една са виждали)
-търпима болка докат още излизаш от упойка
-2-3 нощи будене ...
-5 дена некомфортно усещане





малееее ... много писах бе ... :? :razz: :razz:


Български език и Литература - оценка: Много добър 5 (знания за 3)
Съжалявам ,ако имам греЖки :o :grin: :grin: :grin:
nz kfi sa tezi abokati i izledvaniq s tezi technosti no pri men nqmashe takova neshto.znachi kazah na nashte vzehme napravlenie ot lichniq lekar za urolog vlqzah obesnih mu toi kaza svali da vidq svalih vika da trqbva da se opepira i az popitah nali sega li i toi kaza koga 6te si gotov vikam emi vazmojno nai skoro i toi kaza dobre utre togava.otidahme po rano na drugiq den v 4astnata mu bolnica tam za priemane kakto nasqkade trqbva da ti vzemat kruv+urina + edno neshto deto ti proverqvat drobovete mislq che kardiolog se kazvashe.sled tova vlqzah v bolnicata legnah i za4akah doktora koito kaza che kam 1 6te doide.i taka doide doktora opraviha masata sichko sled tova legnah biha mi dosta nepriqtna upoika v chlena koqto adski mn boleshe.gadnoto e 4e kato mi praviha operaciqta tova 4e si budem psihi4eskata ti naglasa idva bolkata zashtoto o4akvash seki moment ne6to da ti rejat ili da ta 6iqt.sled tova legnah v staqta i sled 20-30 min ve4e me beshe pusnala upoikata kazah na ba6ta mi da trugvame prebrah se i mn me boleshe edvam hodeh sled tova na drugiq den ve4e mahnah marlqta koqto bqha slojili dolu po malko karveshe i sled 2-3 dena sichko beshe dobre daje po4nah da hodq pove4e praih i o6te pravq de bani s kaliev permanganat v bledo rozov raztvor sled 5-6 den veche mojeh da hodq mn dobre po4ti ne yse6tah bolka .operaciqta mi e bezplatnata poema se ot zdravnata kasa sichko i taka ob6to vzemeto nqma ni6to strashnoi pretesnitelno kolkoto po rano se otarvete ot fimozata tolkova po dobre uspeh na vsichki koito im predstoi takava operaciq.
BTW: pri nego operaciqta e struvala 100lv zashtoto toi e bil s pulna upoika koqto te zaspiva a mestnata upoika koqto samo zamrazqva mqstoto e bezplatnata inache drugoto se poema ot zdravnata kasa

тези изследвания които ти казваш (тест за алергии) се правят заради пълната опойка понеже ,ако си алергичен към нещо, а аз бях алергичен към 5/12, то тогава е лошо.
100 те лева не сме ги дали заради пълната опойка,а защото отидох при частен лекар ,защото на онези в болницата едва ли много ,много ще им пука за твойта патка(има и изключения).
Забравих да кажа че се ходи и на доктор само да те преслуша и да ти зададе няколко въпроса. (5 минути-макс)

Някой питаше дали може да го топи вече.
Аз моя го топнах 7 часа след операцията ,което може би е грешка, но нямаше проблеми.

:)
tezi 100 sa ti vzeti to4no zaradi pulnata opoika. i az mi praviha operaciq v chasna klinika i me popitaha predniq den kato otidah pri urologa s kakva opoika iskam da sam mestna koqto e bezplatna ili pulna koqto e 100 lv !!

Не ,не съм съгласен.
Парите са дадени отдавна.(преди операцията)
Това за пълната опойка го решиха в деня на операцията.
До последно си мислех ,че ще е местна(понеже така ми бяха казали), но ме видяха че съм паника... и ме попитаха с каква опойка искам и аз избрах пълна.
Не виждам защо се заяждаш ... :x :?
Спора е безмислен.......... :? :? :?

поздрави

SpeedRacer
02-22-2010, 13:22
Та последно , след като кърви още където е гема , да почвам ли с баните или да изчакам ?! Може ли да му стане нещо така !?
А-а и трябва ли като му правя баня , да му дръпна цялата кожа , за да се киснат конците или само да го натопя без да пипам ?!

ibizzaa17
02-22-2010, 15:27
В допълнение думите на Ибиза , бих казал , че няма от какво да те е страх . Вярно е , че е по добре да го махнеш и да не го мислиш . Всичко е въпрос на гледна точка :)

П.П Ибиза , главичката ти изглеждаше ли някак си съсухрена първите дни ?! Щото сега пиках и я загледах някак си странна е ... набръчкана , незнам как да се изразя :)

Дааа беше, като умряла :д .. Споко, не е нещо сериозно и тем подобни ..
Виждам, че си питал и за баните, аз незнам кой ден от операцията си, но моето мнение е да ги почваш, защото те найстина помагат СТРАШНО МНОГО .. За дървенето, си вземи валериян и преди сън пий 4-5 .. Ако има нещо питай

SpeedRacer
02-22-2010, 16:14
Начин на приготвяне: 1 пълна супена лъжица листа се залива с 500 грама вряла вода и ври 5 минути. След изстиване се прецежда.

По тази рецепта ми да го правя или ако не е по нея , по каква . Защото тази , която имам е 50 грама в 2 л. вода . Което е малко много !?

georgi12
02-22-2010, 16:34
ХАЙДЕ СТИГА С ТЕЗИ КИЛОМЕТРИЧНИ ЦИТАТИ!
Като искате да цитирате нещо изрязвайте ненужното. Тая тема стана километрична!

ibizzaa17
02-22-2010, 16:44
Прави баните, по начина за "вагинални промивки"

lubovnaigra
02-22-2010, 17:57
Пичове, моят проблем е същият за леко цепнатото гемче при полов акт.Моят въпрос към вас е без операция как мога да се оправя, защото вече трети месец чакам да ми зарастне и зараства адски бавно.Ако можете да ме посъветвате къде да отида да питам за лекарство да се мажа или направо вие да ми препоръчате.Благодаря ви предварително.

haidutin1
02-22-2010, 18:08
Съгласен съм за цитатите. Момчета, оляхте се :x
Промивките са точно така - супена лъжица за 500 мл вода или рецептата за вагинални промивки.
SpeedRacer, почвай ги, няма страшно. И да кърви няма проблем. Тъкмо смрадликата ще ти промива раните хубаво. За конците - ако не те боли дърпай кожата назад да се кисне хубаво и навсякъде, ако те боли не го прави, само го топкай.


azazazazaz, пробвай да го забелиш в ерекция и сподели какво е станало. Ако те боли като го правиш не го насилвай много, гледай да е и влажен докато дърпаш кожата. Ако усетиш, че е много трудно като го правиш и те боли - НЕ ГО ПРАВИ, МОЖЕ ДА СТАНЕ ЗЛЕ! Както описа, че като забелиш в нормално състояние и се опиташ да го възбудиш те боли и усещаш как "тупти" кръвта в главичката е възможно да имаш тесен кожен пръстен и инстинктивно да не получаваш ерекция. Като пробваш да го забелиш в ерекция не го насилвай, давай лекичко и ако те заболи веднага спри и върни кожата както трябва да е. Ако се случи така кажи на баща си и отивайте при лекаря. Успех!

haidutin1
02-22-2010, 18:11
lubovnaigra, мога единствено да те посъветвам да отидеш на лекар, той ще ти каже какво да пробваш и ако не се получи да ти отстранят гемчето.

azazazazaz
02-23-2010, 06:27
моят проблем:
на 15 съм,до сега не бях пробвал да го вадя,вчера под душа се пробвах уи успях!в аначалото не можех да го надървя заради една болка в гемчето(не ми е късо :)) после го дръпнах както трябва,почна се надървя и всичко както трябва.Но вечерта не спря да се надървя!главичката ми е страшно чувствителна и яко ме болеше.Днес сутринта гемчето ми е подуто и изглежда страмно и боли!Това някое от тези састояния ли е?главичката ми е страшно чувствителна нз що :(

haidutin1
02-23-2010, 08:46
Веднага бягай при лекаря, не е нужно да казваш на баща си, за момента още не е нужно. Нз, може да ти е късо гемчето и нещо да се е възпалило при обтягането в следствие на някаква раничка. Отивай при лекаря без да му мислиш и му обясни и покажи проблема си, няма нищо срамно, това му е работата все пак. За чувствителността - нормално е, 15 години главичката ти не е виждала бял свят, все още не може да свикне. За нощните ерекции - също е нормално, просто преди не си ги усещал така защото главичката ти е била покрита и не се е търкала.
Но най-важното - бягай бърже при личния лекар да ти каже какво да правиш, след това вече ще ти се наложи да говориш с баща си ако ти е изписал някакво лекарство или иска да ти се прави някаква операция. Успех :)

SpeedRacer
02-23-2010, 13:53
Такам , днес му направих 1-вата баня (парти) Опитах се да издърпам цялата кожа назад , за да открия шевовете , но стигнах до края на главата и видях , че е доста синя и се отказах . Нормално ли е , където е бил гема , да има силно зачервяване на самата глава . То е по скоро лилаво някакво !? А и мисля , че 1 конец беше паднал , защото ми приличаше на конец , смисъл беше залепнал за главата , но от банята падна .

Кога мога да започна да го мокря , докато се къпя , че вече доста ухае (рофл)

DjPiRgOs
02-23-2010, 14:34
Имам късо гемче :smt092

gandstera
02-23-2010, 18:37
znachi iskam da popitam tezi koito sa preturpeli chastichno obrqzvane dali e normalno kogato penisa vi ne e v erekciq a v normalno sustoqnie nali kojichkata vi da e pokrila po golqmata chast ot glavichkata i kogato se opitvate da go zebelite da se vijdat koncite i malka chast ot dolnata koja koqto e nqkva po strana i e edna takava se edno se roni i se vijdat koncite

SpeedRacer
02-23-2010, 18:59
znachi iskam da popitam tezi koito sa preturpeli chastichno obrqzvane dali e normalno kogato penisa vi ne e v erekciq a v normalno sustoqnie nali kojichkata vi da e pokrila po golqmata chast ot glavichkata i kogato se opitvate da go zebelite da se vijdat koncite i malka chast ot dolnata koja koqto e nqkva po strana i e edna takava se edno se roni i se vijdat koncite

При мен 4 ден съм , нямам още смелост да го дръпна до края , но да , кожата ми закрива главата . Сега видях , че по марлята ми нямаше кръв отдолу и направих баня . Дано да се оправя по скоро , че нямам търпение вече .

azazazazaz
02-23-2010, 21:59
Веднага бягай при лекаря, не е нужно да казваш на баща си, за момента още не е нужно. Нз, може да ти е късо гемчето и нещо да се е възпалило при обтягането в следствие на някаква раничка. Отивай при лекаря без да му мислиш и му обясни и покажи проблема си, няма нищо срамно, това му е работата все пак. За чувствителността - нормално е, 15 години главичката ти не е виждала бял свят, все още не може да свикне. За нощните ерекции - също е нормално, просто преди не си ги усещал така защото главичката ти е била покрита и не се е търкала.
Но най-важното - бягай бърже при личния лекар да ти каже какво да правиш, след това вече ще ти се наложи да говориш с баща си ако ти е изписал някакво лекарство или иска да ти се прави някаква операция. Успех :)

страмното е че стъм сигурен че не е късо гемче защото когато си беше ок в началото гледах как изглежда късото и как е моето и моето си беше нормално :) но след тая нощ в която не успях да се наспя и се беше подуло и вече съм под стрес.Не боли нищо но просто е гадно и мазно....страх ме е да маструбирам да не се случи нещо.леко ме наплаши с това бърже при лекаря ама май си прав още утре ще записвам час :(

SpeedRacer
02-24-2010, 10:20
При мен 4 ден съм , нямам още смелост да го дръпна до края , но да , кожата ми закрива главата . Сега видях , че по марлята ми нямаше кръв отдолу и направих баня . Дано да се оправя по скоро , че нямам търпение вече .

