PDA

View Full Version : Фимоза, или защо не мога да забеля главичката



Страници : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24

batkodoki
02-27-2012, 22:27
batkodoki е във вихъра си. Виж тва за скритата реклама ми се е изплъзнало...тцтц, верно са много изобретателни гадовете, аз заради такива "приятелски съвети" по форуми дълго време се бях комплексирал за размера, добре, че случих на свестни мацки да ми избият тия глупости от главата... Заради подобни подлости децата растат пълни с всевъзможни комплекси и ниска самооценка, насадждани по форуми и реклами. Имах "честта" да се запозная от близо с Мулти-Левел-Маркетинга и видях, че зад лъскавата фасада няма нищо повече от купчина лайна, съставена от безскрупулна алчност и подли психологически трикове..Сори за оф-топика, не се сдържах.

за жалост не сум на фаза "във вихъра"....ОЩЕ мога да ЧУВАМ какво ми казват:...Музиката е ТовА, КОЕТО Е....
.................................................. .................................................. .................................................. .................................................. ......................................

besso
02-27-2012, 22:33
Мда, добре е да се помни, че паузите между нотите също са музика...

Darkmoonnn
02-27-2012, 23:05
Проблеми с пениса
Имам проблем с пениса: при полов акт скъсах част от кожичката под главичката "гемче" (която придържа главичката към пениса) не обърнах внимание,но след 1 седмица правих секс с друго момиче (по тясна от предната) и скъсах по голяма част от тази кожичка (остана мъничка здрава част 1/3) прочетох по други форуми че това не е "шега работа" и може да се наложи операция.
След като я скъсах потече малко кръв но не ме боли като го мокря и като цяло не изпитвам болка(залях го с одиколон и го напръсках с дезодорант това имах под ръка след което се изкапах) ,нямам възможност в момента да отида на уролог със счупен крак съм и трудно се придвижвам има ли значение кога ще отидеш, ако не правя секс и не го натоварвам може ли да се изчака?Ако някой е ходил за това нека да каже какво друго освен операция може да се направи?Това че трябва да отида на уролог ми е ясно но за в момента може ли да направя нещо друго?


Благодаря за разбирането и се надявам не сам отвратил някой с този проблем.

batkodoki
02-27-2012, 23:20
Мда, добре е да се помни, че паузите между нотите също са музика...

Мнее...Тишината е музициране, част от цялото .....което Е.....паузата.....еквивалент на Живот в хирургията (говоря глупости!)

Darkmoonnn
02-27-2012, 23:35
Oтговори и на моят горепосочен проблем ако е възможно...

batkodoki
02-28-2012, 00:20
No аз отговорих!

А ти си пълен глупак....

batkodoki
02-28-2012, 00:24
Oтговори и на моят горепосочен проблем ако е възможно...

ако си Георги Цветанов - ще направя всичко за теб.

а Ти кой си и ккаво искаш?

Darkmoonnn
02-28-2012, 01:03
Или много ти се спи и не виждаш постовете и личните съобщения и ги прескачаш или не мога да разбера това личностно отношение и тази злоба... ако това становище се отнася за мен :

" No аз отговорих!
А ти си пълен глупак.... "

Моля да изложиш тезата си?Не сам Георги Цветанов но се нуждая от съвет и мисля че подходих достатъчно добре и обясних адекватно за разлика от неуместният ти отговор:

Darkmoonnn
Регистриран на
Feb 2012
Мнения
3
Проблеми с пениса
Имам проблем с пениса: при полов акт скъсах част от кожичката под главичката "гемче" (която придържа главичката към пениса) не обърнах внимание,но след 1 седмица правих секс с друго момиче (по тясна от предната) и скъсах по голяма част от тази кожичка (остана мъничка здрава част 1/3) прочетох по други форуми че това не е "шега работа" и може да се наложи операция.
След като я скъсах потече малко кръв но не ме боли като го мокря и като цяло не изпитвам болка(залях го с одиколон и го напръсках с дезодорант това имах под ръка след което се изкапах) ,нямам възможност в момента да отида на уролог със счупен крак съм и трудно се придвижвам има ли значение кога ще отидеш, ако не правя секс и не го натоварвам може ли да се изчака?Ако някой е ходил за това нека да каже какво друго освен операция може да се направи?Това че трябва да отида на уролог ми е ясно но за в момента може ли да направя нещо друго?


Благодаря за разбирането и се надявам не сам отвратил някой с този проблем.



Следва да констатирам от видяното че не ти се занимава пиян си/дрогиран или не знам...
Ако все пак решиш да ми отговориш конкретно зададен въпроса ми се формулира така: До колко време може да се отложи операцията/ходеното при уролог и има ли нещо което мога да направя преди да отида на съответното място?

batkodoki
02-28-2012, 03:43
Или много ти се спи и не виждаш постовете и личните съобщения и ги прескачаш или не мога да разбера това личностно отношение и тази злоба... ако това становище се отнася за мен :

" No аз отговорих!
А ти си пълен глупак.... "

Моля да изложиш тезата си?Не сам Георги Цветанов но се нуждая от съвет и мисля че подходих достатъчно добре и обясних адекватно за разлика от неуместният ти отговор:

Darkmoonnn
Регистриран на
Feb 2012
Мнения
3
Проблеми с пениса
Имам проблем с пениса: при полов акт скъсах част от кожичката под главичката "гемче" (която придържа главичката към пениса) не обърнах внимание,но след 1 седмица правих секс с друго момиче (по тясна от предната) и скъсах по голяма част от тази кожичка (остана мъничка здрава част 1/3) прочетох по други форуми че това не е "шега работа" и може да се наложи операция.
След като я скъсах потече малко кръв но не ме боли като го мокря и като цяло не изпитвам болка(залях го с одиколон и го напръсках с дезодорант това имах под ръка след което се изкапах) ,нямам възможност в момента да отида на уролог със счупен крак съм и трудно се придвижвам има ли значение кога ще отидеш, ако не правя секс и не го натоварвам може ли да се изчака?Ако някой е ходил за това нека да каже какво друго освен операция може да се направи?Това че трябва да отида на уролог ми е ясно но за в момента може ли да направя нещо друго?


Благодаря за разбирането и се надявам не сам отвратил някой с този проблем.



Следва да констатирам от видяното че не ти се занимава пиян си/дрогиран или не знам...
Ако все пак решиш да ми отговориш конкретно зададен въпроса ми се формулира така: До колко време може да се отложи операцията/ходеното при уролог и има ли нещо което мога да направя преди да отида на съответното място?
Нагъл, нахален зъл и глупав почти като ГЦ!
- нагъл заради изразните средства,
- нахален - понеже те движи гнева и сам не си на ясно какво искаш, а камо ли как да го постигнеш:
- зъл - въпрос на характер, константа е;
- глупав - ако не беше такъв , преди време би взел мерки за ремонт на пишока. ЗНАЕЛ СИ че е с къс гем. неизбежната му руптура влече далечни следствия. и ТОВА си знаел. разчитал си на просташкото "ще мине".... ооо, пропуснал сум значи да те квалифицирам законно и като простак гонещ квази-евтини удоволствия...
- колко станаха квалифициращите признаци?
май клонят към пет поне...за Майка си може и да си "нормален", за мен не си!
Не познавам лично ГЦ, както и теб. Но знам какво е направил той, както и какво споделяш, че ти правиш.
Той има едно предпоставено предимство - умее да пише перфектни стихове.
А ти имаш едно гадно предимство - умееш да се саморазрушаваш.В крайна сметка промискуитета при подлежащ патологичен соматичен терен е гибелен.
Е, кой бидейки на свобода е побърканяка?
Преди аз да започна системна употреба на психотропни от скука - ти ще си пристрастен към тях. По необходимост.

какво да правим ли?
ако беше започнал с възраст/кг/ръст - вероятно би имло алтернатива.
ако ще си мерим топките - моите със сигурност са по-големи, стари, здрави и грозни. но работещи.

Darkmoonnn
02-28-2012, 04:39
Явно познах че имаш лично отношение, не търпя сравнения с лица които дори не познавам, нито сам нагъл нито нахален и нямам проблеми с къс гем а скъсан ще вникнеш ли в проблема?
По метода на емпиричното проучване както и дедуктивния и индуктивният метод бих констатирал че ти си злобният и така добре горе описаните качества принадлежат идеално описвайки те не мога да разбера само защо толкова много се ядоса комплекси ли имаш да избиваш?
Моето становище е ясно изразено и то подкрепено с конкретни примери за това че ти не ми даде адекватни отговори и може би си бил пиян/надрусан (виж по-нагоре постовете много добре преди да си изцепил още нещо глупаво и злобно) не знам ти ще си признаеш мен не ме интересува както и нямам нищо против теб виждам че си помогнал на някой хора браво за което. Интересуваше ме решението на проблема ми, но явно от злоба няма да ми помогнеш, а и какво значение имат годините килограмите и ръстът ? Да приемем че имат: на 21 90 1,90 .
Сега ще кажеш ли нещо по темата или ще продължиш да злобееш?




Псп: НЕ се опитвай да си мериш пишката с мен няма смисъл от това (виждам че си образован (компетентен) в тази сфера но речника ти не е по-богат от моят) ;) а и не съм тук за това,просто се нуждая от съвет.

dimi93
02-28-2012, 13:38
Добре... хора достатъчно със спама!
Днес ходих на уролог, но се оказа, че е в отпуска до първи... :( хич не ми върви

besso
02-28-2012, 20:30
Е това не е ли спам, Дими :D :D :D

exsteen
02-29-2012, 18:11
...Хааааа--уаааааХаааа.... Здрaвей ПРИЯТЕЛЮ "exteen"...:)

за несведущите: exteen дълго, МНОГО дълго беше Ментор, учител, съветник, консултант, помощник...беше ПРИЯТЕЛ на всички пишещи в Темата, загрижен, наивен и добър - всичко различно от "баткодоки", който е дивак приемащ хомосексуализма за норма, задгробният живот за реалност, правото на жените да гласуват за даденост, и ДОБРОТАТА за нещо, което си струва да ни научат.

Радвам се че си тук.Много от изброените неща не съм, а само се опитвам да бъда...

dimi93
03-02-2012, 15:15
Явно познах че имаш лично отношение, не търпя сравнения с лица които дори не познавам, нито сам нагъл нито нахален и нямам проблеми с къс гем а скъсан ще вникнеш ли в проблема?
По метода на емпиричното проучване както и дедуктивния и индуктивният метод бих констатирал че ти си злобният и така добре горе описаните качества принадлежат идеално описвайки те не мога да разбера само защо толкова много се ядоса комплекси ли имаш да избиваш?
Моето становище е ясно изразено и то подкрепено с конкретни примери за това че ти не ми даде адекватни отговори и може би си бил пиян/надрусан (виж по-нагоре постовете много добре преди да си изцепил още нещо глупаво и злобно) не знам ти ще си признаеш мен не ме интересува както и нямам нищо против теб виждам че си помогнал на някой хора браво за което. Интересуваше ме решението на проблема ми, но явно от злоба няма да ми помогнеш, а и какво значение имат годините килограмите и ръстът ? Да приемем че имат: на 21 90 1,90 .
Сега ще кажеш ли нещо по темата или ще продължиш да злобееш?




Псп: НЕ се опитвай да си мериш пишката с мен няма смисъл от това (виждам че си образован (компетентен) в тази сфера но речника ти не е по-богат от моят) ;) а и не съм тук за това,просто се нуждая от съвет.

Пич мога само да ти кажа, че човек съди за хората по себе си! (това че е компетентен в дадена област не му дава правото да се отнася арогантно към хората които не са, без да са му дали абсолютно никакъв повод за това му държание!)
А сега по темата... Определено нямам късмет! Вчера трябваше да отида на преглед, но сутринта ме втресе и до обяд вдигнах 39.7 градуса температура. Днес имам много силна хрема, главоболие и гърлото ме боли много. Ходих при личната лекарка и тя ме обвини, че съм се заразил, поради това че съм ходил по лекари непрекъснато (тъй като преди седмица ходих за медицинско, после за направление, а сега защото се разболях)... Каза ми че е съм лепнал "остра вирусна инфекция"... Искам да ви попитам знаете ли колко време важи направлението, защото се притесних и забравих да я попитам. Колко време след като оздравея е добре да се оперирам ще успее ли организмът ми да се възстанови от операцията след като съм боледувал на скоро? Планирам да отида на уролог евентуално в понеделник (ако се почувствам по-добре).

StacCobain
03-03-2012, 19:27
Няколко дена след оздравяване не би трябвало да е проблем да се оперираш, аз така направих, в момента се възстановявам и всичко си върви както си трябва и нямам проблеми...

georgi12
03-04-2012, 19:22
Като чета някои постове имам чувството , че гледам “Доктор Хаус“

dimi93
03-04-2012, 21:17
Като чета някои постове имам чувството , че гледам “Доктор Хаус“

Хехе... нали? Той батко доки доста се вкарва в ролята му... само че не му се получава... изглежда просташки от негова страна... не е толкова оригинално както при д-р Хаус!

smileee
03-06-2012, 11:09
Минаха 2 месеца и половина(от операцията от фимоза), правих секс вече няколко пъти и чуствителността намаля сравнително, но още имам дискомфорт. Проблема ми е отока и сърбежа.. Чух, че мехлем от невен е подходящ за такива неща http://apteka.framar.bg/30007343/%D0%B0%D1%81%D0%B0%D0%BC-%D0%BC%D0%B5%D1%85%D0%BB%D0%B5%D0%BC-%D1%81-%D0%BD%D0%B5%D0%B2%D0%B5%D0%BD-100-%D0%BC%D0%BB ето тук вижте..
Някой ползвал ли го е ? Някакви други решения за сърбежа и по-бързо спадане на оток(главно от 2те страни ми е).

besso
03-06-2012, 12:37
И при мен след 10 дена ще станат 3 месеца. И аз имам още известна свръхчувствителност на главичката, както и белега седи твърдичък и се усеща лекичко боцкане като го натисна. Предполагам това е усещането от прекъснатите нерви. А иначе цяла кутийка от тоя крем изразходвах, също бебешко олио и доста козметично кокосово масло, луриканти.. много бавно нещата добиват вид, незнам дали от мазилата или просто си се оправят от само себе си. Сърбеж нямам, може и от мазилата да е. Мога само да те посъветвам като го миеш да използваш само вода или интимен гел, никога обикновен сапун, че много изсушава и е нормално да има сърбеж след него.

dimi93
03-07-2012, 13:50
Днеска бях на преглед! Доктора се оказа много пекан, и каза че наистина имам нужда от тази операция. Каза ми да дойда утре с родител (въпреки, че съм на 18, той каза че няма да ме оперира без да е разговарял с родителите ми). Сега вапроса е само как да кажа на майка ми. Искам да попитам някой ако знае, има ли вероятност при изследванията на кръвта които ще ми направят да засекат THC в кръвта (т.е. че пуша марихуана)?

besso
03-07-2012, 16:55
Разбира се, стандарния широкоспектърен наркотичен тест се прави практически на всяко кръвно изследване. Трябва да не си пушил поне 10 месеца, за да не открият THC в пробата. Но по-лошото е, че когато се открият следи от наркотици се докладва в специално звено в МВР, полицаите може да не те привикат на разпит, но със сигурност ще го отбележат в досието ти, ще започнат да ти слушат телефона и да ти следят трафика в интернет за да се докопат до дилърите и от там до големите риби!
Спокойно мой човек, много филми гледаш :D :D :D

dimi93
03-08-2012, 13:48
Разбира се, стандарния широкоспектърен наркотичен тест се прави практически на всяко кръвно изследване. Трябва да не си пушил поне 10 месеца, за да не открият THC в пробата. Но по-лошото е, че когато се открият следи от наркотици се докладва в специално звено в МВР, полицаите може да не те привикат на разпит, но със сигурност ще го отбележат в досието ти, ще започнат да ти слушат телефона и да ти следят трафика в интернет за да се докопат до дилърите и от там до големите риби!
Спокойно мой човек, много филми гледаш :D :D :D

честно брат много яко ме филмира!

grynch
03-08-2012, 15:27
Здравейте момчета,
както всички тук така и аз имам подобен проблем.Ходих на уролог и той ми препоръча частично обрязване, което съм склонен да приема, но въпреки, че си поговорих с лекаря, някои неща не ми се изясниха на 100% и за това реших да потърся информация от първа ръка.Ако има някой, който е частично обрязан и желае да сподели своя опит ще съм му много благодарен.Въпросите ми са:
1.До каква степен се намаля чуствителността на оголената част от главичката и на 100% ли се запазва запазва там където препуциума все още покрива?
2.Изпитвате ли дискомфорт при ходене, клякане, сядане и подобни, нормални, ежедневни движения, след като отшуми първоначалната свръхчуствителност?
3.Има ли някаква разлика в двете части на главата - непокритата и покритата (освен чуствителността) - цвят, твърдост и т.н.?
4.От чисто естетическа гледна точка доволни ли сте от крайния резултат?
5.Имате ли каквито и да било оплаквания и проблеми?
Знам, че въпросите ми звучат наивно, дори глупаво, но отговорите им, колкото и да са субективни (тъй като всички тези неща са строго индивиуални), биха ми помогнали.
Предварително благодаря за вашите коментари и мнения!!!

exsteen
03-08-2012, 16:52
На колко си години?И защо ти препоръчват частично?
Относно въпросите ти, мисля че се притесняваш за по маловажни неща, но все пак-чувствителноста намалява паралелно със заздравяването на среза.За разлики не знам-аз се обрязах напълно, но съм доволен и естетично и функционално.
Но не винаги е необходимо изобщо да се оперираш, всичко зависи от възрастта и измеренията на проблема ти.

grynch
03-10-2012, 11:50
Здравей exsteen,
благодаря за отговора ти.По въпроса - на 25 съм и урологът ми ми препоръча частично, тъй като пълно не било необходимо. С оглед на това, което изчетох за обрязването като цяло по различни сайтове - български, американски, английски, австралийски и т.н., съм склонен да се съглася с него.Някъде пишеше, че при пълното обрязване след започването на активен полов живот, някои мъже (не всички) доста трудно свикват с промяната.От гледна точка на сексуалното удоволствие имаше сравнения от сорта - "преди виждах цветно - сега черно-бяло" и т.н.Според някои капацитети (до колко са такива незнам) в зоната на препуциума има "струпване" на изключително чувствителни нервни окончания, които в най-голяма степен са отговорни за удоволствието при мъжете, а след едно пълно обрязване те биват отстранени и съответно чуствителността значително спада, удоволствието също, а при някои дори се стига до затруднения с еякулацията.Дали всичко това е така или не, разбира се незнам, но при едно частично обрязване винаги има възможност да се премине към пълно, ако не ти хареса, но обратното е невъзможно.Та затова клоня към частичното.
По отношение на това дали се налага операция или не, по мое лично мнение, дистанцирайки се от нежеланието ми да се подлагам на каквато и да е хирургическа интервенция, такава се налага. Става въпрос за тесен пръстен, който ми създава проблеми при ерекция.Макар и да успявам да забеля главата дори и при ерекция, този пръстен "стиска" здраво, като непозволява нормалния приток на кръв зад него (дали това е така или не незнам със сигурност, но на тази мисъл ме навежда факта, че цветът на тази част от ствола на пениса и главата започва да става, най-грубо казано морав).Освен това в някои случаи се получават малки ранички и подувания в областта около пръстена по време на ерекция или след това.От чисто психологическа гледна точка също ми създава главоболия - откакто го имам (приблизително година и няколко месеца) спрях да излизам на срещи с момичета, тъй като изпитвам, най-меко казано неудобство от този проблем.
Така, основавайки на всичко написано по-горе, колкото и да не ми се иска май ще се наложи операция.Но преди да предприема конкретни действия ми се ще да чуя и мнения на различни хора, които вече са се обрязали и могат да споделят как се чувстват.

exsteen
03-10-2012, 15:23
Здравей.
Така, първо да ти кажа че аз съм на 28 и съм напълно обрязан.

