PDA

View Full Version : Приятелят ми е прекалено консервативен



typachkata
08-18-2007, 05:47
vchera bashta mi me pomoli da izlqza i da otida da my kypq bira,no men me murzeshe i toi kaza ako me murzi da pomolq edna priqtelka i nali kazah i ..suglasi se i otidi.Sled tova kazah na gadjeto mi i toi mi se razsurdi :( ne si vdiga gsm v skype go nqma ..obadih se v tqh i mi zatvori..toi e mnoogo konservativen..zaedno sme ot pochti godina i polovina..i toi ne mi dava da imam priqtelki koito toi ne gi poznava ili neshto takova...iskam da se sdobrim... :( nz kakvo da mu kaja..snoshti my pisah sms...ama pfffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff :( :smt010 mislq da otida do tqh...po kysno i da govorim
molq vi ne mi kazvaite che e lapeshko....znam che e taka ;( no pone i vie ne me kritikyvaite dostatuchno sa mi problemite s nego...pishete samo saveti molq viiiiiii :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010

Moderated by Aleandra
т. 7 от Правилника!

08-18-2007, 05:55
здрасти! според мен това,че приятелят ти се сърди ако имаш приятелки които не познава е смешно!от къде на къде той ще определя колко и какви приятелки да имаш?личи си ,че много го обичаш,но той ппрекалява и ти навлиза в личното пространство!според мен най-добре ще е за сега да не го търсиш-нека той ти звънне..и когато това стане поговорете добре и му обясни,че не ти е приятно това негово поведение..мисля си,че ако и той държи толкова много на теб ще се промени..хайде,успех и не се обезкуражавай!!! :wink:

Maiden`Fenka
08-18-2007, 05:58
явно трябва да избираш между гаджето ти и приятелкити ти

kazablanka15
08-18-2007, 06:00
Миличка няма да те критикувам ще ти кажа само че в този случай никой неможе да ти помогне освен сама ти.Разбирам че сте година заедно че може би го обичаш много но ако в връзката нямя лично пространтво на всеки един от партньорите каква връзка може да е това? Решението тук е само едно - Говори с него кажи му всичко което мислиш даже и той да не иска да слуша в един в един момент ще му се наложи да те чуе и ако иска да сте заедно ще се върне!!!Успех и бъди силна каквото и да става[b][i]

typachkata
08-18-2007, 06:01
s priiqtelkite mi ne sam se vijdala ot 2-3 meseca....ama ne me interesuva..kato sam s nego si4ko zabravqm :) :smt007 :smt007 :smt007 za tova vi molq da mi dadete savet kakvo da my kaja ? :smt009

Maiden`Fenka
08-18-2007, 06:05
s priiqtelkite mi ne sam se vijdala ot 2-3 meseca....ama ne me interesuva..kato sam s nego si4ko zabravqm :) :smt007 :smt007 :smt007 za tova vi molq da mi dadete savet kakvo da my kaja ? :smt009
кажи му че мн държиш на приятелките си,че те са важни за теб и не можеш да ги оставиш.Питай го как би се чувствал той ако ти не му даваш да се вижда с неговите фр

08-18-2007, 06:05
кажи му,че искаш лично пространство и ,че той с това си поведение е смешно..кажи му и ,че си достатъчно голяма да избираш приятелите си..аха-той да не ти е бавачка...?!!! а след като не ти пука за приятелките ти-какви приятелки са ти изобщо?..зарад този идиот-не се убиждай...ти зарязваш хората които те обичат..защото спорид мен той не те обича,а гледа на теб като на предмет..това е! :smt011

alkobalko
08-18-2007, 06:06
И как търпиш това положение? Кой е той, че да решава какво да правиш или с кой да излизаш.
Ако съм на твое място никога не бих се опитала да се върна при него.

typachkata
08-18-2007, 06:09
abe hora ne me razbrahte..... NE SA MI PROBLEM PRIQTELKITE !!!( ako moga taka da gi nareka) iSKAM DA SE SDOBRQ S NEGO !

08-18-2007, 06:13
щом искаш да бъдеш с такъв човек наистина си изглупяла,миличка :-D

alkobalko
08-18-2007, 06:13
Тогава отиди при него и говорете.
Обясни му, че имаш нужда и от лично пространство. Че една връзка се гради върху взаимни компромиси.

~*SILVER*~
08-18-2007, 06:25
Тогава отиди при него и говорете.
Обясни му, че имаш нужда и от лично пространство. Че една връзка се гради върху взаимни компромиси.
Точно така - ако той не се научи да прави компромиси и да се съобразява с теб, просто няма да стане.

