PDA

View Full Version : Фимоза, или защо не мога да забеля главичката



Страници : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24

pomo6tplz
02-08-2008, 21:33
skatemore koe ne ti sazdava problemi?da nqma6 slu4aino fimoza ili ne6to ot sorta

еми да фимоза е , смисал кат го дигна и главата се забелва малко а не цялата и ме боли кожата нали като го забеля целия с ръка а и става супер трудно .. обаче никви други проблеми не ми създава, свършвам си нормално и за тва се чудя.. :-o
няма какво да се чудиш нали знеш как се режи картоф.....
не боли много пииини 10-20 аналгина 1-2 ботилки спирт и деистваи
а ако те е стрх за следоперативни болки изпии 5-6 сънотворни но са горчиви затова добави и ментос ако не ти е достатъчен ментоса изпии ги със сок от диня и каисия
болките ще спрът когато заспиш а като се сабъдиш след време ще си като новородено!

skatemore
02-09-2008, 08:31
skatemore koe ne ti sazdava problemi?da nqma6 slu4aino fimoza ili ne6to ot sorta

еми да фимоза е , смисал кат го дигна и главата се забелва малко а не цялата и ме боли кожата нали като го забеля целия с ръка а и става супер трудно .. обаче никви други проблеми не ми създава, свършвам си нормално и за тва се чудя.. :-o
няма какво да се чудиш нали знеш как се режи картоф.....
не боли много пииини 10-20 аналгина 1-2 ботилки спирт и деистваи
а ако те е стрх за следоперативни болки изпии 5-6 сънотворни но са горчиви затова добави и ментос ако не ти е достатъчен ментоса изпии ги със сок от диня и каисия
болките ще спрът когато заспиш а като се сабъдиш след време ще си като новородено!
оперирали са ма и преди знам кво е обаче ме е страх шот може да са сакати докторите и разни ей такива :( обаче има време ако почне да ми създава проблеим ще се оперирам :)

batkodoki
02-09-2008, 16:00
Преди 8 дни ме обрязаха. Има около 10-на шева, може и повече, незнам точно. В четвъртък ме оперираха и превързаха, в петък ми смениха превръзката и я държах до събота вечерта (или по-точно до неделя сутрин, защото беше към 2 сутринта). Свалянето на превръзката беше едно малко мъчение, но го преживях. Сега вече 5 дни съм без превръзка. Кръв тече само първата вечер, след като усетих екецията мнооого добре, кръв имаше и след като си свалих превръзката, но това беше по-точно защото се беше залепила превръзката за раната и аз я дръпнах малко по-силно, от тогава кръв няма. Без превръзка е малко по-кофти, ходи се малко гадно, но какво като, свиква се. Все пак сме мъже! :)
Хирурга ми изписа един антибиотик и един противовъзпалителен спрей. И двете за по 5 дни. Е от спрея имам още малко и си го пръскам де, но все пак не използвам нищо за мазане и съм супер. Цвета на патката е нормален, има само следи от конците и то не са кой знае какво. Вече започнаха да падат конците, можеби 2 ги няма вече, останалите са се показали много навън, стърчат и това е малко кофти, че задира от време на време, но не боли. Къпя се всеки ден и не го търках поне 4 дни, само днес го поизмих от гадостите дето го бяха мазали.
Несъжалявам за операцията и всичко е много добре, даже има вид :)
Не се страхувайте! Няма от какво... :)
Успех на следващите!

аа браво, браво! :) докато видя че пак си ми писал на лс - виждам, че работата е свършена. много се радвам, че се вслуша в препоръките ми :)
искам да те помоля да поглеждаш тук отвреме на време и да споделяш опита си на човек вече минал "през това". за момчетата често е по-важно какво казват преживелите вече проблема, отколкото какво казваме ние (в което има някаква логика) :)

batkodoki
02-09-2008, 16:28
Здравеите всички. На 19 години съм. Днес стават 2 дена от както се оперирах от фимоза. Самата операция беше с месна упоика и адски много ме болеше :shock: Но това го преживях някак си, и болките след това. А Значи члена ми е увит в марля кожата е издърпна назад и така стои а главичката и малко след нея е оставено на открито ( под марлята ) Така това нормлано ли е не е ли нормално да ми остави спусната кожата или ?!? ПЛС Кажете ми :smt089 Другото е че не неска бях на превръски и тоя моя лекар ми смени марлята и ми намаза члена с някаква антибиотична пастичка и кожата която седи дръпната назад и започна да разтрива а аз направо стенех и щях да припадна от болки :smt089 :smt089 :smt089 :smt089 Както и да е преживях го. Сега трябва да правя бани с Калиев Перманганат в супер бледо розово. Но ме е страх да не ме боли :smt089 щото повече болка не искам и немога да понеса чесно ви казвам :smt089 Знам че само 2 дена са минали и тн но реших да попитам щото ония моя уролог ми каза едно голямо нищо. А да и да попитам начи от момента в които ме пусна упоиката имам СВРЪХ чувствителност на главичката ( която е открита както споменах горе ) и питах неска уролога и тои вика така ще е 2-3 месеца :smt102 Имам някакви конци ама незнам дали са естествени и искам да попитам дали в тия операции се ползват животински щото :smt089 Хора ония по ония ден и неска имам чувството че щях да пометна от болки по време на манипулациите. Затова питам щото въпреки че съм на 19 от сичко това съм яко наплашен и травмиран :smt089 С общи думи искам да попитам :
1 номрално ли това да ми оставя събрана кожата назад и главичката оголена и така да ми е увит в марля
2 Суперчувствителността кога ще намелее ( тя малко намаля де ама се е гадно ) или по точно колко време ще отнеме
3 казаха ми да правя промивки в Калиев Перманганат в супер слаб разтвор и искам да попитам дали ще ме боли и трябва ли да му сменям марлите или да го топя само там дет е главичката.
4Дадоха ми едно мазило + дефламол да се мажа ама както писах горе неска щях да умра от болки и направо ви казвам :smt089 нямам намерение да го докосвам отново :smt089
ПЛС кажете ми какво да правя :smt089

хммм....странно е....при операцията НЕ ТРЯБВА ДА ИМА БОЛКА! Никаква!!!
че има значение къде и кой прави операцията - за това две мнения няма!
по 1/ - зависи, но го приеми за нормално;
по 2/- ще отшуми постепенно с времето и с малко помощ от твоя страна;
по 3/ - прави промивките със МНОГО БЛЕДО РОЗОВ разтвор (окото е лакомо, но ако прекалиш с по-наситен разтвор ще изгориш пишока!). топи всичко в началото в по-голям съд заедно с марлите, когато добре се "разкиснат" ще можеш да ги сменяш без проблем. купи от аптеката Смрадлика (това са листа от растение, струва стотинки за кутия), прави отвара и кисни целия пишок в нея (не боли) по няколко пъти на ден за докато ти омръзне време.
по 4/ какво точно е другото мазило?
приблизително на 6-7 ден след началото на баните със смрадликата не би трябвало да има проблем да обмазваш пишока с мазила.

p.s. ако е възможно - пиши ми на ЛС къде и кой е направил операцията.

Greedy
02-09-2008, 20:36
Аз имам само един въпрос - след моята операция ми изписаха Ofloxin антибиотик на таблетки и Бивацин - спрей. След 5 дни нямам проблем, в смисъл, няма болка, но все пак е доста неприятно ходенето.
Та въпроса ми е, какво мога да напарвя за да ускоря процеса на заздравяване, не че бързам, но мисля, че е по-добре да е по-бързо...
Чета тука, че се препоръчват разни бани и т.н.
Някой да ме посъветва?
Благодаря! :)

П.С. А относно молбата на БаткоДоки, до колкото мога аз да помогна на преминаващите през тоя период - насреща съм! :)

pasho_pz
02-10-2008, 12:09
И аз да се включа малко- На 19 съм и имам май такъв проблем, но въпросът ми е, дали щом съм здравноосигурен трябва да платя за манипулацията или се покрива от здравната каса

mikity_sladky
02-10-2008, 14:21
Аве станеш ли на 18 всичко си плащаш.Дано поне си струва :)

pasho_pz
02-10-2008, 15:01
Хмммм....
Не предполагах, че се плаща...

Greedy
02-10-2008, 15:40
"Аве станеш ли на 18 всичко си плащаш.Дано поне си струва"

Ne e vqrno. Ako si siguren, che si zdravno osiguren, znachi nqmash griji.
Moqta operaciq ne mi izleze pochti nishto. E az si platih izsledvaniqta, prosto zashtoto lichniq mi lekar e dalechko i nqmashe kak da polucha napravlenie i mi izleze 70 lv vsichko, no az bqh s napravlenie za urologa i operaciqta e bezplatna. Podpisvash edno litche, na koeto pishe, che se plashtat samo specialni lekarstva ako ima takiva, NO nqma.

Vzemi si napravlenie ot lichniq za urolog, sled kato urologa ti napishe na edna belejka kakvi izsledvaniq iska, otidi pak pri lichniq, toi shte ti dade napravlenie za izsledvaniqta i moje da ti izleze 10-na leva. Ako gresha popravete me. :)
Uspeh!

O, i si struva!

P.S. Sorry za latinicata, ma v slujbata nqma BG, a ne se sdyrjah da ne otgovorq! :)

pasho_pz
02-10-2008, 15:53
"Аве станеш ли на 18 всичко си плащаш.Дано поне си струва"

Ne e vqrno. Ako si siguren, che si zdravno osiguren, znachi nqmash griji.
Евала бате!!!
Благодаря ти много!!! :grin: :grin: :grin:

mikity_sladky
02-10-2008, 20:29
Е сори,ама не съм съгласен че една операция ще струва "почти нищо".
Върнете се назад и вижте колко момчета споделят,че им струвало 100-150 лв. :?

Greedy
02-10-2008, 21:21
Е сори,ама не съм съгласен че една операция ще струва "почти нищо".
Върнете се назад и вижте колко момчета споделят,че им струвало 100-150 лв. :?

Ми незнам за тях, но моята операция е безплатна.

Пак казвам, само изследванията ми са платени, защото ги правих в частни лаборатории. НО с направление са мн евтини, някви левчета. Ако някой е платил 150 лв за операция, то той не е минал по канала на здравната каса. Това е.

batkodoki
02-10-2008, 22:20
привет на всички четящи и пишещи тук :)

виждам, че Темата е на път да се отклони от основната посока и затова се чувствам задължен да изложа някои съображения:

- 1- Темата като такава има чисто информативен характер и беше замислена по-скоро като база за споделеност и подкрепа под лекарски надзор, не толкова в он-лайн консулативен център в каквато на практика се превърна. но и в това няма лошо, важното е, че има хора, които могат да кажат, че дължат стауса на новото си Аз отчасти И на тази Тема :)

-2- Темата рискува да се изроди в типичния за БГ спор "колко си дал"?-това е и повода да се намеся в момента и да обясня:
- Greedy е прав по същество. когато сте здравноосигурени и целия процес протича по реда на НЗОК - дължите само нормативнозаложените такси за прегледи и изследвания. това са минимални суми, а ако сте непълнолетни - на теория не дължите съвсем нищо.
друг е въпросът за действителните "практики", аз сум последния човек, който ще каже, че корупционни практики в медицината не съществуват. има ги и още как....

[ вижте: и лекарите/хирурзите са хора като всички други. и кактото всички хора - всеки е личност единствена и неповторима. затова и има всякакви хора-лекари/хирурзи: и такива, които чудеса ще направят от любов кум Медицинското Изкуство, и други - които от мъжка солидарност ще вложат всичките си знания и опит за да накарат едно хлапе да се чувства нормално, има и трети дето ги вълнува само какво ще дадете, а четвъртите са най-гадни - те казват "за колкото платите толкова и ще работя"(на тези бих им счупил палците... да ме прости Колегията..) ]

В добавка трябва да кажа, че ИМА разлика ако отида някъде да ми правят нещо и ми обяснят, покажат и докажат, че труда на хирурга и екипа ми е безплатен /по НЗОК/ но Болницата се е снабдила с поледна дума на мед техника апарат, с който примерно нещата стават много по-финно. и ако ми предложат дали да дам 80 лева срещу фактура или да имам 8 шева повече - сам ще избирам!

-3- в заключение, че стана мн дълго: рано или късно ще се създаде т.н "Бял списък" - с имена и локации на лекари и клиники от които конкретни пациенти са доволни на базата на ЛИЧНИЯ СИ ОПИТ САМО, и съответно "Черен списък" на базата на същия критерий!

тук искам обаче дебело да подчертая: БЕЗ ИЗРИЧНОТО СЪГЛАСИЕ НА АДМИНИСТРАТОРА НА ТОЗИ САЙТ - ВСЯКО ПУБЛИКУВАНЕ НА ИМЕНА, АДРЕСИ, КООРДИНАТИ ДА СЕ СМЯТА ЗА НЕПОЗВОЛЕНА РЕКЛАМА! независимо дали рекламата е позитивна или негативна!

batkodoki
02-10-2008, 23:30
след тази изцепка на госпожица bungle http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=155348 и след като нямам "грам познание по медицина" - от тук нататък се съветвайте с въпросната много компетентна Госпожица&приятелките и!

НЕ МИСЛЯ ПОВЕЧЕ ДА НАПИША И РЕД ТУК!

ще бъда истински щастлив, когато въпросната гопожица реши проблемите ви. ваше право е да настоявате за това.

благодаря на всички за съдействието!

l2p4fs
02-11-2008, 00:17
след тази изцепка на госпожица bungle и след като нямам "грам познание по медицина" - от тук нататък се съветвайте с въпросната много компетентна Госпожица&приятелките и!

НЕ МИСЛЯ ПОВЕЧЕ ДА НАПИША И РЕД ТУК!

ще бъда истински щастлив, когато въпросната гопожица реши проблемите ви. ваше право е да настоявате за това.

благодаря на всички за съдействието!
bungle не е имала теб предвид, а дори и да имаше - не трябва да се обиждаш толкова лесно, особено от хора, които не познаваш. Във форума влизат прекалено много потребители и всеки пише каквото му харесва. Не защитавам bungle, просто няма смисъл да се обръща внимание на такива неща. Повечето хора оценяват това, което правиш и бъди сигурен, че те уважават. Не всеки би давал съвети свързани с медицината, без да иска нещо в замяна и напълно те разбирам ако искаш да спреш. Но все пак, дано размислиш и продължиш да пишеш тук.

EPoX
02-11-2008, 00:46
след тази изцепка на госпожица bungle и след като нямам "грам познание по медицина" - от тук нататък се съветвайте с въпросната много компетентна Госпожица&приятелките и!

НЕ МИСЛЯ ПОВЕЧЕ ДА НАПИША И РЕД ТУК!

ще бъда истински щастлив, когато въпросната гопожица реши проблемите ви. ваше право е да настоявате за това.

благодаря на всички за съдействието!
bungle не е имала теб предвид, а дори и да имаше - не трябва да се обиждаш толкова лесно, особено от хора, които не познаваш. Във форума влизат прекалено много потребители и всеки пише каквото му харесва. Не защитавам bungle, просто няма смисъл да се обръща внимание на такива неща. Повечето хора оценяват това, което правиш и бъди сигурен, че те уважават. Не всеки би давал съвети свързани с медицината, без да иска нещо в замяна и напълно те разбирам ако искаш да спреш. Но все пак, дано размислиш и продължиш да пишеш тук.
Така е batkodoki, аз неразбирам, защо заради bungle, ще ни зарежеш всички тук... :-# наистина не трябва според мен да се обръща внимание на "човек" като bungle ...

kkkl
02-11-2008, 20:02
Баткодоки , няма смисъл да се хващате на думите на непознат , и още повече на някой неконпетентен.Ние всички тук виждаме и оценяваме знанията Ви ! Доказал сте се пред нас ! Вашите познания са помогнали на много хора , включително и на мен ! Не си струва заради някакви необосновани нападки да спрете да пишете в този форум ! Винаги ще има хора , които ще се нуждаят от вашата помощ , а това че отделяте ДОБРОВОЛНО от времето си , за да помагате на нас , болните , говори , че сте един прекрасен и отдаден на работата си човек ! Нямам какво да добавя , другото се вижда.

Greedy
02-11-2008, 21:07
Няма как да не се съглася с по-горните 4 мнения. Няма и какво да кажа, защото става и досадно. Само ще кажа, че един Hедоразвит интелект, или както в този случай някъв пубер не бива да застава или да пречи на прекрасната работа, която си свършил, БаткоДоки.
Немисля, че има и смисъл да я коментираме. Обяснение за тоя пост можем да си измисли (сетим), като почнеш от глупост и лековерие (типично за 14-16 годишните, без да се обиждате) и като стигнем чак то по-горе споменатите доктори, които заслужават да им се счупят палците. Дори и в моя случай е така. Няма да коментирам кой и къде, но след прекрасната работа хирурга успя да убие всичко хубаво, което си мислех за него.

И БаткоДоки, не се влияй от такива изказвания, защото са ежедневие във всички сфери. Прави това в което те бива - а именно да помагаш на нас, болните и незнаещите. Мисля,че всички имаме мнение по въпроса. :)

exXxteen
02-11-2008, 22:24
Баткодоки, няма как да не добавя и аз един коментар-хората тук имат нужда от помоща ви.Не ги зарязвайте.
Аз също получих неоценима помощ и подкрепа, ще бъда щастлив и ако тези след мен я получат.

OVERMIND
02-12-2008, 16:42
Имам въпрос към Greedy като препатил. Здр братле. Значи миналта седмица в четвъртака ми направиха операцията от фимоза. Ония уролога ми нищо не ми каза дорки като ходих на превръска и докато ми махаше марлите и ме мажеше щях да припадна от болки :smt089 Дефакто пича само си ме превърза и едно ГОЛЯМО НИЩО :smt089 Значи офф имам мноо въпроси... Така първо са след няколко месеца стаам на 20 ама това не пречи да съм изплашен като малко детенце. Значи първо минали са вече 5-6 дена от операцията. Члена ми е оставен с набрана нагоре кожа при теб така ли беше ? 2ро мноо ми е болезнено да си сменям марлите... кисна си пишока с тях в калевия но и разкиснати ми е АДСКИ болезнено да ги свалям щото там където са конците и тн ми тече кръв през ноща от ерекциите и ми залепа мноо лошо марлята. :smt089 Дали ще е правилно след като я сваля тая вечер да не я слагам щото неискам да преживявам тоя ужас отното и отново :smt089:smt089:smt089:smt089 Снощи без малко да загубя съзнание от притеснение стрес и болки :smt089 Добре че маика ми беше в нас да ме окопити. ПЛС кажи ми какво са ти предписвали защото мен ме карат да се мажа с едни неща а както написах оная вечер щях да изгубя съзнание от болки :smt089 Нещо хапчета спреичета ли незнам и аз ПЛС хелп. Освен това главичката ми понеже е непрестанно на влажно и някак си като пръстите ти когато си мноо дълго в вода и се сбръчкват нали та така е и главичката ми. Или се лъжа и аз незнам. Но кажи ми поне какво са ти предписали да пиеш ала бала и такива неща а и няколко успокояващи думи няма да са ми в излишък щото съм наплашен кат малко дете :shock: :(
А плс към всички от София препоръчаите ми някъде без значение къде в града има свестен уролог при които да отида да ме види да ми прави превръски ли да ми изпише някакви неща ли нз и аз ама тоя моя си гледа работата през разтворени пръсти аз вобще не знам кво стаа с мен кое е нормално и кое не и направо немога да си намеря място. Така че ПЛС всеки които може да ми помогне да го направи ПЛС.

пп batkodoki МОЛЯ ТЕ не спираи да влизаш и пишеш в този форум щото си АДСКИ Многого необходим тука.

exXxteen
02-12-2008, 17:54
Пии аулин.Наистина-моя доктор силно ми препоръча да си пия обезболяващо, тъй като при всеки е различно, а ако боли,просто ще трябва да си го преживея.Препоръчвам ти, щом толкова се измъчваш, вземи си отпуска, махай марлята и си легни, но без гащи, да полежиш малко, да не се движиш, за да може поне малко да позаздравее на спокойствие...

OVERMIND
02-12-2008, 19:57
Аха ок мерси :-D

А бтв са си правих промивка за 1ви път със смрадлика и вобще не боля даже марлята сама си падна в каната и вобще не ме дра като снощи с Перманганата :grin: Препоръчвам го на всички по добре е и по-обезболява. А и успокоява самата главичка и местата където са шевовете.

Greedy
02-12-2008, 21:18
Имам въпрос към Greedy като препатил. Здр братле. Значи миналта седмица в четвъртака ми направиха операцията от фимоза. Ония уролога ми нищо не ми каза дорки като ходих на превръска и докато ми махаше марлите и ме мажеше щях да припадна от болки :smt089 Дефакто пича само си ме превърза и едно ГОЛЯМО НИЩО :smt089 Значи офф имам мноо въпроси... Така първо са след няколко месеца стаам на 20 ама това не пречи да съм изплашен като малко детенце. Значи първо минали са вече 5-6 дена от операцията. Члена ми е оставен с набрана нагоре кожа при теб така ли беше ? 2ро мноо ми е болезнено да си сменям марлите... кисна си пишока с тях в калевия но и разкиснати ми е АДСКИ болезнено да ги свалям щото там където са конците и тн ми тече кръв през ноща от ерекциите и ми залепа мноо лошо марлята. :smt089 Дали ще е правилно след като я сваля тая вечер да не я слагам щото неискам да преживявам тоя ужас отното и отново :smt089:smt089:smt089:smt089 Снощи без малко да загубя съзнание от притеснение стрес и болки :smt089 Добре че маика ми беше в нас да ме окопити. ПЛС кажи ми какво са ти предписвали защото мен ме карат да се мажа с едни неща а както написах оная вечер щях да изгубя съзнание от болки :smt089 Нещо хапчета спреичета ли незнам и аз ПЛС хелп. Освен това главичката ми понеже е непрестанно на влажно и някак си като пръстите ти когато си мноо дълго в вода и се сбръчкват нали та така е и главичката ми. Или се лъжа и аз незнам. Но кажи ми поне какво са ти предписали да пиеш ала бала и такива неща а и няколко успокояващи думи няма да са ми в излишък щото съм наплашен кат малко дете :shock: :(
А плс към всички от София препоръчаите ми някъде без значение къде в града има свестен уролог при които да отида да ме види да ми прави превръски ли да ми изпише някакви неща ли нз и аз ама тоя моя си гледа работата през разтворени пръсти аз вобще не знам кво стаа с мен кое е нормално и кое не и направо немога да си намеря място. Така че ПЛС всеки които може да ми помогне да го направи ПЛС.

пп batkodoki МОЛЯ ТЕ не спираи да влизаш и пишеш в този форум щото си АДСКИ Многого необходим тука.

Здрасти!

Аз процедирах по следния начин (по съвет на моя хирург) - 3 дни след операцията махнах превръзката изцяло! Беше залепнала и болките бяха много големи, но се преживяха. Кожата си беше доста отпусната и леко сбръчкана, но немисля, че беше дръпната много (Можеби за това те боли и кърви, защото много силно опъват конците.). Първата вечер беше доста неприятно. Най-вече заради това, че главичката не е свикнала, поне при мен не беше, с търкането на каквато и да е материя. Хирурга ми изписа Ofloxin - антибиотик на хапчета, който пих точно 5 дни (има 10 хапчета, 2 пъти на ден) и Bivacyn - това е противо възпаллителен спрей, който пръска нещо като прах. Опаковката не е голяма, но и него ползвах 5-6 дни. След като свалих превръзката напресъках члена обилно със спрея и ударих един аналгин. Моя съвет е да си вземеш 3-4 ампули течен аналгин (може и обикновен) и при силни болки да пиеш по една ампула/хапче. Аз го пиех преди лягане и то само 2 дни. Според мен Аулин не хубаво да пиеш, просто съм предубеден към него. По заръки на хирурга не трябваше да нося тесни дънки или такива дрехи по принцип, докато не паднат конците. Но на 5-я ден вече си обух нормалните дънки (малко по-тесни от онея дето носех 5 дни). Нося и по-широко бельо. Чувството в началото е силно неприятно, но с течение на времето се свиква. При мен болка няма, но от време на време усещам леки пощипвания, но това е неизбежно, поне докато се движиш.

Според мен, хубаво е да няма превръзка на пениса, да не е на влажно и да опиташ моето лечение, РАЗБИРА СЕ С ЛЕКАРСКО ПРЕДПИСАНИЕ. Аз бани не правя, в смисъл, с разни билки и т.н. Къпя се, дори в последните няколко дни го мия със сапун. Ерекциите не ме болят, но от време на време при по-рязка ерекция потича малко кръв, ма са само няколко капки. А иначе вечерта, след като свалих превръзката (това беше към 1 през ноща) и като си легнах беше кървял доста и се беше залепил за пижамата. Затова няколко вечери спах само с една фанелка отгоре и без долни гащи - демек гол - може да опиташ.

Незнам каква би могла да е процедурата, но мисля, че е хубаво да отидеш на втори уролог, за второ мнение.

Силно се надявам БаткоДоки да се включи, защото той може да ти даде възможно най-точния съвет.
Н
едей да се панираш! Това е много важно, няма нужда от притеснение, в някои случаи може само да си навредиш с това! По-спокойно и мисли трезво! Не си наливай излишни мисли в главата... ;)

Успех! Ако имаш въпроси питай... :)

kkkl
02-13-2008, 12:12
Така...Преди има няма 3 часа ме изписаха от болницата.Вчера ме оперираха ( местна упойка ) След операцията ме оставиха без превръзка :x , каза лекаря , че след 1 час някъде ще дойде да сложи превръзката...Пък то ко... 2 часа и нещо...идва той и ми слага превръзката...(малее това беше по-болезнено от цялата операция !! ).Пренощувах в болницата.Като по чудо нямах никакви болки , съвсем леки само ( бях се наплашил от вас , всички тука казват неможели да спят и разни такива ) . Ставам на сутринта , хопаля аре заминавай ми вика лекаря и ми смени превръзката ( като по чудо не умрях ! :-D ) .Сега сам си в нас , но усещам как ми става кофти.Като уринирам ми щипе няколко минути , много гадно ( единствено няам порблем ако легна на леглото и си го държа изправен , ама Ще ме извините ден и половина в болницата само това правих , втръсва ! :D ) Да не говорим , че немога да оцеля със струята тоалетната чиния...абе нещата се влошават общо взето.А лекаря ме матира от всякъде - нищо не ми каза за мазила , бани с перманганат , лайки , и т.н. даже не каза кога да дойда следващият път...Плс дайте съвети как да облекча чувствителността и налага ли се правя някакви бани ? И колко дни продължава тази чувствителност ? (при всеки е различно , знам , но все пак ориентировъчна цифра искам ) А мога ли вечер да спя настрани ? Абее ужас...Касапия голяма...наплашиха ме отвсякъде...не искам да понасям още болка...........