Що се отнася до четеното в интернет, горещо ти препоръчвам да не го приемаш за чиста монета.Информацията от интернет често не е възприемана правилно или пък е напълно грешна.
Що се отнася до това сравнение с цветно и черно-бяло, струва ми се странно.Значи имаш фимозен пръстен, явно ти причинява дискомфорт, та си стигнал дотам въобще да избягваш сексуални контакти... а се притесняваш че после щяло да бъде "черно-бяло"?Е ти още не си видял цветното какво е, според мен.За препоръката за частично, не знам.Аз когато решавах, категорично отхвърлих възможноста за частично, съобразявайки се с това че при зарастването може да се образува нов пръстен.И после да се налага нова операция.Отсякох че ще е пълно обрязване и директно отидох при доктора, казах му какво искам и защо и това е.
Сега-определено не съжалявам.Чувствителност, не съм изгубил.И не разбирам защо толкова се притеснявате да не я загубите?Че намалява, намалява, но природата е направила члена на мъжа много чувствителен, за да може да свърша много бързо.Сега след обрязването и редуцирането на чувствителноста, главичката вече не е толкова дразнима, което от своя страна определено удължава сексуалния акт.И като цяло, не, секса не е станал дори грам по неприятен, а точно обратното, сега не ме боли и не ме стяга нищо, мога да правя секс колкото ми се прави.
Преди да помислиш че те навивам нещо, ще ти кажа и че преди да легна на масата и аз ги прочетох тези работи и аз се замислих, схванах ги напълно погрешно, а след известно обмисляне ги отхвърлих... кое точно ще се промени, помисли малко и ще разбереш.Първото което ще се промени, ще изчезне болката, стягането и досадните ранички, които щипят за щяло и нещяло, а после като зарастнат става още по зле положението.Второто което ще се промени, е че вече няма да ти е толкова чувствителна главичката, та дори и един случайно попаднал косъм под препуциума да те подлудява.Но все пак-ще има чувствителност, ще усещаш докосването, топлината, влагата, абе всичко което трябва да усещаш с него, само няма да усещаш това което не трябва... и като свършвам, не е по различно отпреди.
Не си представяй, че е станал чувствителен колкото ухото ми да речем и вече секса е все едно си мия зъбите... няма такова нещо.Да, чел съм истории, четох и на един човек коментара тук, в тая тема, че искал да си присади препуциум, щото бил обрязан от малко дете и нямало удоволствие вече от секса-е, честно казано, чудех се той откъде пък знае с препуциум какво е, та да направи разликата?Директно го игнорирах, а и останалите имаха такива очевидни разминавания.

Така че, не бързай и помисли.Вярно е че може още един път да се оперираш, но според мен не рискуваш толкова много... помисли си добре, той си е твой инструмента, аз няма да си загубя съня ако не ме послушаш... ти си знаеш най добре.

grynch
03-11-2012, 23:21
exsteen благодаря ти за изчерпателната информация (точно на такива мнения се надявах, за да си избистря своето собствено).
Сега по същество - по отношение на статиите в интернет съм почти на 100% съгласен с теб.В англоезичните страни, където доколкото знам доскоро обрязването се е практикувало масово, сега сякаш има някаква кампания, стигаща почти до истерия, срещу него.Различни правозащитни организации го определят като посегателство върху човешките права, а в Швеция, ако не се лъжа, дори мисля, че имаше закон срещу обрязването (всичко това разбира се, се отнася основно за бебетата).Въпросните организации и техните съмишленици (които са доста активни, както навсякъде другаде, така и в интернет пространството) си мисля, че попресилват нещата за да постигнат целта си - преустановяване на масовото обрязване. По принцип и аз съм на мнение, че без наличие на медицински причини, децата не трябва да се обрязват, но когато това се налага, то просто трябва да се направи.Та мисълта ми е, че в немалка степен въпросните автори в своите статии преувеличават нещата.
По отношение на пълното и частичното обрязване - в началото, когато не беше установен конкретния проблем, през главата ми минаваше мисълта, че може да се стигне до пълно обрязване и аз бях на мнение, че ако се наложи ще го направя.Но лекаря, който ме прегледа ми каза, че пръстена е много навътре и една хирургическа интервенция не само, че няма да успее да го премахне, но може и да се стигне до отнемане на твърде много кожа, което от своя страна ще доведе до проблеми с ерекцията.Това меко казано ме уплаши.Разбира се реших да се консултирам и с други лекари, но тъй като този път търсех някой наистина добър, трябваше да почакам около седмица за час.През това време доста се разколебах.При прегледа не при един, а при двама други лекари, ми беше заявено, че обрязването е възможно и няма да има проблем, но вече бях започнал да се колебая и да търся по-подробна информация в интернет, което още повече засили съмненията ми относно това дали постъпвам правилно.И тъй като само на база на личните си препочитания и статиите на някои автори по темата едва ли бих могъл да стигна до някакво категорично становище, реших да потърся различни мнения - на първо място на лекаря, който ми изглежда най-надежден и на второ място на хората минали през това.И тъй като решението в крайна сметка си е изцяло мое, ще послушам съвета ти да помисля още малко и тогава да действам.
Още веднъж ти благодаря за мнението и ако се сетиш още нещо пиши!!!

georgi12
03-11-2012, 23:37
Определено отнемането на много кожа няма да повлияе на ерекцията отрицателно а напротив - положително .

dimi93
03-12-2012, 10:15
Здравейте! Най-после ми насрочиха ден за операцията - на 16. Единственото нещо от което ме е страх е че ще бъда с пълна упойка. Когато свърши операцията ще ме заведат в стаята, при майка ми и се страхувам да не изпея всичките си тайни пред нея под въздействието на упойката...

besso
03-12-2012, 11:18
Филмар малък :D Поинтересувай се за вредата от пълната упойка и настоявай да те оперират с локална. Все пак тва е проста манипулация, при която ти отнемат 1 см. кожа, не е нещо чак толкова страшно, че да те приспиват.

dimi93
03-12-2012, 13:54
Ами докторът каза, че ще бъде с пълна... не ми е давал право на избор! Аи аз също предпочитам пълна... единствено се притеснявам да не започна да говоря глупости и да си изпея всичко (пред когото трябва и нетрябва) когато излизам от упойка... Има ли такава вероятност??? :S:S:S

Ashenvale
03-12-2012, 17:59
Не ? .........

dimi93
03-12-2012, 19:06
Сигурен ли си? Имам доста тайни наистина, а анестезиологът е добър приятел на наще и майка ми го инструктира да остане при мен, след операцията докато се сабудя и дойда в съзнание. Страх ме, че ще започна да говоря доста глупости...
Това беше причината, поради която не исках да замесвам родителите си... но уви! Започна се вече на 16 или на 19 март ще ме оперират!
Огромни благодарности на всички от форума.... ако не беше тази тема, никога нямаше да предприема мерки или да се навия на тази операция! (от 14 годишен се решавам .. и най-после го направих)

grynch
03-12-2012, 19:59
Определено отнемането на много кожа няма да повлияе на ерекцията отрицателно а напротив - положително .

Ами този лекар имаше предвид, че при отнемане на повече кожа може да се стигне до недостиг на кожа при ерекция, което от своя страна да доведе до прекомерно опъване и съответно болка.А от чисто сексуална гледна точка, въпроса как се отразява обрязването на ерекцията, не го дискутирахме.

CR_7
03-12-2012, 22:34
Здравейте,преди 4 дни ми правиха операция (пластика на препуциума) 2-3 разреза и зашиха ... Не се притеснявам от болката,конците и т.н всичко е спокойно .. Въпросът ми е,че според мен още си стои тоя пръстен и пак е затруднено движението на кожичката напред-назад ... Ще се оправи ли като паднат напълно конците и зарастне или докторът не е направил каквото трябва и пак ще се наложи операция ...
Благодаря предварително ..

georgi12
03-12-2012, 23:07
Хайде изчакай да паднат конците и да заздравеят раните и ако не се оправи ходи отново да те клъцнат.

georgi12
03-12-2012, 23:09
Ами този лекар имаше предвид, че при отнемане на повече кожа може да се стигне до недостиг на кожа при ерекция, което от своя страна да доведе до прекомерно опъване и съответно болка.А от чисто сексуална гледна точка, въпроса как се отразява обрязването на ерекцията, не го дискутирахме.

На мен ми е премахната доста кожа и нямам какъвто и да е проблем .
Опъваше в началото , но болка в никакъв случай не е имало .
Само за уточнение - в сопкойно състояние няма нито една гънка .

dimi93
03-13-2012, 10:26
Абе хора правете си пълно обрязване и да ви е мирна главата!

schweppes94
03-13-2012, 13:33
Проблема ми е такъв ... До преди 1 седмица съм нямал никакви проблеми с пишока ми и с нищо свързани с него ,но преди 2 седмици забелязах, че имам някакви пъпчици по главата на пениса .. Леко ме сърбяха ,но след 5-6 дни отминаха, но от тогава имам затруднения при оголването на пениса. Отвора се е смалил и трудно си вадя главичката. Та въпроса ми е ще отмине ли това или .. ?

Ashenvale
03-13-2012, 14:22
Мина 1 месец вече, всичко е наред, има малки корички там където е рязано.
Проблема е, че все още не мога да му свикна, отвратително е така, ама карай какво да се прави, нямах друг избор.

besso
03-13-2012, 14:54
Проблема ми е такъв ... До преди 1 седмица съм нямал никакви проблеми с пишока ми и с нищо свързани с него ,но преди 2 седмици забелязах, че имам някакви пъпчици по главата на пениса .. Леко ме сърбяха ,но след 5-6 дни отминаха, но от тогава имам затруднения при оголването на пениса. Отвора се е смалил и трудно си вадя главичката. Та въпроса ми е ще отмине ли това или .. ?
Тия сърбящи пъпчици ако са били ситни и червени по всяка вероятно са били гъбички. Заразни са или се появяват при прием на антибиотици или при други обстоятелства при които има спад в имунната система. Стеснението може да е в резултат на тях или ако си си мил пушката със сапун. Мий се само с интимен гел или чиста вода. И известно време използвай някаква смазка като си играеш, би трябвало да се нормализираш за кратко време.
Мина 1 месец вече, всичко е наред, има малки корички там където е рязано.
Проблема е, че все още не мога да му свикна, отвратително е така, ама карай какво да се прави, нямах друг избор.
Споко, при мен минаха 3 месеца и макар, че има още какво да се желае става все по-добре и на външен вид и функционално.

schweppes94
03-13-2012, 14:57
Точно преди това взимах антибиотици ... вероятно е заради тях. Благодаря много за бързия отговор !!! ;]

dimi93
03-13-2012, 18:50
Тия сърбящи пъпчици ако са били ситни и червени по всяка вероятно са били гъбички. Заразни са или се появяват при прием на антибиотици или при други обстоятелства при които има спад в имунната система. Стеснението може да е в резултат на тях или ако си си мил пушката със сапун. Мий се само с интимен гел или чиста вода. И известно време използвай някаква смазка като си играеш, би трябвало да се нормализираш за кратко време.
Споко, при мен минаха 3 месеца и макар, че има още какво да се желае става все по-добре и на външен вид и функционално.

МОООЛЯЯЯЯ 3 МЕСЕЦА И ОЩЕ НЕ Е ЗАРАСТНАЛОО!?!??!!?!?!?!!? ЛЕЛЕЕЕ КАДЕ СЪМ ТРЪГНАЛ АЗ....

Yarko
03-13-2012, 21:12
МОООЛЯЯЯЯ 3 МЕСЕЦА И ОЩЕ НЕ Е ЗАРАСТНАЛОО!?!??!!?!?!?!!? ЛЕЛЕЕЕ КАДЕ СЪМ ТРЪГНАЛ АЗ....

Спокойно при всеки времето за възстановяване е различно. При мен операцията премина за кратко време,с местна упойка - за упоиката ме питаха и реших да е местна, че после да не се свестявам сума време .При мен се наложи пълно обрязване.Нищо не се усеща, конците доктора свали на шестия ден и за сега, след две седмици всичко е ок .Не се пренавивай предварително не е толкова страшно колкото изглежда.А и да похваля доктора, постара се човека всичко да изглежда както трябва след операцията. Кесмет и бързо възстановяване. А и за след операцията слушай и питай каквото имаш доктора, той ще ти каже каквото трябва.

dimi93
03-13-2012, 23:14
Благодаря ти много за отговора! Между другото, когато пишката ми е в ерекция всички вени изпъкват... та какво става с тях? При операцията една част от тях ще бъде прерязана...

grynch
03-14-2012, 10:04
На мен ми е премахната доста кожа и нямам какъвто и да е проблем .
Опъваше в началото , но болка в никакъв случай не е имало .
Само за уточнение - в сопкойно състояние няма нито една гънка .

В последствие и на мен ми разясниха това, но все пак не трябва да забравяме, че всеки организъм и съответно всеки случай е различен.

besso
03-14-2012, 10:38
Абе не бе - то си зараства за месец, ама изглежда гадничко и белега много бавно се заличава, щото седи като прищипана кожата там и е леко неприятно на допир твърдото пръстенче, което остава на мястото на рязаното. Според това, което четох трябва да минат между 4 и 6 месеца за да остане само пръстенче от по-тъмна кожа на мястото на белега.

dimi93
03-17-2012, 20:13
Вчера се оперирах... (sun) Всичко мина супер! Вечерта дори едни приятели ме "отвлякоха" от болницата и отидохме на кафе (хаха бях по пижама и с абокат... сервитъорката и стана лошо) Дори после исках да не се прибирам в болницата, а да продължим на диско (но не беше пижамено парти) ... Всичко е наред! Днес съм си в нас. Цял ден обикалях с аверчета - на разходка из морската, на кафета, по магазините, в мола... Имам чувството, че така не съм обикалял никога (сякаш са ме държали на важе). Много благодаря на форума ... ако не беше тази тема, никога нямаше да се навия да се оперирам и да премахна този гаден комплекс. А на благодаря и на batkodoki, че е създал темата и е помогнал на доста хора освен мен (но това не оправдава арогантното му държание и не му дава право да се държи като задник)

dimi93
03-18-2012, 00:35
Хора нямах си работа, цъках из нета и случайно попаднах на тази статия, която ме накара да съжалявам леко за това, което направих:
http://pippilotamentolka.wordpress.com/2011/01/17/phimosa/

exsteen
03-18-2012, 09:18
Не се връзвай на тази статия:
-Първо, тя засяга въпроса от гледна точка на майката.Жените не могат да разберат този проблем и чувствителноста на това място.Освен това тук се намесва и майчинския страх да не направят беля от престараване... което е правилно, но не съвсем.
-Второ, не мога да се съглася, че най добре е да не се пипа изобщо.И че фимозата е измислен проблем едва ли не, всеки лекар който поставя такава диагноза е шарлатанин и така нататък.Това са глупости, аз не мисля че имах измислен проблем, съвсем реален си беше.
-А в темата този въпрос е обсъждан вече веднъж.Баткодоки неведнъж е казвал, че в по-ранна възраст, с упражнения и овлажнители, тоест, ако при мастурбиране се забелва напълно главичката, ще се постигне напредък.Ориентировъчно е казвал-15-16 години.След тази възраст тъканта се изменя, препуциума вече е едва ли не напълно изграден и или става много трудно, или невъзможно.Аз самия също опитах, но нищо не се получи.Колкото и да упорствах, просто не се разтегли и това беше.

А в крайна сметка, не разбирам защо е тази истерия "за/против" обрязването... не съм чувал за масови протести на обрязани мъже, срещу техните родители, които не са им оставили избор.Не съм виждал и обратното-протест на необрязани, че родителите им не са решили този проблем като деца.
Факт е че и обрязаните и необрязаните могат да правят секс, така че няма какво да се притесняваш и да се филмираш със статиите на притеснени майки, който си мислят че са открили световна конспирация.Ще ти оздравее патката и ще си върши предназначението.Грижи се сега за нея, както са ти казали и оздравявай, това е.

dimi93
03-18-2012, 23:35
Човек най-шибаното е че абсолютно нищо не ми казаха! Днес като пиках, падна превръзката и го превързах с някаква марля и лекопласт. Не ме боли изобщо, дори днес забравих, че съм опериран!
Искам само да те попитам имам пълно обрязване, но днеска си гледах гемчето и май не са го премахнали! Възможно ли е да са го оставили при условие, че имам ПЪЛНО ОБРЯЗВАНЕ!? Проблем, ще е голям, ако са го оставили, защото той също ми пречеше много!

dimi93
03-18-2012, 23:44
Много ме е страх от това, не искам да лягам от ново под ножа и да преживявам същия психологически ад (не че имаше някаква болка, просто психически е много травмиращо, особено двопотопното, първобитно оборудване). Бях с пълна упойка, но преди това ми сложиха абокат и някакви неща лепки по гърдите. Отделно имах и кислородна маска. Нещото, което най-много ме травмира беше една ламарина (като ви казвам ламарина представете си ламарина, голяма колкото капак на кутия за сладолед), тази ламарина беше цялата опушена и ръждясала (все едно някой е пекал на нея пипер на жар) и имаше запоени с поялник 3 жици за нея! Жиците бяха оголени супер страшно и си личеше, че е самоделка. Тая ламарина я завиха с мокар парцал и я сложиха под задника ми. Попитах лекаря, защо е овита с мокар парцал и той ми отговори, за да не ми изгоряла задника. Обясниха защо е, но така и не разбрах! Наистина ще я санувам... много ме травмира!!!! И в същата минута, се сетих как едно момче се беше оплакало, че след операция имал рана на задника си, но не си обяснявал от какво се е получила! Направо щях да откача... добре че ми биха упойката и изпаднах в безсъзнание! Тая ламарина НИКОГА НЯМА ДА Я ЗАБРАВЯ!
Проблема е че в ерекция нещо ме стяга и опъва (не знам, моля се да са конците)...

dimi93
03-19-2012, 00:13
Някой може ли да ми каже как да разкарам шибаната ерекция! Много ми се масторбира.. направо полудявам! Станал съм много раздразнителен и избухлив... мисля че е от това :( За пръв път издържам 4 дена без да масторбирам! И съм сигурен, че е вредно и за организма...

besso
03-19-2012, 09:59
Стягат те конците, не е гемчето. За него е трябвало да кажеш на хирурга си, но по-добре изчакай всичко да заздравее, може пък и да не ти създава проблеми вече. А дори да ти се наложи, операцията по отстраняването на гемчето е съвсем елементарна, така, че споко, страшното е минало. Най-вероятно са те оперирали с електрически скалпел, който като реже пуска лек ток да обгори срязаното за да няма много кървене и да зарастне по-бързо раната. А това под дупето и аз го имах, ама при мен приличаше на гумена подложка мисля, че е някакъв вид заземяване да може да работи скалпела или да не те тресне тока, незнам.. За мастурбацията аз издържах докъм 9-10-и ден, има момчета дето не са се пипали цял месец. Гледай да се разсейваш с нещо, намирай си занимания, че е зор иначе :)

dimi93
03-19-2012, 21:51
Значи има вероятност да ми създава проблеми .... ужас! :(

besso
03-20-2012, 08:55
Имах предвид да ти е късо както допреди...филмарче :D

dimi93
03-20-2012, 10:32
Хех, вчера бях на конртолен преглед, но забравих да го попитам. Аи той почти нищо не каза. Просто издърпа превръзката и каза, да не нося превръзка вече. Предписа ми смрядлика и... това е!
вече 2ри ден (от вчера) съм без превръзка! Днес стават 4 дни от операцията!

draid
03-20-2012, 22:52
Практически няма шанс да е останал проблем с гемче при пълно обрязване, просто тая кожа отива по дяволите тогава. Не се притеснявай няма да те режат пак. Това са банални операции от които се правят редовно и шанса хирурга да обърка нещо освен ако не е току що завършил клони към 0. Опъването и стягането при ерекция е от конците. няма да се притесняваш ще паднат след време до към 15 ден сигурно.

dimi93
03-22-2012, 08:33
Хора ДАЙТЕ ИМЕ нанякакав препарат (спрей) за свръх чувствителност! Моля ви! ( и не ме пращайте при хирурга ми да изкам от него)

besso
03-22-2012, 16:27
Слагай превръзка като ти се налага да ходиш много, така няма да ти се трие в бельото а с времето ще свикнаш постоянно без нея. Другия вариант е просто носи по-тясно бельо да ти го държи на едно място. Не си давай парите за глупости.

dimi93
03-22-2012, 20:20
Не, не искам да нося превръзка, за да загрубее по-бързо главичката да изчезне чувствителността! Все пак нямам намерение да загрубява с години.... Принципно имам висок праг на болка, така че търпи се... не ми е кой знае какъв проблем, просто е дразнещо! И да ви попитам нормално ли е непрекъснато да имам гной по белъото? Купих си бързовар (защото ме е срам да варя смрадликата в кухнята пред всички) .... та да ви попитам проблем ли е да я варя така с него?
И ще ми кажете ли име на спрейче против чувствителност все пак? (моля)

Ashenvale
03-22-2012, 21:43
Да ти имам проблемите ... до сега не бях виждал някой да мрънка толкова, търпи и тва е.

dimi93
03-22-2012, 22:10
Между другото вярно ли е, че свършваш много бавно? Това леко ме притеснява. Принципно сутрин задължително трябва да свърша преди училище. Винаги го правех за от 2 до 5 минути. На ден свършвах по 3 - 4 пъти. А когато правя секс + още 3 - 4 пъти. Това означава ли, че ще свършвам трудно при секс и няма да ми е до повече "рундове"?

dimi93
03-22-2012, 22:12
Да ти имам проблемите ... до сега не бях виждал някой да мрънка толкова, търпи и тва е.

