PDA

View Full Version : Фимоза, или защо не мога да забеля главичката



Страници : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24

batkodoki
12-22-2008, 21:40
nz.. na mene do vchera vsichko mia beshe ok dneska se sabujdam i gashtite mi imashe 2 petna kryv kakto i pod kojichkata mi v momenta ima kryv ... a mi e 3ti den i ne znam kakvo da pravq...

ако беше ползвал смрадлика/тетра едва ли би късал тъкани и съдове, но те древните са казали, че "всеки сам си прави съдбата"

strong
12-23-2008, 14:46
Здр!:) Днес ми беше операцията за късото гемче. Хирурга ми го отстрани, без да прави никакво обрязване(частично имам предвид). Местната упойка не ми повлия, тъй като главичката ми е свръхчувствителна, и се наложи доп. във вената (нз дали беше анестезия!)Доктора ми каза, че това е прецедент за цялата му пратика..Сега имам доста голям, отток,когато се изпиках за 2ри път след операцията ми текна съвсем малко кръв. Изписа ми Лидокаин и риванол за превръзките. При болка ми каза да пия аулин или течен аналгин.Имам въпрос към batkodoki или някой друг, който знае: Дали след като ми спадне оттока, ще започне да ме боли пишока!?!?

MyNameIsEarl
12-24-2008, 00:16
Да питам пак щото никои не ми отговори защо това не го праят като сме бебета или там на 3-4 години ?

bubblegum9210
12-24-2008, 16:23
Да попитам и аз пак нещо , нормално ли е 5ти ден ми е и ми правиха частично обрязване , да не ми се оголва цялата главичка като ми е в ерекция , излиза почти цялата но има и още ? Заради конците ли е ? Иначе за сега всичко е чудесно :)

strong
12-25-2008, 08:27
Весела Коледа на всички и бързо възстановяване на оперираните! :D

n00b
12-25-2008, 14:32
.-

strong
12-25-2008, 15:41
До каква възраст може да се направи операция от фимоза?
Пич, няма ограничение за възрастта! Ако си гледал Отечествен фронт по Нова тв(не си спомням точно кога) имаше 1 турчин, който правеше масови сюнети(обрязвания), та той каза, че най-малкият му пациент е бебе на 20 дни(по религиозни показания), а най-възрастният е на 45 год., поради медицински показания(най-вероятно фимоза). Но колкото е по-малко момчето, толкова по-малка е болката и възстановяването също, и обратно, колкото си е по-голямо, толкова е по-силна и въстановяването става доста по-бавно. Така, че недей чака, ами върви
си оперирай пишката! :D Междудругото: На колко си год., ако не е тайна!?!?

bubblegum9210
12-25-2008, 18:54
Стронг би ли ми отговорил на въпроса ако знаеш :)

TheRealisT
12-25-2008, 19:14
ами аз не съм strong но мога да ти отговоря..по-добре не бързай още да го напъваш твоя приятел, защото до колкото разбирам даже и конците ти не са паднали..изчакай малко време де..след това ще го правиш каквото си искаш.. :) дори след като ти паднат конците не е много препоръчително да бързаш да го напъваш..нека зарастне всичко както трябва :) весели празници

bubblegum9210
12-25-2008, 21:25
не аз не го напъвам , просто при самата ерекция , докато спя и забелязах че не се оголва цялата главичка и сякаш нещо ме опъва .. и за това питам :) мерси все пак , весела коледа :)

TheRealisT
12-25-2008, 21:40
ами нормално е да опъва.. колкото и да е все още има подутини..това са пет дена все пак :) спокойно нормално си е.. с времето ще видиш как всичко ще се нареди ;) ще видя за един пост където баткодоки беше описал нещата най-точно

TheRealisT
12-25-2008, 21:56
ето го и поста за който говорих :)




"теорията на светите Седмици"". т.е :

- до седмия ден - ще мразиш тоя дето те е навил и себе си, ще се окайваш и ще смяташ, че от "ТОВА" пУшка повече не става!

- на 14-я ден ще си играеш вече сам с "ТОВА",

-на 21-я ще си кажеш, "хммммм...бива, бива...."...........................

-на 49-я вече ще си го показал на половината женскополов свят, не без гордост ;)

това е съвсем схематичен израз на емоционалните състояния през които момчето преминава, но те са подплатени с постоперативните промени в пениса, които момчето отчита. по същество тази схемичка безотказно е сработвала в огромната част момчета минали през "това" :)....

strong
12-26-2008, 06:45
Стронг би ли ми отговорил на въпроса ако знаеш :)
TheRealisT най-точно го каза! :) Весела Коледа! :D

razorcool
12-26-2008, 16:33
Здравей batkodoki! На 20 г. съм на 22.12.08 ми направиха операция от фимоза. Операцията беше ОК осетих само 2-3 болки след операцията 2-3 часа само ме болеше малко (дискомфортно състояние). Сестрите ми правеха компреси с стерилни марли 2-та дни които бях в болницата. В Сряда ме изписаха и чаках доктора за визитация но той недойде. Попитах какво да правя, а те ми отговориха да продължавам с компресите с реванол 2-3 пъти дневно (компресът с реванол ми беше назначен на 2-рия ден от операцията след визитацията.) днес ми е 5-ти ден имам само дискомфорт, но имам много въпроси. Как се правят баните в смрадлика, трябва ли да заголвам главата изцяло (чак днес ходих до тоалетна със изцяло заголена глава и ме болеше УЖАСНО) в какъв предмет да изсипя смрадликата защото ми е дискомфортно в чашка, до кога да продължавам с компресите с реванол. Съжалявам за въпросите но просто от урологията ми казаха абсолютно НИЩО. И още 1 въпрос до 10.01.08 дали ще се оправя (да се движа нормално) защото имам изпит. Весели празници на всички.

john95
12-26-2008, 16:48
az sam na 13 i ne moga da zabelq glavi4kata (ili moje bi ne smeq), v normalno systoqnie q izdyrpvam nqkyde do kym sredata i posle kato q drupna da se vyrne ose6tam kak se otlepq ot glavi4kata. Nz dokade poprincip se zabelva i zatova me e 6ube - molq nqkoi da dade syvet :?

bubblegum9210
12-26-2008, 17:04
За пича на 20 години. Значи аз смрадликата си я вара , после сипвам я в бурканче , или чашка и я охлаждам малко да стане г/д с телесна температура.После си топвам пишока и го държа 15минути някаде :) това го правя 3 пъти дневно , но може и повече :) за оголването .. 7ми ден ми е и още не може да ми се оголи изцяло заради кончетата , нормално е да не може и не го напъвай да не ги скъсаш :) давай с смрадликата .. след 10/15 предполагам всичко ще е зараснало , и ще може да си го оголваш нормално:) а до изпита ти .. всичко ще е отминало и ще може да си се движиш нормално даже и по рано :Р

UFOs
12-26-2008, 17:05
Ами няма от какво да те е шубе.Няма да ти испадне главичката,но трябва да го правиш бавно и внимателно.Ако усетиш болка,спираш.На другия ден пак така.Все пак си на 13,но и ти може да имаш такива проблеми,за това най-добре говори с родителите си ;)

razorcool
12-26-2008, 17:22
10х bubblegum9210. Очаквам и отговорът на баткодоки. Искам да кажа че благодарение на тази тема аз се надъхах да ида на уролог и да си направя операция. Благодаря много!!!

bubblegum9210
12-26-2008, 17:24
няма проблеми човече.. за това сме тук да си помагаме :)

strong
12-26-2008, 17:35
няма проблеми човече.. за това сме тук да си помагаме :)
Точно така! :D Вярно е ... :grin:

razorcool
12-26-2008, 19:03
При топенето в смрадлика трябва ли да оголвам главата? (ох боли) :shock:

batkodoki
12-26-2008, 19:19
Здр!:) Днес ми беше операцията за късото гемче. Хирурга ми го отстрани, без да прави никакво обрязване(частично имам предвид). Местната упойка не ми повлия, тъй като главичката ми е свръхчувствителна, и се наложи доп. във вената (нз дали беше анестезия!)Доктора ми каза, че това е прецедент за цялата му пратика..Сега имам доста голям, отток,когато се изпиках за 2ри път след операцията ми текна съвсем малко кръв. Изписа ми Лидокаин и риванол за превръзките. При болка ми каза да пия аулин или течен аналгин.Имам въпрос към batkodoki или някой друг, който знае: Дали след като ми спадне оттока, ще започне да ме боли пишока!?!?


изненади по отношение реакцията на стандартната упойка винаги са възможни рзбира се, но трябва да сте наясно, че хирургията разполага с различни методи на погасяване на болевото усещане, и ако едно не сработи - ще се пробва второ, трето....но със сигурност при операцията НЯМА да боли :)

при положение, че имаш и свръхчувстителна главичка ползването на лидокаина минимизирай и плавно се откажи от него ако можеш!
той не лекува, само блокира сетивността и при свръхчувствителен гланс пречи на НервСистема да се адаптира към новото състояние.
така възниква риск да "свикнеш" с тази изкуствена обезчуственост и после при нормалната сетивност (която пък ще е повишена) нормалният полов контакт може да бъде неприятен или направо болезнен.

докато си под лидокаин със или без оток - естестствено, че болка не може да има - това е очевидно :)
колегата нещо се е презастраховал очевидно при теб щом освен локални анестетици е предписал и системни аналгетици :)
няма лошо ако не са за дълго време - важно е вс да свърши добре!

риванола редувай със смрадлика. примерно сутрин риванол - вечер смрадлика.

риванола е антисептично средство.
смрадликата освен това създава и коагулационна мембрана, която действа изключително благотворно предпазвайки от свръхсетивност подлежащите тъкани.

razorcool
12-26-2008, 19:33
batkodoki компетентно отговорче на моите въпроси ще получа ли като подарък :oops:

batkodoki
12-26-2008, 20:06
Да питам пак щото никои не ми отговори защо това не го праят като сме бебета или там на 3-4 години ?

питаш защото не си чел нишката на темата :)
в нея плавно нещата са обяснени.

иначе въпросът е хубав, но няма еднозначно точен отговор...

както за всичко в света така и по въпроса за Фимозата винаги е имало две крайно противоречащи си мниния продукт на модата на момента, на финансови интереси, на медицински изследвания и спекулации с тях и т.н..........

- от категоричното обрязване на всички момчета още при раждането им: пример за този модел е USA където приблизително от 1958 до 1998 80% от родените момченца са обрязвани веднага след раждането си, често без дори да се взема формално съгласие от родителите, БЕЗ за тази манипулация да има обективни медицински показания!
в подържането на тази практика са въвлечени професионалните колегии на педиатри, хирурзи, уролози, андролози, онколози и т.н....
в дълбоката и основа стоят вероятно чисто икономически интереси.

- до категоричното отричане на обрязването във всякаква форма - каквато тенденция се наблюдава днес (като е любопитно че най-гласовитите отрицатели на обрязването са жени-феминистки, най-често Мами на момчета). и тук основният движещ мотив за жалост е пак чисто икономическият.

истината както винаги е в златната среда: необходимото и достатъчно количество интервенция трябва да се приложи само когато са налице медицински основания за това, а оперативна такава - само когато са изчерпани всички възможности за консервативна корекция или тя е невъзможна, като във всички случаи се спазва правилото "да не се вреди"!

на "3-4 години" - само изключително тежките форми на фимоза са показани за операция, но има нещо друго много по-важно:
-поне моите наблюдения показват, че:
--- ако би имало атмосфера на откритост и доверие в Семейството,
--- ако отношенията Родители-Деца се вписваха в определението "приятелски",
--- ако не се налагаше допотопният мракобеснически модел, че Полът и вс свързано с него е нещо скрито, недостойно, забранено, срамно, лошо и гнусно....
---ако Полът се възприемаше като това което е: нормална анатомична и физологична даденост както дишането или кръвообращението и родителите имайки тази полова култура я биха предали на децата си - убеден съм, че 90% от днешните обрязвания на порасли вече момчета&мъже по медицински причини биха станали излишни.

batkodoki
12-26-2008, 20:16
Да попитам и аз пак нещо , нормално ли е 5ти ден ми е и ми правиха частично обрязване , да не ми се оголва цялата главичка като ми е в ерекция , излиза почти цялата но има и още ? Заради конците ли е ? Иначе за сега всичко е чудесно :)

ще чакаме да се възстановиш и много се надявам да си сред "по-малкото стадо" на наистина
сполучливите резултати след "частичен ремонт"!

дръж ни в течение - със сигурност много хора (които не пишат) следят какво се случва при теб и апликират тези събития в/у собственият си случай.
това е наивно разбира се (хората са различни като анатомични подробности), но е мило :)

batkodoki
12-26-2008, 20:44
До каква възраст може да се направи операция от фимоза?
Пич, няма ограничение за възрастта! Ако си гледал Отечествен фронт по Нова тв(не си спомням точно кога) имаше 1 турчин, който правеше масови сюнети(обрязвания), та той каза, че най-малкият му пациент е бебе на 20 дни(по религиозни показания), а най-възрастният е на 45 год., поради медицински показания(най-вероятно фимоза). Но колкото е по-малко момчето, толкова по-малка е болката и възстановяването също, и обратно, колкото си е по-голямо, толкова е по-силна и въстановяването става доста по-бавно. Така, че недей чака, ами върви
си оперирай пишката! :D Междудругото: На колко си год., ако не е тайна!?!?

точно така! написаното по-горе е съвсем вярно!
(и без мен вече се справяте - това е чудесно, поздравления Момчета! :-P )


на практика в медицината няма нито горна нито долна граница. при необходимост.

на теория пък, за всички "правоверни" отрицатели кратка справка:

- Авраам /протобащата на юдеи, християни, мюсулмани/ - на 99 години се обрязъл;

- Исмаил /баща на мюсулманите/, син на Авраам - на 13 години бил обрязан;

- Иисус Христос Господ /семе Авраамово/ на 8 ден бил обрязан;

- Мохамед Пророк и Пратеник /семе Авраамово/ се родил обрязан....

...това е само схематична илюстрация показваща, че фимозният пишок не е измишльотина на нашият разглезен век, а реалност която очевидно е била ключова за възпроизводството на Вида/рода (когато не са имали скъпи клиники за "ин витро") иначе не би се наложило всички родоначалници на значими религии да бъдат "обрязани".
тук вс е ясно и лесно обяснимо

batkodoki
12-26-2008, 21:09
Здравей batkodoki! На 20 г. съм на 22.12.08 ми направиха операция от фимоза. Операцията беше ОК осетих само 2-3 болки след операцията 2-3 часа само ме болеше малко (дискомфортно състояние). Сестрите ми правеха компреси с стерилни марли 2-та дни които бях в болницата. В Сряда ме изписаха и чаках доктора за визитация но той недойде. Попитах какво да правя, а те ми отговориха да продължавам с компресите с реванол 2-3 пъти дневно (компресът с реванол ми беше назначен на 2-рия ден от операцията след визитацията.) днес ми е 5-ти ден имам само дискомфорт, но имам много въпроси. Как се правят баните в смрадлика, трябва ли да заголвам главата изцяло (чак днес ходих до тоалетна със изцяло заголена глава и ме болеше УЖАСНО) в какъв предмет да изсипя смрадликата защото ми е дискомфортно в чашка, до кога да продължавам с компресите с реванол. Съжалявам за въпросите но просто от урологията ми казаха абсолютно НИЩО. И още 1 въпрос до 10.01.08 дали ще се оправя (да се движа нормално) защото имам изпит. Весели празници на всички.

здр:)

а какво точно е правено при теб?

това дето описваш не ме изненадва, но ме отчайва и гневи все повече и повече.......
....преди не мн време една речовита мома-министърка ми казваше "поправяйте ги момчетата, поправяйте ги....те трябва да произвеждат....и ЦЯЛАТА държава е зад вас...имате картбланш....."

...е на ти "картбланш"....


я по същество, че се гневя!!!

пиши на ЛС какво точно е правено при теб - пълно, частично, пластики на препуциум, на гем или какво?! куде и как? - но това на ЛС!

купуваш си кутийка-две смрадлика/тетра ако само не си си я набрал.
струва стотинки до левче.
на кутийката пише как да я вариш /ако не питай!/
отварата не бива да е нито гореща нито студена/от хладилник/ - темперирана до приятно топла на тялото температура.
съдче - всичко, което ти е удобно: чашка, чинийка, купичка, каничка, вазичка, все едно какво съдче - просто трябва да ти е удобно на теб - сам ще го намериш!

дръж връзка - до изпита със сигурност ще те "вкараме в пътя" :)

batkodoki
12-26-2008, 21:22
az sam na 13 i ne moga da zabelq glavi4kata (ili moje bi ne smeq), v normalno systoqnie q izdyrpvam nqkyde do kym sredata i posle kato q drupna da se vyrne ose6tam kak se otlepq ot glavi4kata. Nz dokade poprincip se zabelva i zatova me e 6ube - molq nqkoi da dade syvet :?

:) бавно, без бързане и ВИНАГИ със смазка, винаги когато ти се играе с пишока си играй с него - винаги добре обмазан и БЕЗ да преминаваш границата на болката!
изтегляш до нея и дотам!
връщаш обратно!
ако си упорит и внимателен - територията, която превземаш за твое удивление ще се увеличва много бързо, особено ако ползваш смазка :)

много се надявам да е точно така, а не да ти търся хирург! пробвай и сам ще се убедиш :)

batkodoki
12-26-2008, 21:26
За пича на 20 години. Значи аз смрадликата си я вара , после сипвам я в бурканче , или чашка и я охлаждам малко да стане г/д с телесна температура.После си топвам пишока и го държа 15минути някаде :) това го правя 3 пъти дневно , но може и повече :) за оголването .. 7ми ден ми е и още не може да ми се оголи изцяло заради кончетата , нормално е да не може и не го напъвай да не ги скъсаш :) давай с смрадликата .. след 10/15 предполагам всичко ще е зараснало , и ще може да си го оголваш нормално:) а до изпита ти .. всичко ще е отминало и ще може да си се движиш нормално даже и по рано :Р

sic!

точно така!

ето че се справяте и сами, което е и целта :)

браво =D>

batkodoki
12-26-2008, 21:48
10х bubblegum9210. Очаквам и отговорът на баткодоки. Искам да кажа че благодарение на тази тема аз се надъхах да ида на уролог и да си направя операция. Благодаря много!!!

много се надявам не сухата и без научна стойност тема, а споделянето на реалният жив житейски опит от мнозина момчета те е "надъхала" да потърсиш решение на проблема.

в последните 20 години у нас се наложи най-гнусния псевдомодел на отношения м/у Момчетата!
по всички правила на този модел Момчетата са просто конкуриращи се миризливи безчувствени животни, които искат да оплодят Х-та женска, и колкото повече конкурентни пишки отпадат - толкова по-добре......

радвам се истински, че тук Момче помага на Момче на принципа "на бойното поле сме Братя по естество"

трудна работа е да се постигне това

batkodoki
12-26-2008, 22:41
az sam na 13 i ne moga da zabelq glavi4kata (ili moje bi ne smeq), v normalno systoqnie q izdyrpvam nqkyde do kym sredata i posle kato q drupna da se vyrne ose6tam kak se otlepq ot glavi4kata. Nz dokade poprincip se zabelva i zatova me e 6ube - molq nqkoi da dade syvet :?


бебешко олио-ГЕЛ, или бебешко олио за смазка и всичко ще си дойде по местата :)

bubblegum9210
12-27-2008, 06:54
Батко Доки да те попитам , лекаря ми даде да се мажа с Де... маз нещо такова беше , едно бяло шишенце като паста за зъби е и е кафяво на цвят мисля че го знаеш? според теб добро ли е ? аз ще изчакам още 1 седмица и ще започна да се мажа с него сега съм само на смрадлика и всеки ден пишоната ми става все по готина и по готина :D само чувстителноста за сега ме притеснява , а точно тва мазило е за намаляване на чувстителността

ewerlast
12-28-2008, 13:19
baklawa

bubblegum9210
12-28-2008, 15:12
Еми и аз съм с частично обрязване и лекаря ми каза да се мажа с това за да ми е намали чувствителността на главичката , аз нямам никакви марли и ми е 10ти ден , главичката се оголва ама ми е много кофти понеже като ми се докосне до нещо и ми става някво странно.. иначе за сега добре се развиват нещатата....

ewerlast
12-28-2008, 20:58
:-x

razorcool
12-29-2008, 17:46
Здравеите пичове на 20 г. съм опериран от фимоза, днес ( 8-ми ден след операцията на 22.12.08 ) ми свалиха конците и доктора каза, че всичко е ОК и имам малък оток който щял да спадне. След свалянето на конците му заголих главичката и го топих в смрадлика (10 мин). В момента ми е някакси изтръпнал и сякаш нещо ми го дърпа отвътре и ме притеснява. Та искам да питам нормално ли е? :smt104

bubblegum9210
12-29-2008, 18:01
na kolko si , kvo ti praiha , koi den sled operaciqta ti e :)

ramoss
12-29-2008, 19:31
и аз имам проблем с чувствителна гличка при допир след операцията. нормално ли е? тази чувствителсност може ли да се преодолее? от само себе си или с някакви медикаменти ? за колко време? можеш ли да ми обясните :)

bubblegum9210
12-29-2008, 19:59
Emi normalno e.. nali do sega glavichkata ti slunce ne e vijdala.. :) i pri men e taka i mislq ot drugata sedmiac da zapochna da se maja s De.... maz ne pomna tochno kak se kazvashe utre shte ti kaja kato si go kupq :) daje shte ti go predloja poneje sa mi kazvali che e mnogo dobro i premahva 4uvstvitelnostta :) inache e savsem normalno nqq se pla6i6 .. :) btw izvinqvam se za nachina po koito pisha , ne sym si v nas i tuk nqma FLEXTYPE :)

Sal3n
12-30-2008, 15:34
Аз също бях частично обрязан, но според мен не е зараснало добре и ще ходя втори път след нова година .. :?