Поправям се има кръв ... вече почнах да се притеснявам ...

Smug
02-24-2010, 17:40
Оперираха ме от фимоза и късо гемчe на 19 януари преди близо месец и повече,и се чувствам много добре,нямам болка при ерекцията всичко е нормлно но имам малък проблем :( :( Там където беше гемчето остана 1 конец под кожата и не иска да пада,сега се чуда дали да хода пак до уролог ?

SpeedRacer
02-24-2010, 17:46
Е не би трябвало , все пак сам трябва да падне , а ако не ти пречи няма за какво да ходиш според мен . Аз сега като видях главоча отдолу и 1-вата ми приказка беше : " От тва патка повече няма да стане!" ...

Хораааа кажете какво да прая , щото с тоя бивш гем не се търпи . С превръзка съм , а постоянно ме щипе адски болезнено . Някакви идеи , защото мисля за самоубийство вече (едва ли) !!!

Едит : Снощи се изнервих и съм спал без превръзка . Като изключим 10-те пъти в които ми стана и това отдолу ме заболяваше , всичко е добре . Днес е 6-тия ден .

haidutin1
02-25-2010, 09:42
Човече, не се отчайвай, всичко ще бъде наред :)
Нормално е да има кръв, нормално е конците да ти стоят така и главата да ти изглежда странно. Виж, щипенето ако е по-скоро сърбеж също е нормално, защото значи, че си зараства, но ако е наистина такова силно щипене че чак да те боли - отиди при лекаря да ти каже какво да правиш. С теб сме, само недей да правиш такива неща. Продължавай с баните, а като се къпеш си го пази да не го пръска директно водата. Това е, само по-спокойно, братле :)

SpeedRacer
02-25-2010, 12:38
Мерси Хаидутин :)
Мисля , че забелязах ако мога да го нарека добър знак . Сега си правих баня и видях , че отдолу са почнали да се показват още конци , явно следствие от спадането на отоците . Вече мога да стигам до края на главата , където се подава един син , като горе дето пише "моят профил" цвят , който е само накрая на главата . Там се подават още кончета , но не смея да го издърпам още , да не стане гаф . Друго което забелязах е , че започна да се появява нещо като белене , както някой каза преди това . Така ми се струва .
Както казах тази вечер "вдигането на самолета" ме съсипа . Най-малко 8 пъти стана и при всяко ставане и аз ставах :) Мисля , че разбрах защо е това т.нар. щипане - конеца се влачи по боксерките и закача на места .
Проблем ли е , че ходя без превръзка вече (6-ти ден) ?

haidutin1
02-26-2010, 09:22
По принцип за всеки е индивидуално, ако мислиш, че не е проблем да ходиш без марли ходи. Така уж раната "диша" и зараства по-бързо. Аз лично реших да ходя повече време с марли за да не стане някоя инфекция като има още открити рани. Там ти си прецени просто. Иначе аз носих марли постоянно до към 10 ден, след това си слагах само като излизам навън заради триенето. Ти сам си прецени какво да правиш според положението на малкия приятел - ти си го виждаш и ще си разбереш най-добре :)

SpeedRacer
02-26-2010, 10:53
Еми в интерес на истината , като съм с марля , ми е дискомфортно заради частта отдолу , защото марлята я притиска и ме боли . Сега сякаш виждам някакво подобрение . Вярно супер-хипер-мега чувствителна е главата , но пък като пикая , целя от 1-вия път чинията :) Кога горе долу изчезва по-явно чувствителността ? Онова "боцкане" за което ви казах , вече сякаш поизчезна , което може да се дължи именно на търкането и свикването със суровата действителност :) И друго , от баните със смрадликата , ми остава нещо като пръстен от засъхналата баня в тази част , която се свива ? А и анадър уан :) До частичните резаци : когато имахте конци , успявахте ли да го дозабелите до конците ?! Защото мен ме е спек :)

gandstera
02-26-2010, 21:19
znachi predi 17-18 dena me operiraha ot fimoza chastichno obrqzvane i iskam da pitam dali e normalno o6te da ima edna te4nost deto izliza kato gnoi li kakvo e i koga 6te moga da pravq sex

SpeedRacer
02-26-2010, 22:13
znachi predi 17-18 dena me operiraha ot fimoza chastichno obrqzvane i iskam da pitam dali e normalno o6te da ima edna te4nost deto izliza kato gnoi li kakvo e i koga 6te moga da pravq sex

Еми до 30-тия ден нищо не трябва да те очудва :) Я ти сподели кога ти изпадаха конците и чувствителна ли ти е главЪта още ?!

SK0RP10N
02-26-2010, 22:21
След една седмица точно и аз ще бъда с рязана карабина.
Искат уж частично да ме режат, но мога ли да помоля хирурга за пълно обрязване ?

haidutin1
02-27-2010, 10:53
Ти си пациентът, ти определяш правилата, стига да поискаш. Ако не се обадиш той ще ти направи каквото поиска, но ако тропнеш с крак и кажеш, че искаш пълно той няма избор освен да ти го направи. Всъщност, няма да е проблем ако си пълнолетен :)

gangstera, ами както SpeedRacer каза, до 30 ден в най-общия случай трябва да изчакаш преди да правиш някои неща, индивидуално е, и ако усетиш, че можеш и по-рано - давай :) Прави си тетрата и да ти е мирна главата.

SpeedRacer, чувствителността при теб ще мине раничко щом не носиш марли вече, сигурно 10 дни активно движение и ще посвикнеш.
Това за пръстена също ми се струва нормално, то там като се свива после не засъхва както трябва и си остава малко, като почнеш да го дърпаш и да почистваш както трябва вече няма да ти е проблем, но дотогава вече сигурно ще си спрял и тетрата.


Smug, мисля, че няма за какво да се притесняваш, и този конец ще си падне както другите, не си първия, на когото някой конец се застоява повечко, няма да е проблем, скоро и той ще си падне :)

gandstera
02-27-2010, 13:29
znachi predi 17-18 dena me operiraha ot fimoza chastichno obrqzvane i iskam da pitam dali e normalno o6te da ima edna te4nost deto izliza kato gnoi li kakvo e i koga 6te moga da pravq sex

Еми до 30-тия ден нищо не трябва да те очудва :) Я ти сподели кога ти изпадаха конците и чувствителна ли ти е главЪта още ?!
emi ne sa mi izpadali o6te sichkite konci.no povecheto padnaha.a glavata mi ne e 4uvstvitelna o6te na 3-4 den bqh sviknal sas si4ko daje na trenirovki hodih bez problem.az o6te ot drugiq den sled kato me operiraha mahnah marlata i samo po bokserki bez prevrazka i ot edna strana stana po dobre.nadqvam se skoro da mi padnat i drugite konci

SpeedRacer
02-27-2010, 16:38
SpeedRacer, чувствителността при теб ще мине раничко щом не носиш марли вече, сигурно 10 дни активно движение и ще посвикнеш.
Това за пръстена също ми се струва нормално, то там като се свива после не засъхва както трябва и си остава малко, като почнеш да го дърпаш и да почистваш както трябва вече няма да ти е проблем, но дотогава вече сигурно ще си спрял и тетрата.

Еми аз вече на 2 пъти излизах , вярно за по 10 мин , но изглежда , че може да стане :) Лошото е , че е набол и ме сърби :) Та друг въпрос е , кога мога да започна да го мия с вода и кога горе долу да спра с баните със смрадлика !? Днес забелязах , че доста конци са изпонащръкнали , а отдолу като издърпам кожата се показва сякаш мръвка на цвят бяла ?! Като чета какви ги пиша и ми става забавно поне :)

deep94
02-27-2010, 19:38
Пичове на мен на 4 март ще ми правят операция от фимоза, питаха ме как искам, частично или пълно обрязване, кажете как е по-добре..?

deep94
02-27-2010, 19:40
здравейте, на мен на 4 март ще ми правят операция от фимоза, питаха ме как искам дали частично или пълно обрязване.. кажете как е по-добре ..?

ibizzaa17
02-27-2010, 20:25
здравейте, на мен на 4 март ще ми правят операция от фимоза, питаха ме как искам дали частично или пълно обрязване.. кажете как е по-добре ..?

Ами както си прецениш. Аз лично съм с частично и съм многоо доволен.. Както искаш ти, както мислиш, че ще се възприемаш, защото остава за цял живот. Всичко има плюсове и минуси..

an0nimenn
02-27-2010, 20:26
хора знам че имам късо гемче но почти нямам проблем с обелването само отдолната страна неможе да го обеля напълно, не съм правил секс но след като свърша и продалжа докато не спадне ме боли нали е нормално ли е ? защото някой са ми казвали че свършването не им пречи и си продължават

SpeedRacer
02-27-2010, 21:14
Не мога да не се похваля !!! Току що ми падна 1-вия конец (парти) :) Остават още ... много :)

И аз съм доволен от вида на частичното :)

Едит : Използвате ли някакви овлажняващи спрейчета , защото като изсъхне и е малко кофти :)

deep94
02-28-2010, 09:49
е.. утре ще ми взимат кръв.. да ги еба, защо им е тая кръв и без тва нищо нема да направат, само ще изследват.
Значи хора , по е добре частичното обрязване нали.. иначе как ще се мастурбира не знам аз... :?

haidutin1
02-28-2010, 12:02
Кръвта ти я взимат за да разберат дали нямаш някакви болестотворни организми във себе си, които могат да попречат на операцията или на действието на упойката, дали си алергичен към някоя упойка и изобщо как ще понесеш операцията. И пълното и частичното обрязване си имат и плюсове и минуси, назад в темата е писано много. Аз съм с пълно.
SpeedRacer, не ти трябва спрейче, така си си добре, не се движи много да не ти се търка докато свикне. Аз ползвах някакъв кортикостероиден спрей, но той беше против инфекции и в общи линии само със смрадлика е по-добре. Като ти зарастне ще си слагаш олио и си 6 :)
an0nimenn, отивай при лекар да ти каже. Болката може да се дължи на чувствителността на главичката след изпразването, ако те боли и ти е неприятно при свършването не се пипай по главичката докато се празниш и след това.

SpeedRacer, мий си го, само гледай струята да не пада на него а да се стича, неприятно е, може дори да е болезнено, но иначе си го мий лекичко. За смрадликата - ами докато има ранички да зарастват я ползвай, не е вредна все пак, топвай по малко всеки ден за дезинфекция. Ми има си там някакви секрети докато зараства, не се шашкай, ще мине всичко :)

georgi12
02-28-2010, 13:10
В този сайт можеш да разгледаш как изглежда частично и как пълно .
http://chazhome.com/halfclip/style/index.html
Относно мастурбацията - при пълно няма никакъв проблем.

deep94
02-28-2010, 18:22
е как ше нема проблем с мастурбация при пълно обрязване като нема кожа да покрие главичката .. само с ръката ше е малко неудобно ..
:x

SpeedRacer
02-28-2010, 18:31
е как ше нема проблем с мастурбация при пълно обрязване като нема кожа да покрие главичката .. само с ръката ше е малко неудобно ..
:x
Толкова ли ти е на зор ръкоблудстването пред здравето ... щом може да се обрежеш , значи има начин ...

georgi12
03-01-2010, 08:20
е как ше нема проблем с мастурбация при пълно обрязване като нема кожа да покрие главичката .. само с ръката ше е малко неудобно ..
:x
Аз нямам проблеми ,както и милиони по света .
От известно време го правя дори и без лубрикант- говоря за мастурбацията.