лол не аз мрънках, от страх, че няма да мога да спя нощем от болка ... или че супер много ме боляло след операцията!
Питам за нормални неща!

dimi93
03-22-2012, 22:44
леле ... леле... толкова много материали прочетох и стигнах до един извод! Всички в този форум говорите само за плюсовете от обрязванто, но никой не споменава за минусите! Никой никаде тук не споменава за неща от този сорт:

1. Също може да се провери %-то съотношение м-у случаите на рак на пениса при обрязани и необрязани! Случаите при обрязаните са с 30% повече!!! (това го копирах от една статия)
2. Никаде не видях някой да споменава, че обрязаните хора свършват много по-трудно и много по-рядко!
3. Никаде никой не споменава, че оргазмът на обрязаните мъже е много по-слаб от този на необрязаните (тъй, като при обрязването се премахват много рецептори на удоволствие).
4. Никаде не видях, някой да споменава, че обрязаните мъже много по-трудно се възбуждат от необрязаните!
(предполагам че и на UV лъчи не трябва да се излага обрязания член... вече и в солариума ще трябва да влизам с белъо... "много приятно")
просто няма субективни мнения... всички подкрепяте обрязването и това е...

Аз може би ще съм първият тук който СЪЖАЛЯВА, че се е оперирал (и в никакъв случай не е заради болката... но хората са казали "3 пъти мери веднъж режи") Сигурно ще се нахвърлите всички срещу мен.... защо? Защото прочетох на доста други места и видях, че не е толкова розово, колкото всички тук го описвате! Не съдя и не виня никого...

ForzaFelipe
03-23-2012, 00:25
Абе момче какво се филмираш :D Има цели религии който се обрязват,не съм чувал по често да умират от рак или тем подобни глупости...ти сигурно си първият който се оплаква че ще свършва по-бавно...не си малък като гледам,стига като малките деца преди училище и след трябва да бие една че иначе не може да живее...ще си хванеш гадже и ще видиш дали няма да се кефиш като и изцедиш силите до край...пък тя ще ти духне и ще свършиш,не се притеснявай,до момент в който да не свършваш няма да се стигне ;)
Не си мисли че подкрепям обрязването де,но просто се налага,аз имам късо гемче за което от 3 години все ще ходя да ми направят 5 мин операция ама все нямам време и ще видим дали накрая няма да сгафя.
Та,не се филмирай,има си и лошите страни,но ако имаше само хубави всички щяхме да сме обрязани ;) ,свършването бавно е проблем за 12 годишните дето бият една бърза в банята или тоалетната на дасклало...пак ти казвам,ще си промениш мнението коренно като изцедиш някое момиче до край,щото едно от най-гадните неща е момиче да остане незадоволено ;)

besso
03-23-2012, 09:33
Дими, абсолютно всяко нещо на тоя свят си има и плюсовете и минусите. Обрязването е крайна мярка. Тоя форум е създаден за взимопомощ с професионалния надзор на batkodoki. Тук сме обрязаните по здравни съображения, при които тесния препициум не позволява нормален полов акт и адекеватна хигиена. Много по-вероятно е смегмата, която се събира под препициума на фимозна пушка да предизвика рак, понеже тая мъртва тъкан като не се измие започва да гние и да отделя токсини. Това дали ще свършваш трудно зависи изцяло от психиката ти, не толкова от нервните окончания които ги има или няма. А дори да е така да свършваш по 6-8 пъти дневно не е най-доброто нещо, което можеш да си направиш на простатата, така, че това е плюс. Оргазма е малко по-различен като усещане, но е еднакво задоволяващ, дори може би повече. Колкото до възбудатя тя няма нищо общо с краекожието, тя е в главата. Това дали ще имаш или няма да имаш проблеми с оная си работа зависи от нагласата ти. Ще има период на адаптация към промените, но и това ще мине. А и незабравяй, че ако обрязването беше такава вреда нямаше половината свят да са обрязани, нали? :) И нека ти е за урок за напред в живота, че някои решения носят необратими последствия, на това му се казвя зрялост и поемане на отговорност. Та преди да ги вземаш гледай да си максимално информиран.

exsteen
03-23-2012, 20:16
А като чете толкова, защо не прочете и аз какво съм написал...
Не само че нямам проблеми със секса, ами дори е пъти по добре от преди.Нищо не ми стяга, опъва и не се налага да лашкам внимателно и полека, което до обрязването беше особен проблем.Чувал ли си думите "еми не беше нищо особенно".Е и аз не съм, но ги четях направо в очите на жените с които съм правил секс!Освен това, наистина свършвах по бързо, но като казвам по бързо имам предвид 2-5 минути което е много малко.Сега правя секс както си поискам и мога и да свършвам когато си поискам!Как ти звучи всеки път да четеш в очите и "Беше страхотно!" ама не само да го четеш, ами и да го чуваш!Всеки път... не, не съм станал секс-бог, просто вече всичко е наред и това оказва огромно влияние.
А ти чети някакви проучвания с проценти.И се възбуждам както преди.
Разбираш ли-ако има някаква разлика при мене, то тя е все към по добро, да не кажа нещо по гръмко.

За излагането на УВ лъчи, не е проблем, аз си ходя на солариум и досега не ми е изгаряла пишката.Но избягвай докато не заздравее напълно.

dimi93
03-23-2012, 21:38
Прав си besso! Винаги вземам прибързани решения и никога нищо не обмислям... на всяка цена гледам да постигна това което съм решил и чак след това се замислям за последствията. Е, до сега това никога не е касаело здравето ми (и надявам се повече никога да не го касае). Какво да се прави... човек като стане на 18 и си мисли, че може всичко.. е да ама не! Надявам се някога да спра да съжалявам!
Иначе днес става точно една седмица от операцията ми (пълно обрязване). Мисля, че зараства нормално. От 5 дни ходя без превръзка (още на втория ден лекаря я махна и каза да не нося повече) и болката от допира във белъото ми започва да намалява. Отоците също спадат. Всеки ден - сутрин и вечер правя бани със смрадлика. След като се изкъпя понякога има кръв или гной по белъото после, но мисля че е нормално. Вече конците започват да ме посърбяват, което е на добре (надявам се скоро, до седмица да паднат). Днеска обаче много ме боляха краката и по-точно коленете (чувствах ги супер меки, едвам вървях). Това пореди се получаваше, когато продължително се целуваме или се натискаме с гаджето ми без да правим секс (т.е. без да свърша, от прекалената възбуда). Надявам се скоро всичко да се оправи и да се върна към стария си ритъм на сексуален живот (до колкото това е възможно).

stoqnbf
03-26-2012, 20:11
Хора съжалявам ако повтарям въпроса но каква цена е операцията за тези над 18:)
прелиствах страниците но така и не видях къде пише :)

dimi93
03-28-2012, 11:09
Ааа спокойно пич! Аз преди месец бях попитал 100 пъти, но никой не ми отговори!
Операцията я поема здравната каса! Отиваш при GP-то и искаш направление за уролог. След това отиваш при него и той ти насрочва ден за операцията. Направлението струва 2.40, а престоя в болница 5 лв. ( да се налага да лежиш макс 1 нощ ). Всичко излиза почти без пари!
И аз си мислех, че няма да ми я поеме здравната каса, тъй като съм на 18.

stoqnbf
03-29-2012, 17:44
благодаря за отговора :)

fimozko1
03-29-2012, 19:52
Здравейте, преди 4 дена ме обрязаха поради придобита фимоза, в началото горе долу се чувствах добре, но вчера и днес буквално не мога да спя защото като получа ерекция изпитвам ужасни болки не само от конците, отпред тялото на члена ми изглежда по тъмно сякаш кръвта не циркулира нормално, дори подозирам, че кръвоносен съд се спука при поредната ерекция и искам да попитам, дали някои е имал същите оплаквания, дали това е нормално ? Благодаря предварително !

Ashenvale
03-29-2012, 23:32
Нямам представа, ама не вярвам да се е спукало нещо, сигурно е просто оток.
Така е иначе първите няколко дни ще те боли от нощните ерекции, няма как стискаш зъби и тва е.

dimi93
03-30-2012, 01:13
Здравейте, преди 4 дена ме обрязаха поради придобита фимоза, в началото горе долу се чувствах добре, но вчера и днес буквално не мога да спя защото като получа ерекция изпитвам ужасни болки не само от конците, отпред тялото на члена ми изглежда по тъмно сякаш кръвта не циркулира нормално, дори подозирам, че кръвоносен съд се спука при поредната ерекция и искам да попитам, дали някои е имал същите оплаквания, дали това е нормално ? Благодаря предварително !

Здравей! Първо искам да ти кажа, че всичко е наред! Мен ме оперираха точно преди 2 седмици (на 16.03.2012). В началото и при мен беше доста зле! Болеше ме доста дразнещо. Имаше голям, грозен отток. Течеше кръв и т.н. Спокойно това си е нормално! Прави си бани със смрадлика сутрин и вечер. Аз ги правя така: сутрин ставам, вземам една чаена чаша, включвам бързовара, като заври слагам една чаена лъжичка. После цедя и като поизтине топя около 10 - 15 минутки. Това сутрин и вечер. При мен нещата вече са доста добре! Ходих само веднъж на преглед (2 дни след операцията) и хирурга издърпа (доста грубо) превръзката и каза повече да не нося превръзка! Миналата седмица беше доста кофти, но вече главичката ми загрубя и почти не усещам нищо! Оттока отдавна спадна и половината конци изпопадаха! Днес даже се престраших и масторбирах (13 ден ми е). Беше доста садомазохистично, защото по едно време потече кръв, но аз на инат свърших (бях облян със сперма чак до брадата). Иначе всичко това, което си описал е напълно нормално! Аз съм нямал проблем с болките при ерекция, но това си зависи и от човека и от прага ти на болка. А иначе, да кръвоностни съдове се спукват и се прекъсват, но това е от самата операция и от това идват и самите отоци (което си е нормално). Топи в смрадлика и ще спадне всичко! След седмица ще бъдеш като нов! Аз даже мисля след малко пак да си "ударя" една хаха

fimozko1
03-30-2012, 06:54
Благодаря за отговорите момчета ! Всъщност тази нощт спах нормално, болките бяха поносими, ще търпя няма как :D

mon4a4o
03-30-2012, 14:39
Здравейте,
моят проблем е следния ..когато пишока е в нормално състояние мога да опъна кожичката докрая..но когато е в ерекция мога само до половината да забеля .
Въпросът ми е дали има нужда от операция или не?(на 15 съм)

fimozko1
03-30-2012, 16:14
Здравейте,
моят проблем е следния ..когато пишока е в нормално състояние мога да опъна кожичката докрая..но когато е в ерекция мога само до половината да забеля .
Въпросът ми е дали има нужда от операция или не?(на 15 съм)

Здравей, аз бях със същите оплаквания на твоите години, при по-редовно мастурбиране и секс кожата се отпускаше и успявах да я забеля до основата на главичката, но при мен проблема беше, че имах късо гемче, не мислех да посетя доктор, но последната година получих фимоза и нямаше как, обрязаха ме. Ако гемчето ти е наред опитай с по-редовно мастурбиране опитвай да забелваш кожата, може да се отпусне, ако не стане - Уролог. Успех !

BoySam
03-30-2012, 17:49
Здравейте аз съм на 17 години и моя проблем беше, че не можех да заголя главичката напълно докато мастурбирам и имах съмнения за късо гемче, но доктора каза че имам и фимоза лека степен (степените са 4, аз бях 1 или 2) та поради това не се налагаше да се премахне цялата кожа, а до половината.

Сега оперирах се вече е 5 ден, мажа се с риванол, по три бинта сменям на ден стерилни, но искам да питам вие марлята-бинта-превръзката ли напоявате или просто си поливате пениса?

Друго вечер като ми се възбуди ме боли и се будя през 30мин, 1час 2 часа! Само снощи се събудих два пъти, което е добре, но да попитам вие как се справихте с проблема?

Трето малко е взела да ми се люпи кожата на главичката, но малко това проблем ли е?

Четвърто Имам зачервяване от лявата страна на пениса на здравата кожичка точно под един от шевовете, това нормално ли е?

Пето как се правят баните от смарадлика поливаш ли глаичката ли топиш ??

И последно сърбежа нормален ли е или не??

dimi93
03-30-2012, 20:56
На мен днес ми е 14ия ден (точно 2 седмици след операцията). Ходил съм на преглед само веднъж (2 дена след като ме оперира). Носих превръзка само 2 дена! Не знам за какви риваноли, бинтове, поливки и т.н. говориш. Не знам, аз нямах проблеми със ерекцията, в смисал болеше, ама чак да се будя не. А отностно люпенето - да, това си е напълно нормално! Главичката ти просто "загрубява". При мен до седмица изчезна проблема с люпенето! А зачервяванията и оттоците са нещо напълно нормално (поне през първата седмица). Относно баните със смрадлика, аз ги правя на ден по 2 пъти! Кипвам (с бързовара) една чаена чашка вода и в нея пускам една чаена лъжичка смрадлика. Изчаквам да се вдигне пяната. След това цедя и преливам в друг съд, след което чакам около половин час да позистина (в началото не е добре да е много топла, по-скоро хладка дори с телесна температура). Топя около 10 минути (макар че днес ще кисна докато не падне и последния конец, защото останаха само 2 и ми лазят по нервичките). Това е което мога да ти кажа! По-добре свиквай без превръзка по-бързо, защото няма смисал да си осложняваш живота от после, когато е зарастнал (да чакаш допълнително време дискомфорт да загрубява главичката). При мен вече всичко си е наред! Масторбирам си съвсем спокойно (е, разбира се доста по-внимателно от преди). По моя преценка, доста бързо се възстанових (само за 2 седмици) и вече почти нямам болки! (само при масторбация, ако опъна по-силничко но нормално все още не е напълно зарастнал).

dimi93
03-30-2012, 21:04
Имам чувството, че самата операция е била безкръвна! В смисал единствената кръв която имаше, беше от шевовете и от конците! Иначе там кадето са рязали, няма нито коричка, нито нищо (очаквах да е нещо като рана а изглежда като съвсем нормална кожа). Винаги ми е било интересно, как бачкат лазерните скалпели, така че да не тече кръв и т.н.
Само да ви попитам, долу горе до кога е добре да правя бани със смрадлика?

dimi93
03-30-2012, 21:05
Здравейте,
моят проблем е следния ..когато пишока е в нормално състояние мога да опъна кожичката докрая..но когато е в ерекция мога само до половината да забеля .
Въпросът ми е дали има нужда от операция или не?(на 15 съм)

Разбира се че имаш нужда! Ако не вярваш върви при личната, искай и направление за уролог и нека той да ти каже! :)

draid
03-30-2012, 22:54
Имам чувството, че самата операция е била безкръвна! В смисал единствената кръв която имаше, беше от шевовете и от конците! Иначе там кадето са рязали, няма нито коричка, нито нищо (очаквах да е нещо като рана а изглежда като съвсем нормална кожа). Винаги ми е било интересно, как бачкат лазерните скалпели, така че да не тече кръв и т.н.
Само да ви попитам, долу горе до кога е добре да правя бани със смрадлика?

Бани няма лошо да си правиш, когато видиш че нещата се пооправят и всичко заздравява ще спреш. Най-малкото няма да ти навредят баните в никакъв случай. Иначе скалпела работи като изгаря кожата и там капиляри едно друго и за това няма кръв.

BoySam
03-31-2012, 09:37
Добре да питам друго мога ли да се къпя вече?
Също да питам редно ли е да ходя на училище като това ми е 6 ден и имам много шевове, които ме дразнят супер много?

exsteen
03-31-2012, 10:41
Здравейте,
моят проблем е следния ..когато пишока е в нормално състояние мога да опъна кожичката докрая..но когато е в ерекция мога само до половината да забеля .
Въпросът ми е дали има нужда от операция или не?(на 15 съм)

Трудно е да се каже от разстояние, но предвид възраста ти и това което описваш, ти препоръчвам следното.При мастурбиране, овлажнявай главичката с бебешко олио.И при всяко движение се стреми да издърправш кожичката докрай-отначало докъдето можеш, но постепенно докато не започне да се забелва напълно.Недей да напъваш ако боли-само докъдето можеш без болка.
Ако си упорит и не се отказваш, вероятно ще се оправи твоят проблем и няма да е необходимо да се оперираш.

... и не чиитвай:)Ще излъжеш само себе с

dimi93
03-31-2012, 11:54
Добре да питам друго мога ли да се къпя вече?
Също да питам редно ли е да ходя на училище като това ми е 6 ден и имам много шевове, които ме дразнят супер много?

Разбира се че можеш да ходиш на даскало! Аз 5 часа след операцията вече бях супер! Дори едни аверчета ми дойдоха на свиждане, само че не ги пуснаха (в 9 часа вечерта). За това аз излязох и отидохме на кафе (хаха бях с абокат и по пижама). Иначе на следващия ден още си обикалях цяял ден по разходки, кафета и т.н. Аз не ходих на училище първата седмица, но не защото не бях във добро физическо състояние, а просто защото си имах бележка хаха и обикалях по моловете и кафетата... А отностно къпането, аз още на следващия ден след като се прибрах от болницата се изкъпах!(направо ти се чудя как се търпиш 6 дена без баня) Споко, къпи си се спокойно! Просто не търкай оперираното място със сапун и всичко ще бъде наред :)

dimi93
03-31-2012, 12:00
Единствения минус на цялата тая история е че оргазма наистина не е същият :( Доста по-слабо е! От друга страна мога да контролирам долу/горе кога да свърша ....

BoySam
03-31-2012, 14:49
Единствения минус на цялата тая история е че оргазма наистина не е същият :( Доста по-слабо е! От друга страна мога да контролирам долу/горе кога да свърша ....

В смисъл свършваш по-бързо, по-бавно или по-убезчуствена ти е областа?

Аз си мисля, че трябва да стържа рендето повече щото вече ще е по-убезчуствено!

Но ако съм прав бог да им помага(на дамите), щото ще ги изпотявам яката :D!

dimi93
03-31-2012, 21:46
Ами значи, свършвам много, много по-бавно! Освен това се възбуждам наистина доста по-трудно от преди! И оргазмът е доста по-слаб, в смисал такъв че като свърша... някак си просто свършвам и тече сперма, не е точно както преди! Да, усещам удоволствие разбира се, но е доста по-слабо в сравнение с преди!
Какво да се прави... нали в днешно време най-важен е външния вид, та и аз така реших да се обрежа, уж да е по-красив! ( и чак след това се поразрових и разбрах за отрицателните страни)...

