PDA

View Full Version : nirvana,kurt cobain



sladko_momi4e
08-17-2007, 22:14
kakvo mislite za kurt cobain?
za6to spored vas e iskal da sloji krai na jivota si?
iskate li toi da s evazrodi ili nikoga da ne e umiral?


v pamet na kurt cobain

:cry:

thefreak
08-17-2007, 22:18
Я млъквай.

Jeuelle
08-17-2007, 22:42
Достатъчно се е говорило по тази тема....в интернет е публикуване предсмъртното му писмо , прочети го и ще разбереш защо се е самоубил.

cRaZy_mih
08-18-2007, 00:48
пича се е гръмнал щото е бил мн друсан и тва е...то си го пише в нета ,че като са му правени кръвни проби се е разбрало,че се е бил надрусал до толкова ,че е било почти невъзможно да вдигне пушката

наркоман се роди,наркоман умря,наркоман ше си остане R.I.P. Kurt Cobain

08-18-2007, 23:47
Достатъчно се е говорило по тази тема....в интернет е публикуване предсмъртното му писмо , прочети го и ще разбереш защо се е самоубил.
znam kade e predsmartnoto mu pismo no ne mi dava smelost da go pro4eta!az i dve moi frs sm,e ludi po nego!toi e velik!

08-18-2007, 23:49
Я млъквай.
za6to!kakvo ima6 protiv kurt?kaji si!

sladko_momi4e
08-18-2007, 23:51
dvete mnenie otgore sa moi! :)

AliceSw
08-19-2007, 08:23
преди много се интересувах от Нирвана и Кърт Кобейн, да харесвам ги/го все още, чела съм книги с теории за смъртта му, според фактите той е бил друсан дотолкова, че не е имал сила да хване пушката и да се убие, но няма доказателства, че е убийство

все едно, аз лично не вярвах, че се е самоубил, но няма значение

ПП в предсмъртното му писмо няма нищо казано за смърт

sladko_momi4e
08-21-2007, 15:06
znam go kade e smartnoto pismo i sam po4vala da go 4eta no ne mi dava smelost da go dovar6a!stigam vinagi do 6estiq red i na tam nemoga!tolkova go obi4am :(

Disrespect
08-21-2007, 15:16
znam go kade e smartnoto pismo i sam po4vala da go 4eta no ne mi dava smelost da go dovar6a!stigam vinagi do 6estiq red i na tam nemoga!tolkova go obi4am :(

](*,) ](*,) ](*,)

mycka
08-21-2007, 15:21
Лелееееееее,до ся не съм попадала на такъв фен,на каквото и да било :o

sladko_momi4e
08-21-2007, 15:48
e kakvo lo6o ima v tova...? :cry:
kak moja na 27 godini samo edin velik pevec da umre!uma mi ne go pobira #-o
ako be6e jiv....

Boot
08-21-2007, 19:22
Къртни го е убила.
Точка.

sladko_momi4e
08-21-2007, 22:03
ne vqrvam 4e tq go e ubila kolkoto i da go e mrazela tva ne zna4i 4ee tq!
az znam koi e!!!!!!
toi samiq sloji krai na jivota si!za6toto vijdal 4e nqma smisal da jivee!nai-tejku mo bilo za fransis(deteto mu)!!!!gorkoto da jivee s taq ujasna maika!sajalqvam go! :cry:
seki koito uvajava kurt cobain go molq na kraq na podpisa si da napi6e :
DIE COURTNEY LOVE 2 udivitelno
molq vi!nosete tova izre4enie v podpisa pone sedmica!

Shadow_Walker
08-21-2007, 22:10
ne vqrvam 4e tq go e ubila kolkoto i da go e mrazela tva ne zna4i 4ee tq!
az znam koi e!!!!!!
toi samiq sloji krai na jivota si!za6toto vijdal 4e nqma smisal da jivee!nai-tejku mo bilo za fransis(deteto mu)!!!!gorkoto da jivee s taq ujasna maika!sajalqvam go! :cry:
seki koito uvajava kurt cobain go molq na kraq na podpisa si da napi6e :
DIE COURTNEY LOVE 2 udivitelno
molq vi!nosete tova izre4enie v podpisa pone sedmica!А, стига бе...Die courtney love :shock:
пф..ти пък откъде знаеш, че жената е била гадна?лично ли я познаваш?и защо пък желаеш смъртта й?Тя е обичала кърт, той е обичал нея...
просто е бил наркоман - това е.и дори тя да го е убила не бъди така озлобена.



