PDA

View Full Version : абсурдно е



knas
08-18-2007, 03:12
дразни ме... ходиме от много време, минахме през супер много неща... късахме, събирахме се... бях и първия... в тая връзка има от всичко... чувствал съм се все едно летя... чувствал съм и че не искам да я познавам... сам осъзнавам, че не искам егоист до себе си, а мисълта, че я няма ме кара да откачам.. и да.. супер различни сме.. моят свят не е розов, не мога да си сложа розовите очила и да не ми пука за нищо освем за мен самия... докато тя е точно обратното... и идеята в случая е, че не мога да разбера защо ми е гадно, като сам осъзнавам, че за някои неща трябват двама.. и двамата трябва да даваме за да има нас, а не просто двама души, които са заедно само за да си правят кефа. Супер импулсивен съм и в ситуация като тази в един момент си мисля, че не е проблем да я няма... в следващия полудявам... нямам нужда от нея от гледна точка, че не търся някви повърхностни отношения, но понякога просто искам да е до мене,, да не ми казва нищо.. само да е при мен.като вреден навик, от който не мога да се отърва.. и е така в един момент ще се скараме супер жестоко, случвало се е да се разплаква пред мене и в следващия ще се награбиме и аз не знам като какво...абсурдно е хора.

_Imaginary_girl_
08-18-2007, 04:17
Знаеш ли в същото положение съм ...е,мисля,
че вече се изкъкнах ..донякъде.
И ще ти кажа,че не е абсурдно ...просто е ИСТИНСКА ЛЮБОВ!
С хубавите си и лоши страни ... :?

me4ti4kata
08-18-2007, 05:32
:D :wink: Tva e ISTINSKA LIUBOV,sys vsi4kite i radosti i nezgodi.Vseki minava prez tva.Trqbva da si silen i da preodolee6 vsi4ko v imeto na LIUBOVTA!USPEH! :wink:

kazablanka15
08-18-2007, 05:48
Виж съгласна съм с ~Imaginary_girl~ да найстина това е истинската любов.Това което каза е едно голямо доказателство че я обичаш и точно за това ти е гадно обичаш я такава каквато е, но бих те посаветвала да помислиш много добре какво искаш ти дали това очакваш от една връзка дали тя е момичето което искаш каде грешите давата ли всичко от себе си за да сте щастливи тя дава ли всичко.Има толкава много въпроси но които и двамата трябва да си отговорите.Едно ще ти кажа в една връзка картите трябва да са открити иначе се губи смисала и да съществува,така че трябва да си поговорите мното сериозна трябва да и кажеш това което каза на нас.Само тя може да ти помогне.Желая ти успех и каквото и да се случи гледай напред и нагоре!

~*SILVER*~
08-18-2007, 06:30
Дали е истинска любов, не може да се заключи толкова лесно. Има и друг вариант - може просто да си свикнал с присъствието и' и да си човек, който обича да получава всичко, което поиска. В един момент ти писва от нея и я захвърляш, а в другия усещаш, че вече не е твоя собственост и я искаш обратно. Както каза ти - не е нужно да ти говори или нещо друго, а просто да е там - да бъде само твоя. Хм.. май не е страшна любов, а?

Естествено, има го и варианта наистина да си се влюбил. Това е по-лошото, защото ако е така, те чакат много мъки и безсънни нощи, докато се махнеш от това положение.
Ти решаваш, дали искаш да си с нея и е хубаво наистина да решиш, защото така разиграваш нея и себе си.

А какви са причините изобщо да се карате? Ти ли подклаждаш споровете или тя? Ти ли пръв теглиш чертата или тя?

08-18-2007, 06:38
izneveri sa povodite i ne e lubov, a prosto nujda. i se draznq, 4e se 4uvstvam taka. nqmam nikakvi pretencii, 4e q obi4am prosto dyrja na neq, sviknah s neq..

~*SILVER*~
08-18-2007, 06:43
izneveri sa povodite i ne e lubov, a prosto nujda. i se draznq, 4e se 4uvstvam taka. nqmam nikakvi pretencii, 4e q obi4am prosto dyrja na neq, sviknah s neq..
Виж, ако е така, няма смисъл да си тровиш нервите. Просто я забрави. Знам мнооого добре, че не е лесно, но няма как иначе да я преодолееш. Кажи си "край" и точка! Ще ти помогне ако си намериш друго момиче, но гледай този път да е истинска връзка, а не пак свикване, защото накрая пак ще ти е гадно.
Успех ;)

08-18-2007, 06:45
taka e.. evala brato !

sherry
08-18-2007, 09:15
И с моя приятел сме така. Ужасно различни сме, често се карахме. Лесно е да се откажеш пред трудностите, трудно е да правиш компромиси и да се учите един от друг...Любовта не е само пеперудки, цветенца и гъделичкане в стомаха. Любовта е отдаване, разбиране, доверие. Опитай се да изгладиш проблемите между вас, струва си...

lady_darkness
08-18-2007, 11:19
Въпреки,че сте супер различни-тя по някакъв начин те допълва.Защо не поговорите и не се изясните?По някога един разговор променя нещата...А и от това което написа си мисля,че между вас има много страст и любов!!!Забрави тези мисли дето те измъчват-и не,не е абсурт!!!