BoySam
04-02-2012, 12:36
Отново съм аз искам да разбера КАК почват да падат конците! В смисъл такъв там където имаш шев преди да падне конеца сърби ли, зачервява ли се, разранява ли се? За тази цел съм сложил линк с картинки на моя пенис КОЙТО НЕ СИ ПРАВИЛ ОПЕРАЦИЯ ДА НЕ ГЛЕДА!!!!

Само преди това да кажа, че диагнозата ми е фимоза, но лека форма, премахнато ми е късото гемче, и не изцяло кожата на главичката - точно нея виждате под главичката това е кожичката, която докторът ми остави за да не съм напълно обрязан! Също се вижда как ми се бели главичката(нищо особено). На едната снимка съм снимал главичката отгоре за да видите как ми се оформя мястото където резнаха гемчето! Също имам и още отток, нз защо днес стават 7дни и още не е спаднал!

Ето и снимките: http://imgur.com/a/FzyFM

dimi93
04-02-2012, 19:56
Мале пич... не искам да те плаша ама... доста страшно изглеждат тези снимки! Не знам... при мене картинката изглеждаше коренно различно! (може би при всеки е строго индивидуално...не знам)... Може би защото съм с пълно обрязване, без премахване на гемче... не знам! При мене конците паднаха на 7 - 8ия ден! Днес ми е 17 ден и пишката ми е като нова. Има само 3 кончета, които едвам се крепят! Иначе първите няколко дена имаше кръв по боксерките, но само това! На теб ти е 7 ден и носиш превръзка!? Странно, на мен от 3тия ден ми я махнаха и всичко се възстановява повече от добре ( да не чува дявола)! И да конците ме сърбяха лекичко преди да паднат. Правех бани с Калиев Перманганат и със Смрадлика! Не знам, тези оттоци твоите изглеждат доста ... трагично :S:S:S Иди на преглед!!! При мен нямаше такива истории (и слава богу, иначе със сигурност съм щял да припаткам както се познавам)

dimi93
04-02-2012, 19:57
Мале и какви са тези жълто-зеленикави работи по главичката? (а аз си мислех, че моя хирург е пълен некадърник, който и представа си няма от шиене... леле леле)...
(btw много яки дънки имаш! От каде си ги взе? Случайно да са от Bershka или Zara?)

fimozko1
04-02-2012, 20:18
Димо, стига плаши момчето пишката му е с напълно нормален изглед като след операция, моята главичка се бели по почти същия начин само дето конците ми не си личат,отоците са напълно нормални и доколкото съм чел мнения по темата при полу обрязаните отоците спадат по-бавно, така че пич не се притеснявай прави си баните слагай си превръзките и с времето ще се нормализират нещата. Успех !

draid
04-02-2012, 22:31
Не виждам как си обрязан напълно без махане на гемчето. То не играе никаква роля ако няма кожа и е закачено за нея. Не плаши момчето, при такава интервенция винаги нещата изглеждат доста по потресаващо отколкото всъщност са. Конците може да западат и след 10-тия ден. Обикновено за възстановяване си трябва поне месец при пълното обрязване.

dimi93
04-03-2012, 00:30
Не виждам как си обрязан напълно без махане на гемчето. То не играе никаква роля ако няма кожа и е закачено за нея. Не плаши момчето, при такава интервенция винаги нещата изглеждат доста по потресаващо отколкото всъщност са. Конците може да западат и след 10-тия ден. Обикновено за възстановяване си трябва поне месец при пълното обрязване.

Ами не знам пич! Аз току що си набих поредната чикия за днес (4-та)... и пишката ми е като чистак нова, (готова за подвизи) а ми е 17 ден... (с пълно обрязване съм) Прегледай по-назад в темата и виж, че пълното обрязване и премахването на гемчето са си 2 отделни неща! (т.е. пълно обрязване, не значи и премахване на гемчето (както и аз си мислех)).

BoySam
04-03-2012, 04:14
Нз, но вече взех да си поспивам пълноценно с леки болки! А това жълто зеленото по главичката е горния слой кожа (оцветил се е от риванола и смарадликата), но той пада малко, по малко .

Но не ми отговорихте на въпроса как ви падат конците сами ли, с ваша помощ, и какво изпитвате на мястото на което има конец преди да падне, сърбеж, дразнене, остри но кратки болежки. !!!

Chacho
04-03-2012, 04:28
Кой ти препоръча да слагаш риванол? От него обикновено се подува пенисът.

batkodoki
04-03-2012, 11:22
Проблема ми е такъв ... До преди 1 седмица съм нямал никакви проблеми с пишока ми и с нищо свързани с него ,но преди 2 седмици забелязах, че имам някакви пъпчици по главата на пениса .. Леко ме сърбяха ,но след 5-6 дни отминаха, но от тогава имам затруднения при оголването на пениса. Отвора се е смалил и трудно си вадя главичката. Та въпроса ми е ще отмине ли това или .. ?

ВЪЗРАСТ ?!

batkodoki
04-03-2012, 11:31
САМ решаваш!
просто прочети ЦЯЛАТА нишка на Темата и САМ реши!

batkodoki
04-03-2012, 11:59
Без незбавно и АДЕКВАТНО лечение - след време ще ровиш в нишката на тази Тема с илюзията за избор на "добрият хирург".

batkodoki
04-03-2012, 13:13
Здравейте,
моят проблем е следния ..когато пишока е в нормално състояние мога да опъна кожичката докрая..но когато е в ерекция мога само до половината да забеля .
Въпросът ми е дали има нужда от операция или не?(на 15 съм)

Строго индивидуално е, но ако че леееко си преминал средностатистически-значимата възраст първо пробвай с ИНТЕНЗИВНА но много внимателно-ЩАДЯЩА игра с пишока ЗАДЪЛЖИТЕЛНО добре обмазан с подходяща смазка (!!!) бебешко олио-гел например. Ако до два-три месеца няма положителен ефект - пак се обади, според конкретният случай И С РОДИТЕЛСКО СЪГЛАСИЕ могат да се пробват по-специфични мазила. ПОследното решение е хирургичното.
Но докато пробваш поне първото - имаш време да положиш малко усилие и да попрочетеш поне 100% от тази Тема. За твое добро е, понеже същестува вероятност да се получи поправка и без хирургична интервенция.
Алтернативата: ще се реже.

batkodoki
04-03-2012, 13:22
Здравей, аз бях със същите оплаквания на твоите години, при по-редовно мастурбиране и секс кожата се отпускаше и успявах да я забеля до основата на главичката, но при мен проблема беше, че имах късо гемче, не мислех да посетя доктор, но последната година получих фимоза и нямаше как, обрязаха ме. Ако гемчето ти е наред опитай с по-редовно мастурбиране опитвай да забелваш кожата, може да се отпусне, ако не стане - Уролог. Успех !

А, ето за това говоря - ето ти споделен опит от първа ръка, при това медицински верен. Моята корекция е само, че ти е необходима добра и качествена смазка при "играта", точно за да не "създадеш сам" "фимоза/парафимоза" късайки цилиарните влакна при играта. А дали гемчето е късо или не е е И генетична предиспозиция, колкото И резултантна на средата/вектора/употребата/практиката/тренинга/......

batkodoki
04-03-2012, 14:14
Здравейте аз съм на 17 години и моя проблем беше, че не можех да заголя главичката напълно докато мастурбирам и имах съмнения за късо гемче, но доктора каза че имам и фимоза лека степен (степените са 4, аз бях 1 или 2) та поради това не се налагаше да се премахне цялата кожа, а до половината.

Сега оперирах се вече е 5 ден, мажа се с риванол, по три бинта сменям на ден стерилни, но искам да питам вие марлята-бинта-превръзката ли напоявате или просто си поливате пениса?

Друго вечер като ми се възбуди ме боли и се будя през 30мин, 1час 2 часа! Само снощи се събудих два пъти, което е добре, но да попитам вие как се справихте с проблема?

Трето малко е взела да ми се люпи кожата на главичката, но малко това проблем ли е?

Четвърто Имам зачервяване от лявата страна на пениса на здравата кожичка точно под един от шевовете, това нормално ли е?

Пето как се правят баните от смарадлика поливаш ли глаичката ли топиш ??

И последно сърбежа нормален ли е или не??

здравей :)

по 1/ стига вече "стерилни" превръзки. нека имунитета се адаптира към океана от микробиологична среда в който живеем. топи пишока в отвара от смрадлика. целият. заедно с марлите/превръзките по него. сами ще паднат.

по 2/ за нощните спонтанни ерекции си има целеви средства подтискащи ги. но в 80% е нецелесъобразно тяхното ползване. споко, ще ги преживееш, полезни са ти. преди да е оконателно задравяла кожната покривка по линията на СРЕЗА тези ерекции нагаждат, калиброват, напасват новата униформа на пишока според индивидуалната му големина, форма и кривина, така щото после в ерекция "той" да се усеща в негов по мярка костюм.
полезно е за Теб, иначе лесно могат да бъдат поддтиснати.

по 3/ главичката ТРЯБВА да се обели/люпи (ако беше чел цялата Тема внимателно щеше да си наясно!) - случва се при 70% Момчета чието оперативно поле (пишок) е обработвано с xxxxx -производни антисептици. с последващо предписани средства от този клас се постига ефект на драматично оточно хало около сензибилизираните тъкани. на базата на този негативен ефект съм изградил своя методика на лечение на т.н. "свръхчувствителност на главичката" /гланса като се избягват деструктивните промени в него, но това е отделна тема.

по 4/ не мога да кажа категорично, понеже не сум аз оператора - но в общият случай, да.

по 5/ - поразгледай тази Тема!!!
ЦЕЛИЯТ ПИШОК СЪС ВСИЧКО ПО НЕГО СЕ ТОПИ И КИСНЕ В ПОДХОДЯЩО СЪДЧЕ С ОТВАРА ОТ СМРАДЛИКА! а тя се приготвя по рецептата "за лигавици"!

Толкова.
Пиши! ТУК винаги ще има някой готов да те посъветва.
дали си струва или не да приемеш на сериозно съветите на даден никк - решаваш само ТИ!

Поздрав! :)

batkodoki
04-03-2012, 14:58
Но защо не четете цялата Тема, там всичо вече е описано!

А да акаш вече може ли?
А да пикаеш може ли?

А да си избършеш и измиеш дупето може ли?

Е, поне шест дни ТЕЗИ неща ги правиш - без да питаш дали може или не! Няма как, нали?
Но пък къпането, миенето на зъбките, миенето на пишока - са неща без които можем и да минем. Трудно ми е да си представя Момче не къпано седмица.....за Момиче дори не ми се мисли....

Ако би чел би и узнал, че общата идея на това "не мокри!" идва от страхът от инвазия от микроорганизми враждебни на Системата. Но колкото и среза, шева, превръзки да имаш - няма как да не пикаеш, а това е 99% вода, която мокри.
Урината по правило е СТЕРИЛНА, но водата в нея мокри превръзките - а влажното, топлото и тъмното в комбо са идеалният терен за развитие на вражеските микроорганизми. Следователно трябва да направим терена сух, студен и светъл за да елиминираме тази древна заплаха. Как става това ли, ами просто е: къпеш се с ластиче и полиетиленова торбичка в/у пишока (ефекта е чисто психологичен, пишока все таки се микри), после със сушуар или духалка ВЕДНАГА след къпането подсушаваш пишока, зоната м/у краката и дупето до сухо.

И това е.

А дали ще ходиш на училище или не - сам решаваш!
Това не е медицински проблем. Ако там ти е гадно, тъпо и скучно...

batkodoki
04-03-2012, 15:20
Отново съм аз искам да разбера КАК почват да падат конците! В смисъл такъв там където имаш шев преди да падне конеца сърби ли, зачервява ли се, разранява ли се? За тази цел съм сложил линк с картинки на моя пенис КОЙТО НЕ СИ ПРАВИЛ ОПЕРАЦИЯ ДА НЕ ГЛЕДА!!!!

Само преди това да кажа, че диагнозата ми е фимоза, но лека форма, премахнато ми е късото гемче, и не изцяло кожата на главичката - точно нея виждате под главичката това е кожичката, която докторът ми остави за да не съм напълно обрязан! Също се вижда как ми се бели главичката(нищо особено). На едната снимка съм снимал главичката отгоре за да видите как ми се оформя мястото където резнаха гемчето! Също имам и още отток, нз защо днес стават 7дни и още не е спаднал!

Ето и снимките: http://imgur.com/a/FzyFM

:) Споко!
НЕ чети какво пишат "разбирачите" дечурлига в Темата и не им кредитирай доверие по компетентност :)

7 дни по отношение на оточното хало, което те тревожи е нищо, моето момче!

я ми пиши на ЛС!
но копирай този пост за да не те игнорирам като безеитересен въпрос.

batkodoki
04-03-2012, 15:53
Мале пич... не искам да те плаша ама... доста страшно изглеждат тези снимки! Не знам... при мене картинката изглеждаше коренно различно! (може би при всеки е строго индивидуално...не знам)... Може би защото съм с пълно обрязване, без премахване на гемче... не знам! При мене конците паднаха на 7 - 8ия ден! Днес ми е 17 ден и пишката ми е като нова. Има само 3 кончета, които едвам се крепят! Иначе първите няколко дена имаше кръв по боксерките, но само това! На теб ти е 7 ден и носиш превръзка!? Странно, на мен от 3тия ден ми я махнаха и всичко се възстановява повече от добре ( да не чува дявола)! И да конците ме сърбяха лекичко преди да паднат. Правех бани с Калиев Перманганат и със Смрадлика! Не знам, тези оттоци твоите изглеждат доста ... трагично :S:S:S Иди на преглед!!! При мен нямаше такива истории (и слава богу, иначе със сигурност съм щял да припаткам както се познавам)

искам да Те помоля за дребна услуга, която вярвам човек с твоята дълбока душевност не би ми отказал: моля Те да се опиташ да задъжиш чисто емоционалните си оценки за себе си и кръга от прятели, които без друго имаш, а не да ги експонираш като човек имащ монопол върху Истината. Вярно е, че всеки случай е строго индивидуален, когато се касае са Фимоза и свъразни състояния, и затова екстаполацията на хипотетично протекли при Теб събития и състояния по никакъв начин не е нормоопределящ за целият мъжкополов клон на вида Homo sapiens sapiens!
Оставяйки настрана простичкият факт, че с описаните състояния с претенция за компетентност върху тях не сме имали възможност да се запознаем в рамките на тази Тема, понеже никога не са били споделени за публично обсъждане и ползване под формата на обективни ситуиращи свидетелства от апробиран тип "преди-по-след"- Ти благодаря за очакваната добра воля и съдействие!
Още веднъж благодаря за разбирането!

dimi93
04-03-2012, 21:11
искам да Те помоля за дребна услуга, която вярвам човек с твоята дълбока душевност не би ми отказал: моля Те да се опиташ да задъжиш чисто емоционалните си оценки за себе си и кръга от прятели, които без друго имаш, а не да ги експонираш като човек имащ монопол върху Истината. Вярно е, че всеки случай е строго индивидуален, когато се касае са Фимоза и свъразни състояния, и затова екстаполацията на хипотетично протекли при Теб събития и състояния по никакъв начин не е нормоопределящ за целият мъжкополов клон на вида Homo sapiens sapiens!
Оставяйки настрана простичкият факт, че с описаните състояния с претенция за компетентност върху тях не сме имали възможност да се запознаем в рамките на тази Тема, понеже никога не са били споделени за публично обсъждане и ползване под формата на обективни ситуиращи свидетелства от апробиран тип "преди-по-след"- Ти благодаря за очакваната добра воля и съдействие!
Още веднъж благодаря за разбирането!

А? Не виждам какво толкова съм направил! Не съм казал кое е правилно и кое не е! Просто описах при мен как стоят работите, това е! Казах, че при всеки си е строго индивидуално! Пича поиска съвет, аз му отговорих БЕЗ да му се правя на много комптентен и вещт в тази област! Просто описах моето състояние, това е! Той сам може да си прави изводите! Нищо не съм го карал на сила!
Извинявай ти не правиш нищо друго, освен да обясняваш колко си велик и да ни впечатляваш с това колко добре владееш българския език и терминологията! Ние не сме доктори, като теб! Повечето сме ученици! Така че пробвай да показваш величието си пред твоите колеги и хората от твоите категории!

dimi93
04-03-2012, 21:23
Нз, но вече взех да си поспивам пълноценно с леки болки! А това жълто зеленото по главичката е горния слой кожа (оцветил се е от риванола и смарадликата), но той пада малко, по малко .

Но не ми отговорихте на въпроса как ви падат конците сами ли, с ваша помощ, и какво изпитвате на мястото на което има конец преди да падне, сърбеж, дразнене, остри но кратки болежки. !!!

Конците си падат абсолютно сами! Кисненето в смрадлика им помага... ако вече считаш, че "им е време" да падат, кисни по-дълго в смрадлика и това е! Аз лично не съм ги дърпал или насилвал, сами си паднаха! Иначе лекичко сарбеше деня преди да започнат да падат. Остри, но кратки болежки НЕ (поне при мен)!Като паднат конците на мястото кадето са били остават "дупчици", които с времето се надявам да изчезнат! Лякаря ми, ми обясни че е нормално да започнат да падат след 20-тия ден! (при мен започнаха много по-рано) ... Спокойно! Ще паднат! В никакъв случай не ги дърпай или насилвай! Прави си кисненията в Смрадлика (дори аз бих ти препоръчал и калиев перманганат, в началото не исках да го използвам тъй, като е "химия", но накрая си купих, направих си разтвор, киснах 5 минутки и на другия ден половината кинци бяха паднали... не знам може да е чисто съвпадение!)
(между другото не отговори от къде си си купил дънките :D )

BoySam
04-04-2012, 04:02
От едно специализирано магазинче в Пловдив! Скъпи са им дънките но са качесвени и дори ти ги скъсяват безплатно ако са ти по дълги! Но вече не помя магазина трябва да питам майка ми.

avalan
04-05-2012, 07:57
Искам да попитам следното: Фимозата влияе ли на растежа на пениса? И до коя година растежът му приключва? Благодаря предварително! :)

Ukhtar
04-06-2012, 12:36
вероятно офтопик.

Сериозно ли съществуват хора, които се режат от чисто естетически съображения, а после се сещат да проверят за негативните последствия.

draid
04-06-2012, 14:54
вероятно офтопик.

Сериозно ли съществуват хора, които се режат от чисто естетически съображения, а после се сещат да проверят за негативните последствия.

В някой страни е прието да се обрязват. Иначе ако не се налага, чисто медицински, то е породено от религиозните виждания и тн

monsterkicks
04-06-2012, 18:24
Добър вечер и от мен!
Идвам тук с моят проблем!
Така...стига толкова с римите..На 15 години съм , момче , мастурбирам си от време на време-кога повече , кога по-малко.
Нямах никакви проблеми до преди 1-2 седмици.
Историята е , че докато си мастурбирах най-нормално усетих , че не мога да си смъкна кожата докрай. Реших , че не е нещо кой знай к'во и си го оголих на сила.Кеф ми беше,свърших си нормално , но след това видях много малко кръв по кожичката и после ме болеше..Явно бях сцепил кожичката.Казах си...Кофти! От тогава ме сърби и една седмица не съм го барал,но тази пъпка нещо не изчезва. (Тя е на мястото на гемчето[не че имам такова]) Появи се по едно време и някаква раничка на самата главичка , но тя мина за ден-два.
Чудя се какво да правя? Вече около седмица тва си ме сърби и не мога да си оголя достойнството!
На доктор...много-много не ми се ходи и не бързам да го споделя това с родителите ми , макар че няма да е чак такъв проблем..Искам да знам дали ще мине тази пъпка , дали тя е причината дали не мога да го оголвам , дали всичко ще си е нормално както преди. Не искам да ходя на разни операции , защото май не е от най - приятните неща. :(
Мерси предварително!

draid
04-06-2012, 21:16
Ами като си го разкъсал, вероятно се е инфектирало нещо сега и за това се е получило така. Мога да ти кажа да пробваш с мехлем или да го киснеш със смрадлика. Мехлем няма да споменавам, защото всичко е строго индивидуално и трябва да го погледне лекар за да каже. Така че моята препоръка е да се консултираш с лекар и той да ти изпише въпросните мехлеми/отвари

dimi93
04-07-2012, 10:03
вероятно офтопик.