Markosh
01-01-2009, 22:45
И при мен от едната страна е зараснало точно където свършва кожата и има шевове а от другата страна ми се струва че шевовете са изнесени малко по навътре.(16 дена след операцията на 20 год.) А иначе вече карам доста време без заиграване

insv
01-02-2009, 01:15
Аз съм момче на 16 години и проблема е че главичата изобщо не се оголва,при ерекция отпред си има сантиметър кожа която си седи като сбръчкана и без ерекция пак не се оголва и при опит да я изтегля назад боли затова и не пробвам това че е фимоза,фимоза е ама каква точно?

strong
01-02-2009, 07:07
Аз съм момче на 16 години и проблема е че главичата изобщо не се оголва,при ерекция отпред си има сантиметър кожа която си седи като сбръчкана и без ерекция пак не се оголва и при опит да я изтегля назад боли затова и не пробвам това че е фимоза,фимоза е ама каква точно?
Най-вероятно имаш фимоза! Трябва пълно обрязване сиг....

batkodoki
01-03-2009, 23:57
Батко Доки да те попитам , лекаря ми даде да се мажа с Де... маз нещо такова беше , едно бяло шишенце като паста за зъби е и е кафяво на цвят мисля че го знаеш? според теб добро ли е ? аз ще изчакам още 1 седмица и ще започна да се мажа с него сега съм само на смрадлика и всеки ден пишоната ми става все по готина и по готина :D само чувстителноста за сега ме притеснява , а точно тва мазило е за намаляване на чувстителността

Това ДЕ...маз е родно БГ производство и затова не скъпо. в момента в който му кажем името като неплатена много скъпа реклама - цената му от 2&50 ще стане поне 9&50.

иначе, да става - мажи яко с него :)

трябва пишока винаги да е "влажен" за да не загуби предишната си сетивност. а ако тя е прекалено голяма за момента - ясно е какво се прави

batkodoki
01-04-2009, 00:08
baklawa

ето как по индукция ще ме принудят да не консултирам ЛС хора "без история"!

в момента какво е? - изсипали се една камара народ ревящ и ожидащ конкретна помощ...
а когато човек погледне в историята им, оказва се, че са регистрирани днес!

ааааа....на това ще се сложи край!
поне в тази тема!

batkodoki
01-04-2009, 00:15
Аз съм момче на 16 години и проблема е че главичата изобщо не се оголва,при ерекция отпред си има сантиметър кожа която си седи като сбръчкана и без ерекция пак не се оголва и при опит да я изтегля назад боли затова и не пробвам това че е фимоза,фимоза е ама каква точно?

здравей :)

я не се шашкай :)

дай подробности на ЛС или тук

bubblegum9210
01-04-2009, 18:32
Баткодоки , здрасти.. ! 16 ден ми е и всичко е ИДЕАЛНО! оголвам го , излежда страхотен :D но има само един проблем , има още кончета които така да се каже ме дразнат... няма ли вече да падат? че не може да маструбирам като хората понеже ме драскат

SexyChild
01-04-2009, 18:38
Баткодоки , здрасти.. ! 16 ден ми е и всичко е ИДЕАЛНО! оголвам го , излежда страхотен :D но има само един проблем , има още кончета които така да се каже ме дразнат... няма ли вече да падат? че не може да маструбирам като хората понеже ме драскат
bubblegum, понеже ти наскоро си направил подобна интервенция, колко струва всичко :o

bubblegum9210
01-05-2009, 09:58
е всичко е безплатно бре :) покрива се от здравната каса

razorcool
01-05-2009, 10:37
Значи 15-ти ден ми е и имам чувството че кожичката маи е зарастнала за главичката. Възможно ли е? Имам и нещо като обрив отначалото пареше сега поотихна. Съвети? SexyChild пич върви при лекаря да ти ги свали.

choveksproblem
01-05-2009, 12:38
Епа аз имам късо гемче. Ама имам няколко проблема. Като ида там ще боли ли. трябва ли да пия някакви хапчета и т.н.

Кажи доки :(

SexyChild
01-05-2009, 18:36
Говорих вече с наще. Утре ще съм на уролог най-вероятно. :)

bubblegum9210
01-05-2009, 20:27
офф нищо не боли... аз бях с фимоза и сега ми е 17ти ден и съм супер добре... само първия ден изкарах малко по трудно от ерекцията ,, иначе си правя баниии с смрадликата и го мажа от време на време с едно кремче за чувствителността :) няма нищо стращно... отивайте и после се радвайте на секса

SexyChild
01-06-2009, 13:27
Днес минах през уролога. Ще ми правят операция за отстраняване на късо гемче, но чак на 16.01, т.е. след 10 дни, защото съм имал някакъв червен кръг на самата кожа и ми предписа да се мажа с нещо, за да изчезне. :)

TaLoV
01-09-2009, 00:05
Здравейте, Значи не подозирах изобщо, че и аз може да имам фимоза, но мисля, че е точно така.Прочетох какво точно е ... и май имам същите симптоми.Та мисълта ми е във всяка една болница ли мога да отида и при уролог ли трябва?

ramoss
01-09-2009, 08:59
и го мажа от време на време с едно кремче за чувствителността :)

как се казва това кремче в крайна сметка ?

bubblegum9210
01-10-2009, 15:09
на лично ще ти го напиша

SexyChild
01-10-2009, 15:15
Някой операрирали ли са го от това: в нормално положение може да си забели главичката без проблеми, а в ерекция може само до половината? И ако да, какво са му правили. :)

Markosh
01-10-2009, 18:31
Някой операрирали ли са го от това: в нормално положение може да си забели главичката без проблеми, а в ерекция може само до половината? И ако да, какво са му правили. :)

На мен - обрязване :)

SexyChild
01-10-2009, 18:43
Някой операрирали ли са го от това: в нормално положение може да си забели главичката без проблеми, а в ерекция може само до половината? И ако да, какво са му правили. :)

На мен - обрязване :)
Пълно или частично ?

Alex_89
01-11-2009, 20:48
За предпочитане пълно, но си зависи от хирурга, а и от пациента. След частичното кълцане успехът е съмнителен, докато след пълното... е, тогава няма да имаш проблеми със забелването, просто защото няма да има какво да се покрива. :-D

xakeraishere
01-11-2009, 23:48
Така значи аз имам проблема с "късото гемче" прочетох нали как се лекува, но искам да знам ще боли ли колко време трае процесът и дали ще се налжи престои в болница. И забравих да кажа на 15 години съм .

bubblegum9210
01-12-2009, 08:04
прочети и останалите страници във форума и ще разбереш че не боли и че няма нищо страшно!! а за болницата зависи в коя болница си аз за обрязване седях 4 дена но като гледам от тук във форума май само аз съм бил в болница !

Bolt
01-13-2009, 05:52
Някой операрирали ли са го от това: в нормално положение може да си забели главичката без проблеми, а в ерекция може само до половината? И ако да, какво са му правили. :)

Не се стряскай, не ги слушай тези доценти тука... Отиди на уролог най напред, аз имах АБСОЛЮТНО същият проблем като теб, отидох при уролога, той се оказа голям пич накараме да си го заголя пред него, огледаме и ми каза че диагнозата за това което имаме е "Късо Гемче" (ципата която е от долната страна на главичката и дърпа кожата) и е нужно само да ти го сцепят с една малка "операцийка". Няма никакви обрязвания... Единственото нещо което може да стане е твоето да е прекалено късо и да трябва да го срежат цялото и тогава главичката ти от самосебе си ще си стой постоянно заголена, ама така не е пичовско(апак и щом в ерекция ти се заголва на половина значи не е толкова късо...) ... Остей ги ти тия песни любовни за обрязване, ако те обрежат след време ще ти намалее удоволствието от секса, защото постоянно като се тарка насам натам и намалява и се притъпява чувствителноста му... Така, че отиди си на лекар виж дали щети каже същото като мен и ако е така, се оперирай възможно най-бързо, недей да губиш време, нито се лежи в болница нито нищо, прависе местна упойка и (ако не се лъжа) с ток ти го цепват само лекичко, 3-4 дена няма да можеш да е... и да мааш чикии, ама за предпочитане е да изчакаш минимум 7 :)

Успех :)

SexyChild
01-13-2009, 08:36
Някой операрирали ли са го от това: в нормално положение може да си забели главичката без проблеми, а в ерекция може само до половината? И ако да, какво са му правили. :)

Не се стряскай, не ги слушай тези доценти тука... Отиди на уролог най напред, аз имах АБСОЛЮТНО същият проблем като теб, отидох при уролога, той се оказа голям пич накараме да си го заголя пред него, огледаме и ми каза че диагнозата за това което имаме е "Късо Гемче" (ципата която е от долната страна на главичката и дърпа кожата) и е нужно само да ти го сцепят с една малка "операцийка". Няма никакви обрязвания... Единственото нещо което може да стане е твоето да е прекалено късо и да трябва да го срежат цялото и тогава главичката ти от самосебе си ще си стой постоянно заголена, ама така не е пичовско(апак и щом в ерекция ти се заголва на половина значи не е толкова късо...) ... Остей ги ти тия песни любовни за обрязване, ако те обрежат след време ще ти намалее удоволствието от секса, защото постоянно като се тарка насам натам и намалява и се притъпява чувствителноста му... Така, че отиди си на лекар виж дали щети каже същото като мен и ако е така, се оперирай възможно най-бързо, недей да губиш време, нито се лежи в болница нито нищо, прависе местна упойка и (ако не се лъжа) с ток ти го цепват само лекичко, 3-4 дена няма да можеш да е... и да мааш чикии, ама за предпочитане е да изчакаш минимум 7 :)

Успех :)
Problema e che hodih na 2 uorologa - pyrwiq mi kaza che imam kyso gemche, a wtoriq - fimoza no nai leka forma.. ideq si nqmam kakwo da prawq..

bubblegum9210
01-13-2009, 09:57
3-4 дена няма да можеш да е... и да мааш чикии, ама за предпочитане е да изчакаш минимум 7 :)

Успех :)


aha 3/4 дена , ама в някоя научна фантастика..

Bolt
01-13-2009, 16:32
3-4 дена няма да можеш да е... и да мааш чикии, ама за предпочитане е да изчакаш минимум 7 :)

Успех :)


aha 3/4 дена , ама в някоя научна фантастика..

хаха каква научна фантастика ве???! На мене ми сцепиха гемчето и от двете страни и на 5ти ден направих една суха тренировка, а на 7ми вече с приятелката ми се оправихме без никакъв проблем... А това дали щях да "душа пилето" на 4тия или 5тия ден невиждам голяма разлика, но все пак КАКТО КАЗАХ си е най добре да се изчака минимум 7 дена

bubblegum9210
01-14-2009, 08:17
не говори глупости бе , ше земе момчето да напрай това което казваш после как ше го шият !! :-x ПОНЕ 10 дена ще има отток , после започва лечение с смрадлика аз съм с частично обрязване и вече ми е почти 30ти ден и за секс още не мога да правя

Bolt
01-14-2009, 19:40
Абе ти сляп лиси бе ??? Ти си обрязан това е КОРЕННО различно от твойто, това е без кръвно, просто те парят и минава като изгорено, неговори глупости .... на 10тия ден вече трябва белега да почне да се скрива ...

bulrus
01-15-2009, 15:25
здравейте, смятам да се обрежа напълно, но без нашите да разбират, колко струва всичко приблизително ... става въпрос, че няма да минавам през личната лекарка, а направо при специялист. :-D

john95
01-15-2009, 16:56
Абе пичове я кажете до къде да забелвам оная работа, че аз забелвам главичката и когато стигна до един по тъмен участък спирам. :-o Моля ви кажете че не искам да викам баща ми да ми показва... :?

Alex_89
01-15-2009, 18:38
Абе пичове я кажете до къде да забелвам оная работа, че аз забелвам главичката и когато стигна до един по тъмен участък спирам. :-o Моля ви кажете че не искам да викам баща ми да ми показва... :?
Какво значи "един тъмен участък"? Открива ли се цялата главичка свободно или не? Ако кожата е по-тясна и не се показва ръбчето на главата значи имаш проблем (викай бащата :lol: ), ако ли пък излиза наяве - свиркай си. :)

john95
01-15-2009, 18:42
Еми излиза си наяве, и подминавам главичката, но просто след самата главичка идва тоя тъмен участък и не знам нататък да продължавам ли да дърпам кожичката >? И още нещо забелязах и искам да питам - като го заголя от горната част е нормално, но отдоло "гемчето" дърпа главичката - не усещам болка но долната част на пишока не се заголва както си треа. :?

Alex_89
01-15-2009, 19:03
Може би наистина имаш проблем. Пробвай да отидеш на лекар (искаш от личния лекар направление за уролог, дават го без преглед, само им казваш, че смяташ, че имаш проблем), а специалистът от своя страна ще ти даде най-точен отговор. Баткодоки е светило в медицината и ако му пратиш снимка ще ти каже най-вярната диагноза, но дори и той все още не може да лекува през екрана на монитора. :)

john95
01-15-2009, 19:10
Мерси Алекс, аз съм само на 13 и затова ще взема да кажа на баща ми, няма да отлагам много ... - вече измислих как да му го кажа и се надявам той да се навие да ме заведе - ако реши че нямам проблем...
казвам на мама :D

batIvo
01-16-2009, 14:13
Имах съмнение за фимоза.Отидох с майками при личния лекар => направление => уролог.Прегледа ме и каза че действително има проблем.Каза че имам класическа фимоза...и че ще трябва пълно обрязване под пълна упойка.Попитах го няколко пъти за частично обрязване защото виждам, че проблема не е в напреднала фаза, а той ми отговори, че досега не е попадал на успешно частично обрязване :shock: и общо взето май не му се занимаваше с мен.На 15 години съм и мога да го уголвам в покой, но при ерекция го заголвам до половината, след това започвам да чувствам един вид нарпежение, а по късно и болка.Смятам да отида при поне още един уролог!Въпроса ми е дали да настоявам за частично обрязване или с пълно.Какви точно са плюсовете и минусите в 2-те манипулации ?

john95
01-16-2009, 14:46
Имах съмнение за фимоза.Отидох с майками при личния лекар => направление => уролог.Прегледа ме и каза че действително има проблем.Каза че имам класическа фимоза...и че ще трябва пълно обрязване под пълна упойка.Попитах го няколко пъти за частично обрязване защото виждам, че проблема не е в напреднала фаза, а той ми отговори, че досега не е попадал на успешно частично обрязване :shock: и общо взето май не му се занимаваше с мен.На 15 години съм и мога да го уголвам в покой, но при ерекция го заголвам до половината, след това започвам да чувствам един вид нарпежение, а по късно и болка.Смятам да отида при поне още един уролог!Въпроса ми е дали да настоявам за частично обрязване или с пълно.Какви точно са плюсовете и минусите в 2-те манипулации ?



Еми пич аз имам СЪЩИЯ проблем, ама съм на 13 и още не ми е порастнал рязко пишока( а знам че след пубертета може да се оправи от само себе си )и затова няма да бързам, а пък според мен не е фимоза ( поне мойто), аз забелвам както теб в спокойно - ОК , ама в еректирало - гемчето мисля 4е дърпа кожичката към главичката и нз дали не е "късо гемче" а не фимоза - Затова най-добре отиди при още един специалист да си затвърдиш мнението и пиши че и аз да се ориентирам





Един Въпрос от мен - Като забелваш в спокойно състояние от горната част нормално забелваш, а отдоло - пак ли така( Понеже при мен като забеля главичката отгоре - ок забелвам я докрай, но долната част не се забелва - Гемчето не позволява...)
:?

bubblegum9210
01-16-2009, 21:11
Имах съмнение за фимоза.Отидох с майками при личния лекар => направление => уролог.Прегледа ме и каза че действително има проблем.Каза че имам класическа фимоза...и че ще трябва пълно обрязване под пълна упойка.Попитах го няколко пъти за частично обрязване защото виждам, че проблема не е в напреднала фаза, а той ми отговори, че досега не е попадал на успешно частично обрязване :shock: и общо взето май не му се занимаваше с мен.На 15 години съм и мога да го уголвам в покой, но при ерекция го заголвам до половината, след това започвам да чувствам един вид нарпежение, а по късно и болка.Смятам да отида при поне още един уролог!Въпроса ми е дали да настоявам за частично обрязване или с пълно.Какви точно са плюсовете и минусите в 2-те манипулации ?

Аз имах същия проблем ;) обрязаха ме частично , даже лекаря ми каза че било по добре , не съм го питал кои са + и - но в момента се чувствам перфектно :) на 16 год съм.

nikolaynikolov
01-17-2009, 09:26
Здравейте. Не съм чел всички мнениния, но да споделя. Вчера минах на операция в Търновската болница. Имах проблема "късто гемче". То всъщност не беше толкова късо преди, но след като една девойка ми седна ряздко от горе и се скъса и после зараста по-нагоре, но както и да е. Вчера ми махнаха гемчето.

Пиша Ви защото някъде бях чел, че операцията била болезнена и така на татък. Малко се поуплаших като ме вкараха в операционната точно защото бях чел такова нещо. Искам да Ви кажа, че няма нищо страшно. Операцията трае около 10 мин. Болката до колкото може да се нарече таква е от убождане с много финна игла при упойката. Почти нищо не се усеща. Само това лекото убождане, което трае 2, 3 секунди и после нищо. Даже мен ме оперира една красива девйка там и мога да твърдя, че операцията беше дори приятна. След упойката има леко смъдене за около 1 час и после всичко изчезва.

Тези които имат моя проблем го съветвам да не се мъчат а да идат да се оперират. :) Поздрави на всички. Бъдете живи и здрави и се грижете за себе си!

batkodoki
01-18-2009, 19:53
Епа аз имам късо гемче. Ама имам няколко проблема. Като ида там ще боли ли. трябва ли да пия някакви хапчета и т.н.

Кажи доки :(

"там" не боли :)

много важно е обаче да се устонови дали САМО в късото гемче е проблема

batkodoki
01-18-2009, 19:58
Здравейте, Значи не подозирах изобщо, че и аз може да имам фимоза, но мисля, че е точно така.Прочетох какво точно е ... и май имам същите симптоми.Та мисълта ми е във всяка една болница ли мога да отида и при уролог ли трябва?

винаги е от особена важност ВЪЗРАСТТА?!

да на практика всеки уролог/андролог/хирург или хирург може да диагностицира фимоза и да предложи лечение.

друг въпрос е избора на лечение и евентуален оператор.

batkodoki
01-18-2009, 20:20
и го мажа от време на време с едно кремче за чувствителността :)

как се казва това кремче в крайна сметка ?

не си правете илюзии, такова кремче с което да се намажете ден-два и повишената чувствителност да изчезне завинаги - НЯМА!

и е добре, че няма!!!!

иначе след три месеца ще дойдете да ни ревете пред кабинетите, че "нямате чувствителност".

"повишената чувствителност" е много добро нещо в началото на оголването на гланса и то е естествено. когато обаче оголването на главичката е станало със 3,5,10 години закъснение от нормалното при полово вече зрелият мъж - не бива да се очаква, че за два дена ще се компенсира естественият процес на адаптация.
адаптирането към новите условия е неизбежно, но това е плавен процес на пренастройка на Висшите отдели на Централната нервна система.