Лелееееееее,до ся не съм попадала на такъв фен,на каквото и да било :o
не познаваш данито от моя клас - луда фенка...ама наистина луда, на кристина агилера :)

sladko_momi4e
08-21-2007, 22:20
ne vqrvam 4e tq go e ubila kolkoto i da go e mrazela tva ne zna4i 4ee tq!
az znam koi e!!!!!!
toi samiq sloji krai na jivota si!za6toto vijdal 4e nqma smisal da jivee!nai-tejku mo bilo za fransis(deteto mu)!!!!gorkoto da jivee s taq ujasna maika!sajalqvam go! :cry:
seki koito uvajava kurt cobain go molq na kraq na podpisa si da napi6e :
DIE COURTNEY LOVE 2 udivitelno
molq vi!nosete tova izre4enie v podpisa pone sedmica!А, стига бе...Die courtney love :shock:
пф..ти пък откъде знаеш, че жената е била гадна?лично ли я познаваш?и защо пък желаеш смъртта й?Тя е обичала кърт, той е обичал нея...
просто е бил наркоман - това е.и дори тя да го е убила не бъди така озлобена.



Лелееееееее,до ся не съм попадала на такъв фен,на каквото и да било :o
не познаваш данито от моя клас - луда фенка...ама наистина луда, на кристина агилера :)
prodala mu e si4kite pev4eski prava i tvorbite mu!zatova q mrazim az i edni moi frendki!
6te bada kam neq ne kam drugite!kurt e imal dostoinstvo tq ne!ako ima6e pone malko um v glavata taq nema6e da mu prodava si4kite prava!
adeteto mu bez ba6ta!az a ko bex negova da6terq 6te=qx da se zastrelqm za da se maxna ot jivota na courtney!!!

Jeuelle
08-21-2007, 23:10
Ако наистина харесваше Кърт Кобейн и имаше дори най-малка представа за живота му , тази идея с подписа дори нямаше да хрумне на безмозъчната ти малка главица.....

sladko_momi4e
08-22-2007, 01:31
Ако наистина харесваше Кърт Кобейн и имаше дори най-малка представа за живота му , тази идея с подписа дори нямаше да хрумне на безмозъчната ти малка главица.....
slu6ai iz4ela sam si4ko za nego!znam nai-malkata podrobnost!no prosto az i moite dve priqtelki i priqtelq mi mrazim courtney do smart!
tova nikoi ne moje da go promeni!
kurt e velik i po velik ot nego nqma i nqma da ima!!!

sladko_momi4e
08-22-2007, 14:55
Stupid fangirls... Cobain's dead.
toi moje da e po4inal no za nas toi vinagi e jiv i jiv 6te e dokato pone ima edin fen!

AliceSw
08-22-2007, 15:35
хах, това е смешно, повтарям, че бях голяма фенка (ебати гнусната дума) но ако си изчела всичко по въпроса не може да си сигурна, че се е самоубил, по скоро ще си почти сигурна, че не е...

в кръвта му след намирането на трупа има количество морфин, двойно на дозата, която моментално би убила човек, много по-едър от него, няма засичани такива нива на морфин във жив човек, което води до извода, че не може да се е застрелял след това, не и сам....

08-22-2007, 16:23
Къртни го е убила.
Точка.

Доказателство, че жените са зли и преебават мъжете.
А като не могат да ги вържат- убиват ги.
Точка. както законът на мърфи в подписат ти казва всичко хубаво е незаконно, като наркотиците за него например
п.п. мърфи рулез

sladko_momi4e
08-22-2007, 20:39
samoubil se e!!!i to4ka po vaprosa!ako nqkoi ne varva da se bie sre6tu men!

Made_of_Pain
08-22-2007, 22:16
Не ми трябват още наркомани.
Умрял е, защото е бил тъп наркоман.
Не искам да се възродява.
Мисля, че е тъп наркоман

Made_of_Pain
08-22-2007, 22:19
samoubil se e!!!i to4ka po vaprosa!ako nqkoi ne varva da se bie sre6tu men!


За какво питаш за чуждите мнения, като обощаваш всичко на принципа "Събрахме се и аз реших"?

sladko_momi4e
08-23-2007, 15:34
хах, това е смешно, повтарям, че бях голяма фенка (ебати гнусната дума) но ако си изчела всичко по въпроса не може да си сигурна, че се е самоубил, по скоро ще си почти сигурна, че не е...