П.П. на 16 съм , ако има значение...

Marto_92
02-13-2008, 12:21
искам да попитам значи когато не ми е надървена и когато си го заголя кожичката ми не се задържа на едно място и самичка скрива главичката ! .. това проблем ли е :/

OVERMIND
02-13-2008, 16:57
Мерси много Greedy страшен си :)

KKKL бате маи с теб сме братя по съдба до някъде. И на мен моя урологн не ми каза НИЩО :? Ама споко чети тука из темата няколко страници назад и ще се ориентираш но се пак е хубаво баткодоки да се появи пак щото тои наи добре може да те посъветва.

kkkl
02-14-2008, 04:56
KKKL бате маи с теб сме братя по съдба до някъде. И на мен моя урологн не ми каза НИЩО :? Ама споко чети тука из темата няколко страници назад и ще се ориентираш но се пак е хубаво баткодоки да се появи пак щото тои наи добре може да те посъветва.
Абе в случая аз ще изкарам късмет , защото нашите се познават с един уролог.Той ще ме види днес и ще каже какво да правя.Между другото , разбрах защо в болницаат вечерта не ме е боляло - явно са ми сложили нещо да не ми се надървя или нз и аз какво точно.Тази нощт имаше болки , но аз по принцип спя дълбоко, пък и явно се търпи , щото си поспах. :) Хайде по вижо , по здраво , ще се консултирам днес с уролог и ще споделя тук във форума какво ми е казал , пък кой знае - може да помогне на някой . :)

Garfield16
02-14-2008, 07:36
kkkl, относно пикаенето и неоцелването на тоалетната чиния със струята - и при мен е така след операцията (вече минаха 3 седмици). Няква струята си прави каквото си иска - раздвоява се, разтроява се и т.н. Вече пикая седнал... ама така ли ще е за постоянно? :(
А освен това какъв ви е цвета на главичката след операцията? На мен ми се струва, че е много по-блед от останалата част на пишока - малко ме притеснява това, не е някакси нормален цвят на кожа.

kkkl
02-14-2008, 13:00
kkkl, относно пикаенето и неоцелването на тоалетната чиния със струята - и при мен е така след операцията (вече минаха 3 седмици). Няква струята си прави каквото си иска - раздвоява се, разтроява се и т.н. Вече пикая седнал... ама така ли ще е за постоянно? :(
А освен това какъв ви е цвета на главичката след операцията? На мен ми се струва, че е много по-блед от останалата част на пишока - малко ме притеснява това, не е някакси нормален цвят на кожа.
И при мен с пикането е точно така-главната струя си е в правата линия и се раздвоява , разтроява и т.н. Тъпото е че има и разклонение надолу и урината ми попива в марличката...Може ли да стане инфекция някаква ? За цвета на главичката - незнам , при мен е даже по-наситено червено няво..абе ддз...

П.П. Ааа гарфийлд , я кажи , как се чувстваш сега 3 седмици след операцията ? Имаш ли още изострена чувствителност на главичката ?

Garfield16
02-14-2008, 21:37
[quote=Garfield16]
П.П. Ааа гарфийлд , я кажи , как се чувстваш сега 3 седмици след операцията ? Имаш ли още изострена чувствителност на главичката ?

Абе като минат 2 седмици вече доста се намалява чувствителността.

True
02-14-2008, 22:48
Аз имам късо гемче и искам да знам задължителна ли е операция или просто да бъда внимателен защото не съм имал проблеми.Искам да знам за да нямам проблеми в бъдеще.

kkkl
02-15-2008, 07:04
[quote=Garfield16]
П.П. Ааа гарфийлд , я кажи , как се чувстваш сега 3 седмици след операцията ? Имаш ли още изострена чувствителност на главичката ?

Абе като минат 2 седмици вече доста се намалява чувствителността.

Пффф , мен ме оперираха вторник , а сега този понеделник съм на даскало :( аз едвам вървя....Пффф какво да им кажа като ме видят че не мога да ходя добре ?! :oops: В диагнозата ми пише : фимоза , уголемен препуциум ( нз дали се пише така ) късо гемче И парафимоза ?! Възможно ли е при мен по-бавно да заздравява ?

exXxteen
02-15-2008, 07:52
Аз имам късо гемче и искам да знам задължителна ли е операция или просто да бъда внимателен защото не съм имал проблеми.Искам да знам за да нямам проблеми в бъдеще.

Еми аз пък вече съм опериран от късо гемче, един конец само седи, щот не падна сам... Ако наистина е късо, рано или късно ще ти направи проблем.Гадното е че при бойна задача се къса, кърви много и става като кланица в леглото, а после като заздравее заздравялата раничка дразни.Ако те е страх от операцията-ами преживява се леко, кво да ти кажа-след операцията като ми мина упойката около час и нещо болеше, ама то не болка, а нещо средно между сърбеж и позив за пикаене.След това мина.Сутрин не болеше, освен ако не се надърви и подпре в гащите накриво, но болката пак не беше режеща.Колкото по рано се оперираш, толкова по бързо ще оздравее...

Garfield16
02-15-2008, 09:58
[quote=Garfield16]
П.П. Ааа гарфийлд , я кажи , как се чувстваш сега 3 седмици след операцията ? Имаш ли още изострена чувствителност на главичката ?

Абе като минат 2 седмици вече доста се намалява чувствителността.

Пффф , мен ме оперираха вторник , а сега този понеделник съм на даскало :( аз едвам вървя....Пффф какво да им кажа като ме видят че не мога да ходя добре ?! :oops: В диагнозата ми пише : фимоза , уголемен препуциум ( нз дали се пише така ) късо гемче И парафимоза ?! Възможно ли е при мен по-бавно да заздравява ?

Споко, и аз бях супер зле първите 1-2 седмици, едвам ходех, ама после рязко со подобри положението. А по принцип като грябва да ходиш на училище, за да не те боли и да си ходиш нормално - увий го целия с марля - помага доста!

kkkl
02-15-2008, 12:14
А по принцип като грябва да ходиш на училище, за да не те боли и да си ходиш нормално - увий го целия с марля - помага доста!
Това исках да чуя ! :) :grin:

Аааа пич , то ок ше го увия , ама после ще ми залепне... :smt089

Garfield16
02-15-2008, 13:16
А по принцип като грябва да ходиш на училище, за да не те боли и да си ходиш нормално - увий го целия с марля - помага доста!
Това исках да чуя ! :) :grin:

Аааа пич , то ок ше го увия , ама после ще ми залепне... :smt089

После си го топваш в буркан с вода и превръзката почти сама пада ;)

neshtasten
02-16-2008, 02:40
Момче на 18 години сам .. и като докосна главичката.. испитвам някаква болка.. дразнене незнам от какво може да е ако някой знай да ми помогне от какво може да е и как мога да оправя този проблем .. савсем леко с рака като докосна главичката и испитвам някакав бодеж болка.. Благодаря предварително.

l2p4fs
02-16-2008, 15:31
Момче на 18 години сам .. и като докосна главичката.. испитвам някаква болка.. дразнене незнам от какво може да е ако някой знай да ми помогне от какво може да е и как мога да оправя този проблем .. савсем леко с рака като докосна главичката и испитвам някакав бодеж болка.. Благодаря предварително.
Виж си личното съобщение.

HardlyAwakened
02-16-2008, 18:10
Как ще се оправяме без Баткодоки .. незнам :(:( :( но заради тая курва Бънгъл ..... :x

lqlqblabla
02-16-2008, 20:02
пфффф нз без баткодоки нямам си и напретстава как ще се оправя и аз.Той щеше да ми каже дали имам проблем или не тъй като не съм сигурен защото мога да оголвам колкото си искам без никви болки или минималнии но в ерекция пак мога колкото си искам но само с моя помощ като си я пусна кожата тя пак си отива нагоре но застава зад главичката не я покрива отново и нз сега това проблем ли е или просто имам в повечко кожичка :(

EDIT : Не сори в ерекция немога колкото си искам така следд главичката мога още но стига в едно положение в което вече неможе и седи като набръчкано но това не е точно след главичката а има разточание а иначе нито е фимоза да не мога да го оголя нито е късо гемче защото от снимките които баткодоки е дал аз нямам такава ципа а пък може да е сувсем малко синезий но само от дясната страна на пишока и това в по кусно време при полов акт дали ще се оправи но в ерекция и в меко сустояние :D като го оголвам колкото може де вуобще не се забелязват тези неща за които мисля че за синезий и съм много обуркан.Щях да пращам снимки на баткодоки но заради тази ***** няма да имам възможноста :x

EPoX
02-16-2008, 22:02
Офф.. и аз немога да го разбера баткодоки защо се сърди на нас и неиска да пише тука.. :( всички до един тука сме му безкрайно благодарни за съветите и помоща, а сега заради някой си и някво тъпо безпочвено мнение, трябва да страдаме ние - дето трябва на ръце да го носим баткодоки! незнам.. поне аз се надявам да се 'завърне' тука, че до никаде няма да е докараме така(поне аз) 8-[

scorpion4ituo
02-17-2008, 00:19
баткодоки помогнал си на много хора ужасно те умолявам да помогнеш и на мен :( . Знчи аз сам моме на 14 години от град варна. Като малак някакав хирург ми го беше заголил и ми беше извадил нешто бяло. Адски ме болеше. Слагаха ми риванолови памперси (бях малак). До тоалетна ходех само като го поливах с вода и тъка затъпявах овстрата болка. Не зная какво ми е направил този хирург. Нямаше нито опойка нито нищо. На края ми сложи нешо жалто което той нарече "масалце". Адски ме болеше от тогава но след месец пикаене под вода ми мина и можех да си пишкам спокойно. Тогас бях на 5. Не зная какво ми е направил той. Но сега не мога да го оголя като е надарвен. Адски боли. Като е отпуснат оспявам и тъка го оставям докат са надарви. Някой много моля да ми помогне даа ми пише на мейла ще му дам скайпа. Адски боли като е надарвен и забелен и гиумчето сякаш секи мик ше се саса. КАТ го надарвя не мога да варна кожичката и чакам той да спадне. Но снощи стана синя главичката защото много далго го даржах. Ужасно се боя от уперации, особено на оназ работа. Имам ужасни спомени от детвството. От 5 годи6ен до 4 клас винаги след оринране силно ми пареше и се налагаше да куцам. Кат почнах чикиите тва изчезна. Появи се като се на скоро като си вкарах в пикочопровода дръжка на четка за боя много тънка намазана сас течен сапун, но барзо мина (бях излаган 4е 6те ми става да го зяабелвам). до ся не сам влизал в болница ужасно ме е страх. Разказах на един фр и той сащо още повече ме наплаши нз какво да правя просто някой изкам да ми помогне. За наще и дума да не става 1во никога няма да им кажа коще да ми го отрежат. Плс ето ми имейла scorpion4itu@abv.bg. Ще давам скайпа си ще прштам снимки не зная само изкам някой да ми помогне по вазможност без рязане плс не издаржам на операции.

kkkl
02-17-2008, 07:12
Ейййй не спират мизериите и при мене... :x През нощта ми се е забелил и сега идвам вървя ! (обрязването ми е частично ) Сега цялта ми главичка е оголена и ме е страх да върна кожата.Не спира таз чувствителност майк* а тъпа...6 ден след операцията съм все едно като ме бяха изписали , само дето няма болки...Баткодоки ни е нужен повече от всякога...а тая тъпа КРАНТА bungle....СЕГА ДОВОЛНА ЛИ СИ BUNGLE ?!

scorpion4ituo
02-17-2008, 10:37
моля ви помогнете полудявам ето ви ICQ плс нз ко да прая ICQ - 48744540

l2p4fs
02-17-2008, 13:05
а тая тъпа КРАНТА bungle....СЕГА ДОВОЛНА ЛИ СИ BUNGLE ?!
Много се съмнявам bungle да гледа тази тема. До scorpion4ituo: проблема ти изглежда наистина доста сериозен, особено като незнаеш какво точно е направил хирурга. Моят съвет към теб е да отидеш на лекар, все пак няма да ти правят операция първия път като отидеш на преглед. А това, че не издържаш на операции е доста глупаво - мисля, че няма такъв, който да не го е страх, но както виждаш много хора са го изтърпяли...

scorpion4ituo
02-17-2008, 14:09
1во мн благодаря за загрижеността. Аз не мога да ида на уролок. 1 наще никга няма да обсаждам с тях такива проблеми! 2 не сам на 5 че да...ами ако, акооо се надарви в рацете му ;(. Апак и тва е че до ся не сам се мачил да го забелвам и си биехчикиите и сичко ми беше мн гот. Ама на порно филм скивах на един как му е кура и поизках и аз. Кат са вдарви поизках да пробвам ама....не стана. Като е малак изкарва са мн лесно. КАто са надарви лееко ме боли ии тва шибано гюмче или както е там ше зема да го скасам някой пат от яд пак кото ще да стаа. Мн по яко си е да си бия чикии на неуголен гур. преди няколко нещи пробвах на оголен- ами не беше яко даже болезнено и ми посиня главичката :
:oops: . Тва че в надарвено састояние не мога да го забеля и ме боли а в отпуснато става и тъка го дигам проблем ли е/ и 2ро това че ме боли кагато е в надарвено састояние забелен сащо ли е проблем а за гадната чувствитлност на главичката да не толк. Казвате че имате крав след и повреме на операция ами този клип вище го защо децата изобщо не си личи да има крав? zazz.bg/play:72a1576e (напи6ете www) доктора казва че детето може да ходи играе пикае за ко е му слагат превраска и за ко не го шият и зако операцията приклиучва за 5 минути е кви са тез ваще хирурзи?

neshtasten
02-18-2008, 14:28
Здравейте,момче на 18 години сам и колкото странно да звучи за пръв път пробвах да го забеля защото до сега ме беше страх .. :oops: и така надървех го и го забелех обаче испитах малка болка много манинка даже незнам дали може да се нарече болка,чи вапроса ми е това проблем ли е ? или защото ми е било парви пат затова сам испитал малка болка ето и снимка да ми кажете имам ли някав проблем нямам късо генче .. благодаря предварително на всички които се опитат да ми помогнат. :)

neshtasten
02-18-2008, 14:32
Да де който иска да ми помогне.. мога да му дам снимка да види дали сам оспял да я забеля цялата благодаря много дано има такива желаещи и да кажа малко трудно я забелвам :(

scorpion4ituo
02-18-2008, 15:06
почти сащия проблем е и с мен ама аз надарвен не моа го забеля :( 14 year сам

Silver Club
02-18-2008, 16:54
Ами ако искате ми пишете и пращайте снимки,понеже претърпях операция от Фимоза преди 4 месеца мога да ви кажа дали е било както при мен или не(покрай моята операция бях длъжен да се пообразовам малко)

exXxteen
02-18-2008, 17:14
И аз по същия начин като Silver Club, пращайте и пишете... само че моята операция беше на късо гемче и по скоро.А и като гледам резултата, определено бих помогнал на всеки с проблем, да го премахне.Заслужава си да се изтърпи...

Даже бих могъл да дам снимки, да се види разликата, чакам само напълно да оздравее за последната фотосесия на хубавеца.

lqlqblabla
02-18-2008, 17:31
ex-teen човече моляте пиши ми по скайп да ти пратя снимки и ти ако може да пратиш защото знам че не е фимоза но може да е късо гемче или синезий моляте пиши ми по скайпа аз ей сега ще ти го напиша по ЛС - то :)

scorpion4ituo
02-18-2008, 21:46
да плс пишете и на мен шот напрао нз ко да пр

scorpion4ituo
02-19-2008, 13:13
Нормално ли е в покой , главичката да си е покрита изцяло, а при възбудено състояние да се забелва САМА до половината, и после аз да си я забеля до "короната,венеца, или до ръба на главичката" БЕЗ БОЛКА !!! Това фимоза ли е ?
ае ей ко си трагнал са фалиш е :-P

death_knight
02-19-2008, 18:46
като гледах снимките мисля че може да имам късо гемче ама при мен като се надърви не се накланя така а си седи в нормална позиция(прав и щръкнал)ама кожата си седи зад главичката. може да имам малко повечко кожичка или пък може да е гемче та ако може някой от вас който вече е по вещ в тая работа да даде мнение, съвет, ако трябва и снимка мога да направя... а като гледах онова клипче дето kkkl го беше дал как обрязват децата напрао ми опада козината... :shock: аз понеже изчетох цялата тема и разбрах за случилото се с тая Бънгъл и Баткодоки мисля да нарпавим една стачка - за връщането му :-D

exXxteen
02-19-2008, 19:47
Това което може да направим за връщането му е да му помогнем в делото... а именно да окажем помощ на нуждаещите се, всеки според възможностите.

Имам няколко въпроса:
На колко си?
Гемче има всеки човек, ако твоето е късо, ще опъва-така ли прави или не ти прави проблем?
Може ли да обелиш главичката докато е надървен, без болка, стягане и притеснение?

Huk40
02-19-2008, 22:52
Пишете всички на nikolai93! :) :) 8) Спокс момчета ще се оправите!

death_knight
02-19-2008, 23:31
Това което може да направим за връщането му е да му помогнем в делото... а именно да окажем помощ на нуждаещите се, всеки според възможностите.

Имам няколко въпроса:
На колко си?
Гемче има всеки човек, ако твоето е късо, ще опъва-така ли прави или не ти прави проблем?
Може ли да обелиш главичката докато е надървен, без болка, стягане и притеснение?


на 13 съм
знам че всеки човек има гемче
не ми опъва
не ме боли и мога да си я забелвам като е надървен

работата е такава - понеже съм на 13 и пишката ми има още да ръсте 8-) и си мисля да не е късо и като порасна да почне да ми опъва? ще ти обясня по-подробно в скайп че така няма да стане работата (не че ме е срам ама нема се разберем мноо добре)

exXxteen
02-20-2008, 07:33
Ок дай си скайпа на лични...

kkkl
02-20-2008, 15:52
Седмица и два дена след операцията...Ходих при уролог , каза ми че нещата се развиват идеално засега.Но имам много силна чувствителност.Едвам вървя ( като съм без марля ) , а като съм с марля е ок всичко ( ама вече съм без марля ) . на Мястото където е било гемчето имам малки ранички.Също така кожата отзад до гемчето е ОТОЧНА , както и целия пръстен.Та докога тази брутална чувствителност , едвам я търпя , ужасно е ?! Иначе всичко друго е Ок , в ерекция не ме боли , няма оток.Ама кожичката немога да я върна ( страх ме е ) , обрязването ми е частично ( оставено е малко кожа ) ама тая кожа е оточна накрая и нз какво да правя.не усещам стягане или нещо друго , само свръхчувствителност , която ми създава проблеми.Та до кога ???????????????!?!?!?!? :-)

death_knight
02-20-2008, 17:03
Седмица и два дена след операцията...Ходих при уролог , каза ми че нещата се развиват идеално засега.Но имам много силна чувствителност.Едвам вървя ( като съм без марля ) , а като съм с марля е ок всичко ( ама вече съм без марля ) . на Мястото където е било гемчето имам малки ранички.Също така кожата отзад до гемчето е ОТОЧНА , както и целия пръстен.Та докога тази брутална чувствителност , едвам я търпя , ужасно е ?! Иначе всичко друго е Ок , в ерекция не ме боли , няма оток.Ама кожичката немога да я върна ( страх ме е ) , обрязването ми е частично ( оставено е малко кожа ) ама тая кожа е оточна накрая и нз какво да правя.не усещам стягане или нещо друго , само свръхчувствителност , която ми създава проблеми.Та до кога ???????????????!?!?!?!? :-)

човек, ти къде си прави операцията? и как мина? пълна упойка? проблеми некви?

lqlqblabla
02-20-2008, 17:25
Това което може да направим за връщането му е да му помогнем в делото... а именно да окажем помощ на нуждаещите се, всеки според възможностите.

Имам няколко въпроса:
На колко си?
Гемче има всеки човек, ако твоето е късо, ще опъва-така ли прави или не ти прави проблем?
Може ли да обелиш главичката докато е надървен, без болка, стягане и притеснение?


на 13 съм
знам че всеки човек има гемче
не ми опъва
не ме боли и мога да си я забелвам като е надървен

работата е такава - понеже съм на 13 и пишката ми има още да ръсте 8-) и си мисля да не е късо и като порасна да почне да ми опъва? ще ти обясня по-подробно в скайп че така няма да стане работата (не че ме е срам ама нема се разберем мноо добре)

човек въобще кво се претисняваш по твойте обяснения си си иделаен а и аз съм на 13 обаче аз го чуствам как нещо дърпа ама не е такава ципа като наснимките абе ex-teen я пиши по скайпа че те забравих как се пишеш да ти пращам снимките то още вчера тряяше ти ги прата

kkkl
02-20-2008, 17:47
Седмица и два дена след операцията...Ходих при уролог , каза ми че нещата се развиват идеално засега.Но имам много силна чувствителност.Едвам вървя ( като съм без марля ) , а като съм с марля е ок всичко ( ама вече съм без марля ) . на Мястото където е било гемчето имам малки ранички.Също така кожата отзад до гемчето е ОТОЧНА , както и целия пръстен.Та докога тази брутална чувствителност , едвам я търпя , ужасно е ?! Иначе всичко друго е Ок , в ерекция не ме боли , няма оток.Ама кожичката немога да я върна ( страх ме е ) , обрязването ми е частично ( оставено е малко кожа ) ама тая кожа е оточна накрая и нз какво да правя.не усещам стягане или нещо друго , само свръхчувствителност , която ми създава проблеми.Та до кога ???????????????!?!?!?!? :-)

човек, ти къде си прави операцията? и как мина? пълна упойка? проблеми некви?
В Терапевтичната клиника във Варна. ( високата сграда ) операцията мина нормално , упойката беше местна.Оставиха ме да спя в болницата.

Tristan
02-20-2008, 19:00
i men me rqzaha v terapiqta pak 4asti4no ... mesna opoika 3 4asa sled operaciqta stoqh i me pusnaha .... p1k do sq si bil s koja sq i malko nqma ama nqma mn qsno 4e shte ti e po drugo...

death_knight
02-21-2008, 10:32
Това което може да направим за връщането му е да му помогнем в делото... а именно да окажем помощ на нуждаещите се, всеки според възможностите.

Имам няколко въпроса:
На колко си?
Гемче има всеки човек, ако твоето е късо, ще опъва-така ли прави или не ти прави проблем?
Може ли да обелиш главичката докато е надървен, без болка, стягане и притеснение?


на 13 съм
знам че всеки човек има гемче
не ми опъва
не ме боли и мога да си я забелвам като е надървен

работата е такава - понеже съм на 13 и пишката ми има още да ръсте 8-) и си мисля да не е късо и като порасна да почне да ми опъва? ще ти обясня по-подробно в скайп че така няма да стане работата (не че ме е срам ама нема се разберем мноо добре)

човек въобще кво се претисняваш по твойте обяснения си си иделаен а и аз съм на 13 обаче аз го чуствам как нещо дърпа ама не е такава ципа като наснимките абе ex-teen я пиши по скайпа че те забравих как се пишеш да ти пращам снимките то още вчера тряяше ти ги прата

хах, аз си писах със Silver Club и той вика че според него имам късо гемче :( значи като е надървен мога да си го забелвам ама кожичката седи зад главичката. не е както на порнозвездите изпъната (както някой беше казал) ама все пак те са си обрязаани. иначе на мен не ми дърпа нищо.

death_knight
02-21-2008, 10:45
Седмица и два дена след операцията...Ходих при уролог , каза ми че нещата се развиват идеално засега.Но имам много силна чувствителност.Едвам вървя ( като съм без марля ) , а като съм с марля е ок всичко ( ама вече съм без марля ) . на Мястото където е било гемчето имам малки ранички.Също така кожата отзад до гемчето е ОТОЧНА , както и целия пръстен.Та докога тази брутална чувствителност , едвам я търпя , ужасно е ?! Иначе всичко друго е Ок , в ерекция не ме боли , няма оток.Ама кожичката немога да я върна ( страх ме е ) , обрязването ми е частично ( оставено е малко кожа ) ама тая кожа е оточна накрая и нз какво да правя.не усещам стягане или нещо друго , само свръхчувствителност , която ми създава проблеми.Та до кога ???????????????!?!?!?!? :-)

човек, ти къде си прави операцията? и как мина? пълна упойка? проблеми некви?
В Терапевтичната клиника във Варна. ( високата сграда ) операцията мина нормално , упойката беше местна.Оставиха ме да спя в болницата.

аха, значи аз съм от Бяла (край Русе е) и ми е кофти щот ако наистина имам късо гемче не знам де да ходя... :( нашата болница е толкова зле че и котката си не бих пуснал там. преди година-две пръскаха против бълхи... Silver Club вика че са му я правили операцията в София, ама на мен ми е малко далечко (не че на него не му е било де) ... има да бия няколко часа път и ако остана да нощувам в болницаа не знам нашите де ще ходят. :( пък и мене както не ме свърта мноо време на едно място не знам как ще седя толкоз време в кола. пък във Варна... не знам... и там е вариант, но първо тряа да избарам уролог че тука май няма =/

kkkl
02-21-2008, 12:28
Седмица и два дена след операцията...Ходих при уролог , каза ми че нещата се развиват идеално засега.Но имам много силна чувствителност.Едвам вървя ( като съм без марля ) , а като съм с марля е ок всичко ( ама вече съм без марля ) . на Мястото където е било гемчето имам малки ранички.Също така кожата отзад до гемчето е ОТОЧНА , както и целия пръстен.Та докога тази брутална чувствителност , едвам я търпя , ужасно е ?! Иначе всичко друго е Ок , в ерекция не ме боли , няма оток.Ама кожичката немога да я върна ( страх ме е ) , обрязването ми е частично ( оставено е малко кожа ) ама тая кожа е оточна накрая и нз какво да правя.не усещам стягане или нещо друго , само свръхчувствителност , която ми създава проблеми.Та до кога ???????????????!?!?!?!? :-)

човек, ти къде си прави операцията? и как мина? пълна упойка? проблеми некви?
В Терапевтичната клиника във Варна. ( високата сграда ) операцията мина нормално , упойката беше местна.Оставиха ме да спя в болницата.