мазилцето предписно на колегата по форум bubblegum9210 решава конкретен при него проблем и НЯМА връзка с чувстителността на главичката.

batkodoki
01-18-2009, 20:24
За предпочитане пълно, но си зависи от хирурга, а и от пациента. След частичното кълцане успехът е съмнителен, докато след пълното... е, тогава няма да имаш проблеми със забелването, просто защото няма да има какво да се покрива. :-D

малко грубо казано, но пък вярно: наистина зависи и от хирурга и от пациента!

batkodoki
01-18-2009, 21:01
Някой операрирали ли са го от това: в нормално положение може да си забели главичката без проблеми, а в ерекция може само до половината? И ако да, какво са му правили. :)

Не се стряскай, не ги слушай тези доценти тука... Отиди на уролог най напред, аз имах АБСОЛЮТНО същият проблем като теб, отидох при уролога, той се оказа голям пич накараме да си го заголя пред него, огледаме и ми каза че диагнозата за това което имаме е "Късо Гемче" (ципата която е от долната страна на главичката и дърпа кожата) и е нужно само да ти го сцепят с една малка "операцийка". Няма никакви обрязвания... Единственото нещо което може да стане е твоето да е прекалено късо и да трябва да го срежат цялото и тогава главичката ти от самосебе си ще си стой постоянно заголена, ама така не е пичовско(апак и щом в ерекция ти се заголва на половина значи не е толкова късо...) ... Остей ги ти тия песни любовни за обрязване, ако те обрежат след време ще ти намалее удоволствието от секса, защото постоянно като се тарка насам натам и намалява и се притъпява чувствителноста му... Така, че отиди си на лекар виж дали щети каже същото като мен и ако е така, се оперирай възможно най-бързо, недей да губиш време, нито се лежи в болница нито нищо, прависе местна упойка и (ако не се лъжа) с ток ти го цепват само лекичко, 3-4 дена няма да можеш да е... и да мааш чикии, ама за предпочитане е да изчакаш минимум 7 :)

Успех :)

че тук професори си губят времето да пописват - знам ;)

но, че и колеги доценти са добили този "порок" - да консултират безплатно и анонимно е новост за мен. радващо ще е ако се заформи група на анонимните хабилитирани спецове :D

batkodoki
01-18-2009, 21:48
здравейте, смятам да се обрежа напълно, но без нашите да разбират, колко струва всичко приблизително ... става въпрос, че няма да минавам през личната лекарка, а направо при специялист. :-D

ако си под 18год просто няма как да се случи без родителско съгласие.

batkodoki
01-18-2009, 21:52
Имах съмнение за фимоза.Отидох с майками при личния лекар => направление => уролог.Прегледа ме и каза че действително има проблем.Каза че имам класическа фимоза...и че ще трябва пълно обрязване под пълна упойка.Попитах го няколко пъти за частично обрязване защото виждам, че проблема не е в напреднала фаза, а той ми отговори, че досега не е попадал на успешно частично обрязване :shock: и общо взето май не му се занимаваше с мен.На 15 години съм и мога да го уголвам в покой, но при ерекция го заголвам до половината, след това започвам да чувствам един вид нарпежение, а по късно и болка.Смятам да отида при поне още един уролог!Въпроса ми е дали да настоявам за частично обрязване или с пълно.Какви точно са плюсовете и минусите в 2-те манипулации ?

зависи какъв и колко силно изразен е при теб проблема!

batkodoki
01-18-2009, 22:16
Здравейте. Не съм чел всички мнениния, но да споделя. Вчера минах на операция в Търновската болница. Имах проблема "късто гемче". То всъщност не беше толкова късо преди, но след като една девойка ми седна ряздко от горе и се скъса и после зараста по-нагоре, но както и да е. Вчера ми махнаха гемчето.

Пиша Ви защото някъде бях чел, че операцията била болезнена и така на татък. Малко се поуплаших като ме вкараха в операционната точно защото бях чел такова нещо. Искам да Ви кажа, че няма нищо страшно. Операцията трае около 10 мин. Болката до колкото може да се нарече таква е от убождане с много финна игла при упойката. Почти нищо не се усеща. Само това лекото убождане, което трае 2, 3 секунди и после нищо. Даже мен ме оперира една красива девйка там и мога да твърдя, че операцията беше дори приятна. След упойката има леко смъдене за около 1 час и после всичко изчезва.


Тези които имат моя проблем го съветвам да не се мъчат а да идат да се оперират. :) Поздрави на всички. Бъдете живи и здрави и се грижете за себе си!


мхххммм...

позата "момето отгоре" е добра само в порно-филмите, или за малко в рамките на любовната игра.

имаш късмет, че си минал само със скъсано гемче, а не и със счупен пенис.

бидейки "отгоре" жената се стреми да получи оргазъм чрез стимулиране на клитора си. това налага много силно огъване на пениса против анатомичничните ми дадености, и тъй като пенисът не е кост която може да се мести компактно и трие в женския клитор , а кавернозна/спнгиозна тъкан - най-честата причина за "късане на гемче" или "счупване на пенис" е тази.

bulrus
01-18-2009, 23:10
здравейте, смятам да се обрежа напълно, но без нашите да разбират, колко струва всичко приблизително ... става въпрос, че няма да минавам през личната лекарка, а направо при специялист. :-D

ако си под 18год просто няма как да се случи без родителско съгласие.

на 19 съм .. всичко си поемам сам :(

batkodoki
01-18-2009, 23:20
здравейте, смятам да се обрежа напълно, но без нашите да разбират, колко струва всичко приблизително ... става въпрос, че няма да минавам през личната лекарка, а направо при специялист. :-D

ако си под 18год просто няма как да се случи без родителско съгласие.

на 19 съм .. всичко си поемам сам :(

дай тогава да го обсъдим на ЛС, какво е в основата на твоето решение, и има ли начин ако има проблем той да се реши по друг начин.

обрязването е крайна приложима мярка за "поправка". ако преди нея има възможност за други неща - те се пробват.

bubblegum9210
01-19-2009, 07:54
Ам баткодоки , кога ще ми паднат тия кончета... вече месец ще мине а още имам 3/4 кончета които ме дразнат при оголването , нещо кремче за умекването им и да паднат или нещп такова има ли ? или ще си паднат някой ден...

MeProblem
01-20-2009, 08:07
ХеиИи :-P КаК Сте прочетох 40% от вачите мнения/ оговори и разбрах какъв ми е проблема :grin: Имам гемче :razz: а за мои късмет си бела апсолютно целия но само така нареченето гемче ми пречи аз съм на 14 години и ми е 10 см В ерекция немога да се изпразня да (ослобода спермата) макар и да я усештам според мен ако си махна гемчето ще мога без проблем да се изпразня дори ще ми стане 14 см :) а по нататък дори и повече заголвам го около 3см без проблем не ме и боли даже малко ме е срам ама чтом става дума за малчо начи не ме е :-o се пак после ше му викам голямчо :D и сега малко сериозно мисля днес да кажа на баща ми и утре да отида на лекар и така нататък после ще ви пиша ... а сега имам въпроси малчо(патката ми) ще порасне ли ??? ще мога ли да се изпразня ??? и ще ми бъде ли вече нормален (а не като мойте приятели ходат да бият чикии некаде или по к**ви аз се да им казвам са имам работа жалко че немога да дойда с вас) иначе е дебел и т.н абе зн как е само тоя гем ми пречи желая успех на сички и ще искъм пълна упоика и ще внимавам за напред оппппп са се сетих начи като бях малък (около 4 годишен) майма ми ми беше казала да си беля пишката аз я бях обелил много ама не иска да се върне са се сештам че не болеше толкова много и че после си я белех на всяко къпане и моля ви кажете нормално ли е на тази визраст 14 години и 2 месеца да ми е 10-12 см пишката 4 см обиколка (дебела) и да я забелвам 3 см ??? и за спермата кажете плсс ;) чао успехи и ще следа хубавата тема която промени живота ми :)
здр :) пак съм аз реших да ви пиша :) има напредък 14см и продължава да расте ципата ми е пулоскъсана не се оперирах малко повече биене на чикий и се оправи :) успехи на сички :) следа темата ше помагам

EarthShaker
01-20-2009, 08:36
:lol:

john95
01-20-2009, 16:09
ХеиИи :-P КаК Сте прочетох 40% от вачите мнения/ оговори и разбрах какъв ми е проблема :grin: Имам гемче :razz: а за мои късмет си бела апсолютно целия но само така нареченето гемче ми пречи аз съм на 14 години и ми е 10 см В ерекция немога да се изпразня да (ослобода спермата) макар и да я усештам според мен ако си махна гемчето ще мога без проблем да се изпразня дори ще ми стане 14 см :) а по нататък дори и повече заголвам го около 3см без проблем не ме и боли даже малко ме е срам ама чтом става дума за малчо начи не ме е :-o се пак после ше му викам голямчо :D и сега малко сериозно мисля днес да кажа на баща ми и утре да отида на лекар и така нататък после ще ви пиша ... а сега имам въпроси малчо(патката ми) ще порасне ли ??? ще мога ли да се изпразня ??? и ще ми бъде ли вече нормален (а не като мойте приятели ходат да бият чикии некаде или по к**ви аз се да им казвам са имам работа жалко че немога да дойда с вас) иначе е дебел и т.н абе зн как е само тоя гем ми пречи желая успех на сички и ще искъм пълна упоика и ще внимавам за напред оппппп са се сетих начи като бях малък (около 4 годишен) майма ми ми беше казала да си беля пишката аз я бях обелил много ама не иска да се върне са се сештам че не болеше толкова много и че после си я белех на всяко къпане и моля ви кажете нормално ли е на тази визраст 14 години и 2 месеца да ми е 10-12 см пишката 4 см обиколка (дебела) и да я забелвам 3 см ??? и за спермата кажете плсс ;) чао успехи и ще следа хубавата тема която промени живота ми :)
здр :) пак съм аз реших да ви пиша :) има напредък 14см и продължава да расте ципата ми е пулоскъсана не се оперирах малко повече биене на чикий и се оправи :) успехи на сички :) следа темата ше помагам


Ем пич и аз съм така, но нз дали е точно гемче (90 % съм сигурен),ама смятам да се оперирам - чух че е просто клъц,клъц и след 2 седмици - като нов.

А по повод големината и моя е 9,10 см и го забелвам нормално в спаднало състояние, ама в надървено не става баш.;;;; За това че ти расте оная работа не е от гемчето - просто на тая възраст трябва да ти расте 8-) , аз съм на 13 и нз кога ще порастне ама то за всеки различно

Drako89
01-20-2009, 17:26
и го мажа от време на време с едно кремче за чувствителността :)

как се казва това кремче в крайна сметка ?

не си правете илюзии, такова кремче с което да се намажете ден-два и повишената чувствителност да изчезне завинаги - НЯМА!

и е добре, че няма!!!!

иначе след три месеца ще дойдете да ни ревете пред кабинетите, че "нямате чувствителност".

"повишената чувствителност" е много добро нещо в началото на оголването на гланса и то е естествено. когато обаче оголването на главичката е станало със 3,5,10 години закъснение от нормалното при полово вече зрелият мъж - не бива да се очаква, че за два дена ще се компенсира естественият процес на адаптация.
адаптирането към новите условия е неизбежно, но това е плавен процес на пренастройка на Висшите отдели на Централната нервна система.


мазилцето предписно на колегата по форум bubblegum9210 решава конкретен при него проблем и НЯМА връзка с чувстителността на главичката.



Искам да попитам и аз, значи минаха 2 месеца от както бях опериран(пълно обрязване) и все още имам лек оток и чувствителноста намаля малко но все още е доста чувствителна главичката ми, даже болка се чувства понякога, нормално ли е???

19 години!

georgi12
01-20-2009, 18:49
Здравейте !
Преди доста време съм бил тийнейджър , но се надявам , че имам какво да споделя по темата .
Днес ми направиха циркумцизио (пълно обрязване )по мое желание .Операцията започна в 13.30.
Искам да споделя със вас , че освен убождането от иглата в лабораторията за вземане на кръв , друга болка нямаше .
Нито при упойката , която се бие в основата на пениса и основата на главичката , при самата операция усетих единствено допира на ръцете на лекаря и сестрата .Упойката ме отпусна в около 16 часа - навсякъде чувствителността се възвърна .
За болка - не мога да кажа , че е болка . По.скоро е някаква лека , тъпа болка , която се понася съвсем спокойно . За пример - порязан пръст боли поне два пъти повече .
Разбира се днес е първи ден , утре ще споделя с вас как е било през нощта .
Урологът , извършил операцията отговори на мое питане , че е правил и на 65-70 годишни мъже циркумцизио.

batkodoki
01-20-2009, 19:07
Ам баткодоки , кога ще ми паднат тия кончета... вече месец ще мине а още имам 3/4 кончета които ме дразнат при оголването , нещо кремче за умекването им и да паднат или нещп такова има ли ? или ще си паднат някой ден...


и ти не си чел цялата тема явно :)

месец време е повече от достатъчно за да "паднат" кончетата при този тип намеса. (разбира се под условието, че НЕ ЗНАЕМ с какво конче сте шити!!!)

по същество: ако сам не умееш или не смеееш да свалиш кончетата - бягай при оператора!
а ако той (каквато е гнусната практика) поиска пари за това - свободен си да го понатрошиш ;)
или поне да го пооплюеш смирено...

batkodoki
01-20-2009, 19:13
и го мажа от време на време с едно кремче за чувствителността :)

как се казва това кремче в крайна сметка ?

не си правете илюзии, такова кремче с което да се намажете ден-два и повишената чувствителност да изчезне завинаги - НЯМА!

и е добре, че няма!!!!

иначе след три месеца ще дойдете да ни ревете пред кабинетите, че "нямате чувствителност".

"повишената чувствителност" е много добро нещо в началото на оголването на гланса и то е естествено. когато обаче оголването на главичката е станало със 3,5,10 години закъснение от нормалното при полово вече зрелият мъж - не бива да се очаква, че за два дена ще се компенсира естественият процес на адаптация.
адаптирането към новите условия е неизбежно, но това е плавен процес на пренастройка на Висшите отдели на Централната нервна система.


мазилцето предписно на колегата по форум bubblegum9210 решава конкретен при него проблем и НЯМА връзка с чувстителността на главичката.



Искам да попитам и аз, значи минаха 2 месеца от както бях опериран(пълно обрязване) и все още имам лек оток и чувствителноста намаля малко но все още е доста чувствителна главичката ми, даже болка се чувства понякога, нормално ли е???

19 години!

има средства, купиращи този род проблеми.
лекуващият лекар би трябвало да е наясно с това и да спестява всяко усещане за болка на пациента там където това е възможно...

batkodoki
01-20-2009, 19:16
Здравейте !
Преди доста време съм бил тийнейджър , но се надявам , че имам какво да споделя по темата .
Днес ми направиха циркумцизио (пълно обрязване )по мое желание .Операцията започна в 13.30.
Искам да споделя със вас , че освен убождането от иглата в лабораторията за вземане на кръв , друга болка нямаше .
Нито при упойката , която се бие в основата на пениса и основата на главичката , при самата операция усетих единствено допира на ръцете на лекаря и сестрата .Упойката ме отпусна в около 16 часа - навсякъде чувствителността се възвърна .
За болка - не мога да кажа , че е болка . По.скоро е някаква лека , тъпа болка , която се понася съвсем спокойно . За пример - порязан пръст боли поне два пъти повече .
Разбира се днес е първи ден , утре ще споделя с вас как е било през нощта .
Урологът , извършил операцията отговори на мое питане , че е правил и на 65-70 годишни мъже циркумцизио.

дръж ни в течение - ще е показателно за мнозина!

ако се налага ще помагаме с каквото можем :)

SexyChild
01-21-2009, 05:10
Здравейте !
Преди доста време съм бил тийнейджър , но се надявам , че имам какво да споделя по темата .
Днес ми направиха циркумцизио (пълно обрязване )по мое желание .Операцията започна в 13.30.
Искам да споделя със вас , че освен убождането от иглата в лабораторията за вземане на кръв , друга болка нямаше .
Нито при упойката , която се бие в основата на пениса и основата на главичката , при самата операция усетих единствено допира на ръцете на лекаря и сестрата .Упойката ме отпусна в около 16 часа - навсякъде чувствителността се възвърна .
За болка - не мога да кажа , че е болка . По.скоро е някаква лека , тъпа болка , която се понася съвсем спокойно . За пример - порязан пръст боли поне два пъти повече .
Разбира се днес е първи ден , утре ще споделя с вас как е било през нощта .
Урологът , извършил операцията отговори на мое питане , че е правил и на 65-70 годишни мъже циркумцизио.

дръж ни в течение - ще е показателно за мнозина!

ако се налага ще помагаме с каквото можем :)
Здравейте!

И аз имах проблем, а той се състоеше в това, че в ерекция имам проблем със забелването, т.е. можех само до половината, а след това ме болеше, а съответно в нормално състояние нямах никакви проблеми.

Операцията беше на 16.01.2009г. Премахнаха ми гемчето, както и частично обрязване има при мен. Така значи. Ден преди това си направих изследвания. Цялата процедура започна в 17:50. Направиха ми тестовете за упойката, и ме вкараха в операционната. Биха ми упойката без да ме боли, докато го правят. Усещах само някакви леки боцкания, но определено не може да се каже, че беше болка. По време на самата операция не усещах абсолютно нищо, а само това, как някои си играе с пишока ми. :D

За 25 минути всичко беше оправено вече. Болките започнаха като упойката взе да отпуска. Беше доста голяма и режеща болка. Пих си течния аналгин, както и двата бускулизина, които също помагат за нежелана ерекция.

Първата вечер мина по-спокойно от това, което аз очаквах. Може би от притеснение не се отпуснах да спа, а се будих през 10-15 минути. Имаше само 3 нежелани ерекции.

На другия ден ми беше ужасно тъпо. Нямах желание да правя нищо, беше ми страшно криво. Имах пак болки, но бяха по-леки от тези на предния ден. Пих отново течен аналгин и бусколизин. Вечерта мина, обаче, по-неспокойно. Не можех да уринирам добре, щипеше, хвърчеше на 3-4 посоки. Наложи се да пикая в кофичка от кисело мляко, защото не уцелвах тоалетната чиния. :)

На следващия ден отидох да ми махнат марлите. Не мога да ви опиша, що за болка усетих тогава. :( Целият бях изтръпнал, не си чувствах ръцете, заради ужасната болка. Лекарят ми каза да правя промивки с йодасепт след всяко уриниране и да сменям марлите. Обаче щипането от този йодасет беше неописуемо жестоко! Равнява се на щипането при поставяне на ракия или спирт на отворена рана. :?

Точно поради тази причина, се стремях да не уринирам цял ден, за да не се налага да сменям и слагам йодасепт.

Реших да започна с баните от смрадлика. Всичко върви засега просто идеално. Няма го това щипане, а и определено има ефект. Вече е 5 ден от операцията и се надявам скоро да се оправят нещата.

Ще продължавам да ви държа в течение на всичко случващо се.

georgi12
01-21-2009, 09:14
Ох , Боже , като гледам какви глупости ви карат да правите - направо изтръпвам .
Нощните ерекции бяха при мен нон-стоп . около 7-8 продължителни .
Днес е по-оттекъл, може би в следствие на това .
При мен проблемът беше малко по-дълъг препуциум , койъйто в спокойно състояние образуваше две пръстенчета , които разбира се по никакъв начин не са ми пречели при ерекция .
Като тийнейджър имах лека форма на фимоза , която оправих с масажи и леко разтягане на кожичката а. Единственото за което съжалявам е , че не минах през скалпела когато бях на 18-20 г .
Не че е имало проблем , просто така - за повечко хигиена и естетика ( хигиената дори и да се поддържа на супер ниво , щом е покрит - винаги е влажен и развива микроорганизми).
Чудя се на повечето от вас - защо частично обрязване ?
Малко звучи като клан -недоклан , Дран -недодран .
При мен принципът беше - всичко . дори помолих уролога - един сантиметър повече да махне от максимално допустимото . Каза - а ерекциите - а аз - трай бабо за хубост :-D

Ако някой желае повече инфо от представеното от мен - моля , нека да попита .
Благодаря на Батко Доги за подкрепата .

UFOs
01-21-2009, 11:18
Аз също съм решил да се обрежа,не защото имам фимоза,а както каза
georgi12 за хигиена и естетика,но ще го направя на по късен етап,а пъм може и да не събера смелост..

georgi12
01-21-2009, 12:51
Единственото за което съжалявам е , че не съм го направил по-рано . Ако наистина го искаш - не отлагай .
Сега - за така болезненото сваляне на превръзките - свалиха ми я . По-неприятно е като си отлепвах лепенката на ръката след вземането на кръв .
Нямаше нищо залепнало .
Лошото е , че при повечето от вас превръзката стои с дни - нещо недопустимо .
Сами изхождайте от това кой ви е оперирал.
Стволът на пениса е подут и малко е поморавямл в долната част където е била частта от превръзката , тъй като беше по-стегната . Болка НЯМА .

Markosh
01-21-2009, 23:22
Здравейте 1 месец след операцията, още не съм "освобождавал напрежението". Не че не съм опитвал, но засега 4-5 пъти съм мастурбирал, но немога да стигна до оргазъм. Някои се оплакваха от свръхчувствителност. И аз бях точно така, но сега като че ли малко безчуствено го осещам...нз. Въпроса ми е имал ли е някой подобни проблеми ?