KiSs_mY_LiPs
08-18-2007, 11:30
ТФА СЕ НАРИЧА ИСТИНСКА ЛЮБОФ..!!!!

miloto_girl_4e
08-18-2007, 11:36
Направо ти завиждам донякъде..
Наистина в момента ти изпитваш истинската любов ..
Която както сам виждаш и разбираш няма само хубави страни, има и лоши моменти, които обаче някакси бледнеят пред щастливите ви мигове заедно :wink: Ти явно обичаш мацката такава, каквато е :wink: Може да е лекомислена, повърхностна, да избягва проблемите и да се самозалъгва, че всичко е хубаво и розово, но ако тя не беше именно такава, ти надали би се влюбил в нея :wink: Такаче бъди щастлив и радостен, че можеш да усетиш чара на истинската любов :P

08-18-2007, 12:08
ne e lubov... znam kakvo e lubov, izpitval sym q smeq da tvyrdq... gadno mi e, 4e sym s 4ovek, koito misli samo za sebe si i kolkoto i da mi e kofti 6te q zareja.. tva ne e lubov hora

sladkish_14
08-18-2007, 12:22
:D :wink: Tva e ISTINSKA LIUBOV,sys vsi4kite i radosti i nezgodi.Vseki minava prez tva.Trqbva da si silen i da preodolee6 vsi4ko v imeto na LIUBOVTA!USPEH! :wink:

\:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ Открила съм истинската любооооов \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ Така е!Ми понякога просто се опитай да промениш,някой неини черти...само малко за да се чувствате малко по-добре отколкото ужасно(в отделни случай де)Аз така понякога права :oops: не че го променям изцяло,но :oops: опитвам да промена нещата и сме си ОК \:D/ Обичайте се!!!

koalka
08-18-2007, 15:14
Опитайте да говорите зряло и да се разберете, бъдете заедно и опранете нещата.Ако чувствата са взаимни-възможно е да го постигнете!

flowerlina
08-18-2007, 18:15
Направо ти завиждам донякъде..
Наистина в момента ти изпитваш истинската любов ..
Която както сам виждаш и разбираш няма само хубави страни, има и лоши моменти, които обаче някакси бледнеят пред щастливите ви мигове заедно :wink: Ти явно обичаш мацката такава, каквато е :wink: Може да е лекомислена, повърхностна, да избягва проблемите и да се самозалъгва, че всичко е хубаво и розово, но ако тя не беше именно такава, ти надали би се влюбил в нея :wink: Такаче бъди щастлив и радостен, че можеш да усетиш чара на истинската любов :P
Напълно съм съгласна

MayKyTy
08-18-2007, 19:09
Направо ти завиждам донякъде..
Наистина в момента ти изпитваш истинската любов ..
Която както сам виждаш и разбираш няма само хубави страни, има и лоши моменти, които обаче някакси бледнеят пред щастливите ви мигове заедно :wink: Ти явно обичаш мацката такава, каквато е :wink: Може да е лекомислена, повърхностна, да избягва проблемите и да се самозалъгва, че всичко е хубаво и розово, но ако тя не беше именно такава, ти надали би се влюбил в нея :wink: Такаче бъди щастлив и радостен, че можеш да усетиш чара на истинската любов :P
!!!! абслолютно съм съгласна!!! :)

only_hope_f
08-18-2007, 19:40
И аз бях така с бившия ми приятел постоянно се карахме касахме сабирахме се мразихме се но същевремнно много се и обичахме. И в един момент той реши че вече му е писнало от всичко това и вече не иска да ме вижда и да си пиши с мен. И сега ми е много много гадно и се опитвам да свикна. За това за да не изпаднеш в същото положение прави компромиси опитвай се да не се карате толкова много и ще бъдете по щастливи.

~*SILVER*~
08-18-2007, 19:43
ne e lubov... znam kakvo e lubov, izpitval sym q smeq da tvyrdq... gadno mi e, 4e sym s 4ovek, koito misli samo za sebe si i kolkoto i da mi e kofti 6te q zareja.. tva ne e lubov hora
Виж, приятел... не трябва да се тормозиш. Ти не си виновен. Просто не всяка връзка успява. Тея мнения, че това е истинска любов... не са верни според мен. Усеща се кога е любов... любовта е хубаво чувство. Може да те обърква, но не те разтройва, а ти определено си разтроен.
Спокойно - светът е пълен с момичета и едно от тях е точно за теб ;)
Успех ти пожелавам и горе главата! ;)

Just_say_no
08-18-2007, 19:50
Любовта няма логика! Напротив това е най - НЕлогичното нещо, което може да съществува.

mir4ovski
08-19-2007, 13:26
domarzq me da pro4eta cqloto izliqnie nz spasqvai se