Chilly
03-01-2010, 16:54
Може ли да ми помогнете ... :(

Оперираха ме преди 15 дена (пълно обрязване)

Всичко мина добре ... паднаха конците и сега останаха белези там където бяха конците. Също така отгоре кожата не е захваната за главичката и при ерекция има растояние и се вижда отдолу месото ... :(

отдолу също не е много добре

Въпроса ми е ... ще срастне ли тази кожа за главичката или ще остане така ... ?
Имам чувството ,че ако дръпна надолу ще го обеля.

Някой да помогне ...... не искам да ходя на уролог ,че ме е страх да ме шият втори път ,ако случайно нещо конците не са си свършили работата.

Поздрави :? :? :? :? :? :( :( :( :(

marqnz
03-01-2010, 17:05
е как ше нема проблем с мастурбация при пълно обрязване като нема кожа да покрие главичката .. само с ръката ше е малко неудобно ..
:x
Толкова ли ти е на зор ръкоблудстването пред здравето ... щом може да се обрежеш , значи има начин ...
Хайде да не си затваряме очите ,че е проблем с мастурбирането като няма кожа.Винаги трябва да имаш овлажнител и е мазно.Аз не искам да кажа ,че съм против обрязването,напротив-но все пак да си признаем това неудобство. С кожа можеш и на сухо с кожат да движиш,можеш и само да търкаш главата с овлажнител-е като нямаш кожа имаш само втория вариант.А това ,че казваш "толкова ли бил на зор"-не е сериозно това-мъже сме и знаем как е

nutrition
03-01-2010, 17:45
Не мога да си заголя пениса, преди време се опитах малко насилствено, но като почнах да свалям кожата усетих, че в главичката почна да влиза повече кръв имах чувството, че ще се гръмне ако продължа (а и ме болеше). Първия и последен опит (на 20 съм ако има значение)
Утре отивам при личната и ако може да ми напишете какво трябва да знам и т.н. съжелявам ако вече пише по-назад, но все пак това са 200 страници :?
Адски съм срамежлив и затова и чаках толкова време, но от няколко дена се реших да отида за да ме "оправят"

marqnz
03-01-2010, 19:41
Не мога да си заголя пениса, преди време се опитах малко насилствено, но като почнах да свалям кожата усетих, че в главичката почна да влиза повече кръв имах чувството, че ще се гръмне ако продължа (а и ме болеше). Първия и последен опит (на 20 съм ако има значение)
Утре отивам при личната и ако може да ми напишете какво трябва да знам и т.н. съжелявам ако вече пише по-назад, но все пак това са 200 страници :?
Адски съм срамежлив и затова и чаках толкова време, но от няколко дена се реших да отида за да ме "оправят"
не се притеснявай от нищо:) това е много често срещано явление, след като има и доктори , които се занимават с това най-малкото:)повечето сме били срамежливи ,а сега си го развяваме пред кой ли не:) ще видиш ,че след като споделиш с доктори и с вашите ,ако не си им казал за това, ще ти стане много добре и ще си кажеш колко си бил глупав,че досега не си го направил:)

SpeedRacer
03-01-2010, 20:53
marqnz , че сме свикнали да е обвит - да , но когато правиш секс примерно , да не би пак да е обвит !? Всичко е направено с някаква цел . Господ така е решил , така ще е . Ние си носим последствията да сме фимозни , значи можем и без кожата . Има хора , които от много малки са скинхед , а не се оплакват :) Така че това не мисля , че е проблем :)

Chilly
03-01-2010, 21:08
Може ли да ми помогнете ... Sad

Оперираха ме преди 15 дена (пълно обрязване)

Всичко мина добре ... паднаха конците и сега останаха белези там където бяха конците. Също така отгоре кожата не е захваната за главичката и при ерекция има растояние и се вижда отдолу месото ...
отдолу също не е много добре

Въпроса ми е ... ще срастне ли тази кожа за главичката или ще остане така ... ?
Имам чувството ,че ако дръпна надолу ще го обеля.

Някой да помогне ...... не искам да ходя на уролог ,че ме е страх да ме шият втори път ,ако случайно нещо конците не са си свършили работата.

Поздрави :( :?

SpeedRacer
03-01-2010, 22:09
И аз нещо такова забелязах при мен , само че е малко странно . Като го "обеля" целия и додърпам кожата , отдолу се подава една кърваво червена част . Освен това , от лявата страна отдолу сякаш е срастнало под главичката , а от дясната не ?!

haidutin1
03-02-2010, 09:13
SpeedRacer, не знам защо е така при теб, може би отдолу не е зарастнало още, сигурно ако го забелваш при топенето в тетрата ще си мине. За срастването - може би само изглецда така заради някакъв оток, нз, пък може и да е залепнало от расните му там секрети при възстановяването. Мисля, че няма за какво да се притесняваш, но ако ти не мислиш така може да се явиш при лекаря да покажеш, едва ли ще ти се наложи пак да те шият, споко :)

Chilly, конците не се слагат за да прикрепят кожата към пениса, а за да затворят раничките по ръба на самата кожа за да зарастне по-бързо където е било рязано. Само ти се струва, че можеш да си "обелиш" кожата и да я смъкнеш, повярвай, тя е хваната здраво и няма такава опасност. Нормално е още да изглежда зле на 15 ден, споко :)

nutrition, няма от какво да се срамуваш и плашиш, на 20 си, а на някои момчета от форума им се налага да водят подобен разговор още на 15, че и по-рано. Представи си на тях какво им е. С теб сме, няма страшно, ще се оправи всичко. Само споделяш проблема с лекаря и очакваш помощ от другата страна. Ако не ти обърне внимание вече трябва да си отстояваш интереса и да докажеш, че имаш проблем, защото много често казват "въобразяваш си, нищо ти няма на пишката". Успех с диагностицирането и след това с операцията :)

За мастурбацията - вече почти година съм обрязан и не се оплаквам, мога да го правя само в основата на пениса, мога и главичката да търкам лекичко, но ако искам по-хубаво да търкам слагам овлажнител - но то и в секса си е така, ако е сухо слагаш лубрикант. Като други и аз съм нямал избор и е трябвало да се оперирам, от тогава поне си забелвам главичката без болка, просто защото няма какво да забелвам :D Свикнал съм, че съм обрязан, и се чувствам страхотно, мастурбацията не ми е никакъв проблем, който има желание намира и начин 8)

georgi12
03-02-2010, 11:31
Може ли да ми помогнете ... Sad

Оперираха ме преди 15 дена (пълно обрязване)

Всичко мина добре ... паднаха конците и сега останаха белези там където бяха конците. Също така отгоре кожата не е захваната за главичката и при ерекция има растояние и се вижда отдолу месото ...
отдолу също не е много добре

Въпроса ми е ... ще срастне ли тази кожа за главичката или ще остане така ... ?
Имам чувството ,че ако дръпна надолу ще го обеля.

Някой да помогне ...... не искам да ходя на уролог ,че ме е страх да ме шият втори път ,ако случайно нещо конците не са си свършили работата.

Поздрави :( :?
Заминавай веднага , без да се ослушваш.

deep94
03-02-2010, 12:48
здравейте, абе да знаете дали преди да ти сложат маската да дишаш и да заспиш, дали ще бият некви инжекции, нещо абукати и други глупости? преди пълната упойка?

gandstera
03-02-2010, 13:28
Може ли да ми помогнете ... Sad

Оперираха ме преди 15 дена (пълно обрязване)

Всичко мина добре ... паднаха конците и сега останаха белези там където бяха конците. Също така отгоре кожата не е захваната за главичката и при ерекция има растояние и се вижда отдолу месото ...
отдолу също не е много добре

Въпроса ми е ... ще срастне ли тази кожа за главичката или ще остане така ... ?
Имам чувството ,че ако дръпна надолу ще го обеля.

Някой да помогне ...... не искам да ходя на уролог ,че ме е страх да ме шият втори път ,ако случайно нещо конците не са си свършили работата.

Поздрави :( :?
Заминавай веднага , без да се ослушваш.
ne go prashtai vednaga na urolog shte mu zarasne az sum taka veche 21 den ot operaciqta chastichno obrqzvane misleh se vijdaha edni mesa otdolu i ma beshe strah da drupna no kato mi padna koneca razbrah che tfa dolu bilo neshto kato otok i sega se nadqvam da spadne i imat da padnat nqkoi drugi konci i tfa e

SpeedRacer
03-02-2010, 14:32
Ми и при мене има някви меса :) Обаче ми е чудно , защо още не искат да ми паднат конците ?! Само 1 падна до сега . Имам нещо като пръстен там дето са шевовете , дето е по твърдо и от едната страна са се показали конци от другата не ...

tarikata7
03-02-2010, 16:27
Първо за мастурбацията... пълно обрязване и нямам никакви проблеми... не използвам и лубриканти абсолютно никакви... просто стимулацията само на основата ми стига(а и в повечето случаи всичко е на психическа основа-аз лично свършвам когато си поискам)... Второ за въпросните "меса"... след втората операция имах подобен проблем, както и някой други и преди време оперирани, и скоро оперирани са се сблъсквали с това "чудо"... при мен беше съвсем малко отгоре в лявата страна... на линията на среза сякаш не се събираха кожата и лигавицата... но беше съвсем малко и с времето се оправи... и аз си мислех и шашках как ще зарастне точно там на линията на среза като се опъва в ерекция и т.н. Все пак при мен не беше голямо по малко от половин сант по линияна на среза и не по широко от 1 макс до 2мм... минимално беше и в началото беше бяло, и седеше някак странно, сега е по тъмно и от кожата и изглежда добре зарастнало... ходих 4-5 пъти на прегледи( след 4 дена правя 2 месеца от втората операция)... и за този малък проблем(при всеки е индивидуално и ако раната е по-голяма и смятате, че ще имате някакви проблеми отидете при лекаря)... скоро си докарах и алергична реакция от антибактериалния сапун и 3 дена ме болеше(просто бях прекалил с търкането- по-лесно падаха конците и коричките кръв)... до преди седмица изглеждаше доста зле... почнах и махнах 5-6 конеца и корички... сега се поспрях след алергичната реакция... дори внимавам като се къпя... та както казах след 4 дена правя 2 месеца и поне в тоя форум не се сещам някой да е описал да е имал конци толкова дълго време... аз сега имам 3(два отдолу при гемчето и един отгоре) и неискат да падат, като допреди седмица бяха 8-9... и имаше и гадни корички и гледката беше почти след оперативна като махнем, че нямам отоци вече и болка... та не се шашкайте... и при мен стои още кораво... там линията на среза... дори от горната страна се провлачи някак си леко кожата и в ерекция някои път ме стяга... но не особен проблем... дори понякога усещам как преминава кръв(явно е тясно)... когато съм прав не се усеща... в ерекция също, макар че ми стяга отгоре кожата както казах... но не е болка за умиране... сигурно с времето ще се поотпусне, а и както казах седи се още доста твърдо всичко... полагайте грижи и внимавайте първите 1-2 месеца... после с времето всичко ще си дойде на мястото... едни се оправят за 25 дена, други за 45... трети за повече... мацките няма да избягат...

ssaassaa
03-02-2010, 23:15
аз искам да ви питам какви шевове се правят след частично обрязване.Нали се реже само кожния пръстен който покрива главичката и друго не се пипа?

