PDA

View Full Version : Да ли се е*ава с мен



08-18-2007, 06:26
Значи бях ме се запознали в пловдив тя е с 4 години по голяма от мене и така няколко пъти излизах с нея по дискотеки ходихме натам насам аз имах желание да черпя ама тя секи път ми отказваше предложих да си станме гаджета ама тя не ми отговори ама ми се натискаше гушкахме се опипвах я и така натака след като се прибрах ме в града С. пак излезнахме няколко пъти зададох и въпроса от ново ще има ли нещо между нас и тя ми казва ще стане но не сега какво има на предвид че се ебава нещо с мене или просто не е готова или си има друг и затова или иска да ме опознае още малко да ли съм и интересен добър към нея общо зето споделете какво мислите че почвам вече да се блускав ](*,) ](*,) ](*,) и от качам като ме държи в напрежение

alkobalko
08-18-2007, 06:30
Може да е всяко едно от тези неща. Най-добре говори с нея и я попитай директно.

kazablanka15
08-18-2007, 06:34
Добре ама как очакваш ние да ти помогнем като ти доре ни си я упознал.Мисли преди да вършиш нещо най вече с връзки като тези!Аз си мисля че тя достатъчно ясно ти е казала че от теб иска само забавлението и няма намерение за нищо по сериозно ако и ти искаш това направо и го казвай.Ако ли не забрави за нея и си потърси по подходяща за теб!

08-18-2007, 06:37
vij sega...tq moje da iska ''neangajira6ta vryska'' zatva izbqgvai toq vypros,ti ve4e si q pital tq ako re6i 6te ti otgovori

sladko_dete
08-18-2007, 06:58
vij sega...tq moje da iska ''neangajira6ta vryska'' zatva izbqgvai toq vypros,ti ve4e si q pital tq ako re6i 6te ti otgovori
Определено ...

Erica
08-18-2007, 07:06
след като се прибрах ме в града С. пак излезнахме няколко пъти зададох и въпроса от ново ще има ли нещо между нас и тя ми казва ще стане но не сега


:-({|=

lady_darkness
08-18-2007, 11:10
[/i]Хм...Според мен мацката е срамежлива :lol: От друга страна я притискаш много с тжоето нетърпение.А за това,че не иска да я черпиш,си има логично обчснение-просто не е от обича някой да я черпи(все едно и плащаш кафето за да е с теб...има ги и такива)Айде успокои темпото и дерзай!!! 8-[

sladkish_14
08-18-2007, 12:51
Значи бях ме се запознали в пловдив тя е с 4 години по голяма от мене и така няколко пъти излизах с нея по дискотеки ходихме натам насам аз имах желание да черпя ама тя секи път ми отказваше предложих да си станме гаджета ама тя не ми отговори ама ми се натискаше гушкахме се опипвах я и така натака

Според мен е искала само това!И сега се чуди как да те отбягва и да просрочва нещата :roll:

IceCold{Frozen`Heart}
08-18-2007, 13:25
Значи бях ме се запознали в пловдив тя е с 4 години по голяма от мене и така няколко пъти излизах с нея по дискотеки ходихме натам насам аз имах желание да черпя ама тя секи път ми отказваше предложих да си станме гаджета ама тя не ми отговори ама ми се натискаше гушкахме се опипвах я и така натака

Според мен е искала само това!И сега се чуди как да те отбягва и да просрочва нещата :roll:
saglasna sam s sladkish_14

IKisseDAGirL
08-18-2007, 16:06
Освен да отида да я питам вместо теб? :?

Cvetito_master
08-18-2007, 16:50
чесно казано според мен за нея тфа е просто една забивка и игра и нищо поече иии...точно затфа избягва да отговаря на някой въпорси от сорта дали иска нещо по сериозно щот все още й е интересно с тебе и не иска да те резне

08-21-2007, 15:08
abe q q zarezi taia .spored men samo te izpolzva ako te haresva6e ne bi se kolebala da trugnete zaedno

08-21-2007, 15:38
4estno da ti kaja nemoga da q zareja 6tot sum mnogo ludo vluben v neq ai ti si ima6 mnenue a tq 4e 6teme zareja mai taka 6te stane no neka po4akam malko pak 4e vidime

drfatt
08-21-2007, 15:47
Значи бях ме се запознали в пловдив тя е с 4 години по голяма от мене и така няколко пъти излизах с нея по дискотеки ходихме натам насам аз имах желание да черпя ама тя секи път ми отказваше предложих да си станме гаджета ама тя не ми отговори ама ми се натискаше гушкахме се опипвах я и така натака след като се прибрах ме в града С. пак излезнахме няколко пъти зададох и въпроса от ново ще има ли нещо между нас и тя ми казва ще стане но не сега какво има на предвид че се ебава нещо с мене или просто не е готова или си има друг и затова или иска да ме опознае още малко да ли съм и интересен добър към нея общо зето споделете какво мислите че почвам вече да се блускав ](*,) ](*,) ](*,) и от качам като ме държи в напрежение
Казала ти е по индиректен начин, че си твърде малък за нея. Жените и мъжете търсят партньор по различен начин. Мъжете търсят естетика и форми, а жените - the big game hunter(по-скоро съвременния му еквивалент). За да си голям ловец, трябва да си в състояние да носиш много храна в пещерата(приеми го в метафоричния смисъл:) ). Логичното следствие от това е, че мъжете в болшинството си падат по млади жени, а жените - по възрастни. Дерзай. :)

08-23-2007, 14:51
да ясно ама тя също ми каза че за нея годините няма значение явно май ще играе с мен още малко и ще ми каже адиус

Deskata_90
08-23-2007, 14:58
Еми изпревари я тогава ти с тва адиус :wink: Все пак си момче/мъж дръж на себе си и не се оставяй така разни сладки какички да те разиграват [-X

bqsna_teenagerka
08-23-2007, 15:37
може да иска да се докажеш още направи го...ако има друг покажи й 4е ти си по добрия избор :)

RotheN
08-23-2007, 16:23
Абе чесно казано ... добре ша кажеш "Аз хода с по голяма и съм гъзар" ама от друга страна е тъпо ... поне аз така го мисля щото ми се е случвало ...