в кръвта му след намирането на трупа има количество морфин, двойно на дозата, която моментално би убила човек, много по-едър от него, няма засичани такива нива на морфин във жив човек, което води до извода, че не може да се е застрелял след това, не и сам....
ako si mu bila fenka zna4i trea o6te da si!za6toto venaj stane6li golqm fen ankurt nikoga nqma da se otkaje6 ot nego!tova zna4i 4e nikoga ne si mu bila fenka 6tom si se otdrapnala ot nego!

AliceSw
08-23-2007, 15:38
всъщност значи, че съм порастнала и интересите ми са се изменили в друга насока

и като разбираш толкова коментирай другата част от поста ми, не личното ми отношение

sladko_momi4e
08-23-2007, 16:20
moje i da otkriqt i 3 doza v nego morfin!no ne smqtam 4e e ot neq!parvo za6toto do 4 doza znam 4e vse o6te si jiv!9znam go tva ot priqtelq mi toi si e narkoman4e)!ta toi se e samoubil do6lomu e do tukot courtney i ot si4ki xora det sa go drazneli i re6il da sloji krai na jivota si !to ako bex na negovo mqsto i az 6tqx da mapravq taka!

AliceSw
08-23-2007, 20:28
прочети мнението ми внимателно и спри да твърдиш, че си чела всичко и знаеш за какво говориш, това, което пиша не са измислени твърдения, а научно доказани факти

цитирам: Проучвания, публикувани в Дневник на съдебните науки, посочват за най-високо съдържание на морфин в кръвта при свръхдоза хероин около 0,5 мг за литър кръв. С други думи нивото при Кобейн от 1,52 мг на литър кръв съдържа около тройната на всички признати за смъртоносни количества. Други източници твърдят, че има толеранс, които може да се появи при тежки наркомании като тази на Кобейн, но в никакъв случай не е възможно след такава доза човекът да остане в съзнание. Тук идва фактът, че той е намерен със смъкнати ръкави, предметите, необходими за вземане на хероина са прибрани, което е невъзможно според всички данни.

източник "Mordfall Kurt Cobain", издателство Улрих, преводът си е мои =)

Made_of_Pain
08-23-2007, 21:06
sladko_momi4eк, на колко си години?

sladko_momi4e
08-23-2007, 21:48
na 15 no ne e vajno na kolkos i a tova kakvo ima6 v glavata!
dobre priznavam v4era 4etox za dozata morfin tova go bqx propusnala i se izvinqvam no o6te ne sam obedena 4e nqkoi go e ubil!ako nqkoi go e gramna to trea pilicqta da sa vzeli otpe4ataci i da razberat!koi moje da e toi?

Made_of_Pain
08-24-2007, 15:53
;)
Много филми гледаш.

Не се зяждам.. като един от малкото пъти в които не го правя в същност.... но това са подробности ;)

Та... Човек расте, променя се и с годините изгражда своя мироглед...

Ако ти е писано да слушаш рок и метъл, доста скоро ще зарежеш
Къртове, паркове и глупости.
(знам, че са следва, да обясниш, как ти си истинска фенка и т'ва никога няма да стане, но се опитай да ми повярваш и ми спести тия баналности)

Всеки тръгва по различен път.
Познавам човек, който е започнал с ЛП, минал е на дет метъл и в момента слуша псай... Но това е пътят, докато всеки отнас, открие себе си в музиката. Път, който е хубаво да бъде изминат.
Но не се кълни в тва и онова така лесно....

08-26-2007, 00:31
az sams ladko_momi4e am marzime da se logna o zatva pi6a taka!am kazvam tav det mislq!!!

RAWRRR
08-26-2007, 09:29
ne vqrvam 4e tq go e ubila kolkoto i da go e mrazela tva ne zna4i 4ee tq!
az znam koi e!!!!!!
toi samiq sloji krai na jivota si!za6toto vijdal 4e nqma smisal da jivee!nai-tejku mo bilo za fransis(deteto mu)!!!!gorkoto da jivee s taq ujasna maika!sajalqvam go! :cry:
seki koito uvajava kurt cobain go molq na kraq na podpisa si da napi6e :
DIE COURTNEY LOVE 2 udivitelno
molq vi!nosete tova izre4enie v podpisa pone sedmica!
хахах
ти не си никаква фенка на нирвана,
не не не
ти си..
параноична млада девойка,влюбена в починала гръндж звезда..
а това е толкова.......БАНАЛНО :lol:
и Къртни е супер яка
РУСА,КРАСИВА,АРТИСТИЧНА (в пиянските си прояви имам предвид) , агресивна,буйна,дива..
какво да иска повече човек от една жена.