шевовете койито се правят при пълното имат ли нещо общо с тези при частичното.Нещо се обърках малко :)

mikity_sladky
03-02-2010, 23:24
Здравейте,
след дълги размисли и аз реших да се обрежа.Нямам абсолютно никакви проблеми със забелването или други.Просто реших да го направя защото искам(от хигиенична гледна точка,от сексуална-най-вече :grin: ,и от естетична гледна точка :-P ).Операцията ми беше на 20.02..Доктора ме обряза с местна упойка-в члена :shock: .И после ми каза след 3-4 дена да махна бинта/марлята.Операцията беше в събота,а аз в понеделник бях на работа.Нямаше как.Не питайте как съм прекарал седмицата.И така първата седмица беше малко болезнена на моменти иначе нямаше кои знае какви болки като цяло :? .Като махнах първата превръзка голяма болка си беше.Нямал съм случай да тече кръв :) Мазах го с Йодасепт,първите 3-4 дена,после малко му слагах Топоцин(видях тука че някой го ползвате...)и сега само си правя бани със Смрадлика.Първата седмица "малкия"ми се струваше много зле,но постепенно гледам вече придобива вид.След баните със смрадлика си слагам марля малко с лейкопласт,не мога да свикна още напълно.Така като гледам повечето от конците са паднали,но именно тези които не са паднали ме дразнят в боксерките ако нямам марля.Иначе чувствителноста на главичка вече е преодоляна,аз и без това не ме дразнеше и преди като е забелен в гащите... :D И така сега чакам отоците да минат,да позараснат малко белезите(някой ме притесняват дали ще се скрият,но смятам да отида скоро да говоря с доктора за тях).Обрязването ми е пълно-аз така исках,и съм доволен :grin: Ако някой иска повече подробности няма да откажа да си пишем :-o

p.s. на 25 години съм

haidutin1
03-03-2010, 09:54
ssaassaa, според мен шевовете са едни и същи, просто срязването е на различно място, иначе възстановителния процес трябва да е един и същ.


tarikata7, така е, и при други са се появявали такива твърди пръстени и се е забавяло падането на конците. Е, вярно, почти 2 месеца е доста време, но ще си паднат и те, при всеки е различно. Ако нямаш търпение отиди при опериращия да ти ги свали.

SpeedRacer, няма страшно :)

gandstera
03-03-2010, 12:16
iskam da popitam ako tazi fimoza se nabludava ot po rana vazrast primerno kam 10 godishen i toi na 20 godini 4ak otide da mu napravqt operaciqta poradi strah i t.n tova shte se okaje li varhu razteja mu na penisa prez tezi 10 godini kogato e imal fimoza

ChessLAB
03-03-2010, 13:29
Темата е много интересна обхваща доста интресни моменти заедно с множеството коментари (((;

deep94
03-03-2010, 17:54
Утре 4 март 2010 ми е операцията. Кажете дали преди да ти сложат пълната упойка ще ми бият некакви инжекции абукати и подобни глупости? аа а ???

ibizzaa17
03-03-2010, 20:08
Утре 4 март 2010 ми е операцията. Кажете дали преди да ти сложат пълната упойка ще ми бият некакви инжекции абукати и подобни глупости? аа а ???

Немога да те разбера, пишеш по 10 пъти за тия абокати.. Тебе ще ти прават операция, пък се чуди абокат дали ще му сложат.. Много ясно, че слагат, немога да те разбера къв ти е проблема тоя абокат :lol:

SpeedRacer
03-03-2010, 20:17
Утре 4 март 2010 ми е операцията. Кажете дали преди да ти сложат пълната упойка ще ми бият некакви инжекции абукати и подобни глупости? аа а ???

Немога да те разбера, пишеш по 10 пъти за тия абокати.. Тебе ще ти прават операция, пък се чуди абокат дали ще му сложат.. Много ясно, че слагат, немога да те разбера къв ти е проблема тоя абокат :lol:

При мен абокат нямаше :) Директно го подкастриха :)

ibizzaa17
03-04-2010, 07:48
Зависи ква ти е упойката, при мен беше пълна и си имаше абокат и всичко... Искам само да питам, днес е точно 5та седмица от операцията, всичко е наред, само дето не са се махнал;и конците, всмисъл седат крайща само, и нещат да си паднат, иначе дето беше шито си зарастна и конците си паднаха, само ми седат малко по крайщата..

haidutin1
03-04-2010, 08:59
Няма страшно, и те ще си паднат :) На мен някъде на 14-15 ден вече ми бяха паднали всички конци, но при всеки е различно, някои се мъкнат с тях 2 месеца и чак тогава им падат.

gandstera, според мен би могло да окаже влияние на разтежа, но ако е някаква много силно изразена фимоза и адски много му стяга на главичката, тогава сигурно би се потиснал разтежа, особено ако дъъъълго време не се обръща внимание. Ако е някаква леко изразена едва ли ще ти повлияе на големината.

SpeedRacer
03-04-2010, 09:18
haidutin1 , ти си късметлия :) Мойте нямат изгледи да падат даже , само си стърчат . Ще се чака , няма какво друго да направя :)

SK0RP10N
03-04-2010, 10:03
Днес ми направиха изследванията, утре в 8 сутринта съм на операция :)

SpeedRacer
03-04-2010, 11:12
Днес ми направиха изследванията, утре в 8 сутринта съм на операция :)

Айде успех :) Дано всичко мине добре :) После разказвай :)

Едит : Абе хора тая смрадлика ми играе номера ... до вчера , след варенето ставаше зеленикава течност , а днес е като чай !?!? Как трябва да е попринцип ?!?!

batkodoki
03-04-2010, 21:51
Здравейте,
след дълги размисли и аз реших да се обрежа.Нямам абсолютно никакви проблеми със забелването или други.Просто реших да го направя защото искам(от хигиенична гледна точка,от сексуална-най-вече :grin: ,и от естетична гледна точка :-P ).Операцията ми беше на 20.02..Доктора ме обряза с местна упойка-в члена :shock: .И после ми каза след 3-4 дена да махна бинта/марлята.Операцията беше в събота,а аз в понеделник бях на работа.Нямаше как.Не питайте как съм прекарал седмицата.И така първата седмица беше малко болезнена на моменти иначе нямаше кои знае какви болки като цяло :? .Като махнах първата превръзка голяма болка си беше.Нямал съм случай да тече кръв :) Мазах го с Йодасепт,първите 3-4 дена,после малко му слагах Топоцин(видях тука че някой го ползвате...)и сега само си правя бани със Смрадлика.Първата седмица "малкия"ми се струваше много зле,но постепенно гледам вече придобива вид.След баните със смрадлика си слагам марля малко с лейкопласт,не мога да свикна още напълно.Така като гледам повечето от конците са паднали,но именно тези които не са паднали ме дразнят в боксерките ако нямам марля.Иначе чувствителноста на главичка вече е преодоляна,аз и без това не ме дразнеше и преди като е забелен в гащите... :D И така сега чакам отоците да минат,да позараснат малко белезите(някой ме притесняват дали ще се скрият,но смятам да отида скоро да говоря с доктора за тях).Обрязването ми е пълно-аз така исках,и съм доволен :grin: Ако някой иска повече подробности няма да откажа да си пишем :-o

p.s. на 25 години съм

здр:)

аз лично съм против обрязването "по желание", "за хубост" или от "някакви съображения" извън медицинските (и религиозните при положение, че респондента е пълнолетен, информиран и осъзнаващ невъзвратимостта на последиците от своето решение)!

щом така си решил - честито :)
наблегни на баните със смрадлика и не забравяй, че дори прясно обрязан пенисът е само крайната ефекторна част от множество хормонално индуцирани процеси, които си искат своето решение.

batkodoki
03-04-2010, 22:05
iskam da popitam ako tazi fimoza se nabludava ot po rana vazrast primerno kam 10 godishen i toi na 20 godini 4ak otide da mu napravqt operaciqta poradi strah i t.n tova shte se okaje li varhu razteja mu na penisa prez tezi 10 godini kogato e imal fimoza

ето ТОВА е много важно: "ako tazi fimoza se nabludava ot po rana vazrast primerno kam 10 godishen ..." - кум тази възраст тя се наблюдава почти по презумпция, не класическата истинска фимоза, а многообразната релативна такава. и само от активността на момчето/родителите зависи дали тази релативна фимоза ще се избегне в периода 10-14 години, или напротив - ще закърнее е ще се превърне в истински проблем изискващ хирургическа намеса.

решението е съвсем просто: при ВСЯКА игра с пишока, при налична подходяща смазка момчето да се опитва да разкрива главичката доколкото тя му позволява БЕЗ насилие!
това обикновено е достатъчно да се избегне оформяне на тесен фимозен пръстен вследствие на "мързеливи ръце". :)
толкова ли е сложно?

batkodoki
03-04-2010, 22:21
Зависи ква ти е упойката, при мен беше пълна и си имаше абокат и всичко... Искам само да питам, днес е точно 5та седмица от операцията, всичко е наред, само дето не са се махнал;и конците, всмисъл седат крайща само, и нещат да си паднат, иначе дето беше шито си зарастна и конците си паднаха, само ми седат малко по крайщата..

мгхм....
някъде нещо, мисля, бях писал за Правилото на Светите Седмици......

и пак някъде нещо подробно бях писал из Темата за "сввалянето" на кончетата, и най-паче за "връхчетата им" измамно имплантирани в тъканите. вероятно ти е още рано за това, но определено нещата при теб се развиват много добре.
така че - не реви :)

mikity_sladky
03-04-2010, 22:35
Здравейте,
12-ти ден след операцията.Пълно обрязване ако съм забравил да спомена.Конците на 90 % паднаха.Без превръзка съм от 2 дена.Днеска ходих при доктора да ме види,каза че всичко е супер.Има само малко оттоци,и ранички там където са били конците.Каза че всичко ще се оправи.Споменах му за баните със смрадлика - каза че няма нужда от тях(?!?).Изписа ми КОНТРАКТУБЕКС гел,за премахване на белезите от обрязването.Ходя си нормално с боксерки ,не ме дразни.Свикнах,дори ми харесва.Добре изглежда и пишката,вече обрязана.Доктора ми каза,че до 1 седмица мога да я ползвам вече(пишката).Но аз ще изчакам още,няма да бързам.Да ви кажа честно много съм щастлив и доволен,дано и белезите се скрият както искам. :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

batkodoki
03-04-2010, 22:46
е как ше нема проблем с мастурбация при пълно обрязване като нема кожа да покрие главичката .. само с ръката ше е малко неудобно ..
:x

е колкото и да ти е странно "нема проблем"!

пенисът е орган ситуиран НЕ да функционира оптимално удобно скрит зад "кожичка" при ръчна игра, а за малко по други цели и място на фрикции далеч от трипръстният захват и неговите сетивни дразнения.

то в това е и в 90% проблема, в "мързеливите ръце" на Момчето, които го и приучават, че удоволствието може да се получи с минимум усилие и разгон.
става. докато си сам.

до момента в който не се срещне на живо с другият пол.
там вече не си сам и горният принцип не работи.

понеже сексът не е гледане на порно и самоудовлетворяване, а преди всичко себераздаване, отдаване на Другия, грижа за него и стремеж Той да е ощастливен (дори с цената на дискомфорти, които вс мъже изпитваме ощастливявайки партньорките си...)

batkodoki
03-04-2010, 22:48
Може ли да ми помогнете ... :(

Оперираха ме преди 15 дена (пълно обрязване)

Всичко мина добре ... паднаха конците и сега останаха белези там където бяха конците. Също така отгоре кожата не е захваната за главичката и при ерекция има растояние и се вижда отдолу месото ... :(

отдолу също не е много добре

Въпроса ми е ... ще срастне ли тази кожа за главичката или ще остане така ... ?
Имам чувството ,че ако дръпна надолу ще го обеля.