аха, значи аз съм от Бяла (край Русе е) и ми е кофти щот ако наистина имам късо гемче не знам де да ходя... :( нашата болница е толкова зле че и котката си не бих пуснал там. преди година-две пръскаха против бълхи... Silver Club вика че са му я правили операцията в София, ама на мен ми е малко далечко (не че на него не му е било де) ... има да бия няколко часа път и ако остана да нощувам в болницаа не знам нашите де ще ходят. :( пък и мене както не ме свърта мноо време на едно място не знам как ще седя толкоз време в кола. пък във Варна... не знам... и там е вариант, но първо тряа да избарам уролог че тука
май няма =/
Пиши на лично , ако се интересуваш , ще ти дам един-два телефона.

lqlqblabla
02-21-2008, 17:53
Това което може да направим за връщането му е да му помогнем в делото... а именно да окажем помощ на нуждаещите се, всеки според възможностите.

Имам няколко въпроса:
На колко си?
Гемче има всеки човек, ако твоето е късо, ще опъва-така ли прави или не ти прави проблем?
Може ли да обелиш главичката докато е надървен, без болка, стягане и притеснение?


на 13 съм
знам че всеки човек има гемче
не ми опъва
не ме боли и мога да си я забелвам като е надървен

работата е такава - понеже съм на 13 и пишката ми има още да ръсте 8-) и си мисля да не е късо и като порасна да почне да ми опъва? ще ти обясня по-подробно в скайп че така няма да стане работата (не че ме е срам ама нема се разберем мноо добре)

човек въобще кво се претисняваш по твойте обяснения си си иделаен а и аз съм на 13 обаче аз го чуствам как нещо дърпа ама не е такава ципа като наснимките абе ex-teen я пиши по скайпа че те забравих как се пишеш да ти пращам снимките то още вчера тряяше ти ги прата

хах, аз си писах със Silver Club и той вика че според него имам късо гемче :( значи като е надървен мога да си го забелвам ама кожичката седи зад главичката. не е както на порнозвездите изпъната (както някой беше казал) ама все пак те са си обрязаани. иначе на мен не ми дърпа нищо.

чакай бе човек то и аз зад главичката без да дърпа си мога даже и малко след нея но за пълно оголване ми дърпа макарче успявам горе доло

death_knight
02-21-2008, 19:33
Това което може да направим за връщането му е да му помогнем в делото... а именно да окажем помощ на нуждаещите се, всеки според възможностите.

Имам няколко въпроса:
На колко си?
Гемче има всеки човек, ако твоето е късо, ще опъва-така ли прави или не ти прави проблем?
Може ли да обелиш главичката докато е надървен, без болка, стягане и притеснение?


на 13 съм
знам че всеки човек има гемче
не ми опъва
не ме боли и мога да си я забелвам като е надървен

работата е такава - понеже съм на 13 и пишката ми има още да ръсте 8-) и си мисля да не е късо и като порасна да почне да ми опъва? ще ти обясня по-подробно в скайп че така няма да стане работата (не че ме е срам ама нема се разберем мноо добре)

човек въобще кво се претисняваш по твойте обяснения си си иделаен а и аз съм на 13 обаче аз го чуствам как нещо дърпа ама не е такава ципа като наснимките абе ex-teen я пиши по скайпа че те забравих как се пишеш да ти пращам снимките то още вчера тряяше ти ги прата

хах, аз си писах със Silver Club и той вика че според него имам късо гемче :( значи като е надървен мога да си го забелвам ама кожичката седи зад главичката. не е както на порнозвездите изпъната (както някой беше казал) ама все пак те са си обрязаани. иначе на мен не ми дърпа нищо.

чакай бе човек то и аз зад главичката без да дърпа си мога даже и малко след нея но за пълно оголване ми дърпа макарче успявам горе доло

ко имаш в предвид под "пълно оголване" ?

pasho_pz
02-22-2008, 10:15
Да ви кажа и аз нещо!
На 19 съм и вчера ми правиха пълно обрязване с пълна упойка.
МНОГО СЪМ ДОВОЛЕН!!!!
Не ме боли и даже мога да си ходя свободно, има някакво неприятно чувство на обтягане, но е нормално.
Препоръчвам го на всички със, или без този проблем, защото ако не друго, поне е по-хигиенично! :grin: :grin: :grin: :grin:
Страшни благодарности на batkodoki!!!!

death_knight
02-22-2008, 14:57
Да ви кажа и аз нещо!
На 19 съм и вчера ми правиха пълно обрязване с пълна упойка.
МНОГО СЪМ ДОВОЛЕН!!!!
Не ме боли и даже мога да си ходя свободно, има някакво неприятно чувство на обтягане, но е нормално.
Препоръчвам го на всички със, или без този проблем, защото ако не друго, поне е по-хигиенично! :grin: :grin: :grin: :grin:
Страшни благодарности на batkodoki!!!!

завърнал се е?!? :О

kkkl
02-22-2008, 15:10
Да ви кажа и аз нещо!
На 19 съм и вчера ми правиха пълно обрязване с пълна упойка.
МНОГО СЪМ ДОВОЛЕН!!!!
Не ме боли и даже мога да си ходя свободно, има някакво неприятно чувство на обтягане, но е нормално.
Препоръчвам го на всички със, или без този проблем, защото ако не друго, поне е по-хигиенично! :grin: :grin: :grin: :grin:
Страшни благодарности на batkodoki!!!!

завърнал се е?!? :О
Завърнал се е ?!? :shock:

mikity_sladky
02-22-2008, 18:42
Да ви кажа и аз нещо!
На 19 съм и вчера ми правиха пълно обрязване с пълна упойка.
МНОГО СЪМ ДОВОЛЕН!!!!
Не ме боли и даже мога да си ходя свободно, има някакво неприятно чувство на обтягане, но е нормално.
Препоръчвам го на всички със, или без този проблем, защото ако не друго, поне е по-хигиенично! :grin: :grin: :grin: :grin:
Страшни благодарности на batkodoki!!!!


Е как така не те боли,всички тука разтягаха темата колко е болезнено?И аз мн искам ама ме е страх.Колко струваше ?Аз искам предимно от гледна точка на повече удоволствие след това.... :D

exXxteen
02-22-2008, 22:05
Е как така не те боли,всички тука разтягаха темата колко е болезнено?И аз мн искам ама ме е страх.Колко струваше ?Аз искам предимно от гледна точка на повече удоволствие след това.... :D

Ще имаш повечето удоволствие, гаранция.И страха не е изцяло основателен.Всеки различно приема болката, но да ти кажа търпима е.Колко боли едно порязване?А колко боли една счупена ръка?Или апендесит?
Просто болката не е силна, страха идва от това че мястото е чувствително, но това в никакъв случай не прави болката непоносима.

Абе с две думи-ако имаш проблем и се решиш да го оправиш, после ще си доволен от резултата.Не мисли за първите часове след операцията, а за шест месеца след нея.Мисли за стотиците пъти когато правиш секс през живота си и ще разбереш, че си струва.А когато оздравее раничката, ще видиш и че болката не е била голяма.

Сега като оздравявам от късото гемче, силно се колебая за обрязване, просто за повече комфорт...Но ще почакам поне шест месеца преди да реша.Видях че не е толкова болезнено, тъй че...

snoopy123
02-23-2008, 12:59
Такаа здравейте . Имам съмнение за фимоза и искам да ви попитам някои неща . Първо от какво зависи на какъв уролог ще попадна, понеже в наши дни ги има всякакви. Второ ако има нужда от операция тя безплатна ли ще бъде ? Трето да попитам след въпросната операция , как е къпането и ходенето по малка нужда ? На 16 съм и колкото и странно да звучи засега не изпитвам страх , ама може би като дойде време .. както и да е благодаря за отговорите .

exXxteen
02-23-2008, 17:18
Здрасти.
Щом имаш съмнение, кажи какво те кара да се съмняваш.За уролога-ами, откъде си?То по принцип това е работа за хирург, не за уролог, но всъщност най вече е важно да е съвестен доктор.За тебе трябва да е безплатна операцията.След операцията, ако е обрязване-се къпеш с найлонова кесиика известно време, но пък отделно му правиш сутрин и вечер бани със смрадлика или калиев перманганат.Пишкането не е проблем, ама се иска малко тренировки да започнеш да уцелваш кенефа :)Пробвай да го забелиш и да се изпикаеш и ще разбереш.

Ако не изпитваш страх, поздравления.Няма и за какво толкова да се страхуваш.

snoopy123
02-23-2008, 18:35
Ами от София съм и просто като четох проблемите на другите някои от нещата са налице и при мен . А от какво зависи дали ще бъде обрязване или надрязване ?

lqlqblabla
02-23-2008, 18:45
Това което може да направим за връщането му е да му помогнем в делото... а именно да окажем помощ на нуждаещите се, всеки според възможностите.

Имам няколко въпроса:
На колко си?
Гемче има всеки човек, ако твоето е късо, ще опъва-така ли прави или не ти прави проблем?
Може ли да обелиш главичката докато е надървен, без болка, стягане и притеснение?


на 13 съм
знам че всеки човек има гемче
не ми опъва
не ме боли и мога да си я забелвам като е надървен

работата е такава - понеже съм на 13 и пишката ми има още да ръсте 8-) и си мисля да не е късо и като порасна да почне да ми опъва? ще ти обясня по-подробно в скайп че така няма да стане работата (не че ме е срам ама нема се разберем мноо добре)

човек въобще кво се претисняваш по твойте обяснения си си иделаен а и аз съм на 13 обаче аз го чуствам как нещо дърпа ама не е такава ципа като наснимките абе ex-teen я пиши по скайпа че те забравих как се пишеш да ти пращам снимките то още вчера тряяше ти ги прата

хах, аз си писах със Silver Club и той вика че според него имам късо гемче :( значи като е надървен мога да си го забелвам ама кожичката седи зад главичката. не е както на порнозвездите изпъната (както някой беше казал) ама все пак те са си обрязаани. иначе на мен не ми дърпа нищо.

чакай бе човек то и аз зад главичката без да дърпа си мога даже и малко след нея но за пълно оголване ми дърпа макарче успявам горе доло

ко имаш в предвид под "пълно оголване" ?

еми нещо подобно като на порно звездите смисъл като опънеш кожичката да ти седи така като я пусне6 да се набръчква или там квото е

death_knight
02-23-2008, 20:30
аха, еми и аз почти го правя, но като я пусна се връща пак зад главичката (голям мерак да седи там ей... :D) та мисля че с тебе имаме късо гемче...

exXxteen
02-23-2008, 23:19
Ами от София съм и просто като четох проблемите на другите някои от нещата са налице и при мен . А от какво зависи дали ще бъде обрязване или надрязване ?

При късо гемче не се практикува обрязване.Просто се отстранява самото гемче.Обрязването е необходимо при фимоза и според степента на увреждането, е пълно или частично.
За софия мога да ти препоръчам уролог, но държа да отбележа че той просто е старателен и опитен, но не е перфектен.

lqlqblabla
02-24-2008, 11:08
аха, еми и аз почти го правя, но като я пусна се връща пак зад главичката (голям мерак да седи там ей... :D) та мисля че с тебе имаме късо гемче...

е може и да нямаме то и при мен е така аз си мисля че като порасне пък може да се опрай тва нещо знам ли :(

mikity_sladky
02-24-2008, 21:01
Абе EX-TEEN ти направо е трябвало и да се обрежеш така и така си легнал под ножа заради гемчето.Аве да питам ,това гемче при много чекии може ли малко да се разрани и опасно ли е?Аз май прекалявам напоследък :D :oops:

exXxteen
02-24-2008, 21:37
Абе EX-TEEN ти направо е трябвало и да се обрежеш така и така си легнал под ножа заради гемчето.Аве да питам ,това гемче при много чекии може ли малко да се разрани и опасно ли е?Аз май прекалявам напоследък :D :oops:

Страха е голямо шубе, да знаеш...Затова гемчето, а сега като видях че не е фатално за секса и душата, мисля вече и за обрязване.

Има такава опасност, но зависи как биеш.

death_knight
02-25-2008, 08:59
аха, еми и аз почти го правя, но като я пусна се връща пак зад главичката (голям мерак да седи там ей... :D) та мисля че с тебе имаме късо гемче...

е може и да нямаме то и при мен е така аз си мисля че като порасне пък може да се опрай тва нещо знам ли :(

и аз така като теб разсъждавам, само дето ти си мислиш, че след време това ще се оправи, а аз си мисля, че след време може да почне да ни дърпа като на снимките. все пак виж - пишките ни имат още да ръстат и като надебелеят и кат пораснат може да ни прави проблем. ама пък ако нищо ни няма, а просто имаме повече кожичка - :grin: :D

scorpion4ituo
02-26-2008, 17:39
Имам фомоза и касо гемче и за всичко обвинявам родителите си! Като малак не са ми я забелвалии и не са ме учили да го правя. На 5 годинки получавах адски болки в стомаха (мисля че тва няма нш общо сас оназ раота). И като ма заведаха на лекар ми зеха крав. Ужс за 1 оат в живота ми беше. Такмо мислих че ужаса е сваршил но той ся идваше! заведаха ма в некаф кабинет. И ме слопжиха на некфо легло. И единия доктор ми натисна краката мн яка, я другия рацете, докато 3 си миеше рацете. Не знаех ко става и за ко е сиичко тва. И този дет се миеше каза започваме и онези тееи ма хванаха че имах чувството че са ми спрели кравта. Този третия са надвеси над мен и ми сабу гащите до коленете. Фана ме голям срам но не можех да мрадна така че не обелих думичка. Парво доктора ми го хвана и 1 пат ми стана мн гадно но поносимо болезнено замалчах. На втория пат болката не се тарпеше започнах да викам да крещааа мн болеше. Той отпуснаа за малко да си почине ли нз и даде за 3 иии третия беше ужс нз колко време ма мачи ама ми са стори мн. Натискаше и забелваше вече без да отпуска ;(. Болките бяха адски силни нетарпими и не само в кура а и в рацете и краката от здравото вкопчване на другите които не ми даваха вазможност да трепна! Адски болеше и аз крещях с цяло гарло. Единия който ме даржеше изкреща нервно че ше каже на наще да са маат и да ма остая ако не млакна! Се пак бях на 5 тва беше огромна травма. И този дет ме даржеше за краката беше по милостив и каза на "гавния да отпусне". Но "главния" каза да млаква. Той беше мн ядосан този дето ме забелваше нз защо (може би писаците и неуспеха да го забели мн го нервеха). Накрая опана мн силно ии нз ко стана се едно някой ми заби нож в него такава болка адскаа мноу гадно. Едва дишах чесно ви казваам. Той дет ме даржеше за краката лекаря ме пусна и аз зех да ритам ама оня шибаняк главния му каза че не е сваршил и нещо го обиди не помня ко (:Д не сам разбирал ко значи думата явно). И тоз главния го намаза с нещо жалто. Което овеличи болитките (той беше омекнал и ми обясни че тва е "масалце"). Мен адски ме болеше мн ама мн. Той извика наще да влязат. Майка ми беше насалзена от писацити ми ;(. И доктора зе да им талк нещо. Аз не слушах ко а само мислех за пронизващата болка, която не спираше. След това като излязохме се опитах да се изпикая ноооо нее не можеше да са мисли за пикаене! Защото болката ставаше 3 пати поо силна мн амаа мн. И нали прибрахме се аз мн ме болеше в рейса и по самия пат. Прибрахме се в нас аз легнах и да гледам тв (картоон нетоарк) и твто ме успокои. Гледайки от тежкия преди обед и изморен от писаците и болките са отпуснах и заспах. Нз колко време сам спал. Като се саабудих адски ми се пикаеше. Като отидах са пробвах и веднага изпищях от болка. Мн болеше. Ама имах чувството че пикочния ми мехур ше са прасне. И след това са варнах в леглото и гледах тв. През нощта станах кам 12 от нуижда да ида до тоалетна ноо не стана пак ;(. И на другия ден дойде баба ми. Аз и обясних за сичко. ТЯ е бивша даскалка по биология и зн от тез неща. Добре че беше тя. Иначе нз. Тя ме научи да пикая под студена водна струя. Да така беше много по поносимо. Спокойно го правех аааиии болката не беше непрекасната а само след ориниране после затихваше но ако се затичах или подскокнех веднага се обаждаше. Страхувах се да се докосна. След месец майа ми ме заведе при личната лекарка, кадето тя отново ми го забели. Ужс наложи са да изтарпя отново една частичка от ада който изтарпях, но тука мн повече се търпеше. До средата на 3 клас се боях да оринирам без вода. Тва почти не ставаше. Да за това ся имам и проблеми и с бабреците - задаржах мн орина. И след сяко ориниране било то с вода или не ме болеше ори всяко подскачане тичане или някакво по остро движение сащо. И като станах 5 клас се престраших и опиртах свободно да ся не болеше толкова. И кам 6 някаде чуствах че имам нужда да (ласкам). Но се боях да се докосна. Някаде кам седми се престраших. Лекичко ме болеше но след това стана мн приятно. Това сякаш накара да изчезне сичката болка. Вече не ме болеше изобщо. Ноо проблемат ся е че не мога да забелвам. Значи ако не е в еревкция са забелва (ако и мн да боли). Ако го остая да еректира забелен мн бболи но тарпимо. Имам касо гемче ии фимоза също. Нз кой е виновен, но аз обвинявам изцяло родителите си. всички ме саветват да се оперирам. Но няма пак да изживея сащия ад нееее решил сам мн ок помня как беше до предио 4 5 години. Не смятам да го изпитвам пак достатачно ме болеше. Сички ми казват че е вазможно да получа рак на простатата и да нямам добар полов живот! Нз дали това е тъка. Ся сам на 14 фатално ли е ако изчакам малко повечко до 18? Сащо боя се да казвам на наще. Мн добре помня ко напраиха като им казах за 1 и последен проблем Който споделих с тях. От тогаз за нш не им казвам и за нш не се оплаквам! И срам ме е да талк с тях за такфиз неща притеснявам се! Нз как ше реагиратъ ко ше пр. И след операцията ше ми е адски гадно да кражат около мене сас задаващи непрекаснато неудобни вапшроси. Нз но тва остави огромна травма в моето сазнание ако моа тей да са изразя. ОФФФ мн сажаляам ако сам бил досаден мн сори ае чао

CfEtii
02-26-2008, 19:13
Мн добра и нужна тема!Според мен би трябвало да се направи важна!

mikity_sladky
02-26-2008, 19:47
Ей,scorpion4ituo за първи път чета толкова дълго съобщение.30 мин ми трябваха.Майтап ве.Мн добре обясни,браво на теб.Сега по темата.Аз мисля че трябва да кажеш на ваште.Сега вече медицината мисля че е по добре от преди 4-5 години,тъй че не би трябвало да те боли толкова.Скоро ex-teen коментира че си е правил операция на гемчето и не го боляло.Теб сега те е страх щото знаеш kakво си преживял като малък.Ама трябва бе,ти си момче,пишката трябва да ти е ОК.Тепърва ще ти трябва.

l2p4fs
02-26-2008, 21:28
scorpion4ituo, разбирам защо обвиняваш родителите ти. Доколкото знам това, което са направили тея лекари изобщо не трябва да става по този начин, а напротив - внимателно и бавно. Но е хубаво че вече е спряла болката. Фимозата и късото гемче са някакви нищожни проблеми пред това което си преживял. Първото че операциите се правят с упойка, а другото - няма кой да те държи на сила там, както са направили онея (нека ги наречем просто тъпаци).

EarthShaker
02-26-2008, 22:22
тъпаци е малко... кфа травма са му анпрайлии пффф... българи

batkodoki
02-27-2008, 00:29
привет на всички! :)

поднасям извиненията си на всички
и благодарностите си на тези, намерили сили в себе си да изразят поне вербално лична позиция!
БЛАГОДАРЯ!!!

виждам, че се справяте и без мен :)
и все пак искам да изразя опасението си, че темата рискува да се изроди в псевдо-пародийни опити на млади моми с амфетамин стимулирана фантазия да конфабулират сюжети!

ЩЕ пиша в създадените от мен теми без ограничения, но все пак тенденцията ще е за редукция на участието ми!

ЩЕ консултирам всички останали - само по отношение на автора на темата без да вземам отношение по написаното преди мен!

пример: ако автор се оплаква от клиника, симтоматика и микробиология еднозначно показващи това, което наричате "гъбички", и в пост преди моя пр г-ца bungle препоръчва кортикостероидно мазилце (т.е бензин върху жарава) - няма да вземам гневно отношение към това и няма да се чувствувам задължен да просветлявам с интелект генетично обременени глави по причина че просто няма да чета и коментирам нищо освен пилотнта тема на питащия!

благодаря на всички за разбирането!

специално благодаря на всички момчета, които доказаха, че са Мъже!!!

EarthShaker
02-27-2008, 08:10
Евала :-$

exXxteen
02-27-2008, 10:06
scorpion4ituo, не всички лекари са такива касапи.Все пак съществуват и упойки и обезболяващи...

Ако лекарят е съвестен, болката ще е много малко.Въпросът не е на живот и смърт, така че ако предпочиташ, подготви се психически.Може да приказваме по темата на скайпа.

death_knight
02-27-2008, 18:35
Имам фомоза и касо гемче и за всичко обвинявам родителите си! Като малак не са ми я забелвалии и не са ме учили да го правя. На 5 годинки получавах адски болки в стомаха (мисля че тва няма нш общо сас оназ раота). И като ма заведаха на лекар ми зеха крав. Ужс за 1 оат в живота ми беше. Такмо мислих че ужаса е сваршил но той ся идваше! заведаха ма в некаф кабинет. И ме слопжиха на некфо легло. И единия доктор ми натисна краката мн яка, я другия рацете, докато 3 си миеше рацете. Не знаех ко става и за ко е сиичко тва. И този дет се миеше каза започваме и онези тееи ма хванаха че имах чувството че са ми спрели кравта. Този третия са надвеси над мен и ми сабу гащите до коленете. Фана ме голям срам но не можех да мрадна така че не обелих думичка. Парво доктора ми го хвана и 1 пат ми стана мн гадно но поносимо болезнено замалчах. На втория пат болката не се тарпеше започнах да викам да крещааа мн болеше. Той отпуснаа за малко да си почине ли нз и даде за 3 иии третия беше ужс нз колко време ма мачи ама ми са стори мн. Натискаше и забелваше вече без да отпуска ;(. Болките бяха адски силни нетарпими и не само в кура а и в рацете и краката от здравото вкопчване на другите които не ми даваха вазможност да трепна! Адски болеше и аз крещях с цяло гарло. Единия който ме даржеше изкреща нервно че ше каже на наще да са маат и да ма остая ако не млакна! Се пак бях на 5 тва беше огромна травма. И този дет ме даржеше за краката беше по милостив и каза на "гавния да отпусне". Но "главния" каза да млаква. Той беше мн ядосан този дето ме забелваше нз защо (може би писаците и неуспеха да го забели мн го нервеха). Накрая опана мн силно ии нз ко стана се едно някой ми заби нож в него такава болка адскаа мноу гадно. Едва дишах чесно ви казваам. Той дет ме даржеше за краката лекаря ме пусна и аз зех да ритам ама оня шибаняк главния му каза че не е сваршил и нещо го обиди не помня ко (:Д не сам разбирал ко значи думата явно). И тоз главния го намаза с нещо жалто. Което овеличи болитките (той беше омекнал и ми обясни че тва е "масалце"). Мен адски ме болеше мн ама мн. Той извика наще да влязат. Майка ми беше насалзена от писацити ми ;(. И доктора зе да им талк нещо. Аз не слушах ко а само мислех за пронизващата болка, която не спираше. След това като излязохме се опитах да се изпикая ноооо нее не можеше да са мисли за пикаене! Защото болката ставаше 3 пати поо силна мн амаа мн. И нали прибрахме се аз мн ме болеше в рейса и по самия пат. Прибрахме се в нас аз легнах и да гледам тв (картоон нетоарк) и твто ме успокои. Гледайки от тежкия преди обед и изморен от писаците и болките са отпуснах и заспах. Нз колко време сам спал. Като се саабудих адски ми се пикаеше. Като отидах са пробвах и веднага изпищях от болка. Мн болеше. Ама имах чувството че пикочния ми мехур ше са прасне. И след това са варнах в леглото и гледах тв. През нощта станах кам 12 от нуижда да ида до тоалетна ноо не стана пак ;(. И на другия ден дойде баба ми. Аз и обясних за сичко. ТЯ е бивша даскалка по биология и зн от тез неща. Добре че беше тя. Иначе нз. Тя ме научи да пикая под студена водна струя. Да така беше много по поносимо. Спокойно го правех аааиии болката не беше непрекасната а само след ориниране после затихваше но ако се затичах или подскокнех веднага се обаждаше. Страхувах се да се докосна. След месец майа ми ме заведе при личната лекарка, кадето тя отново ми го забели. Ужс наложи са да изтарпя отново една частичка от ада който изтарпях, но тука мн повече се търпеше. До средата на 3 клас се боях да оринирам без вода. Тва почти не ставаше. Да за това ся имам и проблеми и с бабреците - задаржах мн орина. И след сяко ориниране било то с вода или не ме болеше ори всяко подскачане тичане или някакво по остро движение сащо. И като станах 5 клас се престраших и опиртах свободно да ся не болеше толкова. И кам 6 някаде чуствах че имам нужда да (ласкам). Но се боях да се докосна. Някаде кам седми се престраших. Лекичко ме болеше но след това стана мн приятно. Това сякаш накара да изчезне сичката болка. Вече не ме болеше изобщо. Ноо проблемат ся е че не мога да забелвам. Значи ако не е в еревкция са забелва (ако и мн да боли). Ако го остая да еректира забелен мн бболи но тарпимо. Имам касо гемче ии фимоза също. Нз кой е виновен, но аз обвинявам изцяло родителите си. всички ме саветват да се оперирам. Но няма пак да изживея сащия ад нееее решил сам мн ок помня как беше до предио 4 5 години. Не смятам да го изпитвам пак достатачно ме болеше. Сички ми казват че е вазможно да получа рак на простатата и да нямам добар полов живот! Нз дали това е тъка. Ся сам на 14 фатално ли е ако изчакам малко повечко до 18? Сащо боя се да казвам на наще. Мн добре помня ко напраиха като им казах за 1 и последен проблем Който споделих с тях. От тогаз за нш не им казвам и за нш не се оплаквам! И срам ме е да талк с тях за такфиз неща притеснявам се! Нз как ше реагиратъ ко ше пр. И след операцията ше ми е адски гадно да кражат около мене сас задаващи непрекаснато неудобни вапшроси. Нз но тва остави огромна травма в моето сазнание ако моа тей да са изразя. ОФФФ мн сажаляам ако сам бил досаден мн сори ае чао

То рано или късно ще трябва да се направи операция, тъй че... Виж, и аз съм преживявал нещо от сорта, но при мен не беше толкова брутално... Нали знаеш, че на всяко момче кожичката му е залепнала за главичката като се роди? На 4-5 годинки майка ме заведе при няква баба да я отлепя и бабата вика "Смъквай гащите и давай бубата", ма аз кат не знам ко ще се прави смъквам и давам. Сложи ме н една маса и почна а отлепя. Тъй виках, ама и то яката си болеше (тя тая с напън брат...)... Издържах някъде 30 сек като отлепи половината и майка и каза да спре и че нататък само ще се опитваме. После 2-3 часа малко ми пареше докато пикаех, но ми мина. Нататък сам съм си я отлепял под душа и до 2-3 клас си бях ок. :) Аз си мислех, че може да имам късо гемче, но ex-teen вика да изчакам още малко и че може да не ми рпави проблеми. Та и мене си ме е шубе да ми правят операция точно по тази причина - не обичам да го пиапт чужди ръсе (освен ако не е момиче :Р)
Но пък ако наистина имам късо гемче, както казах все някога ще трябва да се направи операцията, тъй че ща не ща тряа да кажа на нашите ;) Айде всичко най-хубаво и късмет с оправянето! :)

kkkl
02-28-2008, 13:50
Баткодоки , минаха 2 седмици и 2 дена от операцията ми ( късо , гемче , фимоза , уголемен препуциум , ала -бала... частично обрязване) мисля ,че имам само един конец останал.та въпроса ми е - МОГА ЛИ ДА СЕ ИЗКЪПЯ НАЙ-СЕТНЕ , ПОДЯВОЛИТЕ ?! ... :-D :grin: :grin:

scorpion4ituo
02-28-2008, 16:32
ае мер на сички

Marto_92
02-28-2008, 16:43
значи .. днес ми направиха операцията .. късо гемче и ми цепнаха кожичката ... но проблема е че още не съм пикал :shock: някак ме е страх ... по не ме е страх от операцията отколкото да се испикая :S плс кажете може ли да стане някой фал и боли ли :S защото кожичката ми е я няква свита и трябва да я оголя малкко за да се испикая ама доктора каза още да не я отварям !

exXxteen
02-29-2008, 08:07
Изпикай си се спокойно, без да го заголваш, както си пикаеш нормално.Няма да ти стане нищо (освен ако не се стискаш твърде дълго).