Rock & Roll Queen
08-26-2007, 09:47
Stupid fangirls... Cobain's dead.

sladko_momi4e
08-26-2007, 22:56
ot neq iskam d aumre!moje6e da ne q mrazq 4ak tolkovaako ne be6e prodala avtorskite i peni4eski prava na kurt!

ni6to_novo
08-27-2007, 07:36
:shock: абе първо:

За какво питаш за чуждите мнения, като обощаваш всичко на принципа "Събрахме се и аз реших"?
второ:
Що не приемеш,че някой друг също може да е информиран колкото теб,че и повече от теб?Я вземи провери да не би слууучайно да си изтървала още нещо..
и трето:
Докато беше жив някои го харесваха,други не и след смъртта му пак е така,но тва няма значение сега,щото фактите са важни,а те са:
той е мъртъв,а ти си жалка

Disrespect
08-27-2007, 08:52
na 15 no ne e vajno na kolkos i a tova kakvo ima6 v glavata!
dobre priznavam v4era 4etox za dozata morfin tova go bqx propusnala i se izvinqvam no o6te ne sam obedena 4e nqkoi go e ubil!ako nqkoi go e gramna to trea pilicqta da sa vzeli otpe4ataci i da razberat!koi moje da e toi?

наистина ли мислиш, че е толкова лесно?? я най-добре последвай твоя идол...

ТраЛаЛа`f
08-27-2007, 14:59
na 15 no ne e vajno na kolkos i a tova kakvo ima6 v glavata!
dobre priznavam v4era 4etox za dozata morfin tova go bqx propusnala i se izvinqvam no o6te ne sam obedena 4e nqkoi go e ubil!ako nqkoi go e gramna to trea pilicqta da sa vzeli otpe4ataci i da razberat!koi moje da e toi?

наистина ли мислиш, че е толкова лесно?? я най-добре последвай твоя идол...

:mrgreen:

sladko_momi4e
08-27-2007, 16:58
snabdete me s morfin i sam go posledvala!

dumbsy
01-27-2009, 19:09
ne vqrvam 4e tq go e ubila kolkoto i da go e mrazela tva ne zna4i 4ee tq!
az znam koi e!!!!!!
toi samiq sloji krai na jivota si!za6toto vijdal 4e nqma smisal da jivee!nai-tejku mo bilo za fransis(deteto mu)!!!!gorkoto da jivee s taq ujasna maika!sajalqvam go! :cry:
seki koito uvajava kurt cobain go molq na kraq na podpisa si da napi6e :
DIE COURTNEY LOVE 2 udivitelno
molq vi!nosete tova izre4enie v podpisa pone sedmica!


ахаххаха.
как ше го е мразела, бе.
идиотка си, голяма.
и да, това, че знаеш само Smells Like Teen Spirit и може би Come As You Are, не те прави "nai-velikata fenka na nirvana :cry: ".
злета, умрете, моля.

jghgh
01-27-2009, 21:10
ne vqrvam 4e tq go e ubila kolkoto i da go e mrazela tva ne zna4i 4ee tq!
az znam koi e!!!!!!
toi samiq sloji krai na jivota si!za6toto vijdal 4e nqma smisal da jivee!nai-tejku mo bilo za fransis(deteto mu)!!!!gorkoto da jivee s taq ujasna maika!sajalqvam go! :cry:
seki koito uvajava kurt cobain go molq na kraq na podpisa si da napi6e :
DIE COURTNEY LOVE 2 udivitelno
molq vi!nosete tova izre4enie v podpisa pone sedmica!


ахаххаха.
как ше го е мразела, бе.
идиотка си, голяма.
и да, това, че знаеш само Smells Like Teen Spirit и може би Come As You Are, не те прави "nai-velikata fenka na nirvana :cry: ".
злета, умрете, моля.
а ти, зле, не съживявай някви теми от 2007ма..