UFOs
01-22-2009, 07:46
При обрязването,достигането на оргазъм е много по-трудно поради простата причина,че при отделянето на кожата на пениса си е отишла и по-голямата част от чувствителноста ти.Да,но пък в секса ще издържаш по-дълго,а и партньорката ти ще е винаги доволна ;)

ramoss
01-22-2009, 09:41
номрлано ли е главичката като стои оголена мн бързо да изсъхва при което се усеща кофти чуство при допир?

SexyChild
01-22-2009, 11:33
номрлано ли е главичката като стои оголена мн бързо да изсъхва при което се усеща кофти чуство при допир?
И при мен е така, но е така, защото го пръскам с някакъв спрей. :)

georgi12
01-22-2009, 15:27
Здравейте 1 месец след операцията, още не съм "освобождавал напрежението". Не че не съм опитвал, но засега 4-5 пъти съм мастурбирал, но немога да стигна до оргазъм. Някои се оплакваха от свръхчувствителност. И аз бях точно така, но сега като че ли малко безчуствено го осещам...нз. Въпроса ми е имал ли е някой подобни проблеми ?
Интересно - за един месец не би трябвало да се обезчустви до такава степен .
Иначе при мен - ден трети- Оттокът макар и малко спада . Болка - никаква . Днес тволът е поморавял .До голяма степен мисля , че този отток и моравият цват се дължат на превръзката , която носих 24 часа . от вчера е без превръзка.
Батко Доги , очаквам мнението ти относно хомеопатичното лекарство АРНИКА .

nikolaynikolov
01-23-2009, 11:32
С какво е най-добре да се маже шитото след операцията на гемчето? Изписаха ми дефламол. Нещо по-добро?

SexyChild
01-23-2009, 11:43
С какво е най-добре да се маже шитото след операцията на гемчето? Изписаха ми дефламол. Нещо по-добро?
Аз го мажа с "Fucidin", а кое е по-добро не знам. :)

john95
01-23-2009, 12:59
С какво е най-добре да се маже шитото след операцията на гемчето? Изписаха ми дефламол. Нещо по-добро?
Аз го мажа с "Fucidin", а кое е по-добро не знам. :)


Аз да попитам, на по ранна възраст по лесно ли се преминава операцията за "късото гемче" - на 13 съм и имам този проблем, като го оголвам главичката се накланя надолу заради гемчето


ПП. - Преди не можех в ерекция да го заголя, но след тренировки вече става, но пак главичката се накланя надоло.


100% съм сигурен че е гемчето ама само се чудя как да кажа на Баща ми: " Абе тате нещо имам проблем с оная работа и може ли да отидем на лекар" 8-) (Дайте идеи плс)

SexyChild
01-23-2009, 14:43
С какво е най-добре да се маже шитото след операцията на гемчето? Изписаха ми дефламол. Нещо по-добро?
Аз го мажа с "Fucidin", а кое е по-добро не знам. :)


Аз да попитам, на по ранна възраст по лесно ли се преминава операцията за "късото гемче" - на 13 съм и имам този проблем, като го оголвам главичката се накланя надолу заради гемчето


ПП. - Преди не можех в ерекция да го заголя, но след тренировки вече става, но пак главичката се накланя надоло.


100% съм сигурен че е гемчето ама само се чудя как да кажа на Баща ми: " Абе тате нещо имам проблем с оная работа и може ли да отидем на лекар" 8-) (Дайте идеи плс)
По принцип на по-ранна възраст възстановяването ще е по-лесно. :)

А иначе как да кажеш на ваще - аз първо казах на баща ми, че имам проблем в ерекция и не мога да си забеля главичката. Нищо срамно няма. :)

john95
01-23-2009, 15:04
С какво е най-добре да се маже шитото след операцията на гемчето? Изписаха ми дефламол. Нещо по-добро?
Аз го мажа с "Fucidin", а кое е по-добро не знам. :)


Аз да попитам, на по ранна възраст по лесно ли се преминава операцията за "късото гемче" - на 13 съм и имам този проблем, като го оголвам главичката се накланя надолу заради гемчето


ПП. - Преди не можех в ерекция да го заголя, но след тренировки вече става, но пак главичката се накланя надоло.


100% съм сигурен че е гемчето ама само се чудя как да кажа на Баща ми: " Абе тате нещо имам проблем с оная работа и може ли да отидем на лекар" 8-) (Дайте идеи плс)
По принцип на по-ранна възраст възстановяването ще е по-лесно. :)

А иначе как да кажеш на ваще - аз първо казах на баща ми, че имам проблем в ерекция и не мога да си забеля главичката. Нищо срамно няма. :)

Еми мерси, сега си спомням че още като бях на 10 бяхме забелязали този проблем и бях ходил при един познат на баща ми (Уролог) да ме види и той беше казал че ще се наложи лека операцийка - при което аз :shock: и те решиха да я отложат докато порастна.

Ама баща ми явно е забравил и ще взема да му напомня :) :?
Пак благодаря

georgi12
01-23-2009, 16:17
Колкото по-рано , толкова по-добре .
Точно така кажи на баща си , както си написал - Тате , помниш ли , че преди години ме води при един твой познат и видя , че имам проблем с пениса . Оттам нататък няма да си притеснен.
Хубавото е , че си решил проблемът с фимозата - по всяка вероятност си имал лека форма . На твоите години също имах и реших проблемът сам , без да чета от някъде и без никой да ми казва .
Сега за мен - днес оттокът , макар и малко е поспаднал., синините са понамаляли и в общи линии върви добре.

batkodoki
01-23-2009, 21:35
Здравейте 1 месец след операцията, още не съм "освобождавал напрежението". Не че не съм опитвал, но засега 4-5 пъти съм мастурбирал, но немога да стигна до оргазъм. Някои се оплакваха от свръхчувствителност. И аз бях точно така, но сега като че ли малко безчуствено го осещам...нз. Въпроса ми е имал ли е някой подобни проблеми ?

писал на ЛС.

най-вероятно е грешка в "техниката" на играта.
при непокътнат, с пластика/частично или напълно обрязан пенис винаги е препоръчително да се използва лубрикант/овлажнител!
играта "на сухо" изобщо не е за препоръчване.

при обрязан пенис, където главичката е изцяло оголена стимулацията с ръка само по ствола не е достатъчна за да раздразни нервните окончания в главичката, както сте свикнали когато тя е била плътно покрита с кожичка която се е движила в/у нея при "мързеливото" прихващене само на корпуса на пишока с ръка.

при липсата на препуциум вашата ръка или вагината или устни/език създават тези дразнения в/у главичката....

batkodoki
01-23-2009, 21:44
При обрязването,достигането на оргазъм е много по-трудно поради простата причина,че при отделянето на кожата на пениса си е отишла и по-голямата част от чувствителноста ти.Да,но пък в секса ще издържаш по-дълго,а и партньорката ти ще е винаги доволна ;)

това НЕ Е ВЯРНО!

"намаляването на чувстителността" в общ план е плавен процес траещ някоко десетки години и то при лоша полова култура.
не става за ден-два, а когато ви се случи след като се пенсионирате , едва ли това ще ви е приоритетен проблем, ако изобщо е проблем :)

batkodoki
01-23-2009, 21:56
Здравейте 1 месец след операцията, още не съм "освобождавал напрежението". Не че не съм опитвал, но засега 4-5 пъти съм мастурбирал, но немога да стигна до оргазъм. Някои се оплакваха от свръхчувствителност. И аз бях точно така, но сега като че ли малко безчуствено го осещам...нз. Въпроса ми е имал ли е някой подобни проблеми ?
Интересно - за един месец не би трябвало да се обезчустви до такава степен .
Иначе при мен - ден трети- Оттокът макар и малко спада . Болка - никаква . Днес тволът е поморавял .До голяма степен мисля , че този отток и моравият цват се дължат на превръзката , която носих 24 часа . от вчера е без превръзка.
Батко Доги , очаквам мнението ти относно хомеопатичното лекарство АРНИКА .

:) едва ли се е "обезчуствил", момчето явно пробва по старият стереотип на игра да достигне до удоволствието, като не отчита, че при промяна на средата се налага и промяна на метода.

а друг въпрос е, че секса се случва в главите ни, не в това между краката ни! всичко е въпрос на самонавивка...

не съм "бесен фундаменталист" и охотно допускам хомеопатията там кудето тя може да се окаже ефикасна.
при лица на които действа - адмирирам нейната употреба!

batkodoki
01-23-2009, 21:57
С какво е най-добре да се маже шитото след операцията на гемчето? Изписаха ми дефламол. Нещо по-добро?

зависи от конкретният случай!
но и дефламола помага

nikolaynikolov
01-23-2009, 22:43
С какво е най-добре да се маже шитото след операцията на гемчето? Изписаха ми дефламол. Нещо по-добро?

зависи от конкретният случай!
но и дефламола помага

Ми късо гемче имах. Махнаха го изцяло преди седмица и ми казаха да го мажа сутрин и вече с Дефламол.

Понеже обаче всяка сутрин ставам на "палатка" мисля, че се поскъса някой шев. Сега ми пари точно там и като бутна с пръст и почва да щипе зверски. Конците паднаха. Няма зачервено иначе. Сигурно ще си зарастне и ще мине. Просто въпросът ми е дали Дефламолът е най-удачен.

A Фуцидина знам, че е кортизонов крем. Нещо като Дипрозон. И май не е много удачно да се нанася върху открити рани.

georgi12
01-24-2009, 01:09
Кортизоновите лекарства въобще не са препоръчителни.

SexyChild
01-24-2009, 10:42
Вчера вечерта стана точно 1 седмица от операцията. За първа вечер успях да спя нормално, само веднъж се събудих. От ерекция вече не се будя, понеже сутринта ми беше станал, а не ме събуди той. :)

nikolaynikolov
01-24-2009, 12:33
Вчера вечерта стана точно 1 седмица от операцията. За първа вечер успях да спя нормално, само веднъж се събудих. От ерекция вече не се будя, понеже сутринта ми беше станал, а не ме събуди той. :)

А нещо пари ли ти? Щипе ли те?

SexyChild
01-24-2009, 13:34
Вчера вечерта стана точно 1 седмица от операцията. За първа вечер успях да спя нормално, само веднъж се събудих. От ерекция вече не се будя, понеже сутринта ми беше станал, а не ме събуди той. :)

А нещо пари ли ти? Щипе ли те?
Преди уринирането пощипваше и напарваше, сега почти си е нормално. :)

nikolaynikolov
01-24-2009, 14:37
Вчера вечерта стана точно 1 седмица от операцията. За първа вечер успях да спя нормално, само веднъж се събудих. От ерекция вече не се будя, понеже сутринта ми беше станал, а не ме събуди той. :)

А нещо пари ли ти? Щипе ли те?
Преди уринирането пощипваше и напарваше, сега почти си е нормално. :)

A с какво го мажеш?

SexyChild
01-24-2009, 20:24
Абе понеже знам, че в студено време не е много хубаво да се обикаля, обаче дали ще е проблем, ако утре изляза да се поразходя за няколко часа с приятелката, че вече от седмица и 2 дни не сме се виждали (откакто ми направиха операцията). :)

bubblegum9210
01-24-2009, 21:42
Petio , spoko we , nishto nqma da ti stane ako izleznesh.... az oshte 3tiq den bqh na RD :D [ izvinqvam se za nachina mi na pisane , prosto nqmam FLEXTYPE na toq komp ]

Drako89
01-24-2009, 23:26
Абе понеже знам, че в студено време не е много хубаво да се обикаля, обаче дали ще е проблем, ако утре изляза да се поразходя за няколко часа с приятелката, че вече от седмица и 2 дни не сме се виждали (откакто ми направиха операцията). :)


Че то даже е хубаво бре, нямаш грижи, налси знаеш на рани по принцип слагат лед, така че даже ще е хубаво излизай си колкото искаш, стига д аможеш...

SexyChild
01-25-2009, 06:02
Petio , spoko we , nishto nqma da ti stane ako izleznesh.... az oshte 3tiq den bqh na RD :D [ izvinqvam se za nachina mi na pisane , prosto nqmam FLEXTYPE na toq komp ]
ok samy :D

georgi12
01-25-2009, 10:55
Ден 5 и ден 6 протекоха с нормалният за случая малък дискомфорт .
Миналата нощ съм спал по корем и съм притиснал пишока и вчера не ми беше много комфортно - чуствах неприятна болка по ствола .
Спането по гръб му е майката (колкото и да не го обичам :( ).
Иначе за излизането -излязох още първият ден - за смяна на превръзката и на втория за болничния . Сега малко си попазвам креватчето .

nikolaynikolov
01-25-2009, 14:10
Ден 5 и ден 6 протекоха с нормалният за случая малък дискомфорт .
Миналата нощ съм спал по корем и съм притиснал пишока и вчера не ми беше много комфортно - чуствах неприятна болка по ствола .
Спането по гръб му е майката (колкото и да не го обичам :( ).
Иначе за излизането -излязох още първият ден - за смяна на превръзката и на втория за болничния . Сега малко си попазвам креватчето .

Aз от както преди 3, 4 дена станах на палатка и ме боли точно кожичката където е шита. И като я натисна от вън когато не е забелзен ме щипва зверски. И като се мия пак ми пари здраво. Не знам с какво да се мия, че да не дразни раната. Само с вода ако обливам няма проблем. Купих си Лактацид (интимен сапун), но и от него щипе. Преди с Dove краставичката се миех и нямах проблеми. Главичката зарастна иначе, остана един конец само който не е паднал на кожичката. Мажа с Дефламол и кога ще мине не знам... :( Сигурно поне още седмица или две със страх ще заголвам главичката да не ме защипе пак. Явно онзи ден когато е порастнал малкия съм цепнал кожичката по шева и сега зараства... но кой да ти каже :(

Пък ако ви кажа, че ат няколко дена ми е 1,3,1,3,1,3... просто ще умра от яд. Приятелката ми и тя се мъчи с мене...

SexyChild
01-25-2009, 14:26
Ден 5 и ден 6 протекоха с нормалният за случая малък дискомфорт .
Миналата нощ съм спал по корем и съм притиснал пишока и вчера не ми беше много комфортно - чуствах неприятна болка по ствола .
Спането по гръб му е майката (колкото и да не го обичам :( ).
Иначе за излизането -излязох още първият ден - за смяна на превръзката и на втория за болничния . Сега малко си попазвам креватчето .

Aз от както преди 3, 4 дена станах на палатка и ме боли точно кожичката където е шита. И като я натисна от вън когато не е забелзен ме щипва зверски. И като се мия пак ми пари здраво. Не знам с какво да се мия, че да не дразни раната. Само с вода ако обливам няма проблем. Купих си Лактацид (интимен сапун), но и от него щипе. Преди с Dove краставичката се миех и нямах проблеми. Главичката зарастна иначе, остана един конец само който не е паднал на кожичката. Мажа с Дефламол и кога ще мине не знам... :( Сигурно поне още седмица или две със страх ще заголвам главичката да не ме защипе пак. Явно онзи ден когато е порастнал малкия съм цепнал кожичката по шева и сега зараства... но кой да ти каже :(

Пък ако ви кажа, че ат няколко дена ми е 1,3,1,3,1,3... просто ще умра от яд. Приятелката ми и тя се мъчи с мене...
Прави ли бани със смрадлика? Тя доста успокоява. Казвам ти го от личен опит. ;)

А иначе да попитам. Какъв на цвят трябва да е разтвора със смрадликата - светъл или тъмно зелен? Защото съм чувал, че можеш да се прегориш, ако разтворът е силен и съответно на хуя ти пари и щипе.

Firstwave
01-25-2009, 14:26
Има една билка Тетра. Тя е естествен антисептик. Правиш си отвара и си го потапяш вътре. Ама да е със стайна температура, ей. Много помага. Промивай го така 2-3 пъти дневно. Много помага. По-бързо ти зараства патката и скоро ще можеш да я ползваш. Айде леко възстановяване. Аз като помня каква мъка беше.

batkodoki
01-25-2009, 17:20
Има една билка Тетра. Тя е естествен антисептик. Правиш си отвара и си го потапяш вътре. Ама да е със стайна температура, ей. Много помага. Промивай го така 2-3 пъти дневно. Много помага. По-бързо ти зараства патката и скоро ще можеш да я ползваш. Айде леко възстановяване. Аз като помня каква мъка беше.

точно така!

казва се СМРАДЛИКА някъде и казват ТЕТРА.
купува се от всяка аптека, струва около левче кутийката. на опаковката е описано как се приготвя.

за ползата от смрадликата/тетрата в нишката на темата е коментирано многократно....

nikolaynikolov - отдавна трябваше да си започнал баните със смрадликата моето момче! тя ще затвори раничките, ще създаде една предпазна мембрана и ще помогне много бързо да зарастнат шевовете.

за баните трябва да е с приятно топла като температурата на тялото. не студена от хладилника и не гореща от котлона.
час-два след баните мажи с дефламолчето.
преди баните измивай внимателно пишока.
след два три дни бани със смрадлика проблема ти ще изчезне окончателно.

nikolaynikolov
01-26-2009, 07:31
Да ти кажа от вчера вече не ме боли. Измивам си го без проблеми със сапун. Само едното конче още седи. Не знам трябвало ли е отдавна да почна с тези бани, но как да почна като никой не ми каза в болницата.

Както и да е. Ще купя смрадлика и ще му направя баня. Благодаря за съвета.

georgi12
01-26-2009, 08:19
За сетен път се изумявам - как може урологът да не е казал на пациента си , че трябва да прави бани със смрадлика ?!
Моят уролог ми каза да започвам още на втория ден .
Споделете как се справяте с ерекцията?Аз не мога .Явно подсъзнателно не мога да се контролирам :oops:

SexyChild
01-26-2009, 17:37
За сетен път се изумявам - как може урологът да не е казал на пациента си , че трябва да прави бани със смрадлика ?!
Моят уролог ми каза да започвам още на втория ден .
Споделете как се справяте с ерекцията?Аз не мога .Явно подсъзнателно не мога да се контролирам :oops:
Здравейте!

Днес ходих при лекаря понеже имах седмица, за да си върна кожата, но заради отока не успявах.

Отидох там, легнах на масата, и той извади някакво мазило (с кафеникав цвят) и ми намаза пишока. Започна да дърпа, за да се върне кожата, но понеже отокът е малко по-голям и не ставаше. Имаше болка, но се търпеше.

Също така ми махна и конците. :) Нямаше абсолютно никаква болка. Беше страшно внимателен. Може би сменянето на марлите в началото ме болеше повече, отколкото махането на конците.

Както и да е, като спадне отока, трябва да си върна кожата сам.

Относно проблема с ерекцията - georgi12, на мен като тръгваше да ми става, затварях очи и си представях едни супер дебели мадами и да ти кажа чесно, имаше ефект. :D

haidutin1
01-26-2009, 23:51
Здравейте, братя по съдба! :) Първо искам да изкажа благодарностите си към всички, които са писали по този проблем, засягащ много момчета по света. Голямо "Благодаря!" за Баткодоки и неговите съвети, без които бихме се справили трудно в държава като нашата. Ех, да имаше повече съвестни лекари като него...
Сега по същество. На 19 години съм и имам лека форма на фимоза (лека, но достатъчна за да пречи :x ) . Работата е там, че живея в семейство, в което и двамата родители са над 50 годишни и имат доста стари разбирания. Имам чувството, че не са ме възпитавали правилно в много отношения (за тях е достатъчно човек да се къпе 1 път седмично :shock: ). Прочетох ЦЯЛАТА тема и на много места открих различни хора да споделят как родителите им са ги учили от малки да забелват главичката на пениса под душа. ГРЪМ ДА МЕ УДАРИ ако някой някога ми е казвал нещо подобно! Виждате за каква ниска полова култура става въпрос в семейството ми. :? Естествено рано или късно човек сам открива някои работи и преди години като съм пробвал съм установил, че не мога да забелвам докрай главичката в еректирало състояние. Всъщност мога, но много трудно и болезнено. :booooomb: Стигал съм до състояние, подобно на парафимоза (не можех да върна кожичката обратно и главичката ми беше започнала да посинява :shock: ), но добре, че не е било толкова критично и съм успявал след няколко опита. Не съм предполагал, че това може да е толкова сериозно. Преди година-две четох за фимозата в някаква книжка за половите проблеми от времето на социализма :-o и разбрах какво имам. Но крайното решение за операция взех като видях този форум и ужасяващите натуралистични снимки в началото. :shock: Сега сякаш не опъва толкова в оголено състояние и не мисля, че пак ще се получи парафимоза. Но, разбира се, самото оголване все още става трудно и леко болезнено и това е причината да не го правя. Все пак за да е нормално трябва да е без никакви усилия. Затова реших да се подложа на пълно обрязване (за да не се наложи евентуално втора операция, наясно съм с бавното възстановяване на моята възраст). Упойката ще бъде местна. Остава въпросът къде да го направя. От Сливен съм и ако някой има добро предложение за хирург в моя град да пише на ЛС, ще съм му много благодарен :) . Между другото като уринирам винаги дърпам леко кожичката, може би имам и дълъг препуциум :?
П.С.: Още веднъж благодаря на участниците във форума и се извинявам ако съм дотегнал на някого с дългите си писания :) .