Greedy
02-29-2008, 19:19
Баткодоки , минаха 2 седмици и 2 дена от операцията ми ( късо , гемче , фимоза , уголемен препуциум , ала -бала... частично обрязване) мисля ,че имам само един конец останал.та въпроса ми е - МОГА ЛИ ДА СЕ ИЗКЪПЯ НАЙ-СЕТНЕ , ПОДЯВОЛИТЕ ?! ... :-D :grin: :grin:

Az se izkypah na 4-q den. Taka 4e razbira se, izkypi se... :)

P.S. Syjalqvam za latinicata.

wo0p
03-01-2008, 21:31
значи на 28 февруари четвъртък ми направиха операция на късото гемче и ми цепнаха кожичката .. та искам да питам горе долу след колко време ще ми паднат конците :) ?

batkodoki
03-01-2008, 23:19
Баткодоки , минаха 2 седмици и 2 дена от операцията ми ( късо , гемче , фимоза , уголемен препуциум , ала -бала... частично обрязване) мисля ,че имам само един конец останал.та въпроса ми е - МОГА ЛИ ДА СЕ ИЗКЪПЯ НАЙ-СЕТНЕ , ПОДЯВОЛИТЕ ?! ... :-D :grin: :grin:

здр:)
помня те да, при теб имаше едно силно хронично възпаление толерирано недопустимо дълго време.

като "пациент", което буквално преведено от латински значи "страдащ" и с личния опит, който вече имаш - виждам, че си готов да консултираш другите в темата :)

по въпроса: как така толкова време няма да се къпеш и защо?
полиетиленовата кесийка+ластичето не е мое изобретение, а патент на момче от тази тема минало през "това", но той щедро я е споделил със всички и не иска някой да му плаща лицензни права, нали :)

притеснява ме фразата "..мисля ,че имам само един конец останал." -
как така "мислиш"?! не си ли гледаш пишока (след две седмици+2дни не е толкова страшен, колкото в началото изглежда :D )

и вижте: спрете да се шашкате толкова и да се тревожите за "конците"!!! стандатрно конците са органични и се резорбират(разграждат в случая) от специфични условия на средата.
кога ще паднат конците ви е последния проблем за който тряба да мислите! - ще паднат когато им дойде времето. (освен ако не са прилагани спец конци, които НЕ се резорбират а се свалят изрично, но за това хирурга е длужен да ви информира предварително, а пук и вие се чудя що не питате предварително! за срам на съсловието трябва да отбележа, че точно заиграването с "конците" е един от изворите на корупционни практики.....оф това за "конците и свалянето ИМ" заслужава отделна подтема... )
конците са само нещо като шина на счупена рука, образно казано.
но нали не шината е важна, а дали и какво може ръката, в началото с шината - после без нея

kkkl
03-02-2008, 16:39
Баткодоки , минаха 2 седмици и 2 дена от операцията ми ( късо , гемче , фимоза , уголемен препуциум , ала -бала... частично обрязване) мисля ,че имам само един конец останал.та въпроса ми е - МОГА ЛИ ДА СЕ ИЗКЪПЯ НАЙ-СЕТНЕ , ПОДЯВОЛИТЕ ?! ... :-D :grin: :grin:

здр:)
помня те да, при теб имаше едно силно хронично възпаление толерирано недопустимо дълго време.

като "пациент", което буквално преведено от латински значи "страдащ" и с личния опит, който вече имаш - виждам, че си готов да консултираш другите в темата :)

по въпроса: как така толкова време няма да се къпеш и защо?
полиетиленовата кесийка+ластичето не е мое изобретение, а патент на момче от тази тема минало през "това", но той щедро я е споделил със всички и не иска някой да му плаща лицензни права, нали :)

притеснява ме фразата "..мисля ,че имам само един конец останал." -
как така "мислиш"?! не си ли гледаш пишока (след две седмици+2дни не е толкова страшен, колкото в началото изглежда :D )

и вижте: спрете да се шашкате толкова и да се тревожите за "конците"!!! стандатрно конците са органични и се резорбират(разграждат в случая) от специфични условия на средата.
кога ще паднат конците ви е последния проблем за който тряба да мислите! - ще паднат когато им дойде времето. (освен ако не са прилагани спец конци, които НЕ се резорбират а се свалят изрично, но за това хирурга е длужен да ви информира предварително, а пук и вие се чудя що не питате предварително! за срам на съсловието трябва да отбележа, че точно заиграването с "конците" е един от изворите на корупционни практики.....оф това за "конците и свалянето ИМ" заслужава отделна подтема... )
конците са само нещо като шина на счупена рука, образно казано.
но нали не шината е важна, а дали и какво може ръката, в началото с шината - после без нея
Аз се оправих - нямам никакви конци и си се къпя нормално , ама още немога да си сложа боксерки(чувствително е) - главичката ми е синя на някои места , също така имам и синини на тестесите , но урологът ми каза , че всичко е в реда не нещата , болка няма.Таа...кога ще мога да си ходя нормално с боксерки ? Минали са 2 седмици и 5 дни от операцията.

П.П. БаткоДоки , имам малко кожа оставена (частично е обрязването ) ама тая кожа си стои забелена и като се опитам да я върна уж отива докъдето трябва , но после сама се забелва пак веднага.Нормално ли е ? И защо изобщо ми я оставиха като ми стои само забелена ?

wo0p
03-02-2008, 22:20
значи на 28 февруари четвъртък ми направиха операция на късото гемче и ми цепнаха кожичката .. та искам да питам горе долу след колко време ще ми паднат конците :) ?

плс кажете горе долу след колко време падат конците ?!

death_knight
03-03-2008, 00:50
значи на 28 февруари четвъртък ми направиха операция на късото гемче и ми цепнаха кожичката .. та искам да питам горе долу след колко време ще ми паднат конците :) ?

плс кажете горе долу след колко време падат конците ?!

Еми те хората са си го написали по-нагоре - около 2 седмици след операцията (batkodoki беше написал 2 седмици и 2 дена)

EPoX
03-03-2008, 13:00
Момчета, може ли някой да ми каже в Пловдив при кой свестен хирург(уролог) да отида на преглед и евентуално при него да започна да се лекувам от късо гемче и може би лека фимоза(според batkodoki). Но искам да подчертая, че търся наистина СПОСОБЕН и кадърен хирург(няма значение колко пари ще трябва да платя).. та за сега си мисля да отида при д-р Д. Матеев, защото доста хора уж го "хвалят" но незнам.. много се чудя и дано някой може да ме посъветва, че и с времето съм малко ограничен.. :cry: batkodoki влиза тука много рядко и неможе да ми обърне внимание, за което много много съжелявам, защото той е специалистът тук!

bernie
03-03-2008, 14:04
ai pi4ove ... napaviha mi operaciqta mahnaha i gem4eto i obrqzvane ... ama se polu4i ne6ty kato mehyri kadeto e rqzano
nadu se super mnogo i ve4e 5ti den nespada pravq vsi4ki proceduri sus smradlika i visko ... ot kakvo moje da e? blagodarq vi predvaritelno

Silver Club
03-04-2008, 09:26
Баткодоки,бях ти пратил едни снимки по E-mail-a видял ли си ги воабще |-( ?

scorpion4ituo
03-04-2008, 20:22
:grin: :grin: :grin: Сичко са опраи без рязане! Просто зех да забелвам здраво и да стискам заби и вече зе мн лесно да са забелва ии не ме боли чак толкоз, а наистина ббех мн зле ОМФГ не моа повярвам :Д. Иначе имам фимоза и касо гемче, но с малко по опорито забелване и с млко по голямо стискане на заби и тарпение вече мога да си го забелвам като е в ерекция :grin: :grin: :grin: тваа е сериозно постижение за мен :grin: !!!! След масторбация, по време на която той е бил забелен изпитвам стягане и лека болка но това си е нормално (мн по добрее от операция). След секи изминал ден са подобрява просто тряя по често да забелвам и по този начин да масторбирам :grin: :grin: :grin: . Иначе аз веднага бих се оперирал но проблема е в родителите ми. Не изкам да се баркат там (по горе сам писал) срамувам се да говоря с тях за тези неща, апак и сам само на 14 живота е пред мен и тряя да са подготвя заа.... Вече изобщо не се боя от болезненото вастановяване а от това наще да са баркат там. След като разбрах че няма начин те да не разбират (дори на преглед не моа ида без тех) реших да пробвам по друг начин (мн опасен според някой даа зн че може да посинее и да не могад а варна кожичката и да са наложи да ми се отреже). Чесно казано на мен не ми са налага да го вращам а тя сама се враща когато той "спадне". А на мен няма да ми се случи да не мога да го 'смаля" защото аз едва го дигам когато е забелен ии си пада много барзо :). :grin: :grin: :grin: се пак са кефя че намерих друг изход от проблема ако може да са нарече тъка. Предполагам че се самозалагвам и бягам от реалността, но нямам друг избор. Зн че това може след време пак да се стесни ии тъка нататак и тъка нататак, но до 18 надявам се да издаржи, а още на 2рия ден след 18 ми рожден ден отивам да се оперирам баси напрао не моа да я тарпя таз досадна кожа аз сам ше си я скасам от яд. ае пак стана 1 км коментарчето сори ае чао :grin: :grin:

kkkl
03-05-2008, 12:13
:grin: :grin: :grin: Сичко са опраи без рязане! Просто зех да забелвам здраво и да стискам заби и вече зе мн лесно да са забелва ии не ме боли чак толкоз, а наистина ббех мн зле ОМФГ не моа повярвам :Д. Иначе имам фимоза и касо гемче, но с малко по опорито забелване и с млко по голямо стискане на заби и тарпение вече мога да си го забелвам като е в ерекция :grin: :grin: :grin: тваа е сериозно постижение за мен :grin: !!!! След масторбация, по време на която той е бил забелен изпитвам стягане и лека болка но това си е нормално (мн по добрее от операция). След секи изминал ден са подобрява просто тряя по често да забелвам и по този начин да масторбирам :grin: :grin: :grin: . Иначе аз веднага бих се оперирал но проблема е в родителите ми. Не изкам да се баркат там (по горе сам писал) срамувам се да говоря с тях за тези неща, апак и сам само на 14 живота е пред мен и тряя да са подготвя заа.... Вече изобщо не се боя от болезненото вастановяване а от това наще да са баркат там. След като разбрах че няма начин те да не разбират (дори на преглед не моа ида без тех) реших да пробвам по друг начин (мн опасен според някой даа зн че може да посинее и да не могад а варна кожичката и да са наложи да ми се отреже). Чесно казано на мен не ми са налага да го вращам а тя сама се враща когато той "спадне". А на мен няма да ми се случи да не мога да го 'смаля" защото аз едва го дигам когато е забелен ии си пада много барзо :). :grin: :grin: :grin: се пак са кефя че намерих друг изход от проблема ако може да са нарече тъка. Предполагам че се самозалагвам и бягам от реалността, но нямам друг избор. Зн че това може след време пак да се стесни ии тъка нататак и тъка нататак, но до 18 надявам се да издаржи, а още на 2рия ден след 18 ми рожден ден отивам да се оперирам баси напрао не моа да я тарпя таз досадна кожа аз сам ше си я скасам от яд. ае пак стана 1 км коментарчето сори ае чао :grin: :grin:
Пълни глупости ! Ако наистина имаш фимоза и късо гемче няма как да се оправиш сам , най-много това състояние да е само моментно , което описа.Избор имаш , но това , че не искаш си е твои проблем ! Нали знаеш... "Господ помага на тези , които сами си помогнат" . Никой друг не може да ти помогне , освен ти сам да се решиш.Освен това ако не се оперираш дълго време има опасност да развиеш куп гадости ( възпаления , уретрит , артрит , рак на простатата.. ) Така , че, не чакай , а ходи на лекар !

Valks
03-05-2008, 14:20
Здравейте!!! Изчетох цялата тема и реших и аз да напиша един пост тъй като в петък(29 фев) ми правиха операция; имах фимоза и късо гемче. На 20 години съм(по - добре късно отколкото никога) и съжелявам, че не съм ги минал ти гадости като съм бил малък ама майка ми е спала явно.
Поста ще е малко по - дълъг; първо ще напиша какъв ми е проблема, а после ще дам подробности около операцията ако някой иска да ги чете(това второто не го препоръчвам на хора които ще си правят операция, тъй като при мене се получи малко брутално и може някой да се стресне :0 )
Та проблема ми е следния: Правиха ми частично обрязване, след операцията имах кървене и болки и един много голям гаден мехур - отток. Оттока спадна за по - малко от 2 дена. Тия два дена пренощувах в болница, защото имаше малко усложнения при мене, ама в неделя като си тръгвах доктора като ми сменяше превръзките каза че вече всичко е ок и ми показа как вече се забелва без проблеми, само раните трябва да ми зараснат и конците да паднат. Прибрах се вкъщи и бях ок наистина. Вечерта си развих малко марлите за да се изпикая и гледам пак някакъв голям гаден отток, който вече 4 дена ми стои. Все едно съм си нанизал поничка на оная работа. От както ми направиха операцията спя по 3 4 часа през ноща и се събуждам от страшни болки от ерекцията. Махам си боксерките и го държа прав до сутринта; от два дена го мажа с йодасепт и лидокаин и права бани със смрадлика; не знам дали тая смрадлика ми подобрява състоянието ама поне психически се чувстам по добре. В началато доктора не ми беше казал ништо за тая смрадлика или за йодасепта. Това второто е много ценно, защото после много по - лесно и безболезнено си махаш марлите. И даже отгоре май падна един конец, а пък раничките вече не изглеждат толкова брутални. ОБАЧЕ тоя отток ме убива, имам чувстото че от него ми идват всичките проблеми - боли, не мога си увия добре марлите, и не мога да си държа пениса надолу защото и така боли. Едвам го увивам, изправям го и обувам прилепнали боксерки за да го придържат нагоре. Обаче гадния отток си стои и това е, и все боли. Тая сутрин го намазах с лидокаин, не знам дали има смисъл от това ама все пак го направих. Доктора като го видя, във вторник като ходих на преглед малко кофти се изказа: "Еми то за това трява направо пълно обрязване..."; иначе каза че оттока ще си спадне с времето, ама времето тече оттока си стои и боли. Почти около цялата глава е без отдолу. АКО НЯКОЙ МОЖЕ ДА МИ КАЖЕ КАК ДА ГО ТРЕТИРАМ ТОЯ ОТТОК ЩЕ СЪМ НАИСТИНА МНОГО БЛАГОДАРЕН. Правя му снимки както беше написал батдоки ама не виждам промяна, освен че май малко по - вдясно се е изместила най - набъбналата част от мехура. Това ми е най - големия проблем. Ако някой може да помогне или да даде съвет много ще се радвам.

А сега ще ви кажа как ми минаха ОПЕРАЦИИТЕ. Отивам петък сутринта да ме 'клъцнат'. Към 13:00 бях готов доктора ме прати вкъщи и ми предписа само лидокаин. Прибрах се и реших да видя как е. Събух си боксертите и от марлята почна да капи доста кръв. Развих я малко и видях, че имам отток ама аз за оттоците бях чел тука още преди да ми напраят операцията и го "приех". Иначе се обадих в болницата и им казах че кърва и сестрата ми каза да отида пак в болницата. Увих се пак с марля и риванол и отидох ама доктора си бил заминал и не си вдилгал телефона, че трябваше да чакам някакъв друг. Чаках го час и половина на една операционна маса и една сестра идваше през 20 мин да ми сменя превръзките. Накрая доктора дойде и ми каза че са ми засегнали капиляр и за това кървя. Пак ми биха упойка, което много боли ОБАЧЕЕЕЕЕ упойката не ме хвана на време и оня почна да ме шие все едно без упойка. НЕ ЗНАМ КАК НЕ ПРИПАДНАХ. На никого не пожалаван такава болка. Та зашиха ме и ме увиха пак в марли и ме пуснаха да си ходя. По - добре се чувствах ама то май защото упойката ме хвана. Вечерта към 10 се събух да се изпикая и пак почна да тече кръв. Обадих се на личния и той ми каза направо в спешното да ходя. Отивам, там трети хирург. На него вече доста му се пооплаках какво ми се е случило, ама той ми каза че пак трябва да ме шие. Тоя път по чудо нито упойката нито шиенето боля. Накара ме да остана в болницата. Пренощувах там две вечери, сменяха ми превръзките няколко пъти и в неделя ме пуснаха. Както казах, уж се пооправям ама много ме боли от тоя отток и се побърквам вече. Стоя си вкъщи и само пъшкам, гледам филми и играя на плай стейшъна ама то и това омръзва. А по ирония на съдбата, аз не помня да съм имал повече от 3 4 пъти през живата си еротични сънища, ама откакто се оперирах всяка вечер сънувам цици дупета и какво ли още не, което води до адски болезнените ерекции - луда работа.
Еми това е от мене засега, надявам се да не съм ви отекчил много с тоя пост.
Ако някой може да помогне, да даде съвет или има сходни проблеми да пише :-o

kkkl
03-05-2008, 15:38
Здравейте!!! Изчетох цялата тема и реших и аз да напиша един пост тъй като в петък(29 фев) ми правиха операция; имах фимоза и късо гемче. На 20 години съм(по - добре късно отколкото никога) и съжелявам, че не съм ги минал ти гадости като съм бил малък ама майка ми е спала явно.
Поста ще е малко по - дълъг; първо ще напиша какъв ми е проблема, а после ще дам подробности около операцията ако някой иска да ги чете(това второто не го препоръчвам на хора които ще си правят операция, тъй като при мене се получи малко брутално и може някой да се стресне :0 )
Та проблема ми е следния: Правиха ми частично обрязване, след операцията имах кървене и болки и един много голям гаден мехур - отток. Оттока спадна за по - малко от 2 дена. Тия два дена пренощувах в болница, защото имаше малко усложнения при мене, ама в неделя като си тръгвах доктора като ми сменяше превръзките каза че вече всичко е ок и ми показа как вече се забелва без проблеми, само раните трябва да ми зараснат и конците да паднат. Прибрах се вкъщи и бях ок наистина. Вечерта си развих малко марлите за да се изпикая и гледам пак някакъв голям гаден отток, който вече 4 дена ми стои. Все едно съм си нанизал поничка на оная работа. От както ми направиха операцията спя по 3 4 часа през ноща и се събуждам от страшни болки от ерекцията. Махам си боксерките и го държа прав до сутринта; от два дена го мажа с йодасепт и лидокаин и права бани със смрадлика; не знам дали тая смрадлика ми подобрява състоянието ама поне психически се чувстам по добре. В началато доктора не ми беше казал ништо за тая смрадлика или за йодасепта. Това второто е много ценно, защото после много по - лесно и безболезнено си махаш марлите. И даже отгоре май падна един конец, а пък раничките вече не изглеждат толкова брутални. ОБАЧЕ тоя отток ме убива, имам чувстото че от него ми идват всичките проблеми - боли, не мога си увия добре марлите, и не мога да си държа пениса надолу защото и така боли. Едвам го увивам, изправям го и обувам прилепнали боксерки за да го придържат нагоре. Обаче гадния отток си стои и това е, и все боли. Тая сутрин го намазах с лидокаин, не знам дали има смисъл от това ама все пак го направих. Доктора като го видя, във вторник като ходих на преглед малко кофти се изказа: "Еми то за това трява направо пълно обрязване..."; иначе каза че оттока ще си спадне с времето, ама времето тече оттока си стои и боли. Почти около цялата глава е без отдолу. АКО НЯКОЙ МОЖЕ ДА МИ КАЖЕ КАК ДА ГО ТРЕТИРАМ ТОЯ ОТТОК ЩЕ СЪМ НАИСТИНА МНОГО БЛАГОДАРЕН. Правя му снимки както беше написал батдоки ама не виждам промяна, освен че май малко по - вдясно се е изместила най - набъбналата част от мехура. Това ми е най - големия проблем. Ако някой може да помогне или да даде съвет много ще се радвам.

А сега ще ви кажа как ми минаха ОПЕРАЦИИТЕ. Отивам петък сутринта да ме 'клъцнат'. Към 13:00 бях готов доктора ме прати вкъщи и ми предписа само лидокаин. Прибрах се и реших да видя как е. Събух си боксертите и от марлята почна да капи доста кръв. Развих я малко и видях, че имам отток ама аз за оттоците бях чел тука още преди да ми напраят операцията и го "приех". Иначе се обадих в болницата и им казах че кърва и сестрата ми каза да отида пак в болницата. Увих се пак с марля и риванол и отидох ама доктора си бил заминал и не си вдилгал телефона, че трябваше да чакам някакъв друг. Чаках го час и половина на една операционна маса и една сестра идваше през 20 мин да ми сменя превръзките. Накрая доктора дойде и ми каза че са ми засегнали капиляр и за това кървя. Пак ми биха упойка, което много боли ОБАЧЕЕЕЕЕ упойката не ме хвана на време и оня почна да ме шие все едно без упойка. НЕ ЗНАМ КАК НЕ ПРИПАДНАХ. На никого не пожалаван такава болка. Та зашиха ме и ме увиха пак в марли и ме пуснаха да си ходя. По - добре се чувствах ама то май защото упойката ме хвана. Вечерта към 10 се събух да се изпикая и пак почна да тече кръв. Обадих се на личния и той ми каза направо в спешното да ходя. Отивам, там трети хирург. На него вече доста му се пооплаках какво ми се е случило, ама той ми каза че пак трябва да ме шие. Тоя път по чудо нито упойката нито шиенето боля. Накара ме да остана в болницата. Пренощувах там две вечери, сменяха ми превръзките няколко пъти и в неделя ме пуснаха. Както казах, уж се пооправям ама много ме боли от тоя отток и се побърквам вече. Стоя си вкъщи и само пъшкам, гледам филми и играя на плай стейшъна ама то и това омръзва. А по ирония на съдбата, аз не помня да съм имал повече от 3 4 пъти през живата си еротични сънища, ама откакто се оперирах всяка вечер сънувам цици дупета и какво ли още не, което води до адски болезнените ерекции - луда работа.
Еми това е от мене засега, надявам се да не съм ви отекчил много с тоя пост.
Ако някой може да помогне, да даде съвет или има сходни проблеми да пише :-o
Здравей !

Та за оттока ти - аз съм опериран от същото нещо ( фимоза и късо гемче , частично обряване ) , първата нощ ме оставиха в болницата , като с левкопласт ми "прескрипаха" пишока да стой вирнат нагоре , за да спадне оттока , а доакто спах си го изместих върху единия крак както спя по гръб ( за да не виси надолу , защото това предизвиква оттока ) и вече 5-6 дни след операцията нямах отток.Според мен проблема ти идва от операцията ( нещо не са те шили както трябва...нз) а и ти си си разгъвал марличките и такива работи , може да си го разранил и нещо да се е объркало.В Кой град и и къде се оперира ?