Някой да помогне ...... не искам да ходя на уролог ,че ме е страх да ме шият втори път ,ако случайно нещо конците не са си свършили работата.

Поздрави :? :? :? :? :? :( :( :( :(

веднага да те види оператора!

batkodoki
03-04-2010, 23:28
е как ше нема проблем с мастурбация при пълно обрязване като нема кожа да покрие главичката .. само с ръката ше е малко неудобно ..
:x
Толкова ли ти е на зор ръкоблудстването пред здравето ... щом може да се обрежеш , значи има начин ...
Хайде да не си затваряме очите ,че е проблем с мастурбирането като няма кожа.Винаги трябва да имаш овлажнител и е мазно.Аз не искам да кажа ,че съм против обрязването,напротив-но все пак да си признаем това неудобство. С кожа можеш и на сухо с кожат да движиш,можеш и само да търкаш главата с овлажнител-е като нямаш кожа имаш само втория вариант.А това ,че казваш "толкова ли бил на зор"-не е сериозно това-мъже сме и знаем как е

привет Приятелю :)

с пръскърбие трябва да отбележа, че твоята теза няма реално покритие в действителността.

не сум те забравил, напротив!

но концентрирайки се в/у коментираният проблем:
- пенисът е САМО крайна част на неврона верига, предавател на дразнения чието разрешение се извършва чрез ЦНС в ГМозък!

в чисто "технологично" отношение - със или без кожичка - желаният ефект зависи от дразнението (тактилно или симулаторно) НЕ на реални, но налични зони на тактилна активност.

в тази Тема вероятно си единственият, който може да разбере принципа на неопределеност на Паули. с голямо приближение се касае точно за това приложено в биологията: ако знаем КЪДЕ да пипа- няма да знаем КОГА да го прави за да бъде релевантен на очакванията на опита.
и все пак всяко обрязано момче по света( демек половината свят) прави точно това по начин такъв, щото се разрешават натрупани напрежения....

и пак за "технологията" - не "кожичката", а това, което комуникира с пишока със или без кожичка е ТОВА което може или не да даде усещането/сетивността/емоцията.....на случващото се...а то става знаем къде :)

deep94
03-05-2010, 06:49
Здравейте, значи вчера към 12 влязох в операционната и ми наприха пълнно обрязване и към 12.30 приключи. Изчаках 6 часа да ме отпусне упойката и към 22.00 си тръгнах :grin: :grin: :grin: ... ама ... по тия шибани софииски дупки като ми се тресеше ме болеше .. ного тъпо. . арно де , прибирам се в нас и заспивам, на сутринта се сабуждам и превръзката ми беше на корема .. са сам ли да си сложа друга или да ида до личната или до некои уролог..? и члена ми иззглежда ужасно .. ного е грозен, поддуен е и нещо е зачервен.. днеска цела сутрин сум без превразка .. дано да ми мине са ке ида до личната :)

marqnz
03-05-2010, 07:32
е как ше нема проблем с мастурбация при пълно обрязване като нема кожа да покрие главичката .. само с ръката ше е малко неудобно ..
:x
Толкова ли ти е на зор ръкоблудстването пред здравето ... щом може да се обрежеш , значи има начин ...
Хайде да не си затваряме очите ,че е проблем с мастурбирането като няма кожа.Винаги трябва да имаш овлажнител и е мазно.Аз не искам да кажа ,че съм против обрязването,напротив-но все пак да си признаем това неудобство. С кожа можеш и на сухо с кожат да движиш,можеш и само да търкаш главата с овлажнител-е като нямаш кожа имаш само втория вариант.А това ,че казваш "толкова ли бил на зор"-не е сериозно това-мъже сме и знаем как е

привет Приятелю :)

с пръскърбие трябва да отбележа, че твоята теза няма реално покритие в действителността.

не сум те забравил, напротив!

но концентрирайки се в/у коментираният проблем:
- пенисът е САМО крайна част на неврона верига, предавател на дразнения чието разрешение се извършва чрез ЦНС в ГМозък!

в чисто "технологично" отношение - със или без кожичка - желаният ефект зависи от дразнението (тактилно или симулаторно) НЕ на реални, но налични зони на тактилна активност.

в тази Тема вероятно си единственият, който може да разбере принципа на неопределеност на Паули. с голямо приближение се касае точно за това приложено в биологията: ако знаем КЪДЕ да пипа- няма да знаем КОГА да го прави за да бъде релевантен на очакванията на опита.
и все пак всяко обрязано момче по света( демек половината свят) прави точно това по начин такъв, щото се разрешават натрупани напрежения....

и пак за "технологията" - не "кожичката", а това, което комуникира с пишока със или без кожичка е ТОВА което може или не да даде усещането/сетивността/емоцията.....на случващото се...а то става знаем къде :)
баткодоки, със сигурност си прав, но винаги когато се говори за обща реалност има и индивидуални възприятия.Аз с моя проблем, който НЯМА решение относно болките в главичката на пениса,няма как да се присъединя към еуфорията от стимулирането на главичката.да , когато съм с овлажнител, което често го правя(без да знам помага или не на моя проблем) удоволствието е много по-голямо,отколкото движението на кожата без стимулиране на главата.но при мен пак това се прави върховно осторожно. Наистина те моля за няколко реда на ЛС за поне общо насоки,какво да правя какво да опитам ,за да се оправя.Аз откакто ме знаете тук като мъж на 30г с този проблем,вече съм мъж на 31г. със същия проблем. И то вече ми става неудобно ,че занимавам аудиторията,чувствам се като нахалник, но някой само за малко да си представи ако е на мое място дали няма да е рухнал психически тотално.Дай ми насоки моля те.

haidutin1
03-05-2010, 11:16
iskam da popitam ako tazi fimoza se nabludava ot po rana vazrast primerno kam 10 godishen i toi na 20 godini 4ak otide da mu napravqt operaciqta poradi strah i t.n tova shte se okaje li varhu razteja mu na penisa prez tezi 10 godini kogato e imal fimoza

ето ТОВА е много важно: "ako tazi fimoza se nabludava ot po rana vazrast primerno kam 10 godishen ..." - кум тази възраст тя се наблюдава почти по презумпция, не класическата истинска фимоза, а многообразната релативна такава. и само от активността на момчето/родителите зависи дали тази релативна фимоза ще се избегне в периода 10-14 години, или напротив - ще закърнее е ще се превърне в истински проблем изискващ хирургическа намеса.

решението е съвсем просто: при ВСЯКА игра с пишока, при налична подходяща смазка момчето да се опитва да разкрива главичката доколкото тя му позволява БЕЗ насилие!
това обикновено е достатъчно да се избегне оформяне на тесен фимозен пръстен вследствие на "мързеливи ръце". :)
толкова ли е сложно?


Да, сложно е, когато родителите си нямат понятие от хигиена и елементарна полова култура и на момчето му се налага като по-голям да ги разбере тези неща сам или от такива форуми. "Мързеливи ръце"? Ами ако нашите ми бяха казали (на което според мен са длъжни като родители да ми обърнат внимание вместо сексът и всичко свързано с него да бъде тема "табу") от самото начало щях да го знам това и можеше да не си правя операция, но на тях какво им пука, не са рязали на баща ми пишката и не се е занимавал той един месец с глупости по възстановяването, защо да ги е грижа, че заради тяхната некомпетентност страдам аз? Най-лошото е, че по какъвто и да е въпрос не съзнават колко са виновни когато се касае до моето развитие, но така са може би 50-60 процента от българските родители, некомпетентни, но"знаещи" винаги за какво става въпрос дори и да не са чували за такова нещо досега. С този пост няма да променя нищо и ще продължава нашето псевдо-общество да е пълно хора, които си въобразяват, че знаят кое е най-добро за детето им. Извинявам се ако съм станал банален, просто бях събрал повечко и исках да си го излея
:x




deep94, слагай си сам марлите, почвай и смрадликата и ако се чувстваш добре въобще не ходи повече при лекари, стой си вкъщи и се възстановявай :)

mikity_sladky, радвам се, че при теб нещата протичат добре, според мен ако ползваш смрадлика няма да ти навреди, ти сам си реши.


SpeedRacer, при мен разтворът беше точно зеленикав, може би си сложил последния път по-малко от билката, ако си сигурен, че е смрадлика дори да е по-слаб разтвор пак може да си го ползваш, няма да ти навреди.


SK0RP10N, успех и да пишеш :)

deep94
03-05-2010, 11:27
Хора след пълно обрязване нормално ли е кожата да е тоОочно под главичката и да е залепена или поне така да изглежда?
Щото като си го мръдна, знаете онова движение как си го мърдаме на горе, имам чуствам че ако напна по-силно, кожата ше се качи пак над главичката ...? :shock:

SpeedRacer
03-05-2010, 11:36
haidutin1 , днес пак като го правих и пак стана като чай , а сложих доста :) Както и да е , важното е да го топя в нещо :) Забелязвам , че мястото за което всички се оплакват , а именно бившето гемче , конеца е в доста напреднал стадий на падане . Оказа се , че у нас има и калиев перм , но нещо ме е страх да правя с него баня ?!

deep94 , още ти е отекъл , за това е така . Като спадне ще се оправи .

deep94
03-05-2010, 12:14
Speed на кой ден си от операцията?

SpeedRacer
03-05-2010, 12:48
Speed на кой ден си от операцията?

14 , но аз съм частичен . Въпреки това , от отока ти е така . И моя беше странен като беше подут , но сега си мяза на пишка :)

deep94
03-05-2010, 12:55
а на кой ден да почна да права баните в смрадлика?

haidutin1
03-05-2010, 13:30
SpeedRacer, не ти трябва калиев перманганат, топвай си го в тетрата и си я прави по стандартната рецепта - не знам защо се е получил така разтвора, но едва ли ще ти навреди някак.

deep94, щом ти е била вчера операцията днес може да почваш тетрата за да ти е по-лесно сменянето на марлите.

SK0RP10N
03-05-2010, 13:31
Здравейте :)
Днес ми премина операцията, всичко бе просто пефектно.
Ето как се развиха нещата:

Отидох в болницата в 8 часа, записаха ме, преоблякох се по пижама и джапанки и после отидох в урологията.
От там една сестра ме взе, и ме заведе в операционната, където легнах - беше 9 часа.
Очаквах с местна упойка, но ме вързаха на пълна с пропофол + райски газ.
Последното, което помня е, че казвам "Абе, докторе, нещо се размазваш" и бях дотам - все едно заспах, без да сънувам.
После операцията е продължила по-малко от час и са ме настанили в стая, където стоеше баба ми (тя е детски лекар).
Събудих се и гледам - всичко е бяло около мен.
Почнах да си възвръащам говора, слуха, зрението и осезанието общо взето бързо (за около 30 минути).
После се опитах да ходя, като нямах проблеми от страна на пишката, просто ми се виеше малко свят от упойката.
Сега нито ме боли, нито ме щипе, нито нищо - пикая си нормално, без проблеми, даже не ми е и подут, само е бинтован :)
Няма нищо страшно

deep94
03-05-2010, 13:51
deep94, щом ти е била вчера операцията днес може да почваш тетрата за да ти е по-лесно сменянето на марлите.