SexyChild
01-27-2009, 04:50
Здравейте, братя по съдба! :) Първо искам да изкажа благодарностите си към всички, които са писали по този проблем, засягащ много момчета по света. Голямо "Благодаря!" за Баткодоки и неговите съвети, без които бихме се справили трудно в държава като нашата. Ех, да имаше повече съвестни лекари като него...
Сега по същество. На 19 години съм и имам лека форма на фимоза (лека, но достатъчна за да пречи :x ) . Работата е там, че живея в семейство, в което и двамата родители са над 50 годишни и имат доста стари разбирания. Имам чувството, че не са ме възпитавали правилно в много отношения (за тях е достатъчно човек да се къпе 1 път седмично :shock: ). Прочетох ЦЯЛАТА тема и на много места открих различни хора да споделят как родителите им са ги учили от малки да забелват главичката на пениса под душа. ГРЪМ ДА МЕ УДАРИ ако някой някога ми е казвал нещо подобно! Виждате за каква ниска полова култура става въпрос в семейството ми. :? Естествено рано или късно човек сам открива някои работи и преди години като съм пробвал съм установил, че не мога да забелвам докрай главичката в еректирало състояние. Всъщност мога, но много трудно и болезнено. :booooomb: Стигал съм до състояние, подобно на парафимоза (не можех да върна кожичката обратно и главичката ми беше започнала да посинява :shock: ), но добре, че не е било толкова критично и съм успявал след няколко опита. Не съм предполагал, че това може да е толкова сериозно. Преди година-две четох за фимозата в някаква книжка за половите проблеми от времето на социализма :-o и разбрах какво имам. Но крайното решение за операция взех като видях този форум и ужасяващите натуралистични снимки в началото. :shock: Сега сякаш не опъва толкова в оголено състояние и не мисля, че пак ще се получи парафимоза. Но, разбира се, самото оголване все още става трудно и леко болезнено и това е причината да не го правя. Все пак за да е нормално трябва да е без никакви усилия. Затова реших да се подложа на пълно обрязване (за да не се наложи евентуално втора операция, наясно съм с бавното възстановяване на моята възраст). Упойката ще бъде местна. Остава въпросът къде да го направя. От Сливен съм и ако някой има добро предложение за хирург в моя град да пише на ЛС, ще съм му много благодарен :) . Между другото като уринирам винаги дърпам леко кожичката, може би имам и дълъг препуциум :?
П.С.: Още веднъж благодаря на участниците във форума и се извинявам ако съм дотегнал на някого с дългите си писания :) .
За Сливен не мога да ти кажа, но според мен ще е най-добре да отидеш до някой от по-големите областни центрове, то не че пак е гаранция, че ще случиш на добър хирург, но шансът е по-голям. Можеш да отидеш до Бургас, Варна, Пловдив, всичко ти е на еднакви километри. ;)

Ако все пак решиш да ходиш до Бургас, пиши ми на ЛС, аз ще ти дам координатите на хирура, който ме оперира и останах страшно доволен най-вече от работата и отношението му към пациентите. :)

Успех!

georgi12
01-27-2009, 08:19
Благодаря за съвета. Представях си дори иразни гадости -не помогна.Помага гледане на тъпи сапунки и новини :lol:
Ден 7 - всичко върви добре с изключение на мястото където принципно се подвизава френулумът( аз такъв нямам от години)Та там поради здравите ерекции конците са се разхлабили ,даже ивече изгнили и разрезът не може да се затвори. Изтича мъничко кръвчица смесена с прозрачна течност , която мисля е естествения антибиотик на организма. Утре ще ходя до лекаря за съвет.
РАНАТА , КОЯТО ПОЛУЧИХ ОТ ПРЕВРЪЗКАТА СЪЩО ПОСТЕПЕННО СЕ ЗАТВАРЯ ,ОТОКЪТ СПАДА ПО МАЛКО и в общи линии май отивамена добре.

SexyChild
01-27-2009, 13:50
Ден:12

Днес вече мастурбирах. :grin:
Просто не издържах повече. Всичко мина чудесно. ;)

TaNcIoRcHeTo
01-27-2009, 16:45
Здравейте! Аз имам проблема с късото гемче, от малък град съм, нашите са в Испания и за това трябваше да кажа на по-голямата си сестра, която работи в Плевен. Та днес ходих на уролог, той ме прегледа и ми определи дата за операцията 9-ти февруари. Благодаря на всички и специално на баткодоки, които са взимали участие по темата. Малко ме е страх и се притеснявам, но пък искам да минава по-бързо и всичко да е добре. (на 16 години съм)

haidutin1
01-27-2009, 21:11
Здравейте, братя по съдба! :) Първо искам да изкажа благодарностите си към всички, които са писали по този проблем, засягащ много момчета по света. Голямо "Благодаря!" за Баткодоки и неговите съвети, без които бихме се справили трудно в държава като нашата. Ех, да имаше повече съвестни лекари като него...
Сега по същество. На 19 години съм и имам лека форма на фимоза (лека, но достатъчна за да пречи :x ) . Работата е там, че живея в семейство, в което и двамата родители са над 50 годишни и имат доста стари разбирания. Имам чувството, че не са ме възпитавали правилно в много отношения (за тях е достатъчно човек да се къпе 1 път седмично :shock: ). Прочетох ЦЯЛАТА тема и на много места открих различни хора да споделят как родителите им са ги учили от малки да забелват главичката на пениса под душа. ГРЪМ ДА МЕ УДАРИ ако някой някога ми е казвал нещо подобно! Виждате за каква ниска полова култура става въпрос в семейството ми. :? Естествено рано или късно човек сам открива някои работи и преди години като съм пробвал съм установил, че не мога да забелвам докрай главичката в еректирало състояние. Всъщност мога, но много трудно и болезнено. :booooomb: Стигал съм до състояние, подобно на парафимоза (не можех да върна кожичката обратно и главичката ми беше започнала да посинява :shock: ), но добре, че не е било толкова критично и съм успявал след няколко опита. Не съм предполагал, че това може да е толкова сериозно. Преди година-две четох за фимозата в някаква книжка за половите проблеми от времето на социализма :-o и разбрах какво имам. Но крайното решение за операция взех като видях този форум и ужасяващите натуралистични снимки в началото. :shock: Сега сякаш не опъва толкова в оголено състояние и не мисля, че пак ще се получи парафимоза. Но, разбира се, самото оголване все още става трудно и леко болезнено и това е причината да не го правя. Все пак за да е нормално трябва да е без никакви усилия. Затова реших да се подложа на пълно обрязване (за да не се наложи евентуално втора операция, наясно съм с бавното възстановяване на моята възраст). Упойката ще бъде местна. Остава въпросът къде да го направя. От Сливен съм и ако някой има добро предложение за хирург в моя град да пише на ЛС, ще съм му много благодарен :) . Между другото като уринирам винаги дърпам леко кожичката, може би имам и дълъг препуциум :?
П.С.: Още веднъж благодаря на участниците във форума и се извинявам ако съм дотегнал на някого с дългите си писания :) .
За Сливен не мога да ти кажа, но според мен ще е най-добре да отидеш до някой от по-големите областни центрове, то не че пак е гаранция, че ще случиш на добър хирург, но шансът е по-голям. Можеш да отидеш до Бургас, Варна, Пловдив, всичко ти е на еднакви километри. ;)

Ако все пак решиш да ходиш до Бургас, пиши ми на ЛС, аз ще ти дам координатите на хирура, който ме оперира и останах страшно доволен най-вече от работата и отношението му към пациентите. :)

Успех!



На мен най- близък ми е Бургас и ако се наложи операцията да е извън моя град най- вероятно ще отида там. Но все пак и Сливен не е малък областен град (осми по население в страната) :) и предполагам, че и тук бих могъл да намеря добър хирург, стига да потърся. Просто трябва да разуча още как стоят нещата :-o , да бъда добре информиран преди да легна на операционната маса :) . Обещавам да опиша подробно всичко, свързано с операцията, и да ви държа в течение. А относно мастурбацията на 12-тия ден- знам за какво говориш, облекчението след това въздържание намалява насъбралото се през цялото това време напрежение и разтоварва психиката :) . Радвам се, че вече се възстановяваш.

6ibanqka
01-28-2009, 00:54
Хора , имам нужда да ида на лекър за да ми срежат ципата която е под главичката! Не може хубаво да се обели члена и ми е кофти... Не ми трябва обрязване или частично, а просто тая ципа... Знаете ли в София , в коя болница да ида и кой кабинет да влезна. А и как стои въпроса с всичко.
Мерси предварително!

georgi12
01-28-2009, 08:16
За голямо твое съжаление ще трябва да изчетеш темата и като се върнеш назад ще видиш различните потребители за кой какво са казали.
Успех!

haidutin1
01-28-2009, 23:00
Мисля, че някъде в темата бях чел за момче със силно изразени кръвоносни съдове и как това е довело до усложения. Предполагам, че и моят случай е горе-долу такъв. Най-вероятно по време на операцията няма да е голям проблем, но в дните след това ще пълня марлите с кръв :( . Ще съм благодарен ако някой с такъв проблем пише дали има защо да се притеснявам :) .

sKa73r4o93
01-29-2009, 00:39
Мое наблюдение:При повечко чекии кожичката се разлепя.Пък и невиждам защо да се оперираш.В смисал не е проблем при полов акт.(поне за мен)начи при мене е МН разтегната :razz:

georgi12
01-29-2009, 08:05
Мисля, че някъде в темата бях чел за момче със силно изразени кръвоносни съдове и как това е довело до усложения. Предполагам, че и моят случай е горе-долу такъв. Най-вероятно по време на операцията няма да е голям проблем, но в дните след това ще пълня марлите с кръв :( . Ще съм благодарен ако някой с такъв проблем пише дали има защо да се притеснявам :) .
Моите вени са също силно изразени - имам една отгоре , която направо понякога ми е изкарвала акъла , защото в частта между външната и вътрешната кожа се получава едно топче , което напомня на разширена вена На самата кожичка също имах доста вени , които се виждаха ясно . Интересното беше , че кървене почти нямаше . Само първата нощ при ерекцията , но не е кървяло повече от 5-6 капки , защото превръзката не беше много напоена . Тъканта , която се отстранява е над тези вени (или по-скоро артерии, които се виждат най-добре / изразени) - те си остават . Вените , които са на самата кожа нямам идея как не кървят, но е факт.
Това , което те притеснява мен също ме притесняваше , но се оказа , че не е абсолютно никакъв проблем.
Сега за мен накратко. Ден 10 - оттокът спада бавно , конците също падат бавно . Навсякъде е добре зарастнало с изключение на мястото , където някога е имало френулум .Така и не разбрах защо се практикува разрезът да е на 5-10 мм под главичката . Моят уролог ми обясни , че ако разрезът е по-надолу се остава повече тъкан , което мен не ме устройваше и трябваше да се примиря с нисък разрез.

nikolaynikolov
01-29-2009, 09:11
И на мен вчера ми беше 12-тия ден, мислех да пробвам да си пограя с пишока, но ме достраша още и май ще чакам още една седмица да си зарастне всичко хубаво.

TaNcIoRcHeTo
01-29-2009, 10:12
Искам да попитам нещо. Колко време след операцията ще мога примерно да спортувам ( в частност да играя футбол) ? Занимавам се професионално с този спорт и точно този период ми е много важен. Ако някой каже ще съм му много благодарен. :)

SexyChild
01-29-2009, 14:19
Искам да попитам нещо. Колко време след операцията ще мога примерно да спортувам ( в частност да играя футбол) ? Занимавам се професионално с този спорт и точно този период ми е много важен. Ако някой каже ще съм му много благодарен. :)
При мен утре стават 2 седмици. Нямам проблем с бягането, не ме боли, нито нищи. Но самото място е чувствително при удар. Не мога все още да спа на корем, камоли да спортувам нещо, от което има пряка опасност за удар в топките. Не случайно лекарят ми написа бележка и ме освободи 1 месец от физическо точно, за да се избегнат подобни проблеми. :)

TaNcIoRcHeTo
01-29-2009, 17:15
Мерси за инфото. Аз най-много седмица и полувина ще си дам почивка, щото е много важно към 20 февруари да съм здрав за игра.. :)

nikolaynikolov
01-30-2009, 07:55
За сетен път се изумявам - как може урологът да не е казал на пациента си , че трябва да прави бани със смрадлика ?!
Моят уролог ми каза да започвам още на втория ден .
Споделете как се справяте с ерекцията?Аз не мога .Явно подсъзнателно не мога да се контролирам :oops:

На мен нищо неми казаха. Само да мажа с дефламол.

п.с. Снощи приятелката ми прави нежно фелацио обаче за пръв път след операцията. Беше страхотно. Още ме е е страх да го напъвам обаче и за това ще чакам още една седмица поне за секс. Последното конче на пишока още не иска да падне пробвах да го дръпна, но е здраво и не се дава. Не знам как ще падне.

Иначе почнах баните със смрадлика. Нищо, че е след дъжд качулка. Може да е за добро.

Искам да отбележа, че вече се чуствам като нов. Много комфортно е сега без гемчето. Как съм можал толкова дълго време да не се реша да се оперирам не знам. Облекчението вече е пълно. :)

georgi12
01-30-2009, 08:53
Мерси за инфото. Аз най-много седмица и полувина ще си дам почивка, щото е много важно към 20 февруари да съм здрав за игра.. :)
Според мен е по-важно да си се възстановил напълно , а не да си на игрището .
Разбира се от все сърце ти пожелавам светкавично възстановяване и успешна игра!

TaNcIoRcHeTo
01-30-2009, 11:14
Определено си прав. И благодаря. :)

SexyChild
01-30-2009, 16:05
При мен всичко добре, отокът започна да спада, защото беше огромен! Обаче имам друг проблем. Понеже се налага да сменям по 2 пъти на ден марлите след всяка баня с тетра, като я свалям от едно място потича кръв (няколко капки). Същото това място преди операцията имах доста изразени вени и най-вероятно заради него кърви. Дано спре по-скоро.
Иначе някой от вас да е имал същия проблем ? :)

penata134
01-30-2009, 22:23
Страхотна тема и браво на batkodoki за положените усилия и помоща му.

За съжаление и аз трябва да се отчета в тази тема.
"Оплаквам се" от фимоза (поне така мисля), тоест не мога да си забеля главичката във възбудено състояние (стигам до по-малко от средата). При спокойно състояние нямам подобен проблем. :oops:
На 17 години съм.

Тук чета предимно за операции, мазане и т.н., от което наистина ме побиват тръпки. Не може ли да стане по някакъв друг начин? Главичката ми е много чувствителна по принцип (може би от това, че е покрита с кожа през цялото време) и въобще не я пипам, пък камо ли мъченията, които някои от вас злополучни момчета описвате.

Нужна ли е допълнителна информация, за да получа съвет? :)

TaNcIoRcHeTo
01-31-2009, 02:02
Отиди на уролог... Без операция няма да се оправиш за жалост.. и аз ше се оперирам, ама от късо гемче.. :lol:

SexyChild
01-31-2009, 07:32
Страхотна тема и браво на batkodoki за положените усилия и помоща му.

За съжаление и аз трябва да се отчета в тази тема.
"Оплаквам се" от фимоза (поне така мисля), тоест не мога да си забеля главичката във възбудено състояние (стигам до по-малко от средата). При спокойно състояние нямам подобен проблем. :oops:
На 17 години съм.

Тук чета предимно за операции, мазане и т.н., от което наистина ме побиват тръпки. Не може ли да стане по някакъв друг начин? Главичката ми е много чувствителна по принцип (може би от това, че е покрита с кожа през цялото време) и въобще не я пипам, пък камо ли мъченията, които някои от вас злополучни момчета описвате.

Нужна ли е допълнителна информация, за да получа съвет? :)
И аз имах АБСОЛЮТНО същите проблеми като теб. :)

Единственото решение беше обрязване и премахване на гемчето. Мислех си, че ще имам голям проблем с тази чувствителност понеже както ти каза, кожата ми беше постоянно закрита, но уви не е така. :)

Няма за къде да отлагаш. Вярно първата седмица беше кошмар, но в момента и грам не съжелявам, че се подложих на това. :)

Успех!

nikolaynikolov
01-31-2009, 11:22
А да знаете причината поради която кожичката залепва за главичката и забелването става трудно по някога. Главичката изглежда суха, и е някакво гадно усещане такова. Мия пишока с Лактацид (сапун). Не знам с какво да го мия друго, че главичката да не изсъхва така гадно.

EDIT: Мия го сутрин и вечер.

SexyChild
01-31-2009, 12:03
А да знаете причината поради която кожичката залепва за главичката и забелването става трудно по някога. Главичката изглежда суха, и е някакво гадно усещане такова. Мия пишока с Лактацид (сапун). Не знам с какво да го мия друго, че главичката да не изсъхва така гадно.

EDIT: Мия го сутрин и вечер.
Ти с частично обрязване ли си?
След операцията лекарят върна ли ти кожичката, т.е. след самата операция преди да ти сложи марлите, как ти направи кожата - върната назад след коронката, или така, че да покрива главичката?

Иначе това, че кожата на главичката е суха е заради смрадликата (тетрата). Тя я изсушава. Ще ти се обели и ще се смени. :)
И при мен беше така. ;)

nikolaynikolov
01-31-2009, 13:24
А да знаете причината поради която кожичката залепва за главичката и забелването става трудно по някога. Главичката изглежда суха, и е някакво гадно усещане такова. Мия пишока с Лактацид (сапун). Не знам с какво да го мия друго, че главичката да не изсъхва така гадно.

EDIT: Мия го сутрин и вечер.
Ти с частично обрязване ли си?
След операцията лекарят върна ли ти кожичката, т.е. след самата операция преди да ти сложи марлите, как ти направи кожата - върната назад след коронката, или така, че да покрива главичката?

Иначе това, че кожата на главичката е суха е заради смрадликата (тетрата). Тя я изсушава. Ще ти се обели и ще се смени. :)
И при мен беше така. ;)

Не съм с обрязване. Гемчето ми махнаха само. И не от смрадликата. И преди ми се е случвало. Изсушава се главичката и кожичката залепва по нея и за да забеля трябва да не дърпам кожата от долу, а от горе да я бутна на зад. Рядко се случва иначе. По принцип само я дръпвам и си се забелва без проблеми. Всъщност сега може и от смрадликата да е наистина. Предишните пъти от сапун може да е било. Знам ли... :?

П.С. По принцип нямам проблеми със забелването, но май трябваше да се обрежа частично и аз. И така и така бях на операционната... що не им казах да ме обрежат и аз не знам. Някой ден може да се подложа и на тази операция. Само че с епритеснивам, че главичката ми е чувствителна и ще ме драсни допира с бельото. Аз и сега като се одървя и той почва да се забелва сам лекичко от горе и като упре главичката в бельото и ме гъделичка едно такова гадно. :-D Та това ме спря май да се обрежа.

UFOs
01-31-2009, 15:08
Ако е от сапун,ще зачервее и ще сърби.. ;)

nikolaynikolov
01-31-2009, 20:42
Ако е от сапун,ще зачервее и ще сърби.. ;)

Ако сапуна е Dove няма да зачервее и не сърби. :)

datalog
02-01-2009, 23:38
имам 1 въпрос.... след френулотомия остават ли някакви белези върху половия орган

SexyChild
02-02-2009, 06:32
имам 1 въпрос.... след френулотомия остават ли някакви белези върху половия орган
Не.

DeadpooL
02-03-2009, 05:22
Хяй хора знаете ли за колко горе доло време се оправя проблема с чувствителността и раничката зараства напълно за да може да се прави секс ?
Благодаря!

SexyChild
02-03-2009, 06:20
Хяй хора знаете ли за колко горе доло време се оправя проблема с чувствителността и раничката зараства напълно за да може да се прави секс ?
Благодаря!
30-40 дни, при всеки е различно.

georgi12
02-03-2009, 10:24
Някой имал ли е раничка на препуциума вследствие на превръзката . От превръзката се получи раничка , голяма колкото фас от цигара . В началото беше кръвоизлив в най-горният слой на кожата . Беше се образувало като джобче , пълно с кръв (както мехур от изгаряне ).
Мехурчето се спука и изтече розова течност . След време горният пласт на кожичката падна ( както при изгаряне ) и стана раничка .
Третирах с Топоцин . На 8 ден вече беше хванала коричка . Реших да засиля процеса на оздравяване с тинктура от Календула . След третото третиране сложих лепенка и след половин час изтече тъмнорозова , биеща към вишнево течност . Изстисках всичко , което имаше и отокът видимо се намали . Вече 5 дни от раничката изтича прозрачна течност , която се повлиява благоприятно от Календулата , но когато съм с бельо отново почва да тече .
Ако някой е имал такова нещо , моля да сподели . Може и на Л.С.