Сериозно ли съществуват хора, които се режат от чисто естетически съображения, а после се сещат да проверят за негативните последствия.

Мда... и такива индивиди се намираме... :) Какво да се прави, понякога стремежа към "съвършенство" изисква своите жертви! (като например, метана с който с който се тъпча от месец)

dimi93
04-07-2012, 10:04
Искам да попитам следното: Фимозата влияе ли на растежа на пениса? И до коя година растежът му приключва? Благодаря предварително! :)

хахаха... поредният виц! Невъзможно е, по никакъв начин НЕ ВЛИЯЕ На разтежа на пениса!!! Абе вие не учите ли биология в училище?!

Ukhtar
04-08-2012, 18:56
боже, колко мъка има по тоя свят, боже.

dimi93
04-09-2012, 00:32
Преди няколко дена бях на солариум и изгорях много гадно, но най-много си изпати главичката! Много ме боли, цялата е червена и кожичката около нея също! Отвратително е! Почти не се търпи... моля ви дайте някакви идеи :( Много ме боли и отново стана доста чувствителна! Май пак ще се бели :(:(:( Моля ви, кажете с какво мога да се намажа за да успокоя кожата!? Пробвах с Дефламол, но не помага! Опитах и с крем за след изгаряне, но и той не помага! Имам чувството че пулсира направо :( Честно така не ме е боляло до ссега, дори след операцията... пфф направо не знам! Освен това остана само едно конче, от долната страна под гемчето, което много ме дразни и не пада.... :( 23-ти ден ми е днес :( ....

draid
04-09-2012, 16:24
А ти с кой акъл отиде да си печеш пишлето в солариума ? Там кожата е много нежна, защото слънце не я огрява. Има един мехлем Пантенол за изгаряния, но не знам дали може да се прилага по главичката.

dimi93
04-09-2012, 21:14
И друг път съм изгарял, но никога не съм имал проблеми с пишката! Ще опитам с крема.

Gecata123
04-09-2012, 22:37
Добър вечер!

Знаех, че имам фимоза от доста дълго време, но не се осмелих да кажа на родителите си. Както и да е, този ден дойде и отидох на уролог. Извърши ми операция и вече мина една седмица. В продължение на 4-5 дена правих бани със смрадлика и след това слагах марли с йодасепт (по 2 пъти на ден-сутрин и вечер). Притеснява ме, че отокът все още не е спаднал, а все пак е изминала цяла седмица. Също така днес забелязах, че имам кръв. Чудно защо, но досега нямах (мисля си да не би кръвта да се е сливала с йодасепта и затова да не съм забелязал). Та това са двата въпроса, на които ще се радвам да получа отговор :
Нормално ли е все още да е подуто, една седмица след операцията и това има ли някаква връзка с конците?
Защо досега нямах кръв, а сега започнах да кървя. Или и това има връзка с конците?

ПП. На 16 съм.

dimi93
04-09-2012, 23:29
Здравей! Не съм лекар, да подчертая и никой не те кара да изпълняваш и да слушаш съветите ми! (подчертавам СПЕЦИАЛНО ЗА batkodoki) ... аз съм човек който е минал през това (и все още минава) ! Така, че ще ти споделя това което мисля аз!
При мен оттока спадна към средата на 2рата седмица! Кръв имаше, почти непрекъснато по белъото ми! Тя идваше от нощните ерекции, когато конците се опъваха! Кръвта (поне според мен) няма от каде от друго място да дойде, освен от конците (тъй като самото рязане е безкръвно, т.е. не остава рана)
Извод: според мен и двете неща, които те плашат са си напълно нормални и с времето ще се оправят! (поне при мен беше така), но ако толкова много се шашкаш отиди на контролен преглед при уролога, извършил интервенцията....

Gecata123
04-12-2012, 22:27
Започнах да слагам риванол и отокът започна да спада, но все още има малко. Искам да попитам някои неща:
-Мога ли да се мия без проблем и мястото да има досег до САПУН?
-Нормално ли е главичката да е набръчкана?
-Ти кога започна да мастурбираш и колко време е препоръчително?
-Не виждам никакви конци. Как ще разбера, че ще опадат?

batkodoki
04-13-2012, 22:39
А? Не виждам какво толкова съм направил! Не съм казал кое е правилно и кое не е! Просто описах при мен как стоят работите, това е! Казах, че при всеки си е строго индивидуално! Пича поиска съвет, аз му отговорих БЕЗ да му се правя на много комптентен и вещт в тази област! Просто описах моето състояние, това е! Той сам може да си прави изводите! Нищо не съм го карал на сила!
Извинявай ти не правиш нищо друго, освен да обясняваш колко си велик и да ни впечатляваш с това колко добре владееш българския език и терминологията! Ние не сме доктори, като теб! Повечето сме ученици! Така че пробвай да показваш величието си пред твоите колеги и хората от твоите категории!

Милото ми ТО! :)

Ако с нещо сум те засегнал или обидил лично - било е неволно, ИЗВИНЯВАЙ и ПРОСТИ !!!

Важен Си!

Важен Си за Темата!
Харесвам хлапашката ти импулсивност и непринуидена емоционалност, но нали се сам осъзнаваш, че след пост примерно такъв "Мале пич... не искам да те плаша ама... доста страшно изглеждат тези снимки! " - ЧОВЕКЪТ отсреща, колкото и да е корав - ще се срине!- ако, че в снимките страшно нищо няма към момента....!!!

Кефиш с енергията си. И вироглавото си упорство.

По отношение на гневният ти последен абзац - с нищо в него няма как да бъда съгласен: никому нищо НЕ обяснявам с цел манипулация! А по отношение това да се "пробвам пред колеги" = .....бях почнал да пиша стойности на Индекси безпредметни за Теб и Темата...За мен си остава База индикса на цитируемост...

P.S. трябва да съм го отразил, ако ли не повтарям: приемам гей-хората за НОРМА, но нямам правно основание да им делегирам извъредни права.

batkodoki
04-13-2012, 22:44
Искам да попитам следното: Фимозата влияе ли на растежа на пениса? И до коя година растежът му приключва? Благодаря предварително! :)

Фимозата влияе негативно, това е ясно!

за БГ - на 15 пенисът има завършен вид като структура, уклони, ...

daniel72
04-14-2012, 16:49
Оперирах се от фимоза септември месец и все още имам проблем с дискомфорта.Главичката си ме боли при допир и няма оправия.Моля ако някой има решение на този проблем готов съм да го изслушам.
Благодаря!

notlike
04-15-2012, 23:29
Абе, казаха ми диагнозата, ще ме оперират след 2-3 месеца, когато имам по-дълга почивка. Искам само да ви попитам за нещо - търся добър специалист от Варна. Някой да ми каже случайно дали д-р Абушев е достатъчно добър? Благодаря предварително!

dimi93
04-16-2012, 00:44
Хех... Доктор Абушев е ебахти пича! Оперира ме точно преди месец! Много пекан ми се стори! Много съм доволен! Няма да сгрешиш, ако се оперираш при него! Всичко беше точно, по време и след операцията! Сега съм си почти като нов!

dimi93
04-16-2012, 14:32
Някой знае ли кога по дяволите ще се заличат дупчиците от конците :@:@:@ МНОГО ГРОЗНО СЕДИИ :@:@:@

batkodoki
04-17-2012, 20:27
Оперирах се от фимоза септември месец и все още имам проблем с дискомфорта.Главичката си ме боли при допир и няма оправия.Моля ако някой има решение на този проблем готов съм да го изслушам.
Благодаря!

септември 2011 до април 2012 - баналната, то не е истинска болка, а свръхчувствителност би следвало да се е погасила в общият случай. при теб това не е станало въпроса е защо?!
решаването на този върос е следствие от мн др въпроси:
- възраст/ръст/кг
- психоактивни вещества
- системни заболявания
- какво точно ти е правено на пениса и защо? каква е била причината като клиника
- какво лечение е било следвано

- каква е симптоматиката към днешна дата

batkodoki
04-17-2012, 20:31
Някой знае ли кога по дяволите ще се заличат дупчиците от конците :@:@:@ МНОГО ГРОЗНО СЕДИИ :@:@:@

а с какво лекуваш и помагаш на пишока за това? - поне елементарен дефламол или пантогел пробвал ли си

dimi93
04-17-2012, 20:44
Ами всъщност никакво! От както опадаха конците (на 2рата седмица) и започнах да масторбирам, ме домързя да правя бани със смрадлика. Иначе си купих дефламол, но го използвах около 2 - 3 пъти, още първата седмица. Вече измина точно месец, че и 1 ден от операцията...
(извинявам се предварително, но искам да ви попитам нещо извън темата: май направих една голяма бела във фитнеса, и май май, скоро отново ще лягам под ножа... този път от "полулунна херния"... този път се страхувам малко повече, защото нямам цяла тема пълна с хора, оперирали се от херния... имате ли си на представа, дали е по-болезнена и сложна процедура от обрязването!!?!? и дали пак ще се възстановя толкова лесно или... )

batkodoki
04-17-2012, 20:52
йодасепта СЛЕД смрадликата (ако няма специална цел за това!) е безпредметен.
Отока след йодасепта ще спадне бавно с времето.
Прокървяването е нормално и в вследствие на спонтаннта неволева и несъзнателна промяна в обема на пишока. Когато не се ползват целево средства подтискщи ерекцията (а те се избягват заради написаното по-долу) спонтанните наедрявания и ерекции служат за окончателната калибровка на пишока "по мярката" на новата му дреха т.е. кожна покривка.

Ashenvale
04-17-2012, 22:24
6 точки :D

improvedjams
04-18-2012, 10:46
Образян съм напълно (18.11.11г.), и дотук всичко беше точно. Сега, обаче, докато мастурбирах (използвайки лубрикант) започнах да усещам дискомфорт. Спрях, измих се и забелязах, че на кожичката над главичката (имам в предвид тази, която беше "закрита" преди операцията, тоест тази розовата, не знам как по-добре да го обясня) бяха се появили 6-7 тънки точици с леко откриваща се кръв, не са текли въобще, даже като взех кърпичка нищо не попи, но си личи, че ги има, сякаш леко съм разкъсал там кожата малко, знам ли. Не ме болят, освен ако не ги пипна, и то не е болка ами неприятно усещане тип когато си се порязал примерно на ръката и го докоснеш. Факт е, че нерядко НЕ използвах лубрикант и може да съм си протъркал кожата или нещо подобно. Утре ще ходя при лекаря да ми каже, но все пак искам да попитам това сериозно ли е, защото все си мисля, че с някакво мазило, малко почивка и повече внимание в бъдеще ще съм добре, но не мога да бъда сигурен, тъй като ми се случва за първи път, а и не съм достатъчно компетентен.

Възраст - 19,5г.

Lubo1987
04-19-2012, 12:49
Здравейте! Оперирах се на 03.02. и с всички усложнения, през които преминах, изглеждаше сякаш всичко е заздравяло. Реших, че е крайно време да го пробвам, но се появява болка точно на кожичката зад ръба на главичката. В темата пишете, че е нормално там да стои прегънато и да заздравява по-бавно... Но лошото е, че всеки път, когато се опитам да го използвам там сякаш се прокъсва и се зачервява. С времето изчезва, изглежда си наред и после пак. На какво може да се дължи това? Някой имал ли е същите проблеми и ако да, как ги е премахнал?
п.с. На 24г. съм с пълно обрязване и премахване на гемчето.

afafaf
04-20-2012, 18:01
Здравейте! Преди 11 дена ми правиха операция за премахване на къс гем, като в същото време ми цепнаха съвсем леко горната част на кожичката, за да ми стане малко по-голям отвора. Единият ми проблем е, че в горния край, където свършваше гема ми седи някаква бяла точка, която прилича на пъпка с бял връх и е твърда на пипане. Другият проблем е, че главичката ми е някак си много суха и чувствителна. Като искам да заголя кожичката тя сякаш се слепва с главичката и самото заголване става доста по трудно от нормалното, а след като го заголя виждам бели люспици по главичката, които миришат ужасно и самата главичка е лепкава на допир и много чувствителна и ме боли. Този проблем го имам само в нормално състояние. Ако съм в банята и съм си намокрил пениса, главичката ми се слепва леко единствено при първото дръпване след което няма проблем и не ме боли при допир, обаче 10 мин след излизане от бянята имам същия проблем ( изсъхване и слепване на главичката и кожичката придружено с чувтстителноста, дискомфорта и болката, и ужасната миризма. Доста съм хигиеничен на тази тема.
Днес ходих при уролога, който ме оперира на преглед. След много бърз поглед каза,че сичко изглежда добре и да съм си земел Йодасепт да си го мажа по 1-2 пъти на ден. Опитах се да му кажа за 2-ят ми проблем, но той еджа ли не ме прекъсна и не ме остави да се доизкажа, като с някакви физиономии искаше да каже, че това не било проблем и т.н.
Затова се обръщам към вас за помощ. Моля ако някой е имал подобен проблем или някои по-компетентен да помага.
Благодаря предварително! :)
П.С на 19 години съм.

Swenbecker
04-21-2012, 18:44
Здравейте,100% някой е писал преди мен за тва,но къде да се ровя из 186те страници.Имам проблем с заголването на главичката.Момче на 15 съм.Мога само до средата,доста ми е трудно да се изкажа.Искам да ми кажете дали това е Фимоза или нещо друго,понеже не съм много сигурен.Ще очаквам отговор тук или на Лично съобщение.
Поздрави!

besso
04-21-2012, 19:55
Прочети внимателно първия пост в темата. Там е отговорено изчерпателно на въпроса ти :)

Lubo1987
04-21-2012, 20:37
besso, а на мен можеш ли да кажеш нещо по въпроса?!

besso
04-21-2012, 21:50
не съм сигурен точно за какво говориш, да не би да се протриваш там? Ползваш ли лубриканти?

albertog
04-21-2012, 22:26
Извинявайте че задавам глупави въпроси , но нямам време да чета всичките ви мнения. Не мога да оголя пишката си когато е в ерекция , очевидно имам фимоза. Ходих на уролог и ми каза че имам фимоза обаче операцията не е спешна и за това мога да почакам докато завърша училище за да не губя от материала. На 18 години съм , висок съм 1.86 , тежа 77 килограма. Ясно ми е за операцията и че няма нищо страшно , зная че бързо е бързо въстановяването. Ако евентуално реша да се оперирам мисля да не казвам на нашите защото ще почнат да ми задават хиляди въпроси и ще се грижат за мен като инвалид и т.н ... Имам няколко въпроса и ще помоля да ми отговорят само хората които са оперирани от фимоза ... Искам да знам дали обрязването ви дразни , мисълта ми е че като главичката постоянно ви е оголена не ви ли дразни ? При удар с топка или нещо подобно няма ли да боли повече ? .. Не искам да си представям пишката ми постоянно оголена ;x , Също така през първите седмици какви промивки по точно правите и т.н ? моля ви обяснете ми подробно .. за да съм сигурен дали да се оперирам , жизнено важно е за мен.


Ако реша да правя секс с фимоза , има ли вероятност от заглавяне на кожичката зад главичката и спешна операция , т.н парафимоза ... някои от вас правил ли е секс с фимоза ?

На мен едно момиче ми прави свирка с презерватив и нищо не усетих явно не ми е бил оголен до краи , честно казано беше тъмно и стана набързо и така и неможах да разбера дали ми е оголен бил пенисът или не ,колко и смешно да звучи , понеже беше студено и пенисът ми от начало не беше в ерекция и тя ми сложи презерватива и така ... бях супер притеснен точно заради този кофти проблем ..

batkodoki
04-21-2012, 22:32
Образян съм напълно (18.11.11г.), и дотук всичко беше точно. Сега, обаче, докато мастурбирах (използвайки лубрикант) започнах да усещам дискомфорт. Спрях, измих се и забелязах, че на кожичката над главичката (имам в предвид тази, която беше "закрита" преди операцията, тоест тази розовата, не знам как по-добре да го обясня) бяха се появили 6-7 тънки точици с леко откриваща се кръв, не са текли въобще, даже като взех кърпичка нищо не попи, но си личи, че ги има, сякаш леко съм разкъсал там кожата малко, знам ли. Не ме болят, освен ако не ги пипна, и то не е болка ами неприятно усещане тип когато си се порязал примерно на ръката и го докоснеш. Факт е, че нерядко НЕ използвах лубрикант и може да съм си протъркал кожата или нещо подобно. Утре ще ходя при лекаря да ми каже, но все пак искам да попитам това сериозно ли е, защото все си мисля, че с някакво мазило, малко почивка и повече внимание в бъдеще ще съм добре, но не мога да бъда сигурен, тъй като ми се случва за първи път, а и не съм достатъчно компетентен.

Възраст - 19,5г.

НЕ, НЕ е "механична повреда", НЕ използването на лубрикант съдейства за проявлението без да бъде генеративна причина.
Вероятно вече Ви е предписано мазило купиращо симптоматиката.

batkodoki
04-21-2012, 23:16
Извинявайте че задавам глупави въпроси , но нямам време да чета всичките ви мнения. Не мога да оголя пишката си когато е в ерекция , очевидно имам фимоза. Ходих на уролог и ми каза че имам фимоза обаче операцията не е спешна и за това мога да почакам докато завърша училище за да не губя от материала. На 18 години съм , висок съм 1.86 , тежа 77 килограма. Ясно ми е за операцията и че няма нищо страшно , зная че бързо е бързо въстановяването. Ако евентуално реша да се оперирам мисля да не казвам на нашите защото ще почнат да ми задават хиляди въпроси и ще се грижат за мен като инвалид и т.н ... Имам няколко въпроса и ще помоля да ми отговорят само хората които са оперирани от фимоза ... Искам да знам дали обрязването ви дразни , мисълта ми е че като главичката постоянно ви е оголена не ви ли дразни ? При удар с топка или нещо подобно няма ли да боли повече ? .. Не искам да си представям пишката ми постоянно оголена ;x , Също така през първите седмици какви промивки по точно правите и т.н ? моля ви обяснете ми подробно .. за да съм сигурен дали да се оперирам , жизнено важно е за мен.


Ако реша да правя секс с фимоза , има ли вероятност от заглавяне на кожичката зад главичката и спешна операция , т.н парафимоза ... някои от вас правил ли е секс с фимоза ?

На мен едно момиче ми прави свирка с презерватив и нищо не усетих явно не ми е бил оголен до краи , честно казано беше тъмно и стана набързо и така и неможах да разбера дали ми е оголен бил пенисът или не ,колко и смешно да звучи , понеже беше студено и пенисът ми от начало не беше в ерекция и тя ми сложи презерватива и така ... бях супер притеснен точно заради този кофти проблем ..


Гупчо!
Поредният!
"но нямам време да чета всичките ви мнения"....... на 18 самодоволен глупак е трудна РАБОТА да бъдеш!.....

Я ми пиши с конкретика на ЛС!

Dove12
04-22-2012, 04:10
Здравейте. Момче на 20 години съм. Юни месец миналата година бях опериран от късо гемче. Бих казал, че не виждам никаква промяна... лекарят беше категоричен,че е само това. Проблемът ми е следния в спокойно състояние забелвам кожичката колкото си искам без болки, без пране без проблеми, но когато пенисът е в ерекция забелването става малко по трудно без болка. Кожичката се събира зад главичката и започвам да усещам опъване там където трябва да е гемчето което всъщност го няма :D Забравих да кажа, че кожичката мога да си я връщам обратно...
Благодаря ви предварително.

П.С. Когато ми правеха операцията за премахване на гемчето настоявах да е частично обрязване, но лекарят настояваше, че нямало смисъл... е сега съжелявам :( Дано не се налага пак да се ходи по лекари...