Какво е тетра?? аз имам смрадлика за баните а за тетра не знам нищо :-o обяснете , и кажете дали да почна да го топвам в тая смрадлика :?

SpeedRacer
03-05-2010, 14:02
deep94, щом ти е била вчера операцията днес може да почваш тетрата за да ти е по-лесно сменянето на марлите.

Какво е тетра?? аз имам смрадлика за баните а за тетра не знам нищо :-o обяснете , и кажете дали да почна да го топвам в тая смрадлика :?

Именно смрадликата :) От утре сутрин започвай да си ги правиш , защото спира кръвотечението и заздравява по бързо !

SK0RP10N , честито :)

deep94
03-05-2010, 14:13
Сигурни ли сте haidutin1 и Speed .. се пак не е ли малко рано 3ти ден ? за смрадликата казвам , или не е рано и утре (3ти ден) да го почвам“? :oops:

SpeedRacer
03-05-2010, 14:18
Сигурни ли сте haidutin1 и Speed .. се пак не е ли малко рано 3ти ден ? за смрадликата казвам , или не е рано и утре (3ти ден) да го почвам“? :oops:

Еми аз лично ги почнах на 4-тия ден и нямам проблеми :) Както си прецениш сам :)

deep94
03-05-2010, 15:54
А нормално ли е да ме боли кръста така много..? може да е от упойката ми казаха ама не знам.. Упойката беше 4/5 инжекции в кръста и от едната ме болеше десния крак, от другата левия и после кръста.. маи Спинална упойка я викат. та са като седа за 20 мин и ме заболи кръста .... На некой случвало ли му се е ??? :-o

SpeedRacer
03-05-2010, 16:03
Уоу това за 1-ви път го чувам ... как 4-5 инжекции :О Те са те направили на решетка направо :) Сигурно е от тях , защото са точно в кръста , но не ми се струва нормално да са 4-5 ...

petrushew
03-05-2010, 17:09
Здравейте форумци...моят проблем явно е доста по-сериозен от тези, които видях ...
Когато бях малък (4-5 годинки не помня точно) бях блъснат от кола... гадна история просто си мина през мене колата...малко бяха хората които смятаха, че имам шансове за живот...но ето вече съм на 17 жив и здрав без никакви усложнения :-P ... преди 5-6 години забелязах,че от долната страна на члена съм "зашиван"( :D ), но не обърнах сериозо внимание на това...съвсем случайно попаднах на тази тема и от прочетеното устанивих, че имам може би фимоза...при опъване на кожичката не се разкрива цялата главичка...та накратко главния ми въпрос е дали е нужна хирургическа намеса, защото ако е така нямам време за губене... :)

deep94
03-05-2010, 17:32
ами то зависи не се знае дали е фимоза или късо гемче.. когато го забелваш накланя ли се на долу главичката или не? ако се накланя значи е късо гемче а ако има и тесен пръстен на кожичката която покрива главичката значи е фимоза с късо гемче .
Ама по-добре иди земи направление от личната за уролог и той ше ти каже най добре какво имаш и какво трябва да се прави :)

deep94
03-05-2010, 19:50
Помогнете за марлата.. нещо не мога да я сложа как си требва,, нали като я сложа е сеедно пръстен, смисъл вижда се отгоре главичката малко колкото да пикая, ама нещо през ноща ми пада така как съм я сложил остава си същата форма , кръгла ... тва нормално ли е да пада или аз съм прекалено тъп? :( :-|
И маи като получа ерекция, капе малко кръв а .. :( нещо нищо не ми е в ред :shock: :-k

SpeedRacer
03-05-2010, 21:05
Помогнете за марлата.. нещо не мога да я сложа как си требва,, нали като я сложа е сеедно пръстен, смисъл вижда се отгоре главичката малко колкото да пикая, ама нещо през ноща ми пада така как съм я сложил остава си същата форма , кръгла ... тва нормално ли е да пада или аз съм прекалено тъп? :( :-|
И маи като получа ерекция, капе малко кръв а .. :( нещо нищо не ми е в ред :shock: :-k

Съвсем нормално е да кърви . За превръзка аз си я правех с марля и бинтовам отгоре и тва цялото го залепваш с лепенки , като гледаш да го залепиш отдолу към топките , за да те се вдига превръзката . Общо взето след това цялото нещо , прилича на гипсиран :)

deep94
03-05-2010, 21:35
да ама то е същата работа .. пак ще се изхлузи от пишката като се върта през ноща,.. на теб не ти ли е падала никога ?
Аз съм сложил 2 марли: едната от долната част на главичката а другата от горната част и ги залепвам с медицински тиксо такова..
ама се изхлузва нещо през ноща не знам защо.. ;(

mikity_sladky
03-05-2010, 21:39
Пробвай част от лейкопласта да залепиш и за самата пишка-за кожата.При мен така беше и не е падала марлята никога. :)

SK0RP10N
03-06-2010, 06:33
Снощи докато спах получих ерекции - няма нищо страшно - нито кръв, нито болка.
Даже превръзката ми беше паднала, без да усетя и сега съм skinhead

deep94
03-06-2010, 08:24
и аз постоянно получавам ерекции нощем и клякам да ми спадне шото ме е страх нещо да не стане :)
Аз съм с пълно обрязване и от долната част където беше гемчето е нещо отвратително, има оток маи и е нещо като свинско пресно месо ..
нормално ли е :( :( :(

SK0RP10N
03-06-2010, 09:23
Споко, и в момента при мен е така
Днес правих баня с калиев перманганат, а преди малко се намазах с Дипрогента - мехлем, който овлажнява и успокоява.
На мен леко ми се показва част от чепа, под главата дето е и там леко боли като се докосне някъде, но като спадне, ще мине, нали :) ?

SpeedRacer
03-06-2010, 09:55
Споко, и в момента при мен е така
Днес правих баня с калиев перманганат, а преди малко се намазах с Дипрогента - мехлем, който овлажнява и успокоява.
На мен леко ми се показва част от чепа, под главата дето е и там леко боли като се докосне някъде, но като спадне, ще мине, нали :) ?

Нормално е да боли . При мен сега е просто дискомфорт като го потърка :)
Вече едвам сдържам да си удара една злобарка ...

deep94
03-06-2010, 10:28
Skorpion на кой ден си от обезглавяването? с пълно ли си или частично?

Ама хора нещо много кожа има под главичката и се е насъбрала там , сбръчкала се е ..
;( лелее :(

SK0RP10N
03-06-2010, 10:30
Мисля, че е пълно, защото в момента не е еректирал, а се вижда цялата главичка.
Вчера ми беше операцията :)
Спокойно, нормално е да е така

deep94
03-06-2010, 10:46
вчера ти е била операцията а днеска правиш баните ? :О
На мен ми беше четвъртак и доктора ми каза да почна баните със смрадлика чак в понеделник ..

SK0RP10N
03-06-2010, 11:01
да, през нощта на сън сам съм си свалил превръзките и съм продължил да спя :D

deep94
03-06-2010, 11:09
а боли ли като го топиш в смрадлика?

SK0RP10N
03-06-2010, 11:50
В смрадлика не съм го топил все още, днес само го полях обилно с разтвор на калиев перманганат.
Леко щипе (не заради веществото, а заради топлата водичка), но щипкането бързо отшумява и после се чувстваш по-добре :)
Даже преди малко при ерекция едва едва ми щипеше отдолу, където е шито (на мястото на гемчето), но е слабо.Все пак гледам да не изправя чвора на максимум, че тогава може да почне да кърви.
Спасявам се от ерекциите чрез отпускане - преди години бях научил номер, как само чрез променено дишане мога да забавям някои дейности в организма - мога да си контролирам кръвното, пулса, ерекцията само чрез дишане, колкото и идиотски да звучи

koikoi123
03-06-2010, 16:51
Здравейте искам да ви питам имам късо гемче. Като си забеля пениса под главичката има една ципа дето се опъва и ми създава дискомфорт а, някой път ме боли. Аз съм от София и искам да ми препоръчате някой добър лекар при кой да отида да ме оперира. Аз съм на 20 години.

Jaxon
03-06-2010, 19:44
Здравейте !
Прегледах доста коментари и видях,че доста хора имат късо гемче включително и аз :S Доста е неприятно като разбереш,че имаш такъв проблем(поне на мен) и започнах да се чудя.Какво са правили момчетата,мъжете който също са установили проблема преди 20-30 години и дали въобще са забелязали.Знам,че самата процедура по отсраняването му е 3-5 мин и не е болезнена.Обаче,ако не отидеш да го отстранят и само се скъса,беше казано,че мястото става по чуствително и това ли е ?

SpeedRacer
03-06-2010, 22:21
Здравейте !
Прегледах доста коментари и видях,че доста хора имат късо гемче включително и аз :S Доста е неприятно като разбереш,че имаш такъв проблем(поне на мен) и започнах да се чудя.Какво са правили момчетата,мъжете който също са установили проблема преди 20-30 години и дали въобще са забелязали.Знам,че самата процедура по отсраняването му е 3-5 мин и не е болезнена.Обаче,ако не отидеш да го отстранят и само се скъса,беше казано,че мястото става по чуствително и това ли е ?

Попринцип брат ми беше късал гемче (не му е късо) просто го беше скъсал някак си , но се е топил в калиев перм и сега му няма нищо . Нито се е оплакал от чувствителност нито нищо . А операцията на гем-а имам чувстото , че е по гадна от обрязването , по простата причина , че се оперира най-чувствителното място на пишока като цяло , а не както ние да се борим с по няколко неща едновременно :)

haidutin1
03-07-2010, 09:17
Не съм имал късо гемче, но по принцип съм чувал, че ако се скъса може да има доста усложнения ако не се обърне внимание. Зараствало трудно и може да ти стане голям проблем, да не говорим ако се инфектира какво може да се получи. Затова пти късо гемче отивайте при лекаря, да ви каже какво да правите - отстраняване на ципата или пластика, поне не е като обрязването, защото при мен примерно освен пълно обрязване са ми премахнали и гемчето, затова мисля, че само с гемчето минава доста по-леко и възстановяването е бързо :)

SK0RP10N
03-07-2010, 09:20
И аз съм обрязан, и на мен ми е премахнато гемчето.
А конците сами ще паднати, нали ?

deep94
03-07-2010, 10:21
И аз съм с пълно обрязване и маи ми е махнато гемчето.
А сега да ви питам друго: след банята в смрадлика да слагам ли пак марли с йода-септ ??
Щото доктора ми каза и с Неомицин да пръскам ама на листовката на Неомицина пише "да не се нанася с други лекарства" и за това не знам дали да слагам марли с йода септ .. а без марли маи ше ме боли много
не знам :? :(

SK0RP10N
03-07-2010, 11:38
Аз още на следващия ден, след операцията се събудих без марли (бил съм ги свалил докато съм спал) и не боли.
+ това така патката ти повече свиква с гащите, триенето и т.н.
Аз само се мажа с мехлем Дипрогента и правя веднъж дневно баня с калиев перманганат и нямам проблеми :)

georgi12
03-07-2010, 15:36
И аз съм с пълно обрязване и маи ми е махнато гемчето.
А сега да ви питам друго: след банята в смрадлика да слагам ли пак марли с йода-септ ??
Щото доктора ми каза и с Неомицин да пръскам ама на листовката на Неомицина пише "да не се нанася с други лекарства" и за това не знам дали да слагам марли с йода септ .. а без марли маи ше ме боли много
не знам :? :(
Моите адмирации , че си прочел листовката !
Разберете , че на това място трябва възможно най-малко химикали да се слагат .Йодасепта изгаря кожата ако не знаеш .Слагай съвсем малко , колкото грахче за цялата обиколка на пениса , и използвай максимум 3 дни.
За тези , които използват калиевият перманганат - играете си сОгъня!
Смрадликата е 100% по-добра и надеждна от което и да е лекарство от фармацевтичната индустрия.
Йодасепт се слага , когато има инфекция , не профилактично .