SexyChild
02-03-2009, 18:14
Някой имал ли е раничка на препуциума вследствие на превръзката . От превръзката се получи раничка , голяма колкото фас от цигара . В началото беше кръвоизлив в най-горният слой на кожата . Беше се образувало като джобче , пълно с кръв (както мехур от изгаряне ).
Мехурчето се спука и изтече розова течност . След време горният пласт на кожичката падна ( както при изгаряне ) и стана раничка .
Третирах с Топоцин . На 8 ден вече беше хванала коричка . Реших да засиля процеса на оздравяване с тинктура от Календула . След третото третиране сложих лепенка и след половин час изтече тъмнорозова , биеща към вишнево течност . Изстисках всичко , което имаше и отокът видимо се намали . Вече 5 дни от раничката изтича прозрачна течност , която се повлиява благоприятно от Календулата , но когато съм с бельо отново почва да тече .
Ако някой е имал такова нещо , моля да сподели . Може и на Л.С.
Имах подобен на твоя проблем, но при мен беше се образувала бяла защитна стена, заради това, че по време на махането на първите марли незарастналата кожичка се отлепи и остана като рана. Вече почти изчезна. Не съм го третирал с нищо. Правя само бани с тетра. ;)

nikolaynikolov
02-04-2009, 13:53
На 30-тия ден правих сех вече нормално. Всичко е заздравяло. Даже и белег няма. Спрях вече с баните и мазилата. Мия се само с интимен гел Лактацид. Просто перфектно. Много съм доволен. Малкия изглежда много красив вече. Приятелката ми му се радва много :grin:

batkodoki
02-05-2009, 00:51
Здравейте! Аз имам проблема с късото гемче, от малък град съм, нашите са в Испания и за това трябваше да кажа на по-голямата си сестра, която работи в Плевен. Та днес ходих на уролог, той ме прегледа и ми определи дата за операцията 9-ти февруари. Благодаря на всички и специално на баткодоки, които са взимали участие по темата. Малко ме е страх и се притеснявам, но пък искам да минава по-бързо и всичко да е добре. (на 16 години съм)

привет :)

мноооооого се надявам наистина САМО късото гемче да е проблема при теб!
много те моля да ни държиш в течение!

казвай как да ти помогнем за да не се страхуваш - виж, няма да боли, ако от това те е страх. няма да усетиш нищо.

искаш ли на 9 февруари някаква подкрепа - ако оставиш мобилен - пичовете ще те скъсат от обаждания предполагам :-D или от смс поне....


мххмммм.....това не е лоша идея!

да подкрепяме ВСЕКИ в деня на "това"... ако той иска и остави координати разбира се!

нека го обсъдим, а?!

batkodoki
02-05-2009, 01:06
На 30-тия ден правих сех вече нормално. Всичко е заздравяло. Даже и белег няма. Спрях вече с баните и мазилата. Мия се само с интимен гел Лактацид. Просто перфектно. Много съм доволен. Малкия изглежда много красив вече. Приятелката ми му се радва много :grin:

дай картинка за колекцията "перфектни след " :)

т.н "Лактацид" е удачен за Момичета бе моето момче, т.е там pH на средата е оптимална за Вагината.

за Пениса pH средата е точно обратната, НО възможно е тази среда да бъде "удобна" на пениса

nikolaynikolov
02-05-2009, 07:29
На 30-тия ден правих сех вече нормално. Всичко е заздравяло. Даже и белег няма. Спрях вече с баните и мазилата. Мия се само с интимен гел Лактацид. Просто перфектно. Много съм доволен. Малкия изглежда много красив вече. Приятелката ми му се радва много :grin:

дай картинка за колекцията "перфектни след " :)

т.н "Лактацид" е удачен за Момичета бе моето момче, т.е там pH на средата е оптимална за Вагината.

за Пениса pH средата е точно обратната, НО възможно е тази среда да бъде "удобна" на пениса

А какво тогава за момчета? Аз до колкото четох интимните гелове нямат мъжки и женски. Но може и това което съм чел да не е вярно. М/у другото се чуствам удобно с Лактацида. Но ако имаш нещо друго предвид ще се радвам да споделиш. Може да пробвам и друго :)

А иначе знам, че Лактацида по принцип е за момичета, то си и пише "femina" на опаковката.

Иначе към момчето което му предстои операция. Искам даму кажа, че не боли изобщо. Няма да усети ама абсолютно нищо. Даже и упойката аз едва усетих, че ми я слагат. Операцията трае не повече от 10 мин. Докато ме вкараха и ми казаха "хайде ставай". Даже беше и забавно. Оперираха ме освен лекаря който ми е познат отдвна още две красиви девойки с които си говорихме разни забавни неща докато ме оперираха. Базикахме се през цялото време :) Предразположиха ме така, че не мислех въобще какво се случва там долу. Даже ми се искаше да траеше по-дълго тази операция.

Единствено страха беше голям.

И ЕДИН МНОГО ВАЖЕН СЪВЕТ! НЕ СЕ БРЪСНЕТЕ ПОНЕ 5 ДНИ ПРЕДИ ОПЕРАЦИЯТА. МЕН МЕ НАМАЗАХА С НЕЩО АНТИБАКТЕРИАЛНО ПРЕДИ ДА ЗАПОЧНАТ И НАПРАВО МИ БЯХА ПЛАМНАЛИ ТАШАЦИТЕ! :)

Много неприятно. Друго освен това парене не усетих!

EDIT: Като гледам и чета форуми, а и в магазина питах... мъжки интинми гелове няма. Те са едни. Някой с едни състави, други с други... Ползват се и от жени и от мъже. И на всякъде по форумите има въпроси за тези гелове най-вече от жени които споделят как и мъжете им ги ползват и нямат проблеми и са доволни. Мен това ме накара да пробвам и аз съмщо съм доволен. :)

georgi12
02-05-2009, 12:05
За геловете - мой приятел , с частично обрязване ми сподели , че бебешкото олио на Джонсън енд Джонсън било направо великолепно.
За бръсненето - не се бръснете а се ДЕПИЛИРАЙТЕ.
Депилаторният крем ЕЛЕА за интимни части струва 3 лева , ще ви стигне и ще ви остане още толкова . Към него има и успокояващ крем , който аз досега не съм използвал , въпреки , че кожата ми е изключително чувствителна и алеркична към разни помади .
Та вечерта преди операцията се депилирайте . Ако остане някое косъмче помогнете си със самобръсначката .
Кожата остава гладка и липсват пъпчиците след бръснене , както и останалият дискомфорт.Иначе при мен така стоят нещата - на 16 ден конците изпадаха , оттокът е съвсем слаб , раничката , която ми изкара акъла вече е добре - има коричка след два пъти третиране с копрес и йодасепт - за по 3-4 часа държах компреса .
Както вече съм споменал обрязването ми е пълно л При ерекция се изпъва здраво , а в отпуснато състояние кожичката не се набръчква много - съвсем нормално , като не покрива мястото под главичката .

SexyChild
02-05-2009, 15:10
За геловете - мой приятел , с частично обрязване ми сподели , че бебешкото олио на Джонсън енд Джонсън било направо великолепно.
За бръсненето - не се бръснете а се ДЕПИЛИРАЙТЕ.
Депилаторният крем ЕЛЕА за интимни части струва 3 лева , ще ви стигне и ще ви остане още толкова . Към него има и успокояващ крем , който аз досега не съм използвал , въпреки , че кожата ми е изключително чувствителна и алеркична към разни помади .
Та вечерта преди операцията се депилирайте . Ако остане някое косъмче помогнете си със самобръсначката .
Кожата остава гладка и липсват пъпчиците след бръснене , както и останалият дискомфорт.Иначе при мен така стоят нещата - на 16 ден конците изпадаха , оттокът е съвсем слаб , раничката , която ми изкара акъла вече е добре - има коричка след два пъти третиране с копрес и йодасепт - за по 3-4 часа държах компреса .
Както вече съм споменал обрязването ми е пълно л При ерекция се изпъва здраво , а в отпуснато състояние кожичката не се набръчква много - съвсем нормално , като не покрива мястото под главичката .
Twoq priqtel s chastichno obrqzwane imal li e otok ? Koga e uspql da wyrne kojata na mqstoto i, t.e. da pokrie glawata pak ? Mn shte sym ti blagodaren ako go popitash. :)

georgi12
02-05-2009, 15:45
Ами казвал ми е , че отокът му е бил около 20 дена.
Ще го попитам и кога е успял да си покрие главичката и ще ти пиша допълнително.
При мен отокът все още го ма , макар и малък .
Всеки има оток след хирургична намеса , особено на половият член . Може би за частично обрязаните е проблем , когато препуциумът е изтеглен назад .
лично аз считам , че пълното е най-добро.

SexyChild
02-05-2009, 17:10
Ами казвал ми е , че отокът му е бил около 20 дена.
Ще го попитам и кога е успял да си покрие главичката и ще ти пиша допълнително.
При мен отокът все още го ма , макар и малък .
Всеки има оток след хирургична намеса , особено на половият член . Може би за частично обрязаните е проблем , когато препуциумът е изтеглен назад .
лично аз считам , че пълното е най-добро.
В момента и аз така смятам, но преди точно 20 дни не исках и да чуя за пълно обрязване, макар и съветите на всички около мен бяха точно за това. Каквото такова, ще търпя, като не се вслушах преди време... :(

TaNcIoRcHeTo
02-07-2009, 11:46
Здравейте! Аз имам проблема с късото гемче, от малък град съм, нашите са в Испания и за това трябваше да кажа на по-голямата си сестра, която работи в Плевен. Та днес ходих на уролог, той ме прегледа и ми определи дата за операцията 9-ти февруари. Благодаря на всички и специално на баткодоки, които са взимали участие по темата. Малко ме е страх и се притеснявам, но пък искам да минава по-бързо и всичко да е добре. (на 16 години съм)

привет :)

мноооооого се надявам наистина САМО късото гемче да е проблема при теб!
много те моля да ни държиш в течение!

казвай как да ти помогнем за да не се страхуваш - виж, няма да боли, ако от това те е страх. няма да усетиш нищо.

искаш ли на 9 февруари някаква подкрепа - ако оставиш мобилен - пичовете ще те скъсат от обаждания предполагам :-D или от смс поне....


мххмммм.....това не е лоша идея!

да подкрепяме ВСЕКИ в деня на "това"... ако той иска и остави координати разбира се!

нека го обсъдим, а?!

Добра идея, баткодоки. :) 0886393952. :) Ще видим дали някой ще се сети. :) Иначе определено при мен е само късото гемче. Остават 2 дни до операцията и нямам търпение всичко да отмине. :)

batkodoki
02-08-2009, 21:33
Здравейте, братя по съдба! :) Първо искам да изкажа благодарностите си към всички, които са писали по този проблем, засягащ много момчета по света. Голямо "Благодаря!" за Баткодоки и неговите съвети, без които бихме се справили трудно в държава като нашата. Ех, да имаше повече съвестни лекари като него...
Сега по същество. На 19 години съм и имам лека форма на фимоза (лека, но достатъчна за да пречи :x ) . Работата е там, че живея в семейство, в което и двамата родители са над 50 годишни и имат доста стари разбирания. Имам чувството, че не са ме възпитавали правилно в много отношения (за тях е достатъчно човек да се къпе 1 път седмично :shock: ). Прочетох ЦЯЛАТА тема и на много места открих различни хора да споделят как родителите им са ги учили от малки да забелват главичката на пениса под душа. ГРЪМ ДА МЕ УДАРИ ако някой някога ми е казвал нещо подобно! Виждате за каква ниска полова култура става въпрос в семейството ми. :? Естествено рано или късно човек сам открива някои работи и преди години като съм пробвал съм установил, че не мога да забелвам докрай главичката в еректирало състояние. Всъщност мога, но много трудно и болезнено. :booooomb: Стигал съм до състояние, подобно на парафимоза (не можех да върна кожичката обратно и главичката ми беше започнала да посинява :shock: ), но добре, че не е било толкова критично и съм успявал след няколко опита. Не съм предполагал, че това може да е толкова сериозно. Преди година-две четох за фимозата в някаква книжка за половите проблеми от времето на социализма :-o и разбрах какво имам. Но крайното решение за операция взех като видях този форум и ужасяващите натуралистични снимки в началото. :shock: Сега сякаш не опъва толкова в оголено състояние и не мисля, че пак ще се получи парафимоза. Но, разбира се, самото оголване все още става трудно и леко болезнено и това е причината да не го правя. Все пак за да е нормално трябва да е без никакви усилия. Затова реших да се подложа на пълно обрязване (за да не се наложи евентуално втора операция, наясно съм с бавното възстановяване на моята възраст). Упойката ще бъде местна. Остава въпросът къде да го направя. От Сливен съм и ако някой има добро предложение за хирург в моя град да пише на ЛС, ще съм му много благодарен :) . Между другото като уринирам винаги дърпам леко кожичката, може би имам и дълъг препуциум :?
П.С.: Още веднъж благодаря на участниците във форума и се извинявам ако съм дотегнал на някого с дългите си писания :) .

привет :)

не обвинявай Родителите си - каквито и да са, всеки родител иска най-доброто и се стреми да го осигури за децата си според своя си манталитет и разбирания естествено. но те със сигурност не ти мислят съзнателно лошото!

това е несложна интервенция и не налага намесата на Национални консултанти :) а в Сливен има много грамотни колеги. аз самият преди 1000 години съм работил там, живеех до колодрума с/у поделенията, запазил сум най-добри спомени и за Стария дъб, и за Театъра, и за Карандила а и точно огромният /тогава/ армейски контингент изгради интереса ми към андрология/урологията.
днес всичко това го няма, но приемствеността в хирургичната школа на Мъжка полова система още е налице.

batkodoki
02-08-2009, 21:37
Мисля, че някъде в темата бях чел за момче със силно изразени кръвоносни съдове и как това е довело до усложения. Предполагам, че и моят случай е горе-долу такъв. Най-вероятно по време на операцията няма да е голям проблем, но в дните след това ще пълня марлите с кръв :( . Ще съм благодарен ако някой с такъв проблем пише дали има защо да се притеснявам :) .

не, не би трябвало да има проблем!

"големите" повърхностни вени, които виждате не са проблем при грамотно извършена интервенция.

batkodoki
02-08-2009, 21:43
Страхотна тема и браво на batkodoki за положените усилия и помоща му.

За съжаление и аз трябва да се отчета в тази тема.
"Оплаквам се" от фимоза (поне така мисля), тоест не мога да си забеля главичката във възбудено състояние (стигам до по-малко от средата). При спокойно състояние нямам подобен проблем. :oops:
На 17 години съм.

Тук чета предимно за операции, мазане и т.н., от което наистина ме побиват тръпки. Не може ли да стане по някакъв друг начин? Главичката ми е много чувствителна по принцип (може би от това, че е покрита с кожа през цялото време) и въобще не я пипам, пък камо ли мъченията, които някои от вас злополучни момчета описвате.

Нужна ли е допълнителна информация, за да получа съвет? :)

здр :)

до операции и др побиващи тръпки манипулации обикновено се стига СЛЕД като са изчерпани всички опити за консервативно лечение, или когато по презумпция е ясна неговата безперспективност.

да, ако споделиш детайлно конкретният при теб проблем - би могъл да се надяваш да получиш мнение имащи/имали сходен такъв.

batkodoki
02-08-2009, 21:46
За сетен път се изумявам - как може урологът да не е казал на пациента си , че трябва да прави бани със смрадлика ?!
Моят уролог ми каза да започвам още на втория ден .
Споделете как се справяте с ерекцията?Аз не мога .Явно подсъзнателно не мога да се контролирам :oops:

На мен нищо неми казаха. Само да мажа с дефламол.

п.с. Снощи приятелката ми прави нежно фелацио обаче за пръв път след операцията. Беше страхотно. Още ме е е страх да го напъвам обаче и за това ще чакам още една седмица поне за секс. Последното конче на пишока още не иска да падне пробвах да го дръпна, но е здраво и не се дава. Не знам как ще падне.

Иначе почнах баните със смрадлика. Нищо, че е след дъжд качулка. Може да е за добро.

Искам да отбележа, че вече се чуствам като нов. Много комфортно е сега без гемчето. Как съм можал толкова дълго време да не се реша да се оперирам не знам. Облекчението вече е пълно. :)

е, за това работим, борим се и живеем - да може всеки да се усеща така :)

batkodoki
02-08-2009, 21:47
За сетен път се изумявам - как може урологът да не е казал на пациента си , че трябва да прави бани със смрадлика ?!
Моят уролог ми каза да започвам още на втория ден .
Споделете как се справяте с ерекцията?Аз не мога .Явно подсъзнателно не мога да се контролирам :oops:

На мен нищо неми казаха. Само да мажа с дефламол.

п.с. Снощи приятелката ми прави нежно фелацио обаче за пръв път след операцията. Беше страхотно. Още ме е е страх да го напъвам обаче и за това ще чакам още една седмица поне за секс. Последното конче на пишока още не иска да падне пробвах да го дръпна, но е здраво и не се дава. Не знам как ще падне.

Иначе почнах баните със смрадлика. Нищо, че е след дъжд качулка. Може да е за добро.

Искам да отбележа, че вече се чуствам като нов. Много комфортно е сега без гемчето. Как съм можал толкова дълго време да не се реша да се оперирам не знам. Облекчението вече е пълно. :)

е, за това работим, борим се и живеем - да може всеки да се усеща така :)

batkodoki
02-08-2009, 22:11
На 30-тия ден правих сех вече нормално. Всичко е заздравяло. Даже и белег няма. Спрях вече с баните и мазилата. Мия се само с интимен гел Лактацид. Просто перфектно. Много съм доволен. Малкия изглежда много красив вече. Приятелката ми му се радва много :grin:

дай картинка за колекцията "перфектни след " :)

т.н "Лактацид" е удачен за Момичета бе моето момче, т.е там pH на средата е оптимална за Вагината.

за Пениса pH средата е точно обратната, НО възможно е тази среда да бъде "удобна" на пениса

А какво тогава за момчета? Аз до колкото четох интимните гелове нямат мъжки и женски. Но може и това което съм чел да не е вярно. М/у другото се чуствам удобно с Лактацида. Но ако имаш нещо друго предвид ще се радвам да споделиш. Може да пробвам и друго :)

А иначе знам, че Лактацида по принцип е за момичета, то си и пише "femina" на опаковката.

Иначе към момчето което му предстои операция. Искам даму кажа, че не боли изобщо. Няма да усети ама абсолютно нищо. Даже и упойката аз едва усетих, че ми я слагат. Операцията трае не повече от 10 мин. Докато ме вкараха и ми казаха "хайде ставай". Даже беше и забавно. Оперираха ме освен лекаря който ми е познат отдвна още две красиви девойки с които си говорихме разни забавни неща докато ме оперираха. Базикахме се през цялото време :) Предразположиха ме така, че не мислех въобще какво се случва там долу. Даже ми се искаше да траеше по-дълго тази операция.

Единствено страха беше голям.

И ЕДИН МНОГО ВАЖЕН СЪВЕТ! НЕ СЕ БРЪСНЕТЕ ПОНЕ 5 ДНИ ПРЕДИ ОПЕРАЦИЯТА. МЕН МЕ НАМАЗАХА С НЕЩО АНТИБАКТЕРИАЛНО ПРЕДИ ДА ЗАПОЧНАТ И НАПРАВО МИ БЯХА ПЛАМНАЛИ ТАШАЦИТЕ! :)

Много неприятно. Друго освен това парене не усетих!

EDIT: Като гледам и чета форуми, а и в магазина питах... мъжки интинми гелове няма. Те са едни. Някой с едни състави, други с други... Ползват се и от жени и от мъже. И на всякъде по форумите има въпроси за тези гелове най-вече от жени които споделят как и мъжете им ги ползват и нямат проблеми и са доволни. Мен това ме накара да пробвам и аз съмщо съм доволен. :)

привет:)

някъде по-горе си писал че пишока изсъхва, "слепва". и че ползваш "лактацид" два пъти на ден! :shock:
това Му е повече от много!

пишока си има различна от вагината структура и микробиологична населеност свързана със неговото предназначение.

преди ВСЯКА игра с пишока, след ВСЯКО измиване (а дори и без него, веднъж-два дневно) обмазването с бебешкото олио-ГЕЛ(обаче!) с лайка на известна фирма за бебешки продукти дава драматично добри резултати при всеки обрязан/надрязан/с пластика пенис! запазва влажността, тургора на тъканите. запазва чувстителноста и не позволява нейното драстично намаляване - нещо от което се оплакват хора с над 20 годишно обрязване и ниска култура и грижа за половият си орган.

веднъж, максимум два пъти седмично - антибактериални миещи средства. за обрязани в някаква форма - още по рядко.