П.С. 2. Нормално ли е след операцията да имах болки само 1-вия ден ?

dimi93
04-23-2012, 01:51
Според мен, трябва да се оперираш пак и този път избери пълно обрязване! Повярвай ми, това е най-добрия вариант - напълни и кардинално решава всички проблеми с пениса, веднъж за винаги (е, зависи как и с кого правиш секс).

afafaf
04-24-2012, 10:48
Здравейте. Момче на 20 години съм. Юни месец миналата година бях опериран от късо гемче. Бих казал, че не виждам никаква промяна... лекарят беше категоричен,че е само това. Проблемът ми е следния в спокойно състояние забелвам кожичката колкото си искам без болки, без пране без проблеми, но когато пенисът е в ерекция забелването става малко по трудно без болка. Кожичката се събира зад главичката и започвам да усещам опъване там където трябва да е гемчето което всъщност го няма :D Забравих да кажа, че кожичката мога да си я връщам обратно...
Благодаря ви предварително.

П.С. Когато ми правеха операцията за премахване на гемчето настоявах да е частично обрязване, но лекарят настояваше, че нямало смисъл... е сега съжелявам :( Дано не се налага пак да се ходи по лекари...

П.С. 2. Нормално ли е след операцията да имах болки само 1-вия ден ?

Значи аз имам същия проблем като теб. Днес ходих до доктора да му покажа за какво иде реч и той категорично ме отряза, като каза че ми няма нищо и само си измислям проблеми.
В нормално състояние кожичката може да я мърдам колкото си искам но като я пусна се връща до коронката на главичката и се събира там, а в ерекция с леко напъване я дърпам точно до коронката на главичката и неможе повече и се образува нещо като пръстен, които ми стяга на самата главичка. Мога да покажа и снимки, ако трябва, да е по-нагледно.
Проблема е, че ако трябва да се прави някаква друга манипулация няма при кой друг доктор да отида и незнам какво да правя ..

Dove12
04-24-2012, 12:05
Значи аз имам същия проблем като теб. Днес ходих до доктора да му покажа за какво иде реч и той категорично ме отряза, като каза че ми няма нищо и само си измислям проблеми.
В нормално състояние кожичката може да я мърдам колкото си искам но като я пусна се връща до коронката на главичката и се събира там, а в ерекция с леко напъване я дърпам точно до коронката на главичката и неможе повече и се образува нещо като пръстен, които ми стяга на самата главичка. Мога да покажа и снимки, ако трябва, да е по-нагледно.
Проблема е, че ако трябва да се прави някаква друга манипулация няма при кой друг доктор да отида и незнам какво да правя ..


Незнам защо, но продължавам да мисля, че това е от гемчето... мисля си, че доктора който ми прави операцията може би не го е отрязал хубаво не знам :D Аз когато го забеля имам леко изкривяване на пениса. Съвсем леко клюмва на долу и леко на ляво... Дано batkodoki ни помогне. :))

afafaf
04-25-2012, 12:02
Кажете ми 1 добър доктор в Плевен, че утре имам път на там и да мина да си направя 1 преглед.

besso
04-25-2012, 18:16
Д-р Коцев в урологичната клиника на барата.

batkodoki
04-26-2012, 23:54
смрадлика като най-безобидно начало за старт, а после ако има проблем - пак ще го обсъдим, ако че май и сега е ясно. и ако "лекаря" не ти е вече предписал дори и превантивно "нещо за мазане". :)

batkodoki
04-27-2012, 00:16
хипотетично може да се дължи на няколко "прости иначе неща"
- пишока не е бил "оразмеряван" ВЪВ ерекция, (никога не е било отбелязвано с хирургичен маркер В ЕРЕКЦИЯ и пълно съзнание - границата на среза...), впоследствие ощетената "страна" от пениса (който е бил изчислен като ИДЕАЛЕН ЦИЛИНДЪР БЕЗ КРИВИНИ) с всяка своя нормална "кривина" - предявява нормалните претенции на несъгласуваност, глупост и простотия.
Казвам, че чисто теоритично - на практика, от лоши практики, винаги остава "късо рамо" т.е. страна в която без отчитане на индивидуалният уклон на пениса в ЕРЕКЦИЯ - той, пенисът често се сдобива с такава "къса стена".

Bond_James_Bond
04-28-2012, 10:28
Здравейте!Значи при мене става въпрос за фимозен пръстен, който обаче не е на края на краекожието, а малко по-навътре и ми дава много ядове. Попрочетох доста за диагнозата фимоза и в общи линии започнах да разбирам за какво става въпрос.Четох също и форума и видях, че почти всички страдат от класическа фимоза и добре, че няколко страници по-назад имаше някакъв пич с подобен проблем да се успокоя, че не съм единствения.Предстои ми да отида на уролог за да видиме какво ще правиме, ама преди това искам тука да попитам нещо, защото ми се струва много тъпо и не ми се ще да се излагам пред човека.Въпроса ми е може ли да се обреже само пръстена по някакъв начин, примерно като се забели до там и се махне само въпросния пръстен?
Между другото на 19г. съм.

besso
04-30-2012, 17:48
Админите, спите!

batkodoki
05-01-2012, 23:53
В този Форум от около 4000 писали Момчета, само до 5% са с "истинска Фимоза".
Всичко останало е с т.н. "релативна фимоза".

Не знам какво си чел и къде, но - НЕ!
НЕ Е ВЪЗМОЖНО и на 19 без обрязване едва ли ще се мине.
Просто си закъснял във времето когато е било възможно да се разчита на друг метод - на 19 пишокът е окончателно структуриран от "мъжки тип". край на развитието. каквото е - това е.
Което не пречи да пробваш - разбира се!

Tanev3
05-03-2012, 14:59
Незнам аз ли неможах да открия какъв е моя проблем или не е написан.
Той е - Непомня на колко години бях като го получих(13-14 години), а сега съм на 17. Цялата ми главичка е покрита с можичка и като се опитам да я оголя ме боли и отвора който се отвяря е 1,5 см (в формата на кръгче) и остава отвор само за ориниране. При мастурбация като я дърпам надоло и се разпъва след като свърша става червена и ме боли. И затова всеки път отказвам на приятелката ми сеск и се притеснявам за връзката ни.
Моля ви помогнете? Само с операция ли може да се оправи.

Благодаря ! : )

besso
05-03-2012, 16:31
Аз нищо не разбрах от обяснението ти. Мисля, че става дума за тясна кожичка отпред, което всъщност е фимозата. Бягай на уролог, че е срамота да отказваш на приятелката си секс :D

Tanev3
05-03-2012, 19:13
Ясно, но как да кажа на наще, че имам такъв проблем? Притеснявам се... А няма как да отида без те да разберат ?

Beroobs
05-03-2012, 20:22
"Майка ми , пишокът ми е дефектен ,а много искам да помпам *там както се казва гаджето ти* . Веднага ме води на лекар,защото полудявам."

petar_1
05-05-2012, 19:08
Искам да попитам къде мога да си направя такава операция в Плевен,моля помогнете!Предварително Благодаря!

nikito9898
05-05-2012, 20:34
Еми аз съм на13 и моля за помощ.В ерекция не мога да си обеля пишока до край.Когато не съм в ерекция мога без проблем но иначе...
Не знам дали това е заболяване или е нормално за моята възраст.Също така не мога да го свържа с нищо от написаното горие и наистина съм притеснен.Благодаря предварително!!!

MI7akaOLE
05-06-2012, 18:22
batedoki Може ли да те питам 1 нещо,но на ЛС ако може,моля те (малко съм срамежлив,дори и в нета) ако може да ми пишеш на лс и да те обясня точно какво ме притеснява. МОЛЯ ТЕ !!!!

Благодаря.

Ashenvale
05-08-2012, 13:07
Срам те е дори и като анонимен? Да не мислиш, че някой някога ще разбере кой си ?

dimi93
05-08-2012, 16:54
Изминаха почти 2 месеца от операцията... всичко е наред! Бях забравил, дори че съм се оперирал :) Давайте смело!

notlike
05-08-2012, 23:16
dimi, мерси за окуражаването, братле, ясно е, че ще ходя при Абушев, дано и аз да съм ок. В началото е малко кофти, ама после всичко се нарежда. Един съвет към тези, които се притесняват да кажат на родителите си - НЯМА НИЩО СТРАШНО, не губете време и притеснения, безполезно е. Никой няма да ви изяде. Колкото по-рано, толкова по-добре :]

Ashenvale
05-10-2012, 14:48
Аз даже не знам колко време е минало вече .. има няма 2-3 месеца. Нямам грижи, всичко си е наред. Имате ли проблем не отлагайте, нито е страшно, нито е кой знае какво. Нима предпочитате да ви е некомфортно 2-3 дена от колкото цял живот?
Опичайте си акълите, стига сте хленчили и давайте смело !

LeonidAtanasoff
05-10-2012, 16:58
Пичове имам нужда от бърз отговор утре ще се подлагам на операция та въпросът ми е: Ще мога ли до 20 - 30 дена да влизам във водата в морето :??

besso
05-10-2012, 17:35
ще можеш :)

batkodoki
05-11-2012, 20:29
няма какво да четете форума - да си губите времето -за това ще го обобщя
той призовава единствено към обрязване
така че обърнете се към сюнетчията - той е най вещия в тези въпроси

Глупости!

Обрязването е незибежно и задължително в около 5%. БЕЗ значение от възраст.

В останалите 95% - обрязването е ПОСЛЕДНАТА и радикална мярка, когато нищо друго не е сработило!!!

p.s.
а ти никаква "..гад" НЕ си!
няма защо да обиждаш непозволено по-малките и беззлобни братя на Човешкият род имплицирайки ги в просташкото си форумно име. чист "ренегаТ" си ти на същият този Човешки род! злобар, мразач - "хейтър" му викат в по-простите езици.

batkodoki
05-11-2012, 20:50
Незнам аз ли неможах да открия какъв е моя проблем или не е написан.
Той е - Непомня на колко години бях като го получих(13-14 години), а сега съм на 17. Цялата ми главичка е покрита с можичка и като се опитам да я оголя ме боли и отвора който се отвяря е 1,5 см (в формата на кръгче) и остава отвор само за ориниране. При мастурбация като я дърпам надоло и се разпъва след като свърша става червена и ме боли. И затова всеки път отказвам на приятелката ми сеск и се притеснявам за връзката ни.
Моля ви помогнете? Само с операция ли може да се оправи.

Благодаря ! : )
мисля, че повече от 4600 мнения все коментират Твоят проблем. Как не си го познал - не зная!
Но всеки път тъжно се чудя: а между тези 12-13-14 И 17-18--20 години, къде са били Родителите, Приятелите, Учителите, Медиците .... за да ви предпазят от Синдрома на мързеливите ръце, чиито плодове берем днес?!

И не е много важно, че приятелката ти ще си тръгне...това е неизбежно ...някой ден.

Истински важното е, че пишокът ти няма как да си тръгне от теб и да потърси "нов живот", както и ти от него..интегрални части сте, понеже сте Едно. А когато това единство е било пропиляно за 4-5-8-10 години сега как да го възстановим? И то за 10 дни или 10 седмици - лесното решение е "скалпел". Но дали то е вярното?!

batkodoki
05-11-2012, 21:17
batedoki Може ли да те питам 1 нещо,но на ЛС ако може,моля те (малко съм срамежлив,дори и в нета) ако може да ми пишеш на лс и да те обясня точно какво ме притеснява. МОЛЯ ТЕ !!!!

Благодаря.

отговорил!

batkodoki
05-11-2012, 21:39
"Майка ми , пишокът ми е дефектен ,а много искам да помпам *там както се казва гаджето ти* . Веднага ме води на лекар,защото полудявам."
и над кого се опитваш да се гавриш с псевдо ирония, като самият Ти си идеален обект на Фройд-последователките психоложки?!
обсцесивната фраза си отпочнал с пилотното "Майка ми..." вместо с резонното за алфа-мъжкар "Тате.." - което дефинира резонанса в твоето мислене и там по едни стандарти таблични зависимости си МНОГО по-малко мъж, от хлапето искащо помощ.
от теб Алфа-мъжкар не става.
най-много да виеш солидарно в хора с подвита опашка пред АлфиТЕ мъжка§женска..

p.s
гадно ми!
но ако съм те засегнал истински и си ме разбрал - ще ми е още по-гадно, защото тези грехове са за Бащите, а не за респонеднти в Мрежата...

batkodoki
05-11-2012, 21:53
Еми аз съм на13 и моля за помощ.В ерекция не мога да си обеля пишока до край.Когато не съм в ерекция мога без проблем но иначе...
Не знам дали това е заболяване или е нормално за моята възраст.Също така не мога да го свържа с нищо от написаното горие и наистина съм притеснен.Благодаря предварително!!!

Привет :)
За сега - едва ли е "заболяване" в соматичен аспект.
Най-вероятно е норма за възрастта.
Важното е приблизително от тук да не попаднеш в капана на Синдрома на Мързеливите Ръце.
Но това е работа на Семейството...

Я пиши на ЛС - но копирай този пост. иначе ще потъне сред многото други..

afafaf
05-15-2012, 17:08
Привет :)
От вчера и аз съм в клуба на обрязаните. Операцията мина без усложнения. Докторът ми каза да правя бани с тетра и след това да мажа с дефламол и отгоре марля. Та въпросът ми е колко дена след операцията да слагам тези марли с дефламол и от кога да ходя без превръзка, че да мога да свикна с чувствителността. След 10 дена ми е абитуриентския бал и се надявам да мога да си ходя пълноценно без превръзка.

Abruzzi
05-16-2012, 12:03
Здравей народе. Доста постове изчетох в този форум и най-накрая се реших да отида да се обрежа, имах фимоза.Петък ми беше операцията днес е сряда, както казва batkodoki при абослютно всеки човек протичането на операцията, първите нощи, проблемите, заздравяването и всичко останало около операцията е СТРОГО ИНДИВИДУАЛНО !Ето как протекоха нещата при мен, както повечето хора споделят след като излязах от опойка в деня на операцията започнаха кофти болките, аулина не помогна :D вечерта щях да погина, ерекциите бяха през един час ?! и болката беше ожасяваща, все едно ще се прасне.... Също така виждам,че всеки лекар дава индивидуални съвети, моят лекар ми каза да си правя само бани със смрадлика и да си махна марлите 2 дена след операцията(Неделя), така и направих, вечерите ги изкарвах тежко, но какво да се прави. Моят проблем сега е с този оток който излглежда доста кофти,но заразлика от първите дни вече вярвам че всичко с времето си ще отшуми и ще мога да използвам с пълна сила и красота змея :).Аз съм на 19 години, имам този проблем от 13-14 годишен и незнам защо реших точно сега да се подложа, изключителни благодарности поднасям на batkodoki за съветите му и надеждата която ми даде когато всичко ми изглеждаше толкова ужасно. Ако искате съвет готов съм да ви отговоря, не че съм много компетентен но минавам през това нещо. А на тези които се чудят дали да се подложат на операцията и дали да не изчакат. НЯМА ВРЕМЕ ЗА ГУБЕНЕ КОЛКОТО ПО-МЛАДИ ТОЛКОВА ПО ДОБРЕ!!!! ДАВАЙТЕ СМЕЛО МОМЧЕТА

eminem_9
05-16-2012, 19:50
Здравейте на всички, ще бъда благодарен на час по - скоро помощ от някой обрязан, минал през това или някой специалист в този форум. Моят проблем е следният: Имам фимоза, за това съм тук разбира се. Незнам придобита с времето ли е или съм си роден с нея, както и да е моето състояние е следното. В нормално състояние на члена, мога да го забеля, но при докосване на главичката осещам нещо като парене и болка, болката преобладава и е по - силна. Повреме на еректирало състояние съвсееееем мъничко успявам да го забеля и се вижда само цепката, това доста ме тормози и вече днешните тийнейджъри правят по ранен секс. Имах гадже тя искаше, аз не можех естествено никой не знае за моето състояние и тя ме скъса, от това ми стана още по зле искам помощ от някой от вас, благодаря.

xsaj
05-17-2012, 00:29
lele bratle mnogo ti blagodarq za infoto ne znaeh 4e e tolkova seriozno tova ne6to kato praveh seks ne be6e tolkva zle no sega razbiram 4e 6te trqbva da se napravi operaciq @@@ ;ss ;xx

afafaf
05-18-2012, 14:42
Ами момчета давайте по-смело и отивайте на операция. Колкото по-рано толкова по-добре. И като съвет от мен, настоявайте от доктора за упойка в прешлените на гръбнака, че да ви изтръпне от кръста надолу всичко и да няма ядове нито за вас нито за лекарите. Ако някои има по-конкретен въпрос за операцията, как е протекла при мен може да ме пита на лично и ще му отговоря възможно най-бързо.

ge6a314
05-20-2012, 19:28
Значи,Знам че родителите имат частична вина за "Фимзоата",но незнам как да им кажа че трябва да се оперирам.Някак си ми е неодобно да приказвам за това с тях :(
пич и мен ме ббеше срам да им кажа но се престраших и им казах

CR_7
05-22-2012, 18:50
Здравейте, аз съм на 20, днес е 6ти ден от операцията ми (пълно обрязване). Болката е слаба при нощна ерекция, има малък оток,ранички, всичко нормално, ОБАЧЕ ми се струва че още си седи фимозния пръстен, което много ме притеснява ...
Ето няколко снимки, моля ви за компетентно мнение .. Внушавам ли си или пак ще трябва да минавам под ножа ..
http://snimki.be//store/1/521337708669.jpg
http://snimki.be//store/1/571337708725.jpg
http://snimki.be//store/1/791337708747.jpg
http://snimki.be//store/1/741337708796.jpg
http://snimki.be//store/1/251337708821.jpg

:(

Благодаря предварително ..

kalpazanka
05-23-2012, 09:07
Искам да попитам къде мога да си направя такава операция в Плевен,моля помогнете!Предварително Благодаря!

В урологията на УМБАЛ. :)

batkodoki
05-23-2012, 13:20
Здравейте на всички, ще бъда благодарен на час по - скоро помощ от някой обрязан, минал през това или някой специалист в този форум. Моят проблем е следният: Имам фимоза, за това съм тук разбира се. Незнам придобита с времето ли е или съм си роден с нея, както и да е моето състояние е следното. В нормално състояние на члена, мога да го забеля, но при докосване на главичката осещам нещо като парене и болка, болката преобладава и е по - силна. Повреме на еректирало състояние съвсееееем мъничко успявам да го забеля и се вижда само цепката, това доста ме тормози и вече днешните тийнейджъри правят по ранен секс. Имах гадже тя искаше, аз не можех естествено никой не знае за моето състояние и тя ме скъса, от това ми стана още по зле искам помощ от някой от вас, благодаря.

ВЪЗРАСТ?!

Прилича на истинска фимоза, което не е оптимистична за "без рязане" прогноза...

batkodoki
05-23-2012, 14:22
Здравейте, аз съм на 20, днес е 6ти ден от операцията ми (пълно обрязване). Болката е слаба при нощна ерекция, има малък оток,ранички, всичко нормално, ОБАЧЕ ми се струва че още си седи фимозния пръстен, което много ме притеснява ...
Ето няколко снимки, моля ви за компетентно мнение .. Внушавам ли си или пак ще трябва да минавам под ножа ..
http://snimki.be//store/1/521337708669.jpg
http://snimki.be//store/1/571337708725.jpg
http://snimki.be//store/1/791337708747.jpg
http://snimki.be//store/1/741337708796.jpg
http://snimki.be//store/1/251337708821.jpg

:(

Благодаря предварително ..

Поздравления за куража да предложиш публично снимки!!!

Не ми харесва, това което виждам,

но тъй като е ясно, че след 10-20години ще стане обща практика това, което ги учим резачите - пишока се гледа и маркира В ЕРЕКЦИЯ и после се реже...

За сега ще правиш баните със смрадлика!
И ще наблюдаваш пишока при спонтанните ерекции как се държи.
Преди да спадне отока е глупаво да се пробва ново рязане.
Дръж ме в течение, интересно е!

eminem_9
05-23-2012, 22:26
Purwo izwinqwam se za latincata, prosto neznam kak da go smenq izchezna mi twa doly w ugula. Wtoro izwinqwam se i za wuzrasta koqto ne dadox nawurshix 14 godini predi nqkolko sedmici.