EPoX
03-05-2008, 16:30
мда и мен ме интересува в кой град се оперира.. и аз трябва да ходя на преглед и да ме оперират но все още се чудя при кой ДОБЪР хирург да отда в Пловдив :( а аз лично, доста се стресирах след като прочетох на Valks поста... :shock: кофти, че е преминало всичко по тоя начин но пък браво, че се е решил да отиде! :)

Valks
03-05-2008, 18:21
хахах очаквах да има въпроси относно града... Русе. Благодаря че обръщате внимние на поста. КККЛ и на мене ми го правеха това с прикрепването ама то не е за оттока ами за да не ти шава из гащите за да не го нараниш повече. Иначе аз ти четох постовете и имам доста сходни с тоите проблеми 8-)
Аз марлите ги пипах само след като видях колко много кръв тече от тях. Иначе сега ги сменям сутрин и преди лягане в комбинация с бани от смрадлика. През деня съм ок обувам впити боксерки и го държа само на горе. Ама не мисля че това от позицията зависи кога ще спадне оттока ама все пак не съм доктор де :-D може и така да е.
А колкото до операцията, тя че не мина по ноти, не мина ама вече съм пълноценно зашит. Даже нали съм писал, раните вече не изглеждат толкова отвратително и конците ще си паднат няма как. Само оттока дето много ме тормози. Притеснението идва от там, че го нямаше два дена след операцията, а се появи във края на втория. Като ходих на преглед, доктора го и той се сети че го е нямало и ми каза "Ами то затова трябва пълно обрязване".... някакси не се почувствах по - добре като го каза това. Иначе като доктор според мене е добър ама защо стана така с мене... :-)
Та ако някой може да ми каже оттока дали трябва да го мажа с нещо(например лидокаин)....
Като цяло много ме е яд че родилтелите ми не са я свършили тая работа като съм бил малък. Те даже не знаеха, че съм се оперирал, ама като видях след втората операция накъде отива работата им казах. Аз само като казах операция на оная работа и веднага се сетиха за какво става дума; били си мислили че това се е оправило с годините...
аз до преди два месеца даже не знаех какво трябва да направя. Винаги съм си мислил, че моя случай е уникален и такава операция ще струва една кошница пари. В интерес на истината доктора ми взе само 10 лева за прегледа в кабинета му.
А иначе винаги съм поддържал добра хигиена "там" тъй като като не е в ерекция можех да го забелвам и да го мия. При секса малко се притеснявах да не шашна някоя и все бързах да слагам презерватив ама и така беше малко кофти; страх ме беше да прая по динамични движения 8-)
а за орален секс дума да не става, сещате се защо...
благодаря отново че обръщате внимание на поста ми :)

аааа да щях да забравя... Ливърпул ще стане европейски шампион тази година :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

batkodoki
03-05-2008, 21:20
Здравейте!!! Изчетох цялата тема и реших и аз да напиша един пост тъй като в петък(29 фев) ми правиха операция; имах фимоза и късо гемче. На 20 години съм(по - добре късно отколкото никога) и съжелявам, че не съм ги минал ти гадости като съм бил малък ама майка ми е спала явно.
Поста ще е малко по - дълъг; първо ще напиша какъв ми е проблема, а после ще дам подробности около операцията ако някой иска да ги чете(това второто не го препоръчвам на хора които ще си правят операция, тъй като при мене се получи малко брутално и може някой да се стресне :0 )
Та проблема ми е следния: Правиха ми частично обрязване, след операцията имах кървене и болки и един много голям гаден мехур - отток. Оттока спадна за по - малко от 2 дена. Тия два дена пренощувах в болница, защото имаше малко усложнения при мене, ама в неделя като си тръгвах доктора като ми сменяше превръзките каза че вече всичко е ок и ми показа как вече се забелва без проблеми, само раните трябва да ми зараснат и конците да паднат. Прибрах се вкъщи и бях ок наистина. Вечерта си развих малко марлите за да се изпикая и гледам пак някакъв голям гаден отток, който вече 4 дена ми стои. Все едно съм си нанизал поничка на оная работа. От както ми направиха операцията спя по 3 4 часа през ноща и се събуждам от страшни болки от ерекцията. Махам си боксерките и го държа прав до сутринта; от два дена го мажа с йодасепт и лидокаин и права бани със смрадлика; не знам дали тая смрадлика ми подобрява състоянието ама поне психически се чувстам по добре. В началато доктора не ми беше казал ништо за тая смрадлика или за йодасепта. Това второто е много ценно, защото после много по - лесно и безболезнено си махаш марлите. И даже отгоре май падна един конец, а пък раничките вече не изглеждат толкова брутални. ОБАЧЕ тоя отток ме убива, имам чувстото че от него ми идват всичките проблеми - боли, не мога си увия добре марлите, и не мога да си държа пениса надолу защото и така боли. Едвам го увивам, изправям го и обувам прилепнали боксерки за да го придържат нагоре. Обаче гадния отток си стои и това е, и все боли. Тая сутрин го намазах с лидокаин, не знам дали има смисъл от това ама все пак го направих. Доктора като го видя, във вторник като ходих на преглед малко кофти се изказа: "Еми то за това трява направо пълно обрязване..."; иначе каза че оттока ще си спадне с времето, ама времето тече оттока си стои и боли. Почти около цялата глава е без отдолу. АКО НЯКОЙ МОЖЕ ДА МИ КАЖЕ КАК ДА ГО ТРЕТИРАМ ТОЯ ОТТОК ЩЕ СЪМ НАИСТИНА МНОГО БЛАГОДАРЕН. Правя му снимки както беше написал батдоки ама не виждам промяна, освен че май малко по - вдясно се е изместила най - набъбналата част от мехура. Това ми е най - големия проблем. Ако някой може да помогне или да даде съвет много ще се радвам.

А сега ще ви кажа как ми минаха ОПЕРАЦИИТЕ. Отивам петък сутринта да ме 'клъцнат'. Към 13:00 бях готов доктора ме прати вкъщи и ми предписа само лидокаин. Прибрах се и реших да видя как е. Събух си боксертите и от марлята почна да капи доста кръв. Развих я малко и видях, че имам отток ама аз за оттоците бях чел тука още преди да ми напраят операцията и го "приех". Иначе се обадих в болницата и им казах че кърва и сестрата ми каза да отида пак в болницата. Увих се пак с марля и риванол и отидох ама доктора си бил заминал и не си вдилгал телефона, че трябваше да чакам някакъв друг. Чаках го час и половина на една операционна маса и една сестра идваше през 20 мин да ми сменя превръзките. Накрая доктора дойде и ми каза че са ми засегнали капиляр и за това кървя. Пак ми биха упойка, което много боли ОБАЧЕЕЕЕЕ упойката не ме хвана на време и оня почна да ме шие все едно без упойка. НЕ ЗНАМ КАК НЕ ПРИПАДНАХ. На никого не пожалаван такава болка. Та зашиха ме и ме увиха пак в марли и ме пуснаха да си ходя. По - добре се чувствах ама то май защото упойката ме хвана. Вечерта към 10 се събух да се изпикая и пак почна да тече кръв. Обадих се на личния и той ми каза направо в спешното да ходя. Отивам, там трети хирург. На него вече доста му се пооплаках какво ми се е случило, ама той ми каза че пак трябва да ме шие. Тоя път по чудо нито упойката нито шиенето боля. Накара ме да остана в болницата. Пренощувах там две вечери, сменяха ми превръзките няколко пъти и в неделя ме пуснаха. Както казах, уж се пооправям ама много ме боли от тоя отток и се побърквам вече. Стоя си вкъщи и само пъшкам, гледам филми и играя на плай стейшъна ама то и това омръзва. А по ирония на съдбата, аз не помня да съм имал повече от 3 4 пъти през живата си еротични сънища, ама откакто се оперирах всяка вечер сънувам цици дупета и какво ли още не, което води до адски болезнените ерекции - луда работа.
Еми това е от мене засега, надявам се да не съм ви отекчил много с тоя пост.
Ако някой може да помогне, да даде съвет или има сходни проблеми да пише :-o

здр:)
нещо не се е получило както трябва при теб и най-вероятно вината за това е разделена м/у лекарите и теб.

трябва много добре да се разбере, че има разлика м/у "частично обрязване" т.н надрязване и обрязване при което при възможност се оставя малък "аванс".
но нека се концентрираме в/у проблема: толкова кървене последвано от толкова шиене (не знам на какво) е много рядко срещана ситуация!
преди самата основна операция се правят базови изследвания част от които индикират точно възможността на кръвта да се съсирва при хирургична интервенция. ако те покажат проблем се процедира по различен от стандартния начин.
но има и друго много важно нещо: както някъде вече съм споменал - няма два еднакви пишока, както няма две еднакви лица. при някои момчета съдовата мрежа в оперативното поле е изключително силно развита, с големи ясно изразени съдове разположени така, че да няма възможност за постигане на желания ефект без да бъде нарушена тяхната цялост. в този случай задължително се привлича и съдов хирург! или поне се прави консулт с него!
вярно е, че обрязването е рутинна операция и може да се извърши напрактика във вс болница/клиника, както е вярно и че инж металург не бива да акордира пиана примерно...

тук ще отворя една скоба касаеща това непрекъснато кървене, описно в този пост: то може да има и друга причина - ако си вземал/или вземаш "безвредните" боклуци "за натрупване на маса"; ако си вземал/вземаш ацетилсалицилова киселина (аспирин) в някоя от хилядите му търговски форми [голяма скоба: аспирина е незаменимо нещо след травми и операции, но само по предписание!!!]

сега конкретно: но откуде изобщо извади този йодасепт като средство по избор за след циркумцизия?! йодасепт-а има място до момента мааааалко след като слезеш от масата. и до там!
това, което описваш сполучливо "като поничка" вероятно от една страна се дължи на травматичния шок на тъканите и това е нормалния травматичен едем след хирургична интервенция, НО клиниката описна от теб говори, че към нормалния И ПРЕХОДЕН едем е насложено друго дразнение довело до това състояние!
йодосепта е силно агресивно в/во, което само по себе си може да доведе до точно това - тип алергична контактна реакция на реагента. може да доведе до изгаряния дори.

ако някъде, аз лично съм съветвал някого да употребява йодасепт вероятно е било в контекста на специфичен случай, но много моля ако можеш да ми посочиш линк към подобен съвет - за да го изтрия категорично!
Никакъв йодосепт! за сега....
ползвай отвара от смрадлика (НЕ прекалено силна) и от лайка......

Никакъв лидокаин! кой полу-идиот изобщо ти го е предписал?!
това е локално анестезиращо средство, блокиращо предаването на сетивните импулси - то не лекува, в твоя случай е обратното - пречи!
разберете и запомнете накрая - болката е физиологичен феномен имащ алармен характер. тя не ви боли сама за себе си, а само ви показва че някъде нещо не е в "симфоиния" = съгласие с всички други неща.
нещо като аларма за пожар....и ако я заглушите рискувате да изгори цялата къща...

ползвай отвара от смрадлика (НЕ прекалено силна) и от лайка......

на финала - пиши на ЛС ако имаш желание, за да препоръчам някой неща с които може би биха се решили проблемите.

EPoX
03-05-2008, 21:44
ехоо batkodoki, аз до кога да чакам още... :(

scorpion4ituo
03-05-2008, 22:24
:grin: :grin: :grin: Сичко са опраи без рязане! Просто зех да забелвам здраво и да стискам заби и вече зе мн лесно да са забелва ии не ме боли чак толкоз, а наистина ббех мн зле ОМФГ не моа повярвам :Д. Иначе имам фимоза и касо гемче, но с малко по опорито забелване и с млко по голямо стискане на заби и тарпение вече мога да си го забелвам като е в ерекция :grin: :grin: :grin: тваа е сериозно постижение за мен :grin: !!!! След масторбация, по време на която той е бил забелен изпитвам стягане и лека болка но това си е нормално (мн по добрее от операция). След секи изминал ден са подобрява просто тряя по често да забелвам и по този начин да масторбирам :grin: :grin: :grin: . Иначе аз веднага бих се оперирал но проблема е в родителите ми. Не изкам да се баркат там (по горе сам писал) срамувам се да говоря с тях за тези неща, апак и сам само на 14 живота е пред мен и тряя да са подготвя заа.... Вече изобщо не се боя от болезненото вастановяване а от това наще да са баркат там. След като разбрах че няма начин те да не разбират (дори на преглед не моа ида без тех) реших да пробвам по друг начин (мн опасен според някой даа зн че може да посинее и да не могад а варна кожичката и да са наложи да ми се отреже). Чесно казано на мен не ми са налага да го вращам а тя сама се враща когато той "спадне". А на мен няма да ми се случи да не мога да го 'смаля" защото аз едва го дигам когато е забелен ии си пада много барзо :). :grin: :grin: :grin: се пак са кефя че намерих друг изход от проблема ако може да са нарече тъка. Предполагам че се самозалагвам и бягам от реалността, но нямам друг избор. Зн че това може след време пак да се стесни ии тъка нататак и тъка нататак, но до 18 надявам се да издаржи, а още на 2рия ден след 18 ми рожден ден отивам да се оперирам баси напрао не моа да я тарпя таз досадна кожа аз сам ше си я скасам от яд. ае пак стана 1 км коментарчето сори ае чао :grin: :grin:
Пълни глупости ! Ако наистина имаш фимоза и късо гемче няма как да се оправиш сам , най-много това състояние да е само моментно , което описа.Избор имаш , но това , че не искаш си е твои проблем ! Нали знаеш... "Господ помага на тези , които сами си помогнат" . Никой друг не може да ти помогне , освен ти сам да се решиш.Освен това ако не се оперираш дълго време има опасност да развиеш куп гадости ( възпаления , уретрит , артрит , рак на простатата.. ) Така , че, не чакай , а ходи на лекар !

чоек наистина си бил прав ее! Днеска отново не мога да забелвам в ерекция ;( а вчера можех ОМФГ за ко тва нещо не стане малко по трайно вее ;(

batkodoki
03-06-2008, 01:02
"....все пак искам да изразя опасението си, че темата рискува да се изроди в псевдо-пародийни опити на млади моми&момци с амфетамин стимулирана фантазия да конфабулират сюжети! ....."

scorpion4ituo
03-06-2008, 12:25
"....все пак искам да изразя опасението си, че темата рискува да се изроди в псевдо-пародийни опити на млади моми&момци с амфетамин стимулирана фантазия да конфабулират сюжети! ....."

ОМФГ! МЕН ЛИ ИМАШ ПРЕДВИД? ЗАЩО И ПРЕДИ ТОВА СЛЕД МОЙ КОМЕНТАР ПАК БЕШЕ ПИСАЛ ТОВА! НЕ ВЗЕМАМ НИТО НАРКОТИЦИ НИТО САМ МЛАДА МОМА!!!!!! НИТО ТФА КОЕТО КАЗВАМ Е ФАНТАЗИЯ! СИЧКО Е ТВА КОЕТО СИ Е НИЩО НЕ САМ СИ ИЗМИСЛИЛ! (НА 14 ГОД САМ)

Valks
03-06-2008, 17:44
Здравейте. Започвам да се възстановявам, раните все още изглеждат ужасно ама по - малко. Отгоре един конец падна. За първи път от седмица се наспах. Само дето гадния отток си стои и това мисля че успя да ме причупи - с други думи започвам да се побърквам. Ходих при личния и той като го видя и на него му стана нещо. После и в кабинета и на хирурга ходих. Той ми каза, че такова нещо за 2 път в 30 годишната му практика се случва..... еми късмет.....
Щял да спадне ама бавно. Не съм вярвал че тая операция ще ми повлияе толкова; може би защото преди нея четох по форумите, че не е нищо сериозно и за 7 дена го забравяш. Е да ама не. Това за 7-те дена е относително, тъй като всеки се възстановява различно. Но операцията въпреки че е кратка и понякога дава повод за "майтапи" трябва да се подходи напълно сериозно към нея - както от страна на доктора така и от страна на пациента. Все пак не става въпрос за порязан пръст...
Батдоки ми писа на лични, радвам се че иска да ми помогне и че ми обръща внимание. Ако някой иска да споделя опит да ми пише на лични

OVERMIND
03-07-2008, 13:46
Добре дошъл в ада братко :( Вчера на 6ти стана 1 месец след "простата безболезнена елементарна" операция. Са ситуацията е мноо веселаааа. Та паднаха ми конците сичко ок. Да да ама не. От горе на едно място не е зараснала кожата. Хмм как да го обясня. Явно съм има сраствания и то бая щото башка добре съм обрязан което забелязах след 2 седмици след операцията. Освен главичката ми която е изцяло навънка зад нея има нещо катооо хм по дебел пръстен които си е част от тялото на члена. Та що го има тоя пръстен и защо целия е нарязан и беше шито по него на 101 места само господ знае. Та за тоя "пръстен" директно трябва да зарастне края на оставената ми кожааа. Да от доло и от страни е зараснало ама отгоре НЕ. На едно място си седи и не зараства. Прилича на проязано. Точно на такова си прилича само дет не зараства. Кисна в смрадлика и тн и са се е позалепило. Малко по в дясно от него на самия "пръстен" където е било рязано и имаше конци които паднаха днес леко подръпнах и видях че пластовете се мърдат демек не е зараснало според мен. Преди седмица бях на контролен преглед и хирурга ми като видя оная цепка и вика продължаваи с смрадликата и гентамицина и ела след 20-30 дена и ако не се е оправило пак ще те режа :shock: :smt022 Та така веселбата е пълна....

Искам да попитам освен смрадликата какво друго да правя с какво да кисна мажа или квото там за спомагане на зарастването ??? Щото още един такъв ужас кат предишната операция няма да приживея.

Valks
03-07-2008, 14:56
човече мислех си че аз съм най - зле тука.... Тия "доктори" са за СЪД.
Иначе съвети не искам да давам щото доктора първо ми казва да го мажа с еди какво си после ми казва да не го мажа и т.н.
Най - кофти ми става от това, че турчетата ги обрязва някакъв ходжа, който въобще няма медицински умения после сядат на маса да полеят.... а квалифициран хирург освен че не я върши тая работа както трябва ами и направо те осъкатява. Просто не змам какво да кажа вече...
Иначе аз сега си сменям марлите с риванол сутрин и вечер и като преди това си прая баня със смрадлика.. па да видим...
Overmind ти на колко години си?

OVERMIND
03-07-2008, 19:34
след 2 месеца права 20 :grin: и аз малко окъснаях с тая работа ама се си викам то ше се опраи секс малко чекии ала бала... да да ама не и се докарах до тука. Така че верно секи които има такъв проблем от малък да се стреми да го решава а не кат одъртее кат мен :lol:

mikity_sladky
03-07-2008, 19:53
човече мислех си че аз съм най - зле тука.... Тия "доктори" са за СЪД.
Иначе съвети не искам да давам щото доктора първо ми казва да го мажа с еди какво си после ми казва да не го мажа и т.н.
Най - кофти ми става от това, че турчетата ги обрязва някакъв ходжа, който въобще няма медицински умения после сядат на маса да полеят.... а квалифициран хирург освен че не я върши тая работа както трябва ами и направо те осъкатява. Просто не змам какво да кажа вече...
Иначе аз сега си сменям марлите с риванол сутрин и вечер и като преди това си прая баня със смрадлика.. па да видим...
Overmind ти на колко години си?

И да сте чували за турчета с проблеми.На всичките пишките им са ОК(С мноооого малки изключения). :shock: :lol:

lqlqblabla
03-08-2008, 11:21
човече мислех си че аз съм най - зле тука.... Тия "доктори" са за СЪД.
Иначе съвети не искам да давам щото доктора първо ми казва да го мажа с еди какво си после ми казва да не го мажа и т.н.
Най - кофти ми става от това, че турчетата ги обрязва някакъв ходжа, който въобще няма медицински умения после сядат на маса да полеят.... а квалифициран хирург освен че не я върши тая работа както трябва ами и направо те осъкатява. Просто не змам какво да кажа вече...
Иначе аз сега си сменям марлите с риванол сутрин и вечер и като преди това си прая баня със смрадлика.. па да видим...
Overmind ти на колко години си?

И да сте чували за турчета с проблеми.На всичките пишките им са ОК(С мноооого малки изключения). :shock: :lol:

незнам дали аистина е така но независимо от това турците ги обрязват по закон или нещо такова и аз нз ина4е човека е напълно прав аз го гледах там в зазза как ги обрязва и хопа тропа за 1 минута децата за обрязани даже първото без никви проблеми можело да си скача да си играе нито ги шият нито нищо :x :?

OVERMIND
03-08-2008, 12:17
Точно това си говорих с приятели преди няколко дени. Тия там нема упоики нема нищо братко ляга там на чергата ония ходжата реже и след това на софрата с баклавите и празненствата а ние тука то са конци то са упоики то са мазила бани марли 101 прегледа незнам си кво... аз това немога да си го обясня. :-o

mikity_sladky
03-08-2008, 14:39
Точно това си говорих с приятели преди няколко дени. Тия там нема упоики нема нищо братко ляга там на чергата ония ходжата реже и след това на софрата с баклавите и празненствата а ние тука то са конци то са упоики то са мазила бани марли 101 прегледа незнам си кво... аз това немога да си го обясня. :-o
Бях чел някъде,че обрязването в по ранен период ( когато момченцата са малки ) е много по-безболезнено. А след като минат пубертета,много по-трудно и по-сложно протича процеса по обрязването и възстановяването след това.Защото вече полово са се развили,а и хормоните бушуват.Предполагам това е обяснението. :wink:

scorpion4ituo
03-08-2008, 14:53
хора много ясно че на турчетата ще им е по лесно ами нали те са на 3 4 годинки не получават ерекция и по бързо им зараства, а при нас ние сме в половото съзряване и точно сега настапва хормоналния бум и когато той еректира и когато е в нормално састояние се разтяга шева и след това се отпуска за това има нужда от конци. Това е по моя логика и аз тъка смятам нито сам го чел някаде а тъка си го обясних, затова не се нахварляйте в/у мен че сам бил тъп или нещо от сорта нз аз стигам до този извод.

scorpion4ituo
03-08-2008, 14:55
Точно това си говорих с приятели преди няколко дени. Тия там нема упоики нема нищо братко ляга там на чергата ония ходжата реже и след това на софрата с баклавите и празненствата а ние тука то са конци то са упоики то са мазила бани марли 101 прегледа незнам си кво... аз това немога да си го обясня. :-o
Бях чел някъде,че обрязването в по ранен период ( когато момченцата са малки ) е много по-безболезнено. А след като минат пубертета,много по-трудно и по-сложно протича процеса по обрязването и възстановяването след това.Защото вече полово са се развили,а и хормоните бушуват.Предполагам това е обяснението. :wink:

а ето още един който мисли като мен

lqlqblabla
03-08-2008, 18:23
Такам имам серия от въпроси такаче по разбиращите ако може да отговарят :)
1. Един фр който е мн по голям от мен на мен и на още един фр ни разправяше как е било първия му път щото ни беше интересно и каза че ципата му се е скъсала и е имало кръв обаче не е споменал сега да е имал някакви проблеми :? Възможно ли е това ?

2. Ъм искам да питам какво са фрикционни движения :? :oops:

3. Ъм ако бъде скъсано гемчето и се получи преждевремената еякулация първо какво значи това и след това има ли оправяне :?

4. Има ли начин в който да си сложиж презерватива така че и да имаш късо гемче да се претпазиш от скъсването му :? :oops:

От вчера мисля по тези въпроси но не разбиръм пък ми е много интересно :oops:

cracken
03-08-2008, 21:04
Явно не само аз си патих от тия лекари... през ноември когато се оперирах от напреднала фимоза опойката не ме хвана, рязаха ме и не им пукаше, че едва не припаднах от болка и пулса ми скочи до 160 удара при нормални 70-80... добре, че поне анестезолога се смили и ме приспа... след това нощите бяха много ебани, естествено когато не тряяя ще ми "става" пишока, отокоа спадна след две седмици и 1-2 дена някаде !
И аз като горния пич имам нещо като пръстен от кожа, но само когато ми е спаднал, а като го дигна си става нормално което ме навява на мисалта, че има излишна кожа и едва когато еректира приема нормална форма.. незнам

batkodoki
03-08-2008, 21:27
Добре дошъл в ада братко :( Вчера на 6ти стана 1 месец след "простата безболезнена елементарна" операция. Са ситуацията е мноо веселаааа. Та паднаха ми конците сичко ок. Да да ама не. От горе на едно място не е зараснала кожата. Хмм как да го обясня. Явно съм има сраствания и то бая щото башка добре съм обрязан което забелязах след 2 седмици след операцията. Освен главичката ми която е изцяло навънка зад нея има нещо катооо хм по дебел пръстен които си е част от тялото на члена. Та що го има тоя пръстен и защо целия е нарязан и беше шито по него на 101 места само господ знае. Та за тоя "пръстен" директно трябва да зарастне края на оставената ми кожааа. Да от доло и от страни е зараснало ама отгоре НЕ. На едно място си седи и не зараства. Прилича на проязано. Точно на такова си прилича само дет не зараства. Кисна в смрадлика и тн и са се е позалепило. Малко по в дясно от него на самия "пръстен" където е било рязано и имаше конци които паднаха днес леко подръпнах и видях че пластовете се мърдат демек не е зараснало според мен. Преди седмица бях на контролен преглед и хирурга ми като видя оная цепка и вика продължаваи с смрадликата и гентамицина и ела след 20-30 дена и ако не се е оправило пак ще те режа :shock: :smt022 Та така веселбата е пълна....

Искам да попитам освен смрадликата какво друго да правя с какво да кисна мажа или квото там за спомагане на зарастването ??? Щото още един такъв ужас кат предишната операция няма да приживея.

ще помоля за снимки и описание на ЛС!

batkodoki
03-08-2008, 21:30
Явно не само аз си патих от тия лекари... през ноември когато се оперирах от напреднала фимоза опойката не ме хвана, рязаха ме и не им пукаше, че едва не припаднах от болка и пулса ми скочи до 160 удара при нормални 70-80... добре, че поне анестезолога се смили и ме приспа... след това нощите бяха много ебани, естествено когато не тряяя ще ми "става" пишока, отокоа спадна след две седмици и 1-2 дена някаде !
И аз като горния пич имам нещо като пръстен от кожа, но само когато ми е спаднал, а като го дигна си става нормално което ме навява на мисалта, че има излишна кожа и едва когато еректира приема нормална форма.. незнам

а аз пък теб специално искам да те помоля за фотоси на пишока в ерекция. пращай с указване на ника или на batkodoki@abv.bg или тук

cracken
03-08-2008, 21:58
Явно не само аз си патих от тия лекари... през ноември когато се оперирах от напреднала фимоза опойката не ме хвана, рязаха ме и не им пукаше, че едва не припаднах от болка и пулса ми скочи до 160 удара при нормални 70-80... добре, че поне анестезолога се смили и ме приспа... след това нощите бяха много ебани, естествено когато не тряяя ще ми "става" пишока, отокоа спадна след две седмици и 1-2 дена някаде !
И аз като горния пич имам нещо като пръстен от кожа, но само когато ми е спаднал, а като го дигна си става нормално което ме навява на мисалта, че има излишна кожа и едва когато еректира приема нормална форма.. незнам

а аз пък теб специално искам да те помоля за фотоси на пишока в ерекция. пращай с указване на ника или на batkodoki@abv.bg или тук

Готово, имаш ги на имейла ;)

batkodoki
03-08-2008, 22:37
Явно не само аз си патих от тия лекари... през ноември когато се оперирах от напреднала фимоза опойката не ме хвана, рязаха ме и не им пукаше, че едва не припаднах от болка и пулса ми скочи до 160 удара при нормални 70-80... добре, че поне анестезолога се смили и ме приспа... след това нощите бяха много ебани, естествено когато не тряяя ще ми "става" пишока, отокоа спадна след две седмици и 1-2 дена някаде !
И аз като горния пич имам нещо като пръстен от кожа, но само когато ми е спаднал, а като го дигна си става нормално което ме навява на мисалта, че има излишна кожа и едва когато еректира приема нормална форма.. незнам

а аз пък теб специално искам да те помоля за фотоси на пишока в ерекция. пращай с указване на ника или на batkodoki@abv.bg или тук

Готово, имаш ги на имейла ;)

dam, видял. само едната става понеже е на фокус. и наистина става!!