риска от честото и абсолютно ненужно прилагане на мощни антибактериални козметики е, че системната им потреба рано или късно води до образуване на защитен рогов слой т.е точно до "намалена чувствителност" и то силно изразена.

batkodoki
02-08-2009, 22:29
Здравейте! Аз имам проблема с късото гемче, от малък град съм, нашите са в Испания и за това трябваше да кажа на по-голямата си сестра, която работи в Плевен. Та днес ходих на уролог, той ме прегледа и ми определи дата за операцията 9-ти февруари. Благодаря на всички и специално на баткодоки, които са взимали участие по темата. Малко ме е страх и се притеснявам, но пък искам да минава по-бързо и всичко да е добре. (на 16 години съм)

привет :)

мноооооого се надявам наистина САМО късото гемче да е проблема при теб!
много те моля да ни държиш в течение!

казвай как да ти помогнем за да не се страхуваш - виж, няма да боли, ако от това те е страх. няма да усетиш нищо.

искаш ли на 9 февруари някаква подкрепа - ако оставиш мобилен - пичовете ще те скъсат от обаждания предполагам :-D или от смс поне....


мххмммм.....това не е лоша идея!

да подкрепяме ВСЕКИ в деня на "това"... ако той иска и остави координати разбира се!

нека го обсъдим, а?!

Добра идея, баткодоки. :) 0886393952. :) Ще видим дали някой ще се сети. :) Иначе определено при мен е само късото гемче. Остават 2 дни до операцията и нямам търпение всичко да отмине. :)

мгхммм...ДНЕС е ДЕНЯТ за това Момче, моля всеки, който има възможност и желание да му удари едно рамо с две думи!

благодаря!

SexyChild
02-09-2009, 07:31
При мен всичко се развива перфектно! :grin:
Снощи успях да си върна кожата на мястото. :-)
Отокът е спаднал изключително много и предполагам, че до 2 дни дори и следа няма да има от него. :)
Всички ранички вече зарастнаха. :grin:

ПП: Успех на това момче, на което днес му предстои тази процедура! ;)

TaNcIoRcHeTo
02-09-2009, 12:43
Здравейте! Операцията траеше не повече от 5 мин. и болка имаше единствено до като ми биеха упойката. Операцията беше към 11:30 и ефектът на упойката сигурно е отминал, но аз все още не усещам никаква болка. Докторът не ми направи никаква превръзка и ми каза да правя промивки със смрадлика, но чак след 4,5 дни и че до 2,3 седмици трябва да ми падне кончето. Това е общо взето! :) Много съм щастлив! Към тези, на които им предстои операция искам да и кажа, че няма от какво да се притесняват! Поне тук в Плевен хората бяха много мили, предполагам че
и на други места са такива. :) И благодаря на човека, който се сети за мен и ми писа смс-че :)

UFOs
02-09-2009, 14:30
Видя ли,че няма страшно :P
Аз като стана на 18 ще се оперирам,просто защото го искам,а не защото имам проблем.Ако имах проблем,щях да кажа на родителите ми,но нямам,за това предпочитам,никой да не знае,че съм решил да се обрежа.. :P

heros
02-11-2009, 18:06
Здравей, нов съм във форума, попрочетох малко и имам въпрос.
На 14 години съм. При мастурбация с забелена главичка , пениса започва да ме боли и не се чувствам комфортно. Принципно съм частично обрязан (или там както се нарича) . Мога да си забелвам кожичката и да я връщам в нормално положение. Та, ако може кажете ми откъде е проблема. Дали той ще мине с времето, или ще трябва да говоря с баща ми, или операция...
Благодаря предварително.

TaNcIoRcHeTo
02-11-2009, 18:11
Здравей и добре дошъл във форума! Според мен трябва на всяка цена да отидеш на уролог, който да те прегледа и да ти каже какъв е проблема. Няма нищо срамно или страшно да кажеш на вашите и те да те заведат на уролог (поне имаш късмет вашите да са при теб, щото при някой от нас ги няма :( ) .

ПС: Вече 3 ден. Нямам никаква болка, нито уток, нито нищо :) Само в 1-та нощ усетих болка при ерекциите, но беше малка и бързо отмина! Чувствам се перфектно! :)

heros
02-11-2009, 18:24
А да не би случайно проблема да е в "късото гемче" ? (може би говоря глупости, но не съм много запознат, сори)

batkodoki
02-11-2009, 22:03
Здравей, нов съм във форума, попрочетох малко и имам въпрос.
На 14 години съм. При мастурбация с забелена главичка , пениса започва да ме боли и не се чувствам комфортно. Принципно съм частично обрязан (или там както се нарича) . Мога да си забелвам кожичката и да я връщам в нормално положение. Та, ако може кажете ми откъде е проблема. Дали той ще мине с времето, или ще трябва да говоря с баща ми, или операция...
Благодаря предварително.

здр :)

зависи кога, какво и защо ти те било правено, моето момче.

"частично обрязан" е мн общо нещо.
водещо е какъв е бил проблема за да се наложи това?

ако гемчето ти е било съхранено при "операцията" то може да бъде изтточник на това, което описваш. ако гемчето е отстранено - ще търсим проблема другаде, но със сигурност и сам разбираш, че инфото което споделяш е недостатъчно за реална оценка на проблема.

batkodoki
02-11-2009, 22:07
Здравей и добре дошъл във форума! Според мен трябва на всяка цена да отидеш на уролог, който да те прегледа и да ти каже какъв е проблема. Няма нищо срамно или страшно да кажеш на вашите и те да те заведат на уролог (поне имаш късмет вашите да са при теб, щото при някой от нас ги няма :( ) .

ПС: Вече 3 ден. Нямам никаква болка, нито уток, нито нищо :) Само в 1-та нощ усетих болка при ерекциите, но беше малка и бързо отмина! Чувствам се перфектно! :)

браво, браво :)

бани със смрадлика и пиши на ЛС да ти препоръчам гелчетата за след това, че в "открит ефир" ще е реклама

heros
02-12-2009, 04:20
здр :)

зависи кога, какво и защо ти те било правено, моето момче.

"частично обрязан" е мн общо нещо.
водещо е какъв е бил проблема за да се наложи това?

ако гемчето ти е било съхранено при "операцията" то може да бъде изтточник на това, което описваш. ако гемчето е отстранено - ще търсим проблема другаде, но със сигурност и сам разбираш, че инфото което споделяш е недостатъчно за реална оценка на проблема.

Още като съм бил малък нашите са ме завели на лекар. И от тогава принципно мога да си забелвам главичката без проблеми. И имам голямото чувство , че гемчето обаче си стои там и може би от там идва целия ми проблем. Дайте съвет - какво да правя?

SexyChild
02-12-2009, 07:16
здр :)

зависи кога, какво и защо ти те било правено, моето момче.

"частично обрязан" е мн общо нещо.
водещо е какъв е бил проблема за да се наложи това?

ако гемчето ти е било съхранено при "операцията" то може да бъде изтточник на това, което описваш. ако гемчето е отстранено - ще търсим проблема другаде, но със сигурност и сам разбираш, че инфото което споделяш е недостатъчно за реална оценка на проблема.

Още като съм бил малък нашите са ме завели на лекар. И от тогава принципно мога да си забелвам главичката без проблеми. И имам голямото чувство , че гемчето обаче си стои там и може би от там идва целия ми проблем. Дайте съвет - какво да правя?
Отиди при личния лекар за направление от уролог. След това си избираш уролога (почти всеки уролог е и хирург). Ще ти премахне гемчето. Няма нищо страшно, нито ще те боли по време на операцията, нито след това. Цялата "операция" ще продължи не повече от 10 минути и след това едва ли ще го имаш този проблем.

И на мен преди почти 1 месец ми правиха частично обрязване, но заедно с това тогава ми махнаха и гемчето. ;)

Сега нямам никакви проблеми с болки или напрежение. :)

DeadpooL
02-15-2009, 11:49
Утре ми е операцията и се притеснявам ужасно много :(

HyperBoy
02-15-2009, 16:52
Утре ми е операцията и се притеснявам ужасно много :(
Късмет..
Аз тука се мъча да си разлепя пишката с разни мазила и ако не стане трябва и аз да те последвам :o :( :smt090

EarthShaker
02-15-2009, 18:09
Утре ми е операцията и се притеснявам ужасно много :(

обрязване ли?

TaNcIoRcHeTo
02-15-2009, 18:30
Успех, приятел! Няма от какво да се притесняваш, няма нищо страшно! Всичко ще мине както трябва. После пиши и ни осведомявай за оправянето ти след операцията, което е по-трудната част :(

DeadpooL
02-15-2009, 19:02
Утре ми е операцията и се притеснявам ужасно много :(

обрязване ли?
Лекаря каза че е фимоза не в страшен стадии и е само малко кожата о ще е обрязване да :)

Sapphire99
02-15-2009, 20:12
Първо здравейте на всички. Така да минем на въпроса. Значи как мога да определя дали имам Фимоза.Значи когато нямам ерекция без проблем си забелвам пишока ,но когато получа ерекция колкото и да опитвам не става а и ме боли зверски :oops: Фимоза ли е?

UFOs
02-15-2009, 20:13
Да.

DeadpooL
02-16-2009, 15:25
Еми днес мина операцията не беше особено хубаво ужасно много боли чувствителноста и оня очилат гей не ми каза нищо :@ затова се обръщам към вас ако можете да ми кажете какво да правя
Опериран съм от фимоза

georgi12
02-16-2009, 17:39
Ако зададеш въпроса човешки може и някой да ти отговори.

DeadpooL
02-16-2009, 19:51
Доста агресивен бях след операцията и още ме държи :D

batkodoki
02-16-2009, 20:21
Еми днес мина операцията не беше особено хубаво ужасно много боли чувствителноста и оня очилат гей не ми каза нищо :@ затова се обръщам към вас ако можете да ми кажете какво да правя
Опериран съм от фимоза

дефинирай по-ясно какъв е проблема, като по възможност степенуваш по приоритет нещата, които смяташ за проблем.

batkodoki
02-16-2009, 20:26
Първо здравейте на всички. Така да минем на въпроса. Значи как мога да определя дали имам Фимоза.Значи когато нямам ерекция без проблем си забелвам пишока ,но когато получа ерекция колкото и да опитвам не става а и ме боли зверски :oops: Фимоза ли е?

здравей :) ,
но първото условие за да получиш изобщо някакъв смислен отговор е да посочиш ВЪЗРАСТ!!!

batkodoki
02-16-2009, 21:13
здр :)

зависи кога, какво и защо ти те било правено, моето момче.

"частично обрязан" е мн общо нещо.
водещо е какъв е бил проблема за да се наложи това?

ако гемчето ти е било съхранено при "операцията" то може да бъде изтточник на това, което описваш. ако гемчето е отстранено - ще търсим проблема другаде, но със сигурност и сам разбираш, че инфото което споделяш е недостатъчно за реална оценка на проблема.

Още като съм бил малък нашите са ме завели на лекар. И от тогава принципно мога да си забелвам главичката без проблеми. И имам голямото чувство , че гемчето обаче си стои там и може би от там идва целия ми проблем. Дайте съвет - какво да правя?

около тази възраст стандартно пенисът бързо и бурно се променя като дължина и най-вече обем.

щом "мога да си забелвам главичката без проблеми" (ако важи и за пениса е ерекция) - това е много добре!
и ако проблемът въпреки това безпроблемно забелване в ерекция се състои само в чувстото на лек дискомфорт, при положение, че си на 14 и "нещо" някога вече ти е било правено - моят съвет е да изчакаш още около година поне преди да се предприемат някакви инванзивни мерки върху пишока.
при състоянието, което описваш - има много голяма вероятност с повече интензивна "ръчна работа" при игра с пишока с малко упорство и постоянство за 6-8-12 месеца нещата сами да си дойдат по местата и изобщо да не се наложи намесата на хирург. просто никога не си играй "на сухо", винаги ползвай някакво смазващо средство - бебешко олио-ГЕЛ например или друго.
разбира се, не бива да претупваш тази важна работа - ръчният масаж "за две минути под душа" :)

ако всичко се развива добре след половин-една година не би трябвало повече да имаш проблем.

ако не се получи - ще значи, че най-вероятно имаш наистина късо гемче. тогава ако се налага то може лесно бързо и безпроблемно да бъде отстранено, но през тази година пишокът ще е още наедрял и следователно ще е очевидно дали има проблем и къде точно е той.

на 14 няма закъде да бързаш, още повече щом забелваш е ерекция безпроблемно!
а и за година-две в медицината навлизат все по нови и нови, все по добри техники и технологии, което е добре дошло за теб.

естествено ако настояваш - още сега предполагам мнозина биха ти решили проблема със скалпел в ръка, но лично моето мнение е изложено по-горе и се заключава във фразата: към момента (според описаното от теб) нищо не налага оперативна интеренция, като решението на проблема в буквалният и в преносният смисъл е в твоите ръце!

толкова!

ако има въпроси - пиши! :)

DeadpooL
02-16-2009, 21:35
Еми днес мина операцията не беше особено хубаво ужасно много боли чувствителноста и оня очилат гей не ми каза нищо :@ затова се обръщам към вас ако можете да ми кажете какво да правя
Опериран съм от фимоза

дефинирай по-ясно какъв е проблема, като по възможност степенуваш по приоритет нещата, които смяташ за проблем.
Супер чувствителен мие няма да мога да спяя тая нощ сигурно. Само да е допре до гащите и болката е ужасна. Изглежда мн зле в марлята. Доктора не ми каа кво да праа с чувствителноста утре май ще ми махат марлята и ще питам :).

batkodoki
02-17-2009, 00:21
Еми днес мина операцията не беше особено хубаво ужасно много боли чувствителноста и оня очилат гей не ми каза нищо :@ затова се обръщам към вас ако можете да ми кажете какво да правя
Опериран съм от фимоза

дефинирай по-ясно какъв е проблема, като по възможност степенуваш по приоритет нещата, които смяташ за проблем.
Супер чувствителен мие няма да мога да спяя тая нощ сигурно. Само да е допре до гащите и болката е ужасна. Изглежда мн зле в марлята. Доктора не ми каа кво да праа с чувствителноста утре май ще ми махат марлята и ще питам :).

бани на пишока със отварата на смрадлика и марлите ще паднат сами и безболезнено, за разлика от "докторското махане" ...

всъщност нека се изкажат по въпроса точно миналите през това Момчета, SexyChild примерно вече трябва да е много компетентен по въпроса, но за жалост малко споделя от личните си преживявания в Общата тема, а спец той има какво да сподели в детайли :)

Markosh
02-17-2009, 02:45
Здравейте, ще споделя какъв беше проблема при мене, защото досега не видях, някой да има подобни оплакваня и по тази причина да не изпада в паника ако му се случи.Месец след операцията започнах да се заигравам, но неможех да свърша, стигах до пиковия момент и просто нямаше оргазъм и еякулация.Пробвах няколко пъти (6-7) и неставаше и неставаше. Бях доста притеснен да не ми е станало нещо..все пак това изглеждаше като проблем засягащ синтеза на семенна течност и бях доста притеснен. След около 10 дена опити, бях много депресиран или по-скоро силно притеснен дали ще се оправя. Ня няколко пъти си кореспондирах с Доки и той ме уверяваше, че проблема е психически, което знаех че е възможно, но невярвах да е така при мен. След още 1-2 дена обаче, една вечер опитвах за пореден път с леко нежелание и отчаяние, когато усетих, че нещо е по-различно.След около 15минути мастурбация изживях първия си оргазъм и еякулация от 45 дни (което бие дори и Хартнет от филма 40 дни и 40 нощи :D ). Бях истински щаслив и неможех да повярвам, при положение, че не направих нищо различно. От тогава не съм имал подобен проблем.
Ако на някой му се случи недай си боже подобно нещо да не се притеснява да пише....

batkodoki
02-17-2009, 03:03
Здравейте, ще споделя какъв беше проблема при мене, защото досега не видях, някой да има подобни оплакваня и по тази причина да не изпада в паника ако му се случи.Месец след операцията започнах да се заигравам, но неможех да свърша, стигах до пиковия момент и просто нямаше оргазъм и еякулация.Пробвах няколко пъти (6-7) и неставаше и неставаше. Бях доста притеснен да не ми е станало нещо..все пак това изглеждаше като проблем засягащ синтеза на семенна течност и бях доста притеснен. След около 10 дена опити, бях много депресиран или по-скоро силно притеснен дали ще се оправя. Ня няколко пъти си кореспондирах с Доки и той ме уверяваше, че проблема е психически, което знаех че е възможно, но невярвах да е така при мен. След още 1-2 дена обаче, една вечер опитвах за пореден път с леко нежелание и отчаяние, когато усетих, че нещо е по-различно.След около 15минути мастурбация изживях първия си оргазъм и еякулация от 45 дни (което бие дори и Хартнет от филма 40 дни и 40 нощи :D ). Бях истински щаслив и неможех да повярвам, при положение, че не направих нищо различно. От тогава не съм имал подобен проблем.
Ако на някой му се случи недай си боже подобно нещо да не се притеснява да пише....

благодаря от името на четящите :)

но много бледо е описанието на всички онези терзания през които премина ......

а Момчето си е точно Колега наясно с нерви, съдове и мускулни групи:) и точно като пикльо-специалист (с най-добро чувство е това!) се оказа в капна на собствената си нагласа и очаквания. почти два месеца се тревожех за него, но в крайна сметка Той погаси подпраговите страхове и вече си Е това което Е - Момче, та дрънка.....;)

SexyChild
02-17-2009, 09:58
Еми днес мина операцията не беше особено хубаво ужасно много боли чувствителноста и оня очилат гей не ми каза нищо :@ затова се обръщам към вас ако можете да ми кажете какво да правя
Опериран съм от фимоза

дефинирай по-ясно какъв е проблема, като по възможност степенуваш по приоритет нещата, които смяташ за проблем.
Супер чувствителен мие няма да мога да спяя тая нощ сигурно. Само да е допре до гащите и болката е ужасна. Изглежда мн зле в марлята. Доктора не ми каа кво да праа с чувствителноста утре май ще ми махат марлята и ще питам :).

бани на пишока със отварата на смрадлика и марлите ще паднат сами и безболезнено, за разлика от "докторското махане" ...

всъщност нека се изкажат по въпроса точно миналите през това Момчета, SexyChild примерно вече трябва да е много компетентен по въпроса, но за жалост малко споделя от личните си преживявания в Общата тема, а спец той има какво да сподели в детайли :)
Еми без да има конкретен въпрос, не споделям много много. :D

Иначе за момчето с голяма чувствителност, не се притеснявай. При мен положението беше по-критично, защото бях първа смяна, за 1 седмица ми се беше събрал общо 14-15 часа сън (сам смятай какво съм правил през останалото време, в което уж трябва да спа, просто не можех заради ерекциите :D), беше 2 седмици преди края на първия срок, нямаше как да си взема бележка за училище, ходих като патка, т.е. пътя от нас до училище, който е 5 мин, го взимах за 15. Стоях само на чина и не мърдах, защото ми беше страшно кофти заради тази чувствителност. Ама не всичко изглеждаше толкова зле. На шестия ден след операцията, постепенно всичко започна да си идва на мястото. Чак на седмата вечер не се будих от ерекции, не ме болеше, само ми опъваха леко конците. А това с чувствителността изчезна нацяло до 12тия ден. Ще се наложи да потърпиш малко, но ще видиш, че ще се оправи.

И аз като теб с нищо не мажех за тази чувствителност и тя се оправи от само себе си. ;)

На 28-я ден правих вече секс (т.е. на 14ти нямаше как просто :D) :-)

DeadpooL
02-17-2009, 10:44
Точно същото ми се случва ::) Немога да спя почти ако заспя ще е разкрачен с широк панталон без долни гащи а опре ли се само малко се събуждам. А ерекциите са ужасни.. Сега майка ми вари смрадлика и ще махам марлята и ме е страх :С ходя кат някаф старец и дъното на панталона ми е на колената и ходя надупен за да ми виси надоло и да не се опира никаде :Д. Супер грозни изглежда :С дано ми се оправи че не знам без него на къде
Ти на колко години си ?

SexyChild
02-17-2009, 18:20
Точно същото ми се случва ::) Немога да спя почти ако заспя ще е разкрачен с широк панталон без долни гащи а опре ли се само малко се събуждам. А ерекциите са ужасни.. Сега майка ми вари смрадлика и ще махам марлята и ме е страх :С ходя кат някаф старец и дъното на панталона ми е на колената и ходя надупен за да ми виси надоло и да не се опира никаде :Д. Супер грозни изглежда :С дано ми се оправи че не знам без него на къде
Ти на колко години си ?
16 :)

DeadpooL
02-17-2009, 18:27
Махнах марлята и ся е оголен в гащите :D горкия се е изкривил и изглежда ужасно. Ако стоя на 1 място не ме боли :D направих и първата баня с смрадлика. Ся ще взема по широк слип че тоя ме стяга и се изкривява още повече :D притеснява ме някав където се опира в гащите е сух такъв и сбръчкан :D да се надяваме че като свикна ще е нормален.
Междо другото как беше първия път и за първи път ли ти беше и каква е разликата ако не. Ако искаш ми отговори на лично
Благодаря предварително
А и аз сам почти на 16 :grin:

SexyChild
02-17-2009, 18:37
Махнах марлята и ся е оголен в гащите :D горкия се е изкривил и изглежда ужасно. Ако стоя на 1 място не ме боли :D направих и първата баня с смрадлика. Ся ще взема по широк слип че тоя ме стяга и се изкривява още повече :D притеснява ме някав където се опира в гащите е сух такъв и сбръчкан :D да се надяваме че като свикна ще е нормален.
Междо другото как беше първия път и за първи път ли ти беше и каква е разликата ако не. Ако искаш ми отговори на лично
Благодаря предварително
А и аз сам почти на 16 :grin:
Аз първоначално носих боксерки.