MyFamguy
05-25-2012, 19:11
Здравейте!
Значи моят проблем се състои в това, че в ерекция мога да оголя главичката и е наред, но не мога да я сваля по надолу (след главичката), като че ли гемчето е хванато за главичката, но снимките на късото гемче, далеч не са като моя случай.
на 16

batkodoki
05-27-2012, 22:13
Purwo izwinqwam se za latincata, prosto neznam kak da go smenq izchezna mi twa doly w ugula. Wtoro izwinqwam se i za wuzrasta koqto ne dadox nawurshix 14 godini predi nqkolko sedmici.

Факта, че току-що си навършил 14 драстично променя прогнозта при Теб и то в най-благоприятна светлина! :)

Най-вероятно си Момче с мааалко по дълга кожичка (в което само по себе си няма нищо лошо, даже напротив), и на което в детство е правена някаква глупава и отречена вече процедура по пишока ("разлепване" = "аблацио" примерно) и което е попаднало в "Клуба на Мързеливите Ръце" в последствие.

Вероятността САМО с правилна техника на "масаж - упражнения - гимнастика" с или без специални лечебни мазила до една година нещата да си дойдат по местата и всичко да е наред е малко над 90%. :)

Вероятността правилните техники на масажи прилагани стриктно с или без спец лечебни мазила да не сработят и да се наложи операция е по-малко от 10%.

batkodoki
05-27-2012, 23:06
Здравейте!
Значи моят проблем се състои в това, че в ерекция мога да оголя главичката и е наред, но не мога да я сваля по надолу (след главичката), като че ли гемчето е хванато за главичката, но снимките на късото гемче, далеч не са като моя случай.
на 16

Гемчето винаги е „хванато“ за главичката. Това му е работата. :)

Снимките са най-общи примери. Няма два еднакви пишока, няма как да очакваш да бъдат 1:1 с това при Теб!

При Теб този проблем с това съвсем неясно „по надолу“ е нашироко коментиран преди ТРИ ГОДИНИ! За три години – ако си спазил поне една трета от препоръките описани в Темата с идеята как да избегнем капана на „Клуба на Мързеливите Ръце“ - проблема щеше да е отдавна решен.

Мога само да съжалявам, че се е реализирала неблагоприятна хипотеза изказана още преди три години и за която си бил лично предупреден!

За да не бъда голословен, просто ВИЖ тук http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/327275-%D0%A4%D0%B8%D0%BC%D0%BE%D0%B7%D0%B0-%D0%B8%D0%BB%D0%B8-%D0%B7%D0%B0%D1%89%D0%BE-%D0%BD%D0%B5-%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%B0-%D0%B4%D0%B0-%D0%B7%D0%B0%D0%B1%D0%B5%D0%BB%D1%8F-%D0%B3%D0%BB%D0%B0%D0%B2%D0%B8%D1%87%D0%BA%D0%B0%D 1%82%D0%B0?p=7488378#post7488378 + следващите на страницата постове!

eminem_9
05-30-2012, 22:31
pisax ti na ls Batkodoki :)

SamZakharoff
05-31-2012, 15:01
Здравейте, прочетох доста от мненията в тази тема, но така и не ми стана ясно какво трябва да направя. Историята накратко, е следната:
Вече близо 3 месеца, с приятелката ми правим секс доста често, никакви проблеми..до вчера. При проникване в нея, гемчето ми се скъса. След това последваха обичайните неща - доста кръв, малко болки :) Днес пениса ми не изглежда много по-различно от вчера, преди "скъсването" :D Кожичката ми естествено, при заголване отива малко по-надолу, изпитвам леки болки при допир, които предполагам ще изчезнат до дни ;) Образувала се така наречената "ръбеста тъкан", както е описано и в първото мнение на тази тема. При допир до нея, изпитвам лек дискомфорт, но нищо повече. Смятам да изчакам поне седмица, преди да правя отново секс, и първите няколко пъти смятам да са с презерватив (досега го правихме без), ако все още чувствам някаква болка де. Та, има ли място за притеснение? На 18 съм.

eminem_9
05-31-2012, 20:56
batkodoki kakwi sa po - tochno tezi yprajneniq ? :)

CR_7
05-31-2012, 23:16
batkodoki, и аз ти писах на ЛС .. :)

batkodoki
06-01-2012, 09:49
eminem_9
- да, видях, поемам ангажимент да ти отговоря подробно. ако, че поне 1000 от тези половин милион влизали тук могат да го направят по-добре и от мен, ако не за друго - поне от благодарност, че при тях е сработило! :)

CR_7-
Ти вече имаш дълъг и комплексен отговор ограничен от идиотските 5000 знака на ЛС.
Нямам нито време нито възможност нито желание повече да следя печатните литери+интервалните косултирайки ИСТИНСКИ проблем само за да не може някоя надрусана пикла в "секс" да харчи сървърен ресурс!
Просто най-добрата Тема в БГ-нет касаеща Фимоза -та и свързаните състояния ще си намери ново място.

batkodoki
06-01-2012, 10:44
Здравейте, прочетох доста от мненията в тази тема, но така и не ми стана ясно какво трябва да направя. Историята накратко, е следната:
Вече близо 3 месеца, с приятелката ми правим секс доста често, никакви проблеми..до вчера. При проникване в нея, гемчето ми се скъса. След това последваха обичайните неща - доста кръв, малко болки :) Днес пениса ми не изглежда много по-различно от вчера, преди "скъсването" :D Кожичката ми естествено, при заголване отива малко по-надолу, изпитвам леки болки при допир, които предполагам ще изчезнат до дни ;) Образувала се така наречената "ръбеста тъкан", както е описано и в първото мнение на тази тема. При допир до нея, изпитвам лек дискомфорт, но нищо повече. Смятам да изчакам поне седмица, преди да правя отново секс, и първите няколко пъти смятам да са с презерватив (досега го правихме без), ако все още чувствам някаква болка де. Та, има ли място за притеснение? На 18 съм.

Просто си имал не силно изразено "късо гемче" ДО "вчера". :)

НЕхаресващ Му (кому - Пишоку) ъгъл на проникване; НЕхаресващ Му - "терен" - слаба лубрикация (е, след 100 дни сексуална връзка в наше време Момите рядко се овлажняват все още спонтанно....Освен ако не си герой от турски сериал де...иначе си трябва "синтетичната подготовка"....
А щом и "..Кожичката ми естествено, при заголване отива малко по-надолу" - добре дошъл!

Какво да правиш: но Ти вече си решил - нищо! Нищо няма да се променя. А то вече се е променило. Само дето на мозъка му трябва малко време да отпадне несъществуващи закрепени иначе пътища и ....да направи нови понякога.

Ами пробвай със/без гумичка КАЧЕСТВОТО на половият ти живот ще е променено. Качеството на изпитваните оргазмени преживявания ще е променено (парадоксално при С–М ориентирани психики, удоволственото усещане дори се увеличава в началото).
При такива инцидентни късания рядко се разкъсва цялото гемче.

CR_7
06-04-2012, 18:42
batkodoki, писах ти на пощата .. :)

Lubo1987
06-05-2012, 11:07
batkodoki и аз ти писах на ЛС преди няколко дни :)

bgmafiq
06-06-2012, 03:25
ИМА ЛИ НЯКОЙ ТУК , КОЙТО ДА Е ИМАЛ ФИМОЗА И ДА Е УСПЯЛ ДА СИ РАЗЛЕПИ КОЖИЧКАТА БЕЗ ОБРЯЗВАНЕ
АКО ИМА НЕКА ПИШЕ

batkodoki
06-07-2012, 18:56
bgmafiq, "разлепването" на кожичката е решение на т.н. "синехии". По правило предхождат фимозата - когато са неправилно извършени.
синехий + фимоза е рядко съчетание във възрастовата зоната на пишещите по форуми Момчета, но е възможна.

- синехиите, слепванията - ВСЯКО Момче може при правилна техника на масажи да разлепи само БЕЗ никакви операции!
- до около 14-15 (условни) години - всяко Момче може само да се освободи от релативната фимоза ползвайки специални техники на масажи или упражнения при ВСЯКА игра с пишока + смазка. БЕЗ никакви ОПЕРАЦИИ!!!

Toshkobe
06-11-2012, 18:09
Здравейте!
Браво за темата, много ме успокои и помогна.
Обаче имам един въпрос. Вероятно отговора го има някъде по коментарите, но понеже темата е 188 страници и не успях да го намеря :(
Та въпросът ми е:

Каква е цената на операцията за обрязване?

CR_7
06-11-2012, 18:21
batkodoki, писах ти на пощата преди 2 дена .. Като имаш време драсни няколко реда .. :(

Ashyr
06-12-2012, 00:59
абе искам да попитам определени вещества влияят ли на възстановяването като цигари,алкохол и определени храни и напитки ? xD

babati
06-12-2012, 01:24
Една позната обясняваше как правела анален секс с гаджето и и изведнъж му се скъсала някаква кожичка по пениса и започнал да цвърчи, обижда и подскача от болка. :D Историята не е фейк. Моето извънземно няма проблем с пениса.

kalpazanka
06-12-2012, 08:26
^Прекаляваш.
Приеми го като официална забележка!

Ashyr
06-18-2012, 18:00
значи на 17 съм, преди 5 дни ме обрязаха всичко е нормално но има нещо което ме притеснява. главичката ми е подута и стои една жълтеникава на цвят, това нормало ли е ? имам и друг въпрос някои в темата беше споменал че се е мазал с зехтин но кога след като паднат конците или преди това и ще ми помогне ли ?

notlike
06-18-2012, 19:03
Пичове, имам една питанка аз. Значи имам направление за доктора, вече подписано с диагноза, бла-бла. Говоря за Варна в случая и по-точно д-р Абушев. Колко време се чака горе-долу, за да ме оперират, след като съм му звъннал на доктора? Тъй като е доста вероятно да почна и работа август месец, а пък искам да знам, че юли всичко е свършило и август да съм на линия, тъй като и пари трябва да се вадят :)

afafaf
06-20-2012, 12:02
Пичове, имам една питанка аз. Значи имам направление за доктора, вече подписано с диагноза, бла-бла. Говоря за Варна в случая и по-точно д-р Абушев. Колко време се чака горе-долу, за да ме оперират, след като съм му звъннал на доктора? Тъй като е доста вероятно да почна и работа август месец, а пък искам да знам, че юли всичко е свършило и август да съм на линия, тъй като и пари трябва да се вадят :)

Попринцип ще трябва поне 1 седмица да чакаш според мен, защото има много хора за операции. А иначе 1 седмица след обрязването сичко е ток и може си правиш кажи речи всичко така че давай смело :)

batkodoki
06-22-2012, 19:29
Здр:)
"Колко се чака за да те оперират" - не зная. И НЕ това е важният въпрос в твоят случай.

КАКЪВ ще е периода за възстановяване ДО работоспособност е истинският ти важен въпрос?!
Прекият отговор е очевиден: няма конкретен отговор извън конкретнта клиника на проблема, извън конкретното му решение като технология, "техника", "майсторлък" - от страна на оператора - и на индивидуална реактивност, от страна на пациента.

Естеството на упражняваният труд има решаващ характер: ако си IT Администратор в 5-звезден комплекс примерно - могат ДНЕС да те режат както и по каквато си избрал технология§техника начин и ДНЕС да бъдеш на работа независимо от наличен или не физически дискомфорт.
Но ако си примерно "спортен аниматор" в същият комплекс - ще е проблематично да те режат днес и на 1 ЮЛИ да си работоспособен. Прогнозата за 1 АВГУСТ - зависи от индивидуалната реактивност на системата, при добър избор+добро изпълнение = 60% вероятност това да се случи. Но това е нисък вероятностен статистически значим факт, когато касае медицински такъв по правило.

mitko258
06-22-2012, 21:36
В сряда се оперирах от фимоза , днес вече на 3тия ден още ми е подут това нормално ли е ? Много съм уплашен

georgi12
06-22-2012, 22:15
Да Митко , нормално е поне 20 дни да е подут.

mitko258
06-22-2012, 22:22
Да Митко , нормално е поне 20 дни да е подут.

Благодаря за бързия отговор , успокоих се . Между другото за мое учудване болка нямаше ,при самата операция и след това ? А четох в разни форуми , че щяло да боли и тем подобни бях се наплашил ...

georgi12
06-22-2012, 22:28
Някъде назад споменавах , че болката е тъпа .Повече боли като си порежеш пръста и после минимум 4 дни щипе и кърви .Долу е по-малко.

batkodoki
06-22-2012, 22:30
ВЪЗРАСТ?!

за Трети ден е нормално.

Уплашен от какво?

Просто следвай нормалният Протокол на обгрижване на пишока "след това".

mitko258
06-23-2012, 08:16
ВЪЗРАСТ?!

за Трети ден е нормално.

Уплашен от какво?

Просто следвай нормалният Протокол на обгрижване на пишока "след това".
На 17 съм , бях уплашен, защото ми разширяваха и пикочния канал и ми дойде малко в повече...
Днес ще махам превръзката и ми казаха да си го потапям 2пъти на ден по 2 минути в смрадлика !
След колко време доло / горе ще паднат конците ? И някой има ли отговор , защо от операцията до сега не съм получавал още ерекция ? Почвам да се притеснявам ...

notlike
06-23-2012, 13:41
Попринцип ще трябва поне 1 седмица да чакаш според мен, защото има много хора за операции. А иначе 1 седмица след обрязването сичко е ток и може си правиш кажи речи всичко така че давай смело :)

Е, аз отдавна съм си направил всичко, просто трябва тая седмица баща ми да отиде да ми запази "час", така да се каже, че да върша тая работа колкото се може, по-скоро. Лято е, живее ми се, не ме свърта на едно място. Уау, ако е една седмица възстановяването, ще е повече от супер. И две да е, няма проблем, стига да съм добре за началото на август :]

georgi12
06-23-2012, 15:06
На 17 съм , бях уплашен, защото ми разширяваха и пикочния канал и ми дойде малко в повече...
Днес ще махам превръзката и ми казаха да си го потапям 2пъти на ден по 2 минути в смрадлика !
След колко време доло / горе ще паднат конците ? И някой има ли отговор , защо от операцията до сега не съм получавал още ерекция ? Почвам да се притеснявам ...
Конците започват да падат след 20 -25 дни като не е задължително всички да паднат в този период .Някои и по-късно.
Ерекцията е процес р който се определя от главния мозък .Явно подсъзнателно те е страх ако се надървиш да не се случи нещо и за това .Не се притеснявай - определено не е приятно на 1-, или следващи дни от операцията да получиш ерекция .

georgi12
06-23-2012, 15:07
Е, аз отдавна съм си направил всичко, просто трябва тая седмица баща ми да отиде да ми запази "час", така да се каже, че да върша тая работа колкото се може, по-скоро. Лято е, живее ми се, не ме свърта на едно място. Уау, ако е една седмица възстановяването, ще е повече от супер. И две да е, няма проблем, стига да съм добре за началото на август :]
Ми живей си лятото ,пък на есен отиди .И без това през лятото много не е подходящо да се правят операции.

CR_7
06-23-2012, 20:46
batkodoki, писах ти на ЛС и на пощата .. :)

mejustme
06-28-2012, 06:35
Здравейте! На 13 и половина съм и мисля, че имам фимоза, но очаквам да чуя и вашето мнение. Когато се пробвам да забеля кожичката, я забелвам едва докато се покаже главичката и оттам почва една страшна болка. При ерекция е същата работа, само че малко до по-долу я забелвам. Също така, когато пипна главичката през кожичката или ако леко забеля члена, го усещам някак сух и усещам много силна тъпа болка. Моля ви, дайте компетентно мнение какво да правя

batkodoki
06-28-2012, 13:08
Не плачи!
Оределено имаш най-дългият пишок увенчан със страхотна главичка, от всички споделени снимки до сега.

Ако не пиша от днес за днес - следва, че не си приоритет. Нищо спешно няма при теб.

Ше пиша коментар, разбира се - но разберете: физическа възможност нямам да го правя за всеки незабавно!

batkodoki
06-28-2012, 13:40
На 17 съм , бях уплашен, защото ми разширяваха и пикочния канал и ми дойде малко в повече...
Днес ще махам превръзката и ми казаха да си го потапям 2пъти на ден по 2 минути в смрадлика !
След колко време доло / горе ще паднат конците ? И някой има ли отговор , защо от операцията до сега не съм получавал още ерекция ? Почвам да се притеснявам ...

Ерекцията е погасена с медикаментозни средства целево! - това не ти е проблем!!!

по две минути в Смрадлика (отвара) е скандално малко.

"разширявали" са уретрата - как? и защо?

batkodoki
06-28-2012, 15:23
Е, аз отдавна съм си направил всичко, просто трябва тая седмица баща ми да отиде да ми запази "час", така да се каже, че да върша тая работа колкото се може, по-скоро. Лято е, живее ми се, не ме свърта на едно място. Уау, ако е една седмица възстановяването, ще е повече от супер. И две да е, няма проблем, стига да съм добре за началото на август :]
Е аз не бих заложил безусловно на двуседмечно възстановяване до "ново", когато се касае за обрязване на пенис!
Всичко ще зависи от анатомичните дадености на пениса + майсторлъка на "резача" + реактивността на системата.

Всяко обещание за 14 дни "ново" - считай за гнусна реклама с цел печлба.
Няма как да стане на практика. Човешката анатомия и физиология има проверени хилядолетни правила - и за това са верни.

Ако Някой е успял да измами законите на човешката анатомия§физиология - ще е приятно да го сподели точно в този Форум. Освен гарантирана Нобелова премия Му се и следват безкрайни благини, правещи г-н Бил Гейтс бедняк пред този самороден талант.

notlike
06-28-2012, 17:28
Е аз не бих заложил безусловно на двуседмечно възстановяване до "ново", когато се касае за обрязване на пенис!
Всичко ще зависи от анатомичните дадености на пениса + майсторлъка на "резача" + реактивността на системата.

Всяко обещание за 14 дни "ново" - считай за гнусна реклама с цел печлба.
Няма как да стане на практика. Човешката анатомия и физиология има проверени хилядолетни правила - и за това са верни.

Ако Някой е успял да измами законите на човешката анатомия§физиология - ще е приятно да го сподели точно в този Форум. Освен гарантирана Нобелова премия Му се и следват безкрайни благини, правещи г-н Бил Гейтс бедняк пред този самороден талант.

BatkoDoki, аз не съм казал, че на всяка цена трябва да изглежда малкият човек като нов в рамките на 14 дни. Просто искам да имам физическата възможност да ходя на работа...

djeam
06-29-2012, 00:53
zdraveite ! vchera s priqtelkata mi pravihme sex,no po edno wreme usetih malka bolka ,kogato go izvadih imashe kruv po penisa mi , okaza se ,che tova gemche ili cipa kakto vikate se beshe razkusalo malko i techeshe kruv dulgo vreme. molq pomognete ! iskam da znam dali da se trevoja i da hodq po doktori ili tova shte se opravi (zarastne)

djeam
06-29-2012, 00:59
mnogo sum pritesnen , molq vi da mi kajete kakvoto znaete ,zashtoto sum na 19 godini i takova neshto mi se sluchi za purvi put

notlike
06-29-2012, 18:45
Имаш ли проблеми с гемчето, иди на уролог. В твоя случай може да премахне само него, зависи от случая, понякога обаче може да се наложи обрязване. Зависи от случая. Не рискувай със здравето си!

mitko258
06-30-2012, 14:14
Разширяваха ми уретера защото беше твърде малък , смисъл имах малка струя докато пикаех ... Как не мога да ви обясня, защото не съм гледал :Д ... И ерекцията се получава вече така че съм спокоен :Д .. Уролога ми каза по 2 пъти по 2 мин и аз така правя , ако не е нормално това, по колко време трябва да го правя ?