По принцип не бих те съветвал да продължиш подобна връзка, защото явно човекът не може да приеме, че не само неговото мнение е важно. Дори и сега да се сдобрите, след няколко дни/седмици ПАК ще се скарате и така до кога? Не си длъжна да търпиш окови - има много други момчета ;)

alkobalko
08-18-2007, 06:33
По принцип не бих те съветвал да продължиш подобна връзка, защото явно човекът не може да приеме, че не само неговото мнение е важно. Дори и сега да се сдобрите, след няколко дни/седмици ПАК ще се скарате и така до кога? Не си длъжна да търпиш окови - има много други момчета ;)

Точно това бих я посъветвала и аз, но явно тя предпочита да загърби достойнството си и да се остави да бъде манипулирана от него. Не мога да разбера как така позволява на някой да избира как да живее вместо нея, да избира с кой и кога да се среща. Това е един постоянен психически тормоз.

BrokenInnocence
08-18-2007, 07:19
Приятелят ти е не консервативен, а идиот.

Erica
08-18-2007, 07:25
И какъв съвет искаш,че не ми стана много ясно,щото в твойта ситуация много трудно да бъдеш посъветвана...
Ти изкара приятеля си дзвер,ами че по твойте думи скоро и с вашите може ти забрани да се виждаш..........
аз лично не ги разбирам тия нища... #-o

DjBaloon
08-18-2007, 07:30
Vseki muj izrazqva po razlichen nachin zagrijenosta si za momicheto do nego,e ponqkoga ne e tochno nai-pravilniq nachin :-D

08-18-2007, 07:59
vij rano ili kusno 6e se razdelite :| i sled tova koi 6e ti ostane nikoi priqtelite sa mn vajni ne se otkazvai ot tqx.....li4en opit :wink:

08-18-2007, 08:34
s priiqtelkite mi ne sam se vijdala ot 2-3 meseca....ama ne me interesuva..kato sam s nego si4ko zabravqm :) :smt007 :smt007 :smt007 za tova vi molq da mi dadete savet kakvo da my kaja ? :smt009


добре, не усещаш ли, че това не е нормално, не е ..правилно? да заебеш себе си, личното си пространство, контактите си....той прави ли същото за теб? съмнявам се. иска да те мьнипулира, не да те обича. не разбирам как можеш да му го позволяваш :roll:

sherry
08-18-2007, 09:01
Отиди до тях, нека да поговорите. Кажи му, че се сърди за глупости и ако иска да бъде с теб, по-добре да не си намира глупави оправдания за скандали. Трябва да свикне да се съобразява с теб, това, за което ти се е обидил, е глупаво. Кажи му го, дано му дойде акъла.

Nice Angel
08-18-2007, 09:31
az ti kazvam...kolkoto i da go obi4a6 tva 6te svar6i super zle za teb...bez gadje 6toto 6te nameri nqkva super glupava pri4ina da te zareje i bez frendki 6toto si gi izostavila zaradi kaprizite na edin idiot :roll:

alkobalko
08-18-2007, 09:37
Отиди до тях, нека да поговорите. Кажи му, че се сърди за глупости и ако иска да бъде с теб, по-добре да не си намира глупави оправдания за скандали. Трябва да свикне да се съобразява с теб, това, за което ти се е обидил, е глупаво. Кажи му го, дано му дойде акъла.

Да, при разбраните хора това би трябвало да подейства. Тя обаче го е научила много лошо, че винаги трябва да става това, което той поиска. А щом веднъж види, че може да я манипулира, много трудно отново да си върне свободата. Дано все пак момичето се осъзнае преди да е твърде късно.

sladko_dete
08-18-2007, 10:01
Вашите казват ли ти с кого да излизаш??? Предполагам, че не. Но къв е тоя комплексар, че да ти казва с кого да се виждаш и кои да ти бъдат приятелки?!?!?!?!

theEXPLOITED
08-18-2007, 10:15
явно трябва да избираш между гаджето ти и приятелкити ти
ИЗБЕРИ ПРИЯТЕЛИТЕ,ЗАщОТО ТОЙ НЯМА ДА СЕ ПРОМЕНИ,ТИ ТОВА ЛИ ИСКАШ ОТ ЖИВОТА?

boy87y
08-18-2007, 10:19
PRAVO E MOMCHETO! SHTOM ISKASH DA HODISH S NEGO SHE SE SAOBRAZQVASH!

jojankata
08-18-2007, 10:52
кажи му,че искаш лично пространство и ,че той с това си поведение е смешно..кажи му и ,че си достатъчно голяма да избираш приятелите си..аха-той да не ти е бавачка...?!!! а след като не ти пука за приятелките ти-какви приятелки са ти изобщо?..зарад този идиот-не се убиждай...ти зарязваш хората които те обичат..защото спорид мен той не те обича,а гледа на теб като на предмет..това е! :smt011

I az takova 4uvstvo imam...
Spored men,tova ne e lubov,a 4uvstvo za pritejanie...
Ako nari4a6 momi4etata priqtelki,trqbva da gi 4UVSTVA6 takiva,a ne da kazva6,4e ne ti puka za tqh,vse pak te sa ti priqtelki!
Kazvat,4e lubovta e slqpa,no ako AZ TRQBVA6E da IZBIRAM m/u GAJETO i FRKITE mi...6tqh da izbera FRKITE...
Vajna e lubovta,no kogato ne e spodelena ne e lubov,kogato doverieto i predanosta lipsvat ne e lubov...
Kogato nqma 4uvstva,nemoje da se kaje 4e e lubov!!!

