PDA

View Full Version : Кой да избера?



SLADINKOTO_BEB4E
08-17-2007, 20:20
Здравейте!Моля помогнете ми.....така ходя с едно мом4е от 1 година,но проблема е,4е ве4е не го оби4ам както преди...даже мисля 4е ваобще на го оби4ам.4увствам го само като най-добър приятел!има и едно друго мом4е,което много ме оби4а и аз него :smt007 ...но когато се опитам да скусам с единия нещо ми пре4и просто немога... Кой да избера МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ МИ!!!!!?!?!? ](*,)

Moderated by Aleandra
т. 7 от Правилника!

Dead`Paladin
08-17-2007, 20:22
дай си сметка какво ще загубиш ако скъсаш твоя и си дай сметка какво ще спечелиш с новия......така може би сама ще разбереш с кого искаш да си.....

me4ti4kata
08-17-2007, 20:27
Dai si gooooolqma po4ivka i s dvamata,osamoti se i re6i!Tva e moqt syvet,dano vzeme6 pravilnoto re6enie!USPEH I NAPRED! :arrow: :P :P :P

ko
08-17-2007, 20:33
malko e banalno,no vse pak celta e ti da si ok,taka 4e prosto slu6ai sarceto si.

Mementomori
08-17-2007, 20:46
Избери този,когото обичаш истински!

Ivanna99
08-17-2007, 20:46
Vij,az imah sushtiq problem i istinata e,che drugoto momche s vremeto osuznah,che e bilo samo uvlechenie i che ne si struva da zareja neshto tolko traino,sigurno i s dokazani chuvstva(zashtoto za edna godina bi trqbvalo momcheto da ti e dokazalo kolko te obicha i che durji na teb).Istinata e,che naistina imah nujda ot vreme i pochivka,za da premislq sama neshtata i bqh na ruba da zapochna neshto novo,kogato nai-dobrata fr me hvana i mi kaza dve,tri neshta i me vrazumi,za koeto ne sujelqvam!Ta skupa,moqt suvet poprincip e,che novoto e samo edna trupka,zashtoto e neshto razlichno,raznoobrazie,no naistina premisli kakvo shte izgubish i kolko lesno bi zahvurlila edna godina!Uspeh :wink:

ChRiSTiaNo_07
08-17-2007, 20:50
Недей да го късаш ужасно е :smt010

sladko_dete
08-17-2007, 20:52
Аз пък съм за втория ... незнам колко е стока, обаче щом имаш съмнения с първия е ясно, че дали сега ще го зарежеш или по - късно е само въпрос на време ... А това което те спира да зарежеш приятеля си според мен е това, че той ти показва, че има чувствакъм теб и на теб ти става едно такова миличко ...

GoodGirlGoneBad
08-17-2007, 20:56
Ами лично мой съвет е да не продължаваш да не продължаваш да залъгваш приятеля си,че го обичаш...същевременно и себе си,че си щастлива със него :roll: Разясни му как стоят нещата и бъди с този,който обичаш.Късмет! :smt006

Ivanna99
08-17-2007, 20:58
Spored men ne e taka...pri dulug period t vreme s edin i susht chovek vinagi ima podobna sluchka ako ne pri dvamata to pone pri ediniq...za men tova e kato edin test za vruzkata vi dali naistina shte se poddadete na izkushenieto(neshto momentno)ili shte osuznaete dulbochinata na vruzkata si i shte razberete kolko mnogo vsushtnost se obichate!Chestno da ti kaja ako ne mi se beshe sluchila onazi podobna sluchka nqmashe da osuznaq kakvo bqh gotova da zahvurlq i ednovremenno da zagubq!Nqmashe i da osuznaq kolko mnogo vsushtnost obicham priqtelq si \:D/

misSsX
08-17-2007, 20:59
АХАХАХАХАахаахааа сори за смеха обаче щот вече ми е омразнало от такива които казват кой да избера самич факт че казваш че незнаеш кои говори че незнаеш с кои искаш да си а ние не може да ти кажем с кои да си щот тва не е на наща глава
иначе бих ти казала ако наистина беше обичала тва момче нямаше да спреш да го обичаш се пак ходите само година... пък ония пич може да ти казва че те обича ама да не е така обичта не идва за ден два седмица две месеци че и години тряят за тва...

sladkish_14
08-17-2007, 21:03
Амииии :roll: при Sweet girl примерно е така харесва ми съветът й!Но има право и sladko_dete...Лично аз съм преживяла раздяла с първото си гадже(а знаете че при първото нещата са мн.силни)след 1г. и половина,като се колебаех между него и сегашния си приятел....Сега 4 месеца след избора ми съм ЩАСТЛИВА с "новото момче"то ми дава нещо повече дава ми истински чувства думите ги изрича със сърце,докато при бившия беше навик!!!Аз не съжалявам за избора си!Това решение не можем да го направим ние ТИ си тази която познава приятеля си и точа,че сте много време заедно не трябва да те спира да кажеш КРАЙ!Така или иначе това ще стане все някога,щом имаш шанс за нещо ново,значи сега е времето за този край. :roll: Успех независимо решението ти O:) :smt006

Ivanna99
08-17-2007, 21:10
Sujalqvam,no otnovo ne sum suglasna s tova mnenie,zashtoto ako vsichki razsujdavahme"vsichko rano ili kusno shte svurshi,sega ti e shansut-DEOSTVAI"nikoi nqmashe da iztrae poveshe ot godina s gaje(dori i tova e mnogo)ne moje da se razsujdava po tozi nachin...Kakto veche kazah vuv vsqka produljitelna vruzka ima takiva periodi na kolebanie vuprosut e dali vruzkata e dostatuchno zdrava za da premine uspeshno i da izdurji na tezi udari.A shto se otnasq do tova,che ne sujelqvash-chakai malko vie ste edva 4 meseca zaedno,a nali znaesh,che purvite meseci vinagi sa cvetni,no dali ako na nego mu se otvori podoben shans nqma da si kaje kato teb i nqma toi teb da te zareje,zaradi neshto "novo"?!Eto tova sa neshtata vurhu koito e redno tq da pomisli,zashtoto e glupavo da izpusne momche,koeto istinski q obicha za nqkoi dr,koito samo go tvurdi na dumi,a na deistviq ne se znae [-X

08-17-2007, 21:13
Добре,защо си мислиш,че ще е нещо моментно,може да излезе нещо много по хубаво от сегашната й връзка :roll:

w0sh
08-17-2007, 21:14
ИЗБЕРИ ТОЗИ С ПО-ДЕБЕЛИЯ ЛАНЕЦ ЕСТЕСТВНО БАХТИ ВЪПРОСИТЕ.....

BaBy_I_LoVe_YoU
08-17-2007, 21:23
е то .. сегашния ми приятел 4ак сега разбира 4е зна4а нещо за него.а до сега се едно 4е не ме познаваше се едно бяхме просто приятели...ааааааа докато другото мом4е го познавам от 2 години и сум обедена 4е той ме оби4а истински!...просто не само един път ми го е доказвал и ме е защитавал и тка....докато гаджето ми.....ме защитава от както разбра 4е не съм поредната му ....