хайде сега публикувай тази дето става и една от преди това с проблема в същия ракурс!!!!....ако нямаш ще ти пратя...


а след като сам проф цветков е рязал...какво да говоря....

бтв я попитай Silver Club за някой неща...

death_knight
03-09-2008, 23:42
batkodoki, имам въпрос - значи, мислех си, че имам късо гемче и като пратих снимки на Silver Club и той каза, че имам. после си писах със ex-teen и му пратих други (щот ония ги бях изтрил) и той вика да изчакам да порасна малко и че може да нямам проблеми (в смисъл да нямам късо гемче) а сега като чета, че е по-добре да се прави докато си малък не знам кво да правя...

exXxteen
03-10-2008, 07:14
batkodoki, имам въпрос - значи, мислех си, че имам късо гемче и като пратих снимки на Silver Club и той каза, че имам. после си писах със ex-teen и му пратих други (щот ония ги бях изтрил) и той вика да изчакам да порасна малко и че може да нямам проблеми (в смисъл да нямам късо гемче) а сега като чета, че е по-добре да се прави докато си малък не знам кво да правя...

Ама ти писах и да се консултираш все пак с лекар...

OVERMIND
03-10-2008, 11:24
ще помоля за снимки и описание на ЛС!


Изпратих ти на меила :) Ох дано можеш да ми помогнеш че направо ще откача чесно :(

scorpion4ituo
03-10-2008, 18:00
Тъка има напредък при мен. Реших се да отида на преглед. Казах само на гажето си за... (тя е най близкия ми човек на нея сичко и казвам). И заедно отидохме до болницата (не знам точно коя болница беше, тази до катедралата). Започнахме да търсим урологичен кабинет, но не можахме да намерим. Срам ме беше да питам някоя от сестрите (пак и нямах уговорен час). Тъка че ако може някой да ми даде телефон на добър уролог ВАВ ВАРНА. И ако може този някой да ми каже колко струва прегледа и задалжително ли трябва да ме придружи възрастен пълнолетен (само за прегледа). И има ли вазможност уролога да откаже да ме приеме защото не сам казал на родителите си? ОК плс някой от ВН който познава добър уролог да ми даде телефона му ще сам му много благодарен!!! Благодаря предварително!

Valks
03-10-2008, 18:26
Scorpion4eo не трябва да се притесняваш от докторите и сестрите братле. Просто отиди в самото отделение или в кабинета на доктора и говори спокойно. Иначе аз не съм от Варна и не мога да ти кажа къде да отидеш. Обаче до цената.. на мене доктора ми взе само 10 лева за прегледа в кабинета му. Целия преглед беше да си покажа пишока, той го видя и ми каза другата седмица да си направя излседвания след което ще ме оперира. Много се учудвам като гледам, че някои са писали че са дали по 100 150 лева. След като са осигурени не би трябвало да дават пари. Евентуално ако пренощуваш в болницата(ако имаш избор ти препоръчвам да го направиш в случай, че има усложнения) ще трябва да платиш някаква малка сума за леглото. Аз и това не направих... доктора каза, че щом съм студент няма да ми взема пари.
Ако нямаш 18 години трябва да кажеш на родителите си. Пък и е добре да има някой, който да ходи да ти купува марли, риванол и т.н, защото след операцията няма да си много мобилен. :)

scorpion4ituo
03-10-2008, 18:42
Scorpion4eo не трябва да се притесняваш от докторите и сестрите братле. Просто отиди в самото отделение или в кабинета на доктора и говори спокойно. Иначе аз не съм от Варна и не мога да ти кажа къде да отидеш. Обаче до цената.. на мене доктора ми взе само 10 лева за прегледа в кабинета му. Целия преглед беше да си покажа пишока, той го видя и ми каза другата седмица да си направя излседвания след което ще ме оперира. Много се учудвам като гледам, че някои са писали че са дали по 100 150 лева. След като са осигурени не би трябвало да дават пари. Евентуално ако пренощуваш в болницата(ако имаш избор ти препоръчвам да го направиш в случай, че има усложнения) ще трябва да платиш някаква малка сума за леглото. Аз и това не направих... доктора каза, че щом съм студент няма да ми взема пари.
Ако нямаш 18 години трябва да кажеш на родителите си. Пък и е добре да има някой, който да ходи да ти купува марли, риванол и т.н, защото след операцията няма да си много мобилен. :)
човек 1во мерси много за отговора. 2ро аз изкам само да са консултирам и ако е чак толкова зле вече няма как ще кажа на наще. Аз ще запиша (с гсм си) всички разговори с уролога за всеки случай. (ако се стигне да кажа на родителите си добре е да чуят ко ми е казал). Но аз няма 100% да се режа а изкам само да се прегледам. А и ако изведнаж еректира без да изкам. Нз... доктора знам че е лекар но се пак ме е срам. Само чакам някой да ми даде гсм на уролог и още веднага ще му званна.

death_knight
03-10-2008, 19:04
batkodoki, имам въпрос - значи, мислех си, че имам късо гемче и като пратих снимки на Silver Club и той каза, че имам. после си писах със ex-teen и му пратих други (щот ония ги бях изтрил) и той вика да изчакам да порасна малко и че може да нямам проблеми (в смисъл да нямам късо гемче) а сега като чета, че е по-добре да се прави докато си малък не знам кво да правя...

Ама ти писах и да се консултираш все пак с лекар...

да, но не знам да има такъв в Бяла, а засега искам да видя както мога да свърша сам. :) в смисъл да събера малко инфо, а не да кажем, ако нищо ми няма бадева да казвам на нашите. :) също и не казвам, че нещо от това, което ми каза не ми е помогнало. просто искам да вия няколко мнения по въпроса :) надявам се не си се обидил нещо :)

Valks
03-10-2008, 20:33
Scorpion4eo не трябва да се притесняваш от докторите и сестрите братле. Просто отиди в самото отделение или в кабинета на доктора и говори спокойно. Иначе аз не съм от Варна и не мога да ти кажа къде да отидеш. Обаче до цената.. на мене доктора ми взе само 10 лева за прегледа в кабинета му. Целия преглед беше да си покажа пишока, той го видя и ми каза другата седмица да си направя излседвания след което ще ме оперира. Много се учудвам като гледам, че някои са писали че са дали по 100 150 лева. След като са осигурени не би трябвало да дават пари. Евентуално ако пренощуваш в болницата(ако имаш избор ти препоръчвам да го направиш в случай, че има усложнения) ще трябва да платиш някаква малка сума за леглото. Аз и това не направих... доктора каза, че щом съм студент няма да ми взема пари.
Ако нямаш 18 години трябва да кажеш на родителите си. Пък и е добре да има някой, който да ходи да ти купува марли, риванол и т.н, защото след операцията няма да си много мобилен. :)
човек 1во мерси много за отговора. 2ро аз изкам само да са консултирам и ако е чак толкова зле вече няма как ще кажа на наще. Аз ще запиша (с гсм си) всички разговори с уролога за всеки случай. (ако се стигне да кажа на родителите си добре е да чуят ко ми е казал). Но аз няма 100% да се режа а изкам само да се прегледам. А и ако изведнаж еректира без да изкам. Нз... доктора знам че е лекар но се пак ме е срам. Само чакам някой да ми даде гсм на уролог и още веднага ще му званна.

Е то аз съм частично обрязан и гемчето също ми махнаха, даже днеска ми паднаха конците от него. Обаче как сърби като зарастват раните не е истина. Все пак ако се наложи някаква интервенция не губи време и се подложи на операцийка докато си "млад" :) (всъщност не знам на колко години си). Аз малко късно разбрах за тия операции, а колкото по - късно те оперират толкова по - зле. Иначе надали ще "еректираш" пред доктора, защото все пак притеснението си го има. Иначе като те преглеждат или евентуално като те оперират сигурно ще има мед. сестри, които асистират на доктора, а и след операцията сигурно някоя сестра ще ти сменя превръзките - ИМАЙ ВРЕДВИД, че мед. сестри почти винаги са "яки каки, големи сладурани" и т.н :D :D :D ама аз и пред тях "не станах". След това малко отклонение от темата искам само да ти пожелая проблема да се оправи от самосебе си, щото все пак е кофти да ти оперират патката. :)

l2p4fs
03-10-2008, 23:55
Първо искам да кажа, че в момента се чувстам малко радостен и малко обиден. Защо? Радостен съм, защото все повече и повече хора започват да се лекуват и защото информацията в темата е изчерпателна. Обиден съм, защото аз първи написах тази тема(с това заглавие дори), а сега моите постове от темата са изтрити и дори няма и помен от мен.
Доколкото си спомням първо темата ти беше изтрита (както и много други от форума, незнам поради каква причина), а чак по-късно беше създадена тази. Този раздел седя без "Важни теми" известно време... може би затова batkodoki е решил да я напише.

awjkdan
03-12-2008, 13:40
Аз имам следния въпрос(най-вероятно ще повторя някои пост но немога да сам сигурен...):
Та мога да си забелвам пишока в спаднало състояние без проблем, но ако го оставя така и започне да ми става после немога да върна кожата обратно и когато е в ерекция го забелвам само до някаде.
И забелязах, че когато го забеля(в спаднало състояние) в края на главичката има нещо като малки бели пъпчици, но не са точно пъпки ... незнам и аз какво са. Та въпроса е и аз ли подлежа на корекция, защото ако е така да ходя на лекар ... На 16 години сам правил сам секс 1 път и немога да кажа че не ме боля ... поради това неможах и да "довърша" започнатото ... Моля докторе дай един компетентен отговор, че ще се побъркам :shock:

Valks
03-12-2008, 17:36
Който има или е имал проблем с отока ако иска може да ми пише на лични, защото на мене вече 10 дена ми стои :booooomb:

batkodoki
03-12-2008, 19:32
Първо искам да кажа, че в момента се чувстам малко радостен и малко обиден. Защо? Радостен съм, защото все повече и повече хора започват да се лекуват и защото информацията в темата е изчерпателна. Обиден съм, защото аз първи написах тази тема(с това заглавие дори), а сега моите постове от темата са изтрити и дори няма и помен от мен.

здр:)
съмненията ти за плагиатство не почиват на реални основания :)

наистина е имало сходна тема със заглавие "Имам трудности с забелването на пениса. Що е това фимоза" в едно минало време. и никой злонамерено не е трил нищо!

след промяната на собственика на форума при пренасянето му на нова софт платформа и нови машини е била загубена част от базата, на практика всяка първа страница от всеки раздел, включ темите закачени като "важни".

когато се натрупаха достатъчно на брой теми касаещи един и същи проблем и най-вече когато ми омръзна да обяснявам по десет пъти на ден на всеки поотделно едно и също нещо създадох тази авторска тема на чисто, без да се конкурира с друга към оня момент, която някой от правоимащите закрепи като важна.

темата беше създадена с идеята да бъде информативна отправна точка провокираща действие от индивида, но и като опора в надеждата, съпричастие, споделеност и подкрепа м/у момчетата наспроти на конкурентното или състезателно начало м/у тях в другите жизнени области....
така че добре дошъл е всеки, можещ да сподели опит и желаещ да оказва подкрепа!

а ти лично не скърби, ето на: публично ти признавам приоритета в опита да се консолидират усилията по темата "фимоза" в този форум и тържествено обещавам, че когато се явиш пред ВАК за придобиване на хабилитационна степен ще гласувам "за" :)

а до тогава - сподели опита си и помагай колкото можеш тук :)

p.s.
פри съмнения винаги можеш да се обърнеш към Администратор или Модератор с въпроса " защо ми изтрихте темата"!

OVERMIND
03-13-2008, 16:19
batkodoki пратил ти меил на batkodoki@abv.bg получил ли си го ?

Baiko
03-14-2008, 17:55
Zdr batkodoki, otkakto ti otgovorih na LS ni6to ne si pisal.Omolqvam te ako znaesh kakvoto i da e po stranniqt mi problem da drasnesh 2reda.Kato 4eta postovete vse pove4e se obejdavam 4e ako otida na lekar shte zburkam.(Jiveq v malko grad4e i nqmam golqm izbor )

cracken
03-14-2008, 20:20
Не му давайте толко зор, да не му пише само един... търпение !

icop
03-14-2008, 22:08
nqkoi ako mu e praveno palno obrqzvane da pi6e iskam da go pitam ne6to

death_knight
03-14-2008, 22:37
(Jiveq v malko grad4e i nqmam golqm izbor )

и аз като теб, ама на мен изобщо нищо не ми е писал... =/

death_knight
03-14-2008, 22:38
nqkoi ako mu e praveno palno obrqzvane da pi6e iskam da go pitam ne6to

Виж питай kkkl, Cracken, Silver Club.... Помня, че те бяха с обрязване, но не съм сигурен дали kkl е с пълно...

kkkl
03-16-2008, 06:54
nqkoi ako mu e praveno palno obrqzvane da pi6e iskam da go pitam ne6to

Виж питай kkkl, Cracken, Silver Club.... Помня, че те бяха с обрязване, но не съм сигурен дали kkl е с пълно...
Моето е частично , но питай , може да съм ти от полза.

Ааа между другото от операцията ми мина 1 месец и 1 седмица некъде , но все още имам синини по главичката , особено в основата , където лилавее чак.На някой случвало ли му се е , и ако да , да сподели , че почвам да се притеснявам малко.Мерси предварително.

iamsad
03-16-2008, 12:42
Здравейте на всички:)
Нека започна с това ,че съм на 17(преди месец ги направих) . 90% съм сигурен ,че имам тежка форма на фимоза :( .Най-лошото е ,че разбрах съвсем на скоро,явно майка ми баща ми не са били наясно с нещата.
Уведомих и ги и в най-скоро време ще ходя при уролог.Нормално е да имам няколко въпроса.:)
От личните ми наблюдения останах с впечетление ,че е най-много плюсове има пълното обрязване.Насочил съм се към него и въпроса ми се състои в това дали пълното обрязване е най -добрия вариант при мен,знам че уролога решава какво да предприеме ,но все пак .Или по друг начин зададен въпроса при всички случаи ли е възможно пълно обрязване.
Едва ли много хора имат тази форма на фимоза и съм малко стреснат и уплашен особенно като прочетох това за рака и т.н :(
Досега не ми е пречило по-никакъв начин в смисъл не съм изпитвал болка.
Другия ми въпрос е свързан с упойката.Хирурга ли решава или имам право да си избера.Доста съм притеснителен ,сърцето ми затуптява само като чета темата и в този ред на мисли предпочитам пълна упойка.Предполагам ще ни е по-лесно на мен и хирурга :)
Моля ви за съвети. :(

cracken
03-16-2008, 13:03
Здравейте на всички:)
Нека започна с това ,че съм на 17(преди месец ги направих) . 90% съм сигурен ,че имам тежка форма на фимоза :( .Най-лошото е ,че разбрах съвсем на скоро,явно майка ми баща ми не са били наясно с нещата.
Уведомих и ги и в най-скоро време ще ходя при уролог.Нормално е да имам няколко въпроса.:)
От личните ми наблюдения останах с впечетление ,че е най-много плюсове има пълното обрязване.Насочил съм се към него и въпроса ми се състои в това дали пълното обрязване е най -добрия вариант при мен,знам че уролога решава какво да предприеме ,но все пак .Или по друг начин зададен въпроса при всички случаи ли е възможно пълно обрязване.
Едва ли много хора имат тази форма на фимоза и съм малко стреснат и уплашен особенно като прочетох това за рака и т.н :(
Досега не ми е пречило по-никакъв начин в смисъл не съм изпитвал болка.
Другия ми въпрос е свързан с упойката.Хирурга ли решава или имам право да си избера.Доста съм притеснителен ,сърцето ми затуптява само като чета темата и в този ред на мисли предпочитам пълна упойка.Предполагам ще ни е по-лесно на мен и хирурга :)
Моля ви за съвети. :(

Когато отначалото ходих до личния за нарпавления, той ми каза,че това е най-добрия вариант и навсякаде препоръчват пълното обрязване !
За опойката мисля, че можеш да искаш пълна опойка ( СИЛНО ТИ Я ПРЕПОРЪЧВАМ ) прочето мойте коментари назад в темата и ще видиш защо ;)

EPoX
03-16-2008, 14:51
Абе.. аз гледах филма Awake(преведен като Буден) и чесно да си кажа сега малко ме е страх да искам да ми правят пълна упойка.. който е гледал филма ще разбере за какво говора - иначе накратко става дума за това, че като ти направят пълната упойка се "упояваш" но фактически има някакъв минимаааален шанс да останеш "буден", т.е. не можеш да помръднеш, нито да говориш абе... нищо, само усещаш какво ти правят.. все едно тялото ти "спи" но си в съзнание(буден).. ето част от субтитрите от филма:

-Всяка година около 21 милиона|човека получават обща упойка.
-Повечето от тях|заспиват без проблем.
-Не си спомнят нищо.
-30 хиляди от тях нямат този късмет.
-Те не могат да заспят.
-Приковани са в тъй нареченото|анастезиално съзнание.
-Те са изцяло парализирани.
-Не могат да извикат за помощ.
-Те са будни.

никой не искам да плаша с това(поне мен ме е страх вече) искам да попитам само дали в днешно време това все още е възможно да се получи, защото и аз трябва да се оперирам от късо гемче(вероятно и лека форма на фимоза..).

ПП. Аз съм от Пловдив, ако някой знае при кой наистина добър хирург/уролог да отида нека да пише тука, баткодоки преди повече от месец ми каза да изчакам, за мое добро било, нова апаратура ще докарвали в Пловдив, да отминел грипа(а то незнам колко грипа минаха вече..) нещо май не ми обръща много внимание или е твърде зает :(

Valks
03-16-2008, 15:04
Абе.. аз гледах филма Awake(преведен като Буден) и чесно да си кажа сега малко ме е страх да искам да ми правят пълна упойка.. който е гледал филма ще разбере за какво говора - иначе накратко става дума за това, че като ти направят пълната упойка се "упояваш" но фактически има някакъв минимаааален шанс да останеш "буден", т.е. не можеш да помръднеш, нито да говориш абе... нищо, само усещаш какво ти правят.. все едно тялото ти "спи" но си в съзнание(буден).. ето част от субтитрите от филма:

-Всяка година около 21 милиона|човека получават обща упойка.
-Повечето от тях|заспиват без проблем.
-Не си спомнят нищо.
-30 хиляди от тях нямат този късмет.
-Те не могат да заспят.
-Приковани са в тъй нареченото|анастезиално съзнание.
-Те са изцяло парализирани.
-Не могат да извикат за помощ.
-Те са будни.

никой не искам да плаша с това(поне мен ме е страх вече) искам да попитам само дали в днешно време това все още е възможно да се получи, защото и аз трябва да се оперирам от късо гемче(вероятно и лека форма на фимоза..).

ПП. Аз съм от Пловдив, ако някой знае при кой наистина добър хирург/уролог да отида нека да пише тука, баткодоки преди повече от месец ми каза да изчакам, за мое добро било, нова апаратура ще докарвали в Пловдив, да отминел грипа(а то незнам колко грипа минаха вече..) нещо май не ми обръща много внимание или е твърде зает :(

хахах и го гледах тоя филм вечерта преди да ме оперират, много яко. И донякъде и при мене се получи като при тоя от филма. Мене ме шиха 3 пъти след операцията заради кървенето. Втория път обаче локалната упойка не ме хвана на време и оня почна да ме шие и..... такава болка просто не може да се опише. Иначе и аз не искам да стресна никого :D :D :D

kkkl
03-16-2008, 16:14
Valks , как е при теб положението ? Спадна ли отока ? :)

ebavgaza
03-16-2008, 21:05
Здравейте :) Мисля че имам КЪСО ГЕМЧЕ, защо ли ми при забелване на главичката ми тя не остава в същото състояние а се дърпа надоло ;( В надървено състояние при забелване не ме боли но също се дърпа надоло ;( Искам да попитам ако го оставя така може ли да ми стане нещо, и ще си се оправи ли с времето :) При секс също не испитвам болка, но малко ме дразни така като се дърпа :oops: И исакм да попитам ако се наложи операция какви пари ще ми струва и задалжително ли е наще да разберат ;) на 18 съм и мисля че може и без тях ;) ще чакам отговор ;)

Valks
03-16-2008, 21:36
Valks , как е при теб положението ? Спадна ли отока ? :)
благодаря че питаш :) Еми в преди 3 4 дена ходих при доктора да му се похваля че почти всички конци са паднали и раничките са се оправили... само дето отока си стои. А аз откакто ме оперираха си стоя забелен. И оня го хвана и ми върна кожата и бая заболя.. и ми каза така да го държа и че вече мога да го мия с вода. Забелих го пак че болеше, колкото да се прибера. Вечерта го измих перфектно :) обаче не успях да му върна кожата и спах пак забелен. Обаче на сутринта като го гледам кожата сама се върнала и отока почти спаднал ГОЛЯМО ОБЛЕКЧЕНИЕ беше. И така... сега просто чакам да дозараснат раните и отока напълно да изчезне :grin:

kkkl
03-17-2008, 07:30
Valks , как е при теб положението ? Спадна ли отока ? :)
благодаря че питаш :) Еми в преди 3 4 дена ходих при доктора да му се похваля че почти всички конци са паднали и раничките са се оправили... само дето отока си стои. А аз откакто ме оперираха си стоя забелен. И оня го хвана и ми върна кожата и бая заболя.. и ми каза така да го държа и че вече мога да го мия с вода. Забелих го пак че болеше, колкото да се прибера. Вечерта го измих перфектно :) обаче не успях да му върна кожата и спах пак забелен. Обаче на сутринта като го гледам кожата сама се върнала и отока почти спаднал ГОЛЯМО ОБЛЕКЧЕНИЕ беше. И така... сега просто чакам да дозараснат раните и отока напълно да изчезне :grin:
Е , браво ! :) Между другото , и ти като мен не си се лекувал дълго време нали ? След няколко седмици влез във форума и сподели дали имаш синини по главичката , щото аз имам , даже в основата лилавее и незнам кога ще се махнат( и още имам малка чувствителност в основата на главичката , където е лилаво-синнио).Сподели после дали и при теб е така.Айде успещно възстановяване ти желая , че при теб големи мъки бяха ... :)

Valks
03-17-2008, 15:50
Еми на мене самата главичка ми изглежда перфектно - няма рани и като цвят е много добре. Обаче кожата отдолу е като сдъвкана, все едно бомба е паднала. Сигурно защото там ме шиха 3 пъти заради кървенето. Дано да се оправи и да приеме нормален вид. Иначе вече при ерекция нямам болки. С чувтсвителността нямам голям проблем ама си е все още кофти. Обаче не мога да си представя да съм напълно обрязан... сигурно ще ходя като патица 2 месеца.
А колкото до твойте синини кккл... не знам какво да ти кажа ама ако бях на твое място доктора/докторите нямаше да ги оставя на мира.
Само не ми стана ясно тия синини веднага след операцията ли се появиха или по - късно?

kkkl
03-17-2008, 18:16
Еми на мене самата главичка ми изглежда перфектно - няма рани и като цвят е много добре. Обаче кожата отдолу е като сдъвкана, все едно бомба е паднала. Сигурно защото там ме шиха 3 пъти заради кървенето. Дано да се оправи и да приеме нормален вид. Иначе вече при ерекция нямам болки. С чувтсвителността нямам голям проблем ама си е все още кофти. Обаче не мога да си представя да съм напълно обрязан... сигурно ще ходя като патица 2 месеца.
А колкото до твойте синини кккл... не знам какво да ти кажа ама ако бях на твое място доктора/докторите нямаше да ги оставя на мира.
Само не ми стана ясно тия синини веднага след операцията ли се появиха или по - късно?
Като че ли след операцията , поради повишената чувствителност ( когато главичката не се е показвала дълго време се изсушава и при допир боли , аз 2 седмици ходих като ПАТИЦА и видях че постепено започна да посинява от непрестанните допири , смятай за кво става въпрос ! :-D ) АБе ще се свържа с уролога ми най-добре... :) . Казвам като че ли , защото първите дни въобще не съм си го поглеждал , страх ме беше.

А за твоите дееформации на кожичката - от шевовете е , споко ще зарастне. :)

bushido
03-17-2008, 20:05
имам сега няколко въпроса.
моят т.нар. пенис не стига че е 12 см някаде а и изобщо не може да се забели.При секс не забелязвам особени някви проблеми.... но
на 18 години съм и смятам да кандидатствам в
Френския Чуждестранен легион и си задавам въпроса дали няма да ме отрежат заради тоя мои проблем ???? :-o много моля за някъкъв отговор
ако някои смята да помогне
благодаря

iamsad
03-17-2008, 20:22
Така,прочетох цялата тема.Някой неща ми бяха наистина от полза :).
Cracken благодаря ти за препоръките. :)
Понеже съм ученик и е наложително да ходя на училище(отсъствия)би ли ми казал колко време протече възстановяването при теб,в смисъл такъв след какъв интервал от време бих имал що-годе нормална походка...би било конфузно да ходя като патица на училище и да им обяснявам на всички. :D Аз лично останах с впечетление че при пълното обрязване,възстановяванет минава най - леко ,ако мога така да се изразя :) . Ако ми трябва повече от месец се чудя дали да не отложа за лятната ваканция,а не както сега съм се насочил великденската.Знам,че колкото по-скоро толкова по-добре ама все пак . :)

Valks
03-17-2008, 22:54
Еми на мене самата главичка ми изглежда перфектно - няма рани и като цвят е много добре. Обаче кожата отдолу е като сдъвкана, все едно бомба е паднала. Сигурно защото там ме шиха 3 пъти заради кървенето. Дано да се оправи и да приеме нормален вид. Иначе вече при ерекция нямам болки. С чувтсвителността нямам голям проблем ама си е все още кофти. Обаче не мога да си представя да съм напълно обрязан... сигурно ще ходя като патица 2 месеца.
А колкото до твойте синини кккл... не знам какво да ти кажа ама ако бях на твое място доктора/докторите нямаше да ги оставя на мира.
Само не ми стана ясно тия синини веднага след операцията ли се появиха или по - късно?
Като че ли след операцията , поради повишената чувствителност ( когато главичката не се е показвала дълго време се изсушава и при допир боли , аз 2 седмици ходих като ПАТИЦА и видях че постепено започна да посинява от непрестанните допири , смятай за кво става въпрос ! :-D ) АБе ще се свържа с уролога ми най-добре... :) . Казвам като че ли , защото първите дни въобще не съм си го поглеждал , страх ме беше.