Ще се оправиш не се притеснявай. ;)

Еми за първи път ми беше и стана супер. :D

georgi12
02-17-2009, 18:42
моля , споделете след колко време ви е спаднал отока , че нещо вече почвам да се чудя дали въобще ще спадне . Мина почти месец.(28 дни)

Sapphire99
02-17-2009, 19:46
Първо здравейте на всички. Така да минем на въпроса. Значи как мога да определя дали имам Фимоза.Значи когато нямам ерекция без проблем си забелвам пишока ,но когато получа ерекция колкото и да опитвам не става а и ме боли зверски :oops: Фимоза ли е?

здравей :) ,
но първото условие за да получиш изобщо някакъв смислен отговор е да посочиш ВЪЗРАСТ!!!

Еми на 14 съм =}

DeadpooL
02-17-2009, 20:37
Махнах марлята и ся е оголен в гащите :D горкия се е изкривил и изглежда ужасно. Ако стоя на 1 място не ме боли :D направих и първата баня с смрадлика. Ся ще взема по широк слип че тоя ме стяга и се изкривява още повече :D притеснява ме някав където се опира в гащите е сух такъв и сбръчкан :D да се надяваме че като свикна ще е нормален.
Междо другото как беше първия път и за първи път ли ти беше и каква е разликата ако не. Ако искаш ми отговори на лично
Благодаря предварително
А и аз сам почти на 16 :grin:
Аз първоначално носих боксерки.

Ще се оправиш не се притеснявай. ;)

Еми за първи път ми беше и стана супер. :D


Добре че си ти да ме успокояваш :D дано всичко мине ок

penata134
02-19-2009, 09:16
Страхотна тема и браво на batkodoki за положените усилия и помоща му.

За съжаление и аз трябва да се отчета в тази тема.
"Оплаквам се" от фимоза (поне така мисля), тоест не мога да си забеля главичката във възбудено състояние (стигам до по-малко от средата). При спокойно състояние нямам подобен проблем. :oops:
На 17 години съм.

Тук чета предимно за операции, мазане и т.н., от което наистина ме побиват тръпки. Не може ли да стане по някакъв друг начин? Главичката ми е много чувствителна по принцип (може би от това, че е покрита с кожа през цялото време) и въобще не я пипам, пък камо ли мъченията, които някои от вас злополучни момчета описвате.

Нужна ли е допълнителна информация, за да получа съвет? :)

здр :)

до операции и др побиващи тръпки манипулации обикновено се стига СЛЕД като са изчерпани всички опити за консервативно лечение, или когато по презумпция е ясна неговата безперспективност.

да, ако споделиш детайлно конкретният при теб проблем - би могъл да се надяваш да получиш мнение имащи/имали сходен такъв.

Проблемът (17 г.):
1) Не се забелва в ерекция (при спокойно състояние няма проблем).
2) Главичката има изключително силна чувствителност, не търпи външно докосване.

Решението от вас, hopefully. :(

DeadpooL
02-19-2009, 11:22
ААА сърби ме ужасно многооо май щото се топят животинските конци ааааааа умирам

Bobi89
02-19-2009, 13:05
Здравейте ,
утре ми предстои операция на къса юздичка в болница Вита София.
На 19 години съм ,не ме притеснява самата операция ,а доколко тя ще повлияе на двете ми приоритетни неща - спорта и секса... :)Имам 3 въпроса :
1.Ще мога ли от понеделник (3 дни след операцията) да тичам ?
2.Кога ще мога да правя секс
3.Остават ли някакви белези

Поздрави и Благодаря предварително !

SexyChild
02-19-2009, 15:35
Здравейте ,
утре ми предстои операция на къса юздичка в болница Вита София.
На 19 години съм ,не ме притеснява самата операция ,а доколко тя ще повлияе на двете ми приоритетни неща - спорта и секса... :)Имам 3 въпроса :
1.Ще мога ли от понеделник (3 дни след операцията) да тичам ?
2.Кога ще мога да правя секс
3.Остават ли някакви белези

Поздрави и Благодаря предварително !
1. При всеки е индивидуално, лично аз 1 седмица не можех да вървя, влачих се и едва пристъпвах, какво остава за бягане.
2. След 25-30 дни.
3. Няма никакви белези.

Bobi89
02-19-2009, 16:07
Здравейте ,
утре ми предстои операция на къса юздичка в болница Вита София.
На 19 години съм ,не ме притеснява самата операция ,а доколко тя ще повлияе на двете ми приоритетни неща - спорта и секса... :)Имам 3 въпроса :
1.Ще мога ли от понеделник (3 дни след операцията) да тичам ?
2.Кога ще мога да правя секс
3.Остават ли някакви белези

Поздрави и Благодаря предварително !
1. При всеки е индивидуално, лично аз 1 седмица не можех да вървя, влачих се и едва пристъпвах, какво остава за бягане.
2. След 25-30 дни.
3. Няма никакви белези.

Кофти брат...Ама тебе юздичката ли са ти рязали или си обрязан ,щото второто май е по-тежко...

DeadpooL
02-19-2009, 20:38
Я обяснете повечко за баните с смраслика :) по колко време се правят и конците животинските кога се стопяват ?
Отдоло главичката ми е направо леш и се чудя кога ще зарастне това ;( мн е гадно

SexyChild
02-20-2009, 05:42
Здравейте ,
утре ми предстои операция на къса юздичка в болница Вита София.
На 19 години съм ,не ме притеснява самата операция ,а доколко тя ще повлияе на двете ми приоритетни неща - спорта и секса... :)Имам 3 въпроса :
1.Ще мога ли от понеделник (3 дни след операцията) да тичам ?
2.Кога ще мога да правя секс
3.Остават ли някакви белези

Поздрави и Благодаря предварително !
1. При всеки е индивидуално, лично аз 1 седмица не можех да вървя, влачих се и едва пристъпвах, какво остава за бягане.
2. След 25-30 дни.
3. Няма никакви белези.

Кофти брат...Ама тебе юздичката ли са ти рязали или си обрязан ,щото второто май е по-тежко...
При мен махаха и гемчето, и част от кожата.

SexyChild
02-20-2009, 05:43
Я обяснете повечко за баните с смраслика :) по колко време се правят и конците животинските кога се стопяват ?
Отдоло главичката ми е направо леш и се чудя кога ще зарастне това ;( мн е гадно
Аз баните със смрадлика ги правих по 3 пъти на ден (сутрин, обед и вечер) някъде 2 седмици подред. Относно конците: При мен лекарят махна всички, но заради големия оток, който имах тогава, е пропуснал 1, който си виси все още, но мисля да го издърам вече.

И мойта главичка отдолу изглеждаше страшно зле, но в момента и следа няма от това, че ми е махано гемчето. ;)

ПП: Ако искаш пиши ми на ЛС, в случай че имаш някакви въпроси, или направо, ако ти трябва, пиши ми да ти дам скайпа ми. :)

Bobi89
02-20-2009, 16:05
Айде мина операцията.Само бодването с упойката се усеща ,иначе през цялото време съм си лафил със сестрата идоктора на тема "жените шофьори"
Никъв проблем с ходенето - ходих над два километра няма и два часа след операцията...Най-късно сряда почвам да тренирам нищо ,че доктора каза една седмица...Не ме боли.Сега пробвах и да пикая - пак не ме боли - само 1-2 капки кръв пусна...

georgi12
02-20-2009, 20:51
Поредният юзър , който потвърждава , че страхът боли най-много .
Предполагам , че и от бодването с иглата никак не те е заболяло .
Прави бани със смрадлика .

aggro_89
02-21-2009, 19:20
значи въпросът ми е следния вчера ме обрязаха и права бани и компреси с мазило, но ме притеснява една подутина от дясната страна след шева от страната на главичката подулу се е дали е отток или е гной от тва се притеснявам

georgi12
02-22-2009, 08:33
значи въпросът ми е следния вчера ме обрязаха и права бани и компреси с мазило, но ме притеснява една подутина от дясната страна след шева от страната на главичката подулу се е дали е отток или е гной от тва се притеснявам
Оток е подутината , която ще я има около месец . Ако има гной , то той ще изтече , но е малко вероятно да го има , още повече ден след операцията . Надявам се баните да са със смрадлика а не с калиев перманганат .
Обрязването ти пълно ли е ?

aggro_89
02-22-2009, 16:06
значи въпросът ми е следния вчера ме обрязаха и права бани и компреси с мазило, но ме притеснява една подутина от дясната страна след шева от страната на главичката подулу се е дали е отток или е гной от тва се притеснявам
Оток е подутината , която ще я има около месец . Ако има гной , то той ще изтече , но е малко вероятно да го има , още повече ден след операцията . Надявам се баните да са със смрадлика а не с калиев перманганат .
Обрязването ти пълно ли е ?
Да пълно е.

haidutin1
02-22-2009, 22:38
Тази седмица казах на баща си, а другата ще ходя при личния за направление. Искам да попитам нещо: защо непосредствено преди операцията трябва да се бръсна/депилирам? Полето на действие на хирурга е далеч от окосмената част и предполагам, че дори да не съм се обезкосмявал 1 седмица няма да е проблем. Все пак е въпрос на дни да свикна след това и да се обръсна когато сметна за добре.

georgi12
02-23-2009, 07:21
Мисля , че лекарите са малко по-учени от нас .След като са ти казали трябва да го направиш .
Като ти го опаковат с марли и бинтове и лейкопласти и като дойде време да се смалят така здраво ще се оскубе четината , че ще съжаляваш , че не си я махнал. Другото което е , че поне едно 6-7 дни не трябва да се мокри .
Космите също задържат и микроби и мърсотия.

kurdt
02-23-2009, 21:26
искам да попитам....момче на 13 съм и немога да разбера тас фимоза...
начи когато не е ф еректирало състояние почти немога да го забеля,иначе няма никакъф проблем.....тфа фимоза ли е??? (когато е ф еректирало състояние пак мога да го забеля но боли не нетърпимо но боли доста) :? :? :?
Не съм специялист, но хората ясно са казали, че НЕ трябва да имаш проблем, напрежение, болка при забелването. Т'ва вече дали е фимоза и т.н. ще ти го кажат докторите. Ти кажи на ваще и им дай да прочетат темата, ако не са наясно.
Аз така ще направя в най-скоро време, защото явно имам този проблем :(

Така, здравейте, искам да попитам някой опериран/разбиращ. При обрязването колко време се възтановяваш. В какво се състои това възстановяване. Ще мога ли да тичам и да тренирам. Да клякам. Ако не, колко време. Ако ми разясните тези неща ще съм ви благодарен. Може и някъде да са писали, но 83 страници не се преглеждат лесно :|

batkodoki
02-25-2009, 00:21
искам да попитам....момче на 13 съм и немога да разбера тас фимоза...
начи когато не е ф еректирало състояние почти немога да го забеля,иначе няма никакъф проблем.....тфа фимоза ли е??? (когато е ф еректирало състояние пак мога да го забеля но боли не нетърпимо но боли доста) :? :? :?

здр :)

това е нещо ново в анатомичното развитие на пишока :)

ако " когато не е ф еректирало състояние почти немога да го забеля" - е познато състояние, но комбинирано със следващото ти твърдение "иначе няма никакъф проблем.." т.е в ЕРЕКЦИЯ няма проблем да се заголи, докато в покой има.... :)

или ти неточно се изразяваш, или поне аз превратно разбирам написаното :)

john95
02-25-2009, 04:42
искам да попитам....момче на 13 съм и немога да разбера тас фимоза...
начи когато не е ф еректирало състояние почти немога да го забеля,иначе няма никакъф проблем.....тфа фимоза ли е??? (когато е ф еректирало състояние пак мога да го забеля но боли не нетърпимо но боли доста) :? :? :?
аз имах подобен проблем (на 13 съм) и след насоките на баткодоки след 1 месец тренировки (забелвах го всеки ден в банята ей така като ми стане скучно) - се оправих напълно.
Аз всъщност имах фимоза (лека форма) и гемчето ми е късо.Тази година ми е много напечено заради и изпитите и съм отложил операцията за лятото (стига да се налага)

Джингълс - най - добре ще ти каже баткодоки, но ако те е страх или нещо такова - кажи на ваште да те заведат на уролог!

Sapphire99
02-25-2009, 09:02
Здравейте на всички . Преди 3 дни се оперирах и всичко е наред махнаха ми марлите и почнах със смрадликата . Най ми е кеф ,че не съм на даскало 8-) . Операциата мина перфектно за 20-тина минути бях готов ,а през цялата операция си лафих със сестрите 8-) . Така ,че ако имате проблем отивайте и не мъ мислете много 8-) . Искам само да попитам баткодоки: С какъв сапун да се мия ,защото опитах D*ve ала бала ама нещо не ми понясят. И има ли някакав лек за нощните ерекции ,че ...

DeadpooL
02-25-2009, 10:07
Операцията ми беше на 16-ти. Вече ми се обели главичката и изглежда супер. Оттока почти спадна. Останаха гадните конци но ще се стопят правя по 1 баня с смрадлика на ден. Моите лекари не ми дадоха никакво напътствия за нищо но като гледам съм тръгнал да се оправям. Вече няма голяма чувствителност само доло където трява да е гемчето има. Опериран съм от фимоза но май и гемчето ми е премахнато. Идващият понеделник ще ходя на преглед. Само остава да се разкарат гадните конци :( Според вас всичко нормално ли се развива :? щото след 20-тина дни ще ходя при момичето ми и очаквам да съм сексуално активен ) :D На 15 съм.

aggro_89
02-26-2009, 10:17
МАй и на мен ми се налага такава операция :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Изчетох сички 83 страници и явно имам "късо гемче" + фимоза ....... Искам няколко нешта да попитам:
1.Мама и тате имат пари (не сме притеснени финансово) и могат да си позволят всяка болница.Коя е най-добрата според вас?
2.Опойката.Аз много се притеснявам и мисля да си направя ПЪЛНА смисул напрао да заспя.
3.От какво точно се състои операцията?(Кожата ли ти махат или кфо?)
4.Има ли някакво мазило да се избегнат тези истории :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Мн се притеснявам.Плз някой от тези които са го преживели да пишат.:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

значи мене на 20-ти ме оперираха пълно обрязване направих, с местна упойка щото с пълна не исках няма смисал просто, най гадната част е иглите в пениса иначе след тва ти изтръпва и нищо не усещаш няма проблеми... иначе същото като тебе имах късо гемче с фимоза.. но за съжеление не мога ти препоръчам болница в България щото живея в чужбина... не трбва да се притесняваш толко щото операцията е няква ротинна те тия докато ме уперираха си говореха за колинарни рецепти :D

Bobi89
02-26-2009, 13:15
Както вече казах ,оперираха ме от късо гемче ,днес е 6-ти ден ,утре ще ми махат конците...Според доктора всичко е наред...Тренирам на 100% от 4-тия ден ,никъв проблем...Обаче на дневен ред идва другата ми нужда - секса.Та ,там ,където е било гемчето ,имам 4 шева ,мястото между двата централни ми е станало едно топченце (където са вързани конците) и е АДСКИ чувствително от докосване - като го докосна докато си правя промивките целия изтръпвам...Въпроса е кога ще си стане нормално ,защото в сегашното положение секса би бил мъчение...Примерно ,дали още 4-5 дни ,щото имам няколко навити мацки и вече ме избива на насилие !
Изобщо на всички претърпяли тая операция ли се случва това ?Споделете опита си ,също бих бил благодарен на бате ДОки ,да каже, кво мисли по тоя казус...

UFOs
02-26-2009, 15:16
МАй и на мен ми се налага такава операция :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Изчетох сички 83 страници и явно имам "късо гемче" + фимоза ....... Искам няколко нешта да попитам:
1.Мама и тате имат пари (не сме притеснени финансово) и могат да си позволят всяка болница.Коя е най-добрата според вас?
2.Опойката.Аз много се притеснявам и мисля да си направя ПЪЛНА смисул напрао да заспя.
3.От какво точно се състои операцията?(Кожата ли ти махат или кфо?)
4.Има ли някакво мазило да се избегнат тези истории :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Мн се притеснявам.Плз някой от тези които са го преживели да пишат.:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Чувал съм,че уролозите на ВМА (Военно медицинска академия) са много добри.Може там да отидеш.Най-добре е да не си с пълна упойка,защото ще ти е много гадно,а и кой ще се навие,да те упои за 15 минути?От пълната упойка ще ти се гади и ще ти е лошо,за това си избери другата.. :P
Няма нищо страшно и при двете няма да усетиш нищо,разликата е,че няма да спиш ;)

batIvo
02-26-2009, 16:31
Здравейте!
Първо искам да благодаря на баткодоки и на всички в форума които са споделяли опит,давали съвети и кураж.Вчера ми направиха пълно обрязване с пълна упойка.(на 15 съм)Не беше страшно.Събудиха ме сутринта, дадоха ми престилка, легнах на масата, приспаха ме нито боли нито нищо.Като се събудих 30мин след "операцията" бях доста замаян и усещах болка тогава ми биха течен аналгин и след 15 мин нищо ми нямаше.Поспах после ядох движех се дори, уринирах съвсем нормално(за мое учудване)без парене, без болка.Вечерта не беше приятно събуждах се 6-7 пъти от ерекции и не съм псал кой знае колко.Днес ме изписаха...всичко нормално.Вървя като патка, мога и нормално, но е много неприятно и има болка при допир.От утре започвам баните със смрадлика(тетра).Само 1 въпрос имам.Утре когато направя първата баня със смрадлика какво ще стане с марлята?Трябва да падне и да сложа нова или изобщо без марли да я карам какво мислите?

afterforever
02-26-2009, 17:32
МАй и на мен ми се налага такава операция :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Изчетох сички 83 страници и явно имам "късо гемче" + фимоза ....... Искам няколко нешта да попитам:
1.Мама и тате имат пари (не сме притеснени финансово) и могат да си позволят всяка болница.Коя е най-добрата според вас?
2.Опойката.Аз много се притеснявам и мисля да си направя ПЪЛНА смисул напрао да заспя.
3.От какво точно се състои операцията?(Кожата ли ти махат или кфо?)
4.Има ли някакво мазило да се избегнат тези истории :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Мн се притеснявам.Плз някой от тези които са го преживели да пишат.:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Само да доуточня, че пълна или местна упойка не зависи от времето на операцията, а от мястото и нещото, което ще правтя хирурзите. Т.е. за 15 или не, ако ти правят биопсия на черен дроб, примерно (да си напраят дупка и с едни щипки да ти вземат част от дроба) трае по-малко то 15 минути, но си с пълна упойка.

Чувал съм,че уролозите на ВМА (Военно медицинска академия) са много добри.Може там да отидеш.Най-добре е да не си с пълна упойка,защото ще ти е много гадно,а и кой ще се навие,да те упои за 15 минути?От пълната упойка ще ти се гади и ще ти е лошо,за това си избери другата.. :P
Няма нищо страшно и при двете няма да усетиш нищо,разликата е,че няма да спиш ;)

DeadpooL
02-27-2009, 14:06
Ден 11 Почвам да се притеснявам крайчетата на конците много ме боцкат и е гадно. Все още си има доста чувствителност.

DeadpooL
03-01-2009, 09:00
Ден 13 от операция на гемчето и фимоза имам още конци но като цяло е добре и след 1 час обработка направих първата си чекия след операцията и успях и да свърша и като гледам темите другите на по 40-тия ден немогат нз :D поне вече не ме е страх ся само да се доуправи чувствителноста и да паднат конците и ще е супер

Joro951
03-01-2009, 11:07
Аз имам късо гемче и като се опитвам да правя секс ме боли...
Искам да се оперирам, но не искам нашите да знаят иии..нз...

afterforever
03-01-2009, 11:12
А на колко си?

Joro951
03-01-2009, 11:12
14 :/
Знааам, знаам...малък съм за секс.Знам го...ако може да не говориме за това :)

afterforever
03-01-2009, 11:15
Еми, аз мога да ти кажа, че си малък за секс, ма тва няма да промени особено нищо. Ваште не са ли печени? Не можеш ли да говориш за това с тях? Можеш да кажеш, че те боли като се миеш, примерно...