по темата: лОфкЪМ сИ къРт!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! дАйте ми МорфИн и ще гУ посЛедвам в сМъРтта!!1
о0о0 Кърт е тОлкова яккк... :д Тва е ПричинЪЪЪта да слуШам НирФанъ.. ох.. <3

CtrlAltDel
01-27-2009, 21:32
Авторката вече е на 16. Дано не е още с това мнение :) .

dumbsy
01-28-2009, 19:11
ne vqrvam 4e tq go e ubila kolkoto i da go e mrazela tva ne zna4i 4ee tq!
az znam koi e!!!!!!
toi samiq sloji krai na jivota si!za6toto vijdal 4e nqma smisal da jivee!nai-tejku mo bilo za fransis(deteto mu)!!!!gorkoto da jivee s taq ujasna maika!sajalqvam go! :cry:
seki koito uvajava kurt cobain go molq na kraq na podpisa si da napi6e :
DIE COURTNEY LOVE 2 udivitelno
molq vi!nosete tova izre4enie v podpisa pone sedmica!


ахаххаха.
как ше го е мразела, бе.
идиотка си, голяма.
и да, това, че знаеш само Smells Like Teen Spirit и може би Come As You Are, не те прави "nai-velikata fenka na nirvana :cry: ".
злета, умрете, моля.
а ти, зле, не съживявай някви теми от 2007ма..

по темата: лОфкЪМ сИ къРт!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! дАйте ми МорфИн и ще гУ посЛедвам в сМъРтта!!1
о0о0 Кърт е тОлкова яккк... :д Тва е ПричинЪЪЪта да слуШам НирФанъ.. ох.. <3

еми, като е от 2007ма, защо не е изтрита ? [;
явно, щом има проблем, че я "съживявам", значи дискусията е свършила => трябва да бъде изтрита.
но си пазите цифра страници с безполезни теми etc.

jghgh
01-28-2009, 22:07
...

ахаххаха.
как ше го е мразела, бе.
идиотка си, голяма.
и да, това, че знаеш само Smells Like Teen Spirit и може би Come As You Are, не те прави "nai-velikata fenka na nirvana :cry: ".
злета, умрете, моля.
а ти, зле, не съживявай някви теми от 2007ма..

по темата: лОфкЪМ сИ къРт!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! дАйте ми МорфИн и ще гУ посЛедвам в сМъРтта!!1
о0о0 Кърт е тОлкова яккк... :д Тва е ПричинЪЪЪта да слуШам НирФанъ.. ох.. <3

еми, като е от 2007ма, защо не е изтрита ? [;
явно, щом има проблем, че я "съживявам", значи дискусията е свършила => трябва да бъде изтрита.
но си пазите цифра страници с безполезни теми etc.

Не е изтрита, защото по принцип във форумите има някаква странна практика да не се трият стари теми, нито стари потребители. Не съм запозната защо е така, но предполагам че бройката е важно нещо. Нямам друго обяснение, дано съм ти отговорила на въпроса. : D

И не се обиждай, просто нямаше как да не ти кажа "зле" - пишеш леко противно и с един такъв гаден тон, малки буквички, типичната сърдита "анти поза", ддз.. 8-) Айде нека не съдя от рано, па и нали съм била същата едно време..


drain u, greet to all :] (nirvana)

dumbsy
01-29-2009, 08:00
...

ахаххаха.
как ше го е мразела, бе.
идиотка си, голяма.
и да, това, че знаеш само Smells Like Teen Spirit и може би Come As You Are, не те прави "nai-velikata fenka na nirvana :cry: ".
злета, умрете, моля.
а ти, зле, не съживявай някви теми от 2007ма..

по темата: лОфкЪМ сИ къРт!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! дАйте ми МорфИн и ще гУ посЛедвам в сМъРтта!!1
о0о0 Кърт е тОлкова яккк... :д Тва е ПричинЪЪЪта да слуШам НирФанъ.. ох.. <3

еми, като е от 2007ма, защо не е изтрита ? [;
явно, щом има проблем, че я "съживявам", значи дискусията е свършила => трябва да бъде изтрита.
но си пазите цифра страници с безполезни теми etc.

Не е изтрита, защото по принцип във форумите има някаква странна практика да не се трият стари теми, нито стари потребители. Не съм запозната защо е така, но предполагам че бройката е важно нещо. Нямам друго обяснение, дано съм ти отговорила на въпроса. : D

И не се обиждай, просто нямаше как да не ти кажа "зле" - пишеш леко противно и с един такъв гаден тон, малки буквички, типичната сърдита "анти поза", ддз.. 8-) Айде нека не съдя от рано, па и нали съм била същата едно време..


drain u, greet to all :] (nirvana)


аххахха, много хора ме съдят от рано xD
неее, trust meeeh, аз съм добро дете [:
ама просто се дразня, когато някой се изказва по теми, по които не е компетентен.
специално за нирвана се паля доста, ама това си е друга тема.
айде,
peace'n'love