Jaxon
03-07-2010, 15:46
Бихте ли препоръчали уролок от София съм.Каква е цената за премахване на фимоза+късо гемче

6ibanqka
03-07-2010, 16:10
Бихте ли препоръчали уролок от София съм.Каква е цената за премахване на фимоза+късо гемче

също така да доваба към въпроса - нужни ли са некакви документи или само отиваш , прават ти операцииката, плащаш и чао?

deep94
03-07-2010, 16:58
georgi12.. Случайно да знаеш за какво ми го дадоха тоя спрей Неомицин? За какво служи??

Значи от утре почвам баните в смрадлика и след това пръскам Неомицин без да слагам марли с йода-септ?? :-o

georgi12
03-07-2010, 17:56
В упътването (листовката) би трябвало да пише , че не бива да се прилага върху лигавица.Вътрешната кожа е вид лигавица .Също така е споменато и венозно разрязване ,да не се покрива с превръзка .
Продължителното използване може да доведе до алергична реакция .
Това е антибиотик с който се лекуват инфекции , както и Йодасепт.
Оттук натам сам решавай какво да правиш .

deep94
03-07-2010, 18:02
ами с каква терапия да продължа според теб ?
Нещо само с баните в смрадлика ми се струва малко а?
:?

deep94
03-08-2010, 11:39
е сега направих банята в смрадлика и напръсках с Неомицин, без марла съм ама е мноого гадноо :@ и имам още оток от долната част където беше гемчето там.. днеска ми е 4 ден от операцията, нормално ли е да има още оток ?????????

Така без марла едвам хода, не че има болка ама е нещо ужасно: изтръпнала ми е главичката и като се потърка в гащите е много гадно..
дайте акъл какво да права...

И последно Колко пъти на ден да права баните в смрадлика ??

georgi12
03-08-2010, 13:28
ами с каква терапия да продължа според теб ?
Нещо само с баните в смрадлика ми се струва малко а?
:?
Ами щом ти се струва малко , слагай си и богато Йодасепт , кисни се с калиев перманганат , пръскай си разни спрейове и т.н.

deep94
03-08-2010, 13:47
e .. преди правих баня в смрадлика и напръсках Неомицин, сега съм без марла обаче имам много оток от долу на пишката, и е нещо неудобно като е търка в гащите :(

Jaxon
03-08-2010, 14:01
Бихте ли препоръчали уролок от София съм.Каква е цената за премахване на фимоза+късо гемче
Също така трябва ли ми направление,за да отида при уролок.

deep94
03-08-2010, 14:14
Jaxon
И аз имах фимоза + късо гемче, личната ми даде направление за уролог.
Аз отидох в Пирогов там в децката урология, потърсих доктор Попов и там ми насрочи час и дата за операцията.
Аз платих само 15 лв но не за операцията а защото майками искаше да е с мен в болницата та за нея се плати 15 лв.
За операцията нищо не съм плащал не знам защо :)
Доцент Попов е добър хирург в Пирогов /София

deep94
03-08-2010, 14:51
А некой да знае кога ще ми спадне отока
и по колко пъти на ден да права баните в смрадлика?? :-o

SK0RP10N
03-08-2010, 15:39
на мен отокът ми вече почти е спаднал, въпреки че бях обрязан в петък.
Даже преди малко си ударих една чекия.

georgi12
03-08-2010, 15:50
Не те ли беше страх , че може да замърсиш раната?

SK0RP10N
03-08-2010, 16:20
Първо си измих обилно ръцете с антибактериален сапун.
След което аз пипах само тялото, където поражения няма :)

deep94
03-08-2010, 16:27
По колко пъти на ден правите баните в смрадлика? :-o

mikity_sladky
03-08-2010, 22:25
Аз си правех баните със смрадлика сутрин и вечер.Сега вече само вечер.Оттока не ми е спаднал напълно,16 ден след операцията.Доктора каза напълно ще спадне всичко до 1 месец.И аз мисля,че след първите няколко дни с йодасепт след операцията - баните със смрадлика са достатъчни.Батко Доки,а и не само той,неведнъж е писал за предимствата и качествата на смрадликата.Четете малко назад.И защо бързате с чекиите незнам.Още не ви е зарастнала пишката и бързате.После като направите беля,ще има да питате какво да правите.А иначе моето пълно брязване си зараства добре,дори супер.Остава да се мажа само с лекарството за белези и оттоци.Ранички почти няма.Всичко е въпрос на време...най-трудното е първата седмица после :grin: :grin: :grin: :D

BMS
03-09-2010, 03:13
Здравейте :) Полезна тема браво!
След прочитането на 1-вия пост останах малко объркан :)
Имам проблем вече от 6 месеца ///Не съм в Бг и не мога да посетя болница,сложно е за обяснение ///
Образува се на самата кожичка на на малкия ми приятел нещо като пръстен.НО отгоре ту минава ту се влошава къде се свива къде не :? Мислех че е фимоза но не прилича на описаното в 1-вия пост ......
Трудно ми е да го забеля,но като го забеля има 2 варианта
-или се нацепва кожичката и стават ранички
-или се разширява без поражения
Даже 1 път ми се случи под гемчето да тече кръв :-k
Бели се частично , но после пак се получава този пръстен :(
след къпане или миене самата кожичка на то място се изсушава и става груба и след 1 час примерно ,се появява неприятна миризма :neutral:
Мия го с топла вода винаги ,сапун и всякакви подобни не ползвам.
Как започна всички.... когато си бях в България водех редовен полов живот ,но не съм обръщал внимание на малкия и не помня да съм имал проблем бoки и подобни проблеми.Само мътен спомен че когато е стнал за химна трудно съм го забелвам /// и си мислех че е нормално///
но без болки.
Когато излязох в чужбина секса оредя и на няколко пъти при анално проникване може да се каже че изпитах болка при проникването обаче си упорствах :-k
и от този момент се появи този сух пръстен който ми стеснява приятелчето в повечето случаи :( :(
И вече 6 месеца никаква промяна нито по добре нито по зле /// за мой късмет ///
Какво може да е това ,че започва да ме изнервя и от всичкото прочетено сериозно да ме притеснява
Мажа го с нивеа софт всеки път когато се окъпя подмия ,но не редовно

haidutin1
03-09-2010, 09:36
Странно ми звучи - или се напуква или се разширява. Ако беше ползвал антибактериални сапуни щях да кажа, че е от тях, ама не. Не знам какво е сложното, бягай при лекар да те види, едва ли е нещо, което се оправя от само себе си. Баткодоки я пише тези дни, я не, а и да пише не знам какво ще ти помогне от такова голямо разстояние, сигурно ще ти каже да отидеш на лекар. Затова не чакай, бягай да те видят!

gandstera
03-09-2010, 14:07
znachi ot operaciqta mi mina pochti mesec bez 2 dni no vse oshte ne mi e zarasnal napalno i na mesta imam konci koga 6te zarasne napalno i koga 6te padnat koncite

deep94
03-09-2010, 18:08
Привет :)
От два дни хода без марли, 2 пъти дневно права бани в смрадлика и пръскам Неомицин след банята.
Но гледам че главичката ми става некакси корава, изсъхнала, изтръпнала..
И като я пипна е както като ти изтръпне кракът и го пипнеш, усещането е същото.
На некой случвало ли му се е ?????????????????????????

haidutin1
03-10-2010, 11:15
Според мен просто си сменя кожата, нещо нормално, това грубото и грозното, дето я покрива сега, ще си падне, ти си продължавай баните :)

replacer
03-10-2010, 12:51
Ще ми правят операция на 15-ти. С късо гемче съм, имах и чувствителност на главичката. От 3 месеца обаче го мия със сапун и то обилно по 2 пъти на ден и вече главичката не ми е толкова чувствителна. От гемчето обаче става крив и при секс е малко неудобно, пък и много бързо свършвам. Докторката ми каза, че можем само да изрежем юздичката, обаче и казах да махаме нацяло и тя остана очарована. Та на 15-ти ще ме режат. Докторката каза, че ще ми паднат конците на 7-я до 10-я ден и вече ще съм готов за секс. Времето не е ли малко? :o :o :-o

6ibanqka
03-10-2010, 13:26
Ще ми правят операция на 15-ти. С късо гемче съм, имах и чувствителност на главичката. От 3 месеца обаче го мия със сапун и то обилно по 2 пъти на ден и вече главичката не ми е толкова чувствителна. От гемчето обаче става крив и при секс е малко неудобно, пък и много бързо свършвам. Докторката ми каза, че можем само да изрежем юздичката, обаче и казах да махаме нацяло и тя остана очарована. Та на 15-ти ще ме режат. Докторката каза, че ще ми паднат конците на 7-я до 10-я ден и вече ще съм готов за секс. Времето не е ли малко? :o :o :-o
Как така нацяло? Няма ли само тази ципата да се махне?

gandstera
03-10-2010, 21:32
znachi minalo e mesec ot operaciqta a o6te imam konci i na edno mqsto e taka oteklo koji4kata i stoi kato mehur takova normalno li e tfa i dali trqbva da se pukne da nqma v nego ne6to gnoi li ddz 4e stoi taka.

replacer
03-10-2010, 23:44
до шибаняка,
ами може и само ципата. Но след прочетени доста неща и съвети от близки така да се каже реших да направя пълно обрязване. Яко е кво. Освен, че чувствителността ми ще се намали съвсем и ще мога да издържам много ще се подобри и хигиената и като цяло ще ми е по-красив. А за операцията вече не се притеснявам даже нямам търпение да дойде, да свършва всичко и да си ползвам тунинга с кеф. :D :D :D :D В началото само като си помислех за нещо такова и ми ставаше гадно и не вярвах обаче след месеци четене и мислене и труд по малкия вече нямам търпение. Не се страхувайте ами действайте.

deep94
03-11-2010, 10:48
Хора, оперираха ме преди 7 дни..
сега усещам че ме дърпад конците , на некой друг това нещо случвало ли му се е ??
С пълно обрязване съм.

getopa
03-11-2010, 10:52
Хора, оперираха ме преди 7 дни..
сега усещам че ме дърпад конците , на некой друг това нещо случвало ли му се е ??
С пълно обрязване съм.
Няма страшно ,нормално е !Не се притеснявай

deep94
03-11-2010, 14:18
ае дано :) :)

ssaassaa
03-11-2010, 15:59
на мен операцията ми е на 25 ти и ме притеснява само белезите.Има ли начин да не останат белези след операцията или ....
и да питам при частично то обрязване има ли такива опци като "ниско и "високо",както е при пълното или ...

georgi12
03-11-2010, 16:43
Доколкото съм чувал белези не остават при обрязване с лазер.При частичното има и ниско и високо .При пълното също има ниско и високо .Друг е въпроса , че в България оперират по един стереотип и в общи линии нямаш избор .

ssaassaa
03-11-2010, 20:28
а тоя 1 стереотип е високо или ниско ?