А за твоите дееформации на кожичката - от шевовете е , споко ще зарастне. :)

Благодаря за успокоението :)
Ами аз преди когато не бях в ерекция можех да го забелвам така че поддържах добра хигиена и може би това е намалило чувствителността при мене.
А иначе вече 20 дена след операцията почвам да ставам все по "жаден за ласки" ..... направо се побърквам.
А иначе на мене доктора ми каза да си мажа главичката с възелин да не залепва кожата по нея. И като не я мажа не знам защо ама или боксерките или марлята залепва по главичката. Надявам се тоя проблем със "залепването да го нямам по - нататък.

EPoX
03-17-2008, 22:56
много скоро и аз ще разказвам тука как е минало при мен щото в сряда трябва да ида на преглед.. :( и все още никой не видях да си каже мнението за каква упойка да предпочета


batkodoki, невярвах, че ти ще ме зарежеш точно в началото... :? :smt104

Valks
03-17-2008, 23:01
имам сега няколко въпроса.
моят т.нар. пенис не стига че е 12 см някаде а и изобщо не може да се забели.При секс не забелязвам особени някви проблеми.... но
на 18 години съм и смятам да кандидатствам в
Френския Чуждестранен легион и си задавам въпроса дали няма да ме отрежат заради тоя мои проблем ???? :-o много моля за някъкъв отговор
ако някои смята да помогне
благодаря

Братле аз като се замисля "френския легион" май е главната причина поради която реших да се оперирам 8-) До сега не съм бил "легионер" именно защото не можех да го забелвам. Просто аз се чувствах кофти и не съм карал никоя...

cracken
03-18-2008, 05:29
Така,прочетох цялата тема.Някой неща ми бяха наистина от полза :).
Cracken благодаря ти за препоръките. :)
Понеже съм ученик и е наложително да ходя на училище(отсъствия)би ли ми казал колко време протече възстановяването при теб,в смисъл такъв след какъв интервал от време бих имал що-годе нормална походка...би било конфузно да ходя като патица на училище и да им обяснявам на всички. :D Аз лично останах с впечетление че при пълното обрязване,възстановяванет минава най - леко ,ако мога така да се изразя :) . Ако ми трябва повече от месец се чудя дали да не отложа за лятната ваканция,а не както сега съм се насочил великденската.Знам,че колкото по-скоро толкова по-добре ама все пак . :)

След втората седмица вече почнах да хода на училище и дори на фитнес почти без патешката походка :D :D :D

EPoX
03-18-2008, 11:05
Айде искам да ви разбера вашето мнение по следния проблем: значи споделих с майка ми за моя проблем, че трябва да отида на преглед но й казах това да остане между нас двамата само! и неисках да знае никой, дори и баща ми(с него не си говоря от сигурно 3 месеца - лични проблеми) но майка зе че му казала и сега с него ще хода в сряда на преглед при някакъф негов приятел-уролог.. аз се ядосах много на майка и й казах, че никога няма да и го простя това, че му е казала, няма значение 4е ми е баща, мисля че като се обещае нещо то трябва да се изпълни! верно, че не за лощо му е казала, но по този начин(поне аз) се губи доверието, по дяволите!!! Не казвам, че е лошо да се споделя с родителите! Напротив! Но аз така прецених, че не трябва той да знае..
Според вас, кой е прав в случая ? :o :smt014 :smt066 :smt067 :smt084 :smt084

cracken
03-18-2008, 11:21
Естествено тя не е права в случай, все пак ти е обещала, че си остава между вас двамата, но все пак тя ти е родител за това я разбери ;)

death_knight
03-18-2008, 19:14
имам сега няколко въпроса.
моят т.нар. пенис не стига че е 12 см някаде а и изобщо не може да се забели.При секс не забелязвам особени някви проблеми.... но
на 18 години съм и смятам да кандидатствам в
Френския Чуждестранен легион и си задавам въпроса дали няма да ме отрежат заради тоя мои проблем ???? :-o много моля за някъкъв отговор
ако някои смята да помогне
благодаря

това че не можеш да го забелваш не е нормално и никак не е хубаво... по-добре бегай при уролог

EPoX
03-19-2008, 10:38
Неска отидах на две места да ме прегледат(в Пловдив) едното беше МБАЛ(мисля че така беше или MBAL, нещо такова), а другото една частна клиника, като и на двете места ми казаха, че нищо ми нямало само гемчето трябвало да се "оправи" обрязване и такива неща според тях нямало нужда.. също в 4астната клиника ми казаха, че венозно ще ми сложат някаква упойка колкото да ме зашеметят и да не съм мърдал(за мен това означава пълна упойка), не трябва ли да заспя нацяло за да ме "почнат", иначе така както казват имам чувството, че ще усещам болка.. :( или те си знаят? и сега трябва да реша дали утре или други ден да отида да ми оперират гемчето, защото от другата седмица и двамата доктори(от 4астната и от МБАЛ) отиват в Милано за една седмица на някаква специализация до колкото разбрах, а аз съм малко ограничен с времето, щото 21 април заминавам за Англия.. също в 4астната ми обърнаха повече внимание(разбираемо е защо ;) ) а в МБАЛ ония като 4е ли бързаше и ми каза да му се обадя на 1 април и после кой знае кога ще ме запишат и става една... та мисля в частната да отида но точно заради вас искам да отложа с 1 ден за да си кажете мнението :) Също искам да ви попитам, след като ми оправят гемчето(незнам дали скъсяване или удължаване ще му правят) ще имам ли още трудности да си го забелвам в ерекция ??? това ме притеснява най-много, защото АЗ си мисля, че и двамата доктори неможаха да преценят точно дали имам ЛЕКА форма на фимоза, тъй като ми го гледаха в нормално състояние(не в ерекция:) ), а аз в нормално нямам никакви проблеми..

ПП. иначе в частната има невероятно готини мацки(мед. сестри)!! :smt055 , чак се учудих :)))

Valks
03-19-2008, 11:22
Неска отидах на две места да ме прегледат(в Пловдив) едното беше МБАЛ(мисля че така беше или MBAL, нещо такова), а другото една частна клиника, като и на двете места ми казаха, че нищо ми нямало само гемчето трябвало да се "оправи" обрязване и такива неща според тях нямало нужда.. също в 4астната клиника ми казаха, че венозно ще ми сложат някаква упойка колкото да ме зашеметят и да не съм мърдал(за мен това означава пълна упойка), не трябва ли да заспя нацяло за да ме "почнат", иначе така както казват имам чувството, че ще усещам болка.. :( или те си знаят? и сега трябва да реша дали утре или други ден да отида да ми оперират гемчето, защото от другата седмица и двамата доктори(от 4астната и от МБАЛ) отиват в Милано за една седмица на някаква специализация до колкото разбрах, а аз съм малко ограничен с времето, щото 21 април заминавам за Англия.. също в 4астната ми обърнаха повече внимание(разбираемо е защо ;) ) а в МБАЛ ония като 4е ли бързаше и ми каза да му се обадя на 1 април и после кой знае кога ще ме запишат и става една... та мисля в частната да отида но точно заради вас искам да отложа с 1 ден за да си кажете мнението :) Също искам да ви попитам, след като ми оправят гемчето(незнам дали скъсяване или удължаване ще му правят) ще имам ли още трудности да си го забелвам в ерекция ??? това ме притеснява най-много, защото АЗ си мисля, че и двамата доктори неможаха да преценят точно дали имам ЛЕКА форма на фимоза, тъй като ми го гледаха в нормално състояние(не в ерекция:) ), а аз в нормално нямам никакви проблеми..

ПП. иначе в частната има невероятно готини мацки(мед. сестри)!! :smt055 , чак се учудих :)))

Братле сетрите почти винаги са такива :D
Иначе гемчето ще ти го срежат, даже направо ще го махнат. Ако е само гемчето си голям късметлия :) . Иначе където пишеш, че на са ти обърнали много внимание в МБАЛ не трябва да ти прави голямо впечатление, защото те винаги са така. А вече къде ще те оперират "по - качествено" зависи от самия доктор а не от болницата. Така че най - добре разпитай познати от Пловдив или ако има пловдивчани във форума.
Само да ти кажа, че не би трябвало да даваш никакви пари за тая операция ако си осигурен. Най - много 10 20 лева за прегледа.
Успех

EPoX
03-19-2008, 11:36
Valks, :) и на двете места никакви пари не ми искаха за прегледа! но парите на мен изобщо не са ми проблем! искам всичко да мине както трябва и без усложнения! но както баща ми казва - при който и хирург да отида и колкото и да платя, няма да има почти никаква разлика и си е до късмет до голяма степен да попаднеш на наистина ДОБЪР хирург, защото никой няма да те върне и да каже "иди при онзи, защото е по-опитен от мен! ;) Така че се доверявам на тая частната клиника и дано имам късмет.. аз съм си такъв - винаги се чудя много и то най-вече за такива неща, а понякога това е лошо.. :) А какво ще кажеш за това, ще се цитирам сам :) : "Също искам да ви попитам, след като ми оправят гемчето(незнам дали скъсяване или удължаване ще му правят) ще имам ли още трудности да си го забелвам в ерекция ??? това ме притеснява най-много, защото АЗ си мисля, че и двамата доктори неможаха да преценят точно дали имам ЛЕКА форма на фимоза, тъй като ми го гледаха в нормално състояние(не в ерекцияSmile ), а аз в нормално нямам никакви проблеми.. " ако и други имат мнение по въпроса, ще се радвам и те да пишат :)

EPoX
03-19-2008, 11:54
Към BATKODOKI: batkodoki, значи аз и на двете места им казах, че ти си казал( :) ), че е по-добре да се излекува първо възпалението(според снимките които ти пратих ти ми каза че съм имал такова). Но според тях нямало да има проблем и това било нормално(малките бели точици/пъпчици). Забравих само да ги питам за новата апаратура дето ти каза, че скоро трябвало да има такава в Пловдив, с която нещата ставали доста по-финно.

Valks
03-19-2008, 18:24
Valks, :) и на двете места никакви пари не ми искаха за прегледа! но парите на мен изобщо не са ми проблем! искам всичко да мине както трябва и без усложнения! но както баща ми казва - при който и хирург да отида и колкото и да платя, няма да има почти никаква разлика и си е до късмет до голяма степен да попаднеш на наистина ДОБЪР хирург, защото никой няма да те върне и да каже "иди при онзи, защото е по-опитен от мен! ;) Така че се доверявам на тая частната клиника и дано имам късмет.. аз съм си такъв - винаги се чудя много и то най-вече за такива неща, а понякога това е лошо.. :) А какво ще кажеш за това, ще се цитирам сам :) : "Също искам да ви попитам, след като ми оправят гемчето(незнам дали скъсяване или удължаване ще му правят) ще имам ли още трудности да си го забелвам в ерекция ??? това ме притеснява най-много, защото АЗ си мисля, че и двамата доктори неможаха да преценят точно дали имам ЛЕКА форма на фимоза, тъй като ми го гледаха в нормално състояние(не в ерекцияSmile ), а аз в нормално нямам никакви проблеми.. " ако и други имат мнение по въпроса, ще се радвам и те да пишат :)

Като приказвах за парите исках да кажа, че просто доктора не трябва да ти иска. Иначе за такава операция на такова място парите наистина не трябва да са фактор.
А за иначе не мога да ти кажа дали само гемчето ти е проблема. При мене доктора каза че има някакъв пръстен на кожата и до там ме "ряза" май. А от гемчето почти нищо не е останало. А в ерекция въобще не можех да го забелвам а иначе като не беше в ерекция го забелвах ама кожата се обръщаше... не знам дали и при тебе е така. Ама ако освен късо гемче имаш и фимоза е по - добре да те оперират и от двете наведнъж, защото няма да ти се ходи два пъти да те режат и шият - ПОВЯРВАЙ МИ.
А бащата и много прав за късмета :)

OVERMIND
03-19-2008, 18:50
Абе batkodoki маи е зачензал нанекъде :( :shock: На 8ми мисля че беше му пратих меил и тн и още не ми е отговорил. То проблема ми се и оправи почти така че не е вече на зор :grin: ама немаше да е зле да чуя и неговото мнение. Как и да е ако някои има въпроси относно следоперативното възтановяване след обрязване да пише с радост ще помогна.

пп ако сичко е наред до 2 седмици ще направя първи полеви тест на гаубицата :-P "след модернизацията" :grin:

simval
03-19-2008, 19:32
Здравейте. Искам да попитам за добър уролог или хирург в София, който може да ми премахне фимозата. Благодаря ви предварително.

cracken
03-19-2008, 20:02
Отиви в Александровска болница, там са едни от най-добрите ( ЛИЧЕН ОПИТ )

EPoX
03-19-2008, 20:12
Valks, ами аз в ерекция мога да го забеля самоче доста трудно, не е невъзможно и затова си мисля, че имам малко фимоза.. само незнам дали това може да е от гемчето :smt017 , ако е от него.. просто ще съм най-щастливия! защото не искам никакво обрязване или надрязване.. и би ли обеснил какъв е тоя "пръстен" дето говориш и даже докторите неска ме питаха дали го имам.. да не би да се получава при стягането(опъването ) на кожата? Абе, АКО докторите могат да преценят при нормално състояние(не в ерекция) дали имам фимоза, значи няма да се притеснявам, че са се объркали! Но мисля, че и гемчето играя някаква роля в това трудно забелване в ерекция!!

simval
03-19-2008, 20:33
Мерси за съвета за Александровска болница. Ще ми кажеш ли малко повече подробности. При кой доктор - име. Или нещо друго как да си запазя час.

simval
03-19-2008, 20:34
и там при уролог ли да ходя или направо при хирург

cracken
03-19-2008, 21:06
Ами аз отидох първо при уролог, не помня името, но идваше само един ден мисля в седмицата (считат го за най-добрия в България) затова отиди до там поразпитай и така, иначе пред кабинета му се записваш и чакаш да ти дойде реда ;)

Valks
03-19-2008, 23:03
Valks, ами аз в ерекция мога да го забеля самоче доста трудно, не е невъзможно и затова си мисля, че имам малко фимоза.. само незнам дали това може да е от гемчето :smt017 , ако е от него.. просто ще съм най-щастливия! защото не искам никакво обрязване или надрязване.. и би ли обеснил какъв е тоя "пръстен" дето говориш и даже докторите неска ме питаха дали го имам.. да не би да се получава при стягането(опъването ) на кожата? Абе, АКО докторите могат да преценят при нормално състояние(не в ерекция) дали имам фимоза, значи няма да се притеснявам, че са се объркали! Но мисля, че и гемчето играя някаква роля в това трудно забелване в ерекция!!

Ами тоя пръстен при мене явно беше причината поради която не можех да го забелвам в ерекция... с други думи нещо като по тесен кръг от кожа. Аз лично никога не съм го забялазвал, обаче докторското око го видя. Ама щом не можеш да го забелваш в ерекция значи имаш някакъв проблем и не знам дали е само гемчето. Иначе ако си по - малък с времето това може а се оправи... ама може и да не се оправи като при мене и аз на 20 години направо си стъжних живота с тия приключения. Аз преди можех да го забелвам като е в покой обаче като почне да еректира и ми стягаше много гадно и бързо си връщах кожата. А и самата кожа се обръщаше като го забелвах. Междудругото и сега се обръща... не знам дали като се възстановя напълно няма да се обръща... надявам се. А иначе днеска ми падна последния конец - на 20 - я ден. Сега само кожата ми трябва да приеме нормална форма, защото сега е като сдъвкана от долната част, а от горе където беше отока е все още малко подуто.
Дано да имаш късмет с доктора :)

Valks
03-19-2008, 23:08
Искам да питам нещо хората, които вече са оперирани. Абе хора как пикаете бе. Аз съм като душ - пръскам навсякъде. Трябва да клекна на нивото на клекалото и така... иначе после трябва да мия около него.
Някой беше писал, че пикае седнал... доста смешно звучи ама трябва да призная че е добра идея.
Чакам отговори и съвети 8-) 8-) 8-)

ToxicforAngel
03-19-2008, 23:44
здравейте И аз да се присъединя към обрязаните братя :) да попитам до кой ден падат конците ..и до кога се носи бинт... :) относно пикаенето ...пикая направо даже по точно от преди с фимоза :D :D :D един път несложех бинт-а както трябва и целата тоалетна бешеее ... :D

Smokk
03-20-2008, 08:45
Най-често порастналото вече момче отчита, че при ерекция не може нормално да открие, заголи, забели изцяло и напълно главичката на члена си поради наличието на по-тесен от обема на главичката кожен пръстен намиращ се в преуциума. Или опитите за такова откриване са свързани с чувство на болка, стягане и напрежение.
При мене това е така.Незнам дали немога да го забеля защото ме е естрах,но и вече правих 3 пъти секс,но не забелих главичката.Стана ето така сложих си презерватива,вкарах го но главичката не се заголи...След това пробвах беше ми много по лесно да го заголвам,но явно още ме е естрах или незнам но го заголвам само до половината и спирам.Мисля следващия път да го вкарам без презерватив около 2-3 минути така зада ми се оголи главичката и после с презерватив,но така ще стане ли ?Когато приятелката ми правише свирки отвреме на време имах остри болки и го лапа като не беше оголен.След 1-вия секс мисля че вече е достатъчно разтегнато и няма да ме боли..Но незнам какво да правя и затова ти пиша..Забравих да кажа и че като бях малак ходих на лекар да ми скъсат незнам какво се прави да мога да я оголвам..Сега се ядосах и пробвах да я заголя и ме заболя даже се вижда че е късо че кожата дори неможе да слезе отзаде ..Ако нямам такова нещо ми кажи или можеш да ми помогнеш ако не ..Кажи ми на какъв лекар трябва да отида .. ;[И съм на 14 години и ако ще ми правят операция какво ще ми правят .. ?

kkkl
03-20-2008, 09:12
Искам да питам нещо хората, които вече са оперирани. Абе хора как пикаете бе. Аз съм като душ - пръскам навсякъде. Трябва да клекна на нивото на клекалото и така... иначе после трябва да мия около него.
Някой беше писал, че пикае седнал... доста смешно звучи ама трябва да призная че е добра идея.
Чакам отговори и съвети 8-) 8-) 8-)
Спокойно , всичко е в реда на нещата.... :lol: Ще се оправи след седмица най-много.

cyberman
03-20-2008, 17:13
ako sam vzemal narkotici i mi slojat upoika (mstna ili pylna) moje li da stane neshto ... iskam da znam poneje da znam dali da iz4akam izvestno vreme predi da otida na lekar ....

Valks
03-20-2008, 19:30
ako sam vzemal narkotici i mi slojat upoika (mstna ili pylna) moje li da stane neshto ... iskam da znam poneje da znam dali da iz4akam izvestno vreme predi da otida na lekar ....

Това в една от причините поради която ти правят изследвания преди операцията(взимат ти кръв, урина и кардио). Така че по - добре изчакай... ама не знам колко време.

batkodoki
03-20-2008, 19:31
Към BATKODOKI: batkodoki, значи аз и на двете места им казах, че ти си казал( :) ), че е по-добре да се излекува първо възпалението(според снимките които ти пратих ти ми каза че съм имал такова). Но според тях нямало да има проблем и това било нормално(малките бели точици/пъпчици). Забравих само да ги питам за новата апаратура дето ти каза, че скоро трябвало да има такава в Пловдив, с която нещата ставали доста по-финно.

здр:) писал на ЛС

във всички случай първо трябва да се излекува възпалението ПРЕДИ операцията! за това си има много съображения, но не мисля да ги излагам тук подробно. ще маркирам само основните неща, които са общовалидни и важат във всички случаи (включ и в твоя)

- наличието на един възпалителен процес съдава в тъканите рН на средата при която използването на локална/местна упойка може да се окаже проблематично относно истинското обезболяване.
но това е малък проблем, по-сериозният е, че

- при наличие на възпалителен процес (който лесно би могъл да се овладее предварително) в зоната на оперативното поле - евентуалните следоперативни усложнения нарастват многократно.

- всяко наличие на въпаление променя формата и обема на възпалената тъкан. при прецизна операция като обязването, където отнемането/оставянето на 3-5мм тъкан е решаващо за последващия доживотен комфорт на ремонтирания пишок - и това има значение.

и т.н и т.н...при положение че всяко банално възпаление може да се овладее за броени дни - всяко бързане в друга посока ми се струва опит за "лов на пациенти/клиенти"

batkodoki
03-20-2008, 19:47
ako sam vzemal narkotici i mi slojat upoika (mstna ili pylna) moje li da stane neshto ... iskam da znam poneje da znam dali da iz4akam izvestno vreme predi da otida na lekar ....

хмм...това е много важно нещо, незнам защо не сме го обсъждали до сега.....

да може!

и винаги ефекта ще е неприятен за теб!

зависи разбира се какво си вземал, колко дълго, колко системно, както и какво ще се използва за обезболяване.

във вс случай поне 60 дни трябва да си чист ако ще се подлагаш на оперативна интервенция. а ако си вземал често неща от опиевия ред: хероин, морфин, лидол, фентанил, кодеин, дипидолор ..еtc...доста повече време трябва на системата да възстанови нормална чувствителност на специфични рецептори

EPoX
03-20-2008, 20:47
Оффф.. изобщо нз сега кво да правя.. вярвам му на баткодоки, че е хубаво да се излекува възпалението ПЪРВО, и след това да се прави операцията! Ама как да ги убедя докторите.. ша зема да копна кво казва баткодоки и да им го покажа!! Все пак става въпрос за част от човешкото тяло дейбааа!!! "..Било нормално тия бели точици, при някои момчета го имало това, нямало проблем.." :shock: :?

ToxicforAngel
03-20-2008, 22:25
благодаря за тази тема благодаря ти баткодоки слеед като я видях осъзнах и разбрах проблема си който ме е мъчил с години и събрах кураж да кажа на нашите и за операцията и за всичко.. блгодарско Баткодоки...ти промени един живот благодаря пак ! =D> :smt041

EPoX
03-21-2008, 09:23
Нямам думи... стискайте само палци, кам 13:30 неска ще ми правят операцията и ако си4ко е наред като се върна ще разказвам.. ще го помоля само хирурга да ме прегледа още веднъж да не би да се е объркал все пак и да не е преценил, че имам възпаление.. на всеки специалист се случва да допусне грешка! А пък дано да е свестен и да каже истината щото незнам просто!! БАТКОДОКИ, нашите даже ми викаха преди малко, ако трябва да дойда при теб да ме прегледаш и ти да ме оперираш(ако си съгласен) защото при двама хирурзи да отида и двамата да ми кажат , че нямало проблем това, някои момчета имали такива бели точици... нз немога да кажа аз нищо. Просто.. дано имам късмет неска, а за фимозата, ще видя сигурно по-нататак да е оправя, но се надявам поне малко да се улесни заголването при ерекция СЛЕД оправянето на гемчето!Айде чао за сега, до след няколко часа..

YippiSkippy
03-21-2008, 09:26
Юнаци, дайте клиника (или болница) с име на доктор за обрязване. Кажете и цена. Да е в София. Не искам да лежа в болницата. Мога да ида в Окръжна болница, но там доктора иска да пренощувам, което няма да се случи. Благодаря предварително.

cyberman
03-21-2008, 14:19
v4era pisah 4e se samnqvam dali imam fimoza no dnes kato napynah i mi se ogoli glavi4kata ... no vse pak malko trudno se ogolva ... tova dali e nqkakav problem ... stava vapros kogato pi6oka e v erekciq ... i dali po-natataka shte se zagolva po lesno . 15 godinki sam

EPoX
03-21-2008, 16:51
Жив съъъм! :-D поне за сега де.. дано довечера да не започнат болки, защото до сега, да се похваля и да чукна на дърво - болка не усетих грам, освен когато ми слагаха упойката(локална или местна). Щях да пиша веднага като се прибрах(към 16:35) ама сестра ми седна на компа.. та да разкажа как мина при мен.. първо - изследвания(кръв от пръста и от ръката, може би тестват да не ти стане лошо от упойката или незнам..), след това дойде една млада сестра :D и ми вика "ще те помоля да си свалиш тука дънките и слиповете и да обуеш тези найлонови торбички за стъпалата и да дойдеш вътре - операционната". Влизам вътре, ама то беше като някаква лаборатория и легнах на леглото(дето ме оперираха) и еднааа суупер готина сестра(мацка :-D ), така ме закопча за тва легло, се едно ме разпънаха на кръст хаха(рацете и краката с едни колани ме превързаха за леглото). След малко дойде хирурга и го помолих да ме прегледа още веднъж, да не се е объркал нещо.. но пак ми каза, че това са нормални точици.. казах му, че съм се съветвал с един негов колега от София и че, моите вени са силно изразени и е хубаво да ги види съдов хирург.. а той погледна сестрата и се позасмя малко. BATKODOKI, аз теб те уважавам много за това което правиш и че на мен ми помогна толкова много(макар, че се позагуби някаде в последно време)! Ако не беше ти, сигурно още нямаше да съм решил какво да правя! Просто казвам какво е казал тоя хирург. Аз все още съм на мнението, че трябваше първо да ме прегледа съдов хирург и да се излекува възпалението.. та по време на операцията постоянно бях под напрежение, очаквайки да усетя някаква болка, но така и не усетих :) оперираха ме около 15 мин. някаде, като по време на операцията използваше някакво пиукащо устройство(незнам какво беше но мисля, че това беше новата техника дето баткодоки спомена, че скоро време ще я има в Пловдив) се пак това е частна клиника и вътре сичко беше нямам думи(супер луксозно!), щом като си отидох в стаята ме питаха даже "ако възглавницата ти е неудобна ми кажи" :) иначе операцията струва 305лв. 50лв. е престой един ден в болницата но баща ми отиде и плати осигуровките ми и на хирурга дадахме точно 0лв. :) Само съм недоволен от хирурга, че не ми обесни с подробности какво да правя кат осе прибера! Само каза: да не се къпя още; може да уринирам(без заголване); една семица да се въздържам от принудителни ерекции; утре(събота) ме вика да ме прегледа и тогава май ще ми каже за баните които трябва да се правят. Каза ми също, след един месец с една клечка от кибрит и памук и май каза с бром да съм мажел само тия точици в продължение на.. забрайх колко седмици :-D през два дена един път, което ме убеждава все повече, че наистина има някакво възпаление или незнам вече и аз... просто това възпаление не е в зоната на операзията(според мен де). Сега остава да чакам и да вида дали ще мога да го заголвам в ерекция свободно, без да ми стяга около главичката(както каза баткодоки и мен ме съмнява да ми се реши проблема само с гемчето, може би ще трябва да ида след време да се оперирам и от лека фимоза, но дано се пооправи малко поне от гемчето!)Та така.. за сега не се сещам друго важно какво да кажа. Ако има нещо да ме питате - питайте! Ще се радвам и аз да съм от помагащите тук! :)

ToxicforAngel
03-21-2008, 18:28
:grin: радвам се че си добре това е най важното ... проблема е упойката .... след това всичко е ОК :)))

death_knight
03-21-2008, 22:00
обади после как е минала нощта и имало ли е проблеми (болки, това-онова...)