Iv4eTy
08-18-2007, 11:58
Абе приятеля ти да не живее в средновековието?! Откаде накаде ще ти казва с кой да се събираш с кой не и т.н. защо трябва да ти се сърди... не си длъжна да го запознаваш с приятелките си. Според мен трябва да поговориш с него и да си изясните нещата кажи му, че постъпва глупаво и че имаш право да избираш сама приятелките си. Все пак в една връзка трябва да има разбирателство ти не си му робиня. Той трябва да разбере това. Иначе колкото и да ти е трудно няма смисъл да продължаваш с него.

sladkish_14
08-18-2007, 12:04
И как търпиш това положение? Кой е той, че да решава какво да правиш или с кой да излизаш.
Ако съм на твое място никога не бих се опитала да се върна при него.

Тук!Ами напълно детинско е!!!Твоя приятел добре ли е с главния или нещо се прави,че не е добре :?: Какъв съвет да ти дам като казваш,че си е такъв :roll: ,а ти накарала си приятелка да иде за бира на баща ти :shock: и защо му каза,като знаеш че е такъв :roll: Охххх незнам искам да ти помогна амааа :smt009 незнам как освен говори с него и кажи че си направила грешка така се чувстват по-добре :-D

alkobalko
08-18-2007, 12:38
Тук!Ами напълно детинско е!!!Твоя приятел добре ли е с главния или нещо се прави,че не е добре :?: Какъв съвет да ти дам като казваш,че си е такъв :roll: ,а ти накарала си приятелка да иде за бира на баща ти :shock: и защо му каза,като знаеш че е такъв :roll: Охххх незнам искам да ти помогна амааа :smt009 незнам как освен говори с него и кажи че си направила грешка така се чувстват по-добре :-D

Глупаво е пак тя да навежда глава и да му се моли за извинение. Още повече, че тя не е направила нищо. Той няма право да и забранява да контактува с приятелките си. Няма право да се сърди за такива глупости. По този начин той я кара да се чувства виновна, за нещо толкова глупаво, за което няма вина. И ако отиде при него и му се моли да и прости, той пак ще се почувства велик и ще продължава да я мачка.
Ако толкова иска да е с него, да отиде и да поговори сериозно с него. Той трябва да разбере, че не е нейн господар и тя има право на свой собствен живот. А ако не разбере и продължава да я тъпче, по-добре без него. но в никакъв случай не трябва да се извинява за нещо, за което няма никаква вина.

Nice Angel
08-18-2007, 13:20
Да, при разбраните хора това би трябвало да подейства. Тя обаче го е научила много лошо, че винаги трябва да става това, което той поиска. А щом веднъж види, че може да я манипулира, много трудно отново да си върне свободата. Дано все пак момичето се осъзнае преди да е твърде късно.само от мнението дет вика че не й трябват приятели и че когато е с него сичко забравя аз разбирам че вече е прекалено късно :| е може би ако го зареже...имам една френдка дето беше така и още е така и от вече 2 години не е излизала с нас...ами само с него... и постоянно и вика "няма да излизаш с тях без мен" сякаш ще му я отмъкнем момиче дано си прочела тва смятам че ще ти помогне като видиш кво те очаква...

TheNewReligion
01-22-2008, 15:39
a kakfa e vruzkata s birata i ba6ta ti i gajeto ?tva 4e si izpratila fr da kupi na ba6ta ti bira e podraznilo ?moje i az ne6to da ne sum razbrala ama q pak obqsni za maloumnite kat men :D :D :D :D

miteto
01-22-2008, 17:39
Приятелят ти е не консервативен, а идиот. \:D/

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
01-22-2008, 17:47
абе не е консервативен а налагащ се ... иска да е неговото ... консерватизма се крие в нежелание за промени, а не в нежелание за правене на неща или така неречения инат ...
това за приятелките е тапо ... аз бих бил само против приятели ... но това да ти " забранява " нарушава социалната ти свобода ...

sexy_momi4e
01-22-2008, 18:22
i moq priqtel be6e taka predi nqkolko meseca,pita6e me s koq sam izlizala pa na kolko e,kade y4i,iska6e da znae dori s koi si 4atq i s koe mom4e sam priqtelka...no prosto mu kazah 4e ne moga da tarpq pove4e i 4e ne sam mu sobstvenost da mi kazva kvo da pravq i 4e ve4e mi e pisnal...ve4e ne go pravi tolkova 4esto vapreki 4e ima i takiva momenti...ama samo edno 6te ti kaja-mn te obi4a,ne pozvolqvai da go izgubi6 6toto 6te zajelqva6.aide uspeh :wink:

RoyTheReaper
01-22-2008, 21:13
Ами не се сдобрявай с него. Знам, че това не те устройва, но аз да си кажа.

Wrathchild
01-23-2008, 05:47
Чакай бе, ти да не си му някаква собственост?