maksimal
03-12-2010, 08:26
i az imam tozi problem ( mislq che e fimoza ako ne se lyja) :shock: ii neznam kakvo da napravq .. na 14 sym i nemoga da si obelq glavichkata do krai .. stiga do nqkade ... i ... :lol: nemoje poveche 4uvstva se leka bolka i diskomfort

deep94
03-12-2010, 13:56
i az imam tozi problem ( mislq che e fimoza ako ne se lyja) :shock: ii neznam kakvo da napravq .. na 14 sym i nemoga da si obelq glavichkata do krai .. stiga do nqkade ... i ... :lol: nemoje poveche 4uvstva se leka bolka i diskomfort

Земи направление от личната и иди при уролог :)

deep94
03-12-2010, 13:59
Некой може ли да ми каже какви кремове да си купя за да не ми останат белези..
С пълно обрязване съм

ПЛС

SpeedRacer
03-12-2010, 16:42
Некой може ли да ми каже какви кремове да си купя за да не ми останат белези..
С пълно обрязване съм

ПЛС

Белезите ще се махнат :)

Аз пак съм на линия за 2-та дена :) Да споделя до момента как съм . Та бани не съм правил от 1 седмица заради обстоятелствата , но се чувствам много добре . Подложен съм на доста ходене и движение , но нямам оплаквания . Гема зарастна само конец има . Цветовете се поизравниха , като изключим ръба на главата , който е леко син . Конци имам около 7-8 , но не ме притесняват . Вчера си праснах една , защото не се издържаше , но леко със страх :) Сега ще си напрая баня , утре 3 (наваксвам) други ден пак и после поредна пауза , но това е моето положение :) Та вече съм на 21 ден и съм в много добро състояние надявам се :)

BMS
03-13-2010, 00:47
Абе колеги по съдба , от 1 седмица съм спрял да го тормозя и смених 2 пласта кожа :shock: и сега започна да става мека и нежна кожичката ??? но все още има за до обелване...
Говорих с 1 приятелче каза,че е възможно да съм я протъркал кожичката ...На вид кожичката е все едно изгоряла ......
и сега когато е спаднал пак е стеснен пръстена но след като се обели на някой участъци започна по лесно да се забелва....
Та възможно ли е да съм го протъркал ??
И ако е фимоза бели ли се кожата или .....че чак след 2 седмици ще мога да посетя лекар и искам да се успокоя :)

haidutin1
03-13-2010, 11:27
Хм, трудно ще я претъркаш все пак, ако си ползваш овлажнители и тем подобни и внимаваш, но не знам все пак, повече ме съмнява да не си го изгорил с нещо, някакъв препарат, или да си прекалил с някакъв силен сапун или нещо измиващо, не знам. Отивай на лекар, да ти оправи първо тази кожа, и после вече да се разбира дали имаш фимоза или не. Според мен е спешно, отивай да те видят.

Хорица, преди точно 1 година на този ден и в този час бях на операционната маса и хирургът ми работеше по пишката със скалпел :)
Как бързо лети времето само, сега се чувствам страхотно с новия си обрязан пенис и отново приканвам всички да не отлагат решението на подобни проблеми.

SpeedRacer
03-13-2010, 11:59
Хм, трудно ще я претъркаш все пак, ако си ползваш овлажнители и тем подобни и внимаваш, но не знам все пак, повече ме съмнява да не си го изгорил с нещо, някакъв препарат, или да си прекалил с някакъв силен сапун или нещо измиващо, не знам. Отивай на лекар, да ти оправи първо тази кожа, и после вече да се разбира дали имаш фимоза или не. Според мен е спешно, отивай да те видят.

Хорица, преди точно 1 година на този ден и в този час бях на операционната маса и хирургът ми работеше по пишката със скалпел :)
Как бързо лети времето само, сега се чувствам страхотно с новия си обрязан пенис и отново приканвам всички да не отлагат решението на подобни проблеми.

Нека честитим деня на "скинаря" :) И аз съм съгласен с теб , не отлагайте :)

ssaassaa
03-13-2010, 19:02
само не разбрах как се практикува обрязването в България,ниско или високо ?

Ronaldo7
03-14-2010, 08:41
След като в покой кожа покрива част от главичката , значи е частично.

Здрасти, Георги. Да те питам за фимозата нещо, скоро ми направиха операция, смисъл преди 3 дни и сега, като ми слагат превръзките, направо умирам от болка, викат ми, че се преструвам, но наистина ме боли ужасно много. Знаеш ли защо може да е така и дали при други се е получавало? На 23 год съм, от София. И докога ще ги има тези превръзки въобще...(обрязването ми е частично, впрочем)?

georgi12
03-14-2010, 17:43
а тоя 1 стереотип е високо или ниско ?
обикновено е частично и високо , п1лно и ниско.

georgi12
03-14-2010, 17:55
Здрасти, Георги. Да те питам за фимозата нещо, скоро ми направиха операция, смисъл преди 3 дни и сега, като ми слагат превръзките, направо умирам от болка, викат ми, че се преструвам, но наистина ме боли ужасно много. Знаеш ли защо може да е така и дали при други се е получавало? На 23 год съм, от София. И докога ще ги има тези превръзки въобще...(обрязването ми е частично, впрочем)?
Понякога свръхчувствителността граничи с болка ,която може да бъде и силна.След всеки изминал ден ще се притъпява.Носи превръзка нйаколко дни .Тя от една страна ти помага ,но от друга ти пречи.Намери положение на пениса в което ти е най-добре.За бельото важи същото .Според мен белЬо ,което садържа еластан е много подходящо , но все пак си е мое мнение

jimmy123
03-14-2010, 21:38
zdr
Zna4i problema mi e takav.Kato go zabelq imam pare6ta bolka pri dokosvane
po glavata.molq nqkoi da mi kaje kakvo mi ima ili kakvo trqbva da napravq za da spre tazi bolka

Buki
03-15-2010, 12:56
Здравейте! Аз съм на 20 години от Пловдив. Искам първо да ви кажа, че темата е много полезна. Следя я от 1-2 години и най-накрая се реших да си направя операция. Отидох при личната лекарка със съмнение за фимоза, от там ме изпрати на уролог.Оказа се, че имам късо гемче и то доста късо. Преди един месец си направих операция ако не се лъжа френулумтомия се казва. Местната упойка беше от лидокаин (главичката се пръска без инжекции (тук е мястото да спомена, че упойката болеше ужасно бих го сравнил с това да си го натопиш в бензин да си го запалиш)). Оперираха ме с високо чистотен ток (нещо като писалка с игла на върха която изгаря кожата). На 10тия ден вече всико беше заздравяло и "инструмента" беше изпробван успешно. Сега идва и проблемът ми... урологът ми беше изписъл 2 кремчета с които да мажа пениса. Тридем отвътре (по продължението на юздичката) и Елоком отвън по пръстена като преди това се забелва около 1 сантиметър. Проблемът е че почти приключвам третирането с тези мазила (защото привършват а уролого каза повече да не ги ползвам след като ги изхабя) обаче кожата все още не се е отпуснала достатъчно. Вярно е че вече мога да го забелвам и в ерекция с малко повече зор обаче кожата остава зад главичката и тя служи като контра един вид и не може да се върне обратно (предполагам, че идва от факта че не се е отпуснала много).
Ако някой запознат има идеи и съвети моля да сподели. Опасявам се аз да не бъркам начина по който се ползват тези кремове.

Извинявам се за стената от текст 8-)

haidutin1
03-15-2010, 13:26
Защо пък да не се отпусне кожата, какво я е стягало? На теб са ти махали само гемчето, не кожата, пък и е минал 1 месец от тогава. Може да имаш и лека форма на фимоза, но лекарите да са забелязали само гемчето и да си мислят,че са ти решили проблема. Отивай пак, щом не е лесно забелването и после трудно се връща ще ти се наложи този път и кожата да ти махнат. Успех :)

georgi12
03-15-2010, 18:05
Много не се разбира от написаното как точно стоят нещата , но все пак - Възможно е поради факта , че си имал много късо гемче да е било невъзможно да се оголи докрай .Сега при липсата на гемче кожата се издърпва назад и застава зад короната .Като се има впредвид , че преди никога не е заставала така мисля , че е нормално да не може сама да се върне .
Другият момент е , че сега главичката в ерекция заема правилната си форма.

replacer
03-16-2010, 08:58
И аз съм вече в клуба. Вчера по обяд ме оперираха, а днес ме изписаха. При мен положението беше следното. Вкараха ме в операционната, пуснаха ми някви системи после ми дадоха да дишам нещо и след това си спомням как се будя в стаята с леко парене. :grin: :grin: :grin: Болка нямам, но при условие, че правя внимателни движения. Днес сутринта ми смениха превръзката, което адски много болеше и това беше. Иначе снощи претърпях две три ерекции, при които тече кръв, но не ме боля. :-o :-o. И сега нямам болки и се надявам и занапред да е така. Който е заинтересован може да ми пише на лично за да му разясня къде бях, колко струваше, и да му дам некви допълнителни детайли. Сега идва седмицата в която няма да се къпя. :razz: :razz: :razz:
Не го мислете, ами действайте.

SK0RP10N
03-16-2010, 09:13
replacer, честито :)
При мен беше горе-долу същото, като изключим, че съм си свалил превръзките докато спя, без да усетя.Също така ме пуснаха да си вървя няма и 3 часа след края на операцията :)
Спокойно, можеш да си ходиш нормално, нищо няма да ти стане (говоря от личен опит).
А защо да не се къпеш !?
Къпеш си се, но не се сапунисваш отдолу и не насочваш водната струя към патката и нямаш проблеми.
Щото иначе става кофти като не се къпеш

haidutin1
03-16-2010, 10:22
Честито :)
Не разбрах обаче защо масово се практикува пълната упойка за такава операция. Няма смисъл просто, освен това е вредно.
Ами добре е няколко дни да не се къпе човек, нека пишката му се мокри единствено от отварата с тетра, колкото и да се пазиш пак ще го намокриш, нека си зараства на спокойствие и да се мокри само при топването в смрадликата за да се оправи по-бързо и да не се получи инфекция в първите дни. След 4-5 дни вече се къпете спокойно, само го пазете да не се пръска директно и това е, нищо лошо няма да стане ако толкова време не се изкъпете, има си причина все пак :)

SK0RP10N
03-16-2010, 10:59
Може би с цел да се избегне стрес у пациентите, както и да не почне да шава.Явно има причина, след като масово прилагат обща анестезия :)

deep94
03-16-2010, 14:09
здравейте и от мен,
На мен нито обща нито местна беше,
Беше некаква : 3/4 инжекции в кръста и това беше, не можех да се мърдам от кръста на долу и не усещах нищо на долу.
иначе си бех у свест! и се маитапехме с доктора :D :P
После 3/4 дена ме болеше кръста като хода/седа .. ама ми мина и сега съм на 12 ден от операцията и се чуствам добре, въпреки че още не са ми паднали конците :o :-P

georgi12
03-16-2010, 16:02
Не разбрах обаче защо масово се практикува пълната упойка за такава операция.
Rма една книжка за която вече съм споменавал - "Световната конспирация срещу здравето". Там е описано защо така се прави .С две думи във нашият случай - просто игра на средства .пълната упойка се заплаща на по-висока цена от касата .Самата пълна упойка също е по-скъпа.Всичко се прави за пари . Във фармацевтичната индустрия не еважно колко пациента са "излекувани " а колко медикаменти са употребени . В химическата медицина няма излекуване .Има подтискане на симптомите на дадената болест .Именно за това аз разчитам изключително на хомеопатията , чиито субстанции са животински ,растителни ензими и елементи от природата.За ухапване от пчела например се дава лекарство , което е приготвено от пчела - т.е. подобното се лекува с подобно .Инай-интересното е , че наистина се лекува , а не се подтиска симптома с химично вещество , което ние наричаме хапче.