EPoX
03-21-2008, 22:24
амиии.. за сега(да не се хваля много де) нямам никакви болки, все едно не ми е правено нищо.. само ме е страх да се изпикая още :-D макар, че ми каза, че може да си уринирам, дори още не съм се измил от онова дето ме мазаха(май е йод нз - едно кафеникаво такова). Ако всичко върви по-нататък добре, бих препоръчал на всеки да се оперира там дето бях аз! Но нека да мине малко време :) утре пак ще пиша как съм.

Valks
03-21-2008, 23:21
Е браво епох. Честито. Дано да нямаш много болезнено възстановяване.

EPoX
03-22-2008, 09:16
Току що се върнах от прегледа и както вчера, така и неска - никакви болки. Погледна ме за секунди да няма оток, нямаше и ми каза от понеделник да почвам със смрадликата(тетра) като си правя от нея концентрата и отделно в една кафена чашка сипвам вода(мисля, че каза да е сваря първо - що го питам пак) и от разтвора със смрадликата сипвам 2с.л. във водата и си го топвам заголен(можело и не нацяло заголен) за около 5мин. След като го извадя трябвало да го намажа с Diprosone Cream (имало и мас, но ми подчерта да си купа крема) като тази процедура да е правя 4-5 дена 1 път на ден. След 1 месец ми каза да си купя Condylin - р-р 1път на 2-3дни да правя онова което писах по-рано с клечката от кибрит и памук. Снощи при уриниране също нямаше болка, самоче преди това видях, че имаше много маалко кръв(по-малко от половин кафена лажичка, което според мен трябва да е нормално..). Това е за сега от мен :)

Valks
03-22-2008, 16:27
Искам да ви питам нешо. Някой сега или преди да е имал следния проблем: като го забелвам кожата се обръща... с други думи вместо да се дръпне назаде се спира до едно място и започва да се обръща.
Не знам дали ще ем разберете... все пак чакам отоговори и съвети :)

lqlqblabla
03-22-2008, 17:22
Искам да ви питам нешо. Някой сега или преди да е имал следния проблем: като го забелвам кожата се обръща... с други думи вместо да се дръпне назаде се спира до едно място и започва да се обръща.
Не знам дали ще ем разберете... все пак чакам отоговори и съвети :)

Дам разбирам те перфектно тъй като и при мен е така но не съм се оперирал и точно това е причината да пиша тук в форума по точно точно това е причината да мисля че имам някакъв проблем :( :?

ToxicforAngel
03-22-2008, 23:46
Искам да попитам колко време след операция от фимоза НЕМОГа да ходя на фитнес..... ??? мина седмица и няколко дена още да чакам ли .. Batkodoki.... ?

Valks
03-23-2008, 00:37
Искам да попитам колко време след операция от фимоза НЕМОГа да ходя на фитнес..... ??? мина седмица и няколко дена още да чакам ли .. Batkodoki.... ?
Фитнес можеш да почнеш веднага щом смяташ че си готов само недей все още да взимаш добавки. Аз лично изчаках да пооздравее и доктора като каза че вече мога да го мия, почнах да се къпя нормално и фитнес пак почнах - след 2 седмици :)

lor4eto93
03-23-2008, 10:53
Пуснато на: Вто Авг 21, 2007 10:32 am Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

Spox_ написа:
Анонимко написа:
Spox_ написа:
Мое наблюдение:При повечко чекии кожичката се разлепя.Пък и невиждам защо да се оперираш.В смисал не е проблем при полов акт.(поне за мен)


Мене ме интересува след като не можеш да забелиш дали боли при секс или свирка?ако не боли не ми пречи

Ми за свирка незнам.(Приятелката ми не иска).Апък при секс някой път се чувстват леки болки ноо с малко по мазен презерватив влиза по меко

Като бях на 12-13 год не помна кога точно ми направиха няква операция на пениса...тогава майка ми каза, че ако не се направи няма да мога да имам деца като порасна...хубаво направиха ми я(не е обрязване)
тогава ми казаха да си опъвам кожичката на пениса...правех това няколко месеца след това спрях и до ден днешен не мога да си опъвам кожичката на главичката до край!Не изпитвам болка като опитвам, но чувстам някав дискомфорт не мога да го опиша точно...възможно ли е с течение на възраста това да се промени (сега сам на 17)?
И още един въпрос-След оперативна намеса на фимоза възможно ли е тя да се появи отново?
Блъгодаря...

ebati gnusnqrite ste be napravo mi sa draifa ot vas deba boklu4ite ne6tastni detstveni kato ne mojete da si digate samoletite ima viagra za taq cel a ne da pi6ete prostotii po saitovete

rupert_fan
03-23-2008, 11:10
Имам един въпрос...
Когато пенисът ми е в нееректирало състояние,го забелвам почти безпроблемно.Но ако съм в ерекция,изпитвам доста трудности.Един приятел ми каза,че е щото съм девствен и че след сефтето щяло да се оправи.Вярно ли е или да говоря с нашите (лекари са) :-o

EPoX
03-23-2008, 12:21
Имам един въпрос...
Когато пенисът ми е в нееректирало състояние,го забелвам почти безпроблемно.Но ако съм в ерекция,изпитвам доста трудности.Един приятел ми каза,че е щото съм девствен и че след сефтето щяло да се оправи.Вярно ли е или да говоря с нашите (лекари са) :-o

Моето мнение - говори с вашите(още повече са лекари)! Твоя проблем е май като моя но не съм сигурен! А твоя приятел.. не го слушай! Тва са глупости. Възможно е да се скъса гемчето при полов акт, което не ти го препоръчвам, щото ще имаш ужасни болки, кръв, и след време, баткодоки беше казал, че на местото на гемчето(до колкото аз разбрах) кожата загрубява и ..накратко става доста кофти! Тва не е нещо като при момичетата да се къса при първия път :) Съвета ми е оправяй се колкото можеш по-рано.

ToxicforAngel
03-23-2008, 13:31
ще почакам още малко време в такув случай Нямам още 2 седмици .. ами да попитам кога да свалям бинта ... щото аз секи ден го сменям .. и нз кога да спра..

cracken
03-23-2008, 14:06
Фитнес почни, когато сметнеш, че както ти така и огранизма ти сте готови !
Само не разбрах добавките с кво пречат ?

kkkl
03-23-2008, 16:00
Искам да ви питам нешо. Някой сега или преди да е имал следния проблем: като го забелвам кожата се обръща... с други думи вместо да се дръпне назаде се спира до едно място и започва да се обръща.
Не знам дали ще ем разберете... все пак чакам отоговори и съвети :)

Това не са ли синехии ?

Valks
03-23-2008, 16:03
Фитнес почни, когато сметнеш, че както ти така и огранизма ти сте готови !
Само не разбрах добавките с кво пречат ?

Еми има някои добавки например Трибестан... и като го вземаш по цял ден си надървен :D сериозно говоря. А пък във форума често става дума колко е болезнена ерекцията по време на възстановяването. А и като цяло хормони едно друго... по - добре да си ги спестиш докато не пооздравее :)

EPoX
03-23-2008, 17:41
Аз пък искам да питам колко дена след операцията трябва да се почнат баните със смрадлика и нормално ли е почти 3 дни след операцията да ме щипе едно такова когато се опитам да го заголя(не съм го заголвал все още, защото ме е страх да не се разшие или от това, че ще ме боли много). Другото което ме интересува е как точно се приготвя разтвора от смрадликата. На мен ми обесни хирурга, обаче имам някои съмнения.. в събота ми каза чак в понеделник да почна смрадликата, но може да е имал предвид другия понеделник, т.е. след една седмица(званях му одеве ама си е изключил тела, а не съм напълно наясно какво да правя).. вие какво ще кажете по тия въпроси ? :neutral:

Valks
03-23-2008, 18:08
Искам да ви питам нешо. Някой сега или преди да е имал следния проблем: като го забелвам кожата се обръща... с други думи вместо да се дръпне назаде се спира до едно място и започва да се обръща.
Не знам дали ще ем разберете... все пак чакам отоговори и съвети :)

Това не са ли синехии ?

Еми нищо чудно. Имах си аз да не ги изредя всичките гадории. Поне като четох за синехиите на първата страница пишеше, че не се отстраняват с операция. Може би след седмица ще отида при уролог. Дано да се размина само с някакво мазило.

rupert_fan
03-23-2008, 19:54
А възможно ли е ако не си забелвам главичката до край в ерекция,да се оправя само с мазило (без операция)?

EPoX
03-23-2008, 20:06
А възможно ли е ако не си забелвам главичката до край в ерекция,да се оправя само с мазило (без операция)?

Никой не иска операция(особено на това място)! Ако имаше начин и ако беше наистина по-добре от операция, всеки щеше да го предпочете.. баткодоки беше споменал за някакво такова мазило - той трябва да ти каже но мен ме съмнява да ти помогне такова мазило..

ПП: А някой ще ми отговори ли на моите въпроси(малко по-горе)? Всеки тука преминал през операцията може да ми отговори. :-k

Valks
03-23-2008, 22:58
Аз пък искам да питам колко дена след операцията трябва да се почнат баните със смрадлика и нормално ли е почти 3 дни след операцията да ме щипе едно такова когато се опитам да го заголя(не съм го заголвал все още, защото ме е страх да не се разшие или от това, че ще ме боли много). Другото което ме интересува е как точно се приготвя разтвора от смрадликата. На мен ми обесни хирурга, обаче имам някои съмнения.. в събота ми каза чак в понеделник да почна смрадликата, но може да е имал предвид другия понеделник, т.е. след една седмица(званях му одеве ама си е изключил тела, а не съм напълно наясно какво да правя).. вие какво ще кажете по тия въпроси ? :neutral:

Ами аз започнах да си правя бани със смрадлика на 4 ден след операцията май... така че мисля че може да почнеш. Как се прави разтвора го пише на кутията. Първите 3 4 дена си правих бани сутрин и вечер ама май е по - добре само веднъж защото смрадликата изсушава. После близо седмица си правех сутрин колкото да ми пада марлята. В началото го държах във разтвора към 20 мин, ама последните дни по 7 8 мин. Ама то при тебе е само гемчето така че възстановяването няма да е толкова кофти процес при тебе :)

kkkl
03-24-2008, 09:09
Аз пък искам да питам колко дена след операцията трябва да се почнат баните със смрадлика и нормално ли е почти 3 дни след операцията да ме щипе едно такова когато се опитам да го заголя(не съм го заголвал все още, защото ме е страх да не се разшие или от това, че ще ме боли много). Другото което ме интересува е как точно се приготвя разтвора от смрадликата. На мен ми обесни хирурга, обаче имам някои съмнения.. в събота ми каза чак в понеделник да почна смрадликата, но може да е имал предвид другия понеделник, т.е. след една седмица(званях му одеве ама си е изключил тела, а не съм напълно наясно какво да правя).. вие какво ще кажете по тия въпроси ? :neutral:
Няма нужда да правиш каквито и да е бани.

cracken
03-24-2008, 10:04
Аз пък искам да питам колко дена след операцията трябва да се почнат баните със смрадлика и нормално ли е почти 3 дни след операцията да ме щипе едно такова когато се опитам да го заголя(не съм го заголвал все още, защото ме е страх да не се разшие или от това, че ще ме боли много). Другото което ме интересува е как точно се приготвя разтвора от смрадликата. На мен ми обесни хирурга, обаче имам някои съмнения.. в събота ми каза чак в понеделник да почна смрадликата, но може да е имал предвид другия понеделник, т.е. след една седмица(званях му одеве ама си е изключил тела, а не съм напълно наясно какво да правя).. вие какво ще кажете по тия въпроси ? :neutral:
Няма нужда да правиш каквито и да е бани.


Що ?

arhimed
03-24-2008, 10:37
Като ви кажат фимоза няма какво да се чудите и да се вайкате и да питате въпроси от типа "без операция става ли или некакъв крем или мазило". Отивате при хирург и се разбирате за кога и как. Говоря ви от личен опит и аз бях с фимоза до преди 5 дена. Няма друг начин освен операция. Какво направих аз: 1-во шматках се доста време и сега ми излиза през носа де. 2-ро реших се вече край отивам да ме режат няма друг изход, защото при ерекция ме болеше главичката. 3-то обадих се в Уромед 2001 казах за операция за фимоза и жената ми отговори ела след 4 дена и ще те оправим ОК. Така и стана отидох у бързината 1 кардиограма, едни кръвни проби. После може да си избереш упойка местна или пълна. Аз си избрах местна, перна ми докотора 1 инжекция от 5 кубика в краста изчака 15 мин да ме хване и от краста на долу нищо не чувствах и крака да ми отрежеше нямаше да усетя :D и за 30 минути бях готов. Не ме образя напълно съвсем малко кожичка на главичката. А и да не забравя резаха ме с лазер а не с скалпове и прочие което е 100 пъти по-добре. Цялата процедура плюс нощувка за 2-ма, защото бях с баща ми излезна 340 лв, заслужават си парите. Сега сменям превразки и чакам да ми зарастнат конците. Но имам и друг проблем главичката ми се е леко възпалила и от това ме боли, боли ме защото изчаках много.

СЪВЕТА МИ ХОДЕТЕ И СЕ РЕЖЕТЕ
:)
Вярно сега малко е съклетно че главичката е свърчувствителна но до 1 седмица максимум 2 свичко ще е ток, даже доктора каза че след 2-рата седмица мога и през спокойно да си правя секс.

Дано няма проблем че направих реклама на клиниката, ако е така няма проблем ще променя отговора си :)

EPoX
03-24-2008, 10:44
Мерси много за съветите! :) нно мисля, че е хубаво да се правят 4-5 дена бани със Смрадлика(веднъж на ден), както каза хирурга ми, защото все пак това са един вид ранички, а Смрадликата - тя помага за бързото възстановяване! Лошото е, че при баните няма да мога да го заголя целия и незнам дали ще има някъф ефект, но колкото мога толкова.. след баните и с кремчето трябва да го намажа(Diprosone).

ПП: Ще се радвам и баткодоки да си даде мнението :) , защото довечера ще си права за първи път тия бани :-D

shooter
03-24-2008, 11:00
Здравейте!Имах късо гемче и ми направиха операцията с местна упойка.Това преди 15 дена някъде.От няколко дни пробвам да го забеля и става и в ерекция,но чувствам някакво гадно усещане,като болка.Сякаш кожичката се смъква,но зорлем.Дали ме боли още където ме шиха?Конците ми паднаха.Какво мислите?Какво да правя?С лекота забелвам в спокойно състояние,в ерекция усещам болка и ми е някво гадно.Какво да правя?

cracken
03-24-2008, 12:01
Здравейте!Имах късо гемче и ми направиха операцията с местна упойка.Това преди 15 дена някъде.От няколко дни пробвам да го забеля и става и в ерекция,но чувствам някакво гадно усещане,като болка.Сякаш кожичката се смъква,но зорлем.Дали ме боли още където ме шиха?Конците ми паднаха.Какво мислите?Какво да правя?С лекота забелвам в спокойно състояние,в ерекция усещам болка и ми е някво гадно.Какво да правя?

Мисля, че за две седмици такава рана не може да заздравеее напълно... зимам пример от себе си, макар, че мойта операция беше обрязване, но там около 3 седмици бях напълно възстановен, без каквато и да е болка !

arhimed
03-24-2008, 15:10
Мерси много за съветите! :) нно мисля, че е хубаво да се правят 4-5 дена бани със Смрадлика(веднъж на ден), както каза хирурга ми, защото все пак това са един вид ранички, а Смрадликата - тя помага за бързото възстановяване! Лошото е, че при баните няма да мога да го заголя целия и незнам дали ще има някъф ефект, но колкото мога толкова.. след баните и с кремчето трябва да го намажа(Diprosone).

ПП: Ще се радвам и баткодоки да си даде мнението :) , защото довечера ще си права за първи път тия бани :-D

И аз утре ще пробвам със смрадлика, също така се мажа и с гентамицин

bernie
03-24-2008, 16:19
Еи пичове дайте да ви питам нещо щото мн зех да се притесняфам мина месец от операцията и имам един мехур кадето е било гемчето доктора казфа че е въспаление на лигафицата мажа го с един гел който ми предписа доктора преди това правих всички процедури със смрадлика... ако някои има снимки на оперирана фимоза и кусо гемче от някаде си дори и да не са негови моля го да ми ги даде... мн се притеснявам... това подуване е точно кадето е било гемчето и прилича на мехур от долната страна на пениса... благодаря предварително

EPoX
03-24-2008, 17:05
И аз съм почти сигурен, че ме оперираха с някакъв лазер като arhimed но от време на време слушах как хирурга казваше на сестрата "скалпел" :-D .. и незнам дали е от лазера но все още не ма е заболяло един път.. както казах по-рано - единствената болка при мен беше слагането на упойката(местна) и до днес(вече 4 дена) нямам проблеми свързани с болка.. иначе arhimed можеше да си спести парите които е дал за операцията, както направих аз - платих си здравните осигуровки(50лв. за 4-5 месеца някъде) и тва бяха парите които дадах.. А някой да знае защо по дяволите имам тука едно конче :-D значи главичката погледната отгоре, на 180градуса от гемчето дето беше - имам е едно конче?!? :( някой да има някаква представа защо има там и нормално ли е да има.. ?

kkkl
03-24-2008, 18:24
И аз съм почти сигурен, че ме оперираха с някакъв лазер като arhimed но от време на време слушах как хирурга казваше на сестрата "скалпел" :-D .. и незнам дали е от лазера но все още не ма е заболяло един път.. както казах по-рано - единствената болка при мен беше слагането на упойката(местна) и до днес(вече 4 дена) нямам проблеми свързани с болка.. иначе arhimed можеше да си спести парите които е дал за операцията, както направих аз - платих си здравните осигуровки(50лв. за 4-5 месеца някъде) и тва бяха парите които дадах.. А някой да знае защо по дяволите имам тука едно конче :-D значи главичката погледната отгоре, на 180градуса от гемчето дето беше - имам е едно конче?!? :( някой да има някаква представа защо има там и нормално ли е да има.. ?
Да , там последно пада.

ToxicforAngel
03-24-2008, 20:31
най лошо е местна упойка.. най добре с пълна ...... а това незнам доколко ти е бил голям проблема мене ми казаха може пълно може и частично обрязване ама при частично кожата пак расте ... нещо такова...смисъл след известно време ще имам същия проблем и казах пълно обрязване.. и не ме боля от упойката... за секунди стана... и заспах... забих .. и после бях малко като дрогиран.. и така Хм искам да питам кога падат тези конции :o

EPoX
03-24-2008, 21:01
Аз пъ току що си напрайх тва със Смрадликата и веднага после се намазах с кремчето(държах го потопен около 7-8мин. някаде). Обаче там дето беше гемчето.. има някакви.. и аз незнам как да го опиша нещо черно, незнам конци ли са или от раничката да е нормално тва да зараства.. А за местната упойка.. пак бих е предпо4ел пред пълната(макар и да не са ми слагали пълна), защото ме е страх да не стане нещо като ония филм :-D , колкото и да е малко вероятно.. а между другото невярвах, че има такава упойка каквато ми сложиха на мен! :) защото усещах целия пишок, ОСВЕН в областта на която ме оперираха(много странно според мен).

Smokk
03-24-2008, 21:08
Кажете добър уролог в Варна и в коя болница се намира,защото аз имам късо гемче и искам да отида на преглед ..

Valks
03-24-2008, 21:48
Аз пъ току що си напрайх тва със Смрадликата и веднага после се намазах с кремчето(държах го потопен около 7-8мин. някаде). Обаче там дето беше гемчето.. има някакви.. и аз незнам как да го опиша нещо черно, незнам конци ли са или от раничката да е нормално тва да зараства.. А за местната упойка.. пак бих е предпо4ел пред пълната(макар и да не са ми слагали пълна), защото ме е страх да не стане нещо като ония филм :-D , колкото и да е малко вероятно.. а между другото невярвах, че има такава упойка каквато ми сложиха на мен! :) защото усещах целия пишок, ОСВЕН в областта на която ме оперираха(много странно според мен).

Това "черното" са конците и кръв, която е засъхнала ама трябва да падне скоро :)

kkkl
03-25-2008, 08:23
Кажете добър уролог в Варна и в коя болница се намира,защото аз имам късо гемче и искам да отида на преглед ..
Д-р Тенекенджиев (уролог-хирург) ,но напоследък не прави операции (възрастта напредва...) :)

simval
03-25-2008, 08:25
Здравейте. Писах преди няколко дена някой да ми препоръча уролог хирург в София за да ми направят операция. Cracken ми каза за Александровска болница, arhimed е писал за uromed2001. Кажете ми моля ви къде да отида и къде ще най-добре. Кажете ми име на някой добър лекар при когото да отида направо. Колко пари ще излезне, работят ли с касата?

arhimed
03-25-2008, 11:02
И аз съм почти сигурен, че ме оперираха с някакъв лазер като arhimed но от време на време слушах как хирурга казваше на сестрата "скалпел" :-D .. и незнам дали е от лазера но все още не ма е заболяло един път.. както казах по-рано - единствената болка при мен беше слагането на упойката(местна) и до днес(вече 4 дена) нямам проблеми свързани с болка.. иначе arhimed можеше да си спести парите които е дал за операцията, както направих аз - платих си здравните осигуровки(50лв. за 4-5 месеца някъде) и тва бяха парите които дадах.. А някой да знае защо по дяволите имам тука едно конче :-D значи главичката погледната отгоре, на 180градуса от гемчето дето беше - имам е едно конче?!? :( някой да има някаква представа защо има там и нормално ли е да има.. ?

Ами аз съм сигурен, че ме рязаха с лазер, защото замира на опарлено :D :D а за парите частна клиника толкова казаха и това е :)

arhimed
03-25-2008, 11:10
Сега се сетих сутрин като ви стане какво правите, направо ме побърква от болка като опане конците даже ме е страх да не се скъсат. Доктора каза да не го дарва 2 седмици ама кат заспа немога да го контролирам :(

pasho_pz
03-25-2008, 11:15
Лелеееееееееее!!!
Ама какви са тези ваши усложнения бре?
Явно докторите или са сакати, или вие не сте избрали подходящия.
Не знам за вас, но аз вече 2 месеца откакто ми е правено пълно обрязване и нямам оплаквания.НИКАКВИ! Чета тука че марли се купували и тем подобни :D
На мен специално още на втория ден ми махнаха марлята и си обух боксерките. 8) 8) 8)

pasho_pz
03-25-2008, 11:19
Между другото, ако някой има въпроси да пита!
Ще отговоря

EPoX
03-25-2008, 12:59
Ми и моята беше частна клиника(само в асансйора като влезеш и се едно си в летяща чиния). Може твоята да не са работили със здравната каса или незнам - важното е сичко да е минало добре, парите са на заден план за мен! :)

simval
03-25-2008, 14:20
Хора напишете ми в кои клиники сте ходили за arhimed razbrah. pasho_pz и EPoX кажете вие в кои клиники ходихте

EPoX
03-25-2008, 14:40
Хора напишете ми в кои клиники сте ходили за arhimed razbrah. pasho_pz и EPoX кажете вие в кои клиники ходихте

Аз ходих в Пловдив в MEDLINE CLINIC и както вече писах няколко пъти, много съм доволен от обслужването и вниманието като цяло! Хирурга ми обаче другата седмица ще се върне от Италия. Другото хубаво на тая клиника е, че ако ти са проблем парите и ако си здравно осигурен - всичко(освен, ако се наложи да престоиш в болницата) ще ти струва само едно благодаря :) , защото работят с "касата" :) ако те интересува още нещо питай! Между другото, аз си мисля, че и баткодоки може да е в Италия на специализация..

arhimed
03-25-2008, 15:35
Лелеееееееееее!!!
Ама какви са тези ваши усложнения бре?
Явно докторите или са сакати, или вие не сте избрали подходящия.
Не знам за вас, но аз вече 2 месеца откакто ми е правено пълно обрязване и нямам оплаквания.НИКАКВИ! Чета тука че марли се купували и тем подобни :D
На мен специално още на втория ден ми махнаха марлята и си обух боксерките. 8) 8) 8)

Еми на мен се образувало възпаление на главичката и затова са тия марли и кремове още малко и изчезне :grin:

Valks
03-25-2008, 19:20
Сега се сетих сутрин като ви стане какво правите, направо ме побърква от болка като опане конците даже ме е страх да не се скъсат. Доктора каза да не го дарва 2 седмици ама кат заспа немога да го контролирам :(

Трябва да търпиш братле... докато почнат да падат конците. Аз лично като се събуждах през ноща от болки веднага го вадех от боксерките и го държах нагоре... така май има най - малко напрежение върху конците. При мене проблема с ерекцията беше 7 8 дена, ама аз съм с частично пък и имах доста гаден оток. Така че при тебе проблема със "фаталната" ерекция ще е по краткотраен :)

03-25-2008, 20:14
Na men mi e bilo taka i prosto si skusah kojata na 4lena i se opravih kvo tolko ima !

death_knight
03-25-2008, 21:27
Na men mi e bilo taka i prosto si skusah kojata na 4lena i se opravih kvo tolko ima !

бахти камикадзето... ти не помисли ли че може да си направиш проблем като го направиш тва бе?? бтв коя е тая кожа дето си скъсал? да не става дума за гемчето?

EPoX
03-25-2008, 21:49
Na men mi e bilo taka i prosto si skusah kojata na 4lena i se opravih kvo tolko ima !

#-o :smt075

ToxicforAngel
03-25-2008, 23:21
тоз ще е некаф мазохист :D

03-26-2008, 11:00
тоз ще е некаф мазохист :D
Mi shaolincite sa taka a i 4estno da ti kaja as ne eba i ne mi trqbva patka taka 4e mi e se 1 !

mikity_sladky
03-26-2008, 18:51
тоз ще е некаф мазохист :D
Mi shaolincite sa taka a i 4estno da ti kaja as ne e** i ne mi trqbva patka taka 4e mi e se 1 !

:lol: Само аз ли не разбирам ко има предвид тоя ????