FrZ
07-01-2012, 07:35
Здравейте
Аз съм на 23 години и страдам и аз от такова "заболяване" (според мен и това, което виждат очите ми - фимоза, т.е. в свободно състояние спокойно мога да заголя цялата глава, но отдолу се е образувало нещо като ципа) . Спомням си като малък са ме водили на такъв доктор с такъв проблем и мисля, че се разреши, но от скоро пак се появи. Твърдо съм решен да отида и да се консултирам с лекар. Тъй като съм от провинцията, а живея в София, ще ми е удобно консултацията да е в София. Снощи писах на един доста добър и хвален уролог да ми каже горе-долу как стои процедурата - колко е прегледа, операция и т.н. За съжаление той без дори да ме е погледнал ме "застреля" с 400 лв като каза, че операцията е единствения вариант.
Преди това искам да опитам от т.нар консервативно лечение със стероидни кремове, но и тук съм лаик в областта - какъв да си избера, продава ли се без рецепта и т.н.

besso
07-02-2012, 17:37
ПRo4etи пъRvia поSt в темата, м3н! :D

notlike
07-02-2012, 19:41
Здравейте
Аз съм на 23 години и страдам и аз от такова "заболяване" (според мен и това, което виждат очите ми - фимоза, т.е. в свободно състояние спокойно мога да заголя цялата глава, но отдолу се е образувало нещо като ципа) . Спомням си като малък са ме водили на такъв доктор с такъв проблем и мисля, че се разреши, но от скоро пак се появи. Твърдо съм решен да отида и да се консултирам с лекар. Тъй като съм от провинцията, а живея в София, ще ми е удобно консултацията да е в София. Снощи писах на един доста добър и хвален уролог да ми каже горе-долу как стои процедурата - колко е прегледа, операция и т.н. За съжаление той без дори да ме е погледнал ме "застреля" с 400 лв като каза, че операцията е единствения вариант.
Преди това искам да опитам от т.нар консервативно лечение със стероидни кремове, но и тук съм лаик в областта - какъв да си избера, продава ли се без рецепта и т.н.

Пич, тоя ще ти одере кожата бе! Потърси повече, вземи едно направление, може да минеш тънката. 400 лева, ехей. Алчен задник. Виж няколко гледни точки за цена и място. Въобще не се знае какъв ти е проблемът, може да не се наложи операция.

sofiq57
07-04-2012, 06:39
Здравейте,синът ми е на шест и половина,днес сутринта отиде до тоалетна по малка нужда , патето се беше възбудило и ми направи впечатление че не може да го уголи,в спокойно състояние може,защото всяка вечер така мием,слава богу научих го,от бебе още съвсем в началото личната лекарка ни предупреди че лека полека трябва да сскъсаме ципичката, така и направихме успешно,от тогава не е имал проблеми, но от един два месеца ми направи впечатление че кожата от пред се стеснява и оголването дори в спокойно състояние става по трудно , но днес направо се изплаших,кажете ми какво да правя преди да отида на лекар?

georgi12
07-05-2012, 10:41
София , продължавайте да го забелвате , но все пак посетете уролог.

hristo568
07-05-2012, 11:02
Здравейте на 18 съм преди 1-2 дни ми направиха операция (имах фимоза) превръзката я махнах днес и почнах да правя бани със смрадлика въпроса ми конците до колко дни приблизително трябва да паднат/да се махнат и това от лекаря се прави нали понеже до колкото разбрах тези бани се правят също така,за да не засъхват конците и да не се втвърдяват понеже това ще усложни махането

notlike
07-06-2012, 09:40
Десет дена. Аз вчера сутринта минах под ножа и всичко мина като по учебник. Баните със смрадлика се правят към 5-6 дни и след това всичко е 6. А конците кога ще паднат - Божа работа. При всеки различно - някой може за 1 седмица, други за 20-25 дни. Най-важен е организмът. Това е операция все пак - не можеш да сметнеш с математична точност, винаги има разлики. И все пак, 2 седмици е приличен срок.

nickata
07-07-2012, 15:16
Така здравейте!
Първо искам да кажа да се четат темите внимателно.Второ в тях е обяснено мн подробно за операцийте.
Трето момче на 22г. съм вчера ме оперираха от фимоза и късо гемче(ще кажете родителите не те ли гледат или не се интер. от теб къде си спал до сега и т.н., но ще кажа не..... има и по възрастни хора който са си правили тази операция)


Онзи ден ходих на преглед и уролога ми каза че трябва да се оперирам и се разбрахме за петък.Ходих без талон от личния лекар и затова прегледът ми излезе 30лв.Стана петък отивам на операция.Трябваше да платя и 6 лв. за 1 ден престой на касата в болницата(това след операцията).Толкова трябваше да седя.Вкараха ме в опреционната сложиха ми упойка в грабнака(местна или регионална така се наричат)и не чувставах нищо от кръста на долу.Операцията беше около 30мин.Поставиха ме в стаята и докторът ми каза че на сътринта мога да махна превразката, а случайно ако падне да не я слагам.Няколко часа след опер. упойката взе да ме пуска.Като упойката изчезна започнах да се разхождам.В началото не можех да уринирам но изведнаж успях и мн ми улекна.При всяко уриниране после пишока кървеше малко дали от марлята,че се мокреше дали от раната не знам точно но предполагам и от двете.при получаване не ерекция наистина боли, при мен не беше болка за умиране.При поредното ходене до тоалетна марлята се беше отлепила и падна затова поисках на сестрата няколко марли и тя ми даде и си ги слагах тях защото мн ме дразнеше 4увствителноста.Найстина по малко кърви и гной също тече, но затова са марлите.Днес ме изписаха и докторът ми каза да си го топя в смардлика.Сам съм в къщи и затова се разкарвам гол та по барзо да зарасне.
Всеки знае. че рана като е на открито зараства по барзо.В момента пак тече по малко гной ,но за сега не се притеснявам.Само забравих да попитам доктора кога мога да се изкапя,но предполагам че 6том го топя в смрадлика трябва да не пречи и водата от душа?

Искам да пожелая успех на вс който ще си правят тази или подобни операций.Не се притеснявайте няма нищо срамнно.И мен мн ме беше срам в началото ,но като видях ,че няма на къде се отсрамих.

Всичко платих 36лв. 30-преглед без талон и 6 лв- за 1 ден престой (това е за здравно осигурени лица, всички лица до ЗАВЪРШВАНЕ на гимназия са ЗДРАВНО ОСИГУРЕНИ!!!)Не забравяйте да почерпите и доктора все пак мъжете без пищовите неможем!


И една инересна статистика все някаде сте чели мъжете и жените колко пъти на ден си мислят за секс.Сега ще намерите отговора.Като започне да ви става и да ви боли малко го бройте за един път :Д:Д:Д:Д:Д:Д:Д:Д

tivanov
07-08-2012, 13:08
Здравейте,решил съм ще ходя на доктор..няма да обяснявам подробно четох достатъчно и вече съм готов.Имам 1 молба към хората с частично обрязани пишоци ако може да пратят няколко снимки на ЛС за да видя точно как изглежда.
Аа и ако може да са вече в прилично състояние .. да кажеме 20 и повече дена.
Благодаря предварително!

notlike
07-09-2012, 07:35
Минаха четири пълни дни, петият започна, а с него и проблемите. От две места, където трябва да има конци, текна кръв... това значи ли, че са скъсани шевовете и дали ще се наложи да се правят нови? Или просто съм твърде здрав и конците почват да падат рано при мен от страх (това го казах иронично, че ми е много сдухано сутринта.. и съм наплашен)

batkodoki
07-10-2012, 20:49
Здравейте,синът ми е на шест и половина,днес сутринта отиде до тоалетна по малка нужда , патето се беше възбудило и ми направи впечатление че не може да го уголи,в спокойно състояние може,защото всяка вечер така мием,слава богу научих го,от бебе още съвсем в началото личната лекарка ни предупреди че лека полека трябва да сскъсаме ципичката, така и направихме успешно,от тогава не е имал проблеми, но от един два месеца ми направи впечатление че кожата от пред се стеснява и оголването дори в спокойно състояние става по трудно , но днес направо се изплаших,кажете ми какво да правя преди да отида на лекар?
Е, каквото НЕ Е ТРЯБВАЛО да правите вече сте направили, все по съвет на полу-идотка педиатър = „ личната лекарка ни предупреди че лека полека трябва да сскъсаме ципичката“. Това са абсурдните отречени и отживели практики на „аблацио“-то!
НИЩО не се РАЗЛЕПВА или КЪСА СИЛОМ, ПРИНУДИТЕЛНО!
Когато тъканите на пишлето са СЪЗРЕЛИ и готови за това, те го постигат или със спонтанните ерекции на пишлето или с малко помощ от самото момче. Днес се приема, че този процес на спонтанно разлепване може да трае дори до около12 годишна възраст на детето в която то само окончателно „разлепва“ синехиите внимателно при всяка игра с пишока си.
Когато НЕЗРЯЛАТА, неготова за това тъкан силом, принудително бива „разлепвана“ - това води до следствията описани в пилотната Тема на тази нишка. Тъканите се стремят много бързо отново да се „слепят“ за да узреят. При рецидивиращо насилие - получават се микротравми в най-висококачествената еластична тъкан, те ръбцуват, заместват се с по-нискокачествени нееластични влакна и така залагате проблема „Фимоза“ в пишока на синчето си.
След 10 години ще рови жадно в някой подобен форум, търсещ решение на проблема си!
Каква да правите при 6 годишно Дете: при къпане/миене се опитвайте да оголвате ТОЛКОВА КОЛКОТО ПОЗВОЛЯВА, БЕЗ НИКАКВО НАПЪВАНЕ, НАСИЛИЕ, НАТЯГАНЕ с цел „оголване“. Най-добре да го прави сам.
На 10-11-12 – му купете бебешко олио-ГЕЛ и Баща му да му обясни че ТРЯБВА всяка игра да прави с тази смазка и при ВСЯКА игра стремежа да бъде да оголва максимално главичката. Ако Таткото си е на мястото и се изпълни горното – почти сигурно е, че до 16-17 всичко ще бъде както трябва и няма да се налага никаква хирургична интервенция, с колкото и „дълга кожичка“ да е родено Момчето.
Грешките водят до тук: сами виждате 600 000 влизания, 5000 съобщения... 95% от влизащите и четящи със страхи надежда Момчета са доведени тук от Родителите си, но не го знаят.
Солидарно с Таткото обсъдете и решете: дали Момчето може да срещне доверие откритост съпричастие и помощ в Семейството, или ще ги търси в анонимни Форуми!

batkodoki
07-10-2012, 21:00
Здравейте,решил съм ще ходя на доктор..няма да обяснявам подробно четох достатъчно и вече съм готов.Имам 1 молба към хората с частично обрязани пишоци ако може да пратят няколко снимки на ЛС за да видя точно как изглежда.
Аа и ако може да са вече в прилично състояние .. да кажеме 20 и повече дена.
Благодаря предварително!
Такова самочувствие ме гневи – по правило, но в случая ме забавлява.

Познавай БГ модел (като си решиш проблема – Другите нямат значение) – много се съмнявам да получиш желаното.
Но пък аз мога да ти предложа поне стотина случай когато САМО „частичното обрязване“ се е оказало неработещ палиатив и „касичка за пари“ и се е наложило тотално такова решаващо проблема.
Искам ДЕБЕЛО да отбележа: пенисът НЕ е нокът, който можете да режете всяка седмица без последствия!

batkodoki
07-10-2012, 21:07
Така здравейте!
Първо искам да кажа да се четат темите внимателно.Второ в тях е обяснено мн подробно за операцийте.
Трето момче на 22г. съм вчера ме оперираха от фимоза и късо гемче(ще кажете родителите не те ли гледат или не се интер. от теб къде си спал до сега и т.н., но ще кажа не..... има и по възрастни хора който са си правили тази операция)


Онзи ден ходих на преглед и уролога ми каза че трябва да се оперирам и се разбрахме за петък.Ходих без талон от личния лекар и затова прегледът ми излезе 30лв.Стана петък отивам на операция.Трябваше да платя и 6 лв. за 1 ден престой на касата в болницата(това след операцията).Толкова трябваше да седя.Вкараха ме в опреционната сложиха ми упойка в грабнака(местна или регионална така се наричат)и не чувставах нищо от кръста на долу.Операцията беше около 30мин.Поставиха ме в стаята и докторът ми каза че на сътринта мога да махна превразката, а случайно ако падне да не я слагам.Няколко часа след опер. упойката взе да ме пуска.Като упойката изчезна започнах да се разхождам.В началото не можех да уринирам но изведнаж успях и мн ми улекна.При всяко уриниране после пишока кървеше малко дали от марлята,че се мокреше дали от раната не знам точно но предполагам и от двете.при получаване не ерекция наистина боли, при мен не беше болка за умиране.При поредното ходене до тоалетна марлята се беше отлепила и падна затова поисках на сестрата няколко марли и тя ми даде и си ги слагах тях защото мн ме дразнеше 4увствителноста.Найстина по малко кърви и гной също тече, но затова са марлите.Днес ме изписаха и докторът ми каза да си го топя в смардлика.Сам съм в къщи и затова се разкарвам гол та по барзо да зарасне.
Всеки знае. че рана като е на открито зараства по барзо.В момента пак тече по малко гной ,но за сега не се притеснявам.Само забравих да попитам доктора кога мога да се изкапя,но предполагам че 6том го топя в смрадлика трябва да не пречи и водата от душа?

Искам да пожелая успех на вс който ще си правят тази или подобни операций.Не се притеснявайте няма нищо срамнно.И мен мн ме беше срам в началото ,но като видях ,че няма на къде се отсрамих.

Всичко платих 36лв. 30-преглед без талон и 6 лв- за 1 ден престой (това е за здравно осигурени лица, всички лица до ЗАВЪРШВАНЕ на гимназия са ЗДРАВНО ОСИГУРЕНИ!!!)Не забравяйте да почерпите и доктора все пак мъжете без пищовите неможем!


И една инересна статистика все някаде сте чели мъжете и жените колко пъти на ден си мислят за секс.Сега ще намерите отговора.Като започне да ви става и да ви боли малко го бройте за един път :Д:Д:Д:Д:Д:Д:Д:Д

:) Съгласен в общи линии!

НЕ СЪГАЛАСЕН: 'тече по малко гной " - Ако отнякъде изобщо тече "гной" - ти си първият, който ще реагираш драматично на това, понеже болката няма с какво да се сравни! :)
Тече Лимфна течност окървавена най-често.

batkodoki
07-10-2012, 21:11
Минаха четири пълни дни, петият започна, а с него и проблемите. От две места, където трябва да има конци, текна кръв... това значи ли, че са скъсани шевовете и дали ще се наложи да се правят нови? Или просто съм твърде здрав и конците почват да падат рано при мен от страх (това го казах иронично, че ми е много сдухано сутринта.. и съм наплашен)

няма да е лошо точно Ти, отвреме - навреме да споделяш как върят нещата при Теб.

tivanov
07-10-2012, 21:57
Такова самочувствие ме гневи – по правило, но в случая ме забавлява.

Познавай БГ модел (като си решиш проблема – Другите нямат значение) – много се съмнявам да получиш желаното.
Но пък аз мога да ти предложа поне стотина случай когато САМО „частичното обрязване“ се е оказало неработещ палиатив и „касичка за пари“ и се е наложило тотално такова решаващо проблема.
Искам ДЕБЕЛО да отбележа: пенисът НЕ е нокът, който можете да режете всяка седмица без последствия!


Определено си прав,но бях чел назад в темата че все пак хората предлагат снимки и пояснения на ЛС и не пречеше да опитам.
Ще дам повечко инфо за мен и причината поради която искам да ме прегледа уролог.На 17 съм,след месец ще са 18..проблемът който имам е всъщност къс гем..това е единственото което може да е при положение че мога да забелвам без проблем когато пишока е в покой,но когато е в ерекция единственото нещо което пречи (за пълно забелване) е някакво леко стягане на гема,който леко дърпа главичката и съответно остава кожа зад главата.Досега не съм имал проблеми,но отскоро се появи някакво малко мехурче от долната страна на главичката,което е малко странно и няма как да обясна по-добре,но ще кача снимки или най-малкото ще пиша пак след като отида на уролог!

П.С. Снимките все пак ги поисках за всеки случай ако се окаже че има и други проблеми,за да съм подготвен.

batkodoki
07-10-2012, 22:35
Ако можеш да предложиш снимки в ПОКОЙ и в ЕРЕКЦИЯ - пращай ги на на batkodoki@abv.bg . Oт там и ще получиш реципрочният отговор по правило.
Току що приключвам дистанционен консулт с Момче на твоята възраст - преди ЧЕТИРИ месеца обрязан "частично", преди дни вторично до "пълно". Нещата вървят страхотно добре при него за втора операция...всичко му е наред....

batkodoki
07-10-2012, 22:56
Ако проблема се изчерпва само с "късо гемче" - ИЗОБЩО за обрязване не иде реч!
В този случай пишока не променя вида си визуално. Това важи и за "частичното" изпълнено в техника "надрез".

Това е важно за маниаци-националисти стремящи се от глупост да не бъдат "резаци". Ако , че сам Иисус Христос и Апостолите са били обрязани.

tivanov
07-10-2012, 23:40
Ако проблема се изчерпва само с "късо гемче" - ИЗОБЩО за обрязване не иде реч!
В този случай пишока не променя вида си визуално. Това важи и за "частичното" изпълнено в техника "надрез".

Това е важно за маниаци-националисти стремящи се от глупост да не бъдат "резаци". Ако , че сам Иисус Христос и Апостолите са били обрязани.


Надявам се да се изчерпва само с късото гемче, но и това мехурче което се появи наскоро много ме притеснява защото има някаква връзка с тази кожа,която "придружава" гемчето към главата.
Ще пратя снимки при първа възможност,защото с писане едва ли ще обясна напълно ситуацията.

batkodoki
07-11-2012, 00:24
Надявам се да се изчерпва само с късото гемче, но и това мехурче което се появи наскоро много ме притеснява защото има някаква връзка с тази кожа,която "придружава" гемчето към главата.
Ще пратя снимки при първа възможност,защото с писане едва ли ще обясна напълно ситуацията.

Ти си достатъчно възрастен и разумен. Прецени сам нащата, поогледай и тук и разноезични форуми. В кайна сметка се касае за Твоят Пишок - избери най-вярното решение, но нека то бъде рационално и лишено от странични емоции!

nickata
07-11-2012, 05:04
:) Съгласен в общи линии!

НЕ СЪГАЛАСЕН: 'тече по малко гной " - Ако отнякъде изобщо тече "гной" - ти си първият, който ще реагираш драматично на това, понеже болката няма с какво да се сравни! :)
Тече Лимфна течност окървавена най-често.

Съгласен може да е Лимфна течност не разбирам проста така си помислих че е гной.Все пак несам специалист

nickata
07-11-2012, 05:09
Имам въпрос към батдоки? Днес ми се е получил оток зад гглавичката или по точно след конците и по някой път ме понаболва.Дай съвет лошо ли е или е нормално.

П.П. Вчера ходих на преглед и доктора каза че вс е ок за сега!

notlike
07-11-2012, 10:04
Имам въпрос към батдоки? Днес ми се е получил оток зад гглавичката или по точно след конците и по някой път ме понаболва.Дай съвет лошо ли е или е нормално.

П.П. Вчера ходих на преглед и доктора каза че вс е ок за сега!

Не ти трябва да ходиш до доктора, за да ти го каже. И аз имам отток там, на гема - боли повечко, но свикваш - това място е по-чувствително и зараства по-бавно. Я пиши на лична, ако искаш.

besso
07-12-2012, 09:12
Четете темата и използвайте търсачката а да търсите в нея. Например мен, когато ме интересуваше кога падат конците пишех в търсачката "конците" и намирах мненията, в които пише за тях. Така ще си спестите доста време и ще се светнете по-бързо за всичко, което ви интересува ;)

hristo568
07-12-2012, 18:54
Здравейте вчера ходих при лекаря каза,че всичко е наред на мен на 02.07 ми правиха операцията вече всичко е добре единствено конците чакам да паднат.notlike радвам се,че и при теб всичко е наред ти ми беше казал баните със смрадлика се правели 5-6 дни аз продължавам да ги правя (3 пъти по 5 минути,което ми се струва бая) та интересува ме има ли смисъл да ги правя по толкова често и по толкова минути?

notlike
07-12-2012, 19:07
Може и повече от 5-6 дни, не мисля, че ще е голям проблем. И 10-15 да са. Иначе аз ги правя по 15-20 минути, два пъти.